+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Skagenas lankytinos vietos

Skagenas

Skagenas

Skagenas – dar vienas Danijos miestas, kurio lankytinos vietos vienos gražiausių šalyje. Jis įsikūręs Šiaurės ir Baltijos jūrų sandūroje ir yra laikomas menininkų ir rašytojų miestu. Skagenas nuostabi atostogų vieta, kurioje smagiai laiką praleis tiek aktyvų poilsį mėgstantys, tiek ramiai atostogaujantys turistai. Tai vienas svarbiausių žvejybos centrų Danijoje. Čia populiarūs dviračių žygiai, pasivaikščiojimai paplūdimyje ir jodinėjimas žirgais po uostamiesčio apylinkes. Skagene rasite ir didžiausią migruojančią kopą šalyje – Rabjergo mylią, kurios aukštis siekia net 40 metrus. Uostamiestyje daugybė restoranų ir kavinių, siūlančių paragauti šviežių jūros gėrybių patiekalų. Skagenas šiauriausias Danijos taškas, kurio nereikėtų aplenkti svečiuojantis šioje šalyje.

Skagenas lankytinos vietos

Senoji Skageno bažnyčia

Senoji Skageno bažnyčia

Senoji Skageno bažnyčia (Den Tilsandede Kirke) buvo palaidota smėlio po 1775 m. įvykusios didžiulės audros. Kadaise tai buvo didžiausia regiono bažnyčia, tačiau po smėlio audros valdžia nusprendė neremontuoti jos ir 1810 m. pagrindinė bažnyčios dalis buvo nugriauta. Šiandien čia vis dar galima išvysti stovintį vienišą bažnyčios bokštą, kuris pritraukia nemažai turistų. Bažnyčia nutolusi nuo Skageno apie 5 kilometrus į pietus, o kelias iki jos gerai pažymėtas, todėl lengvai ją rasite.

Skageno muziejus 

Skageno muziejus 

Šis muziejus eksponuoja Skageno menininkų darbus, kurie buvo pagaminti nuo 1870 iki 1930 m. Muziejuje dažnai rengiamos įvairios parodos. Norėdami pailsėti, galite užsukti į kavinukę, kuri dabar yra įrengta garsiųjų dailininkų Anos ir Maiklo Ančerių buvusiuose namuose. Užsukite ir į autentišką suvenyrų parduotuvėlę, kurioje galėsite įsigyti išskirtinių meno dirbinių.

Skageno muzikos festivalis

Skageno muzikos festivalis

Kiekvienais metais Skageno mieste vyksta garsusis muzikos festivalis. Žinomi menininkai iš Skandinavijos ir kitų pasaulio šalių atvyksta į šį miestą ir koncertuoja skirtingose ​​vietose. Skageno festivalis yra seniausias muzikos festivalis Danijoje, kuris rengiamas kiekvieną vasarą (liepą) nuo 1971 m. Pradžioje jame dalyvaudavo tik Norvegijos ir Danijos liaudies muzikantai, tačiau šiandien jūs galite išvysti muzikantų iš viso pasaulio.

Grenen kyšulys

Grenen kyšulys

Į Šiaurę nuo Skageno esantis Grenen kyšulys yra šiauriausia Danijos vieta. Čia galite pamatyti stovintį švyturį, kuris yra svarbus vietos bendruomenei. Užlipus į viršų, prieš jūsų akis atsivers nuostabi apylinkių panorama. Švyturys taip pat puiki vieta paukščių stebėjimui, nes kiekvienais metais milijonai paukščių skraido per Skageną į Skandinaviją ir iš jos. Grenen kyšulyje kasmet gegužės mėnesį vyksta „Skagen Bird“ festivalis, kurio metu patyrę vietiniai gidai, veda lankytojus iš viso pasaulio į geriausius paukščių stebėjimo taškus. Grenen kyšulyje taip pat yra daugybė nuostabių paplūdimių, kuriuose vietiniai gyventojai ir užsieniečiai deginasi, ir maudosi.

Skageno apylinkių paplūdimiai

Skageno apylinkių paplūdimiai

Skageno apylinkių paplūdimiai yra vieni gražiausių šalyje. Kategato sąsiaurio paplūdimiai seklesni, todėl tai ne tik puiki, bet ir saugi vieta. Į šiuos pliažus daugiausiai atvyksta šeimos su vaikais. Skagerako sąsiaurio paplūdimiai dažniausiai būna vėjuoti, todėl į juos daugiausia atvyksta mėgstantys vandens pramogas. Juose galima kaituoti, plaukti su banglente ar išsinuomavus vandens motociką šokinėti per didžiules bangas. Skagenas garsėja savo nuostabiais ir ryškiais saulėlydžiais, todėl jeigu lankysitės šiame regione, būtinai nuvykite vakare prie jūros.

Råbjergo mylia

Rabjergo mylia

Rabjergo mylia yra vienas nuostabiausių gamtos reiškinių Danijoje. Tai didžiausios „judančios“ kopos Šiaurės Europoje, kurių plotas apie 2 km², o aukštis – 40 m. virš jūros lygio. Šios kopos, nutolusios nuo Skageno apie 16 km į pietvakarius, susiformavo XVI a. per didelį smėlio dreifą. Šis gražus kraštovaizdis yra puiki vieta ekskursijoms. Pasivaikščiokite, patyrinėkite ir pabandykite į kai kurias kopas įlipti, nors lengva tikrai nebus, tačiau geros emocijos garantuotos.

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Skageno klimatas

Skageno klimatas permainingas, nepastovus ir drėgnas. Jo apylinkėse ir pačiame mieste kritulių būna daugiau nei 160 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą neaukšta. Vidutinė metinė temperatūra Skagene yra 7,9 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 18 °C temperatūra. Spalis yra lietingiausias mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį mėnesį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną yra nuo liepos pradžios iki rugpjūčio galo.

Kaip nuvykti į Skageną?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Skageną nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai iki Alborgo, o iš ten traukiniu, autobusu ar nuomotu automobiliu vykite iki Skageno. Vasarą skrydžių ir traukinių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate daugiau keliauti po Skageno regioną ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Daniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Danijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose ir informacijos centruose. Autobusų tinklas Danijoje leidžia pasiekti visas norimas vietas. Miestuose autobusai darbą pradeda 5 val. ryte ir baigia gerokai po vidurnakčio, o tada į gatves išrieda naktiniai autobusai. Jie žymimi „N“ raide, kuri parašyta prie autobuso numerio. Bilietų kainos dvigubai didesnės nei dieninio autobuso. Tarp miestų reguliariai kursuoja patogūs ir modernūs autobusai, todėl jausitės komfortabiliai. Traukiniai Danijoje taip pat itin komfortiški ir su jais gali pasiekti atokiausias šalies vietas. Tai patogiausias keliavimo būdas šalyje.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad Danijoje gana didelės degalų kainos. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Danijoje, turite būti ne mažiau 21 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 18 Eur už parą.

Nakvynė Skageno mieste

Skagenas ir jo apylinkių lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Keliaujant po šį regioną, galima apsistoti kempinguose, hosteliuose, svečių namuose arba viešbučiuose. Viena populiariausių nakvynės vietų yra kempingai, kurių Skageno apylinkėse rasite nemažai. Jeigu turite ribotą kelionės biudžetą, rekomenduojame rinktis juos. Norintys patogesnės nakvynės, gali apsistoti viešbučiuose, tačiau jų kainos yra nemažos. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Toftegården Guest House – gerą įvertinimą turintys svečių namai, esantys šalia Skageno miesto centro.
Hotel Marie – geras 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs Skageno centre.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Skageno žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Skageno žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Skageno žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Skageno žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Pasinaudokite mūsų sukurtu Skageno žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

eighteen + eighteen =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą