+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka

Maljorka – Ispanijos sala, esanti Viduržemio jūroje, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Sala garsėja puikiu oru, naktinėmis linksmybėmis, įdomiomis pramogomis, įstabaus grožio paplūdimiais ir senovės istorija kvėpuojančiais miesteliais. Čia rasite šiltą žydrą jūrą, balto smėlio pliažus ir geriausius viešbučius bei restoranus. Jaukūs ispaniški miesteliai, kalnų peizažai, išraiškingos pakrančių uolos – tai tik dalis nuostabaus salos kraštovaizdžio. Lankantis Maljorkoje taip pat rekomenduojame užsisakyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu, kurio dėka greičiau apžvelgsite pagrindines salos vietas. Maljorka paliks neišdildomą įspūdį ir norą vėl čia sugrįžti, todėl neabejojame, kad visos lankytinos vietos suteiks jums tik geriausius įspūdžius.

Lankytinos vietos Maljorkoje

Palma Maljorka

Palma

Palma – Maljorkos sostinė, esanti pietinėje salos dalyje. Kaip ir kiekviename didmiestyje, taip ir Palmoje rasite daugybę įdomių ir gražių vietų. Didžiausias traukos objektas – nuostabaus grožio gotikinė La Seu katedra, kurią pastatė mečetės vietoje iš smiltainio ir kurios statybos tęsėsi nuo XIV a. iki XX a. Jus sužavės ir Šv. Eulalijos bažnyčia, kuri yra iškilusi vietoje arabų muilo fabriko. Dar viena įdomi miesto vieta – Convento de San Francisco vienuolynas, kuris buvo pradėtas statyti dar 1281 m. Mėgstantys muziejus, turėtų užsukti  į Pilar ir Žoano Miro fondą, Maljorkos muziejų, Etnografijos muziejų ir Almudaina rūmus. Vertas dėmesio ir Palmos akvariumas, kuriame atrasite daugybę akvariumų su čia gyvenančiais pasaulio jūrų gyvūnais. Lankydamiesi mieste būtinai aplankykite ir Plaja de Palma paplūdimį, kuris leis ne tik pailsėti nuo šurmulio, bet ir pasigrožėti nuostabia gamta. Bilietus į garsiąją miesto katedrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Belverio pilis Maljorkoje

Belverio pilis

Belverio pilis yra viena iš gražiausių Maljorkos pilių, esanti visai šalia sostinės. Pilies išplanavimas netradicinis, ji yra ovalo formos. Kadaise tvirtovėje gyveno karalius, vėliau kurį laiką pilis buvo naudojama kaip kalėjimas, o šiandien čia įkurtas muziejus. Jame eksponuojamos senosios, ispaniškos bei arabiškos miesto vertybės. Nuo pilies kalvos taip pat galima pasigrožėti nuostabia sostinės panorama.

Valdemosa Maljorka

Valdemosa miestelis

Nuostabus miestelis Valdemosa yra viena gražiausių ir populiariausių vietų Maljorkoje. Lankytojus jis žavi akmeniniais senoviniais namukais, apsuptais kalnų bei siauromis, gėlėmis išpuoštomis gatvelėmis. Čia rasite Kartiaziano vienuolyną, kuris buvo pastatytas dar XIII a. ir šiuo metu jame įrengtas muziejus, bei galėsite užsukti į šalia esančią neoklasicistinio stiliaus bažnytėlę. Miestelyje daug kavinukių, kur galėsite paragauti vietinių patiekalų ir įvairių rūšių vyno, o Valdemosos apylinkių panorama nepalieka abejingų nė vieno. Bilietus į Kartiaziano vienuolyną galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą, o įvairias ekskursijas po Valdemosą rasite ČIA.

Alkudija

Alkudijos kurortas

Šiaurinėje salos dalyje esantis Alkudijos kurortas, kartu su senamiesčiu yra viena lankomiausių vietų Maljorkoje. Miestelį mėgsta šeimos, nes čia driekiasi graži, šilta ir sekli įlanką, kurioje mielai laiką leidžia mažieji poilsiautojai. Taip pat Alkudijoje veikia didelis vandens parkas ir gausu kitų vandens pramogų. Kurorto pasididžiavimas – senamiestis, kurį supa akmeninė, maurų statyta siena. Tai istorinio miesto liekanos, tarp kurių yra romėnų namai, amfiteatro liekanos, senoji varpinė ir bažnyčia. Vaikščiodami siauromis gatvelėmis atrasite daugybę kavinių, restoranų ir vietinių kurtais darbais prekiaujančių parduotuvių.

Tramuntanos kalnai

Tramuntanos kalnai

Pietrytinėje salos dalyje esantis Tramuntanos kalnai yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus. Čia turistus vilioja gamta, kur raudonos uolos pasipuošusios pušimis, ore tvyro rozmarinų kvapas, o aplinkui vaikštinėja kalnų ožkos ir avys. Ypatingai šiuos kalnus mėgsta dviratininkai, kuriems čia įrengtos net kelios trasos. Norėdami labiau susipažinti su Tramuntanos kalnais leiskitės į ekskursiją su vietiniu gidu po apylinkes.

Soljeras

Soljeras

Soljero miestelis įsikūręs jūros, kalnų ir apelsinmedžių giraičių apsuptyje. Norintys nuotykių, gali į miestelį nuvykti senoviniu Soljero traukiniu. Jame rasite net kelis istorinius paminklus – Šv. Baltramiejaus bažnyčią ir Sa Capelleta vienuolyną. Romantikos ir ramybės pasiilgusieji, gali pasivaikščioti gražioje prieplaukoje ar leistis į kruizą po miestelio apylinkes. Soljero miestukas yra tikrosios Maljorkos atspindys. Jo priemiestyje įrengtas Botanikos sodas, kur auga įvairūs augalai, randami Balearų salyne, Maltoje, Kretoje bei Italijos salose. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti ir Alfabijos soduose, kuriuose galėsite išvysti vieną seniausių Maljorkos pastatų.

Polentia

Polentija 

Labai senas romėnų miestas Polentija savo laikais atliko svarbų vaidmenį Balearų salyne. Šiandien iš jo belikę tik griuvėsiai, kuriuos gali apžiūrėti lankytojai. Čia galima pamatyti teatrą, gyvenamąjį plotą ir forumą. Su Polentijoje iškastais radiniais galima susipažinti Alkudijos miesto centre esančiame muziejuje.

Mondragano parkas

Mondrago gamtos parkas

Mondrago gamtos parkas yra viena iš natūraliausių vietų Maljorkoje. Čia turistams patiks balti smėlio paplūdimiai ir žydras vanduo. Parke besidriekiantis Cala Mondragó paplūdimys ne vieną kartą buvo tituluojamas gražiausiu Europos paplūdimiu. Mondrago parke taip pat gyvena virš 70 paukščių rūšių. Šis parkas patiks norintiems pabėgti nuo šurmulio ar ištroškusiems romantikos. Norėdami pamatyti Mondrago apylinkes ir tuo pačiu panardyti, gali užsisakyti šią ekskursiją vandens motociklu.

Akvaland vandens parkas Maljorkoje

Akvaland vandens parkas

Šis vandens parkas yra vienas iš didžiausių parkų pasaulyje. Čia visko tiek daug, kad pasidžiaugti viskuo greičiausiai dienos neužteks. Tai puiki vieta praleisti laiką su šeima. Parke rasite daug baseinėlių, dirbtinių upių, nusileidimo kalnelių ir gausybę kitų atrakcionų. Akvaland vandens parkas įsikūręs po atviru dangumi, kas dar labiau sustiprina pojūčius. Bilietus į vandens parką galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Manakoras Maljorka

Manakoras

Manakoras yra antras pagal dydį Maljorkos miestas. Jis garsus dirbtinių perlų auginimu ir jų apdorojimu, bei baldų gamyba iš alyvmedžių. Turistai mieste gali aplankyti gotikinę bažnyčią ir miesto valdžios rūmus. Manakoras taip pat yra teniso superžvaigždės Rafaelio Nadalio gimtinė, kuris vis dar gyvena čia su šeima, kai nežaidžia teniso didžiausiuose pasaulio turnyruose. Nadalis savo mieste taip pat atidarė modernią teniso akademiją, sporto centrą ir muziejų, kuriame apsilankę galite išvysti didžiulę tenisininko trofėjų kolekciją. Bilietus į Nadalio muziejų galite nusipirkti ČIA.

Magalufas

Magalufas

Šis kurortas tinka mėgstantiems šurmulį ir neabejingiems naktiniam gyvenimui. Magalufas turi gražius pliažus, daug vandens pramogų. Čia pilna veiklos ir renginių, kurie gali sudominti net išrankiausius. Daug simpatijų sulaukia čia vykstantys magijos ir šokių pasirodymai. Kurorte taip pat gausu restoranų, kavinių, parduotuvių ir naktinių klubų. Bilietus į magijos ir šokių šou galite įsigyti iš anksto internetu, nes vietoje gali kainuoti brangiau.

Lagranja Maljorka

La Granja

Tai senas dvaras, esantis Tramuntanos kalnuose. La Granja visą laiką buvo bernardinų vienuolynu ir tik prieš keliasdešimt metų tapo dvaru. Čia galima pamatyti vietinių gyventojų meno dirbinius, žemės ūkio techniką, porcelianinių lėlyčių kolekciją ir senovinius baldus. Dvare esančios dirbtuvėlės pristatys juvelyrų, audėjų, parfumerijos specialistų, dailidės ir kurpiaus amatus. Aplink La Granja įkurtas nuostabus sodas su gėlynais, fontanais, tvenkinias ir čia gyvenančiais gyvūnais.

Kaktusų sodas Maljorkoje

Kaktusų sodas

Maljorkos kaktusų sodas – vienas didžiausių botanikos sodų ne tik salyne, bet ir visame pasaulyje. Sodas įkurtas pietinėje salos dalyje ir yra padalintas į tris dalis, kur kiekvienoje dalyje auga savita augmenija. Jame auga virš 1600 rūšių kaktusų, kurie čia buvo įkurdinti dirbtinai. Parke taip pat tyvuliuoja nedidelis ežeras.

Formentoro pusiasalis Maljorkoje

Formentoro pusiasalis

Tai šiauriausia salos vieta ir labiausiai vėjuota. Formentoro pusiasalis yra labai kalnuotas, kurio aukščiausias taškas Fumart iškilęs 384 metrų virš jūros lygio. Norintys pasigrožėti salos panoramomis gali tai lengvai padaryti, nes čia įrengta daugybė apžvalgos aikštelių. Ramybės ieškantys, ją suras nusileidę į Formentoro paplūdimį.

Kala Figuera

Kala Figuera

Palei nuostabią turkio vandens pakrantę įsikūręs Kala Figuera žvejų kaimelis patiks tiems kas ieško ramybės. Daugiausia žavesio kaimeliui suteikia aplink kalvos šlaitą susitelkę balti namukai. Čia daugelis vietinių žvejų rūpinasi savo kasdiene veikla, todėl turistų antplūdžio kaimelyje nerasite. Kala Figuera siūlo didelį jūros gėrybių restoranų pasirinkimą, kuriame kaskart patiekiama šviežia žuvis. Palei uostą eina vaizdingas pėsčiųjų takas, todėl aplankyti šią vietą verta ir dėl akiai gražių įlankos vaizdų.

Es Trenc paplūdimys

Es Trenc paplūdimys 

Tai vienas geriausių paplūdimių saloje. Jis vilioja turistus pasiilgusius ramybės ir gamtos. Es Trenc paplūdimys nėra tinkamas šeimos poilsiui, nes besiilsintys dažnai mėgsta degintis nuogi. Jį dažniausiai renkasi romantikos norinčios porelės ar smagios draugų kompanijos.

Drakono ola Maljorkoje

Drakono urvai

Viena populiariausių lankytinų vietų Maljorkos saloje – Drakono urvai. Šį grožį galima rasti Porto Kristo miestelyje. Drakono urvai garsūs visoje Europoje, o jose esantis Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Nusileidus ten, lankytojus pasitinka klasikinės muzikos garsai, šviesų šou bei įspūdingi stalaktitai ir stalagmitai. Šiose požeminiuose urvuose telkšo net šeši ežerai, o čia rasti piešiniai ir keramikos likučiai byloja apie uolų lankytojus dar prieš Kristaus gimimą. Bilietus į Drakono urvus galite nusipirkti ČIA.

Deija Maljorka

Deija

Tai menininkų kampelis, esantis netoli žymiosios Valdemosos. Deija miestelis ramus ir jaukus, kurio apylinkės labai gražios. Čia rasite žvejų namukus, alyvmedžių giraites ir akmenuotą paplūdimį su skaidriu vandeniu. Pasiekę apžvalgos aikšteles, turėsite galimybę pasidžiaugti gražiomis panoramomis. Didžiausią įspūdį paliks netoli esančios Sa Foradados uolos ir Miramaro vienuolynas.

Cuevas de Hams urvas Maljorkoje

Kablių ola

Kablių ola keista ir kartu įdomi vieta, kurią rasite rytinėje salos dalyje. Olos ilgis yra apie pusę kilometro. Šis urvas gavęs pavadinimą nuo jame esančių stalaktitų, turinčių kablio formą. Jo viduje tyvuliuoja ežeriukas, kuris džiugina muzikos garsais, sklindančiais iš pro jį plaukiojančios valties. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Arta miestelis

Artos miestelis

Negalime nepaminėti dar vienos lankytinos vietos Maljorkoje – Artos miestelio. Šis istorinis miestelis įsikūręs slėnyje, kuriame auga migdolų, alyvuogių ir figų sodai. Nuo miestelio bažnyčios Iglesia de Transfiguracion del Senor, eidami kiparisų alėja galite pasiekti kalvos viršūnę, kur stovi Artos tvirtovė ir Santuari de Sant Salvador koplyčia. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į miestelį ir jo apylinkes. Už Arta miestelio galite užsukti į archeologinę vietovę Ses Paisses, Santa Maria de Bellpuig bei Ermita de Betlem vienuolynus ir XVII a. Sant Antoni de Padua pranciškonų vienuolyną. Kitas traukos objektas yra Artos urvų sistema, kurioje išvysite įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų.

Santueri pilis Maljorkoje pramogos

Santueri pilis

Santueri pilis stovinti ant uolos, pastatyta dar XIV amžiuje, nors jos įtvirtinimai siekia net romėnų laikus. Tvirtovė ilgą laiką priklausė maurams, kol ją užgrobė krikščionys. Iki XIX a. pradžios pilis tarnavo kaip gynybinė, vėliau ji buvo privatizuota. Šiandien turistai gali apžiūrėti ją ir kartu pasigrožėti nuo uolos atsiveriančia nuostabia panorama.

maljorkos kurortai

Maljorkos kurortai

Maljorkos salą garsina tiek žydri ir švarūs paplūdimiai, tiek ir autentiški bei gražūs kurortai. Didžiausią viešbučių pasiūlą Viduržemio jūros pakrantėje rasite Arenalio, Plaja de Palma kurortuose. Palmanova, Kala Meskida ir Plaja de Muro kurortai yra populiarūs tarp šeimų su vaikais, jie turi gražius smėlėtus paplūdimius ir puikias sąlygas užsiimti vandens sportu. Santa Ponsa yra moderniausias kurortas, kuriame mielai laiką leidžia poilsiautojai iš viso pasaulio, nes miestelio paplūdimys apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, turi golfo aikštyną ir Džiunglių nuotykių parką.

Nardymas

Nardymas Maljorkoje

Maljorką supantis jūros dugnas yra tikras lobynas, todėl nenuostabu, kad nardymas yra viena geriausių pramogų saloje. Be to, nesvarbu, ar turite patirties, ar ne, nes visada galite užsisakyti ekskursiją su instruktoriumi, kuris jus ves ir padės lengviau pamatyti jūros dugne besislepiančius vėžlius, jūrų žvaigždes ir kitus gyvius. Ši Viduržemio jūros sritis pasižymi didele biologine įvairove, todėl kiekvienas nardymas yra unikalus. Čia galite rezervuoti nardymą Maljorkos saloje.

Maljorkos paplūdimiai

Maljorkos paplūdimiai

Ramesniam poilsiui puikiai tiks Cala Varques, Son Serra de Marina, Coll Baix, Cala Falco, Pollenca paplūdimiai. Ieškantys poilsio su šeima turėtų rinktis Cala Molins, Platja de Muro, Platja de Santa Ponsa, Cala Millor, Calla D’or paplūdimius. Į Calo des Moro įlanką lankytojus traukia seklus turkio spalvos vanduo ir vaizdingi saulėlydžiai, kuriame driekiasi vienas gražiausių Maljorkos paplūdimių.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Maljorkos klimatas

Maljorkos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Saloje lietaus būna apie 60 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Maljorkos saloje – 17 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su vidutine 25 °C temperatūra. Saloje beveik kiekvieną dieną pučia stipresni arba stiprūs vėjai, kurie yra tikra atgaiva per didžiuosius vasaros karščius. Geriausia keliauti į Maljorką rugsėjo – spalio mėn., tuo metu saloje vidutinė temperatūra būna 18 – 22 °C, o keliautojų srautai yra šiek tiek sumažėję.

Kaip nuvykti į Maljorką?

Norėdami nuvykti į Maljorkos salą galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Kauno arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Maljorkos salą ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Maljorką?

Viešojo transporto infrastruktūra Maljorkoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po salą keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas saloje praktiškai leidžia nuvykti į bet kurį Maljorkos miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Tai patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas saloje.

Planuojantiems geriau patyrinėti salą, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Maljorkoje

Maljorka ir geriausios salos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Maljorkoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

BQ Can Picafort Hotel – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis vos už 200 metrų nuo balto smėlio paplūdimio.
Nou Baleares – Palmos mieste, strategiškai patogioje vietoje įsikūręs geras viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Maljorkos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Maljorkos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Maljorkos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Maljorkos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to bus galima patogiau apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Maljorkos salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

fifteen + twenty =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą