+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Malaga lankytinos vietos

Malaga lankytinos vietos

Malaga

Malaga – tai populiarus kurortas Ispanijos pietuose, kurio lankytinos vietos įdomios ir gražios. Kurortas poilsiautojus traukia nuostabiais paplūdimiais, šilta jūra, gerais viešbučiais ir visada puikiu oru. Spalvingas ir meniškas miestas, be ramaus poilsio siūlo daugybę lankytinų vietų bei linksmybes iki paryčių. Kurortas tinkamas tiek šeimoms su vaikais, tiek naktinio gyvenimo mėgėjams. Čia saulė šviečia beveik visus metus, todėl blogas oras atostogų tikrai nesugadins. Tai yra vienas iš seniausių Ispanijos miestų, turintis turtingą praeitį, kurią mena po Malagą pasklidę istoriniai objektai. Akmenimis grįstos gatvelės, kalnuose stovintis Romos amfiteatras, maurų laikų Alkazabos ir Gilfarbaro citadelės, tai tik dalis to, ką siūlo šis miestas. Malaga kasdien vis populiarėjantis žavus kurortas, kuriame atostogos prabėgs akimirksniu, todėl ir lankytinos vietos išliks atmintyje ilgam.

Malaga lankytinos vietos

Alcazaba tvirtovė

Alcazaba tvirtovė

Besidomintys istorija, turėtų aplankyti Alcazaba tvirtovę, kurios istorija siekia 1000 metų. Tvirtovę supa dvi gynybinės sienos, o viduje vyrauja arabiškas stilius, nes ji kadaise priklausė musulmonų didikams. Ypatingai gražiai viskas atrodo pavasarį, kai aplink Alcazabą sužydi augalai. Viduje rasite archeologijos muziejų, kuriame eksponuojamos Romos mozaikos, maurų keramikos dirbiniai ir kiti tų laikų eksponatai.

Gibralfaro pilis

Gibralfaro pilis

Gibralfaro pilis buvo pastatyta XIV a. gynybiniais tikslais. Ji padalinta į dvi dalis, kuri viena iš jų yra sujungta su Alcazaba tvirtove. Šiandien joje yra įkurtas muziejus, kuriame galima susipažinti su pilies gyvenimu. Viršutinėje dalyje yra 17 metrų pilies bokštas, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, o žemesnėje dalyje buvo saugomi ginklai ir kita karo amunicija.

Pikaso muziejus

Picasso muziejus

Garsus pasaulyje menininkas Pablo Picasso gimė Malagoje. Čia jo garbei yra įkurtas muziejus, kurį rasite rūmuose „Condes de Buenavista”. Muziejuje eksponuojama virš 200 dailininko darbų, taip pat jame saugomi ir kai kurie jo asmeniniai daiktai. Rūmai yra autentiškas XVI a. Andalūzijos architektūros pavyzdys, žavintis turistus ir vietinius. Jų rūsyje galima pamatyti Malagos (XII a. pr. Kr.) ir romėnų architektūros liekanas. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Malagos katedra

Malagos katedra

Neįprastos išvaizdos Malagos katedra yra tikra miesto puošmena. Šis įspūdingas pastatas buvo statomas beveik 200 metų, tačiau taip ir nebuvo baigtas. Gotikos, renesanso ir baroko architektūriniai elementai žymi ilgą statybų laikotarpį. Šiandien katedra turi tik vieną bokštą, nes kitas nebuvo pastatytas. Ji išskirtinė ir vidumi, nes čia rasite daugybę ją puošiančių garsiausių menininkų darbų.

Thyssen muziejus

Thyssen muziejus

Thyssen muziejus tikrai patiks menui neabejingiems turistams. Jame eksponuojama įspūdinga XIX amžiaus ispanų dailininkų paveikslų kolekcija. Muziejus yra įkurtas Palacio de Villalon miesto centre. Jis turi vidinį kiemelį, kur lankytojai mielai prisėda poilsiui. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti čia.

Malagos botanikos sodas

Malagos botanikos sodas

Malagos botanikos sodas, kurio plotas siekia 23 hektarus yra populiariausias Malagos apylinkėse. Jame auga virš 2000 įvairių augalų rūšių iš viso pasaulio. Finca de la Concepción sode tarp augalų skoningai įkomponuoti fontanai ir kriokliai. Jame pamatysite subtropinius ir tropinius sodus, kurie pripažinti vienais geriausių Europoje.

Pompidu meno centras

Pompidu meno centras

Žygiuodami žavinga Malagos pakrante link uosto, nepraleiskite permatomo, akį traukiančio spalvingo kubo. Jame įsikūręs garsusis Paryžiaus Žoržo Pompidu meno ir kultūros centro filialas. Užėjus į vidų, galėsite pasigrožėti fantastiškais eksponatais, žavinčiais visus lankytojus. Pompidou meno centre rasite įvairius paveikslus, skulptūras, instaliacijas ir filmus. Čia taip pat galima išvysti apie 80 žymių menininkų paveikslų ir fotografijų. Bilietus į meno centrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Zoologijos sodas

Fuengirolos bioparkas

Fuengirolos bioparkas – laukinės gamtos ir safario parkas, kuris įsikūręs netoli Malagos esančiame Fuengirolos miestelyje. Šiame šiuolaikiniame bioparke gyvūnai nuo lankytojų atskiriami naudojant „nematomas“ kliūtis. Čia ypač didelis dėmesys skiriamas gyvūnams, todėl stengiamasi jiems sudaryti kuo geresnes sąlygas gyventi. Taip pat parke galima rasti įvairiausių karstynių, vandens telkinių ir kitokių pramogų mažiesiems. Čia pamatysite tokius išskirtinius gyvūnus kaip nykštukinius begemotus, krokodilus, Komodo drakonus, tigrus, šimpanzes, Madagaskaro lemūrus ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Mažasis karaliaus kelias arba El Caminito del Rey

Mažasis karaliaus kelias

Mažasis karaliaus kelias (El Caminito del Rey) – tai netoli Malagos esantis įspūdingas kelias, kurio ilgis apie 8 kilometrai. Ši fantastiška vieta, kartu ir pavojinga, nes kelias driekiasi 200-300 m. aukštyje. Jam įveikti yra dvi trasos: viena ramesniam pasivaikščiojimui, o kita adrenalino fanatikams. Vaizdingas maršrutas eina per slėnius, tunelius, kanjonus, tarp dviejų griovių ir vyksta tik viena kryptimi, nuo Guadalhorce rezervato iki El Chorro užtvankos. Ekskursijas po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Torcal de Antequera parkas

Torcal de Antequera parkas

Įdomus ir unikalus parkas Malagoje – Torcal de Antequera. Pagrindinis akcentas yra įvairių formų uolos, kurios lyg magnetas traukia turistus. Kažkada šioje vietoje buvo jūra, tačiau vėliau gamtos stichijų dėka čia susiformavo nuostabios uolos. Šiandien parkas gausiai lankomas turistų, kuriems visoje teritorijoje yra įrengti pėsčiųjų takai.

Fuente de Piedra ežeras

Fuente de Piedra ežeras

Fuente de Piedra – tai išskirtinis ežeras, esantis rezervato teritorijoje netoli Malagos. Čia gyvena flamingai, kurie žydrą ežero vandenį tarsi paverčia rožiniu. Aplink ežerą auga daugybė įvairių augalų, sukuriančių gražų gamtovaizdį. Pakrantėje įsikūrę mažos kavinukės, kuriose atvykėliai gali paragauti vietinių patiekalų ar tiesiog išgerti kavos, besimėgaujant nuostabiu ežero vaizdu.

Nerja urvai

Nerja urvai

Nerja urvai yra nutolę apie 70 km nuo Malagos. Tai populiari vieta, kurioje kasmet apsilanko daugybė turistų. Jų ilgis siekia apie 4 kilometrus. Urvuose gyvena retos gyvūnų rūšys, auga išskirtiniai augalai, akis džiugina stalaktitai ir stalagmitai. Taip pat šalia urvų veikia restoranas, siūlantis skaniausius vietinius patiekalus.

Gibraltaras

Gibraltaras

Gibraltaras – tai unikali Ispanijos vieta, kur jo krantuose susitinka Atlanto vandenynas su Viduržemio jūra. Įspūdingiausia šios mažytės Anglijos užjūrio teritorijos vieta – Gibraltaro uola, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužantys vaizdai į Gibraltarą, Ispanijos ir Maroko pakrantes. Vaikštant po Gibraltarą, visur galima sutikti beuodeges beždžiones, kurios yra vienintelės laukinės beždžionės Europoje. Taip pat keliaujant po šią unikalią vietą verta aplankyti Šv. Mykolo stalaktitų urvus, beždžionių draustinį, Gibraltaro muziejų, maurų pilį.

Granada

Granada

Garsusis Granados miestelis įsikūręs ant septynių kalvų. Žavingame miestelyje rasite žymųjį Alhambra ansamblį ir gražiuosius Generalife sodus. Čia rožių apsuptyje trykšta fontanai, telkšo baseinėliai, kuriuos juosia apelsinmedžių giraitės. Vaikštinėdami po miestelį, užsukite į arabų kvartalą Albayzin, San Kristobalio apžvalgos aikšteles, aplankykite Nasrido rūmus, didingą Granados katedrą bei Čarlzo V tvirtovę.

Alhambra

Alhambra

Alhambra – maurų valdovų rūmai, kurie yra labai populiarūs tarp turistų. Juos rasite šalia Granados, Andalūzijos regione. Tai įspūdingas architektūrinis šedevras, turintis labai įdomią istoriją. Rūmai buvo suprojektuoti XIV a. kaip rojaus kampelis žemėje, vėliau jie buvo niokojami, plėšiami, apleisti ir galiausiai restauruoti. Šiandien tai yra viena lankomiausių šalies vietų, todėl jeigu lankysitės Malagoje, būtinai nuvykite ir į Alhambra. Ekskursijas po šią autentišką vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Estepona

Estepona

Estepona kurortas kažkada buvo mažas žvejų kaimelis. Šiandien tai patraukli poilsio vieta mėgstantiems ramybę. Čia smagu pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis tarp viduramžius primenančių namukų, aplankyti archeologinius paminklus ar užsukti į nebrangius restoranus ir barus. Kurorte yra ir Selvo zoologijos parkas, kuriame galima pamatyti laisvėje gyvenančius laukinius gyvūnus iš viso pasaulio.

Donjanos nacionalinis parkas

Donjanos nacionalinis parkas

Tai didžiausias nacionalinis parkas Ispanijoje ir vienas svarbiausių faunos bei floros rezervatų Europoje. Parke sutinkamos nykstančios ir retos gyvūnų rūšys. Visą teritoriją sudaro miškai, tarp jų įsiterpę ežerai, krūmynai, pelkės ir balto smėlio kopos.

Smurfų kaimas

Smurfų kaimas (Juscar)

Smurfų kaimas (Juscar) nutolęs nuo Malagos apie 115 kilometrų į vakarus, kažkada buvo niekam nežinomas, kol filmų kūrėjai jo nepanaudojo vieno filmo kūrybai. Tuomet jo pastatai buvo nudažyti vienoda mėlyna spalva ir mažas kaimelis virto smurfų miesteliu. Nuo tada į kaimelį pradėjo plūsti turistai, kurie ir prisidėjo prie to, kad Juskar kaimas liktų mėlynas. Čia tarp mėlynų pastatų rasite ir smurfų personažų portretus bei jų statulas.

Marbela

Marbella

Prabangiausias Malagos kurortas yra Marbella, kuris populiarus tarp garsiausių ir turtingiausių pasaulio žmonių. Viskas šiame kurorte aukščiausio lygio: patys brangiausi viešbučiai, prestižinės parduotuvės, smėlio paplūdimiai, kazino, golfo aikštynai, diskotekos, restoranai ir barai. Toliau nuo kurorto centro yra Banus uostas, kuriame švartuojasi turtuolių jachtos. Labai jaukus ir mielas Marbellos senamiestis, kuriame rasite baltus namukus su vidiniais kiemeliais, o tarp jų siauras gatveles.

Funny Beach

Funny Beach Marbela

Norintiems aktyviai ir smagiai praleisti laiką, patiks „Funny Beach“ parkas. Tai teminis parkas, kuris žavi tiek vaikus, tiek suaugusius. Jis pilnas įvairių pramogų, kurios patinka net išrankiausiems pramogautojams. Čia siūlomi kartingai, elektromobiliai, batutai, vandens motociklai ir slidės, mini golfas, žvejyba ir daugelis kitų. Pavargę nuo linksmybių, gali atsipūsti vietinėse kavinėse bei restoranuose.

Salvadoro Dali skulptūros

Salvadoro Dali skulptūros

Su šio garsaus menininko skulptūromis galima susipažinti Marbeloje. Jo kūryba išskirtinio grožio, todėl mylintys meną, turėtų jas pamatyti. Visi šie Salvadoro Dali darbai yra išdėstyti pėsčiųjų bulvare, kur galima pasivaikščiojant jas apžiūrėti.

Malagos koridos arena

Malagos koridos arena

Malagos koridos arena vienu metu gali priimti net 14 000 žiūrovų, kurie nori stebėti arenoje vykstančias bulių kautynes. Areną sudaro keturi galvijų aptvarai, jojimo centras, arklidės ir kitos įvairios patalpos. Malagos koridos arena vis dar naudojama reguliariai, ypač per nacionalines šventes, festivalius. Šalia arenos įsikūręs koridos muziejus, kuris supažindina lankytojus su įvairiais koridos eksponatais.

Kanjoningas malaga ir kreta

Kanjoningas

Malagos regionas garsėja kaip puiki vieta norintiems užsiimti kanjoningu. Tai aštrių pojūčių pramoga, kurios metu leisitės kriokliais, laipiosite uolomis, šokinėsite nuo uolų į vandenį ar bandysite brautis per uolų plyšius ir t.t. Mėgstantiems adrenaliną kaitinančias pramogas ar nuolat išbandantiems naujoves, siūlome būtinai tai išbandyti. Įspūdingas pramogas galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Malagos klimatas

Malagos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Malagoje lietaus būna apie 45 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Malagos mieste – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 26 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Malagą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Malagą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Malagą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą, kurį sudarys: skrydžiai, autobusai ir pilnas lankytinų vietų planas.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne mažiau 21 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Taip pat reikalingas pasas, kreditinė kortelė arba piniginis užstatas. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 6 EUR už parą.

Auto nuoma Maljorkoje

Reikalingą transportą savo kelionei iš Malagos į Granadą ar kitus Ispanijos miestus galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Nakvynė Malagoje

Malaga ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Malagoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Zenit Malaga – gerai vertinamas viešbutis įsikūręs už 20 min. kelio pėsčiomis nuo Malagos miesto centro.
Hotel Fuerte Marbella – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs nuostabioje Marbelos pakrantės vietoje, senamiesčio centre.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Malagos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Malagos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Malagos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Malagos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Malagos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link