+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Pigūs keltų bilietai iš Lietuvos ir Estijos su DFDS!

Keltų bilietai su DFDS

Keltų bilietai iš Lietuvos ir Estijos su DFDS

Keltų bilietai iš Lietuvos ir Estijos su DFDS leidžia atrasti keliones savo automobiliu iš naujo. Rinkitės keliones keltu ir pasiekite Vakarų Europą ar Skandinaviją patogiau. Naktiniai keltų maršrutai leidžia taupyti laiką ir ilsėtis visos kelionės metu.

Keltai puikiai pritaikyti bet kokio tipo keliautojams. Lengvai keliaukite su bet kuria transporto priemone, neribokite bagažo, keliaukite su šeima ir savo augintiniu.

Keltuose veikia restoranai ir barai, parduotuvė, galite rinktis labiausiai jūsų poreikius atitinkantį apgyvendinimo tipą: nuo sėdimų vietų salone iki įvairių kajučių tipų. Patogus tvarkaraštis leis lengvai planuoti kelionę – keltai išvyksta kasdien, todėl galėsite rinktis patogiausią datą.

DFDS siūlo tris maršrutus Baltijos jūroje Klaipėda – Kylis (Vokietija), Klaipėda – Karlshamnas (Švedija), Paldiskis (Estija) – Kapelskaras (Švedija).

Keltų bilietai su DFDS

Klaipėda – Karlshamnas
Tai lengvesnė alternatyva pasiekti Skandinavijos šalis. Keltas išvyksta kiekvieną vakarą, plaukia per naktį, o ryte galėsite tęsti savo kelionę Švedijoje. Skaityti daugiau..

Klaipėda – Kylis
Jungtis su Vakarų Europa, iš Kylio uostamiesčio lengvai pasieksite didžiuosius Vokietijos miestus ar galėsite tęsti kelionę į kitas Vakarų Europos šalis. Skaityti daugiau..

Paldiskis – Kapelskaras
Greičiausias jūrų kelias iš Estijos į Švediją. Patogus tvarkaraštis ir greita kelionė – keliaukite patogiai. Skaityti daugiau..

dfds3
Keltų bilietai iš Lietuvos su DFDS
dfds5

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Trondheimas lankytinos vietos

Trondheimas

Trondheimas yra vienas seniausių miestų Norvegijoje ir tai trečias pagal dydį miestas šalyje. Jis buvo įkurtas vikingų laikais ir kurį laiką puikavosi šalies sostinės titulu.

Sognės fjordas

Sognės fjordas

Norvegijos fjordų karalius yra garsusis Sognės fjordas. Tai didžiausias ir giliausias fjordas šalyje, kurio ilgis siekia virš 200 kilometrų, o gylis – net 1300 metrų.

Bergenas lankytinos vietos

Bergenas

Keliaujantiems po Norvegiją tikrai patiks Bergenas ir šio miesto lankytinos vietos. Įsikūręs vakarinėje Norvegijos dalyje jis laikomas vienu lietingiausiu miestu Europoje.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių, iškasenų ir nuostabių kalnų.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

18 − 10 =