+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Prabanga Dominikos Respublikoje! Skrydžiai + 7n. 5* viešb. su „viskas įskaičiuota“ – 1209€!

Dominikos respublika

1209€

7 ☾ | 5* „viskas įskaičiuota“ + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome kelionės idėją – savarankiškai aplankyti Dominikos Respubliką už itin gerą kainą. Skrydis iš Vilniaus į Dominikos Respubliką ir 7 naktų nakvynė 5* poilsio komplekse vos už 1209€!

Daugiau apie Dominikos Respubliką:

 • Dominikos Respublika – Karibų salose įsikūrusi nedidelė valstybė traukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Sala turi nuostabaus grožio kraštovaizdį, kurį sudaro balto smėlio paplūdimiai, kalnai, dideli ežerai, smėlio kopos ir vešli tropinė augalija. Pramogų čia netrūksta, todėl laisvalaikiu galėsite mokintis plaukti banglente, išbandyti jėgos aitvarus, patirti nardymo džiaugsmą ir paragauti skaniausių šviežių jūros gėrybių patiekalų. Nenorintys gulinėti kurortuose, taip pat gali nuvykti į atokius šalies rajonus ar leistis į žygius po kalnus. Dominikos Respublikoje gyvenantys svetingi bei draugiški vietiniai neleis jums nuobodžiauti, todėl nepamirštamos akimirkos garantuotos. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Dominikos Respublikoje.

Pagrindinė kelionės informacija:

skrydis dominika

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome 5* viešbutį, įsikūrusį priešais Punta Kanos pajūrį, vos už kelių metrų nuo balto smėlio paplūdimio. Poilsiaudami šiame poilsio komplekse lapkričio 27 – gruodžio 5 d., kurio kaina už 7 naktis 485€ asmeniui, galėsite maudytis lauko baseine, pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti tenisą ar pasimėgauti Karibų jūros regiono patiekalais vietoje esančiame restorane. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, darbo stalai, balkonai, televizoriai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio galėsite lengvai pasiekti pagrindines Dominikos Respublikos lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti nusileidimą lynu atogrąžų miškais. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

Plačiau apie 5* Impressive Punta Cana viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Šalia paplūdimio

 • Treniruoklių salė

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • SPA paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas. Jei mūsų rekomenduojamas viešbutis netinka, užsisakykite viešbučio paieškos paslaugą ir mes rasime geriausią viešbučio kainą.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant lėktuvo bilietus ar užsakant viešbučio kambarį? Pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis, kurias galite įsigyti paspaudę bet kurį žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę detales, užsakysime Jums viešbučio kambarį arba nupirksime skrydžių bilietus, o visus dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

18 − 3 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą