+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Nepamirštamos atostogos Mauricijuje! Skrydžiai + 9n. 3* viešb. su pusryčiais – 1045€!

Mauricijus poilsinės kelionės

1045€

9 ☾ | 3* viešbutis + pusryčiai + skrydžiai

Ieškote pigių atostogų egzotiškoje šalyje? Siūlome nerealų pasiūlymą – aplankyti Mauricijų už itin gerą kainą. Skrydis iš Vilniaus ir 9 naktų nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais vos už 1045€! 

 • Atkreipkite dėmesį, kad šį kartą mūsų siūlomas viešbutis neturi Nemokamo atšaukimo. Atrinkdami apgyvendinimo pasiūlymus, visada didelį dėmesį skiriame įstaigoms, kuriose taikomos sveikatos apsaugos ir saugumo priemonės.
 • Jeigu nerimaudami dėl savo sveikatos nenorite naudotis viešuoju transportu, automobilį išsinuomoti galite paspaudę šią nuorodą.
 • Keliaukite be rūpesčių, nes mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte keliauti ne tik saugiai, bet ir PIGIAI!

Daugiau apie Mauricijų:

 • Mauricijus – vulkaninės kilmės sala, esanti netoli Afrikos krantų, turistus džiuginanti puikiais orais ir idilišku poilsiu visus metus. Tai pasakiško grožio sala, kuri užburia keliautojus nuo pirmos minutės. Čia rasite gražius balto smėlio paplūdimius, smaragdinį vandenyną, prabangius viešbučius ir vilas, daugybę įdomių lankytinų vietų, amžinai žaliuojančią egzotinę gamtą ir daug kitų nuostabių dalykų. Mauricijų supa didelis koralinis rifas, kuris privilioja ne tik nardymo profesionalus, bet ir naujokus, kurie mielai paneria į gelmes pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Sala tikras kultūrų mišinys, nes jo gyventojus sudaro olandai, portugalai, britai, kreolai, prancūzai, kinai ir indai. Draugiški vietiniai greitai užkariauja atvykusiųjų širdis savo nuoširdumu, dieviško skonio delikatesais, uždegančia muzika ir fantastiškais vakarėliais. Mauricijaus sala patiks visiems, nes joje atostogos virsta nepamirštamomis. Prieš kelionę siūlome paskaityti mūsų komandos sukurtą straipsnį, kuriame rasite geriausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas Mauricijuje.

Pagrindinė kelionės informacija:

skrydis mauricijus

Užsisakius skrydžio bilietus, reikėtų iš karto užsisakyti ir viešbutį. Dauguma mūsų rekomenduojamų viešbučių būna su nuolaida, todėl nedelskite, nes pasiūlymų geromis kainomis labai greitai nebelieka. Šį kartą siūlome puikų 3* viešbutį, įsikūrusį priešais Indijos vandenyną, šalia Pointe aux Biches paplūdimio. Poilsiaudami šiame viešbutyje sausio 11 – 20 d. arba sausio 20 – 29 d., kurio kaina už 9 naktis su pusryčiais 400€ asmeniui*, galėsite maudytis lauko baseine ar paragauti gurmaniškų patiekalų vietoje esančiame restorane. Moderniai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, balkonai arba terasos, virtuvėlės ir vonios kambariai su higienos reikmenimis bei plaukų džiovintuvais, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš viešbučio lengvai pasieksite pagrindines Mauricijaus salos lankytinas vietas, o norintiems adrenalino kupinos pramogos, rekomenduojame išbandyti skrydį vandens parašiutu virš Indijos vandenyno. Tai išskirtinis nuotykis kelionių gurmanams!

* Ši viešbučio kaina galioja tik 2 Genius lygį turintiems Booking.com nariams. Jeigu to neturite, kreipkitės į mus ir mes Jums užsakysime viešbutį.

Plačiau apie 3* Voile Bleue Boutique viešbutį:

 • Įskaičiuoti geri pusryčiai

 • Aptarnavimas numeriuose

 • Restoranas, baras

 • Garsui nepralaidūs numeriai

 • Lauko baseinas

 • Kasdienės tvarkymo paslaugos

 • Nemokamas belaidis internetas

 • Oro kondicionieriai numeriuose

 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Dėmesio! Nurodyta pasiūlymo kaina galioja vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje ir būtina žinoti, kad tai savarankiška kelionė. Kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir gali keistis priklausomai nuo užimtumo. Vietų skaičius gali būti ribotas.

Taip pat verta paskaityti:

Keliaujate savarankiškai, tačiau Jums reikalinga pagalba nusiperkant skrydžių bilietus bei užsakant viešbutį? Pasinaudokite mūsų tarpininkavimo paslauga, kurią galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką. Gavę apmokėjimą, mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Suderinę kelionės įsigyjimo detales, užsakysime Jums viešbutį, nupirksime skrydžio bilietus ir visą su kelione susijusią informaciją bei dokumentus atsiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą*.

* Jeigu kelionės kaina bus pasikeitusi ir Jums ji netiks, pinigus už sumokėtą paslaugą mes grąžinsime.

Papildomos paslaugos:

Kelionės ne visada būna malonios ir be trikdžių. Kartais patenkame į nemalonius įvykius ar sušlubuoja sveikata ir tai sugadina nuotaiką ar net visas atostogas. Norėdami išvengti nesklandumų, pasiruoškite kelionei iš anksto. Tai galite padaryti užsisakę medicininių išlaidų draudimą, kuris apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų. Kelionių metu visada norisi patirti kuo daugiau įspūdžių ir pažinti šalį, o tam reikalingas transportas. Keliauti galima viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Žinoma, patogiausias keliavimo būdas – išsinuomoti automobilį, kuris leis jums sutaupyti laiko ir padės lengviau pasiekti lankytinas vietas. Geriausias automobilių nuomos kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Neradote sau tinkamo pasiūlymo ar netinka datos? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

9 − 3 =

Copy link
Powered by Social Snap