+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Prancūzija lankytinos vietos

Prancūzija lankytinos vietos

Prancūzija

Neabejojame, kad Prancūzija ir pagrindinės šalies lankytinos vietos jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl belieka tik atsipalaiduoti ir džiaugtis atostogomis. Tai nuostabi šalis, kurioje rasite pasakiškus kurortus, didingus kalnus, užburiančius peizažus, gražius miestus ir daugybę istorinių vietų. Garsūs šalies miestai ir miesteliai žavi savo nepakartojama architektūra, turtingu kultūriniu paveldu, nuostabia virtuve, todėl kiekvienas Prancūzijos regionas savaip unikalus. Kasmet Prancūzija sulaukia milžiniškų srautų turistų, kurie čia atvyksta ne tik pailsėti, bet ir pažinti šią fantastiško grožio šalį. Prancūzija visada geras pasirinkimas atostogoms, nes šalyje jus pasitiks ne tik įspūdingos lankytinos vietos, saulėti paplūdimiai, bet ir su provanso prieskoniu prancūziška aura, kurios nesupainiosite su jokia kita.

Prancūzija lankytinos vietos

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas – vienas garsiausių ir populiariausių turistinių objektų Paryžiuje. Trokštantys pasigrožėti pasakiškomis miesto panoramomis, turėtų pakilti į apžvalgos aikšteles. Tai padaryti galima dviem būdais – pasikelti liftu arba užlipti laiptais. Kiekviename aukšte rasite parduotuves ir aukščiausio lygio restoranus, kuriuose galima pasimėgauti gurmanišku maistu, žvelgiant į nuostabų Paryžiaus miestą. Žinoma, įspūdingiausi vaizdai atsiveria iš pačio aukščiausio bokšto taško, esančio 276 metrų aukštyje. Kasmet į Eifelio bokštą kyla beveik 7 milijonai žmonių, todėl bilietus geriausia įsigyti iš anksto internetu.

Luvro muziejus

Luvro muziejus

Žymusis Luvro muziejus įsikūręs Paryžiuje, buvusiuose prabangiuose Prancūzijos karalių rūmuose. Kiekvienam meno gerbėjui puikiai žinomas muziejus yra lankomiausias pasaulyje meno muziejus, atimantis žadą kiekvienam apsilankiusiam. Muziejuje saugoma daugiau nei 38 000 meno kūrinių, iš kurių didžioji dalis yra tikri meno šedevrai. Lankytojai pasiryžę išsamiai susipažinti su visomis ekspozicijomis, turėtų nusiteikti muziejuje praleisti visą savaitę. Neturintys daug laiko, gali sutelkti dėmesį tik į tam tikrą muziejaus dalį. Garsiausias Luvro eksponatas yra „Mona Liza“ paveikslas, kuris 1503 – 1505 m. buvo nutapytas aliejiniais dažais pasaulinio lygio dailininko – Leonardo da Vinčio. Kiekvienais metais Luvro muziejų aplanko daugiau nei 8 milijonai žmonių, todėl rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto, paspaudus šią nuorodą.

Sen Tropezas

Sen Tropezas

Kadaise buvęs mažu kaimeliu, šiandien Sen Tropezas išaugęs iki vieno garsiausių Prancūzijos kurortų. Jis įsikūręs pietinėje Prancūzijos dalyje, apie 100 kilometrų nuo Nicos. Kurorto prieplaukos vandenyse supasi paprastos valtelės ir prabangios jachtos, traukiančios turistų žvilgsnius. Iš Sen Tropezo nesunkiai keltais galima pasiekti Nicą, Sent Maksimą ar Kanus. Kurortas turi tiek viešų, tiek išskirtinių privačių paplūdimių, kuriuose mielai lankosi poilsiautojai. Romantiškai nusiteikę įsimylėjėliai laiką smagiai praleis nuošaliame Plage de la Briande paplūdimyje, o La Boullbaisse pliažas patiks šeimoms.

Prancūzijos Rivjera

Prancūzijos Rivjera

Viena gražiausių Prancūzijos vietų yra Žydrasis krantas ar kitaip dar vadinama Prancūzijos Rivjera. Tai populiari turistinė zona, kuri driekiasi rytinėje Viduržemio jūros pakrantėje. Nuostabaus grožio Rivjera dėl puikaus oro yra mėgstama poilsio vieta turtingų garsenybių tarpe. Šiame ruože taip pat įsikūrusi Monako kunigaikštystė ir vyksta garsusis Kanų kino festivalis. Poilsiautojams taip pat verta užsukti į Saint-Paul-de-Vence ar Eze miestelius, kuriuose galėsite pasivaikščioti siauromis akmeninėmis gatvelėmis, aplankyti meno muziejus ar prisėsti palmėmis apaugusiuose bulvaruose.

Sen Mišelio kalnas

Sen Mišelio kalnas

Dar viena unikali ir įdomi Prancūzijos vieta – Sen Mišelio kalnas, kuris potvynio metu pavirsta sala. Jį galima rasti tarp Bretanės ir Normandijos, ties Sen Mišelio įlanka. Tai viena populiariausių turistinių vietų šalyje, į kurią atvyksta daugybė turistų. Kalno saloje stovi viduramžius menančios sienos ir bokštai, o aukščiausiu tašku yra laikomas žymus jos vienuolynas, kurį sudaro tvirtovė, kalėjimas ir XI amžiaus gotikinė bažnyčia. Vienuolynas atoslūgio metu viduramžiais buvo svarbi piligriminė vieta, į kurią traukdavo tikintieji. Manoma, kad vienuolyno bažnyčia buvo pastatyta vienuolių po Arkangelo Mykolo pasirodymo Avranches vyskupui. Šiuolaikiniai piligrimai taip pat čia atvyksta pėsčiomis, įveikdami Sen Mišelio įlanką. Bilietus į vienuolyną galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Marselis

Marselis

Marselis yra vienas didžiausių Prancūzijos miestų ir svarbiausias šalies bei Viduržemio jūros uostas. Vienas seniausių Europos miestų savo svečiams siūlo aplankyti romėniškus griuvėsius, pasigrožėti viduramžių architektūra, užsukti prie Marselio įlankėlių, dar vadinamų „Calanques“, sustoti ties garsiais paminklais ar užsukti į muziejus. Žymiausia Marselio vieta – ant kalvos stovinti Notre Dame de la Garde bažnyčia, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Lankantis mieste taip pat rekomenduojame pasivaikščioti Marselio širdyje – senajame jo uoste, kad pajustumėte tikrą miesto dvasią. Čia krantinėje įsikūrusios kavinės, parduotuvės ir barai, skamba gatvės muzika, vyksta šokių ir atlikėjų pasirodymai bei meno parodos. Turus ar bilietus į muziejus Marselyje siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau.

Avinjonas

Avinjonas

Istorinis Prancūzijos miestas Avinjonas laikomas popiežių miestu. Jis buvo pastatytas romėnų daugiau nei prieš du tūkstančius metų. Viduramžiais miestas buvo apjuostas gynybine siena, kuri tebestovi ir šiandien. Žymiausias Avinjono pastatas yra XIV amžiaus Popiežių rūmai, kuriuose gyveno 7 popiežiai ir iš čia valdė visą katalikų bažnyčią. Nepraleiskite ir viduramžių Sen Benzė tilto, kuris anais laikais miestiečiams buvo labai svarbus, tačiau iki šių dienų išliko tik nedidelė tilto dalis. Mieste taip pat rasite meno galerijas, muziejus, įvairias parduotuvėles, todėl nuoboduliui vietos nebus. Avinjonas garsėja teatro festivaliu, kuris miestą paverčia viena didele scena su daugybe muzikantų, šokėjų ir kitų menininkų. Bilietus į rūmus ir kitus lankytojus objektus galite nusipirkti čia.

Provanso levandų laukai

Provanso levandų laukai

Nuostabaus grožio Provanso regionas driekiasi Prancūzijos pietinėje dalyje. Regiono vizitinė kortelė yra levandų, rozmarinų ir aguonų laukai, pakerintys keliautojus kvapų ir spalvų gama. Provanse lankytojus pasitinka ramybė, romantika, grožis, o visuma priverčia prarasti laiko pojūtį. Keliaujant po regioną, galima ne tik mėgautis įspūdingais peizažais, bet ir aplankyti žavingus kaimelius bei istorines šalies vietas. Vienas iš gražiausių regiono kaimelių – Provansas. Viduramžių kaimelis apsuptas kalvos, apaugusios alyvmedžių giraitėmis ir saulėgrąžų bei levandų laukais. Siaurose kaimelio gatvelėse įsikūrusios jaukios kavinukės, kviečiančios paragauti skaniausių vietinių patiekalų.

Sen Malo

Sen Malo

Vakarinėje Prancūzijos dalyje, šalia Ranso upės žiočių, įsikūręs Sen Malo miestas. Tai miestas – tvirtovė, kuris buvo pastatytas uolėtoje saloje. Svečiuodamiesi jame, nepraleiskite progos paragauti garsiųjų skanėstų – saldžių ar pikantiškų krepšelių, pagamintų iš duonos tešlos. Taip pat verta pasimėgauti šviežiomis jūros gėrybėmis vietiniame restorane. Sen Malo miestą supa seni pylimai, kurie atrodo įspūdingai. Čia galima rasti laukinių smėlių paplūdimių, kuriuose nieko nebus, išskyrus jus ir jūrą, skalaujančią akmenuotą pakrantę.

Elzaso regionas

Elzaso regionas

Elzaso regionas iš kitų Prancūzijos regionų išsiskiria savo ypatingu senoviniu žavesiu, kurį sukuria daugybė jame įsikūrusių unikalių prancūziškų kaimelių. Taip pat regioną garsina ir du istoriniai miestai – Strazbūras ir Kolmaras. Elzaso architektūroje jaučiamas Vokietijos palikimas, tačiau tai tik dar labiau sustiprina regiono žavesį. Strasbūro miestas patiks svečiams dėl savo siaurų akmeninių gatvelių ir gražių kanalų, o Kolmaras užburs senovinėmis bažnyčiomis ir tradiciniais namukais. Norėdami susipažinti su Elzaso regionu, turėtumėte leistis turistiniais maršrutais, vedančiais per įspūdingus kaimelius, išpuoštais daugybe gėlių.

Luberonas

Luberonas

Norėdami pajusti tikrą prancūzišką dvasią, užsukite į Luberono kalnų regioną. Šiltuoju metų laiku, žaviuose čia esančiuose kaimeliuose, mielai laiką leidžia amerikiečiai ir anglai. Tankūs Luberono miškai, kvepiantys levandų laukai, įvairiaspalviai nameliai, ūkininkų turgeliai ir visur tvyranti provanso dvasia užburia vos atvykus. Įspūdingi vynuogynai, nuostabūs sodai ir ant piliakalnių įsikūrę kaimeliai tarsi magnetas traukia ramybės ištroškusius turistus.

Monpeljė

Monpeljė

Viduržemio jūros pakrantėje, Prancūzijos pietinėje dalyje įsikūręs Monpeljė miestas. Jis puikiai tiks šeimos atostogoms, nes mažųjų čia laukia botanikos sodas, įdomus zoologijos sodas, akvariumas ir šalia esantys gražūs paplūdimiai. Monpeljė mieste rasite įvairius muziejus, paminklus, įspūdingą XIX a. teatrą, Šv. Petro katedrą bei garsiuosius stilingus tramvajus. Jis taip pat turi daugybę nuostabių aikščių, žavių restoranėlių, įsikūrusių akmenuotose miesto gatvelėse, kurie siūlo sustoti puodeliui kavos ar paragauti šio regiono gardžiausių patiekalų.

Lilis

Lilis

Šiaurės rytinėje Prancūzijos dalyje, visai netoli Belgijos sienos, įsikūręs Lilio miestas. Šiame mieste rasite ne vieną nuostabią lankomą vietą, todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Miestą puošia stulbinanti barokinė bei renesansinė architektūra. Beklaidžiodami miesto gatvelėmis, užsukite į vieną didžiausių šalies dailės muziejų Palais des Beaux Arts, sustokite gražioje Place Charles de Gaulle aikštėje, aplankykite daugybę įdomių muziejų ar pasigrožėkite Eglise Saint-Maurice bažnyčia. Neišvykite iš Lilio neparagavę tokių delikatesų kaip vafliai, midijos ar prancūziškos bulvytės. Taip pat miestas garsus rugsėjo mėnesyje vykstančiu Braderie de Lille gatvės turgumi, kuris traukia ne tik vietinius gyventojus, bet ir turistus. Turus ar bilietus į muziejus Lilyje siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau.

Ansi miestas

Ansi miestas

Ant Ansi ežero kranto, Alpių regione įsikūręs žavus miestas Ansi. Dėl čia tekančios upės ir miestą kertančio kanalo, Ansi neretai pavadinamas Alpių Venecija. Didžiausias traukos taškas mieste yra ežeras, prie kurio mėgsta laiką leisti ne tik vietiniai, bet ir turistai. Aktyvaus poilsio mylėtojai gali apžiūrėti miesto įdomias vietas, tokias kaip Ansi pilį, Salos rūmus ir kitas. Miestelio romantiška atmosfera ir nuostabūs vaizdai traukia turistus poilsiui iš viso pasaulio.

Šartro katedra

Šartro katedra

Vienu iš Prancūzijos architektūros šedevrų laikoma Šartro katedra, kuri stovi to paties pavadinimo mieste. Tai katalikų šventovė, kuri pastatyta XIII amžiuje vietoj prieš tai sudegusios romaninės bažnyčios. Dažnai piligrimų kelyje atsidurianti gotikinė katedra yra saugoma UNESCO. Statinys beveik nepraradęs savo autentiškumo nuo statybų pradžios. Šartro katedra turi du įspūdingus bokštus, 9 portalus ir XVI a. astronominį laikrodį. Jos interjeras lankytojus žavi senoviniais vitražais, fantastišku grindų labirintu ir nuostabia bareljefais dekoruota siena.

Nimo romėnų amfiteatras

Nimo romėnų amfiteatras

Prancūzijos Nimo miestas lyg antra Roma, kuris stebina savo panašumu į garsųjį miestą. Labiausiai jis patiks tiems, kurie žavisi archeologija ir istorija, nes čia stovi daugybė gražių romėniškų statinių. Garsiausias iš jų yra romėniškas amfiteatras, kuris daugiau nei prieš 2000 metų talpino apie dvidešimt tūkstančių žiūrovų. Šiandien jame vyksta įvairūs koncertai, muzikiniai ir teatro spektakliai, jaučių kovos, kuriuos pamatyti susirenka ne tik vietiniai, bet ir turistai. Atvykę į Nimo miestą, kartu aplankykite ir Gardo tiltą bei Arlio miestą, kuriame taip pat rasite įspūdingų romėniškų griuvėsių. Bilietus į romėnų muziejų galite nusipirkti čia.

Karkasonas

Karkasonas

Ant Odo upės kranto įsikūręs nepaprasto grožio viduramžių miestelis – Karkasonas. Jį pastatė romėnai dar II amžiuje pr. Kr. Kadangi miestelis stovėjo geroje strateginėje vietoje, todėl dažnai buvo puldinėjamas. Dėl šios priežasties teko nuolat stiprinti jo apsaugą. Vėliau gynybiniai įtvirtinimai buvo apleisti, o jų akmenys panaudoti kitoms statyboms ir tik XIX amžiuje buvo imtasi tvirtovės atstatymo. Šiandien Karkasonas turi dvi dalis: viena – žymusis sienomis apsuptas miestas, o kita – šalia esantis naujasis miestelis. Karkasono senoji dalis turi 53 bokštus, Trenkavelių pilį, romaninę baziliką ir daugybę siaurų gatvelių, kuriomis labai smagu pasivaikščioti ar prisėsti viename iš jose įsikūrusių restoranėlių. Aplankius miestelį vasarą, liepos ar rugpjūčio mėnesiais, galima sudalyvauti kultūriniame festivalyje ir viduramžių mugėje. Bilietus į pilį arba ekskursiją po ją, galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Gardo tiltas

Gardo tiltas

Šį tiltą Langedoko-Rusijono regione pastatė daugiau nei prieš 2000 metų romėnai. Jo paskirtis buvo aprūpinti Nimo miestelį vandeniu. UNESCO paveldo saugomas tiltas yr laikomas aukščiausiu iš romėnų akvedukų. Tilto aukštis siekia beveik 50 metrų, o ilgis net 275 metrus. Nuostabų statinį sudaro didelės akmeninės arkos, kurių pamatyti kasmet atvyksta daugybė turistų. Jeigu norite iš arčiau susipažinti su šia vieta, tai siūlome užsisakyti bilietus internetu iš anksto.

Šamoni slėnis

Šamoni slėnis

Tai puiki vieta lauko sporto aistruoliams, kurie čia gali leisti laiką visus metus. Slėnis driekiasi didžiulio Monblano kalno papėdėje, kuriame įsikūręs nuostabus Šamoni miestelis. Jį pasiekti galima keltuvais arba vaizdingais kalnų takeliais, kurie leidžia grožėtis pasakiškomis panoramomis. Miestelis po žiemos olimpinių žaidynių tapo populiariu slidinėjimo kurortu. Jame taip pat galima aplankyti gražias istorines bažnyčias ir žavias užeigas. Žiemos sporto entuziastai gali išbandyti net šešias slidinėjimo trasas, kurios pritaikytos pagal fizinį pasirengimo lygį. Šamoni slėnio lankytojai čia žygiuoja, žaidžia tenisą ar golfą, užsiima alpinizmu, išbando parasparnius ar tiesiog mėgaujasi fantastiškais gamtos peizažais. Įvairias pramogas po slėnį galite užsisakyti ČIA.

Limožas

Limožas

Limožas – miestas esantis Prancūzijos centrinėje dalyje, kuris įsikūręs dešiniajame Vjeno upės krante. Miestelis ne kartą buvo nuniokotas įvairių išpuolių ir žemės drebėjimo. Galiausiai pokario laikotarpiu buvo pastatyta nauja gyvenvietė, tačiau ankstesni griuvėsiai buvo išsaugoti kaip atminimas žuvusiems nuo barbariškų išpuolių. Prie kiekvieno įėjimo į griuvėsius rasite užrašą, kuris skatina neužmiršti žiaurios miestelio istorijos.

Verdono tarpeklis

Verdono tarpeklis

Gamtos mylėtojai turėtų nepraleisti Verdono tarpeklio, esančio Prancūzijos pietrytinėje dalyje. Apsilankymas jame garantuos kvapą gniaužiančias panoramas ir paliks tik pačius geriausius įspūdžius. Tai pasakiškai gražus kanjonas, iškylantis virš Verdono upės iki 700 metrų aukščio ir vingiuojantis apie 20 kilometrų. Smaragdinis upės vanduo suteikia žavesio nuostabiam Verdono kanjonui ir dar labiau išryškina didžiulių uolų grožį. Čia turistai smagiai leidžia laiką buriuodami, plaukdami baidarėmis, plaustais ar išmėgindami vandens slides. Mėgstantys žygius, kanjoną gali apžiūrėti vaikščiodami pėsčiųjų takais arba leistis automobiliu vaizdingu maršrutu. Įvairias pramogas galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Prancūzijos Alpės

Prancūzijos Alpės

Retas kuris nėra girdėjęs apie žavias Prancūzijos Alpes ir tikriausiai jau ne vienas yra apsilankęs. Tai pasakiško grožio vieta, kurios kraštovaizdis atima žadą ne vienam. Alpių kalnynui priklauso ir didžiausias Europos kalnas – Monblanas, kurio  snieguota viršūnė iškilusi iki 4810 metrų. Kraštovaizdį sudaro krištoliniai kalnų ežerai, įspūdingi kriokliai, gražūs slėniai ir nuostabūs pušynai. Prancūzijos Alpes turistai renkasi ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą. Jose gausu pėsčiųjų takų, dviračių trasų, alpinizmui skirtų vietų, todėl turistai čia traukia ištisus metus. Be įspūdingo gamtos grožio, regionas taip pat turi ir turtingą kultūros paveldą, su kuriuo galima susipažinti, tyrinėjant įvairius Alpėse esančius kultūrinius objektus.

Luaros slėnis

Luaros slėnis ir pilys

Luaros slėnis yra didžiausia UNESCO saugoma teritorija Prancūzijoje. Jis garsėja miškingu kraštovaizdžiu ir gražiomis pilimis. Regionas turi nepaprastai turtingą kultūros paveldą, kuris buvo sukurtas XV – XVI amžiuje. Slėnis turistų gausiai lankoma vieta, kurie čia atvyksta apžiūrėti žavingas pilis ar smagiai praleisti laiką gamtos apsuptyje. Pilys išsidėsčiusius 280 kilometrų atkarpoje ant Luaros upės krantų. Slėnyje auginamos vynuogės, todėl čia rasite ne vieną vyno daryklą, siūlančią edukacines ekskursijas bei vyno degustacijas. Tarp gausybės nuostabių slėnio pilių garsiausios yra kelios – tai Šamboro ir Šenonso pilys, kurios puikiai atspindi renesanso epochą šalyje. Ne mažiau įspūdingos Ševerni ir Azė le Rido pilys ar šeimoms patiksiantis Mini pilių parkas. Pastaroji vieta labiausiai žavi mažuosius lankytojus, nes jie čia gali mėgautis edukaciniu pramogų parku.

Reimsas

Reimsas

Reimso miestas yra vienas iš kelių Prancūzijoje esančių meno ir istorijos miestų. Jame rasite net tris UNESCO pasaulio paveldo saugomus objektus. Garsiausia ir žaviausia Reimso vieta – katedra, kurioje buvo karūnuojami Prancūzijos karaliai. Šis gotikinės architektūros šedevras buvo pastatytas XIII amžiuje. Katedros išorę puošia daugybė skulptūrų ir kitų gražių dekoratyvinių elementų, o pastato didingumas žavi net didžiausius skeptikus.

Kamargo delta

Kamargo delta

Kamargo delta – didžiausia Vakarų Europos delta, esanti pietinėje Prancūzijos dalyje, prie Viduržemio jūros. Natūralios gamtos apsuptyje atgausite jėgas ir vidinę ramybę. Deltoje driekiasi pelkės, druskingi laukai, pievos, o čia gyvenanti unikali gyvūnija bei auganti išskirtinė augalija nustebina kiekvieną lankytoją. Dalis šios teritorijos patenka į regioninį šalies parką, todėl joje įkurti net keli draustiniai. Kamargo deltoje sutiksite laisvai klajojančius laukinius baltus arklius, juodus bulius ir  klestinčią rožinių flamingų populiaciją. Gamtos rezervate įsikūrę virš 300 paukščių rūšių, todėl tai puiki vieta paukščių stebėjimui. Ekskursijas ar safarius po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Lasko urvai

Lasko urvai

Prancūzijoje esantis Dordonės regionas garsėja urvais, išpuoštais priešistoriniais piešiniais. Vienas žinomiausių tokių paveikslų – UNESCO saugomi paleolito meno šedevrai, esantys Lasko urve. Jų čia suskaičiuojama daugiau nei du tūkstančiai, tarp kurių yra arklių, elnių, ožkų, karvių, bizonų, mamutų piešiniai. Nors urvas visuomenei nepasiekiamas ir lankytojai negali pamatyti originalių kūrinių, tačiau paveikslų kopijas galima apžiūrėti netoliese esančiame Motignac mieste. Čia lankytojai gali sužinoti apie įvairius priešistorinių gyvūnų paveikslus urvuose, esančius šiame regione. Manoma, kad šiems paveikslams yra daugiau nei septyniolika tūkstančių metų. Mokslininkai spėja, kad Lasko urve yra buvusi šamanų gyvenvietė, kurioje buvo atliekamos tam tikros ritualinės apeigos. Turus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto paspaudus šią nuorodą.

Tulūza

Tulūza

Studentų mėgstamas miestas Tulūza dar vadinamas rožiniu miestu. Pavadinimą jis gavo dėl daugybės mieste esančių raudonų plytų pastatų, kurie atspindėdami saulės šviesą, nusidažo rožine spalva.  Miestas turi daugybę aikščių, kuriose įsikūrę gausybė barų ir kavinių, pilnų jaunatviško šurmulio. Garsiausia laikoma Kapitolijaus aikštė, esanti Tulūzos centre, iš kurios išeina daugybė gatvelių, kviečiančių tyrinėti miestą. Tulūza studentiškas ir gyvas miestas, kuriame rasite ne tik linksmybes, bet ir turėsite galimybę susipažinti su įdomiomis turistinėmis vietomis. Bilietus į įvairius miesto muziejus galite nusipirkti čia.

Rokamaduras

Rokamaduras

Dordonės regione įsikūręs istorinis Romos laikų miestelis, kuris yra tarpinė stotelė garsiojo piligrimų kelio Camino de Santiago. Rokamaduras pastatytas ant natūralios Dordonės regiono parko uolos ir atrodo lyg kiltų į dangų. Ši fantastiška vieta buvo laikoma trečiąja pagal svarbą krikščionių piligrimų kelionių vieta XI amžiuje. Miestelyje rasite septynias viduramžius menančias šventoves. Tikriausiai pati svarbiausia iš jų – Rokamaduro koplytėlė, o didžiausia – Saint-Sauveur bazilika, esanti UNESCO sąraše kaip istorinis paminklas. Apžiūrėjus Rokamadurą, galima nuvykti ir už 145 kilometrų esantį Limožą – meno ir istorijos miestą ar Perigė – istorinį Romos laikų miestelį.

Bordo

Bordo

Prancūzijos Bordo regionas išsiskiria iš kitų didžiulėmis pilimis ir vynuogynais apaugusiomis kalvomis. Jame rasite UNESCO pasaulio paveldo saugomą miestą – Bordo, įsikūrusį ant Garona upės kranto. Miestas žinomas dėl savo nuostabių istorinių pastatų, kurių čia priskaičiuojama daugiau nei 350. Bordo rasite išskirtines parduotuves, pasaulinio lygio meno ir kultūros centrus, viduramžių bažnyčias, senus tiltus, gražias aikštes ir daugybę kitų vietų. Bordo regionas puikiai žinomas dėl savo vyno tradicijų, o Bordo miestą būtų galima tituluoti vyndarystės sostine. Bilietus į įvairius miesto muziejus galite nusipirkti čia.

Korsikos sala

Korsikos sala

Prancūzijai priklausanti Korsikos sala yra ketvirta pagal dydį Viduržemio jūros sala. Joje gimė ir garsusis karvedys Napoleonas Bonapartas. Korsika labai graži, žalia sala, kurią puošia įspūdingos pakrančių uolos, išsaugoję natūralumą miškai, ramios įlankos ir snieguoti kalnai. Sala turi net 1000 kilometrų pakrantę, kurioje driekiasi nuostabūs paplūdimiai, viliojantys turistus iš viso pasaulio. Korsikos svečiai gali mėgautis saule ir šilta krištoline jūra, išbandyti nardymą ir kitas vandens pramogas, aplankyti pajūrio miestelius ir laikui nepavaldžius senovinius kaimelius. Įvairias pramogas Korsikos saloje galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Kliuni, Burgundija

Kliuni, Burgundija

Burgundijos regionas garsėja tankiais miškais ir kalnuotu kraštovaizdžiu, tarp kurių išsibarsčiusios romaninės bažnyčios bei senoviniai miestai. Šiame regione vienas garsesnių miestų yra Kliuni, turistams gerai žinomas dėl benediktinų vienuolyno bei Šv. Petro ir Šv. Povilo bazilikos, kažkada laikytos didžiausia šventove pasaulyje. Vienuolynas buvo pastatytas 910 metais, tačiau XVI amžiaus karai jį suniokojo ir dėl to dingo vertingi rankraščiai. XIX a. buvo stipriai apgadinta ir bazilika. Lankydamiesi Burgundijos regione, užsukite į istorinį Dižono miestą ar pasivaikščiokite žaviame viduramžių miestelyje Bone. Bilietus į Kliuni vienuolyną galite nusipirkti čia.

Pirėnai

Pirėnai

Tai nuostabi vieta neabejingiems gamtos grožiui. Kalnuotas Pirėnų regionas yra puiki vieta pailsėti nuo kasdienio šurmulio ir atgauti dvasinę ramybę. Gamtos prieglobstyje rasite ne vieną šventą piligriminę vietą, pasakiškas kalnų panoramas ir kitus natūraliai gamtos sukurtus stebuklus. Vienas iš jų – UNESCO saugomas Cirque de Gavarnie vietovė, kuri yra natūraliai susiformavusi kalkakmenio uolų siena, pakylanti iki 1700 metrų aukščio ir sudaranti puslankį. Nuo uolų viršaus krentantys kriokliai į daugybę upių ir upelių sukuria nepakartojamą vaizdą. Visas šis regionas yra nacionalinis parkas, kuriame daugybė pėsčiųjų takų leidžia gėrėtis fantastišku gamtos grožiu. Įvairias pramogas galite užsisakyti ČIA.

Lurdas

Lurdas

Lurdas – tai viena garsiausių ir švenčiausių Prancūzijos vietų. Įspūdinga vieta kasmet pritraukią minias piligrimų, atvykstančių į miestą ieškoti dvasinio įkvėpimo. Lurdas įsikūręs Pirėnų kalnų papėdėje ir garsus dėl 70 jame įvykusių stebuklų. Kai kurie katalikai atvyksta į šį miestą tikėdami stebuklinga Lurdo baseinų galia ir trokštantys pasveikti. Didžiausi traukos objektai – Grota ir bazilika. Katalikai tiki, kad šiose vietose apsireiškė Mergelė Marija, todėl Lurdas tapo šventa.

Sent Emiljonas

Sent Emiljonas

Prancūzijos Bordo regionas išsiskiria iš kitų didžiulėmis pilimis ir nuklotomis vynuogynais kalvomis. Čia rasite net dvi UNESCO pasaulio paveldo saugomas vietas – tai gražų Bordo miestą ir mažą žavų Sent Emiljono kaimą, kuris garsus savo bažnyčiomis, vienuolynais ir kita tradicine viduramžių architektūra. Taip pat kaimelis yra svarbus vynininkystės centras, nes čia gaminamas tradicinis raudonasis Sent Emiljono vynas (viena iš Bordo vyno atmainų). Keliaujant po Sent Emiljoną taip pat galima apžiūrėti iš uolos monolito išskaptuotą XI a. bažnyčią, romaninę XII a. Šv. Martyno bažnyčią, XII–XIV a. koleginę bažnyčią ir kitus įdomius pastatus. Sent Emiljono apylinkėse stovi dvarai ir rezidencinės pilys.

Versalio rūmai

Versalio rūmai

Versalio rūmai – tai buvusi Prancūzijos karalių rezidencija ir turbūt garsiausi rūmai pasaulyje. Šie rūmai buvo pradėti statyti 1661 m. Paryžiuje, Liudviko XIV įsakymu dėl jam kilusio pavydo, pamačius finansų ministro pilį. Apsilankiusius Versalio rūmuose lankytojus pribloškia įspūdingi karališki apartamentai, istorinė Veidrodžių salė, autentiškos freskos, gobelenai, paveikslai, bronzinės ir marmurinės statulos, kurių čia yra daugiau nei 2000. Bilietus į rūmus ar ekskursijas geriausia užsisakyti internetu iš anksto, nes vietoje dažnai būna didžiulės eilės.

Antibai

Antibai

Prancūzijos pietvakarinėje dalyje, Viduržemio jūros pakrantėje, įsikūręs kurortinis miestelis Antibai. Tai uostamiestis žinomas dėl savo žvaigždės formos forto Carré ir nuostabaus senamiesčio. Miestą supa XVI amžių siekiantys pylimai, paliekantys įspūdį daugeliui. Kurortas savo svečiams gali pasiūlyti smėlėtus paplūdimius, daugybę restoranų ir barų, pasivaikščiojimą žaviomis senamiesčio gatvelėmis ir kitas įdomias vietas. Šio uosto amžius siekia net V amžių, kuomet graikai jame įkūrė prekybos zoną. Kurortą pamėgę daugybė turtuolių, todėl jame rasite ne vieną prabangią jų rezidenciją.

Ekrino nacionalinis parkas

Ekrino nacionalinis parkas

Nors daugumai žinomi tik Alpių ir Pirėnų kalnai, esantys Prancūzijoje, tačiau ši šalis turi ir daugiau nuostabių kalnuotų vietų. Viena iš tokių vietų – Ekrino nacionalinis parkas, kurį rasite pietrytinėje Prancūzijos dalyje. Jame puikiai galima praleisti laiką tiek šiltuoju metų laiku, tiek žiemą, prasidėjus slidinėjimo sezonui. Ekrino nacionalinis parkas pietinėje savo dalyje turi įspūdingą Lac de Serre-Poncon ežerą, kuris laikomas vienu didžiausių dirbtinių ežerų Vakarų Europoje. Norintys ežere gali išbandyti įvairias vandens sporto šakas. Taip pat parke įsikūręs vienas gražiausių kaimų – Vallouise, pro kurį vingiuoja daugybė pėsčiųjų takų. Ekrino nacionalinis parkas nuostabi vieta ne tik pailsėti, pasigrožėti įspūdingais vaizdais, bet ir smagiai praleisti laiką sportuojant.

Etretat uolos

Etretat uolos

Įspūdingos baltos kreidos uolos Etretat yra gerai žinomas ne tik Prancūzijoje, tačiau ir visame pasaulyje. Jos stūkso šalia gražaus ir ramus Normandijos pajūrio kurortinio miestelio Etretat, kuriame kadaise ilsėjosi tokie garsūs XIX amžiaus impresionistai kaip Klodas Monė ir Gustavas Kurbė. Šie garsūs vyrai taip buvo sužavėti natūralių arkų ir uolų, kad įtraukė juos į daugelį savo paveikslų. Šiandien įspūdinga pakrantė prieinama kiekvienam keliautojui, todėl norintys pasigrožėti uolomis, kurių aukštis vietomis siekia 100 m., jie čia plūsta kasdien.

Paryžiaus Disneilendas

Paryžiaus Disneilendas

1992 m. balandžio mėn. atidarytas Paryžiaus Disneilendas yra vienas lankomiausių pramogų parkų Europoje ir populiariausias Prancūzijoje. Didžiulį atrakcionų parką, maždaug per 45 minutes galima pasiekti tiesiai iš Paryžiaus centro traukiniu. Norintiems kuo daugiau pamatyti, rekomenduojame parkui skirti bent dvi dienas. Disneilendą sudaro penkios teminės zonos, kuriose yra daugiau nei 50 įvairių atrakcionų. Šiame vaikų rojuje galima rasti daug žaidimų, karuselių, atrakcionų, kavinukių ir mažų žaislų parduotuvėlių. Bilietus į Disneilendą geriausia nusipirkti internetu iš anksto, kad nereikėtų laukti ilgose eilėse.

Nica pramogos

Nica

Pietų Prancūzijos miestas Nica, įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje, yra vienas didžiausių kurortų šalyje. Miestui būdingas švelnus klimatas – vasaros būna karštos ir tęsiasi gana ilgai, o žiemos būna švelnios. Kurorte daugybė restoranų ir kavinių, kuriuose galėsite paragauti skaniausių prancūziškų patiekalų, o vakarais vaikštant pajūriu galėsite grožėtis įspūdingais saulėlydžiais. Mieste auga daug egzotinių augalų, suteikiančių kurortui ypatingą žavesį. Nicoje taip pat rasite ir prabangias parduotuves, šurmuliuojančius turgus, gražią architektūrą. Geriausios ir įdomiausios pramogos Nicoje ČIA.

Strasbūras

Strasbūras

Vienas garsiausių Prancūzijos miestų Strasbūras įsikūręs ant Prancūzijos ir Vokietijos sienos, Elzaso regione. Mieste gausu įvairių svarbių Europos institucijų, todėl jis puikiai žinomas kiekvienam europiečiui. Strasbūro istorinis centras Grande Île laikomas viena gražiausių vietų Prancūzijoje. Mieste rasite ne tik prancūzišką, bet ir vokišką architektūrą. Norintys surasti labiausiai autentišką Strasbūro vietą, turėtų užsukti į Mažosios Prancūzijos rajoną, kurį puošia rąstiniai namai, molio dirbiniai ir maži kanalų tiltukai. Miesto svečiai gali aplankyti įvairius muziejus, istorines vietas, pasivaikščioti po vietines parduotuves, prisėsti kavinėse ar restoranuose. Turbūt įspūdingiausia Strasbūro vieta – gotikinė katedra, esanti miesto centre, nuo kurios viršaus atsiveria nuostabi panorama.

Dordonė

Dordonė

Prancūzijos Dordonės regionas – vienas gražiausių šalyje. Jį puošia piliakalniai, slėniai, prancūziški kaimeliai, Dordonės upė ir daugybė pilių. Vaizdingas regionas turtingas lankytinomis vietomis, todėl laikas čia netruks prabėgti. Regione priskaičiuojama virš tūkstančio viduramžių pilių ir išsibarstę daugybė priešistorinių urvų, saugančių unikalų anų laikų meną. Visų tvirtovių gal ir nepavyks aplankyti, tačiau užsukite į garsiausias ir žymiausias pilis – Kastelno, Komarko, Monbazijako, Beinako, Birono ir Milando. Taip pat aplankykite istorinius miestelius Monpazjė, Vilfranšo-Perigo, Domo ir Eimė.

Kolmaras

Kolmaras

Netoli garsiojo Strasbūro įsikūręs mažas miestelis Kolmaras. Jis žinomas dėl įspūdingo kalėdinio turgaus, kuris kasmet vyksta gruodžio mėnesį ir pritraukia daugybę turistų. Nors ir mažas, bet labai gražus miestelis pūpso Vogėzų kalnų papėdėje. Svečiuodamiesi jame, pasivaikščiokite siauromis gatvelėmis, vingiuojančiomis tarp ryškių namukų, žavinčių savo architektūra. Įspūdingiausia miestelio vieta – senamiestis, kuriame jus pasitiks ryškių ir spalvotų stogų namukai su žaviais balkonėliais, išpuoštais margomis gėlėmis. Aplankykite Kolmaro rūmus, užsukite į Šv. Martyno kolegiją ir Dominikonų bažnyčias, apžiūrėkite žaislų ir mažų traukinukų muziejų. Nepamirškite dar pasivaikščioti po miestelį ir vakare, nes tuomet užsidega daugybė lempučių, išryškinančių Kolmaro grožį.

Egisemas

Egisemas

Prancūzijos Elzaso regione, netoli Kalmaro miesto yra įsikūręs vienas gražiausių Prancūzijos kaimelių – Egisemas. Turistus jis traukia savo vynuogynais, siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir spalvinga fachverkinio stiliaus architektūra. Centrinėje kaimelio aikštėje trykšta fontanas, stovi pilis, o šiltuoju metų laiku lankytojų akis džiugina žydinčios pelargonijos.

Lionas

Lionas

Trečias pagal dydį Prancūzijos miestas Lionas įsikūręs rytinėje šalies dalyje, kuris pastatytas ant dviejų kalvų. Jis garsėja savo istorine architektūra ir ryškiu kultūriniu skoniu. Kiekvienas Liono rajonas yra savitas ir įdomus, padedantis susipažinti su miestu. Viename jų galima rasti daugybę restoranų ir barų, kitame romėniškus griuvėsius, bažnyčias, trečiame – žavingas paslaptingas gatveles, o dar vienas jus užburs savo prabanga. Miesto senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, todėl vien pasivaikšiojimas po jį, jums atims žadą. Ekskursijas ar bilietus į muziejus Lione siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau.

Ekskursijos ir pramogos

Prancūzijos klimatas

Prancūzijos klimatas vidutinių platumų bei Viduržemio jūros. Tai – didelė šalis, todėl orai šalyje būna labai permainingi. Žiemos Prancūzijoje palyginti šaltos ir drėgnos, išskyrus pietinę Prancūzijos dalį, sniegą dažnai keičia šlapdriba, o šiltuoju metų laiku saulėta, maloniai šilta. Pietiniame šalies regione vasaros būna karštos. Kalnuose sniegas išlieka visą žiemą, todėl puikios sąlygos slidinėjimui. Geriausias metas keliauti po Prancūziją birželio – rugsėjo mėnesiais, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių. Vidutinė metinė temperatūra Paryžiaus mieste – 11 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 25 °C temperatūra.

Kaip nuvykti į Prancūziją?

Norėdami nuvykti į Prancūziją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Prancūziją ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Prancūziją?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje puikiai išvystyta, todėl keliauti po Prancūziją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais jie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje.

Paryžiuje viešasis transportas patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais, tramvajais ar metro. Rekomenduojame tik atvykus įsigyti bekontaktę mokėjimo kortelę – Paris Passlib, su kuria ne tik galėsite nemokamai keliauti po sostinę, tačiau ir gausite įvairias nuolaidas. Būnant Paryžiuje geriausia keliauti metro, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums pasiekti visas norimas vietas. Jei ruošiatės važiuoti nedidelį atstumą, rinkitės miesto autobusus. Verta žinoti, kad Paryžius turi ir naktines transporto linijas, kurios veikia nuo 00:30 val. iki 5:30 val. ryto.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Prancūzijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 20 Eur už parą.

Nakvynė Prancūzijoje

Prancūzija ir nuostabios šalies lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Ibis Paris Gare de Lyon Reuilly –  geras apartamentų viešbutis, įsikūręs rytinėje Paryžiaus dalyje, netoli Nation metro stoties.
Modern Hôtel Montmartre – gerai vertinamas viešbutis, esantis Paryžiuje, netoli Montmartro ir „Mulen Ružo“.
Hotel 64 Nice – Nicos kurorto centre įsikūręs geras viešbutis, šalia geležinkelio stoties.
Villa Otero by Happyculture – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs Nicos centre, už 10 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Prancūzijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Prancūzijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Prancūzijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi šiuo įrankiu, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Prancūzijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Prancūzijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Paryžiuje, tai būtinai įsigykite Go City Paris kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 60 lankytinų vietų NEMOKAMAI. Planuojantiems daugiau laiko praleisti muziejuose, siūlome įsigyti Paris Museum PASS, su kuriuo taip galėsite nemažai sutaupyti.

Planuojantiems daugiau laiko praleisti Lione, vertėtų įsigyti Lyon City Card kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 23 lankytinas vietas NEMOKAMAI. Viešasis transportas miesto ribose su kortele jums irgi nieko nekainuos.

Keliaujantiems po Bordo miestą taip pat būtų naudinga įsigyti Bordeaux City Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 20 lankytinų vietų NEMOKAMAI. Viešasis transportas miesto ribose su kortele jums irgi nieko nekainuos.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

nineteen − eight =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą