+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Dubajus lankytinos vietos

Dubajus lankytinos vietos

Dubajus

Dubajus ir jo lankytinos vietos yra viena patraukliausių atostogų krypčių. Tai prabangiausias, novatoriškiausias ir kosmopolitiškiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas. Vis dar augantis ir besivystantis miestas neturi sau lygių visame pasaulyje. Dubajus garsus savo inovatyviu architektūros stiliumi, švariais paplūdimiais ir pasaulinio lygio pramogų parkais. Poilsiaudami čia visada jausitės saugiai, nes šalis didelį dėmesį skiria saugumui ir turizmui. Pats miestas labai ryškus ne tik spalvomis, bet ir tautų įvairove. Emyrate išgaunama nafta, paplitusi žvejyba, kupranugarių veisimas bei perlų rinkimas. Dubajus ir jo lankytinos vietos jūsų tikrai nenuvils, o įspūdžiai kuriuos parsivešite iš šios nuostabios šalies išliks visam gyvenimui.

Lankytinos vietos Dubajuje

Palmių salynas

Palmių salynas

Palmių salynas – tai trys didžiausios pasaulyje dirbtinės salos, supiltos netoli Dubajaus kranto. Labiausiai lankoma yra Džumeiros palmė, kuri vadinama Aštuntuoju pasaulio stebuklu. Tai žmogaus rankomis sukurti du pusiasaliai, kurie matomi net iš kosmoso. Šioje nuostabioje vietoje tarp palmių įsikūrę daugybė viešbučių, vilų, prekybos ir pramogų centrų.

Arabijos burė 

Arabijos burė 

Arabijos burė yra vienas prabangiausių viešbučių pasaulyje. Šis viešbutis vienas iš nedaugelio, kuris pasaulyje gali pasigirti turintis 7 žvaigždes. 321 metro burė dieną akina savo baltumu, o vakare nušvinta įvariomis spalvomis. Norintys pasidaryti geriausias nuotraukas, turėtų tai daryti iš Saulėlydžio paplūdimio arba iš ,,Wild Wadi” vandens parko automobilių stovėjimo aikštelės. Arabijos burė yra Dubajaus pažiba, o jo nuotraukos reprezentuoja šalį visame pasaulyje. Viešbučio vidus išpuoštas brazilišku marmuru, šilku, o sienas dengia 22 karatų aukso lakštai.

Al Fahidi istorinis rajonas

Al Fahidi istorinis rajonas

Tai vienas seniausių rajonų mieste. Rekomenduojama pasivaikščioti pėstute, kad galėtumėte pajusti tikrąją praėjusių amžių dvasią tarp vėjo bokštų ir siaurų gatvelių. Šis rajonas turistus grąžina į tradicinį Dubajaus emyrato gyvenimo būdą, prieš atrandant naftą. Čia galima aplankyti Šeicho Mohamedo centrą, supažindinantį su vietine kultūra, pasigrožėti eksponuojamais arabiškais žvejybos laivais, senais ginklais ir kitais ten esančiais daiktais.

Dubajaus stebuklų sodas

Dubajaus stebuklų sodas

Dubajaus stebuklų sodas yra didžiausias pasaulyje gėlynas, kurio kompoziciją sudaro apie 150 milijonų gėlių. Vaikštinėdami po sodą, išvysite įvairias skulptūras, statinius padarytus iš gėlių. Spalvingos arkos su įvairiais raštais ir kitos ekspozijos stebina kiekvieną čia atvykusį. Dubajaus stebuklų sodas dirba kiekvienais metais nuo lapkričio vidurio iki gegužės vidurio ir sulaukia daugiai nei 1,5 milijono lankytojų kasmet. Bilietus į šį sodą ir pervežimą siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Burdž Chalifa

Burdž Chalifa

Dar vienas Dubajaus stebuklas – Burdž Chalifa pastatas, kuris yra matomas net už 95 kilometrų. Tai aukščiausias pasaulyje statinys, kurio aukštis siekia 829 m aukščio ir turintis net 163 aukštus. Burdž Chalifa yra viena populiariausių lankytinų vietų Dubajuje. Pastate yra įsikūrusios parduotuvės, viešbučiai ir prabangūs apartamentai, o iš aukščiausios pasaulyje apžvalgos aikštelės, galima mėgautis pasakišku Dubajaus vaizdu. Šis pastatas yra akivaizdus įrodymas to, kad Dubajaus sėkmė nėra pagrįsta viena tik naftos atsargomis. Tai ką matysite mieste yra sukurta didžiulio talento, išradingumo ir iniciatyvumo dėka.

Deiros aukso turgus

Deiros aukso turgus

Dubajuje esantis Deiros Aukso turgus garsus visame pasaulyje. Čia galite rasti daugybę parduotuvių, prekiaujančių auksiniais ir kitais papuošalais. Tai vienintelė pasaulyje vieta, kurioje galima rasti net 25 tonas aukso. Aukso kaina turguje nėra didelė, todėl tikrai rasite tai, kas jums patiks. Taip pat prieš perkant, būtinai pasiderėkite, nes pradinė kaina dažniausiai būna pakelta. Jeigu ir neplanuojate nieko pirkti, vistiek apsilankykite šiame Aukso turguje, nes tviskanti prabanga ir rytietiškas šurmulys jums patiks.

Dubajaus muziejus

Dubajaus muziejus

Jeigu jus domina modernaus Dubajaus stebuklo istorija, tai būtinai užsukite į pagrindinį miesto muziejų. Įsikūręs seniausiame miesto pastate, istoriniame Al Fahidžio forte, Dubajaus muziejus kiekvienais metais pritraukia daug turistų. Pagrindinis forto tikslas buvo apsaugoti miestą nuo priešų. 1971 m. Al Fahidi fortas oficialiai tapo Dubajaus muziejumi. Čia galite pamatyti, kaip iš paprasto mažo kaimelio, Dubajus pavirto prabangiausiu ir novatoriškiausiu miestu.

Džumeiros mečetė

Džumeiros mečetė

Džumeiros mečetė jus sužavės savo gražia architektūra. Ši mečetė laikoma pačia patraukliausia visame regione. Tai vienintelė mečetė Dubajuje, kuri 6 dienas per savaitę priima lankytojus ir turistus, kurie nėra musulmonai. Nuo 10 val. ryto čia taip pat vyksta ir pažintinė ekskursija, kurios metu iš arčiau galite susipažinti su islamo religija.

Dubai Mall prekybos centras

Dubai Mall

Tai yra didžiausias ir prabangiausias prekybos centras pasaulyje. Jame lankytojai ras parduotuves, restoranus, teminį parką, milžinišką akvariumą, kuris yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą, verslo centrus, čiuožyklą, krioklį ir aukščiausius pasaulyje ,,šokančius” fontanus. Taip pat prekybos centre stovi įspūdingas dinozauro skeletas, veikia olimpinio dydžio ledo arena ir alėja, besidriekianti po stogu.

Dubajaus akvariumas

Dubajaus akvariumas

Didžiausiame Dubajaus prekybos centre jūs galite rasti milžinišką akvariumą ir povandeninį zoologijos sodą. Dubajaus akvariumas nustebins jus ne tik savo dydžiu, bet ir povandeninio pasaulio turtais. Čia gyvena daugiau nei 33 tūkstančiai 140-ies skirtingų rūšių povandeninio pasaulio gyventojų. Akvariume plaukioja aštriadantės piranijos, tigriniai rykliai, Humbolto pingvinai ir kiti egzotiniai gyvūnai. Bilietus į akvariumą geriausia įsigyti iš anksto internetu, nes vietoje jie gali būti brangesni.

Ski Dubai

Ski Dubai

Užsukite ir į Mall of Emirates prekybos centrą, kuriame rasite didžiulį slidinėjimo kompleksą. Čia yra slidinėjimo trąsos, ledo skulptūros, kalvelė rogių nusileidimui, spalvingai apšviesti maži eskimų namukai iglu ir kalnai sniego. Tai vienintelė vieta Dubajuje, kur galėsite pajausti tikrus žiemos džiaugsmus ir tai puiki vieta norint pabėgti nuo karščių. Ski Dubai kompleksas dirba ištisus metus ir jis skirtas ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems lankytojams. Bilietus taip pat galite įsigyti iš anksto internetu.

Jėgos aitvarų paplūdimys

Jėgos aitvarų paplūdimys

Jėgos aitvarų paplūdimys yra labai mėgstamas banglentininkų, kurie čia dažnai sportuoja. Paplūdimyje galėsite ne tik degintis, bet ir pažaisti tinklinį, plaukti su banglente ar vandens motociklu. Šalia paplūdimio rasite dviratininkų ir riedlentininkų parkus, kuriuose tiek jūs, tiek vaikai gali išbandyti šiuos sportus. Tai populiariausias paplūdimys šeimų tarpe. Iš Jėgos aitvarų paplūdimio taip pat atsiveria nuostabus vaizdas į Arabijos burės viešbutį.

Cayan bokštas

Cayan bokštas

Šis 75 aukštų pastatas Dubajuje yra aukščiausias suktos formos pastatas pasaulyje. Cayan bokštas – tai dar vienas architektūrinis stebuklas Dubajuje. Šio pastato aukštis yra 306 metrai ir jame yra įrengti 495 prabangūs apartamentai. Iš viršutinių aukštų atsiveria pasakiška Dubajaus miesto panorama. Pats pastatas suprojektuotas ir pastatytas be jokių atramų, nes jis pats remia save. Taip po truputį kildamas, jis pasisuka 90 laipsnių kampu ir suformuoja spiralės formą.

Wild Wadi vandens parkas

Wild Wadi vandens parkas

Priešais svaiginančio grožio Arabijos burės viešbutį, įsikūręs ir Wild Wadi vandens parkas. Po atviru dangumi esantis parkas, traukia tiek mažuosius, tiek suaugusius. Teritorijoje atrasite daug smagių ir įvairių atrakcionų, norint kai kuriuos iš jų įveikti, jums reikės ir nemažai drąsos. Čia taip pat gausu ir kitokių pramogų, o norintys atsipūsti, gali užsukti į čia esančias kavines ir paragauti vietinių patiekalų. Bilietus rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, taip išvengsite eilių.

Dubajaus užutėkis

Dubajaus užutėkis

Dubajaus užutėkis dar dažnai vadinamas šio didmiesčio širdimi. Šioje vietoje gyveno Bani Yas gentis ir nuo čia prasidėjo pagrindinė tuometinė Dubajaus ekonomika – perlų rinkimas ir žvejyba. Šiandien toje vietoje yra įkurtas muziejus. Čia būtina išbandyti tradicinį laivą abrą, kuris perplukdo per visą užutėkį. Eilės vienstiebių laivų, esančių prie krantų, atskleidžia prekybinę Dubajaus praeitį.

Dubajaus prieplauka

Dubajaus prieplauka

Dubajaus prieplauka yra viena didžiausių ir prabangiausių visame pasaulyje. Tai labai populiari vieta ne tik tarp vietinių gyventojų, bet ir tarp turistų. Čia stovintys įstabaus grožio dangoraižiai atima žadą kiekvienam, o vakare užsižiebus šviesoms, prieplauka tiesiog atgyja. Šalia prieplaukos įsikūrę prekybos centrai, kavinės ir restoranai. Jeigu norite fantastiško vaizdo, tai rekomenduojame pakilti į bet kurį dangoraižį ir pasigrožėti nuostabia miesto panorama iš viršaus arba užsisakykite turą ir mėgaukitės Dubajaus miestu iš vandens.

Dubajaus šokantys fontanai

Dubajaus šokantys fontanai

Šalia Burdž Chalifos ir Dubai Mall prekybos centro esantys Dubajaus šokantys fontanai, pritraukia minias lankytojų. Jie įrengti šalia Burdž Chalifa dangoraižio dirbtiniame ežere. Fontanų srovė pakyla iki 152 metrų aukščio, o fontanų forma primena gėlę. Tai tikras džiaugsmas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Dubajaus šokantys fontanai geriausia atsiskleidžia vakare, nes būtent tuo metu jie apšviečiami daugybės spalvingų šviesų ir tai sukuria ypatingą atmosferą.

Dubajaus rėmas

Dubajaus rėmas

Dubajaus rėmas – dar vienas stulbinantis architektūrinis statinys mieste. Tai vienas naujausių lankytinų objektų, kuris sujungia Dubajaus miesto praeitį ir dabartį. Projektą sudaro 150 metrų aukščio ir 93 metrų pločio konstrukcija, pastatyta taip, kad ji būtų panaši į didžiulį paveikslo rėmą. Užlipę į viršų, iš vienos pusės galite žvelgti į šiuolaikinį miestą ir matyti tokius pastatus, kaip Emiratų bokštai ar Budž Chalifa. Kitoje pusėje lankytojai gali apžiūrėti senesnes miesto dalis, tokias kaip Deira ir Karama.

Etihado muziejus

Etihado muziejus

Etihado muziejus yra vienas įspūdingiausių lankytinų objektų mieste. Muziejus įkurtas toje vietoje, kur 1971 m. buvo įkurti Jungtiniai Arabų Emyratai. Etihado muziejus suteiks jums galimybę iš arčiau susipažinti su JAE įkūrimo istorija ir tuo kas vyko tuometiniu laikotarpiu. Milžiniškas muziejus suteikia interaktyvią ir edukacinę patirtį lankytojams, neabejingiems istorijai. Čia taip pat rasite ir parodų salę, švietimo centrą, biblioteką ir restoraną.

Dubajaus Opera

Dubajaus Opera

Tiems kas mėgsta muziką ar teatrą, siūlome užsukti į Dubajaus Opera teatrą, kuriame savo pasirodymus rengia garsiausi pasaulio artistai. Šis pastatas, talpinantis vienu metu 2000 žmonių, yra žavus architektūrinio meno kūrinys, kuris primena tradicinės arabų valties siluetą. Dubajaus operoje ištisus metus rengiami muzikiniai teatro spektakliai, pasaulinio garso muzikantų koncertai. Taip pat čia vyksta ir nuolatiniai operos, baleto bei klasikinės muzikos koncertai, spektakliai ir kiti kultūriniai renginiai.

Zabelio parkas

Zabelio parkas

Norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio, vykite į žaliuojantį Zabelio parką. Čia galite vaikštinėti ir iš tolo mėgautis Dubajaus didmiesčio vaizdais. Vaikams parke įrengta nemažai vaikų žaidimo aikštelių, kuriuose laikas prabėga labai greitai. Zabelio parkas turi ir vieną garsią lankytiną vietą – Dubajaus rėmą. Šis architekūrinis statinys nustebins jus tiek iš viršaus, tiek iš apačios.

Dubajaus safaris

Dubajaus safari

Jeigu norite patirti naujų pojučių, tai rekomenduojame vykti į Dubajaus safari. Tai populiariausia dienos išvyka, kuri kartais gali vykti ir su nakvyne dykumoje. Safario metu pasivažinėkite džipais po dykumą, išbandykite vaikščiojimą po smėlį, jokite su kupranugariais ar tiesiog grožėkitės naktinėmis žvaigždėmis. Tokių turų metu jums dažniausiai nereikia niekuo rūpintis, nes transportas iš viešbučio ir maistas yra įskaičiuotas į paketo kainą.

Dubajaus šviesų sodas

Dubajaus šviesų sodas

Dar vienas įspūdingas parkas mieste – Dubajaus šviesų sodas. Šis magiškas parkas yra padalintas į tris zonas: Dinozaurų, Ledo ir Šviesų dalis. Dinozaurų parke jūsų laukia čia apsigyvenę riaumojantys ir judantys įvairių dydžių dinozaurai ir kitos aktyvios pramogos. Šviesų parkas pradeda veikti tik sutemus. Visas parkas ir čia esančios skulptūros pradeda švytėti įvairomis spalvomis. Galėsite apžiūrėti šviečiančius zuikius, pandas, žuveles ir kitokius gyvūnus. Ši parko dalis labiausiai jus nustebins. Taip pat užsukite ir į Ledo parką, kuriame rasite daug šviečiančių ledo skulptūrų.

IMG pramogų ir nuotykių parkas

IMG pramogų ir nuotykių parkas

Dubajuje esantis IMG pramogų ir nuotykių parkas, kurio dydis prilygsta 28 futbolo aikštėms, yra didžiausias pasaulyje pramogų parkas. Šis unikalus parkas, kurio statybos kainavo 1 miljardą dolerių, traukia lankytojus iš viso pasaulio. IMG pramogų ir nuotykių parkas yra padalintas į penkias epines zonas, kuriose sau veiklos ras tiek vaikai, tiek suaugusieji. Superherojai, dinozaurai, kompiuterinių žaidimų ir animacinių filmų personažai, ekstremalūs kalneliai, karuselės ir kitos pramogos laukia jūsų šiame parke. Jeigu pavargsite ir norėsite pailsėti, tai siūlome užsukti į restoranus, kavines ir paragauti vietinių patiekalų.

Džumeiros paplūdimys

Džumeiros paplūdimys

Šis gražus paplūdimys yra populiarus tiek tarp vietinių, tiek tarp turistų. Džumeiros paplūdimyje gausu įvairių pramogų, restoranų ir kavinių. Jeigu norėsite aktyvaus sporto, tai čia galėsite užsisakyti ir pasiplaukiojimą vandens motociklu ar slidėmis. Paplūdimio smėlis purus, baltas ir minkštas, o vanduo dažniausiai būna žydros spalvos ir šiltas. Tai puiki vieta, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti.

Ras Al Khor laukinės gamtos draustinis

Ras Al Khor laukinės gamtos draustinis

Ras Al Khor laukinės gamtos draustinis tiks tiems, kas ieško natūralios gamtos. Netoli Dubajaus esantis gamtos rezervatas, žinomas dėl savo mangrovių miškų ir paukščių migracijos. Parke yra įrengtos kelios stebėjimo aikštelės, iš kurių galite iš arčiau stebėti paukščių gyvenimą. Ras Al Khor laukinės gamtos draustinyje gyvena maždaug 450 gyvūnų ir 47 augalų rūšys. Labiausiai turistus dominantys yra flamingai, kurių kiekis draustinyje kiekvienais metais tik didėja.

Dubajaus Vaikų miestas

Dubajaus Vaikų miestas

Dubajuje įsikūręs Vaikų miestas yra šviečiamojo pobūdžio ir jis skirtas vaikams nuo dviejų iki penkiolikos metų. Vaikai čia gali tyrinėti, žaisti, atrasti ir daugiau sužinoti apie pasaulį, kuriame gyvename. Vaikų mieste taip pat galima užsukti ir į planetariumą, kuriame filmo pagalba iš arčiau susipažinsite su visatos mokslu. Norintys užkąsti ar atsigaivinti, gali užsukti į vietinę kavinę.

Vandens teatras La Perle

Vandens teatras La Perle

Lankydamiesi Dubajuje, nepraleiskite progos apsilankyti unikaliame vandens teatre „La Perle“. Jūsų laukia svaiginantys akrobatiniai triukai ir kiti 65 menininkų pasirodymai tiek ant vandens, tiek ore. Kiekvienais metais šis unikalus spektaklis pritraukia begalę lankytojų ir yra populiarus tarp vietinių bei turistų. Bilietus galite užsisakyti ir internetu, nes vietoje jie gali būti brangesni.

Ateities muziejus

Ateities muziejus

Akies formą primenantis Ateities muziejus, planuojamas atidaryti jau 2020 m. pradžioje. Šio pastato architektūra yra apibūdinama kaip viena pažangiausių pasaulyje. Ateities muziejus pasižymi unikaliu dizainu, jis pastatytas iš nerūdijančio plieno, o tiek viduje, tiek išorėje pastatą puošia arabiška kaligrafija. Numatoma, kad šis futuristinis muziejus bus išskirtinių idėjų inkubatorius, inovacijų variklis bei išradėjų iš viso pasaulio vieta.

Pramogos ir ekskursijos

Dubajaus klimatas

Dubajaus klimatas sausas, subtropinis, o mieste beveik visus metus šviečia saulė ir iškrenta labai mažai kritulių. Dubajaus vidutinė metinė temperatūra yra 27 °C, vidutinis metinis kritulių kiekis yra vos 87 mm. Šilčiausias metų mėnuo yra rugpjūtis, turintis 34 °C vidutinę temperatūrą. Žemiausia vidutinė metų temperatūra būna sausį – 18 °C. Tinkamiausias laikas atostogoms Dubajuje yra nuo spalio iki balandžio mėnesio. Persijos įlankos vanduo yra tinkamas maudynėms visus metus, todėl tai puiki atostogų kryptis tiems, kas nori pabėgti nuo lietuviškos žiemos šalčių.

Kaip nuvykti į Dubajų?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Dubajų nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate daugiau keliauti po Dubajaus regioną ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą, kurį sudarys: skrydžiai, traukiniai ir pilnas lankytinų vietų planas.

Kaip keliauti Dubajuje?

Patogiausias ir populiariausias keliavimo būdas Dubajuje – metro. Tik atvykę į miestą, įsigykite NOL kortelę, bilieto kaina priklauso nuo nuvažiuoto atstumo. Dubajuje yra dvi metro linijos – raudonoji ir žalioji, kurias naudojant lengvai galėsite nuvykti ten, kur norite. Po miestą galima keliauti ir autobusais. Reikėtų žinoti, kad bilietai autobusuose neparduodami, būtina turėti NOL kortelę. Prisiminkite, kad JAE yra islamiška valstybė, todėl autobuso priekyje visuomet keliauja moterys ir vaikai, o vyrai – autobuso gale. Jei važiuosite nedidelius atstumus, tai patogiausia naudotis taksi, nes jie Dubajuje nebrangūs. Šalyje daugiausia valstybinių taksi, kurie važiuoja tik įjungę skaitliukus, o jeigu įlipsite į privatų, tai būtina iškart susiderėti kainą. Norėdami iš oro uosto vykti taksi į miesto centrą, paslaugą galite užsisakyti ir internetu.

Jeigu planuojate geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti JAE turite būti ne jaunesni nei 21 metų, taip pat nuomojantis automobilį jums teks pateikti pasą, tarptautines vairavimo teises, išduotas ne vėliau nei prieš vienerius metus ir 2 nuotraukas. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 19 Eur už parą.

Čia galite rasti geriausias kainas >>>> ir nepamirškite apdrausti nuomojamo automobilio KASKO draudimu su mūsų inovatyviu partneriu ,,Icarhireinsurance“.

dubajus auto nuoma

Nakvynė Dubajuje

Dubajus ir jo lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Dubajus viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms, tarp kurių yra baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos, restoranai bei kitos pramogos. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ar pačio miesto centro.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Al Khoory Executive Hotel, Al Wasl – strategiškai geroje vietoje įsikūręs 3 žvaigždučių viešbutis.
Rove Trade Centre – išskirtinis viešbutis, esantis netoli Burdž Chalifa dangoraižio.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
  • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Abu Dabis lankytinos vietos

Abu Dabis

Abu Dabis ir jo lankytinos vietos kasmet sulaukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Miesto infrastruktūra yra moderni ir įdomi, o žaliosios zonos tarp jos tik dar labiau tai paryškina.

Dubajaus akvariumas

Dubajaus akvariumas

Milžiniškas Dubajaus akvariumas yra įsikūręs didžiausiame miesto prekybos centre. Šis akvariumas ne tik didžiausias Jungtinių Arabų Emyratuose, tačiau ir visame pasaulyje.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis

Ką pamatyti Omane

Omanas

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi.

Ką pamatyti Gruzijoje

Gruzija

Gruzijos vardas pirmiausiai asocijuojasi su Kaukazo kalnais ir gruzinišku vynu. Šalis turtinga vienuolynais, bažnyčiomis, gražia gamta ir ypač svetingais vietiniais.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių ir iškasenų.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!