+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Tailandas

Ką pamatyti Tailande

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių Pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis, neįtikėtino skonio maistu ir nuostabia gamta, kuri sužavės kiekvieną. Čia sutiksite pačius draugiškiausius žmones. Ne veltui Tailandas vadinamas šypsenų šalimi. Šalyje puikiai išvystytas turizmas, mažos kainos, daugybė pramogų, visada šiltas oras ir egzotiška gamta. Tailandas užburia ir įtraukia taip, kad į šalį norėsis grįžti ir grįžti.

Bankokas

Bankokas – didžiausias Tailando miestas, kuris pilnas šurmulio, spalvų ir kontrastų. Tai tikras budistų kultūros perlas, nes jame rasite virš 400 nuostabaus grožio budistų šventyklų. Čia skurdas ir prabanga, praeitis ir dabartis šalia vienas kito. Miestą puošia didingi dangoraižiai, spindinčios budistų šventyklos, turistus vilioja turgūs savo prekių gausa ir spalvingumu, o muziejuose saugomos nacionalinės vertybės ir meno kūriniai.

Lankytinos vietos Bankoke

Karališkieji rūmai

Didieji karališkieji rūmai – milžiniškas šventyklų kompleksas, kurį saugo aukštos tvoros sienos. Tai vienas gražiausių pasaulio statinių, primenantis muziejų po atviru dangumi. Didžioji dalis pastatų perteikia tradicines Tajų temas, kiti turi europietiškų savybių. Statiniai lankytojus žavi paauksuotomis, įspūdingomis inkrustacijomis ir rytietiško – vakarietiško stiliaus mozaikų puošyba. Šiandien Didieji rūmai taip pat tarnauja karališkoms ceremonijoms ir kitiems oficialiems renginiams.

karaliskieji rumai bankokas

Auksinė Buda

Wat Traimit šventykloje stovi didžiausia pasaulyje Budos statula. Prieš daugiau nei 700 – 900 metų sukurta statula yra gryno aukso. Jos aukštis siekia 4 metrus ir sveria virš 5 tonų. Saugumo sumetimais tam tikru metu ji buvo padengta apsauginiu sluoksniu, kas leido paslėpti tikrąją statulos vertę.

auksine buda bankokas

Wat Pho šventykla

Wat Pho – viena didžiausių ir seniausių Bankoko šventyklų, turinti įspūdingo dydžio statulą. Tai Gulinčio Budos paauksuota statula. Ji savo milžinišku dydžiu lenkia Stovinčios Budos statulą, o jos aukštis siekia 43 metrus. Ant Budos padų matosi 108 simboliai, o už jų rasite tiek pat bronzinių indų. Tai norų indeliai, į kuriuos metamos monetos su trokštamais norais. Šventykla taip pat žinoma kaip tradicinio tajų masažo gimtinė, kurioje iki šių dienų vyksta praktikos ir mokymai.

Wat Pho šventykla

Auksinis kalnas

Auksinis kalnas yra gerai žinomas ir labai gerbiamas Bankoke, nors tai nėra populiari turistinė vieta, tačiau vis tiek sulaukia smalsuolių. Ant šio kalno pastatyta viena iš seniausių šventyklų Wat Saket. Pakeliui į kalną, reikia įveikti daugiau nei 300 laiptelių. Kylant aukštyn galima pasigrožėti apylinkių vaizdais, paskambinti varpais. Nuo kalno atsiveria pasakiška Bankoko miesto panorama.

Auksinis kalnas bankokas

Lumpini parkas

Lumpini parkas yra žalioji miesto zona, esanti Bankoko centre. Tai puiki poilsio alternatyva, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio. Čia medžių apsuptyje galima ramiai patinginiauti, praleisti laiką su šeima arba užsiimti sportu. Parke gausu takelių, tvenkinių, žaidimų aikštelių bei įvairios gyvūnijos. Tarp gyvūnų įvairovės sutinkami vandenyje gyvenantys varanai, kurie mielai gulinėja šalia parko lankytojų.

lumpini parkas bankokas

Bankoko kinų kvartalas

Bankoko kinų kvartalas yra vienas didžiausių Kinijos kvartalų pasaulyje, kuris mieste buvo įkurtas 1782 metais. Dienos metu jis pilnas kasdienio šurmulio. Viename iš kvartalo turgų galima įsigyti įvairiausių prekių – drabužių, rankinių, apyrankių. Kitas turgus siūlo gausybę keisčiausio ir egzotiškiausio maisto pasirinkimą. Šioje kiniečių dalyje verta pasižvalgyti po aukso dirbinius, nes jie vertingiausi Tailande.

chinatown bankokas

Tajų masažas

Atvykus į Tailandą, pasidaryti tradicinį tajų masažą tiesiog privaloma. Tajų masažas – tai trijų terapinio poveikio kūnui linijų susiliejimas, kuris apima linijinį ir giluminį pusiaujo kaulinių sausgyslių masažą, manualinę terapiją ir jogą. Masažai kokybiški ir gana pigūs. Geriausia juos pasidaryti salonuose arba viešbučiuose.

Tajų masažas bankokas

Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejus

Tai įspūdingas vaškinių figūrų muziejus, esantis prekybos centre „Siam Discovery“. Muziejus padalintas į kelias dalis: raudonojo kilimo, istorijos, lyderių, muzikos, sporto, kino, autentiškos istorijos, mokslo ir televizijos. Čia lankytojai ras Dalai Lamą, Cristiano Ronaldo, Beyonce, Madoną ir daugelį kitų įžymybių bei tik tailandiečiams žinomus asmenis. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti čia.

Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejus Bankoke

Plaukiojantis Bankoko turgus

Specifinis Tailando bruožas yra plaukiojantys turgūs, kurie pritraukia daugybę turistų. Vienas iš jų – Wat San Chao plaukiojantis turgus įsikūręs Bankoke. Tai autentiškas turgus, kuris išlaikęs senąsias prekybos iš valčių tradicijas. Čia prekiaujama įvairiomis prekėmis: rankų darbo dirbiniais, drabužiais, avalyne, daržovėmis ir vaisiais. Jeigu norite daugiau sužinoti apie šią unikalią vietą, tai siūlome užsisakyti ekskursiją internetu iš anksto.

plaukiojantis turgus bankokas

Chatuchak turgus

Chatuchak turgus yra vienas iš didžiausių turgų visoje Azijoje, kuris dirba tik savaitgaliais. Čia rasite visko, net ir tai, apie ką net nesvajojote. Turgus per savaitgalį pritraukia daugiau nei 200 000 lankytojų, jame veikia daugiau kaip 15 tūkstančių parduotuvių. Turguje galima įsigyti suvenyrų, egzotinių vaisių, antikvarinių vertybių, drabužių ir daugelį kitų daiktų, o kainos čia nedidelės.

Chatuchak turgus bankokas

Siamo parkas

Tai vandens atrakcionų parkas, esantis Khan Na Yao rajone, Bangkoke. Siamo parkas įrengtas tailandietišku stiliumi. Čia rasite gausybę atrakcionų, galėsite pasigrožėti didžiuliais akvariumais, paragauti tailandietiškos virtuvės patiekalų. Norintys turi galimybę netgi apsipirkti tradiciniame tajų turguje ant vandens. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Akvaland vandens parkas Maljorkoje

Bankoko akvariumas

Bankoko akvariumas nustebins jus ne tik savo dydžiu, bet ir povandeninio pasaulio turtais. Tai didžiausias Pietryčių Azijos akvariumas, kuriame gyvena daugiau nei 30 tūkstančių, 400 skirtingų rūšių povandeninio pasaulio gyventojų. Akvariume plaukioja aštriadantės piranijos, tigriniai rykliai, Humbolto pingvinai ir kiti egzotiniai gyvūnai. Vaikštinėdami didžiuliu povandeniniu tuneliu, galėsite iš arti stebėti povandeninio pasaulio gyvenimą ir jausitės taip, lyg būtumėte jūros gelmėse. Bilietus į akvariumą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

S.E.A. Akvariumas

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Bankoke, tai būtinai įsigykite iVenture Attractions Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti nemažai lankytinų vietų NEMOKAMAI.

Lankytinos vietos Tailande

Ajutajos miestas

Ajutajos miestas

Ajutaja – tai miestas, kažkada buvęs Tailando sostine. Mieste daug vandens kanalų, todėl savotiškai panašus į Veneciją. Jis turistus traukia paminklais, apgriuvusiomis šventyklomis, nuostabiais parkais. Vienas iš tokių – Ajutajos istorinis parkas, kuris įtrauktas į UNESCO. Šis miestas – puikus tailandietiškos kultūros pavyzdys. Įvairias ekskursijas po miestą galite užsisakyti ČIA.

Ao Phang-Nga nacionalinis jūros parkas

Ao Phang Nga nacionalinis parkas

Ao Phang Nga nacionalinis parkas įsikūręs pietinėje Tailando dalyje, Andamanų jūros pakrantėje. Nacionaliame parke pilna žalių skardžių, netradicinės formos uolų darinių bei žvejų kaimų. Dramatiška salų išvaizda tapo populiariu turistiniu objektu. Žinomiausia sala yra Khao Phing Kan, dar dažnai vadinama Džeimso Bondo sala, o toks pavadinimas atsirado po 1974 metais čia filmuoto filmo ,,Žmogus su auksiniu pistoletu“. Nacionalinis parkas taip pat saugo didžiausią, Tailande likusių vietinių mangrovių miškų plotą.

Kamphaeng Phet istorinis parkas

Kamphaeng Feto istorinis parkas

Tai istorinis parkas, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus. Čia stovi virš 40 šventyklų ir senoviniai griuvėsiai pasakojantys XIV amžiaus istoriją. Istoriniame parke taip pat išlikusios senojo miesto liekanos, apsuptos sienų, kur įsikūrę budistų vienuoliai. Šalia griuvėsių stovi autentiškos Budos statulos, kurios garsina parką visame pasaulyje.

Pangano sala

Koh Phangan sala

Tai egzotinė Tailando sala, kuri lankytojus žavi nuostabiais balto smėlio paplūdimiais ir žydros spalvos vandeniu. Koh Phangan saloje galima aplankyti krioklius, šventyklas, nacionalinius parkus ir vietinius kaimukus. Aplink salą išsibarstę dar apie 40 salyčių, į kurias patekti nėra sudėtinga. Kai kurios iš jų labai mažos ir išsilaipinti jose neįmanoma, tačiau pamatyti šį grožį būtina.

Dramblių kaimelis

Patajos dramblių kaimas

Drambliai nuo senų laikų yra gerbiami gyvūnai Siamo Karalystėje. Netoli Patajos yra kaimas, kuriame įsikūrę tajai, dramblių varovai. Atvykę į šį kaimelį, turėsite unikalią galimybę pasivaikščioti po džiungles, sėdėdami drambliui ant nugaros.

Tigrų zoologijos sodas

Tigrų zoologijos sodas

Šis zoologijos sodas įsikūręs Si Racha miestelyje, kuriame gyvena daugybė katinių šeimos atstovų. Čia lankytojai gali stebėti tigrų ir krokodilų pasirodymus. Norintieji taip pat gali paglostyti ar palaikyti tigrų mažylius, pamaitinti krokodilą ar stebėti paršelių varžybas.

Čiangmajus

Čiangmajus (Chiang Mai)

Tai antras pagal dydį miestas Tailande. Jis garsus senovinėmis budistinėmis šventyklomis, kurių mieste yra virš 300. Chiang Mai mieste galima aplankyti zoologijos sodus, nacionalinius parkus, karalių rūmus, muziejus, klinčių uolas, pasigrožėti orchidėjų ir drugelių sodais. Šiame mieste turizmas tampa vis populiaresnis, tačiau kol kas jis dar vis yra išsaugojęs savo unikalumą. Būtina aplankyti ir netoli miesto esančias Kamphaeng karštąsias versmes. Jos turi gydomųjų savybių, todėl puikiai tiks norintiems pailsėti ar išsigydyti ligas.

Puketas

Puketo sala

Tai pati populiariausia Tailando sala, kuri traukia turistus savo nuostabiais paplūdimiais, smaragdo spalvos vandeniu, aukštos kokybės paslaugomis ir pasakiško grožio gamta. Be komfortabilaus poilsio, saloje galima aplankyti ir keletą įdomių vietų. Puketo sala turi zoologijos sodą, kuriame galima išvysti ir didžiulius jūros vėžlius. Taip pat rekomenduojame aplankyti ir garsųjį karališkąjį Wat Chalong šventyklų kompleksą. Ši sala – puiki vieta nardytojams, nes netoli nuo kranto klesti koraliniai rifai.

Khao Sok nacionalinis parkas

Khao Sok nacionalinis parkas

Khao Sok nacionalinis parkas sužavės kiekvieną keliautoją. Čia augantis atogrąžų miškas yra vienas seniausių pasaulyje. Parke telkšo Čeolano ežeras, o aplink jį iškilusios kalkakmenio uolos, žinomos visame pasaulyje. Taip pat galite paplaukioti po šį ežerą ir pasigrožėti atsiveriančiais nuostabiais vaizdais. Parke gyvena daug laukinių gyvūnų: drambliai, tapyrai, elniai, lokiai, tigrai, beždžionės, ereliai. Turus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto, nes vietoje gali kainuoti brangiau.

Sukotajaus istorinis parkas

Sukotajaus istorinis parkas

Sukotajaus istorinis parkas leis jums geriau susipažinti su Tailando istorija ir kultūra. Šiame parke yra istorinis Tailando miestas, kurio liekanos saugomos ir įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus. Parke stovi kelios nuostabios šventyklos ir kanoninės Budos skulptūros. Sukotajaus istorinis parkas suskirstytas į penkias zonas, o norint įeiti į kiekvieną iš jų, reikia turėti atskirus bilietus.

Baltoji šventykla Tailande

Baltoji šventykla

Baltoji šventykla – pasakiško grožio Tailando architektūrinis paminklas. Joje vaizduojami netradiciniai budistų fragmentai, šiuolaikinio gyvenimo gėrio ir blogio koncepcijos. Pastatas yra baltos spalvos išorėje ir padengtas veidrodinėmis dalelėmis, kurios saulėje spindi. Šventyklos vidus yra raudonos spalvos. Visą pastatų kompleksą puošia demonų, skeletų, kitų keistų objektų autentiškos statulos.

Krabi regionas

Krabi regionas

Krabi – dar viena populiari Tailando kryptis, kurią pastaraisiais metais renkasi daug keliautojų iš viso pasaulio. Čia įsikūręs nedidelis Krabi miestelis, kurį juosia džiunglės. Miestelis garsus savo naktiniais turgumis, į kuriuos mielai renkasi ir vietiniai, ir turistai. Aplink šį regioną pilna salų, kurios savo grožiu tiesiog svaigina. Regionas tikrai patiks ekstremalaus poilsio mėgėjams, nes čia galima nardyti, laipioti uolomis. Dar viena nuostabi vieta Krabi regione – Tigro urvas. Tai unikali šventykla, pastatyta uoloje, o kelias iki jos bus įdomus, nes pakeliui kompaniją jums palaikys siautėjančios beždžionės.

Phi Phi salynas

Phi Phi salos

Tai nuostabus Tailando salynas, kuris yra vienas gražiausių pasaulyje. Aplink Phi Phi salas nusidriekę koralų sodai yra nardytojų rojus. Baltas paplūdimių smėlis, tankūs miškai, turkio spalvos vanduo tiesiog užburia. Salynas turi tik vienintelę salą, kurioje pastoviai gyvena žmonės. Čia įsikūrę daugybė restoranų, barų, viešbučių, klubų, SPA centrų. Apsilankius Phi Phi salose, būtinai rekomenduojame užsukti į garsiąją Vikingų uolą, kurioje gyvena tūkstančiai kregždučių. Taip pat užsisakykite ekskursiją po šias nuostabias salas arba išbandykite nardymą tarp pasakiško grožio koralinių rifų.

Kvai upė

Kvai upė 

Kvai upė – tikras rojaus kampelis. Ji yra viena gražiausių upių Tailande dėl pakrantėse augančių tropinių augalų grožio. Kvai upės pakrante galite keliauti kartu su drambliais arba valtimi nuplaukti į džiunglių gilumą. Upės krantuose bazuojasi turgūs ant vandens, kur keliaujantys upe gali apsipirkti. Kančanaburyje stovi garsus tiltas per Kvai upę, kuris turi Mirties kelio vardą. Šiame regione įsikūręs labai gražus nacionalinis Erevano parkas, kuris turi nuostabų, septynių pakopų krioklį.

Ko Samujis

Koh Samui sala

Koh Samui yra natūraliausia ir autentiškiausia Tailando sala. Tai puikus pasirinkimas, trokštantiems praleisti atostogas romantiškai. Saloje galite išvysti nuostabaus grožio Na Muang krioklį, Auksinio Budos statulą, Na Tian drugelių sodą. Koh Samui sala pasiekiama oro arba vandens transportu. Į salą turistus vilioja ir vykstantys garsūs festivaliai: bulių kautynių festivalis ir Samurajų menų vakarėlis.

Ko Tao sala

Koh Tao sala

Ši sala labiau tinkama aktyvų poilsį mėgstantiems, bet ir tingiai praleisti laiką paplūdimyje mėgstantys tikrai nenusivils. Puikiai laiką praleis alpinistai, nardytojai ir kalnų žygeiviai. Tai viena iš labiausiai nardymui pritaikytų salų. Kiekvienas atvykėlis ras sau veiklos, nes pramogų spektras joje labai didelis.

Pataja

Pataja

Tai pasaulinio garso kurortas, viliojantis turistus dangoraižiais, jūra ir saule, maloniais viešbučiais ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu. Čia susikerta Rytų ir Vakarų skirtingos tradicijos ir kultūros. Patajoje ir aplink ją apstu lankytinų objektų, todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Patajos paplūdimys driekiasi lygiagrečiai miesto centro, todėl jame ramybės nebus dėl gausybės žmonių. Maudytis nerekomenduojame, nes paplūdimys nešvarus ir pilnas vandens motociklų.

Čango sala

Koh Chang sala

Tai dar viena Tailando sala ir nacionalinis parkas. Koh Chang sala kalnuota, turinti gražius vandens krioklius,  koralinius rifus, atogrąžų miškus, nuostabias kalnų upes. Salos pavadinimas reiškia Dramblio salą. Joje gyvena ne vienas dramblys, kurie yra puiki transporto priemonė po džiungles. Tai tikro poilsio sala, kurioje vietiniai iki šiol verčiasi žuvininkyste, renka kaučiuką, augina kokosų palmes ir prekiauja brangakmeniais.

Wat Jan šventykla-parkas

Wat Yansangwararam

Tai dar viena įspūdinga Tailando vieta, esanti 30 kilometrų nuo Patajos. Khao Chi Chan kalne stovi Sėdinčio Budos statula, o ją supa Wat Yan parkas – mylima budistų poilsio ir meditacijos oazė. Šią stebuklingų galių turinčią vietą saugo tajų karališkoji šeima. Netoli parko įsikūręs kinų vienuolynas – muziejus Wat Yansangvararam, kuris jums patiks dėl savo vertingų eksponatų. Muziejuje eksponuojama Šaolino šventyklos karių skulptūros, vaizduojančios kovos pratimus, mitinių personažų egzemplioriai ir kiti reikmenys.

Karen gentis

Karen gentis 

Karen gentis įsikūrusi Šiaurės Tailande, (Čangrajaus ir Čiangmajaus provincijoje) netoli sienos su Mianmaru. Didžiausias traukos objektas – kai kuriuose Karen genties kaimuose gyvenančios ilgakaklės moterys, ant kaklo turinčios užvyniotą storą žiedą. Bronziniai žiedai simbolizuoja grožį ir juos mergaitėms mauna jau nuo penkerių metų amžiaus, taip per metų metus ši kūno dalis išsitempia net iki keliasdešimties centimetrų ilgio.

Ko Mak sala

Koh Mak sala

Koh Mak tropinė sala su balto smėlio paplūdimiais ir nuostabiu žydru vandeniu sužavi kiekvieną apsilankiusį. Tai puiki vieta pabėgti nuo triukšmingo naktinio gyvenimo ir atsipalaiduoti. Koh Mak sala nutolusi apie 40 km nuo žemyno ir tai viena saugiausių vietų pasaulyje. Visą salą galima apžiūrėti vaikštant pėsčiomis, važiuojant dviračiu, ar plaukiant baidarėmis. Koh Mak veikia turgus, kur galima įsigyti ką tik sugautų jūros gėrybių, o vakare verta atsipalaiduoti kuriame nors vietiniame bare.

Similano salos

Similano salos

Similan salos yra salų grupė Andamano jūroje. Tai nacionalinis parkas, kuris buvo įkurtas 1982 m. Jis susideda iš vienuolikos salų, kurios stebina savo povandeninio pasaulio turtais. Similano salos yra viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje, kuriose galima pamatyti jūros vėžlius, ryklius ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Čia esantys akinančio baltumo paplūdimiai, vešlios džiunglės, uolos ir tuneliai, tiesiog traukte traukia turistus. Ko Huyong saloje yra ilgiausias ir plačiausias paplūdimys, tačiau jame draudžiama išsilaipinti bet kuriam turistui, nes paplūdimys yra ta vieta, kur vėžliai ateina dėti kiaušinius.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Tailando klimatas

Šalyje vyrauja drėgnas tropinis klimatas su stipriais musonais (sezono metu), todėl Tailande paprastai yra karšta ir drėgna daugumoje šalies vietų. Vidutinė metinė temperatūra Tailande siekia 27 °C. Šalis turi tris metų laikus. Karštasis laikotarpis su labai nepastovios krypties vėju nuo kovo pabaigos iki gegužės, su vidutine 27 – 32 °C paros temperatūra. Lietingasis laikotarpis nuo gegužės iki spalio mėnesio, su pietrytiniais musonais, kuriuos lydi liūtys. Lapkričio mėnesį šalyje prasideda palyginti nekarštas ir labiausiai poilsiui tinkantis vėsusis sezonas, trunkantis iki kovo mėnesio. Temperatūra tuo metų laiku svyruoja 24 – 27 °C. Pietiniuose Tailando rajonuose klimatas ypač švelnus ir temperatūra svyruoja nežymiai 27 – 29 °C. Čia būdingi du laikotarpiai: labai drėgnas ir su uraganais vasarą, bei mažiau drėgnas žiemą (lapkričio – kovo mėn).

Kaip nuvykti į Tailandą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Tailandą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Tailandą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: skrydžiai, ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Tailandą?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Tai pigiausias susisiekimo būdas, todėl jie dažnai perpildyti vietinių, be oro kondicionierių. Verta rinktis privačių kompanijų autobusus, jie naujesni, turi oro kondicionierius. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, nes jie komfortiški, tačiau lėtesni. Tai pats patogiausias būdas keliaujant ilgus maršrutus. Galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos, jei pirksite per biudžetines oro linijas yra ganėtinai žemos. Upių taksi yra viena pigiausių susisiekimo priemonių miestuose.

Bankoke viešasis transportas pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais, metro, upės transportu ar Tuk Tuk’ais. Autobusai nebrangūs, o maršrutų žemėlapį galima gauti viešbučiuose ir knygynuose. Būtina išbandyti Tuk Tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susiderėti kainos. Bankoke taipogi galima keliauti upės taksi, tai viena pigiausių transporto priemonių mieste.

Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Koh Chang, Puketo salas ar kitas šalies vietas, galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Tailande

Tailandas yra populiari atostogų vieta tarp turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Tailando salų paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Koh Ma Beach Resort – poilsio kompleksas įsikūręs Koh Phanagan saloje, keli žingsniai nuo paplūdimio.
Koh Chang Paradise Resort & Spa – poilsio kompleksas Koh Chang saloje, šalia Klong Prao paplūdimio.
Mazi Design Hotel by Kalima – Puketo saloje, gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli Patongo paplūdimio.
Sea Seeker Krabi Resort – Krabi regione, Ao Nang Byče įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Tailando žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Tailando žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Tailando žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Tailando žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Tailando žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

fourteen − 5 =