+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Koh Phangan sala

Koh Phangan sala

Koh Phangan sala

Koh Phangan sala yra viena iš egzotinių Tailando salų, galinčių pasigirti ne tik nuostabia gamta, pasakiško grožio paplūdimiais, bet ir kokybiškomis kurortinėmis paslaugomis. Ji randasi Pietryčių Tailande, Surat Tani provincijoje. Sala neturi oro uosto ir yra pasiekiama tik keltais. Saloje daugybė lankytinų vietų, tokių kaip šventyklos, kriokliai, nacionaliniai parkai bei vietinės gyvenvietės. Koh Phangan apsupta daugybės mažesnių salelių, kurios pakankamai lengvai pasiekiamos, tačiau kai kuriose išlipti nepavyks. Povandeninio pasaulio grožis taip pat neliks nepastebėtas, nes saloje daugybė nardymo vietų, leidžiančių geriau jį pažinti. Norintys tiesiog ilsėtis, tai galės padaryti balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose smaragdinio vandens. Mėgstantys naktines linksmybes, taip pat nenuobodžiaus, nes kai kuriose salos vietose naktinis gyvenimas ypač triukšmingas. Koh Phangan sala – puikus pasirinkimas bet kokio tipo atostogoms.

Koh Phangan salos lankytinos vietos

Full Moon Party vakarėliai

Full Moon Party

Kiekvieną mėnesį, per mėnulio pilnatį, tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio atvyksta sudalyvauti ,,Full Moon Party“ vakarėlyje, kuriame šokiai vyksta iki ryto. ,,Full Moon Party“ vyksta balto smėlio Haad Rin paplūdimyje, Koh Phangan saloje. Čia galėsite ne tik šokti ir linksmintis iki paryčių, bet ir stebėti ugnies šou, kuris yra neatsiejama šių vakarėlių dalis. Kiekvieną mėnesį Haad Rid paplūdimio vakarėliuose dalyvauja daugiau nei 15 000 žmonių.

Thong Sala naktinis turgus

Thong Sala naktinis turgus

Thong Sala naktinis turgus, dar žinomas kaip „Pantip Market“, yra tiesiai priešais Thong Sala prieplauką. Turgus dirba kasdien nuo 16 iki 23 val. Tai vienas populiariausių turistinių objektų saloje, kuris labiausiai žinomas dėl tailandietiškų tradicinių patiekalų gausos. Čia rasite keptos mėsos, veganiškų ir vegetariškų patiekalų. Maistas ne tik pigus, bet ir skanus.

Ko Phangan salos kriokliai

Koh Phangan salos kriokliai

Be vakarėlių ir daugybės nuostabių balto smėlio paplūdimių, Koh Phangan saloje yra net 7 kriokliai, kuriuos tikrai verta įtraukti į lankytinų vietų sąrašus. Dauguma jų labai gražūs ir lengvai pasiekiami. Būtinai aplankykite „Rojaus krioklį“ (netoli Chalok Lum įlankos), „Than Sadet“ ir „Than Prawet“ krioklius (abu jie yra netoli Thong Nai Pan paplūdimio). Nuvykite ir prie didžiausio Koh Phangan saloje esančio Phaeng krioklio. Jis šniokščia salos centre esančiame Than Sadet nacionaliniame parke.

Koh Phangan salos paplūdimiai

Leela paplūdimys

Leela paplūdimys 

Vienas iš žinomiausių Koh Phangan salos paplūdimių yra Leela paplūdimys. Jis žinomas dėl akinančiai balto smėlio paplūdimio, krištolo skaidrumo vandens ir dviejų pasvirusių kokoso medžių, kurie nuotraukas padaro stulbinančias. Leela paplūdimys neturi labai daug poilsiautojų, todėl tai puiki vieta ramiam poilsiui. Nakvynę šiame paplūdimyje galite rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Haad Rin paplūdimys

Haad Rin paplūdimys 

Haad Rin paplūdimys yra daugiausiai turistų sulaukianti vieta, nes daugelis čia ne tik lepinasi saulės voniomis, bet ir lankosi garsiąjame „The Full Moon Party“ vakarėyje. Pusmėnulio formos paplūdimys traukia žmones iš viso pasaulio. Haad Rin paplūdimys dienomis būna perkrautas turistų, todėl ieškantiems ramybės rekomenduojame paieškoti atokesnės vietos. Paplūdimio apgyvendinimo pasiūlymus rasite Booking.com arba Agoda.

Ban Tai paplūdimys

Ban Tai paplūdimys 

Vos atvykus į Koh Phangan salą rekomenduojame pasinerti į šios salos naktinį gyvenimą. Ban Tai paplūdimys yra viena geriausių vietų tai padaryti, nes dažnai jis vadinamas Tailando pramogų ir vakarėlių centru. Vaizdingas balto smėlio paplūdimys yra tobula vieta įspūdingoms nuotraukoms daryti. Šalia Ban Tai paplūdimio esančiuose restoranuose ir baruose siūloma atsigaivinti ir paragauti vietinių patiekalų.

Mae Haad paplūdimys

Mae Haad paplūdimys

Koh Phangan sala turi daug gražių vietų, kurias verta aplankyti. Mae Haad paplūdimys yra ta vieta, į kurią irgi būtina užsukti lankantis saloje. Šioje vietoje susilieja 2 srovės ir vienu metu galima stebėti skirtingus vandens atspalvius, o atoslūgio metu naturaliai atsiranda žemės juosta, kuri primena tiltą. Dėl erdvaus Mae Haad paplūdimio, besidriekiančio daugiau nei 800 metrų, ši vieta niekada nėra perpildyta, todėl galėsite ilsėtis netrukdomi. Šiame paplūdimyje vakarais galima stebėti tobulus saulėlydžius, kurių nepamiršite ilgai.

Haad Chao Phao paplūdimys

Haad Chao Phao paplūdimys

Haad Chao Phao paplūdimys yra vienas iš ramesnių Koh Phangan saloje. Nors paplūdimys šiek tiek uolėtas, tačiau čia vistiek yra nemažai švaraus balto smėlio, kas leis mėgautis saulės voniomis. Netoli paplūdimio rasite nuostabių koralinių rifų ir tai yra viena iš pagrindinių nardymo vietų Koh Phangan saloje. Netoliese veikia daugybė barų ir restoranų, kuriuose galėsite paragauti įvairių vietinių patiekalų. Planuojantys ne tik pasideginti, bet ir ilgiau pabūti šioje vietoje, gali nakvynę rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Chalok Lum paplūdimys

Chalok Lum paplūdimys

Chalok Lum paplūdimys yra vienas mažiausiai lankomų visoje Koh Phangan saloje. Tiems kas ieško ramybės, šis paplūdimys patiks. Vanduo čia šiltas, o smėlis švelnus ir baltas. Chalok Lum paplūdimys esantis salos šiaurėje yra apie 2 km ilgio. Jo centre rasite gražų žvejų kaimelį Chalok Lum. Jame nerasite naktinių linksmybių ar kitokio triukšmo, todėl atsipalaiduoti turėsite visas galimybes.

Haad Salad paplūdimys

Haad Salad paplūdimys 

Haad Salad paplūdimys yra šiauriausias vakarinės salos pakrantės paplūdimys. Paplūdimyje rasite akinantį baltą smėlį ir gražias siūbuojančias palmes. Haad Salad paplūdimys nėra triukšmingas ir jame nerasite daug poilsiautojų, todėl jis labiau tinkamas šeimoms su vaikais. Haad Salad paplūdimys yra puiki vieta paviršiniam nardymui, nes aplinkui paplūdimį galite rasti nemažai koralinių rifų.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Koh Phangan salos klimatas

Vidutinė metinė temperatūra Koh Phangan saloje siekia 26 °C ir klimatas saloje dažniausiai būna švelnūs. Geriausias laikas atostogauti saloje yra nuo gruodžio iki kovo mėnesio pabaigos. Nuo balandžio vidurio arba gegužės pradžios saloje įsibėgėja lietingasis sezonas, kuris tęsiasi iki lapkričio mėnesio. Koh Phangan sala rugsėjo mėnesį dažnai sulaukia musono, o daugiausia kritulių iškrenta spalio ir lapkričio mėnesiais.

Kaip nuvykti į Koh Phangan salą?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, traukiniais, tuk tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite tuk tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susitarti dėl kainos.

Nors į Koh Phangan salą galima nuvykti tik laivais, tačiau tai padaryti nėra sudėtinga. Pateiksime jums keletą rekomendacijų kaip greičiau pasiekti salą.

Autobusai iš Bankoko į Koh Phangan salą:

Norint nuvykti iš Bankoko į Koh Phangan salą, pirmiausia reikia autobusu vykti į Čumponą arba į Surat Tanį, o iš ten jau keltu persikelsite į salą. Yra dviejų tipų autobusai kurie važiuoja į Surat Tanį iš Bankoko. Geriausi, pigiausi ir patikimiausi yra viešieji autobusai, išvykstantys iš Pietinio (Sai Tai Mai) Bankoko terminalo. Jie išvyksta kiekvieną dieną nuo 5 iki 20 valandos, kelionė trunka nuo 10 iki 12 val. Autobusai modernūs ir švarūs, juose yra tualetai, patogios sėdimos vietos. Taip pat yra privačių autobusų, kurie išvyksta į Surat Tanį iš Khao San Road. Šia stotele dažniausiai naudojasi turistai, kurie gyvena arčiau šios vietos. Šie autobusai dažnai bus perpildyti ir maži, o tai sukels nepatogumų. Pasiekę Surat Tanį, vykite į Don Sak keltų terminalą ir iš ten po 2 – 3 valandų keltu pasieksite Koh Phangan salą.

Traukiniai iš Bankoko į Koh Phangan salą:

Kelionė į Surat Tanį galima ir traukiniu, kuris išvyksta iš Bankoko geležinkelio stoties, žinomos dar Hualamphong vardu. Kelionė trunka nuo 9 iki 12 valandų, priklausomai nuo traukinio tipo. Surat Tanio traukinių stotyje įlipkite į laukiantį autobusą, kuris nuveš jus į Don Sak keltų terminalą ir iš ten po 2 – 3 valandų keltu pasieksite Koh Phangan salą.

Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Koh Phangan salą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Koh Phangan saloje

Koh Phangan sala yra populiari atostogų vieta tarp turistų visame Tailande. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Koh Phangan salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Koh Ma Beach Resort – poilsio kompleksas įsikūręs keli žingsniai nuo paplūdimio.
Villa Cha-Cha Salad Beach Koh Phangan – dar vienas šalia paplūdimio esantis viešbutis su lauko baseinais.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Koh Phangan salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Koh Phangan salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Koh Phangan žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Koh Phangan salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Pasinaudokite mūsų sukurtu Koh Phangan salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

16 + 4 =