+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Estija

Ką pamatyti Estijoje

Estija yra viena mažiausių pagal gyventojus valstybių Europoje, bet turi labai aukštą ekonomikos lygį. Tai žalia valstybė, kurios pusę teritorijos užima miškai. Dėl didelių miškų plotų ir pakankamai nedaug gyventojų, čia oras švarus ir sveikas. Norintys pailsėti nuo užteršto oro, gali apsilankyti Estijos kurortuose ir pasimėgauti gražia gamta. Estija ir šalies lankytinos vietos jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl belieka tik atsipalaiduoti ir džiaugtis akimirkomis.

Talinas

Talinas – Estijos sostinė, kuri įsikūrusi prie Baltijos jūros. Tai išsiskiriantis miestas, kuriame vyrauja viduramžių architektūra, stovi gynybinių bokštų sienos, o turistus pasitinka dideli senoviniai vartai, kurie yra tarsi slenkstis į autentišką senamiestį. Ši graži miesto vieta įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus. Taline pilna pramoginių vietų, įdomių muziejų, parkų, gražių bažnyčių bei kitų vertų dėmesio objektų. Lankantis mieste taip pat rekomenduojame užsisakyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu, kurio dėka greičiau apžvelgsite pagrindines Estijos sostinės vietas. Talinas sužavi keliautojus nuo pirmos minutės, todėl neabejojame, kad visos miesto lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Lankytinos vietos Taline

Tompea kalva

Senamiestyje iškyla Tompea kalva, kurios pilyje įsikūręs Estijos parlamentas. Žymiausias Tompea pilies statinys – Ilgojo Hermano bokštas, kuris yra 45 metrų aukščio. Ant kalvos taip pat įrengtos kelios apžvalgos aikštelės, kurios leidžia pasigrožėti senamiesčio ir Talino uosto vaizdais.

Tompea kalva

Rotušės aikštė

Talino rotušės aikštė turi istorinę vertę. Senais laikais čia vykdavo įvairios mugės ir buvo atliekamos mirties bausmės. Aikštės simbolis – Talino rotušė, kuri iškilo dar XIII amžiaus pradžioje. Gotikinio stiliaus rotušės bokštas pakyla į 64 metrų aukštį, kurio viršūnę pasiekti galima užlipus 115 pakopų spiraliniais laiptais. Iš bokšto viršūnės atsiveria graži miesto panorama.

Miesto rotuse

Talino miesto siena

Viduramžiais Talinas buvo klestintis miestas, kuriame gyveno apie 8000 gyventojų. Jis buvo apsuptas sienomis ir turėjo 66 gynybinius bokštus. Šiandien jūs galite pamatyti sienos likučius, kuri tęsiasi apie 2 kilometrus ir sujungia 3 gynybinius bokštus. Sienos vartai yra vienas iš pagrindinių įėjimų į Talino senamiestį. Abi vartų pusės turi bokštus, kurie iškilo XIV a. Margaritos bokšte įrengtas Estijos laivybos muziejus, kuriame eksponuojami senoviniai laivybos prietaisai, nardymo įranga ir kita.

Miesto siena

Šv. Olavo bažnyčia

Ši bažnyčia kažkada buvo aukščiausia Šiaurės Europoje. XIV a. iškilusi gotikinė Šv. Olavo bažnyčia turi įspūdingą bokštą, kurio aukštis siekia 123 metrus. Yra manoma, kad miesto gyventojai bokštą pastatė, kad šis pritrauktų praplaukiančius pirklių laivus į uostą. Norintys gali pakilti į bokštą ir pasigėrėti nuostabiais senamiesčio ir Tompea kalvos vaizdais.

Olavos baznycia

Kadriorgo parkas

Kadriorgo parkas pasižymi simetrija, jame stovi baroko stiliaus rūmai, kurie buvo pastatyti XVIII a. Čia įkurtas meno muziejus, kuriame galima išvysti XVI – XX a. Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbų, nuotraukų, skulptūrų ir kitų meno kūrinių. Parkas yra nuostabaus grožio su didžiuliais gėlynais ir romantiškais fontanais. Šiame parke taip pat įsikūrusi ir Prezidentūra.

Kadriorgo parkas

Šv. Mikalojaus bažnyčia

Tai ortodoksų bažnyčia, kuri buvo pastatyta XIII a. Bažnyčia buvo pastatyta jūrininkų globėjo Šv. Mikalojaus garbei. Dievo namuose įrengtas muziejus, kuriame saugomi labai svarbūs viduramžių laikų meno kūriniai. Taip pat bažnyčioje dažnai vyksta įvairūs koncertai.

Nikolo baznycia

Aleksandro Nevskio katedra

Ant Tompea kalvos stovinti Aleksandro Nevskio ortodoksų katedra yra didžiausia kupolinė bažnyčia Talino mieste. Katedra buvo pastatyta XX a., ji turi 11 varpų, o vienas iš jų sveria net 15 tonų. Bažnyčia turtinga gausia puošyba, mozaikomis ir nuostabiais kupolais.

Aleksandro Nevskio katedra

Hidroplanų uostas

Tai vienas įdomiausių muziejų Estijoje, kuris įsikūręs Talino uoste, hidroplanų angaruose. Interaktyvus muziejus turi virš 200 eksponatų, kurie supažindina lankytojus su vandens ir povandeninio transporto istorijomis. Čia eksponuojami istoriniai laivai, ledlaužis, submarinas ir karinė jūrų technika. Lankytojai turi galimybes viską išbandyti – nuo nardymo iki keliavimo ledlaužiu. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti internetu iš anksto.

Hidroplanai uostas

Estijos etnografinis muziejus

Estijos etnografinis muziejus įkurtas po atviru dangumi, o apsilankę čia, būsite tarsi nukelti į senuosius Estijos laikus. Muziejuje įsikūrę 12 tradicinių estų sodybų, kurių dėka galima geriau susipažinti su senovės amatais, pamatyti autentiškus įrankius ar patiems išbandyti senovėje atliekamus ūkio darbus. Muziejuje be sodybų, galima rasti senovinę bažnyčią, malūną ir mokyklą. Bilietus į etnografijos muziejų galite nusipirkti čia.

Estijos etnografinis muziejus

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Taline, tai būtinai įsigykite Tallinn Card kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 40 lankytinų vietų NEMOKAMAI.

Lankytinos vietos Estijoje

Jagalos krioklys

Jagalos krioklys

Tai vienas iš Estijos gamtos stebuklų. Krioklys yra vienas aukščiausių Europoje ir plačiausias Estijoje. Krioklys susidaręs Jagalos upėje, yra 8 metrų aukščio ir 50 metrų pločio. Rekomenduojame jį aplankyti žiemą, nes būtent tuo metu Jagalos krioklys būna ypatingo grožio.

Keilos krioklys

Keilos krioklys

Keilos krioklys esantis šiaurės vakarų Estijoje yra trečias pagal dydį krioklys šalyje. Jis yra 6 metrų aukščio ir apie 70 metrų pločio. Krioklys labai populiarus tarp jaunavedžių, nes šventės dieną ant greta esančio tilto kabinamos spynos, o rakteliai su geriausiais linkėjimais metami į krioklio vandenį.

Piusa olos

Piusa olos

Tai olos, atsiradusios po smėlio, skirto stiklo gamybai kasybos. Turistai čia gali išvysti kolonų formos olas, o nuo apžvalgos platformos pamatyti savitą smėlio katedrą, pastatytą ant 6 metrų aukščio kolonų. Čia yra šešių tipų olos, kurios išsidėsčiusios 46 hektarų plote. Smėlis palaipsniui apauga augalija, o daubose susiformuoja maži ežerėliai. Olose yra didžiausia Šiaurės Europoje šikšnosparnių žiemojimo vieta, kurioje suskaičiuojama virš 4000 šikšnosparnių.

Soomos nacionalinis parkas

Somos nacionalinis parkas

Somos nacionalinis parkas yra saugomas dėl savo unikalumo ir naturalumo. Šiame parke yra didžiausių Estijoje žemyninių kopų ruožas. Parkui būdingi potvyniai, jo pagrindinę ploto dalį sudaro pelkės. Čia gyvena nemažai laukinės gyvūnijos, tarp kurios yra retų gyvūnų ir augalų rūšių. Somos nacionaliniame parke taip pat saugomi senieji kaimo amatai ir tradicijos.

Rumu povandeninis kalėjimas

Rumu povandeninis kalėjimas

Tai viena įdomiausių vietų šiaurės Estijoje. Senais laikais Rumu miestelyje veikė kalėjimas, o jo kaliniai buvo išnaudojami kalkakmenio kasybai. Kai buvo iškastas karjeras, jo teritorija buvo apsemta vandens. Po vandeniu atsidūrė ne tik Rumu kalėjimas, bet ir įrankiai, siauros gatvelės, spygliuotos tvoros. Šiandien tai viena paslaptingiausių nardymo vietų pasaulyje.

Lahemos nacionalinis parkas

Lahemos nacionalinis parkas

Lahemos nacionalinis parkas esantis šiaurės Estijoje yra padalintas į keturias dalis, kurias atskiria keturios įlankos. Didžiąją dalį nacionalinio parko dengia miškai, kuriuose gyvena meškos, vilkai, lūšys ir kiti gyvūnai. Parke galima aplankyti tris renovuotus dvarus, o viename iš jų įsikūręs Miško muziejus.

Ahhaa mokslo centras

AHHAA mokslo centras

Tai didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras, įsikūręs Tartu mieste. AHHAA mokslo centre rasite gigantišką energijos mašiną (Niutono obelis), liftą į žemės gelmes, didelį skruzdėlyną, mini laboratorijas, 8 metrų aukštyje pastatytą dviratį ant lyno, kuriuo važiuojant neįmanona nukristi ir daug kitų įdomių dalykų. Daugybė veiklos ir bandymų įtrauks jus ir jūsų vaikus visai dienai.

Tartu

Tartu

Tartu garsėja kaip Estijos intelektualų ir kultūros centras, čia net penktadalis miesto gyventojų yra studentai, todėl pats miestas dažnai vadinamas „studentų miestu“. Tai nedidelis miestelis, bet čia galima pasidžiaugti šalia esančia gamta, pasivaikščioti po galerijas, muziejus ir kitus lankytinus objektus.

Pernu

Pernu

Pernu yra pagrindinis Estijos kurortas. Miestas turi ilgą smėlėtą pakrantę ir nedidelį uostą. Kurortas populiarus dėl mineralinių vandenų ir nuostabių parkų. Pernu taip pat turi gražų senamiestį, senovines bažnyčias, meno galerijų, restoranų. Tai vasaros miestas, pritraukiantis daugybę poilsiautojų ir turistų.

Otepė

Otepė

Otepės miestelis populiarus tarp žiemos pramogas mėgstančių turistų ir vietinių. Čia puikiai praleisite laiką slidinėdami ar čiuožinėdami, o vakare jėgas atgausite prabangiuose viešbučiuose ar gurmanų restoranuose. Vasarą miestelis pritraukia žygeivius ir dviratininkus, kuriems čia įrengta daugybė pėsčiųjų takų ir dviračių trasų. Vaizdingi pėsčiųjų takai, einantys per Otepės gamtos parką, per kalnus ir ežerų pakrantes, lankytojams leidžia geriau pažinti nuostabią apylinkių gamtą. Šalia Otepės tyvuliuoja Pühajärve ežeras, kurio pakrantes mielai renkasi stovyklautojai.

Matsalu nacionalinis parkas

Matsalu nacionalinis parkas

Nepaliestos laukinės gamtos kampelis Esijoje yra Matsalu nacionalinis parkas. Tai tikras lobis gamtos mylėtojams ir paukščių gerbėjams. Šis gamtos rezervatas yra skirtas apsaugoti daugybę migruojančių ir nykstančių paukščių rūšių. Jį sudaro pelkės, pievos ir ištisos nendrių lygumos. Rezervate galima išvysti tokius nykstančius paukščius kaip pilkosios žąsys ir baltauodegiai ereliai. Jame galima pamatyti ir didžiausią gervių koncentraciją Europos žemyne. Kiekvieną pavasarį Matsalu nacionalinį parką aplanko virš dviejų milijonų vandens paukščių. Visą teritoriją apžiūrėti galima pėsčiųjų takais, dviračiais arba valtimis. Kasmet iš visos Europos čia atvyksta žmonės, norėdami pamatyti ir įamžinti įspūdingą paukščių migraciją ar tiesiog pailsėti natūralios gamtos apsuptyje.

Haapsalu

Haapsalu

Mažas kurortinis Estijos miestelis Haapsalu traukia turistus iš viso pasaulio. Daug metų čia ilsėdavosi Rusijos ponai, tačiau ir šiandien kurortas turi ką pasiūlyti savo lankytojams. Graži architektūra, puikus paplūdimys ir geri restoranai sukuria malonią atmosferą. Smagu pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, pajūrio promenada, užsukti į parką su garsiu saulės laikrodžiu ar daugiau sužinoti apie miesto istoriją XIII amžiaus Haapsalu pilies muziejuje. Norintys gali pasimėgauti purvo vonių teikiamais malonumais, kuriuos siūlo pakrančių kurortai. Vasaromis kurortas savo svečius lepina vienais labiausiai pripažintų Estijos bliuzo ir džiazo festivaliais.

Peipaus ežeras

Peipaus ežeras

Peipaus ežeras tyvuliuoja pietinėje Estijos dalyje, ant sienos su Rusija. Tai yra vienas didžiausių ežerų Vakarų Europoje. Aplink ežerą yra daugybė dvarų ir švyturių, tradicinių turgų ir vaizdingų panoramų. Čia daugiausiai gyvena sentikiai, kuriuos sudaro svogūnų augintojai, statybininkai ir žvejai. Žavingai atrodo paslaptingosios Estijos sentikių bažnyčios, kurios liudija apie tvirtas religines tradicijas. Peipaus ežero vandens švarumą ir skaidrumą lemia jį matinančių upelių gėlas vanduo. Apsuptas didžiulių pelkių, smėlio kopų ir pušynais apaugusių kalvų, ežeras yra populiari atostogų vieta.

Hyjuma sala

Hyjuma sala

Hyjuma – antra pagal dydį Estijos sala. Didžioji salos dalis apaugusi miškais. Turistams ieškantiems ramybės ši sala puikiai tiks dėl savo gryno oro, ramybės ir daugybės žalumos, bei laukinių paplūdimių. Saloje taip pat stūkso Eifelio bokšto kopija. Šis objektas yra vienas didžiausių salos traukos taškų. Dar viena įdomi Hyjumos vieta – paslaptingasis kryžių kalnas. Tai mažesnis kalnas už lietuviškąjį, o kryželiai daugiausia pagaminti iš vietinių šakų.

Kainos bažnyčia

Kaina bažnyčios griuvėsiai

Tai autentiška ir apleista bažnyčia, kuri stovi Kaina rajone. Ji buvo pastatyta XV – XVI a. ir buvo pakankamai didelė, tačiau bažnyčia savo gyvavimą baigė po gaisro 1941 m., kuris sunaikino viską. Šiuo metu ji nesaugoma ir visi norintys vis dar gali pasivaikščioti po bažnyčios griuvėsius. Ateityje planuojama ją rekonstruoti.

Viljandis

Viljandis

Tai nedidelis miestelis, įsikūręs prie Viljandžio ežero, pietinėje Estijos dalyje. Jo istorija siekia apie 2600 metų ir tai liudija iki šiol išlikusi architektūra. Miestelį supa daugybė žalių erdvių, kurios tarsi paslepia jo gatveles. Viljandis labiausiai populiarus dėl kasmetinio liaudies muzikos festivalio, vykstančio liepos mėnesį. Tuo metu jis sulaukia apie 20 tūkstančių lankytojų. Įdomu tai, kad renginys yra didžiausias muzikos festivalis visoje šalyje. Miestelyje taip pat vyksta įvairios meno parodos ir teatro spektakliai po atviru dangumi.

Rakverė

Rakverė

Sename Estijos mieste Rakverėje puikiai išvystytas kaimo turizmas, kurį renkasi nemažai atostogaujančių. Įspūdingiausia miestelio vieta yra XIII a. pilies griuvėsiai. Apsilankę tvirtovėje lankytojai turi progą persirengti viduramžių riteriais, poniomis ir tokiu būdu daugiau sužinoti apie anų laikų gyvenimą. Pilyje galima apžiūrėti vyno rūsį, kankinimų kamerą, viešnamį, raudonųjų žibintų gatvę ir alchemiko dirbtuves. Šalia pilies stovi įspūdinga Tauro statula, kuri nepalieka nė vieno abejingo. Rakverės mieste taip pat galima užsukti į Trejybės bažnyčią, apsilankyti restoranuose, kurie siūlo tradicinius estiškus patiekalus ar tiesiog pasigrožėti nuostabiais gamtos peizažais.

Narvos miestas

Narvos miestas

Rytinėje Estijos dalyje įsikūręs gražus Narvos miestas. Nors miestas karo metu buvo stipriai nukentėjęs, tačiau istorinę Narvos pilį pavyko išsaugoti. XIII amžiaus pilyje veikia Narvos muziejus, kuriame galima apžiūrėti rankdarbių dirbtuvių kolekciją. Iš pilies bokšto atsiveria nuostabi panorama į Rusijos Ivangorodo pilį. Narvos miestą supa labai graži gamta, todėl užmiestyje daug pėsčiųjų takų, kurie leidžia geriau susipažinti su apylinkėmis. Taip pat čia dažnai organizuojami įvairūs koncertai ir festivaliai po atviru dangumi.

Saremos sala

Saremos sala

Estijai taip pat priklauso Saremos sala, kurios lankytinos vietos traukia lankytojus iš viso pasaulio. Tai didžiausia šios gražios valstybės sala, kuri garsėja vėjo malūnais, kadagiais ir dolomitu. Čia išlikę namai nendriniais stogais, senoviškai pastatytos dolomitinės tvoros. Salos gyventojai yra ramesni nei žemyninės dalies estai ir save priskiria vikingų palikuonims. Lankantis Saremoje verta nuvykti prie Kalio kraterio, o netoliese esančiame muziejuje galite iš arčiau susipažinti su kraterio atsiradimu ir meteoritais. Dar vienas lankytinas salos objektas – XIV a. Kuresės pilis, kuri yra viena geriausiai išsilaikiusių tvirtovių pabaltyje. Vieni žymiausių salos objektų yra Anglos vėjo malūnai, o jeigu ieškote romantikos, tai būtinai nuvykite prie Pangos skardžio, kur nuo 20 metrų aukščio skardžio, galėsite palydėti į jūrą besileidžiančią saulę.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Estijos klimatas

Estijai būdingas vidutinių platumų, pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas, kuris yra veikiamas Baltijos jūros. Šalyje dažnos audros ir štormai pajūryje. Kaip ir visose Šiaurės šalyse, Estijoje metų laikai labai skirtingi. Vasara – geriausias metas keliauti po šią šalį, oro temperatūra šokteli net iki 30 °C, žiemą temperatūra nukrenta žemiau 0 °C, šaltukas gali spustelėti ir iki – 20 laipsnių.

Kaip nuvykti į Estiją?

Norėdami nuvykti į Estiją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Taip pat į Estiją galite nuvykti ir autobusais, kurie kursuoja į šią šalį iš visų didžiausių Lietuvos miestų. Jeigu planuojate keliauti po Estiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Estiją?

Viešojo transporto infrastruktūra Estijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, o laivais (keltais) keleiviai pasiekia praktiškai visas apgyvendintas salas, pradedant nuo tokių didelių kaip Sarema, Hyjuma ir Vormsis, ir baigiant mažomis salomis – Kihnu, Ruhnu, Pranglis.

Taline viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais ir tramvajais. Bilietai visoms priemonėms vienodi ir juos nusipirkti galima transporte arba spaudos kioskuose.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti Estijoje turite būti ne jaunesni kaip 19 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 13 Eur už parą.

Nakvynė Estijoje

Estija ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų, hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Estijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Gotthard Residents – Taline, gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli šio miesto senamiestyje.
Art Hotel Pallas by Tartuhotels – Tartu senamiesčio pakraštyje įsikūręs geras viešbutis.
Hotell Sonajala – Hyjuma saloje esantis, gerą įvertinimą turintis viešbutis.
Grand Rose SPA Hotel – Kuresarės mieste, Saremo saloje įsikūręs prabangus 4 žvaigždučių viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Estijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Estijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Estijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Estijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Estijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

15 − 6 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą