+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Alikantė lankytinos vietos

Alikantė lankytinos vietos

Alikantė

Alikantė jau spėjo užkariauti lietuvių širdis, o šio miesto lankytinos vietos įdomios ir įtraukiančios. Tarp žemyninės Ispanijos provincijų Alikantė yra labiausiai turistinė, nes šalia yra oro uostas ir patrauklūs kurortai. Tai gilią istoriją turintis miestas, kuriame senoviniai kultūriniai objektai skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį. Čia rasite viduramžiais dvelkiantį senamiestį, daugybę vandens pramogų, nuostabius paplūdimius, puikų orą, todėl ir atostogaudami pajusite tikrą ispanišką temperamentą. Alikantės uoste plūduriuoja įvairios jachtos ir laiveliai, kurie siūlo turistams apžiūrėti vaizdingas regiono pakrantes. Linksmybių mėgėjai taip pat nenuobodžiaus, nes čia įsikūrę daugybė naktinių klubų, barų, restoranų, vyksta įvairūs renginiai ir vakarėliai. Alikantė taip pat turi giliai įsišaknijusias tradicijas, tokias kaip krikščionių, maurų šventes ar San Chuano naktis.

Lankytinos vietos Alikantėje

Šv. Barboros pilis

Šv. Barboros pilis

Pagrindinis ir svarbiausias Alikantės lankomas objektas yra Šv. Barboros pilis (Santa Barbara castle), stovinti ant Benakantilio kalno. Tai nuostabi viduramžių pilis, kuri yra viena didžiausių Europoje. Tvirtovėje įkurtas Alikantės muziejus, kuriame pasakojama šalies istorija. Jame taip pat veikia kavinės, suvenyrų parduotuvėlės ir įvairūs kioskeliai. Iš pilies bokštų galima pasigrožėti pasakiškomis panoramomis, o pati pilis labai gražiai apšviesta naktį.

Senamiestis Santa Cruz

Senamiestis Santa Cruz

Šv. Barboros pilies papėdėje įsikūręs Alikantės senamiestis, vadinamas Santa Cruz rajonu. Jo siauros akmeninės gatvelės žavingai vingiuoja tarp namukų, pasipuošusių gėlių vazonais. Mažose senamiesčio kavinukėse laiką leidžia vietiniai bei atokvėpio ieškantys turistai. Santa Cruz rajone galima aplankyti seniausią Alikantės baziliką – Santa Maria, užsukti į Šv. Nikolo katedrą ar sustoti ties miesto rotuše.

Alikantės archeologijos muziejus

Alikantės archeologijos muziejus

Mėgstantys muziejus, turėtų užsukti į Alikantės archeologijos muziejų. Jame išvysite virš 3000 archeologinių radinių, kurie apima laikotarpį nuo priešistorės laikų iki XX a. Kolekciją sudaro priešistoriniai laikai, viduramžiai ir klasikinis (graikų, romėnų, pirėnų) laikotarpis. Čia saugoma didelė senovinių monetų kolekcija, pirėnų keramika ir deivės Tanit statula. Didžiausią įspūdį lankytojams palieka kasdienio romėnų gyvenimo scenos.

Santa Maria bazilika

Santa Maria bazilika

Viena iš labiausiai rekomenduojamų aplankyti vietų mieste –  Santa Maria bazilika, kuri laikoma seniausia bažnyčia Alikantėje. Gražioji bazilika pastatyta vietoje buvusios mečetės ir šiandien turi net 6 koplyčias. Architektūroje dominuoja gotikinis ir baroko stiliai. Įspūdingiausiai atrodo bazilikos išorėje esanti Mergelės statula ir viduje esantis altorius su viena koplyčia.

Šv. Nikolajaus katedra

Šv. Nikolajaus katedra

Alikantės centre stovi Romos katalikų bažnyčia, pastatyta XVII amžiuje hererų architektūros stiliumi. Išvaizda nėra kažkuo ypatinga, tačiau vidus tikrai įspūdingas. Bažnyčios architektūrai būdingos tikslios geometrinės linijos ir santūrūs bei griežti fasadai.

Alikantės paplūdimiai

Alikantės paplūdimiai

Į Alikantę turistus vilioja puikus oras, šilta jūra ir daugybė nuostabių paplūdimių. Populiariausias paplūdimys yra Postiguet, esantis netoli miesto centro ir siūlantis daugybę vandens pramogų. Norintys ramesnės aplinkos ir kitokių pramogų, turėtų keliauti į San Juan paplūdimį, kuriame smagiausia pramoga yra golfas. Saladares – Urbanova yra vienas ilgiausių ir ramiausių paplūdimių Alikantėje, kuriame galima ramiai mėgautis saulės voniomis ir šilta jūra.

Alikantės parkai

Alikantės parkai

Alikantėje gausu nuostabių parkų, kuriuose galima smagiai praleisti laiką. Seniausiame Canalejas parke rasite gražius fontanus, El Palmeral parkas kviečia pasigrožėti kriokliais, ežerais ir palmėmis, o mėgstantys aktyvų poilsį, juo galės mėgautis Mount Tossal Theme parke. La Morant parkas žavi savo augalų skulptūromis ir mažučiais vandens telkinėliais tarp jų. Norintys pakvėpuoti grynu oru, turėtų aplankyti Monte Benacantil parką, eukalipto medžių bei pušų oazę. Šeimoms rekomenduojami Terra Natura ir Mundomar Marine parkai, pirmasis yra lyg didelis zoologijos sodas po atviru dangumi, o antrasis – jūrų parkas.

Tabarkos sala

Tabarkos sala

Alikantė turi ir vienintelę apgyvendintą Tabarkos salą. Šioje mažytėje saloje, kuri yra beveik 2 kilometrų ilgio ir 400 metrų pločio, gyvena vos kelios dešimtys gyventojų. Sala turistų mėgstama dėl savo grožio, krištolinio vandens, nuostabių įlankų ir paplūdimių, rifų ir labai skanių jūros gėrybių patiekalų. Tabarkos salą lengviausia pasiekti turistiniais laiveliais, kurie dažnai kursuoja iš Santa Pola pajūrio miestelio.

Kandeliabros urvai

Kandeliabros urvai

Stalaktitų ir stalagmitų gerbėjai turėtų aplankyti Kandeliabros urvą. Tai 150 metrų ilgio urvas, kuriame šių uolienų rasite daugybę. Didžiausią įspūdį kelia viduryje esantis vienas didžiausių skliautų Ispanijoje. Jame pamatysite iš viršaus nukarusius 12 metrų ilgio stalaktitus, o iš apačios tarsi į juos besistiebiančius stalagmitus. Vaizdai kerintys, todėl verta aplankyti šį urvą ir jums.

Benidormas

Benidormas

Netoli Alikantės įsikūręs Benidormo kurortas. Tai puikus pasirinkimas tingioms atostogoms, nors veiklos ras ir aktyvias pramogas mėgstantys poilsiautojai. Smėlėti paplūdimiai, žydra skaidri jūra, įspūdingos pakrančių uolos ir nuostabaus grožio įlankos pritraukia minias turistų. Benidormas turi gražius parkus – Balcon del Mediterraneo, kuriame vyksta įvairūs renginiai ir Aiguera, kurio gale veikia didelis fontanas. Šalia kurorto galite atrasti ir Benidormo salą, kurioje įkurtas jūros paukščių draustinis. Ketinantys salą aplankyti, gali tai lengvai padaryti kelto pagalba.

Aqualandia

Aqualandia

Tai vienas didžiausių Europoje vandens parkų, esantis Benidormo kurorto rytiniame pakraštyje. Čia lankytojus džiugina gausybė vandens pramogų, kurios patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Parkas veikia šiltuoju metų laikotarpiu, nuo gegužės iki spalio. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Mundomaro jūros gyvūnų parkas

Mundomaro jūros gyvūnų parkas

Šeimoms su vaikais rekomenduojame apsilankyti teminiame parke – Mundomaro jūros gyvūnų parke, įsikūrusiame Benidormo kurorte. Čia galima susipažinti su pingvinais, jūros liūtais, delfinais ir įvairiais tropiniais paukščiais. Parke rengiami įvairūs gyvūnų pasirodymai, kuriuos mielai stebi tiek mažieji lankytojai, tiek suaugę. Bilietus į šį parką galite nusipirkti čia.

Alikantės klimatas

Alikantės klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Alikantėje lietaus būna apie 45 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Alikantės mieste – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 26 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Alikantę?

Norėdami nuvykti į Alikantę galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Kauno. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Alikantę ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes sudėliosime visą kelionės maršrutą, kurį sudarys: skrydžiai, autobusai ir pilnas lankytinų vietų planas.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne mažiau 21 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Taip pat reikalingas pasas, kreditinė kortelė arba piniginis užstatas. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 6 EUR už parą.

Auto nuoma Maljorkoje

Reikalingą transportą savo kelionei iš Alikantės į Valensiją ar kitus Ispanijos miestus galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Nakvynė Alikantėje

Alikantė ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Alikantėje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Hotel Boutique Calas de Alicante – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs netoli Alikantės Cabo de Huertas mieste.
Eurostars Lucentum – modernus ir geras viešbutis įsikūręs Alikantės centre, Alfonso X prospekte.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Alikantės žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Alikantės žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Alikantės žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Alikantės žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Alikantės žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link