+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Similano salos

Similano salos

Similano salos

Similano salos yra vienos gražiausių visame Tailande. Tai nacionalinis parkas, kuris buvo įkurtas 1982 m. Jos įsikūrusios 84 km į šiaurės vakarus nuo triukšmingojo Puketo. Similano salos susideda iš vienuolikos salų, kurios stebina savo povandeninio pasaulio turtais. Labiausiai į šiaurę yra nutolusi Koh Tachai sala, o piečiausia sala — Koh Hu Yong. Didžiausioje Koh Similan saloje pamatysite nuostabius vaizdus ir galėsite užsiimti povandeniniu nardymu tarp koralinių rifų. Salose gyvena krabus valgančios beždžionės, voverės, šikšnosparniai, driežai ir daugybė įvairiausių paukščių.

Similano salos lankymas

Įspūdingiausia vieta yra didžiuliai rieduliai, kurie stūkso vakariniuose ir pietiniuose kai kurių salų krantuose. Taip pat lankytojus žavi ir čia esantys akinančio baltumo paplūdimiai, vešlios džiunglės bei tuneliai. Jūros dugnas yra pasakiškas, nes Similano salos yra vienos iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje. Čia galima pamatyti jūros vėžlius, ryklius ir daugybę kitų gelmių gyvūnų. Ko Huyong saloje yra ilgiausias ir plačiausias paplūdimys, vandens gylis siekia 10–15 metrų. Šioje saloje draudžiama išsilaipinti bet kuriam turistui, nes tai yra ta vieta, kur peri garsieji jūriniai vėžliai.

Similano salos iš Puketo
Similano salos nardymas
Similano salos povandeninis pasaulis

Atkreipiame dėmesį, kad Similano salos oficialiai atviros turistams nuo spalio 15 d. iki gegužės 15 d., tačiau datos kiekvienais metais gali šiek tiek skirtis. Taip pat dėl per didelio turistų srauto, kai kurios salos yra visiškai uždarytos, o kai kuriose yra apribojami žmonių srautai. Idealiausias laikas apsilankyti Similano salose yra nuo gruodžio iki balandžio, kai čia vyrauja sausasis sezonas.

Apgyvendinimo galimybės yra ribotos ir sunkiai prieinamos, todėl patariame apsistoti žemyninėje dalyje esančiame Khao Lok miestelyje ir iš ten vykti į šias nuostabias salas. Khao Lok miestelyje rasite keletą restoranų, maistas bus šiek tiek brangesnis nei įprastai Tailande.

Kelionės laivu į salas gali būti organizuojamos tiek iš Puketo tiek iš Khao Lok miestelio. Agentūrose parduodami turai, į kurių kainą dažniausiai būna įskaičiuotas pervežimas nuo viešbučio iki uosto, laivas/kateris iki salų, parko mokestis, pietūs laive, paviršinio nardymo įranga. Bilietus taip pat galite įsigyti ir internetu.

Taip pat skaitykite:

Pramogos ir ekskursijos

Kaip nuvykti į Similano salas?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taxi, Tuk Tuk’ais ir keltais.

Jei norite aplankyti Similano salas, esančias apie 120 km į šiaurės vakarus nuo Puketo ir 50 km į vakarus nuo Khao Lak, tai geriausai vykti į Tap Lamu prieplauką, esančią Khao Lak miestelyje. Iš ten galima plaukti patiems į salas arba susitarti su vietiniais organizatoriais ir plaukti su jais.

Kelionės iš Bankoko į Similano salas:

Jei nuspręsite vykti į Similano salas iš Bankoko, tai jūs turėsite dvi opcijas: galėsite skristi lėktuvu arba važiuoti su autobusu. Tie kurie nuspręs skristi lėktuvu, tai iš Bankoko Don Mueang oro uosto (DMK) arba Suvarnabhumi oro uosto (BKK) į Puketo oro uostą (HKT) skrydžiai vykdomi kasdien. Skrydžio laikas yra 1 valanda 20 minučių. Iš Puketo oro uosto iki Tap Lamu prieplaukos kursuoja taksi, viešasis autobusas ir mikroautobusai.

Pigesnis variantas keliauti iš Bankoko į Similano salas yra 12 – 13 valandų kelionė autobusu iš Bankoko Pietinio autobusų terminalo (Sai Tai Mai) į Khao Lak miestelį. Geriausi ir patogiausi autobusai yra 24 vietų, dar vadinami VIP autobusais. Šiuose autobusuose yra daug vietos, geros sėdimos vietos ir galite gauti maitinimą. Kelionė neprailgs, o tuo pačiu ir nepavargsite.

Kelionės iš Puketo į Similano salas:

Beveik visi autobusai, važiuojantys į šiaurę (Bankoką, Čiangmajų, Ranongą), pravažiuoja pro Khao Lak miestelį. Kelionė 1 klasės autobusu truks apie 90 minučių, 2 klasės apie tris valandas. Autobusai išvyksta maždaug kas valandą iš Puketo miesto autobusų stoties.

Tap Lamu keltų prieplauka į Similano salas:

Tap Lamu keltų prieplauka yra pagrindiniai vartai į Similano salas, nes tai yra arčiausias sausumos taškas. Salos nutolusios nuo Khao Lak miestelio maždaug 50 km. Jei keliausite greitaeigiu laivu, kelionė truks nuo 60 iki 80 minučių, kelionė su didesniais laivais ar kateriais truks 3–5 valandas. Bilietus geriausia pirkti internetu iš anksto.

Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Khao Lak ar Puketą galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Na, o jei planuojate geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne mažiau 23 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 19 Eur už parą.

Čia galite rasti geriausias kainas  >>>>  ir nepamirškite apdrausti nuomojamo automobilio KASKO draudimu su mūsų inovatyviu partneriu ,,Icarhireinsurance“.

tailandas auto nuoma

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Nakvynė netoli Similano salų

Khao Lak miestelis ir Similano salos yra populiari atostogų vieta tarp turistų visame Tailande. Čia rasite įvairių apgyvendimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Khao Lak paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ir pačio miesto.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

„Apsara Beachfront Resort & Villa“ – poilsio kompleksas įsikūręs balto smėlio paplūdimyje.
„ Khaolak Bhandari Resort & Spa“ – prabangus poilsio kompleksas, kurį supa atogrąžų miškas.
„The Briza Beach Resort, Khao Lak“ – dar vienas šalia paplūdimio esantis viešbutis su lauko baseinais.

Booking.com

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Bilietai į muziejus, turus, atrakcionus

error: Kopijuoti draudžiama !!
Copy link