+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Norvegija

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Norvegijos kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Pačioje šalyje gausu krioklių ir žuvingų upių. Jai priklauso apie 50 000 salų, kurios sudaro ir salynus. Iš jų labiausiai žinomas yra Lofoteno salynas – tai viena magiškiausių vaizdingosios Norvegijos vietų. Milijonai turistų kiekvienais metais apsilanko Norvegijoje, norėdami iš arti susipažinti su unikalia šalies kultūra, spalvingomis tradicijomis, pasimėgauti norvegiškomis pramogomis ir tiesiog pasidžiaugti nuostabiai praleistu laiku.

Oslas

Oslas yra erdvus ir žalias miestas, kuris užima lanko formos teritoriją aplink šiaurinę Oslo fjordo dalį. Tai vienas brangiausių pasaulio miestų. Jis yra ir pagrindinis geriamojo vandens šaltinis didžiajai vakarų Oslo daliai. Pats miestas nėra didelis, todėl jūs nesunkiai galite vietos įžymybes apeiti pėsčiomis.

Lankytinos vietos Osle

Holmenkollen slidinėjimo muziejus ir bokštas 

Tai yra seniausias slidinėjimo muziejus pasaulyje, pristatantis daugiau nei 4000 metų slidinėjimo istoriją, poliarinių tyrinėjimų radinius, bei modernaus slidinėjimo ir čiuožimo parodas. Užlipę ant apžvalginės, šuolių bokšto viršunėje esančios aikštelės, galėsite mėgautis nuostabiais Oslo panoraminiais vaizdais. Bet kuriuo metų laiku galėsite nusileisti su snieglente ar slidėmis nuo dirbtinio sniego kalno. Holmenkollen slidinėjimo trasoje jau šimtmetį rengiamos slidinėjimo varžybos.

Homenkollen slidinėjimo muziejus ir bokstas

Fram muziejus

Fram muziejuje eksponuojamas norvegų keliautojo ir tyrinėtojo R.Amundseno laivas, kuriuo jis plaukė į Pietų ašigalį. Fram yra vienas stipriausių kada nors pastatytų medinių laivų. Šis burlaivis yra toliausiai nuplaukęs į Šiaurės ir Pietų polius burlaivis. Muziejuje galėsite iš arčiau susipažinti su laivo įranga, Arkties tyrinėjimo istorija, pasigrožėti fotografijomis, filmais, patyrinėti interaktyvų žemėlapį. Čia veikia simuliatorius, kuriame jūs galite pajausti šaltį, kurį teko iškęsti jūreiviams prieš daugiau nei šimtą metų.

Fram muziejus

Vigelando skulptūrų parkas

Vigelando skulptūrų parkas yra vienas lankomiausių Norvegijos objektų.  Vigelando parke galima apžiūrėti apie 200 Gustavo Vigelando ir kitų menininkų sukurtų skulptūrų iš granito ir bronzos. Centrinė parko ašis – tai įspūdingas 17 m aukščio granito obeliskas, kurį sudaro 121 figūra. Šis obeliskas vaizduoja gyvenimo ciklą. Parką galima aplankyti visus metus. G.Vigelandas savo skulptūromis siekė parodyti visas žmogiškąsias emocijas – nuo meilės iki neapykantos.

Vigelando parkas

Tusenfryd parkas

Tusenfryd nuotykių parkas Norvegijoje garsus linksmaisiais kalneliais, vienais įspūdingiausių ir greičiausių Skandinavijos šalyse. Čia pilna atrakcijų įvairaus amžiaus lankytojams. Parke įrengta atskira vieta mažiesiems lankytojams Barnas Fryd. Drąsiausiams būtina aplankyti atrakcionus SpinSpider, SuperSplash, SpeedMonster. Vasarą parko lankytojai gali mėgautis plaukimo baseinu ir upe, nusileidimo kalneliais ir paplūdimio tinkliniu.

Tusenfryd parkas

Oslo gamtos istorijos muziejus 

Oslo gamtos istorijos muziejų sudaro skirtingi muziejai: zoologijos, mineralų ir geologijos, paleontologijos ir dinozaurų muziejus. Muziejaus eksponatai buvo rinkti 200 metų. Kolekciją sudaro augalai, gyvūnų fosilijos, akmenys, mineralai. Muziejuje rasite meteoritų, mėnulio grunto pavyzdį, dinozaurų skeletus, gyvūnų iškamšas iš įvairių pasaulio vietų.

Gamtos istorijos muziejus

Norvegijos Nacionaliniai operos ir baleto rūmai

Norvegijos Nacionaliniai operos ir baleto rūmai yra didžiausias šalies meno pastatas – tai Oslo vizitinė kortelė. Pastato fasadas yra dalinai panardintas po vandeniu ir yra padengtas itališku marmuru bei baltu granitu, o užlipus ant pastato stogo, pamatysite nuostabią miesto panoramą.

Nacionaliniai operos ir baleto rumai

Akershuso pilis

Tai 1300 metais iškilusi pilis – tvirtovė, kurios rūsiuose buvo kadaise įrengtas kalėjimas. II pasaulinio karo metu naciai tvirtovę naudojo kaip kalėjimą ir egzekucijų vietą. Šiuo metu Akershuso pilyje įsikūręs Norvegijos išlikimo muziejus, čia rengiami įvairūs spektakliai, koncertai. Kiekvieną popietę vyksta sargybinių pasikeitimo ceremonija. Pilyje yra bažnyčia, karališkasis mauzoliejus, salės apstatytos senoviniais baldais.

Akershuso pilis

Norvegijos liaudies muziejus

Tai vienas didžiausių tokio tipo muziejų Europoje. Jame įrengti daugiau nei 150 namų. Jie atspindi norvegų gyvenimo buitį įvairiais laikotarpiais. Iš skirtingų vietų buvo atgabenti gyvenamieji namai, svirnai, sandėliai, bažnyčia. Muziejuje eksponuojamos tautinių rūbų, buities rakandų, žaislų kolekcijos.

Norvegijos liaudies muziejus

Armijos muziejus

Šiame Armijos muziejuje, kuris įsikūręs Akershuso tvirtovėje, galima susipažinti su Norvegijos karo istorija, kuri tęsiasi nuo vikingų laikų iki XXI a. Istorija pasakoja apie jūrų mūšius Antrojo pasaulinio karo metu, sąjunga su Danija 1814 m. ir sąjunga su Švedija 1905 m.

Armijos muziejus

Norvegijos mokslo ir technologijų muziejus 

Norvegijos mokslo ir technologijų muziejuje įsikūrę keli centrai: Mokslo centras, Robotų centras, Planetariumas ir Nacionalinis medicinos muziejus. Muziejuje eksponuojamos dviejų tipų ekspozicijos: nuolatinės ekspozicijos ir keičiamos laikinos ekspozicijos.

Norvegijos mokslo ir technologiju muziejus

Vikingų laivų muziejus

Čia eksponuojami senųjų laikų vikingų laivai. Vikingų laivų muziejuje rasite keletą 800 – 900 m. statytų burinių vikingų laivų – langskipų. Tai kariniai vikingų laivai, kurie skyrėsi nuo įprastų laivų, nes buvo ilgesni ir greitesni. Muziejuje taip pat eksponuojami ir kiti daiktai, būdingi tiems laikams: proginės rogės, buities įrankių kolekcija, laidojimo daiktai ir kita. Rekomenduojame bilietus į muziejų įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Vikingu laivu muziejus

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Lankytinos vietos Norvegijoje

Trolltunga

Trolio liežuvis

Trolltunga – virš prarajos pakibusi įspūdinga uola, pavadinta „Trolio liežuviu“. Tai ledynų suformuota uola, išsikišusi apie 700 metrų virš Ringedalsvatneto ežero ir ją pasiekti nėra lengva. Kelionės ilgis pirmyn atgal apie 22 kilometrai kalnais. O pasiekus Trolltunga atsiveria kvapą atimantys įspūdingi vaizdai. Turistų labiausiai pamėgta atrakcija – fotografavimasis užlipus ant uolos iškyšulio, primenančio liežuvį. Vieta labai pavojinga, todėl reikia būti labai atsargiems, o pats geriausias metas kopimui yra nuo birželio iki spalio.

Nordkapas

Nordkapas

Tai stati 307 metrų aukščio uola, iškilusi Arkties vandenyne ir laikoma šiauriausiu tašku Europoje. Nordkapas ilgą laiką buvo svarbus jūreiviams, o dabar tai turistų traukos objektas. Šioje vietoje saulė nenusileidžia nuo gegužės vidurio iki pat liepos pabaigos.

Voringfoseno krioklys

Voringfossen krioklys 

Vieno iš aukščiausių krioklių Europoje Voringfosseno vanduo krenta iš 182 metrų aukščio. Šis krioklys tikrai jus sužavės, todėl verta jį aplankyti. Kelias iki jo neprailgs, nes pravažiuosite įspūdingu keliu, vingiuojančiu palei fjordų pakrantes.

Kjerago akmuo

Kjerago akmuo 

Kjerago akmuo – ypatinga vieta, esanti Lysės fjorde, netoli Stavangerio. Ši vieta garsi savo įstrigusiu akmeniu 1000 metrų aukštyje tarp uolų. Iki akmens pakankamai sudėtingas kelias, nes visa uola tartum vertikali vieno kilometro aukščio siena, į kurią reikia kopti. Tikslas reikalauja nemažai pastangų, bet vaizdai kuriuos išvysite atperka viską. Kelionės atstumas pirmyn atgal apie 9 kilometrai, o kelionės laikas 3 – 4 valandos.

Preikestolen uola

Sakyklos uola 

Sakyklos uola arba dar kitaip vadinama Preikestolen, kiekvienais metais pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Būdami ant uolos jausitės taip, lyg stovėtumėte ant pasaulio krašto. Tai stačiakampio formos uola, pakibusi 600 metrų virš fjordo paviršiaus, o nuo uolos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į fjordą. Norint pasiekti Sakyklos uolą, tenka pėsčiomis įveikti kelių valandų kelią uolėtomis vietovėmis. Šią vietą mėgsta ir ekstremalių akimirkų ieškantys parašiutininkai.

Briksdalio ledynas

Briksdalio ledynas 

Pasakiško grožio Briksdalio ledynas atima žadą kiekvienam, kuris jį pamato. Šią vietovę galima pasiekti kelis kilometrus paėjus nesudėtingu keliuku arba galima važiuoti specialiais nedideliais automobiliais. Jostedalio ledynas yra didžiausias ledynas Europos žemyninėje dalyje, o Briksdalio ledynas yra viena iš 22 Jostedalio ledyno atšakų.

Geirangerio fiordas

Geirangerio fjordas 

Geirangerio fjordas yra vienas labiausiai turistų lankomų objektų Norvegijoje, nes jam pavyko išlaikyti autentiškumą. Norint išvysti kvapą gniaužiančių vaizdų reikia leistis į kelionę keltu, kuris plaukia išilgai apie 20 km nusidriekusiu Geirangerio fjordu. Stačiose uolėtose pakrantėse yra gausybė krioklių, iš kurių bene įdomiausias yra pramintas „Septynių seserų“ vardu. Prie įspūdingo Geirangerio fjordo yra įsikūręs mažytis miestelis, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama į fjordą.

Šiaurės pašvaistė

Šiaurės pašvaistės

Šiaurės pašvaistės dažnas reiškinys Norvegijoje. Daug turistų norinčių pamatyti šį gamtos stebuklą atvyksta į Norvegijos miestus – Trumsę ir Nordkapą. Šiaurės pašvaistės reiškinį sukelia saulės vėjas, priverčiantis švytėti viršutinius atmosferos sluoksnius. Jos geriausiai matomos naktį ir spindi žalsva, žydra, geltona bei violetine spalva. Norėdami išvysti šį gamtos reginį pigiau, turą užsisakykite iš anksto internetu.

Bergenas

Bergenas 

Norvegijos vakarinėje pakrantėje įsitaisęs Bergenas garsėja kaip vienas lietingiausių miestų Europoje. Sakoma, kad čia per metus būna apie 290 lietingų dienų. Miestas yra apsuptas nuostabių gamtos vaizdų – jūros, kalnų, nepaprastų krioklių ir fjordų.  Daug turistų atvyksta pasigrožėti Brygeno krantinėje sutūpusiais įvairiaspalviais mediniais namukais, kurie seniai yra tapę Bergeno vizitine kortele. Norint pasigrožėti pasakiška miesto panorama, galima užlipti į kalną, esantį miesto centre.

Trumsė

Trumsė

Trumsė – tai Šiaurės Norvegijos sostine tituluojamas miestas. Ji garsi modernia katedra ir Šiaurės pašvaistėmis, kurias geriausia stebėti žiemą. Miestas laikomas tinkamiausia vieta įveikti žiemos depresiją ir yra laikomas trečiu gražiausiu miesteliu pasaulyje.

Hedalio medinė baznycia

Hedalio medinė bažnyčia

Vienas unikaliausių kultūros lobių Norvegijoje – tai medinės bažnyčios, vadinamos stavkirke. Tai unikalios medinės bažnyčios, kurių išlikę apie 30. Hedalio medinė bažnyčia buvo pastatyta dar XIII amžiuje, ji papuošta įvairiais pagoniškais simboliais, vikingų dievų atributika. Manoma, kad medinės bažnyčios būdavo statomos buvusiose vikingų religinių apeigų vietose.

Trondheimas

Trondheimas

Tai karalių miestas su Brygeno stiliaus namais, įspūdingai atrodančia Nidaros katedra ir mediniais karalių rūmais. Trondheimas yra trečias pagal dydį Norvegijos miestas, įkurtas 997 m. pačiame geografiniame šios šiaurės Europos šalies centre, turintis patį didžiausią ir prestižą šalyje pelniusį universitetą.

Besegeno ketera

Besegeno ketera

Besegeno ketera yra viena gražiausių Norvegijoje. Ketera stūkso tarp didžiausių šalies kalnų, todėl norint pasiekti ją, teks kalnais keliauti apie 6 – 8 valandas. Turistų takas eina tarp dviejų ežerų, kurių vienas žalios smaragdo spalvos, o kitas mėlynas. Aukščiausia maršruto vieta yra iškilusi į 1743 m aukštį virš jūros lygio, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis Jotunheimeno nacionalinio parko vaizdas.

Kannesteinen uola

Kannesteinen uola 

Tai įmantrios formos uoliena, kuri stūkso jūros pakrantėje netoli Raudebergo kaimelio. Kannnesteinen uola yra apie 3 metrų aukščio ir primena didelį grybą. Uolieną per tūkstančius metų suformavo bangos, ledas ir vėjas. Kannesteinen uola šiuo metu itin populiarus ir daug turistų pritraukiantis objektas. Ypatingai daug jų čia atvyksta vasaros mėnesiais.

Atlanto vandenyno kelias

Atlanto vandenyno kelias

Atlanto vandenyno kelias yra pripažintas vienu gražiausiu keliu pasaulyje. Šis turistų mėgstamas maršrutas jungia du Norvegijos miestus – Kristiansiundą ir Moldę. Vizitine šio kelio kortele yra tapęs vaizdas, kai didžiulė bangų mūša plauna įspūdingą Storseisundeto tiltą. Šalia kelio yra įrengtos kelios apžvalgos aikštelės tiems, kurie nori pasigrožėti žadą atimančiais vaizdais. Ramiomis dienomis čia galite išvysti plaukiojančius banginius, ruonius ar delfinus.

Svartisen ledynas

Svartiseno ledynas

32 km į šiaurę nuo Mo i Ranos miestelio nutolęs Svartiseno ledynas yra antras pagal dydį Norvegijoje. Jame yra apie 60 ledyno liežuvių, o jo plotas užima 370 km². Pasivaikščiojimas iki ledyno – ypač tiems, kurie iki šiol niekada nėra buvę arti ledyno yra nuostabi patirtis, tačiau nepamirškite: būkite saugiu atstumu nuo ledyno. Jeigu norėsite visą atstumą įveikti pėsčiomis, jums reikės maždaug 3 valandų, o pakeliui dar išvysite ir įspūdingą krioklį. Taip pat galite išmėginti savo jėgas kopiant skaisčiai melsvu ledu, o tokią pramogą galite užsisakyti vietoje. Visą reikalingą įrangą gausite kartu užsisakę šią pramogą, todėl nebūtina vežtis nei batų apkaustų, nei kirstukų.

Krakenes švyturys

Krakenes švyturys

Krakenes švyturys yra Norvegijos vakarinėje pakrantėje, kuri yra žinoma dėl atšiaurių oro sąlygų. Šioje vietoje dažni uraganai, o jūros bangos kartais siekia net 42 metrus. Tokių uraganų metu švyturys ir namas paskęsta vandenyno bangose. Vaizdų nepamiršite visą gyvenimą, o apsistojus čia esančiuose svečių namuose dar gausite ir adrenalino dozę. Kelionė iki švyturio trunka 3 – 4 valandas automobiliu iš Alesundo (Olesiundo) arba 6 – 7 valandas nuo Bergeno.

Lofoteno salynas

Lofoteno salynas

Jeigu norite atrasti rojaus kampelį žemėje, tai būtinai nuvykti į Lofoteno salyną. Tai viena stebuklingiausių vaizdingosios Norvegijos vietų. Lofoteno salos išsidėsčiusios maždaug už 200 km į šiaurę nuo Poliarinio rato. Salos garsėja puikiu kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, kalnais ir įspūdingais fjordais. Salos pakrantes puošia nedideli tradiciniai žvejų kaimeliai, vadinami rorbu. Tradiciškai nameliai buvo statomi ant virš vandens įrengtų polių. Lofoteno salose vasaros mėnesiais saulė nenusileidžia, todėl galima pasigrožėti Baltosiomis naktimis. Nors salos yra maždaug toje pačioje platumoje, kaip ir Grenlandija bei šiaurės Aliaska, bet dėl Golfo srovės klimatas čia vienas šilčiausių tokiose aukštose platumose.

Gaustatopeno kalnas

Gaustatopeno kalnas

Daugelio nuomone, Gaustatopeno kalnas yra laikomas vienu gražiausių Norvegijoje. Jis iškilęs iki 1883 m aukščio ir stūkso greta Rjukano miestelio. Nuo Gaustatopeno kalno viršūnės atsiveria pasakiški vaizdai, kuriuos išvysti ir jį įveikti bando ne tik turistai, bet ir patys norvegai. Šiam žygiui reikalinga tinkama apranga, nes oro sąlygos ir jų staigi kaita gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir žygį. Dažniausiai kalnas įveikiamas nesunkiai, o atsiveriantys vaizdai užgožia net didžiausiaą nuovargį.

Senja

Senja

Tai neatrastas Norvegijos perlas apie kurį vis dar mažai kas žino. Senja yra antra pagal dydį Norvegijos sala, esanti netoli šiaurinių Norvegijos krantų, Trumsės apskrityje. Šiaurinė ir vakarinė salos dalys kalnuotos, kurios baigiasi įspūdingais skardžiais ir magiškais paplūdimiais, o pietinė ir rytinė dalys lygesnės, daug kur apaugusios sodriais miškais. Žvejų kaimeliai spalvingi ir rėžiantys akį.

Pramogos ir ekskursijos

Norvegijos klimatas

Norvegijos klimatas subarktinis, jūrinis ir kontinentinis, o jį švelnina šiltoji Norvegijos srovė. Orai vėjuoti, pajūryje dažni lietūs ir stiprūs vėjai. Aukštikalnėse klimatas labai atšiaurus, ten ištisus metus išsilaiko sniegas, yra ledynų, kurie užima apie 1 % Norvegijos ploto. Geriausias metas keliauti po šalį – vasarą, nuo birželio iki rugpjūčio. Vasaros temperatūra kartais gali siekti ir 25 – 30 laipsnių Celsijaus. Reiktų atminti, kad Norvegijoje netgi vasarą yra daug lietingų dienų, ypač vakarinėje pakrantėje, todėl vertėtų pagalvoti ir apie rūbus apsaugančius nuo lietaus.

Kaip nuvykti į Norvegiją?

Norėdami nuvykti į Norvegiją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus, Palangos arba Kauno. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Norvegiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes sudėliosime visą kelionės maršrutą, kurį sudarys: skrydžiai, autobusai ir pilnas lankytinų vietų planas.

Kaip keliauti po Norvegiją?

Norvegijos transporto infrastruktūra yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Norvegiją galima patogiai. Bilietai parduodami bilietų automatuose, autobusų stotyse, esančiuose sustojimuose arba parduotuvėse MIX, Narvesen ir kt. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, jie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje.

Osle viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, tramvajais, traukiniais ar metro. Būnant Osle geriausia keliauti metro, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums išvengti transporto kamščių. Vienkartinis bilietas gali būti naudojamas visoms transporto priemonėms.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad Norvegijoje gana didelės degalų kainos. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Norvegijoje, turite būti ne jaunesni kaip 19 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 33 Eur už parą.

Čia galite rasti geriausias kainas  >>>>  ir nepamirškite apdrausti nuomojamo automobilio KASKO draudimu su mūsų inovatyviu partneriu ,,Icarhireinsurance.com“.

Naudingos transporto nuorodos:

Autobusai   >>>>    Traukiniai   >>>>    Daugiau informacijos apie transportą   >>>>

Nakvynė Norvegijoje

Norvegija yra pakankamai brangi šalis, todėl ir apgyvendinimo įstagų kainos yra aukštos. Keliaujant po šalį, galima apsistoti kempinguose, hosteliuose, svečių namuose arba viešbučiuose. Viena populiariausių nakvynės vietų yra kempingai, kurių Norvegijoje rasite labai daug. Jeigu turite ribotą kelionės biudžetą, rekomenduojame rinktis juos. Norintys patogesnės nakvynės, gali apsistoti viešbučiuose, tačiau jų kainos yra nemažos.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Radisson Blu Park Hotel – prie Oslo fjordo, žaliuojančiame Fornebu parke įsikūręs viešbutis.
Scandic Stavanger City – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis šalia Stavangerio centro.
Scandic Alesund – vos už kelių minučių pėsčiomis nuo Alesundo centro esantis viešbutis.
Citybox Danmarksplass – viešbutis įsikūręs Bergeno Danmarksplass aikštėje.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
  • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!