+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Karibų rojus Barbadosas! Skrydžiai + 9n. 3* viešbutyje su pusryčiais – 1075€!

Barbadosas poilsinės kelionės

1075€

9 ☾ | 3* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome kelionės idėją – savarankiškai aplankyti Barbadosą už itin gerą kainą. Skrydis iš Rygos į Barbadosą ir 9 naktų nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais vos už 1075€!

Daugiau apie Barbadosą:

 • Mažųjų Antilų salose esanti nedidelė sala traukia turistus iš viso pasaulio. Barbadosas garsėja balto smėlio paplūdimiais, kuriuos skalauja žydra, krištolo skaidrumo Karibų jūra. Sala ilgą laiką priklausė Anglijai, todėl tiek kultūroje, tiek architektūroje atsispindi britų dvasia. Barbadose galima klaidžioti po įvairius urvus, istorinius miestelius ar laukinės gamtos draustinius. Vietinių draugiškumas ir geras poilsis leis jums užmiršti rūpesčius ir kasdienybę. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Barbadose.

Pagrindinė kelionės informacija:

skrydis barbadosas

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome 3* viešbutį, įsikūrusį Bridžtaune, už 600 metrų nuo gražaus Roklio paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje gruodžio 8 – 17 d.  arba vasario 4 – 13 d., kurio kaina už 9 naktis su pusryčiais 461€ asmeniui*, galėsite pažaisti lauko tenisą, išsimaudyti lauko baseine ar pasimėgauti Karibų jūros regiono patiekalais vietiniame restorane. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, balkonai, darbo stalai ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio galėsite lengvai pasiekti pagrindines Barbadoso lankytinas vietas, o norintiems unikalios pramogos, rekomenduojame užsisakyti baidarių ekskursiją, kurios metu tyrinėsite nuskendusių laivų nuolaužas. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Ši viešbučio kaina galioja tik 2 Genius lygį turintiems Booking.com nariams. Jeigu to neturite, kreipkitės į mus ir mes Jums užsakysime viešbutį. 

Plačiau apie 3* Hotel PomMarine viešbutį:

 • Viešbučiui taikoma akcija

 • Į kainą įskaičiuoti pusryčiai

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Restoranas, baras

 • Lauko baseinas

 • Deginimosi gultai

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai yra savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas. Jei mūsų rekomenduojamas viešbutis netinka, užsisakykite viešbučio paieškos paslaugą ir mes rasime geriausią viešbučio kainą.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant lėktuvo bilietus ar užsakant viešbučio kambarį? Pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis, kurias galite įsigyti paspaudę bet kurį žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę detales, užsakysime Jums viešbučio kambarį arba nupirksime skrydžių bilietus, o visus dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

4 × 5 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą