+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala (Čango sala) – dar vienas brangakmenis Tailando regione, o visa sala paskelbta nacionaliniu parku. Pats kraštas gana kalnuotas ir didžioji salos dalis apaugusi džiunglėmis. Salą puošia gražūs vandens kriokliai, koraliniai rifai, kalnų upės ir ilgi balto smėlio paplūdimiai. Nuolat gyvenančiųjų tailandiečių saloje tik apie 5 tūkst., bet kasmet vis daugėja norinčių pailsėti šioje egzotiškoje vietovėje. Salos pavadinimas reiškia Dramblio salą, nes jos forma primena dramblio galvą. Koh Chang gyvena drambliai, kuriuos vietiniai naudoja kaip transporto priemonę žygiams po džiungles. Vietiniai gyventojai iki šiol užsiima žuvininkyste, augina kokosų palmes, renka kaučiuką bei parduoda brangakmenius. Šilta smaragdinė jūra, pasakiški paplūdimiai, gražuoliai kalnai, vėjyje siūbuojančios supynės ir smėlyje gulintys kokosai sukuria tikrą atostogų atmosferą. Saloje galima išbandyti tailandietišką masažą, paskanauti egzotinių vaisių ar nuplaukti iki netoliese esančių kitų salų. Labiausiai rekomenduojame aplankyti Koh Chang salą sausuoju sezono metu, kuris tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Rytinė salos pakrantė daug ramesnė ir labiau mėgstama vietinių tailandiečių. Koh Chang sala yra viena iš nuostabiausių Tailando salų ir vis labiau viliojanti turistus iš viso pasaulio.

Koh Chang salos lankytinos vietos

Baltojo smėlio paplūdimys

Baltojo smėlio paplūdimys

White Sand Beach arba Baltojo smėlio paplūdimys yra arčiausiai keltų prieplaukų ir daugiausia turistų sulaukiantis salos paplūdimys. Viskas, ko jums reikia yra lengvai pasiekiamia pėsčiomis. Paplūdimyje įsikūrę daugybė restoranų, barų ir vietinių kavinių. Apgyvendinimo vietos šalia paplūdimio dažniausiai būna 2–3 žvaigždučių, išskyrus keletą prabangesnių, tokių kaip KC Grande Resort ir Kacha Resort. Jeigu norite rezervuoti nakvynę kuriame nors viešbutyje, rekomenduojame pasinaudoti Booking.com arba Agoda.

Vienišas paplūdimys

Vienišas paplūdimys 

Tai piečiausias iš keturių populiariausių salos paplūdimių. Vienišas paplūdimys yra pats atokiausias, todėl jame nesutiksite daug poilsiautojų ir galėsite mėgautis ramybe. Šis paplūdimys nutolęs toliausiai nuo keltų prieplaukų, o nakvynės kainos šioje vietovėje yra pačios pigiausios iš visos salos. Svajojantiems apie ramias atostogas rojuje, rekomenduojame užsisakyti nakvynę Booking.com arba Agoda.

Klong Prao paplūdimys

Klong Prao paplūdimys

Klong Prao paplūdimys yra pats ilgiausias Koh Chang saloje. Paplūdimys pakankamai trumpas ir neperpildytas, todėl jame visada lengvai rasite vietą kur galėsite ramiai pasideginti arba išsimaudyti. Pietiniame paplūdimio gale įsikūrę vieni geriausių salų viešbučių, tokie kaip Centara Tropicana ar The Dewa. Paplūdimio kaimelis yra keliolikos minučių pėsčiomis nuo paplūdimio, o netoli šiaurinės dalies rasite daugybę mažų krautuvėlių ir restoranų. Šiame paplūdimyje apgyvendinimo pasiūlymus rasite per Booking.com arba Agoda.

Kai Bae paplūdimys

Kai Bae paplūdimys

Kai Bae paplūdimys yra padalintas į dvi puses. Pietinėje paplūdimio pusėje driekiasi geresnis balto smėlio ruožas. Tačiau šiaurinėje dalyje galite rasti geriausius salos viešbučius. Prie pagrindinio kelio įsikūrusios mažos krautuvėlės ir restoranai. Šis paplūdimys, skirtingai nei Baltojo smėlio paplūdimys turi šiek tiek daugiau žavesio ir yra mažiau komercinis. Nakvynę užsisakykite per Booking.com arba Agoda.

Bang Bao žvejų kaimas

Bang Bao žvejų kaimas

Koh Chang sala turi ir autentiškų vietų. Jeigu norite pamatyti tradicinį, senojo stiliaus Tailando žvejų kaimelį, būtinai turite apsilankyti Bang Bao žvejų kaime. Šis senas kaimelis pastatytas ant polių virš vandens, kurioje įsikūrusi ir keltų prieplauka. Autentiškiausia kaimo dalis jūsų laukia prieplaukos gale, iš ten atsiveria pasakiški vaizdai ir ramesnė atmosfera. Daugelis pastatų buvo paversti restoranais, parduotuvėmis ir svečių namais, tačiau vis dar yra nemažai vietinių, kurie tęsia savo senąjį gyvenimo būdą. Bang Bao žvejų kaimas garsėja ir jūros gerybėmis, kurias vietoje esančiame turgelyje galima iš karto ir nusipirkti. Nakvynės kaimelyje galite ieškoti per Booking.com arba Agoda.

Koh Chang salos kriokliai

Koh Chang salos kriokliai 

Koh Chang saloje šniokščia keli kriokliai, į kuriuos galite lengvai patekti. Kai Bae krioklys yra nuošalus ir ramus, todėl labai tikėtina, kad čia galėsite mėgautis ramybe ir nesutiksite nė vieno žmogaus. Vakarinėje salos dalyje galite atrasti Klong Plu krioklį. Kelias iki jo gerai pažymėtas, o atsiveriantis vaizdas tikrai vertas to, kad jį įtrauktumėte į lankytinų vietų sąrašus.

Paviršinis nardymas Koh Chang saloje

Paviršinis nardymas Koh Chang saloje

Nardymas yra vienas svarbiausių ir populiariausių užsiėmimų Koh Chang saloje. Aplinkui daug nardymo vietų, kur galima pasigrožėti įspūdingais koraliniais rifais ar labiau patyrinėti povandeninį pasaulį. Koh Chang sala puikiai tinkama tam dar ir dėlto, nes matomumas šios vietovės vandenyse siekia iki 30 metrų, o geriausias laikas nardymui yra nuo spalio iki gegužės pabaigos. Geriausios nardymo vietos yra mažos salelės į pietus nuo Koh Chang. Laivai taip pat dažnai sustoja prie Koh Vai salos paplūdimio. Paviršinį nardymą geriau užsisakyti internetu iš anksto.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Koh Chang salos klimatas

Koh Chang salos klimatas ypač švelnus ir temperatūra svyruoja nežymiai 26 – 29 °C. Čia būdingi du laikotarpiai: drėgnasis ir sausasis. Drėgnasis laikotarpis trunka nuo gegužės iki spalio mėnesio, su pietrytiniais musonais, kuriuos kartai lydi liūtys. Nuo lapkričio iki balandžio vyrauja sausi orai, o lietaus tikimybė yra labai maža. Būtent sausuoju laikotarpiu geriausia keliauti po salą. Šių mėnesių vidutinė paros temperatūra yra 27 – 32 °C.

Kaip nuvykti į Koh Chang salą?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, Tuk Tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite Tuk Tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susitarti dėl kainos.

Autobusai iš Bankoko į Koh Chang salą:

Geriausia važiuoti valstybiniu autobusu 999, kuris važiuoja iš Ekkamai autobusų stoties tiesiogiai į CenterPoint keltų prieplauką Laem Ngop kiekvieną rytą. Visi šie autobusai yra palyginti naujos ir geros būklės. Ilgos kelionės metu, kuri trunka 5 – 6 val, autobusas kelis kartus sustoja trumpom pertraukėlėm, kurių metu galėsite nusipirkti užkandžių, kavos ar tailandietiško maisto. Autobusai iš Bankoko būna labai retai pilni ne sezono metu, todėl iš anksto užsisakyti bilietų nereikia. Tačiau jei keliausite sezono metu, rekomenduojame bilietus užsisakyti iš anksto internetu. Autobusų stotyje geriausia pasirodyti likus 30 minučių iki išvykimo laiko. Autobusai, važiuojantys į Laem Ngop iš Bankoko, nevažiuoja per Trat miestelį ir taip jūs sutaupysite laiko.

Kitas variantas galimas per Trat miestelį. Autobusai išvyksta iš Ekkamai autobusų stoties į Trato miestelį kas valandą nuo 06:00 iki 23:30. Jei planuojate vykti iš Suvarnabhumi oro uosto ir norite patekti į Tratą, atminkite, kad jums reikės maždaug 30 – 45 minučių kol nuvyksite iki Ekkamai autobusų stoties. Pasiekę Trat miestelį turite vykti iki Thammachat įlankos prieplaukos, o iš ten lengvai pasieksite Koh Chang salą.

Naktiniai autobusai iš Bankoko į Koh Chang salą:

Naktinio autobuso į Laem Ngop kur yra pagrindinės prieplaukos nėra. Tačiau yra autobusas iš Ekkamai autobusų stoties, kuris išvyksta kiekvieną dieną 23:30 val. Trato autobusų stotyje šis autobusas būna 05:00 val., o iš ten lengva nukeliauti iki prieplaukos. Jums reikės laukti tik 30 minučių iki pirmo laivelio, kuris jus nuplukdys tiesiai į Koh Chang salą, todėl sutaupysite ne tik laiko, bet ir nereikės pirkti papildomos nakvynės. Jeigu nuspręsite grįžti į Bankoką tuo pačiu maršrutu, tai tas pats autobusas 23:30 val., išvažiuoja ir iš Trat autobusų stoties.

Autobusai iš Patajos į Koh Chang salą:

Jeigu norėsite vykti iš Patajos į Koh Chang salą, tai reikia žinoti, kad vykstant autobusu yra tik du ankstyvaus ryto maršrutai. Jie išvyksta iš savo stoties, kuri randasi Sukhumvit Road, Patajoje 03:20 ir 05:00 val. Kelionės laikas yra apie 4 su puse valandos. Tačiau atminkite, kad tai naktiniai autobusai ir nėra garantijos, kad jie laiku atvažiuos, todėl tai gali būti rizikinga. Į Tratą geriausia važiuoti su mikroautobusu iš Patajos autobusų stoties, kurie išvyksta kiekvieną rytą 08:00 ir 10:30 val.

Po pačią Koh Chang salą geriausia keliauti motoroleriu, tai pigiausias ir greičiausias keliavimo būdas norint pamatyti kuo daugiau.

Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Koh Chang salą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Koh Chang saloje

Koh Chang sala yra labai populiari tarp turistų visame Tailande. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Koh Chang salos viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis gali būti brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ar pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Koh Chang Paradise Resort & Spa – poilsio kompleksas šalia Klong Prao paplūdimio.
The Emerald Cove Koh Chang – viešbutis turintis nuosavą paplūdimį, SPA centrą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Koh Chang salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Koh Chang salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Koh Chang žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Koh Chang salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Pasinaudokite mūsų sukurtu Koh Chang salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Lanta sala

Koh Lanta sala

Koh Lanta sala gali drąsiai konkuruoti su kitais pietiniais Tailando kurortais. Sala nuo Krabi miesto nutolusi į pietus apie 80 kilometrų ir lengvai pasiekiama.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

twenty − 9 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą