+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Kosta Dorada lankytinos vietos

Kosta Dorada (Salou) lankytinos vietos

Kosta Dorada

Kosta Dorada regionas poilsiautojus nustebina kontrastingu ir vaizdingu kraštovaizdžiu, turtinga provincijos istorija, švelniu klimatu, unikaliais gamtos rezervatais. Šį kartą labiau apžvelgsime Salou pakrantės kurortą, kurio lankytinos vietos įtraukia kiekvieną keliautoją. Šis senovinis romėnų laikų miestas dar nuo senų laikų buvo mėgiama turtuolių poilsio vieta. Auksiniai paplūdimiai, šilta Viduržemio jūra, spalvotais fontanais papuošta palmių alėja, įvairūs turgūs ir vienas didžiausių Europoje atrakcionų parkų PortAventura, mažą miestelį paverčia nuostabiu vasaros kurortu. Čia gausybė barų ir restoranų siūlo paragauti vietinių patiekalų bei atsigaivinti po karštos dienos, o diskotekos kviečia smagiai pratęsti linksmybes iki paryčių. Šį kurortą mielai renkasi šeimos arba porelės. Salou puikiai tinka ne tik linksmybėms, bet ir ramiam poilsiui, o kurorto lankytinos vietos patiks ir mėgstantiems pažintines keliones.

Kosta Dorada lankytinos vietos

Salou miesto parkas

Salou miesto parkas

Miesto centre įsikūręs miesto parkas, kviečia užsukti tiek svečius, tiek vietinius. Tai viena gražiausių vietų kurorte, kurioje pasivaikščioti karštą dieną yra tikra atgaiva. Čia akį džiugina įvairiaspalvės gėlės ir kiti augalai, o didžiausią įspūdį kelia nuo kalno viršūnės tekantis krioklio vanduo, sutekantis į nedidelį tvenkinį. Norintys atsigaivinti, gali užsukti į vietoje esančią kavinukę ar stabtelėti prie vietinių amatininkų gaminių, parduodamų parko teritorijoje.

Paseo Maritimo pėsčiųjų takas

Paseo Maritimo pėsčiųjų takas

Nuostabi pėsčiųjų zona Salou mieste yra Paseo Maritimo takas. Tai alėja, apsodinta palmėmis ir vedanti į kurorto paplūdimius. Čia malonu pasivaikščioti tiek dieną, tiek vakare. Alėjoje įrengta daugybė suoliukų, ant kurių poilsiautojai skaito knygas, svajoja, stebi praeivius ar šiaip ilsisi. Tako pakraščiuose įsikūrusios kavinės ir barai, kviečiančios užsukti.

PortAventura parkas

PortAventura parkas

Šalia Salou kurorto įsikūręs vienas didžiausių Europoje nuotykių parkų – PortAventura. Tai atrakcionų ir vandens pramogų zona, kurioje smagiai praleisite dieną. Įspūdingas parkas turi šešias zonas – reprezentuojančias Meksiką, Tolimuosius Vakarus, Kiniją, Polineziją, Viduržemio regioną ir Sezamo personažus. Vandens parke veikia daugybė atrakcionų, kurie patiks ir mažiems ir suaugusiems. Rekomenduojame bilietus į šį parką įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Costa Caribe vandens parkas

Costa Caribe vandens parkas

Dar viena šeimos zona – Costa Caribe vandens parkas. Čia smagiai laiką praleis ne tik vaikai, bet ir tėvai. Parke veikia amerikietiški kalneliai, baseinai, vandens čiuožyklos, iš viso apie 20 atrakcionų. Parkas laikomas vienu iš geriausių Ispanijoje, todėl laikas pramogaujant jame prabėgs labai greitai. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Santa Maria del Mar bažnyčia

Santa Maria del Mar bažnyčia

Seniausia bažnyčia Salou mieste – Santa Maria del Mar. Kadaise tai buvo maža koplytėlė su varpine, tačiau vėliau nuspręsta ją padidinti ir pašventinti. Šiandieninis bažnyčios vaizdas gerokai skiriasi nuo pirminės jos versijos. Įdomu tai, kad čia XX amžiaus pirmoje pusėje dirbo dailininkai Luis Guellir ir Josep Grau Garriga.

Šokantys fontanai

Salou šokantys fontanai

Grojantys ir šokantys fontanai yra Salou kurorto traukos centras, kurie itin mėgstami poilsiautojų. Tai tikras džiaugsmas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Salou šokantys fontanai geriausia atsiskleidžia vakare, nes būtent tuo metu jie apšviečiami daugybės spalvingų šviesų ir tai sukuria ypatingą atmosferą. Nemėgstantys šurmulio, fontanu gali grožėtis iš paplūdimio.

Taragona

Taragona

Kosta Dorada regione įsikūręs įspūdingas Taragona miestelis. Tai romėnų palikimas, persmelktas senovės istorijos. Čia galima apžiūrėti amfiteatro likučius, Taragonos katedrą, Vyskupijos muziejų bei garsiąją Romos sieną. Amfiteatras perteikia kadaise vykusių gladiatorių kautynių dvasią, o katedroje galima pasigrožėti Paskutinio teismo scenų piešiniais. Visas Taragonos miestelis yra tarsi muziejus po atviru dangumi.

Kambrilsas

Kambrilsas

Šis miestelis, nutolęs 20 km į pietus nuo Taragonos, yra vienas gražiausių Kosta Doradoje. Čia rasite ne tik ramybę, bet ir nuostabius paplūdimus, žydrą jūrą bei šalia esantį įspūdingą botanikos sodą. Tai puikus pasirinkimas jūsų atostogoms, ypač jei keliaujate su vaikais nes miestelyje itin populiarus šeimos, sporto ir vandens turizmas. Taip pat keliaujant po Kambrilsą galėsite paragauti šio krašto ypatingų patiekalų.

Toredembara

Toredembara

Mažas ir autentiškas miestelis Toredembara yra įsikūręs Taragonos provincijoje, nuo Reuso oro uosto nutolęs apie 30 km. Miestelis garsus savo paplūdimiais, senuoju miesto kvartalu, žvejų uostu ir saugoma gamtos teritorija – Els Muntanyans. Senajame miesto kvartale atrasite daug lankytinų vietų, tokių kaip XVI a. pilis, miesto bokštas ir miesto sienos likučiai. Norintys gali užsukti į žuvų aukcioną, kuris šiandien vyksta moderniame pastate.

Pobleto vienuolynas

Pobleto vienuolynas

Šis kultūros paminklas, nutolęs nuo Reuso apie 40 km., buvo įsteigtas 1151 m. ir kadaise buvo vienas iš svarbiausių cistersų vienuolynų. Tai vienas didžiausių Ispanijos vienuolynų, kuriame vis dar gyvena vienuolių bendruomenė. Vienuolynas smarkiai nukentėjo per Ispanijos 1833–1839 m. pilietinį karą, tačiau 1940 m. vėl buvo atkurtas, kai čia atsikėlė to paties ordino vienuoliai iš Italijos.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Kosta Dorada klimatas

Kosta Dorada regione vyrauja šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų klimatas. Salou mieste ir jo apylinkėse lietaus būna apie 45 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Salou mieste – 16 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 24 °C temperatūra. Spalis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Kosta Dorada?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Kosta Dorada nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Kosta Dorada regioną ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Ispaniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai, jie patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Po šalį taip pat galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos jei pirksite iš anksto bus žemesnės.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Kosta Doradoje

Kosta Dorada regionas kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Magnolia Hotel – gerai vertinamas viešbutis, skirtas tik suaugusiesiems, esantis už 50 metrų nuo Salou paplūdimio.
Casablanca Playa – Salou kurorte, priešais Poniente paplūdimį įsikūręs viešbutis su įrengtu lauko baseinu.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Kosta Dorados žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Kosta Dorados žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių regiono vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Kosta Dorados žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame regione. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Kosta Dorados žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Kosta Dorados žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

2 × 5 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą