+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Pietų Korėja

Pietų Korėja

Pietų Korėja

Traukianti ir paslaptinga Pietų Korėja po truputį skinasi kelią į turistų širdis. Pietinėje Korėjos pusiasalio dalyje įsikūrusi šalis moderni ir patraukli. Didžiausias Korėjos miestas yra Seulas, pasitinkantis turistus didmiesčio šurmuliu, naujausiomis technologijomis ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu. Šalį puošia daugybė įspūdingų nacionalinių parkų, kurie džiugina ne tik akis, bet ir sielą. Pietų Korėja gali pasigirti turtinga istorija ir nenusakomu gamtos grožiu bei daugybę nuostabių lankytinų vietų. Jos kraštovaizdį sudaro pušimis apaugę kalnai, žali ryžių laukai, tankūs miškai, smėlėti paplūdimiai ir visoje šalyje išsibarstę griuvėsiai bei atstatyti rūmai, pasakojantys šalį valdžiusių valdovų istorijas. Jei esate istorijos mėgėjas, ieškote nuotykių, dievinate naktines linksmybes ar mylite gamtą – tai Pietų Korėja puikus pasirinkimas.

Pietų Korėja lankytinos vietos

Seulas

Seulas

Seulas – Pietų Korėjos sostinė, kurioje gyvena beveik 10 mln. žmonių. Miestas jus pasitiks ramiomis budistų šventyklomis, didžiuliais naktinio gyvenimo rajonais, spindinčiais dangoraižiais, įspūdingais parkais ir nepaprasta architektūra. Lankomiausias Seulo objektas – karališkieji Gjongboko rūmai, kurie mena XIV amžių. Vaikštinėdami po didžiulę teritoriją, galėsite susipažinti su rūmų istorija, tradiciniais korėjiečių menais, buitimi ir papročiais. Mieste verta užsukti į bet kurį didesnį turgų, kuriame galėsite įsigyti šviežių jūros gėrybių, tradicinių saldumynų, tekstilės, keramikos dirbinių ir laimę nešančių suvenyrų. Mieste gausu muziejų ir tradicinės architektūros namelių – hanokų. Kadangi Seule lankytinų objektų gausybė, todėl viską apžiūrėti prireiks kelių dienų.

Gjongboko rūmai

Gjongboko rūmai

Seulo širdyje stovintys Gjongboko rūmai yra patys gražiausi iš visų esančių Pietų Korėjoje. Rūmai buvo baigti statyti 1395 m., o per ilgą savo gyvavimo laikotarpį jie buvo ne kartą stipriai apgriauti ir vėl atstatyti. Didžiuliuose rūmuose gausu įvairios paskirties salių, paviljonų, o kambarių skaičius siekia net 8000. Rūmų teritorijoje įsikūrę du nacionaliniai muziejai, kuriuose gausu eksponatų iš Džiosono dinastijos laikų. Lankydamiesi Gjongboko rūmuose, nepraleiskite progos pamatyti prie rūmų vartų vykstančios sargybos pasikeitimo ceremonijos. Ji čia vyksta kiekvieną dieną, kas valandą (išskyrus antradienį), nuo 11:00 iki 15:00.

Čangdoko rūmai

Čangdoko rūmai

Čangdoko rūmai yra antroji karališka vieta Seule po Gjongboko, kurie buvo pastatyti 1405 m. Rūmų teritoriją sudaro karališkosios šeimos rezidencijos pastatas, paviljonai, keletas kitų pastatų ir įspūdingas sodas. Šis sodas yra svarbiausias rūmų akcentas, kuris labiausiai žavi turistus. Jis pasižymi neįtikėtinu augalų, medžių, upių, lotoso tvenkinių, paviljonų ir poilsio zonų rinkiniu. Sodui buvo suteiktas ,,Paslaptingojo” vardas, nes tai buvo vieta, kur niekam, išskyrus karališkosios šeimos narius, nebuvo leista patekti be leidimo. Gražiausias laikas pamatyti šį sodą yra ruduo, kai medžiai pradeda keisti spalvas ir pradeda kristi lapai.

Bukčongo kaimas

Bukčongo kaimas

Jeigu ieškote istorinių vietų, tai jums būtina užsukti į Bukčongo kaimelį. Čia stovi tradiciniai korėjietiški namai – hanokai, menantys Džiosono dinastijos laikus, kurie ir šiandien yra gyvenami. Nameliuose įsikūrusios arbatinės, svečių namai, tradiciniai restoranai, parduotuvės ir kultūros centras. Bukčongo kaimas įsikūręs netoli Gjongboko rūmų, todėl tai puiki proga pamatyti du garsius lankytinus objektus vienos išvykos metu.

Busanas

Busanas

Busanas yra antras pagal dydį miestas šalyje ir pagrindinis šalies uostas. Jį supa nuostabus kraštovaizdis, kurį sudaro didingi kalnai ir piliakalniai, gražūs paplūdimiai ir miškai. Busanas garsus savo paplūdimiais ir karštomis versmėmis, kurie atvilioja į šį miestą ne tik vietinius, bet ir turistus. Mieste stovi kelios šventyklos, iš kurių garsiausia yra 678 m. įkurta Beomeosa šventykla. Čia gausu kultūrinių objektų ir didžiulių prekybos vietų, kurios leidžia labiau pažinti Busaną. Mieste vyksta garsus tarptautinis kino festivalis, kuris populiarina miestą visame pasaulyje.

Gamčeono kultūrinis kaimas

Gamčeono kultūrinis kaimas

Gamčeono kultūrinis kaimas, įsikūręs pajūrio mieste Busane, traukia lankytojus pastelinių spalvų namukais. Iki 2009 m. šis kaimas buvo didelis lūšnynas, kuriame glaudėsi Korėjos karo pabėgėliai. Vieną dieną įvairios vyriausybinės organizacijos ėmėsi iniciatyvos pertvarkyti rajoną ir šiandien tai populiariausia lankytina vieta Busane. Vos tik įžengsite į kaimą, jus pasitiks rankdarbių parduotuvėlės, meno galerijos ir spalvingas gatvės menas, kuris bus tikras džiaugsmas jūsų akims. Šiandien čia vis dar plūsta menininkai iš visos šalies ir pasaulio, kurie stengiasi sukurti kažką naujo ir gražaus šiam kaimui.

Čedžu sala

Čedžu sala

Pietų Korėja turistus traukia dar vienu nuostabiu lankytinu objektu, kurį būtina pamatyti, viešint šalyje. Tai vulkaninės kilmės Čedžu sala, kurioje stūkso ir aukščiausias šalyje ugnikalnis – Halasanas. Salos grožis yra nepaprastas, todėl ji mėgstama romantikų. Akis džiugina žydinčios pievos, žaliuojantys slėniai, statūs uolų šlaitai ir nuostabūs paplūdimiai. Čedžu saloje su vietine kultūra galima susipažinti, apsilankius Seongeupo folkloro kaime ir pasivaikščiojus Stiklo pilyje – pramogų parke, kuris išpuoštas nuostabiomis stiklo skulptūromis. Nepraleiskite progos apsilankyti ir Loveland lauko skulptūrų parke, kuriame eksponuojami tik suaugusiesiems skirti eksponatai. Sala taip pat garsi ir savo gyventojais, kurie rinkdami jūrų gėrybes, sugeba išbūti po vandeniu daugiau nei dvi minutes be jokios specialios kvėpavimui skirtos įrangos. Turus po šią nuostabią salą siūlome užsisakyti iš anksto internetu, nes vietoje gali būti brangiau.

Halasano nacionalinis parkas

Halasano nacionalinis parkas

Hallasano nacionalinis parkas, įsikūręs Čedžu salos centre, traukia lankytojus savo grožiu. Parke yra aukščiausias Pietų Korėjos kalnas – Halasanas. Tai miegantis ugnikalnis, kurio aukštis yra 1950 m. Norėdami geriau patyrinėti šį parką, pasivaikščiokite pėsčiųjų takais, kurių čia yra daugybė. Visos žygio trasos yra pakankamai lengvos, todėl nebus sunku lipti ir į aukščiausią viršūnę. Pasiekus ją, prieš jūsų akis atsivers įspūdingas krateris su viduje esančiu ežeru. Taip pat galėsite grožėtis nuostabia apylinkių panorama.

Seongsan Ilchulbong (Saulėtekio viršūnė)

Seongsan Ilchulbong (Saulėtekio viršūnė)

Seongsan Ilchulbong, dar žinomas „Saulėtekio viršūnės“ vardu, yra UNESCO pasaulio paveldo objektas ir viena garsiausių Čedžu salos lankytinų vietų. Tai kalva, kurios viršuje prieš 5000 metų susiformavo įspūdingo dydžio krateris. Jo skersmuo 600 m., o aukštis – 90 m ir žiūrint iš viršaus, krateris atrodo lyg didžiulė karūna. Ši vieta garsėja įspūdingais saulėtekiais, dėl šios priežasties ir gavo tokį vardą.

Jeongbang krioklys

Jeongbango krioklys

23 metrų aukščio Jeongbango krioklys yra ypatingas, nes tai vienintelis krioklys Azijoje, kuris yra labai arti vandenyno ir teka tiesiai į jį. Padidėjus kritulių kiekiui, jo plotis gali pasiekti net 8 metrus. Krioklį maitina Donghong-chun upelis, o nuslūgus vandeniui, turistai gali prieiti prie krioklio ir pasigrožėti juo iš arčiau. Ant uolų, esančių prie vandens, galima surengti iškylą arba užsukti į observatoriją, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą. Paėjus šiek toliau, galima pamatyti dar vieną krioklį – Sojeonbong.

Bosongo arbatos plantacijos

Bosongo arbatos plantacijos

Bosongo arbatos plantacijos garsėja nuostabiais vaizdais ir tai vienos labiausiai fotografuojamų vietų visoje Pietų Korėjoje. Čia įrengta daugybė pėsčiųjų takų ir apžvalgos aikštelių, iš kurių galite pasigrožėti žaliuojančių kalvų grožiu ir stebėti, kaip kvalifikuoti darbuotojai renka geriausius arbatos lapus. Arbata yra neatsiejama Pietų Korėjos kultūros dalis ir jūs galite išmėginti tradicinę korėjiečių arbatos ceremoniją, lankydamiesi plantacijose. Tai puiki vieta, kurioje galite ne tik paragauti šviežios arbatos, tačiau ir daugiau suprasti apie korėjiečių kultūrą. Geriausias metas apžiūrėti Bosongo arbatos plantacijas yra nuo vėlyvo kovo iki rugsėjo pradžios.

Kjongdžu

Kjongdžu

Kjongdžu mieste, kuris įsikūręs šalies pietryčiuose, gausu istorinių ir kultūrinių monumentų. Pradėkite savo kelionę nuo Bulguksos šventyklos – tikro budizmo religijos ir meno šedevro, datuojamo VIII a. Tada vykite prie Sokguramo grotos, kad pamatytumėte dar daugiau budizmo apraiškų. Šiame žmogaus rankomis iškastame urve stūkso didelė Budos statula ir jame gausu įvairių raižinių. Lankantis mieste, taip pat būtina aplankyti nacionalinį Kjongdžu muziejų, kuriame gausu istorinių lobių, o vienas tokių kaip 23 tonas sveriantis Emilio varpas tikrai jus nustebins. Norėdami atsipūsti galite pasivaikščioti po Tumuli parką ir vaizdingą Anapji tvenkinio pakrantę.

Bulguksa šventykla

Bulguksa šventykla

Kjongdžu mieste stovinti Bulguksa šventykla buvo pastatyta 528 m., tačiau per daugybę amžių ji išgyveno daug pakeitimų. Šiame šventyklų komplekse perteikiami esminiai budizmo principai. Vaikštant po teritoriją, galėsite grožėtis medinėmis šventyklomis, pagodomis, tilteliais ir įspūdingais raižiniais, statulomis. Šventyklos sodas atrodo magiškai ištisus metus, tačiau vaizdai dar labiau užburia, kai pradeda žydėti vyšnių žiedai. Bulguksa šventykla taip pat saugo seniausią pasaulyje spausdintą knygą.

Suvono miestas

Suvono miestas

Nors Suvono miestas, esantis vos 30 km už Seulo, lengvai pasiekiamas automobiliu ar traukiniu, tačiau keliautojai jį dažnai praleidžia ir visai be reikalo. Lankomiausia šio miesto vieta – Hvasiongo tvirtovė, kurioje galėsite susipažinti su išskirtine architektūra ir net išbandyti savo jėgas šaudant iš lanko. Verta apsilankyti ir Korėjos folkloro kaime, kuriame kasdien šurmuliuoja įvairūs vaidinimai, dainuojamos senųjų laikmečių dainos ir gaminami įvairūs amatininkų dirbiniai. Mieste gausu muziejų, o vienas įdomesnių – Tualeto muziejus yra vienas lankomiausių.

Hvasiongo tvirtovė

Hvasiongo tvirtovė

Korėjos karo metu Hvasiongo tvirtovė buvo apgriauta, tačiau šiandien ji beveik pilnai restauruota. Tvirtovė buvo statoma 1794 – 1796 m., Čiosono dinastijos karaliaus Džiongdžio paliepimu. Jis ją pastatė savo tėvo princo Sado atminimui ir palaikų saugojimui. Nuo 6 km ilgio sienų, kuriomis turistai gali vaikščioti, atsiveria nuostabūs Suvono miesto vaizdai. Kiekvieną rudenį tvirtovėje vyksta Suvono Hvasiongo kultūros festivalis.

Čunčonas

Čunčonas

Ilgus metus į Čunčoną atvykdavo turistų pulkai, norėdami iš naujo išgyventi populiarios muilo operos „Žiemos sonata“, nufilmuotos šioje Korėjos dalyje, scenas. Šiandien šis miestas turistus traukia nuostabiais kalnais, žvilgančiais ežerais, istorinėmis šventyklomis ir pramogų gausa bet kokio amžiaus lankytojams. Apžiūrėję svarbiausias lankytinas vietas, užsukite į Dakgalbi gatvę. Šioje gatvėje pateikiamas išskirtinis korėjiečių patiekalas „dakgalbi“ – tai ant grotelių kepta vištiena su aštriomis daržovėmis ir ryžiais.

Nami sala

Nami sala

Už 63 kilometrų nuo Pietų Korėjos sostinės Seulo, Bukhano upėje esanti Nami sala populiari vietinių tarpe. Sala buvo pavadinta garsaus generolo Nami vardu, kuris čia buvo palaidotas XVII a. Nami sala yra išskirtinė tuo, kad joje nėra telefono stulpų, nes visi elektros laidai buvo nutiesti po žeme, norint išlaikyti kuo natūralesnį kraštovaizdį. Saloje galima užsiimti vandens sportu, plaukioti baseine, užsukti į pramogų parką ar tiesiog vaikščioti ir grožėtis gamta. Dažniausiai sala lankoma rudenį, kai klevų ir kaštonų medžių alėjos nusidažo ryškiomis spalvomis.

Džondžu

Džondžu

Džondžu miestas traukia turistus savo istorinėmis šventyklomis, muziejais ir miesto vartais Pungnam. Jeigu norite paimti dalelę kultūros ir geriau susipažinti su šiuo miestu, užsukite į Džondžu hanokų kaimą. Mieste rasite įspūdingą Džondžu nacionalinį muziejų, kuriame išvysite įspūdingus įvairių amžių eksponatus.

Džondžu hanokų kaimas

Džondžu hanokų kaimas

Jeigu ieškote istorinių lobių, tai jums būtina užsukti į Džondžu hanokų kaimą. Čia stovi daugiau nei 700 tradicinių korėjietiškų namų, kuriuose įsikūrusios arbatinės, svečių namai, tradiciniai restoranai, parduotuvės ir kultūros centras. Vaikštinėdami po šį kaimą paragaukite ir garsiojo Džondžu bibimbap patiekalo, kuris dinastijos laikais buvo laikomas karališku patiekalu.

Soraksano nacionalinis parkas

Soraksano nacionalinis parkas

Soraksano nacionalinis parkas patiks tiems, kas mėgsta žygius gamtoje su žadą atimančiais vaizdais. Pradėkite savo vizitą Nacionalinio parko lankytojų centre, kuriame galite pasiimti nemokamus žemėlapius anglų kalba. Tada mėgaukitės nuostabiais pėsčiųjų takais, kurie apima visą parką. Nacionaliniame parke rasite tankius pušynus, nelygių ir uolėtų kalnų viršūnes, žaliuojančius slėnius, krištolo skaidrumo upelius, krioklius ir gražius ežerus. Šiame parke taip pat gyvena daugiau nei 2000 gyvūnų rūšių, stūkso Soraksano kalnas, kuris yra trečias pagal aukštį šalyje. Pasiekę 1708 m. kalno viršūnę, pamatysite ant jo stovinčią Sinhingsos šventyklą, kuri buvo įkurta VI – VII a. čia gyvenusio budistų vienuolio.

Andongo Hahoė liaudies kaimas

Andongo Hahoė liaudies kaimas

Andongas, turintis daugiau nei 2000 metų istoriją, dažnai vadinamas „Korėjos dvasinės kultūros sostine“. Visai šalia Andongo yra įsikūręs Hahoė liaudies kaimas, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia gausu autentiškos XVI – XVIII amžiaus architektūros, todėl lankydamiesi kaimelyje pasijusite taip, lyg būtumėte grįžę kelis šimtmečius atgal. Vaikštant po šį kaimelį, taip pat jūsų akis džiugins tradiciniais rūbais pasipuošę korėjiečiai, maži namukai, įvairiausios suvenyrų parduotuvėlės ir autentiškos amatų dirbtuvės.

Gangvado sala

Gangvado sala

Gangvado – tai penkta pagal dydį sala Pietų Korėjoje ir viena iš daugelio salų, kurias galima rasti Inčone, šiaurės vakarų Korėjoje. Sala buvo daug kartų okupuota, o XIX amžiuje korėjiečiai ją naudojo gynybai nuo prancūzų ir japonų. Be istorinių vietų, kurių saloje daugybė, Gangvado turi ir nuostabų kraštovaizdį. Aplink salą nutiesta nemažai pėsčiųjų takų, kuriais vaikštant galima išvysti ne vieną žadą atimantį vaizdą.

Korėjos demilitarizuota zona (DMZ)

Korėjos demilitarizuota zona (DMZ)

Korėjos demilitarizuota zona, dar žinoma kaip DMZ, yra žemės plotas, žymintis ribą tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos. Ji dalina Korėjos pusiasalį į beveik dvi lygias dalis, kirsdama 38-tą lygiagretę. Demilitarizuotos zonos ilgis 250 km, plotis – apie 4 km. Tai vienas labiausiai saugomų pasienio ruožų pasaulyje. Nors įtampa tarp dviejų Korėjos valstybių vis dar egzistuoja, tačiau patrauklios turistinės ekskursijos yra vykdomos į Demilitarizuotą zoną nuolat. Turo metu galima pamatyti žymiausius šios vietos taškus ir įsigilinti į įvykius, paskatinusius Korėjos padalijimą. Keliaujant į šią zoną, būtina su savimi turėti dokumentą, įrodantį jūsų tapatybę.

Jinhae vyšnių žydėjimo festivalis

Jinhae vyšnių žydėjimo festivalis

Kiekvienais metais pavasarį, Čangvono miesto rajone Jinhae, vyksta įspūdingas vyšnių festivalis. Šis renginys kasmet sutraukia po 2 milijonus lankytojų. Festivalio metu, kuris vyksta 10 dienų, lankytojų akis džiugina pražydę vyšnių medžiai, įvairios programos, spektakliai, kultūriniai pasirodymai ir karinis paradas. Romantikos tiltas yra viena iš populiariausių lankytinų vietų mieste, kur galima grožėtis nuostabiais vyšnių žiedais ir jų atspindžiais upelyje.

Pjongčangas

Pjongčangas

Pietų Korėja turi daug gražių vietų, o Pjončangas yra viena iš geriausių vietų šalyje, kur galite pajusti ramybę ir pamatyti nuostabų gamtos grožį. Tėbėko kalnuose įsikūrusioje vaizdingoje apskrityje, 2018 m. vasario mėn. vyko žiemos olimpinės žaidynės. Du pagrindiniai kurortai – Alpensijos ir Jongpjongo labiausiai traukia aistringus snieglentininkus ir kalnų mėgėjus, kurie bando pakilti iki snieguotų viršukalnių. Kalnuose galima rasti daugybę gražių budistų šventyklų. Vasara Pjongčangas mėgstamas žygeivių, nes čia yra nemažai pėsčiųjų takų, kuriais vaikštant galima grožėtis gamta.

Josu miestas

Josu miestas

Pietinėje Korėjos pusiasalio pakrantėje esantis Josu miestas yra vienas vaizdingiausių šalyje. Tai populiari vieta ne tik tarp vietinių, tačiau ir tarp turistų. Miestas žinomas dėl savo prieplaukų, paplūdimių, didžiulio akvariumo, gerų restoranų ir jūros gėrybių. Jeigu lankysitės jame, tai nepraleiskite progos pasigrožėti įspūdingu saulėlydžiu nuo Dolsano tilto, užsukite ir į „Sky“ kavinę, kurioje gerdami kavą, galėsite šiuo miestu grožėtis iš viršaus.

Inčonas

Inčonas

Nors Inčonas yra uostamiestis, tačiau nėra nuobodus, nes jame yra įvairių įdomių vietų, kurias verta pamatyti. Apsilankykite Grand parke, kuriame rasite lauko teatrą, vaikų žaidimo aikšteles, čiuožyklą, botanikos sodą, zoologijos sodą, observatoriją ir dar daug kitų vietų. Norint kuo daugiau pamatyti šiame didžiuliame mieste, geriausia išsinuomoti dviratį ir pasivažinėti po jį. Mieste taip pat gausu paplūdimių, įvairių restoranų, šventyklų, o jeigu norėsite pabėgti nuo Inčono šurmulio – tai vykite į Volmido salą.

Bomunsa šventykla

Seongmodo saloje esanti Bomunsa šventykla buvo pastatyta 635 m. Patekę į šventyklą, pamatysite 600 metų amžiaus kinišką kadagio medį. Už medžio išvysite nedidelę budistų šventyklą. Bomunsa yra pripažinta kaip viena iš trijų didžiųjų budizmo sakralinių vietų. Pasakojimai liudija, kad čia įvyko ne vienas stebuklingas išgijimas, todėl nemažai žmonių joje apsilanko norėdami pasimelsti ir pagyti.

Karaliaus Murjongo kapas

Karaliaus Murjongo kapas

Karaliaus Murjongo kapas – tai nacionalinis Pietų Korėjos lobis. Jį rasite Čungčongo provincijoje, Gongju mieste. Kapas yra Korėjos istorinė vietovė, kurioje buvo rasti 2906 objektai, kurie su laiku buvo suskirstyti į 108 kategorijas. Tarp radinių aptikti Baekje karalystės valdytojo Murjongo ir jo žmonos palaikai, įvairūs indai, papuošalai, bronziniai veidrodžiai, ginklai ir kiti vertingi daiktai. Įdomu tai, kad kapo daiktai buvo dedami po karstais, o kai kurie svarbiausi artefaktai buvo dedami ant karaliaus ir karalienės kūnų.

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Pietų Korėjos klimatas

Pietų Korėja turi musoninį klimatą, o kritulių šalyje būna apie 130 dienų per metus. Žiemos dažniausiai būna ganėtinai ilgos, šaltos ir sausos. Vasaros metu Pietų Korėjoje vyrauja karšti ir drėgni orai. Vidutinė metinė temperatūra šalyje – 12 °C. Pats geriausias metas keliauti po šią šalį – balandžio, gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesiai, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Pietų Korėją?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Pietų Korėją nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Pietų Korėja ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: skrydžiai, ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Pietų Korėją?

Šalies transporto infrastruktūra yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Pietų Korėja galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po Pietų Korėja taip pat galima keliauti traukiniais, jie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje.

Seule viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais ar metro. Būnant Seule geriausia keliauti metro, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums išvengti transporto kamščių. Reikalingą transportą savo kelionei iš Seulo į įvairius Pietų Korėjos miestus galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Pietų Korėjoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 33 Eur už parą.

Nakvynė Pietų Korėjoje

Pietų Korėja ir šios valstybės unikalios lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Pietų Korėjos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Kyoung Dong Hotel Myeongdong – Seulo mieste esantis geras viešbutis, įsikūręs ant šiaurinio Namsan kalno šlaito.
Chason Hotel The Read – gerai vertinamas viešbutis įsikūręs Čedžu saloje.
Shin Shin Hotel – šis modernus ir geras viešbutis įsikūręs Busano miesto širdyje.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Pietų Korėjos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Pietų Korėjos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Pietų Korėjos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi šiuo įrankiu, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Pietų Korėjos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Pietų Korėjos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Seule, tai būtinai įsigykite Seoul Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 42 lankytinas vietas NEMOKAMAI. Viešasis transportas sostinės ribose su kortele jums irgi kainuos pigiau.

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

11 − three =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą