+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Latvija

Ką pamatyti Latvijoje

Latvija – tai žaliuojantis plačių miškų, smėlėtų pajūrio paplūdimių ir nepaliestos gamtos kraštas, todėl šalies lankytinos vietos yra gausiai lankomos lietuvių. Šalis gali pasiūlyti platų kultūrinį paveldą ir galimybę netrukdomai pailsėti. Nedideli turistų srautai jūsų nevargins, todėl turėsite visas galimybes mėgautis saulės spinduliais Baltijos jūros pakrantėje. Mėgstantys aktyvesnį poilsį, linksmybių ras smėlėtuose Jūrmalos paplūdimiuose, galės pašėlti Latvijos klubuose ar aplankyti daugybę muziejų bei galerijų. Neabejojame, kad lankytinos vietos Latvijoje jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl belieka tik atsipalaiduoti ir džiaugtis akimirkomis.

Ryga

Ryga – didžiausias Baltijos šalių miestas, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ryga yra kaip architektūros perlas, kur vienoje vietoje galima pamatyti miesto kūrimosi pradžioje statytas bažnyčias, viduramžių pastatus, unikalaus stiliaus pastatus, taip pat per šimtmečius išlikusią medinę architektūrą.

Lankytinos vietos Rygoje

Rygos zoologijos sodas

Rygos zoologijos sodas įkurtas didžiausiame Rygos parke ir užima net 20 hektarų plotą. Zoologijos sodas miesto gyventojus ir svečius džiugina daugybe gyvūnų rūšių, kurių čia galima pamatyti net 485 rūšis ir dauguma jų įtrauktos į Raudonąją knygą. Labiausiai lankytojus masina Tigrų ir Tropikų namai. Per metus zoologijos sodas pritraukia beveik 300 000 lankytojų.

Riga zoologijos sodas

Aviacinės technikos muziejus

Tai vienintelis Baltijos šalyse ir vienas didžiausių Europoje Aviacinės technikos muziejų. Sovietinio karinio paveldo muziejuje galima apžiūrėti daugiau nei 40 lėktuvų ir sraigtasparnių, radarų ir daugybę kitos aviacinės technikos.

rygos aviacijos muziejus

Centrinis Rygos turgus

Šalia miesto senamiesčio yra įkurtas Centrinis Rygos turgus. Jis unikalus ne tik dėl savo paviljonų, bet ir senųjų sandėlių. Istorija kalba, kad paviljonai buvo statyti orlaiviams talpinti ir tik vėliau tapo turgaus dalimi. Kasdien šį turgų aplanko milžiniškas srautas žmonių.

centrinis rygos turgus

Šv. Petro bažnyčia

Šv. Petro bažnyčia laikoma viena seniausių ir vertingiausių viduramžių architektūros statinių Baltijos šalyse. Bažnyčia buvo pastatyta 1209 m., nors bokštas buvo kelis kartus sudegęs ir vėl atstatytas. Šiuo metu tai yra aukščiausia Rygos bažnyčia, todėl iš 72 metrų aukščio bažnyčios bokšto galite grožėtis nuostabia Rygos panorama.

Petro baznycia

Melngalvių rūmai

Melngalvių rūmai buvo pastatyti 1334 metais, vokiečių Ordino okupacijos metu. Statinys nemažai kartų buvo perstatytas, o per Antrąjį pasaulinį karą visiškai sugriautas. Rūmai, kurie iš pradžių vadinti Naujaisiais, pastatyti kaip įvairių susitikimų ir iškilmių vieta Rygoje. XVII amžiuje juose buvo įsikūrusi pirklių asociacija – Melngalvių kompanija. Bilietus į šiuos rūmus galite nusipirkti ČIA.

Melngalviu rumai

Etnografinis buities muziejus

Netoli Rygos esantis Etnografijos buities muziejus po atviru dangumi įkurtas beveik 87 hektarų žemės sklype. Jame stovi 118 pastatų bei sukaupta daugiau nei 3000 eksponatų ir apie 150 000 rakandų. Muziejuje įrengtos latvių valstiečių, amatininkų ir žvejų sodybos. Visose veikia nuolatinė ekspozicija – buityje ir darbe naudoti daiktai, interjeras bylojantis apie tam tikrą laikotarpį, todėl lankytojai gali iš arčiau susipažini su senovės latvių valstiečių kasdienybe.

Etnografinis buities muziejus

Trys broliai

Trys broliai – tikras viduramžių architektūros pavyzdys. Tai pastatų kompleksas, kurie yra seniausi visoje Latvijoje. Baltasis namas buvo pastatytas net XV amžiuje, todėl ši vieta yra vienas lankomiausių objektų mieste.

trys broliai

Rygos automobilių muziejus

Čia eksponuojami prabangūs tarybinių laikų automobiliai, karinė technika, lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekcija. Apsilankę šiame muziejuje sužinosite svarbiausią automobilių pasaulio istoriją bei išgirsite istorijų apie legendines asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius. Interaktyvūs elementai nepaliks abejingų ir vaikų.

Rygos automobiliu muziejus

Rygos kino muziejus

Rygos kino muziejus yra vienintelis tokio pobūdžio muziejus Latvijoje. Muziejaus fonde yra daugiau kaip 75.000 įvairiausių eksponatų. Čia galima apžiūrėti kino juostas, fotografijas, kostiumus, filmavimo techniką ir t.t. Pirmasis kino seansas Rygoje buvo surengtas 1896 m. gegužės 28 d.

Rygos Filmu muziejus

Rygos pilis 

Rygos pilis pastatyta 1330 m., 1484 m. per karą nuniokota, o iki 1515 m. pastatyta iš naujo. Vėliau pilyje buvo lenkų ir švedų rezidencijos, po to rusų generalgubernatoriaus būstinė. Latvijai tapus nepriklausoma valstybe, pilis paversta Latvijos prezidento rezidencija. Pilyje taip pat įrengtos reprezentacinės patalpos ir Latvijos prezidento apartamentai.

rygos pilis

Latvijos nacionalinė opera

Neoklasikinė Latvijos nacionalinė opera yra tikras meno kūrinys. Ji bėgant metams buvo restauruota, tačiau savo žavesio neprarado. Opera talpina net 1200 žiūrovų, kurie gali mėgautis įvairaus žanro kūriniais. Sezono metu čia vyksta virš 200 spektaklių, todėl kaskart apsilankę joje, liksite nustebinti. Latvijos nacionalinėje operoje rodomos operos, operetės, baleto spektakliai, tradiciniai latvių liaudies pasirodymai ir spektakliai vaikams.

Latvijos nacionalinė opera

Lankytinos vietos Latvijoje

Sigulda

Sigulda

Sigulda – tai miestelis, kuris populiarus dėl Gaujos upės slėnio, primenančio Šveicariją, istorijos ir kultūros paminklų, bei unikalių, čia esančių, sporto bei laisvalaikio atrakcionų. Miestelio pakraštyje rasite viduramžių ir naujosios pilies kompleksą. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai turi išbandyti Siguldos bobslėjaus trasą. Norintieji pamatyti gražiausias vietas, gali užsisakyti dienos turą po Siguldą arba keliauti keltuvu, kurio lynas driekiasi per Gaujos upę.

Gaujos nacionalinis parkas

Gaujos nacionalinis parkas

Tai Gaujos upės slėnyje esanti saugoma teritorija. Gaujos nacionalinis parkas buvo įkurtas 1973 m. Tai didžiausias ir seniausias nacionalinis parkas Latvijoje. Čia gausi gamtos įvairovė, styro uolos, čiurlena daug upelių, gražus kraštovaizdis ir driekiasi paslaptingi urvai, kurie traukia turistus. Gaujos nacionalinis parkas – puiki vieta keliauti dviračiais, žvejoti, plaukioti baidarėmis ar žygiuoti nuostabiais pažinimo keliais.

Zvartės uola

Zvartės uola

Mitų ir legendų apipintą Zvartės uolą rasite Gaujos nacionaliniame parke. Tai viena gražiausių smiltainio uolų Amata upės pakrantėje. Rekomenduojame pasivaikščioti taku palei Amatos upę nuo šios uolos iki Gaujos upės. Tai labai vaizdingas maršrutas, leidžiantis grožėtis smiltainio atodangomis, įvairiais augalais ir žaliuojančiais medžiais. Legendos byloja, jog Zvartės uola buvo raganų susibūrimo vieta, kurios buvo puikios žolininkės, žinojusios visas gydomasias augalų savybes. Šalia uolos rasite vadinamą Raganų pievą, kurioje gausu kvepiančių ir spalvingų augalų. Greta jos esantys informaciniai stendai supažindina lankytojus su kiekvieno augalo savybėmis.

Turaidos pilis

Turaidos pilis

Dešiniajame Gaujos upės krante, 3 km nuo Siguldos, Gaujos nacionalinio parko rezervate stūkso Turaidos pilis. Čia esančiame muziejuje gausu archeologinių, architektūrinių, istorinių ir meninių vertybių, kurios atspindi 1000 metų Latvijos istorijos. Taip pat galite pasivaikščioti šalia pilies esančiame gražiame skulptūrų parke.

Rundales rumai

Rundalės rūmai

Baroko stiliaus Rundalės rūmai, dažnai dar vadinami „Baltijos Versaliu”. Rūmuose yra 138 kambariai, čia veikia ir Rundalės pilies muziejus. Vertingiausios rūmų salės: Baltoji, Karūnavimo, Paauksuotoji, Rožių, taip pat Didžioji galerija, kurios visos prabangiai dekoruotos barokiniu bei rokokiniu dekoru. Rūmų teritorijoje įrengtas parkas su rožių sodais, žaliu amfiteatru ir fontanais, kuris nudžiugins pasiilgusius romantikos lankytojus.

Kolkos ragas

Kolkos ragas

Kolkos ragas – tai savitas iškyšulys pakrantėje, kur galima stebėti dviejų jūrų – Baltijos jūros ir Rygos įlankos bangų susidūrimą. Kyšulyje stovi švyturys, kuris padeda jūreiviais orientuotis Rygos įlankoje. Pavasarį Kolkos rage galima stebėti paukščių migraciją, vasarą pailsėti jūros pakrantėje, o rudenį ir žiemą stebėti gamtos galybę.

Ventspilis

Ventspilis

Ventspilis – miestas Latvijos šiaurės vakarinėje dalyje prie Baltijos jūros, kuris apsuptas puikių paplūdimių. Ventspilis žymus pramogų gausa, todėl labai mėgstamas poilsiautojų su vaikais. Mieste veiklos ras įvairiausių pomėgių poilsiautojai. Čia galima apsilankyti vandens pramogų parke „Ventspilis“, pramogų centre „Bērnu pilsētiņa“, atrakcionų parke „Fantazija“, viduramžių pilyje ar liaudies buities muziejuje. Esant prastam rekomenduojame apsilankyti planetariume ir observatorijoje, kurioje galėsite per teleskopą stebėti dangaus kūnus.

Liepoja

Liepoja

Liepoja – tai vėjų miestas, kuriame visada rasite daug veiklos. Miesto pakrantes skalauja 8 km paplūdimys, todėl vietos pailsėti ar pasideginti užtenka visiems. Liepojoje daug architektūrinių pastatų, kurie patraukia kiekvieno keliautojo dėmesį. Mieste vasarą vyksta garsūs muzikos festivaliai. Poilsiaudami Liepojoje turistai traukia ir į paslaptingąjį, buvusį Karuostos karinį kalėjimą, kuriame galima susipažinti su sovietiniu režimu ir pajusti to laikmečio išgyvenimus.

Papė

Papė

Čia galite atrasti įdomias Papės gamtos parko apžvalgos vietas, Baltijos jūros pakrantę su kopomis, Papės ežerą, Nidos aukštapelkę ir įvairius pažintinius takus. Būdami Papėje pabėgsite nuo miesto šurmulio, pajusite visišką ramybę ir kartais jums atrodys, kad esate laukiniame krašte.

Vertikalus vėjo tunelis

Vertikalus vėjo tunelis

Netoli Siguldos įsikūrusiame vertikalaus vėjo tunelyje galima sklęsti ore – visai kaip laisvo kritimo metu. Tai pirmasis vertikalus vėjo tunelis Rytų Europoje. Čia galima pajusti nevaržomo skrydžio laisvę, atlikti įvairius triukus ir būti „išmestam“ į orą maždaug 200 km/h greičiu.

Kemerių nacionalinis parkas

Kemerių nacionalinis parkas

Tai trečias pagal dydį Latvijos nacionalinis parkas. Ypatingo grožio Kemerių nacionalinis parkas pasižymi gausia biologine įvairove, mineralinių vandenų ir gydomosiomis purvo voniomis. Kemerių raiste įrengti du lentiniai pažintiniai takai, kuriais vaikštinėdami galėsite iš arčiau susipažinti su šia nuostabia vieta.

Slaptas sovietų bunkeris

Slaptas sovietų požeminis bunkeris

Reabilitacijos centro ,,Ligatne” teritorijoje,  Skalupės gamtinio kraštovaizdžio parke, 9 metrai po žeme yra gerai įrengtas bunkeris. Jis buvo pastatytas pagal politinės ir valstybinės valdžios poreikius 1980-aisiais. Čia galėsite išvysti autentiškus požeminius baldus, ryšio priemones, skaičiavimo mašinas ir pultus.

Karuostos kalėjimas

Karuostos kalėjimas

Karuostos kalėjimas – tai vienintelis karinis kalėjimas, kuris atviras turistams. Jis buvo pastatytas maždaug 1900 m. ir iki pat 1997 m. buvo naudojamas kaip kariškių drausminių nuobaudų atlikimo vieta. Kalėjimas garsėjo savo žiaurumu ir niūrumu. Tai vieta, iš kurios iki šiol niekam nepavyko pabėgti.

Latgala

Latgala

Latvijos rytinėje dalyje driekiasi nuostabios gamtos kampelis – Latgala. Tai vienas iš 4 istorinių šalies regionų. Latgale regionas turtingas ežerais, todėl dažnai dar vadinamas Mėlynųjų ežerų kraštu. Gražuoliai ežerai, žavios tradicijos, svetingi vietiniai ir užburianti gamta tikrai patiks čia atvykusiam. Viena garsiausių Latgalos vietų yra „Ligatne“ bunkeris, esantis Ligatnės mieste. Jis buvo statytas kaip Latvijos komunistų partijos slėptuvė branduolinės atakos atveju. Šiandien bunkeris gausiai lankomas turistų, kurie gali susipažinti su originaliais eksponatais, kurie būtų buvę laikomi jame, esant tam tikroms kritinėms situacijoms. Čia taip pat galima paragauti tipinių to laikmečio latviškų patiekalų.

Raznos ežeras

Raznos ežeras

Raznos ežeras yra antas pagal dydį ežeras Latvijoje. Dėl aplink ežerą esančių balto smėlio paplūdimių, jis dažnai vadinamas Latgalos jūra. Tai puiki turistinė zona, kurioje tiek vietiniai, tiek turistai gali mėgautis poilsiu nuostabios gamtos apsuptyje. Apylinkėse daug įvairiausių tradicinių ir aktyvaus poilsio turizmo rūšių, patenkinančių net išrankiausią poilsiautoją. Ežeras tyvuliuoja Raznos nacionaliniame parke, kuriame galite ne tik pailsėti, bet ir aplankyti čia esančius įvairius parko kultūrinius ir istorinius paminklus. Raznos ežere yra 10 salų, iš kurių didžiausios – Apaļā, Apšu ir Augstā salos.

Bauskės pilis

Bauskės pilis

Kur susitinka Nemunėlio ir Mūšos upės, stovi Bauskės pilis, tradicinė Livonijos laikų tvirtovė. Ją sudaro dvi dalys – Livonijos ordino pilis, iš kurios belikę tik griuvėsiai ir Kuršo kunigaikščių namai. Senoji pilies dalis buvo pastatyta kaip tvirtovė šaunamiems ginklams laikyti, o naujesnis statinys – tai apsauginėmis konstrukcijomis ir žemės pylimais apsupta karališkosios šeimos rezidencija. Tvirtovės viduje galima susipažinti su istorinėmis ekspozicijomis, tarp kurių galima rasti karališkosios šeimos drabužius, papuošalus, senovinius ginklus ir kitus tų laikų daiktus. Norintys gali užlipti į senosios pilies bokštą ir pasigrožėti nuostabiais apylinkių vaizdais.

Cėsys

Cėsys

Istorijos mėgėjams ir ne tik, rekomenduojame aplankyti Cėsį, kuris yra vienas geriausiai išsilaikiusių viduramžių miestų Pabaltyje. Cėsio istorija prasidėjo XIII amžiuje nuo pilies statybų. Šiandien pilis priima lankytojus ir supažindina juos su savo garsiąja istorija, bei leidžia pakilti į bokštą, naudojantis tik žibintu. Įdomi patirtis – nusileidimas į bauginantį pilies požemį, kuriame kartais vyksta ir spektakliai, atspindintys viduramžių laikmečio dvasią. Aplink pilį esančiame parke smagu atsipūsti mėgaujantis gamta, o vasaros metu – tai puiki vieta paklausyti įvairių koncertų. Smagu pasivaikščioti Cėsio miestelio siauromis senamiesčio gatvelėmis, užsukti į kūrybines parduotuvėles ar prisėsti jaukiose kavinukėse.

Tirumnieku pelkės takas

Tirumnieku pelkės takas

Apie 5 procentus Latvijos teritorijos sudaro pelkės, todėl šalyje yra ne vienas pažintinis takas. Vienas iš jų – Tirumnieku pelkės takas, kuris supažindina lankytojus su čia esančia flora. Gegužės mėnesį pelkes nukloja balti ir kvepiantys gėlių žiedai, todėl apsilankę būtent tuo metu liksite sužavėti. Čia auga saulėgrąžos, asiūkliai, laukinės spanguolės ir daug kitų augalų. Viduryje pelkės telkšo Tirumnieku ežeras, kuriame karštą diena smagu išsimaudyti.

Taip pat skaitykite:

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Latvijos klimatas

Latvijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas, pereinamasis iš jūrinio į žemyninį. Sausio vidutinė temperatūra pajūryje nuo -2 °C iki -3 °C, rytuose -7 °C, liepos atitinkamai 16 °C ir 18 °C. Vidutinis metinis kritulių kiekis – 600 mm. Vidutinė temperatūra vasarą nuo 23 iki 30 °C. Patys geriausi mėnesiai poilsiui Latvijoje – liepa ir rugpjūtis. Pavasaris ir ruduo pakankamai šilti, todėl tai taip pat geras metas susipažinti su šia šalimi iš arčiau.

Kaip nuvykti į Latviją?

Norėdami nuvykti į Latviją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Palangos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Taip pat į Latviją galite nuvykti ir autobusais, kurie kursuoja į šią šalį iš visų didžiausių Lietuvos miestų. Jeigu planuojate keliauti po Latviją ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Latviją?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje puikiai išvystyta, todėl keliauti po Latviją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje leidžia nuvykti į visas norimas vietas, tarp miestų reguliariai kursuoja patogūs ir modernūs autobusai, todėl jausitės komfortabiliai. Latvijos geležinkelių tinklo sistema sujungia Latvijos sostinę su linijomis į septynias skirtingas kryptis, tad su komfortiškais traukiniais, galite pasiekti atokiausias šalies vietas.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti Latvijoje turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 11 Eur už parą.

Nakvynė Latvijoje

Latvija ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų, hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Latvijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Wellton Riga Hotel & SPA – Rygoje, gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis šio miesto senamiestyje.
Olimpiska Centra Ventspils Hotel – Ventspilio centre įsikūręs geras viešbutis.
Liva Hotel – didžiausias Liepojos viešbutis, įsikūręs miesto centre, netoli pagrindinių lankytinų vietų.
Karlamuiza Country Hotel – netoli Siguldos, kaimo vietovėje įsikūręs išskirtinis viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Latvijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Latvijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Latvijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Latvijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Latvijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

12 − one =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą