+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Pataja lankytinos vietos

Pataja lankytinos vietos

Pataja

Pataja – tai vienas iš žymiausių Tailando kurortų, kuris įsikūręs šalies pietrytinėje dalyje. Kurortas garsėja naktinėmis linksmybėmis ir įvairiais vakarėliais. Pataja turi gražias šventyklas, nuostabius paplūdimius, taip pat gali pasiūlyti daugybę pramogų. Čia galima išbandyti nardymą, plaukiojimą vandens slidėmis, burlentėmis, užsiimti žvejyba, leistis į apžvalgines ekskursijas laivu po apylinkes. Kurorte gyvena daugybė emigrantų, kurie labai prisidėjo prie jo suklestėjimo. Nors miestas labiau tinkamas triukšmingą poilsį mėgstantiems, tačiau stengiamasi pritraukti ir šeimas. Vaikams atsiranda vis daugiau pritaikytų pramogų, tokių kaip vandens parkai ir akvariumas. Keliaujančioms šeimoms reikėtų rinktis ramesnius paplūdimius, tokius kaip Jomtien arba Naklua – šios vietos turistiškos, tačiau žymiai tylesnės ir ramesnės už triukšmingą miesto centrą. Pataja įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl neabejojame, kad kurorto lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Pataja lankytinos vietos

Nong Nooch atogrąžų botanikos sodas

Nong Nooch atogrąžų botanikos sodas

22 kilometrai nuo Patajos centro esantis Nong Nooch atogrąžų botanikos sodas siūlo įvairių veiklų visai šeimai. Jeigu jus domina gėlės, medžiai ir botanikos sodai – tai ši vieta kaip tik jums. Sodas užima apie 2 km² plotą, kuriame rasite vienas gražiausių gėlių pasaulyje. Pėsčiųjų takai vingiuoja tarp spalvingų teminių sodų, kuriuose auga tokie augalai kaip atogrąžų palmės, orchidėjos ir bonsai. Nong Nooch atogrąžų botanikos sodas yra pripažintas vienu iš dešimties gražiausių sodų pasaulyje ir jau pelnęs daugybę apdovanojimų.

Didžioji Budos šventykla

Didžioji Budos šventykla

Wat Phra Yai arba Didžioji Budos šventykla įsikūrusi ant miškingos Pratamnako kalvos į pietus nuo Patajos. Čia pastatyta didžiausia šiame regione Budos statula, kurios aukštis siekia 18 metrų. Norint ją pasiekti, reikia lipti stačiais laiptais, kurių abi pusės papuoštos auksinėmis Nagos gyvatėmis. Pasiekus šventyklą, galima apžiūrėti Budos statulą, su ja nusifotografuoti ar pasigrožėti Patajos panoraminiais vaizdais. Ši šventykla vis dar veikia iki šiol, todėl čia galima pamatyti besimeldžiančius vienuolius ir vietinius gyventojus.

Prasat Sut Chatham arba Tiesos šventykla

Tiesos šventykla

Prasat Satchatham arba Tiesos šventykla – tai milžiniška medinė konstrukcija, kurios aukštis siekia 105 metrus. Kiekviena šventyklos detalė dekoruota mediniais drožiniais, o visa pastato konstrukcija buvo pastatyta pagerbiant senovės religijas ir filosofijas. Nors Tiesos šventyklos statyba buvo pradėta dar 1981 m., tačiau iki šiandien ji dar nėra baigta. Pastatas nuolat papildomas, tobulinamas ir remontuojamas, o darbus numatoma baigti 2025 m.

Wat Yansangwararam

Wat Yansangwararam

Wat Yansangwararam – tai gražus šventyklų kompleksas, esantis apie 20 kilometrų į pietus nuo Patajos. Šventykla buvo pastatyta 1976 m., ir tai yra viena reikšmingiausių šventyklų Patajos regione, nes ji globojama paties karaliaus. Vaikštinėdami po teritoriją, galėsite pamatyti daugybę skirtingų architektūros stilių pastatų, tokių kaip indų, japonų, kinų ir tailandiečių. Dauguma įspūdingų relikvijų rasite pagrindiniame komplekso pastate.

„Menas rojuje“ galerija

Galerija „Menas rojuje“

„Menas rojuje“ galerija yra skirta tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Tai puiki laisvalaikio praleidimo vieta visai šeimai. Galerijoje tapsite meno kūrinių dalimi, sukurdami daugybę optinių iliuzijų, nes galite ant jų lipti ir fotografuotis pozuodami su jais. Pastatas padalintas į dešimt skyrių, kuriuose rasite daugiau nei šimtą įvairaus žanro meno kūrinių. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Ramayana vandens parkas

Ramayana vandens parkas

Ramayana vandens parkas yra didžiausias ir geriausias vandens parkas Tailande, kuris nutolęs nuo Patajos apie 20 kilometrų į pietus. Šis vandens parkas pastatytas ant pamiršto miesto ir įtraukia nuo pirmos iki paskutinės minutės tiek vaikus, tiek suaugusius. Ramayana vandens parke rasite 21 aukščiausios kokybės vandens čiuožyklas ir kitokias pramogas, kurias smagu išbandyti. Bilietus į vandens parką geriausia užsisakyti internetu iš anksto, nes vietoje jie gali būti brangesni.

Mini Siam – miniatiūrų parkas

Mini Siam – miniatiūrų parkas

Apsilankykite Mini Siam miniatiūrų parke ir pamatykite žymiausius Tailando ir pasaulio statinius sumažintos formos. Tarp eksponuojamų objektų yra Bankoko pergalės paminklas, Wat Arun ( Aušros šventykla), Niujorko Laisvės statula, Londono Tauerio tiltas, Sidnėjaus operos teatras, Eifelio, Pizos bokštai ir daugybė kitų garsių statinių kopijų. Tai puiki proga pamatyti visas šias garsias konstrukcijas vienoje vietoje. Bilietus į parką galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Patajos plaukiojantis turgus

Patajos plaukiojantis turgus

Tailande veikia įvairių tokio tipo turgų, tačiau Patajos plaukiojantis turgus yra garsiausias iš visų. Šis turgus padalintas į keturis Tailando regionus: šiaurę, šiaurės rytus, pietinę ir centrinę dalis. Kiekvienoje turgaus dalyje parduodami skirtingi produktai, atvežti iš šių skirtingų regionų. Turguje prekiaujama vaisiais, daržovėmis, meno dirbiniais, suvenyrais ir kitais produktais. Čia taip pat galima paragauti ir egzotiškų patiekalų iš skorpionų ar krokodilų mėsos. Norėdami pajusti tikrąją turgaus dvasią, išsinuomokite valtį ir apsilankykite jame. Bilietus į Patajos plaukiojantį turgų galite nusipirkti ČIA.

khao chi chan

Khao Chi Chan kalnas

Khao Chi Chanas arba Budos kalnas yra vienas labiausiai lankomų objektų Patajoje. 1996 m., minint 50-ąsias Tailando karaliaus sosto metines, ant šiaurinio Khao Chi Chan kalno šlaito lazeriu buvo išgraviruota didžiulė Budos statula. 109 metrų aukščio ir inkrustuota auksu Budos statula matoma iš labai toli. Pasiekus 130 metrų kalno viršūnę, prieš jūsų akis atsivers nuostabi Patajos miesto panorama.

„Ripley's Believe it Or Not“ muziejus

Ripley’s Believe it Or Not muziejus

„Ripley’s Believe it Or Not“ muziejus pilnas įvairių eksponatų, parodančių lankytojui keistus faktus iš pasaulio, kuriame mes gyvename. Šiame Patajos muziejuje saugoma daugiau kaip 300 daiktų, suskirstytų į dešimt skirtingų sričių. Čia rasite 1937 m. „Jaguar“, kuris galėjo būti naudojamas kaip kateris, taip pat galima užsukti į Begalybės labirintą ar Baimės kambarį, ką padaryti išdrįsta ne kiekvienas. Pramogų ir kitokių atrakcijų tiek daug, kad jums gali neužtekti ir dienos. Muziejus patiks ne tik smalsiems vaikams, bet ir saugusiems. Bilietus užsisakykite iš anksto internetu.

Patajos akvariumas

Patajos akvariumas

Užburiantis Patajos akvariumas „Povandeninis pasaulis“ pristatys jums įdomius eksponatus, kurių dėka galėsite susipažinti su povandeninio pasaulio turtais. Moderniame Tailando akvariume gyvena daugiau nei 5000 jūrų gyvūnų. Čia galima pamatyti tokius išskirtinius gyvūnus kaip ryklius ir rajas. Taip pat akvariume išvysite didžiausią Tailando medūzų kolekciją. Patajos akvariumas patiks įvairaus amžiaus lankytojams, o bilietus galite nusipirkti internetu iš anksto ČIA.

Koh Larn sala

Koh Larn sala

Koh Larn, dar žinoma kaip Koralų sala, yra ramybe dvelkianti sala su ypatingo grožio paplūdimiais. Iš Patajos į šią nuostabią salą galite nuvykti per 30 minučių su greitaeigiu kateriu arba per 45 minutes keltu. Koh Larna patiks tiems, kas nori pabėgti dienai ar dviem nuo triukšmingos Patajos. Palei salos krantus driekiasi keli balto smėlio paplūdimiai, kuriuose įrengti maisto kioskai, tualeto patalpos ir daugybė vandens sporto pramogų. Koh Larn saloje galima sklandyti parasparniais, plaukioti baidarėmis, nardyti ar tiesiog pasivaikščioti. Įvairias pramogas galite užsisakyti ČIA.

„Tiffany's šou Pataja“

Tiffany’s šou Pataja

„Tiffany’s šou Pataja“ – tai pirmasis pasaulyje transvestitų kabareto šou. Šis spalvingas ir teatrališkas šou sukuria unikalią ir nepamirštamą atmosferą. Jame aktoriai transvestitai vaidina scenas iš operečių ir parodijuoja pasaulinio lygio estrados žvaigždes. Nepraleiskite progos apsilankyti ne tik šiame garsiajame šou, bet ir kituose ne mažiau garsiuose Colosseum ir Alcazar kabaretuose. Norėdami išvysti šį renginį pigiau, siūlome bilietus užsisakyti iš anksto internetu.

KAAN šou Pataja

KAAN šou Pataja

Pataja tikrai patiks daugumai, nes mieste visada pilna veiklos. Lankantis kurorte, rekomenduojame pamatyti KAAN šou, kuriame naudojamos modernios technologijos, sukuriami specialieji efektai ir iliuzijos. Šis šou pristato Tailando istoriją, skirtingus šalies regionų papročius, kultūrą ir visa tai pateikiama kvapą gniaužiančio teatrališko pasirodymo metu. Nepraleiskite progos pamatyti šį šou, o bilietus į nepamirštamą renginį galite įsigyti ČIA.

Akvaland vandens parkas Maljorkoje

Cartoon Network Amazone vandens parkas

Patajos mieste esantis „Cartoon Network Amazone“ vandens parkas yra puiki pramoga visai šeimai. Čia smagiai laiką praleis ne tik vaikai, bet ir tėvai. Parke veikia amerikietiški kalneliai, baseinai ir įvairios vandens čiuožyklos. „Cartoon Network Amazone“ vandens parkas laikomas vienu iš geriausiu Tailande, todėl laikas pramogaujant jame prabėgs labai greitai. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu čia, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Gražiausi Patajos paplūdimiai

Patajos paplūdimiai

Patajos paplūdimiai dažniausiai būna perpildyti, todėl norintys ramesnio poilsio turėtų rinktis kitas šalies vietas. Šiame kurorte pats populiariausias yra 4 kilometrų ilgio Patajos paplūdimys, kuriame visada būna daug žmonių, todėl ramus poilsis jame neįmanomas, tačiau jeigu mėgstate vandens pramogas, tai būtinai vykite ten. Siūlome geriau rinktis Jomtieno paplūdimį, kuriame poilsiautojų dažniausiai būna šiek tiek mažiau. Norėdami atsigaivinti, paplūdimyje rasite daugybę vietinių restoranų ir kavinių, kuriuose patiekiami užkandžiai ir šviežios jūros gėrybės.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Patajos klimatas

Patajos klimatas ypač švelnus ir temperatūra svyruoja nežymiai 26 – 29 °C. Čia būdingi du laikotarpiai: drėgnasis ir sausasis. Drėgnasis laikotarpis trunka nuo gegužės iki spalio mėnesio, su pietrytiniais musonais, kuriuos kartai lydi liūtys. Nuo lapkričio iki balandžio vyrauja sausi orai, o lietaus tikimybė yra labai maža. Būtent sausuoju laikotarpiu geriausia keliauti po Patają. Šių mėnesių vidutinė paros temperatūra yra 27 – 32 °C.

Kaip nuvykti į Patają?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, traukiniais, tuk tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite tuk tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susitarti dėl kainos. Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Patają galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Patajoje

Pataja ir šio nuostabaus regiono lankytinos vietos yra populiari atostogų kryptis tarp turistų visame Tailande. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Patajos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Amber Pattaya – gerai vertinamas, 4 žvaigždučių viešbutis, kuris įsikūręs Patajos centre.
Adelphi Pattaya – prabangūs numeriai ir 10 minučių pėsčiomis iki paplūdimio esantis viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Patajos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Patajos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių kurorto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Patajos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Patajos žemėlapis pasididins visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Patajos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

eighteen + twelve =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą