+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Malaga lankytinos vietos

Malaga lankytinos vietos

Malaga

Malaga – tai populiarus kurortas Ispanijos pietuose, kurio lankytinos vietos įdomios ir gražios. Kurortas poilsiautojus traukia nuostabiais paplūdimiais, šilta jūra, įvairiomis pramogomis ir visada puikiu oru. Spalvingas ir meniškas miestas, be ramaus poilsio siūlo daugybę lankytinų vietų bei linksmybes iki paryčių. Kurortas tinkamas tiek šeimoms su vaikais, tiek naktinio gyvenimo mėgėjams. Čia saulė šviečia beveik visus metus, todėl blogas oras atostogų tikrai nesugadins. Tai vienas iš seniausių Ispanijos miestų, turintis turtingą praeitį, kurią mena po Malagą pasklidę istoriniai objektai. Akmenimis grįstos gatvelės, kalnuose stovintis Romos amfiteatras, maurų laikų Alkazabos ir Gilfarbaro citadelės bei pažintinis turas Hop-on Hop-off autobusu – tai tik dalis to, ką siūlo šis miestas. Malaga kasdien vis populiarėjantis žavus kurortas, kuriame atostogos prabėgs akimirksniu, todėl ir lankytinos vietos išliks atmintyje ilgam.

Malaga lankytinos vietos

Alcazaba tvirtovė

Alcazaba tvirtovė

Besidomintys istorija, turėtų aplankyti Alcazaba tvirtovę, kurios istorija siekia 1000 metų. Tvirtovę supa dvi gynybinės sienos, o viduje vyrauja arabiškas stilius, nes ji kadaise priklausė musulmonų didikams. Ypatingai gražiai viskas atrodo pavasarį, kai aplink Alcazabą sužydi augalai. Viduje rasite archeologijos muziejų, kuriame eksponuojamos Romos mozaikos, maurų keramikos dirbiniai ir kiti tų laikų eksponatai.

Gibralfaro pilis

Gibralfaro pilis

Gibralfaro pilis buvo pastatyta XIV a. gynybiniais tikslais. Ji padalinta į dvi dalis, kuri viena iš jų yra sujungta su Alcazaba tvirtove. Šiandien tvirtovėje yra įkurtas muziejus, kuriame galima geriau susipažinti su anuometiniu pilies gyvenimu. Viršutinėje dalyje stovi 17 metrų pilies bokštas, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, o žemesnėje dalyje buvo saugomi ginklai ir kita karo amunicija.

Pikaso muziejus

Picasso muziejus

Garsus pasaulyje menininkas Pablo Picasso gimė Malagoje. Čia jo garbei yra įkurtas muziejus, kurį rasite „Condes de Buenavista” rūmuose. Tai autentiškas XVI a. Andalūzijos architektūros pavyzdys, žavintis turistus ir vietinius. Rūmų rūsyje galima pamatyti Malagos (XII a. pr. Kr.) ir romėnų architektūros liekanas. Pačiame Picasso muziejuje eksponuojama virš 200 dailininko darbų, taip pat jame saugomi ir kai kurie asmeniniai jo daiktai. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Malagos katedra

Malagos katedra

Neįprastos išvaizdos Malagos katedra yra tikra miesto puošmena. Šis įspūdingas pastatas buvo statomas beveik 200 metų, tačiau taip ir nebuvo baigtas. Gotikos, renesanso ir baroko architektūriniai elementai žymi ilgą statybų laikotarpį. Šiandien katedra turi tik vieną bokštą, nes kitas nebuvo pastatytas. Ji išskirtinė ir vidumi, nes čia rasite daugybę katedrą puošiančių garsiausių menininkų darbų.

Thyssen muziejus

Thyssen muziejus

Pačiame Malagos miesto centre įsikūręs Thyssen muziejus tikrai patiks menui neabejingiems turistams. Jame eksponuojama įspūdinga XIX amžiaus ispanų dailininkų paveikslų kolekcija. Muziejus taip pat turi vidinį kiemelį, kur lankytojai mielai prisėda poilsiui. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti čia.

Malagos botanikos sodas

Malagos botanikos sodas

Malagos botanikos sodas, kurio plotas siekia 23 hektarus yra populiariausias Malagos apylinkėse. Jame auga virš 2000 įvairių augalų rūšių iš viso pasaulio. Finca de la Concepción sode tarp augalų skoningai įkomponuoti fontanai ir kriokliai. Jame pamatysite subtropinius ir tropinius sodus, kurie pripažinti vienais geriausių Europoje.

Pompidu meno centras

Pompidu meno centras

Žygiuodami žavinga Malagos pakrante link uosto, nepraleiskite permatomo, akį traukiančio spalvingo kubo. Jame įsikūręs garsusis Paryžiaus Žoržo Pompidu meno ir kultūros centro filialas. Užėjus į vidų, galėsite pasigrožėti fantastiškais eksponatais, žavinčiais visus lankytojus. Pompidou meno centre rasite įvairius paveikslus, skulptūras, instaliacijas ir filmus. Čia taip pat galima išvysti apie 80 žymių menininkų paveikslų ir fotografijų. Bilietus į meno centrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Malagos koridos arena

Malagos koridos arena

Malagos koridos arena vienu metu gali priimti net 14 000 žiūrovų, kurie nori stebėti arenoje vykstančias bulių kautynes. Areną sudaro keturi galvijų aptvarai, jojimo centras, arklidės ir kitos įvairios patalpos. Malagos koridos arena vis dar naudojama reguliariai, ypač per nacionalines šventes, festivalius. Šalia arenos įsikūręs koridos muziejus, kuris supažindina lankytojus su įvairiais koridos eksponatais.

Salvadoro Dali skulptūros

Salvadoro Dali skulptūros

Su šio garsaus menininko skulptūromis galima susipažinti Marbeloje. Jo kūryba išskirtinio grožio, todėl mylintys meną, turėtų jas pamatyti. Visi šie Salvadoro Dali darbai yra išdėstyti pėsčiųjų bulvare, kur galima pasivaikščiojant jas apžiūrėti.

Netoli Malagos esančios lankytinos vietos

Zoologijos sodas

Fuengirolos bioparkas

Fuengirolos bioparkas – laukinės gamtos ir safario parkas, kuris įsikūręs netoli Malagos esančiame Fuengirolos miestelyje. Šiame šiuolaikiniame bioparke gyvūnai nuo lankytojų atskiriami naudojant „nematomas“ kliūtis. Čia ypač didelis dėmesys skiriamas gyvūnams, todėl stengiamasi jiems sudaryti kuo geresnes sąlygas gyventi. Taip pat parke galima rasti įvairiausių karstynių, vandens telkinių ir kitokių pramogų mažiesiems. Čia pamatysite tokius išskirtinius gyvūnus kaip nykštukinius begemotus, krokodilus, Komodo drakonus, tigrus, šimpanzes, Madagaskaro lemūrus ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Mažasis karaliaus kelias arba El Caminito del Rey

Mažasis karaliaus kelias

Mažasis karaliaus kelias (El Caminito del Rey) – tai netoli Malagos esantis įspūdingas kelias, kurio ilgis apie 8 kilometrai. Ši fantastiška vieta, kartu ir pavojinga, nes kelias driekiasi 200-300 m. aukštyje. Jam įveikti yra dvi trasos: viena ramesniam pasivaikščiojimui, o kita adrenalino fanatikams. Vaizdingas maršrutas eina per slėnius, tunelius, kanjonus, tarp dviejų griovių ir vyksta tik viena kryptimi, nuo Guadalhorce rezervato iki El Chorro užtvankos. Ekskursijas po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Torcal de Antequera parkas

Torcal de Antequera parkas

Įdomus ir unikalus parkas Malagoje – Torcal de Antequera. Pagrindinis akcentas yra įvairių formų uolos, kurios lyg magnetas traukia turistus. Kažkada šioje vietoje buvo jūra, tačiau vėliau gamtos stichijų dėka čia susiformavo nuostabios uolos. Šiandien parkas gausiai lankomas turistų, kuriems visoje teritorijoje yra įrengti pėsčiųjų takai.

Fuente de Piedra ežeras

Fuente de Piedra ežeras

Fuente de Piedra – tai išskirtinis ežeras, esantis rezervato teritorijoje netoli Malagos. Čia gyvena flamingai, kurie žydrą ežero vandenį tarsi paverčia rožiniu. Aplink ežerą auga daugybė įvairių augalų, sukuriančių gražų gamtovaizdį. Pakrantėje įsikūrusios mažos kavinukės, kuriose atvykėliai gali paragauti vietinių patiekalų ar tiesiog išgerti kavos, besimėgaujant nuostabiu ežero vaizdu.

Nerja urvai

Nerja urvai

Nerja urvai yra nutolę apie 70 km nuo Malagos. Tai populiari vieta, kurioje kasmet apsilanko daugybė turistų. Jų ilgis siekia apie 4 kilometrus. Urvuose gyvena retos gyvūnų rūšys, auga išskirtiniai augalai, akis džiugina stalaktitai ir stalagmitai. Taip pat šalia urvų veikia restoranas, siūlantis skaniausius vietinius patiekalus.

Gibraltaras

Gibraltaras

Gibraltaras – tai unikali Ispanijos vieta, kur jo krantuose susitinka Atlanto vandenynas su Viduržemio jūra. Įspūdingiausia šios mažytės Anglijos užjūrio teritorijos vieta – Gibraltaro uola, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužantys vaizdai į Gibraltarą, Ispanijos ir Maroko pakrantes. Vaikštant po Gibraltarą, visur galima sutikti beuodeges beždžiones, kurios yra vienintelės laukinės beždžionės Europoje. Taip pat keliaujant po šią unikalią vietą verta aplankyti Šv. Mykolo stalaktitų urvus, beždžionių draustinį, Gibraltaro muziejų, maurų pilį.

Granada

Granada

Garsusis Granados miestelis įsikūręs ant septynių kalvų. Žavingame miestelyje rasite žymųjį Alhambra ansamblį ir gražiuosius Generalife sodus. Čia rožių apsuptyje trykšta fontanai, telkšo baseinėliai, kuriuos juosia apelsinmedžių giraitės. Vaikštinėdami po miestelį, užsukite į arabų kvartalą Albayzin, San Kristobalio apžvalgos aikšteles, aplankykite Nasrido rūmus, didingą Granados katedrą bei Čarlzo V tvirtovę.

Alhambra

Alhambra

Alhambra – maurų valdovų rūmai, kurie labai populiarūs tarp turistų. Juos rasite šalia Granados, Andalūzijos regione. Tai įspūdingas architektūrinis šedevras, turintis labai įdomią istoriją. Rūmai buvo suprojektuoti XIV a. kaip rojaus kampelis žemėje, vėliau jie buvo niokojami, plėšiami, apleisti ir galiausiai restauruoti. Šiandien tai viena lankomiausių šalies vietų, todėl jeigu lankysitės Malagoje, būtinai nuvykite ir į Alhambra. Ekskursijas ir įvairius bilietus po šią autentišką vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto ČIA. 

Estepona

Estepona

Estepona kurortas kažkada buvo mažas žvejų kaimelis. Šiandien tai patraukli poilsio vieta mėgstantiems ramybę. Čia smagu pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis tarp viduramžius primenančių namukų, aplankyti archeologinius paminklus ar užsukti į nebrangius restoranus ir barus. Netoli kurorto veikia ir Selvo zoologijos parkas, kuriame galima pamatyti laisvėje gyvenančius laukinius gyvūnus iš viso pasaulio.

Donjanos nacionalinis parkas

Donjanos nacionalinis parkas

Tai didžiausias nacionalinis parkas Ispanijoje ir vienas svarbiausių faunos bei floros rezervatų Europoje. Parke sutinkamos nykstančios ir retos gyvūnų rūšys. Visą teritoriją sudaro miškai, tarp jų įsiterpę ežerai, krūmynai, pelkės ir balto smėlio kopos. Turus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti iš anksto internetu, nes vietoje gali būti brangiau.

Smurfų kaimas

Smurfų kaimas (Juscar)

Smurfų kaimas (Juscar) nutolęs nuo Malagos apie 115 kilometrų į vakarus, kažkada buvo niekam nežinomas, kol filmų kūrėjai jo nepanaudojo vieno filmo kūrybai. Tuomet jo pastatai buvo nudažyti vienoda mėlyna spalva ir mažas kaimelis virto smurfų miesteliu. Nuo to laiko į kaimelį pradėjo plūsti turistai, kurie ir prisidėjo prie to, kad Juscar kaimas liktų mėlynas. Čia tarp mėlynų pastatų rasite ir smurfų personažų portretus bei jų statulas.

Marbela

Marbelja

Prabangiausias Malagos kurortas yra Marbelja, kuris populiarus tarp garsiausių ir turtingiausių pasaulio žmonių. Viskas šiame kurorte aukščiausio lygio: patys brangiausi viešbučiai, prestižinės parduotuvės, smėlio paplūdimiai, kazino, golfo aikštynai, diskotekos, restoranai ir barai. Toliau nuo kurorto centro driekiasi Banus uostas, kuriame švartuojasi turtuolių jachtos. Labai jaukus ir mielas Marbeljos senamiestis, kuriame rasite baltus namukus su vidiniais kiemeliais, o tarp jų siauras gatveles. Įvairias ekskursijas ir pramogas po Marbelją galite užsisakyti ČIA.

Funny Beach

Funny Beach

Norintiems aktyviai ir smagiai praleisti laiką, patiks „Funny Beach“ parkas. Tai teminis parkas, kuris žavi tiek vaikus, tiek suaugusius. Jis pilnas įvairių pramogų, kurios patinka net išrankiausiems pramogautojams. Čia siūlomi kartingai, elektromobiliai, batutai, vandens motociklai ir slidės, mini golfas, žvejyba ir daugelis kitų. Pavargę nuo linksmybių, gali atsipūsti vietinėse kavinėse bei restoranuose.

Kanjoningas

Kanjoningas

Malagos regionas garsėja kaip puiki vieta norintiems užsiimti kanjoningu. Tai aštrių pojūčių pramoga, kurios metu leisitės kriokliais, laipiosite uolomis, šokinėsite nuo uolų į vandenį ar bandysite brautis per uolų plyšius ir t.t. Mėgstantiems adrenaliną kaitinančias pramogas ar nuolat išbandantiems naujoves, siūlome būtinai tai išbandyti. Įspūdingas pramogas galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Malagos klimatas

Malagos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Malagoje lietaus būna apie 45 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Malagos mieste – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 26 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Malagą?

Norėdami nuvykti į Malagą galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Kauno arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Malagą ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Planuojantiems keliauti po Andalūziją su šeima, siūlome užsisakyti jau sudarytą mūsų 7 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines šio regiono lankytinas vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Vaikų pramogų žemėlapį

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Kaip keliauti po Ispaniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai, jie patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Po šalį taip pat galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos jei pirksite iš anksto bus žemesnės.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Malagoje

Malaga ir regiono lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Malagoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Zenit Malaga – gerai vertinamas viešbutis įsikūręs už 20 min. kelio pėsčiomis nuo Malagos miesto centro.
Hotel Fuerte Marbella – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs nuostabioje Marbelos pakrantės vietoje, senamiesčio centre.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Malagos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Malagos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto ir regiono vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Malagos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame krašte. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Malagos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Malagos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

11 + 20 =