+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Sevilija lankytinos vietos

Sevilija lankytinos vietos

Sevilija

Sevilija – vienas žaviausių Europos miestų, kurio lankytinos vietos nepalieka abejingų, o įspūdžiai kuriuos parsivešite iš šios kelionės išliks visam gyvenimui. Karštas ispanų temperamentas, flamenko šokiai, puikus oras ir atostogų ritmas jus įtrauks nuo pirmos minutės. Pasakiško grožio miestas, įsikūręs Pietų Ispanijoje, kuris turistus vilioja lankytinų vietų gausa, upių kruizais, skaniu maistu, įdomiu pažintiniu turu Hop-on Hop-off autobusu ir nerūpestingu naktiniu gyvenimu. Čia rasite trečią didžiausią katedrą pasaulyje, kurios didybė papuošia miestą. Viena gražiausių miesto vietų yra karališki Alkazaro sodai, kuriuos apžiūrėti prireiks pusdienio. Dar viena miesto įžymybė – Sevilijos grybas. 2011 m. suprojektuota medinė konstrukcija yra didžiausia tokio tipo konstrukcija pasaulyje. Taip pat lankytojus džiugina Ispanijos aikštė su 48 suoliukais, padengtais spalvotomis keramikinėmis plytelėmis – po vieną kiekvienai Ispanijos provincijai. Sevilija sužavi keliautojus nuo pirmos minutės, todėl neabejojame, kad visos lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Lankytinos vietos Sevilijoje

Ispanijos aikštė (Plaza de Espana)

Ispanijos aikštė

Turbūt viena įspūdingiausių Sevilijos vietų yra Ispanijos aikštė. Ją rasite šalia Maria Luisa parko, kur akis džiugina fontanai, kriokliai, egzotiniai paukščiai ir keisti augalai. Pats įdomiausias šios vietos akcentas yra šalia įspūdingų rūmų esantys 48 suoliukai, padengti spalvotomis keramikinėmis plytelėmis – po vieną kiekvienai Ispanijos provincijai. Norintys gali su valtele paplaukioti čia pat esančiame tvenkinyje, pasivažinėti po parką karieta arba įsiamžinti ant vieno iš gražiųjų suoliukų.

Alkazaras (Royal Alcazar of Seville)

Alkazaras

Alkazaras – dar viena įspūdinga, šio gražaus miesto vieta. Tai XIV a. pastatyti ištaigingi maurų stiliaus rūmai su žaliais sodais, gražiais gėlynais, nuostabiais vidiniais kiemeliais, tvenkiniais ir prabangiomis salėmis. Alkazaro rūmai yra patys seniausi Europoje valdovų rūmai, kuriais iki šiol naudojasi karališkoji šeima. Vasarą vaikštant po didžiulę teritoriją, galima pasiklausyti įvairios muzikos, kuri sustiprina šios vietos aurą. Bilietus į šiuos rūmus galite nusipirkti internetu iš anksto.

Sevilijos grybas (Metropol Parasol)

Sevilijos grybas (Metropol Parasol)

Unikali Sevilijos miesto įžymybė yra Metropol Parasol. 2011 m. suprojektuota medinė konstrukcija yra didžiausia tokio tipo konstrukcija pasaulyje. Ji yra 26 m. aukščio ir 70-150 m. pločio. Dėl savo panašumo į kepurėmis suaugusius grybus, konstrukcija dar vadinama Sevilijos grybu. Norintys gali pasikelti į įspūdingą statinį ir iš viršaus pasigrožėti nuostabia miesto panorama.

Sevilijos katedra

Sevilijos katedra

Sevilijos puošmena yra gotikinio stiliaus katedra. Ji pastatyta XV amžiuje vietoj buvusios mečetės. Katedros simbolis – La Giralda bokštas, kurio viršuje įrengta apžvalgos aikštelė. Norintys gali užlipti į viršų ir pasigrožėti nuostabia miesto panorama. Katedra žavi lankytojus ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus, kurią papuošia ypatingo grožio pagrindinis altorius. Šiuose Dievo namuose ilsisi keliautojo ir Amerikos atradėjo Kristupo Kolumbo palaikai. Lankytojų skaičius ribojamas, todėl rekomenduojame bilietus iš anksto užsisakyti internetu.

Alfonso XIII viešbutis

Alfonso XIII viešbutis

Alfonso XIII – tai istorinis Sevilijos viešbutis, esantis netoli Maria Luisa parko. Tai vienas geriausių viešbučių Europoje ir vienas prabangiausių šalyje. Įspūdingos išvaizdos pastatas su prabangiai įrengtu interjeru per savo istoriją priviliojo ne vieną pasaulinę įžymybę, tarp kurių buvo Monako princesė, Sofia Loren, Jackie Kennedy, princesė Diana ir kiti. Viešbutis pastatytas maurų stiliumi su viduramžių ir šiuolaikiniu kambarių interjeru.

Koridos arena (Plaza de Torros)

Sevilijos koridos arena

Sevilijos miestas turi vieną seniausių bulių kovų arenų Ispanijoje – tai Plaza de Toros. Čia vienu metu bulių kovas gali stebėti net 12 000 žiūrovų. Įspūdingas XVIII a. pastatas, papuoštas barokinio stiliaus fasadu, yra populiari lankytina vieta tarp turistų. Šalia arenos įsikūręs koridos muziejus, kuris supažindina lankytojus su įvairiais koridos eksponatais. Turus ir bilietus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Barrio Santa Cruz kvartalas

Barrio Santa Cruz kvartalas

Tai turistinis kvartalas, kuriame klaidžiodami siauromis gatvelėmis, rasite daug garsių pastatų. Šis žydų palikimas yra viena gražiausių miesto vietų. Būtinai pasivaikščiokite po šį kvartalą naktį, kai apšviestos gatvės, nes balti namų fasadai ir vidiniai kiemeliai sukuria ypatingą aurą.

San Telmo rūmai

San Telmo rūmai 

San Telmo rūmai buvo pastatyti neoklasikiniu stiliumi XVII a. kaip mokykla miesto vaikams. Vėliau jų paskirtis pasikeitė ir jie tapo hercogo Montpenser rezidencija. Šiandien San Telmo rūmai yra visuomenės dėmesio centre, nes čia vyksta reikšmingi susirinkimai, prašmatnūs pokyliai ir posėdžiai.

Aukso bokštas (Torre del Oro)

Aukso bokštas (Torre del Oro)

Aukso bokštas XII amžiuje buvo pastatytas gynybiniais tikslais. Jis kartu su kitu bokštu buvo sujungtas metaline grandine, kas trukdė priešų laivams plaukti aukštyn upe. Torre del Oro pavadinimas kilo nuo jo sienas puošusių paauksuotų azulejų plytelių.

Duenjų rūmai

Duenjų rūmai

Duenjų rūmai Sevilijoje buvo pastatyti XV amžiaus pabaigoje renesanso stiliumi su gotikos ir maurų elementais. Rūmai yra vienas iš pagrindinių istorinių šio gražaus miesto pastatų, turinčių puikų architektūrinį ir meninį paveldą. Vaikščiodami koridoriuose ir kambariuose, išvysite didžiulę paveikslų, skulptūrų, gobelenų ir baldų kolekciją, puošiančią šiuos didingus namus. Bilietus į šiuos rūmus galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Sevilijos mugė

Sevilijos mugė

Jeigu lankysitės Sevilijoje pavasarį, užsukite į milžinišką renginį – tradicinę mugę. Ji mieste šurmuliuoja Velykų savaitės metu. Tuo metu didžiulis Los Remidioso rajono plotas virsta linksmybių vieta. Čia susirenka daugybė lankytojų iš viso pasaulio smagiai praleisti laiką spalvinguose ir triukšminguose miesto renginiuose.

Izabelos II tiltas

Izabelos II tiltas

Izabelos II tiltą taip pat rekomenduojame įtraukti į lankomų vietų sąrašą. Jis pastatytas iš akmens ir jungia centrinę miesto dalį su kitais rajonais. Būtinai ateikite čia naktį, tuomet tiltas būna apšviestas ir atrodo įspūdingai. Vietiniai organizuoja net ekskursijas, kurių metu išgirsite ne vieną istoriją apie šį tiltą.

Maria Luisa parkas

Maria Luisa parkas

Vienas gražiausių Sevilijos parkų yra Maria Luisa parkas. Jis visada pilnas šurmulio, nes yra populiarus tiek tarp turistų, tiek tarp vietinių. Tai lyg muziejus po atviru dangumi, kurį miestui padovanojo princesė Marija. Parkas sukurtas taip, kad džiugintų ne tik akis, bet ir sielą.

Sevilijos akvariumas

Sevilijos akvariumas

Sevilijos akvariumas atsinaujino 2018 m. ir iš karto tapo vienu lankomiausių miesto objektu. Čia galima išvysti daugiau nei 11 000, net 400 skirtingų rūšių povandeninio pasaulio gyventojų. Apsilankius akvariume keliausite per penkias skirtingas ekosistemas, kuriose galėsite geriau susipažinti su jose gyvenačiais skirtingais gyvūnais. Taip pat sužinosite daugiau apie paslaptingą medūzų pasaulį naujoje parodoje, o šalia plaukiojantys Bukasnukiai rykliai atims žadą kiekvienam. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Sevilijos archyvas (Archivo General de Indias)

Sevilijos archyvas 

Buvę pirklių namai šiandien virtę milžinišku archyvu. Jame guli begalė vertingų dokumentų, žemėlapių, rankraščių ir piešinių, siekiančių Ispanijos imperijos laikus. Iš viso čia archyvuojama virš 43 tūkstančių dokumentų ir virš 8 tūkstančių žemėlapių ir piešinių. Įdomu tai, kad Sevilijos archyve galima rasti ir Kristupo Kolumbo dienoraštį.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Sevilijos klimatas

Sevilijos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Sevilijoje lietaus būna apie 65 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Sevilijos mieste – 19 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 28 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Seviliją?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Seviliją nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Seviliją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Ispaniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai, jie patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Po šalį taip pat galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos jei pirksite iš anksto bus žemesnės.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Sevilijoje

Sevilija ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Sevilijoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Santiago 15 Hotel Casa Palacio – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs Sevilijos miesto širdyje.
Vincci La Rabida – išskirtinis viešbutis įsikūręs žaviame XVIII a. dvare, puikioje Sevilijos senamiesčio vietoje.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Sevilijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Sevilijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Sevilijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Sevilijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Sevilijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

12 + eight =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą