+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Ibiza lankytinos vietos

Ibiza

Ibiza – tai garsiausia vakarėlių ir linksmybių vieta Ispanijoje, o salos lankytinos vietos nepalieka abejingų. Viduržemio jūroje esanti sala, jau kelis dešimtmečius žinoma visame pasaulyje. Salos kurortuose įsikūrę geriausi pasaulyje naktiniai klubai, kuriuose galima šėlti iki ryto. Ibizos saloje pramogų netrūksta, todėl atostogos joje bus vienos įsimintiniausių. Saloje taip pat daug veiklos gamtos bei povandeninio pasaulio mylėtojams. Ibiza sužavi keliautojus nuo pirmos minutės, todėl neabejojame, kad visos lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Lankytinos vietos Ibizoje

Ibizos senamiestis

Ibizos senamiestis Dal Vila

Ibizos senamiestis Dal Vila įsikūręs ant nedidelio kalno prie jūros sužavi kiekvieną keliautoją. Akmenimis grįstos siauros gatvelės, ištaigingos bažnyčios, įspūdingi įtvirtinimai, jaukios kavinukės ir autentiška architektūra traukte traukia turistus. Ibizos senamiestis yra tokia vieta, kur nesunku persikelti į viduramžius. Vaikščiodami po senamiestį rasite daug lankytinų vietų. Būtina aplankyti Puig des Molins archeologijos muziejų ir nekropolį, kuris buvo VII a. pr. Kr. pastatytas kartaginiečių, užsukite ir į autentiškąją Santa Maria d’Eivissa katedrą ar pagrindinę aikštę – Vara de Rey.

Santa Eulalia

Santa Eulalia

Santa Eulalia yra trečias pagal dydį Ibizos kurortas ir viena mėgstamiausių vietų tarp šeimų ir ramesnio poilsio ieškančių poilsiautojų. Šalia plataus ir smėlėto paplūdimio driekiasi graži, palmėmis apsodinta promenada, o viešbučių ir apartamentų pasirinkimas pačiame mieste ir jo apylinkėse yra puikus. Santa Eulalia jau seniai garsėja kaip Ibizos salos gastronominis ir kultūrinis centras. Meno galerijos, graži jachtų prieplauka, puikūs restoranai, įvairios parduotuvės ir visus metus klestinti bendruomenė užtikrina, kad gyvenimas Santa Eulalijoje vyktų lėtesniu ir ramesniu tempu. Vienintelis Ibizos golfo aikštynas taip pat įsikūręs visai šalia šio kurorto, o savaitinis Las Dalias hipių turgus šeštadieniais vyksta už kelių minučių kelio nuo Santa Eulalijos, San Karloso kaimelyje.

Santa Agnes de Corona

Santa Agnes de Korona

Tai mažas kaimelis, turintis įspūdingą kraštovaizdį Ibizos salos šiaurėje, netoli San Antonijo miesto. Kaimelis įsikūręs ant kalvos, o šalia esančios lygumos pilnos derlingų migdolų giraičių, sukuriančių ypatingo grožio panoraminius vaizdus. Kaimelyje taip pat yra pora restoranų, ypatingą istoriją turinti bažnyčia bei kaimiško stiliaus viešbutis Rural Can Partit, kuriame verta apsistoti, jei ieškote ramybės.

Ses Salines gamtos parkas

Ses Salines gamtos parkas

Tai į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus įtrauktas gamtos rezervatas, apimantis pietinę Ibizos bei šiaurinę Formentero salos dalį. Ses Salines gamtos parkas įdomus savo druskingais ežerais, o anksčiau čia gyvenantys žmonės gyveno iš jūros druskos išgavimo. Ses Salines traukia ir tuos, kurie mėgsta stebėti paukščius, nes šiame parke gyvena daugiau kaip 200 skirtingų paukščių rūšių ir dauguma jų itin reti. Ypatingai parką yra pamėgę flamingai, nes būtent druskos ežeruose gausu mikroorganizmų, kuriais jie minta.

Can Marca urvai

Can Marca urvai

Šiaurinėje Ibizos salos pusėje, Puerto San Miguel kaimelyje galite atrasti Can Marca urvus, kurių amžius siekia daugiau nei 100 tūkst. metų. Can Marca urvai jus sužavės spalvų ir sudėtingų uolų formų įvairove. Čia taip pat gausu įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų, kurių grožį atskleidžia iš visų pusių šviečiantys įvairių spalvų šviestuvai.

San Antonijus

Vakarinėje Ibizos salos pakrantėje įsikūręs San Antonijo miestas traukia lankytojus nuostabiais paplūdimiais, įvairiomis vandens sporto pramogomis ir puikiais naktiniais klubais. San Antonijus žinomas ir dėl savo puikaus jachtų uosto, kuriame prasideda garsioji promenada, besitęsianti iki pat miesto centro. Dieną galima poilsiauti viename iš daugybės paplūdimių, supančių San Antonijų, o vakarui artėjant, būtina užsukti į populiariąją kavinę „Café del Mar“. Tai viena garsiųjų Ibisos saulėlydžio kavinių, į kurią turistai užsuka norėdami pasimėgauti ramia muzika, skaniu maistu ir gėrimais.

Naktinis klubas „Hï Ibiza“

Šis klubas buvo įkurtas 1989 metais, o šiuo metu tai viena garsiausių ir geriausių pasilinksminimo vietų pasaulyje. Klube esančiose 7 salėse groja skirtinga muzika, dažnai lankosi žymiausi pasaulio didžėjai, kurie pritraukia tūkstančius įvairaus amžiaus muzikos gerbėjų. Naktinis klubas yra įsikūręs Playa Den Bossa kurorte, kuriame rasite ir daugiau pasilinksminimui skirtų vietų.

Hipių turgus

Hipių turgus

Tai viena iš lankomiausių vietų Ibizos saloje. Šis turgus pasižymi suvenyrų spalvų gausa bei bohemišku gyvenimu. Turguje galima įsigyti vietinių pagamintų suvenyrų, rankdarbių ar juvelyrinių dirbinių. Tinkamiausias metas užsukti į hipių turgus – trečiadieniais Es Cana ir šeštadieniais San Karloso kaimeliuose.

Es Vedra sala

Es Vedra sala

Jei jau esate Ibizoje, tai būtina nuvykti į nuostabią Es Vedra salą, kuri priklauso Cala d’Hort gamtos rezervatui. Tai nedidelė, uolėta sala, esanti pietvakarinėje Ibizos pakrantėje. Es Vedra sala apipinta mitais bei legendomis, kur pasakojama, kad saloje kažkada gyveno sirenos. Vietiniai Ibizos gyventojai tiki, kad Es Vedra turi gydomųjų galių. Į salą galima patekti iš Ibizos salos nuolat kursuojančiais laiveliais.

Ibizos paplūdimiai

Ibizos paplūdimiai

Ibizos paplūdimiai turistus traukia ne tik auksiniu smėliu ir žydru vandeniu, gamta, bet ir pramogomis. Apsilankykite vienuose iš populiariausių La Salinas ar Playa d’en Bossa paplūdimiuose, kuriuose gyvenimas virte verda. Jei ieškote ramybės, vykite į Cala Xarraca arba Pou des Lleo paplūdimius. Keliaujant su šeima patariama rinktis Calla Llonga paplūdimį.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Ibizos klimatas

Ibizos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Saloje lietaus būna apie 80 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Ibizos saloje – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 26 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo saloje, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po Ibizą nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Ibizą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Ibizą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jei planuojate keliauti po Ibizą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Ispaniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai, jie patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Po šalį taip pat galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos jei pirksite iš anksto bus žemesnės.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Ibizoje

Ibiza ir geriausios lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Ibizoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Bellamar Hotel Beach & Spa – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs San Antonijo mieste.
Hotel Anfora Ibiza – Es Canar kurorte, šalia paplūdimio įsikūręs geras viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Ibizos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Ibizos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Ibizos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Ibizos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to bus galima patogiau apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Ibizos salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

two × three =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą