+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Singapūras lankytinos vietos

Singapūras lankytinos vietos

Singapūras

Singapūras – įspūdingas miestas – valstybė, kurio lankytinos vietos privers aiktelėti ne vieną. Tai maža, saloje įsikūrusi valstybė, kuri labai tankiai apgyvendinta. Singapūro tautų ir kultūrų mišinys jį paverčia įvairialypiu ir kosmopolitišku miestu. Įdomu tai, kad daugiau nei pusė šios šalies sudaro parkai, rezervatai ir želdynai. Singapūras pasižymi vienu iš aukščiausių pragyvenimo lygiu pasaulyje ir jau seniai tapęs viena lankomiausių Azijos vietų. Čia įsikūrę įvairūs etniniai kvartalai, aukščiausio lygio prekybos centrai ir viešbučiai. Mieste suprojektuotos šeimos zonos, plyti nuostabios viešosios erdvės ir visa tai tiesiog vilioja aplankyti šį futuristinį miestą. Singapūre puikiai išvystyta transporto sistema, leidžianti keliauti po miestą patogiai ir nesudėtingai. Singapūras prabangus ir gigantiškas miestas – valstybė, kurio lankytinos vietos turėtų būti įtrauktos į privalomų aplankyti sąrašą, keliaujant po Pietryčių Aziją.

Singapūras lankytinos vietos

Marina Bay Sands

Marina Bay Sands

Įspūdingą Marina Bay Sands kurorto kompleksą sudaro aukščiausios klasės prabangus viešbutis, prekybos centras su per juo einančiu kanalu, lotoso formos ArtScience muziejus, Marina Bay Sands Skypark apžvalgos aikštelė ir didžiausias pasaulyje bekraštis panoraminis baseinas, kurie su apžvalgos aikštele įrengti ant viešbučio stogo. Nuo čia ne tik galima grožėtis pasakiška Singapūro panorama, tačiau ir užkąsti viename iš restoranų ar apsilankyti pasaulinio lygio lošimo namuose. Baseinu gali naudotis tik viešbučio svečiai, tačiau apsilankyti apžvalgos aikštelėje gali visi norintys.

Gardens by the Bay

Gardens by the Bay

Įsikūręs prie Marina Bay Sands, Singapūro širdyje, „Gardens by the Bay“ patiks ne tik gamtos mylėtojams, tačiau ir visiems kitiems. Didžiulis parkas, kuris užima per 100 ha plotą, susideda iš trijų skirtingų erdvių – „Bay South Garden“, „Bay East Garden“ ir „Bay Central Garden“. Ši vešlios žalumos oazė nuo pat pirmosios atidarymo dienos 2009 m. jau daugybę kartų pelnė įvairius apdovanojimus. Jame įrengti du žiemos sodai, gigantiška Super medžių giraitė, didžiausias pasaulyje patalpose trykštantis krioklys. Taip pat soduose galima išvysti ir didžiausią pasaulyje stiklinį šiltnamį, kuris yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Gamtos oazėje auga augalai ir gėlės iš penkių žemynų, kuriame rasite nuo tūkstančio metų alyvmedžių iki magnolijų ir orchidėjų. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Singapūro skraiduolis

Singapūro skraiduolis

Dar viena garsi šio futuristinio miesto vieta – Singapūro skraiduolis. Tai 165 metrų aukščio apžvalgos ratas, nuo kurio atsiveria pasakiški Singapūro panoraminiai vaizdai. Skrydžiai trunka 30 minučių ir yra vykdomi nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, todėl galite pasirinkti, kuriuo metu norite pasimėgauti ypatingais miesto vaizdais. Jeigu planuojate išbandyti šį ratą, tai rekomenduojame pirkti bendrą bilietą, su kuriuo galėsite apsilankyti Singapūro skraiduolyje ir Gardens by the Bay.

Nacionalinė Singapūro galerija

Nacionalinė Singapūro galerija

Nacionalinė Singapūro galerija įsikūrusi didžiuliuose pastatuose, kuriuose kadaise buvo Aukščiausias teismas ir miesto rotušė. Galerija eksponuoja didžiausią pasaulyje Singapūro ir Pietryčių Azijos meno kolekciją, kurią sudaro daugiau nei 8000 meno kūrinių. Parodose daugiausia galima pamatyti žymiausių Singapūro menininkų, įskaitant Georgette Chen, Chen Chong Swee ir Liu Kang darbus, tačiau nemažai dėmesio skiriama ir kitų Azijos šalių menininkams. Bilietus į galeriją galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Singapūro kinų kvartalas

Singapūro kinų kvartalas

Singapūras žinomas ir dėl to, kad jame gyvena įvairių tautybių, skirtingų kultūrų, religijų, papročių žmonės, todėl kinų kvartalas yra viena iš populiariausių vietų tarp turistų. Čia galite išvysti daugybę svarbių religinių, architektūrinių ir kultūrinių paminklų. Keturių aukštų Buddha Tooth Relic šventykla yra lankomiausia šiame rajone. Taip pat verta užsukti prie Thian Hock Keng ir Šri Mariamman šventyklų, o pastaroji yra ir seniausia šventykla Singapūre. Rajone daug restoranų, vyno barų, suvenyrų parduotuvių ir „indie“ parduotuvėlių, kuriose siūlomi drabužiai, amatininkų gaminiai ir kitos įvairios senienos.

Šri Mariamman šventykla

Šri Mariamman šventykla

Šri Mariamman šventykla yra seniausia Singapūro induistų šventykla. Ji buvo pastatyta 1827 m. deivės Mariamman garbei. Lankydamiesi joje, atkreipkite dėmesį į puošnias ir įmantrias skulptūras esančias ant šventyklos ir viduje. Puošyboje daugiausiai dominuoja įvairios dievybės ir mitologinės būtybės. Šventykla įsikūrusi 244 South Bridge Road gatvėje, Singapūro kinų kvartale ir rekomenduojame aplankyti visiems besidomintiems senovės Indijos kultūra.

Raffles Hotel Singapore

Raffles Hotel Singapore

Raffles Hotel Singapore – vienas iš paskutinių didžiųjų kolonijinių XIX amžiaus viešbučių pasaulyje, kuris įsikūręs šalia Singapūro centro. Tai prabangus viešbutis, apsuptas gražių sodų, kurį pastatė garsūs armėnų verslininkai Šarkio broliai. Po pastatymo viešbutis greitai išpopuliarėjo, nes buvo lyg prieglobstis keliautojams, atvykstantiems iš viso pasaulio. Raffles Hotel Singapore svečių sąraše galima rasti daugybę garsių vardų, tokių kaip Čarlis Čaplinas, Džozefas Konradas ir Rudyardo Kiplingas. Viešbučio aplinka, architektūra, aptarnavimas ir puikus maistas paverčia jį nuostabia vieta, kurioje malonu apsistoti lankantis Singapūre.

Kaningo forto parkas

Kaningo forto parkas

Lankydamiesi Singapūre, užsukite į Kaningo forto parką, kuriame rasite žalias erdves ir karinės miesto tvirtovės liekanas. Forto gyvavimo laikotarpis buvo įvairus ir spalvingas. Pirmiausiai jis buvo pastatytas gyvybiniais tikslais, tačiau vėliau tapo bunkeriu ir buvo perleistas japonams. Šiandien unikaliame pastate įsikūrę modernaus meno trupės, parke organizuojami piknikai, vyksta festivaliai, koncertai ir rengiami įvairūs spektakliai. Čia taip pat galima apžiūrėti ankstyvosios Singapūro istorijos relikvijas, sero Stamfordo Raffleso asmeninį vasarnamį, prieskonių rinkos „Raffles“ kopiją, ASEAN skulptūras ir Battle Box – buvusį požeminį karinį kompleksą.

Singapūro botanikos sodai

Singapūro botanikos sodai

Singapūro botanikos sodai – tai dar viena įspūdinga vieta, kuri sulaukia didžiulių turistų srautų. 160 metų senumo atogrąžų sodai įsikūrę Singapūro „Orchard Road“ prekybos rajono pakraštyje. Singapūras yra gavęs UNESCO pasaulio paveldo nominaciją už savo botanikos sodus. Šiuose soduose rasite įspūdingą Nacionalinį orchidėjų sodą, kuriame auga didžiausia pasaulyje orchidėjų ekspozicija, apimanti daugiau nei 60 000 augalų. Taip pat užsukite į čia esančius ekologinį ir bonsų sodus, aplankykite SBG paveldo muziejų, kuriame saugomi interaktyvūs ir daugialypės terpės eksponatai, bei pasivaikščiokite CDL žaliojoje galerijoje, kur eksponuojami su botanika susiję eksponatai. Vaikams didžiausia atrakcija Jokūbo Ballaso vaikų sodas, kuriame jie gali žaisti ir sužinoti apie augalų gyvenimą. Soduose galima bėgioti, pavakarieniauti vienoje iš daugybės kavinių ir restoranų ar tiesiog pasivaikščioti. Bilietus į orchidėjų sodą galite nusipirkti ČIA.

Mažoji Indija

Mažoji Indija

Vienas įdomesnių Singapūro rajonų – Mažoji Indija. Tai rajonas, esantis į šiaurę nuo miesto centro, kuris turistams leidžia pajusti indišką dvasią. Čia galima aplankyti induistų šventyklas, kurių rajone rasite ne vieną. Turbūt įspūdingiausia ir viena seniausių induistų šventyklų Singapūre yra Sri Srinivasa Perumal šventykla. Įdomiausia jos dalis – penkiaaukštis įėjimo bokštas, kuris dekoruotas įvairiomis induistų dievybių skulptūromis. Taip pat verta dėmesio ir Sri Vadapathira Kaliamman šventykla, kuri išsiskiria ryškių spalvų sienomis ir įvairiomis statulėlėmis. Norintys gali pasivaikščioti po drėgną turgų ar išbandyti žvirblių medžioklę.

Sakya Muni Buddha Gaya šventykla

Sakya Muni Buddha Gaya šventykla

Sakya Muni Buddha Gaya šventykla buvo pastatyta XX amžiaus pradžioje tailandiečių vienuolio. Norėdamas pastatyti Budos statulą, kurią atsigabeno į Singapūrą, jis surentė iš medžio ir cinko pastogę. Pamažu šventykla išpopuliarėjo ir vienuolis ją perstatė į dabartinį pastatą, kurio aukštis siekia net 15 metrų. Sakya Muni Buddha Gaya šventyklos architektūroje pastebimi Tailando, Kinijos ir Indijos stiliai. Šiandien čia galite pamatyti 300 tonų sveriančią Budos statulą, kuri yra pagrindinis šventyklos akcentas. Statula apsupta daugybės žibintų, dėl kurių ji kartais dar vadinama „Tūkstančio žiburių šventykla“. Budos apačioje galima išvysti freską, kurioje atsispindi reikšmingi jo gyvenimo įvykiai.

Siloso fortas

Siloso fortas

Siloso fortas – vienintelis išlikęs iš 12 Singapūro fortų, kurie sudarė gynybinę miesto tvirtovę. Jį rasite Sentosa saloje į pietus nuo žemyninės Singapūro dalies. Į fortą patekti galima dideliu plieniniu tiltu, jungiančiu salą su žemynu. Keliaudami tiltu, galėsite grožėtis puikiomis apylinkių panoramomis. Šiandien fortas yra tapęs kariniu muziejumi, kurį galite apžiūrėti savarankiškai arba pasinaudoti gido paslaugomis. Muziejuje saugoma daugybė patrankų ir specialūs eksponatai, atvaizduojantys 1800-ųjų kareivių kasdienybę forte.

Singapūro zooologijos sodas

Singapūro zooologijos sodas

Garsus Singapūro zoologijos sodas kasmet sulaukia milžiniško kiekio turistų. Jis įsikūręs atogrąžų miškuose, 24 hektarų teritorijoje. Sode gyvena virš 2400 gyvūnų ir 300 jų rūšių, tarp kurių rasite ir labai retų egzempliorių. Čia gyvena baltieji tigrai, raganosiai, plikos žiurkės, įvairūs paukščiai, gausybė roplių ir kitų gyvūnų. Singapūro zoologijos sodas yra žinomas pasaulyje dėl gyvūnų veisimo ir išsaugojimo programų. Sodas suskirstytas į 11 zonų, kurios puikiai atspindi išskirtines laukinės gamtos buveines. Pavyzdžiui, Australazijos buveinėje galėsite susipažinti su pilkosiomis kengūromis, Primatų karalystėje rasite 40 primatų rūšis, o Reptilijų zonoje pamatysite retuosius Komodo drakonus ir nykstančius vėžlius. Zoologijos sode vykdomos įvairios edukacinės programos, įdomūs gyvūnų šou, kurie labai patinka mažiesiems lankytojams. Bilietus į zoologijos sodą galite nusipirkti čia.

Sentosa sala

Sentosa sala

Singapūras taip pat žinomas dėl jame esančios Sentosos salos, kuri yra tikra pramogų oazė ne tik turistams, bet ir vietiniams gyventojams. Tai kurortinė sala, kurioje svečiai paplūdimiuose gali pasimėgauti saule bei jūra. Aktyvūs poilsiautojai smagiai laiką praleis kazino, pramogų ir vandens parkuose, didžiausiame Pietryčių Azijoje akvariume, žaisdami tinklinį, plaukiodami baidarėmis. Sentosa saloje vienas iš labiausiai rekomenduojamų pamatyti dalykų yra žymioji Singapūro statula „Merlion“. Tai žuvies kūno su liūto galva statula, iki kurios viršaus galima pakilti eskalatoriumi ir pasigrožėti apylinkių panoramomis. Bilietus į įvairias Sentosos salos pramogas galite nusipirkti čia.

S.E.A. Akvariumas

S.E.A. Akvariumas

Sentosa saloje jūsų laukia didžiausias akvariumas Pietryčių Azijoje, kurio pagrindinis akcentas yra milžiniškas povandeninis kupolas, kurio skersmuo siekia net 9 metrus. Tai nuostabi patirtis, kuri suteikia lankytojams galimybę iš arčiau susipažinti su povandeniniu pasauliu. Akvariume gyvena virš 100 000 jūros gyvūnų, tarp kurių rasite net 800 skirtingų rūšių. Daugybė jūrinių gyvybių yra suskirstytos į dešimt skirtingų zonų, turinčių daugiau nei 50 buveinių. Čia galėsite išvysti pavojingiausius ryklius ir nykstančias gyvūnų rūšis. SEA akvariumo povandeninį gyvūnijos pasaulį sudaro Bengalijos įlankos, Malakos ir Rytų Afrikos didžiųjų ežerų populiacijos, koraliniai rifai. Norėdami aštresnių pojūčių, galite išbandyti plaukiojimą šalia ryklių. Bilietus į akvariumą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Universal Studios Singapore

Universal Studios Singapore

Universal Studios Singapore – tai Sentosa saloje įsikūręs teminis parkas, kuriame jūsų laukia daugybė nuotykių. Parkas sudarytas iš kelių skirtingų dalių, iš kurių kiekviena jų turi savo pavadinimą ir tai atspindi skirtingas pramogas. Jame rasite 28 įvairaus lygio pasivažinėjimus, žinomų filmų ir serialų personažų pasirodymus, skirtingus atrakcionus ir dar daug kitokių pramogų. Bilietus į šį magišką parką geriausia įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Singapūro klimatas

Kadangi Singapūras įsikūręs netoli pusiaujo, todėl jame vyrauja tropinis klimatas. Vidutinė metinė temperatūra šalyje – 27 °C. Daugiausia kritulių iškrenta nuo lapkričio iki sausio, tačiau ir tuo metu lietus dažniausiai būna trumpalaikis. Temperatūros svyravai ištisus metus nežymiai skiriaisi, todėl po Singapūrą galima keliauti ištisus metus.

Kaip nuvykti į Singapūrą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Singapūrą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Singapūrą ir kitas Azijos šalis, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: skrydžiai, ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Singapūrą?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Singapūrą galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies kampelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje. Reikalingą transportą savo kelionei iš Singapūro į įvairias paskirties vietas galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Singapūre, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 60 Eur už parą.

Nakvynė Singapūre

Singapūras ir įspūdingos šalies lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Aqueen Heritage Hotel Little India – netoli miesto centro įsikūręs gerai vertinamas viešbutis.
Marina Bay Sands – prabangus ir įžymus viešbutis, esantis virš įlankos iškilusiuose garsiuosiuose bokštuose.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Singapūro žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Singapūro žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Singapūro žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Singapūro žemėlapis pasididins visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Singapūro žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

one + eighteen =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą