+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Kroatija

Ką pamatyti Kroatijoje

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Nors ir nedidelė šalis, bet labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta. Čia rasite didingus Dinarų kalnus, žymųjį Plitvicos nacionalinį parką ir daugybę kitų parkų, krioklius, pilis, muziejus, cerkves, fortus, krištolinius ežerus ir aukštomis sienomis apsuptus miestus. Aplankę šią šalį liksite sužavėti ja ir parsivešite tik pačius geriausius įspūdžius.

Daugiau informacijos apie šalį galite rasti čia

Zagrebas (Zagreb)

Kroatijos sostinė Zagrebas yra pastatytas Savos upės slėnyje, Medvenicos kalno papėdėje. Tai – didelis ir modernus miestas, žymus įdomiais muziejais, teatrais, bibliotekomis ir didžiuliais parkais. Zagrebas padalintas į dvi dalis: Aukštutinę, kurioje yra senoji miesto dalis ir Žemutinę, kur stovi neobarokiniai ir art deco stiliaus pastatai bei gražiosios miesto bažnyčios. Lankantis mieste, būtina pasivaikščioti senamiestyje, kur įsikūrę svarbiausi valstybės valdymo objektai, užsukti į Dolac turgų,  aplankyti Mirogoj kapines –  architektūrinį paminklą ar įdomiuosius sostinės muziejus.

Daugiau informacijos apie sostinę galite rasti čia

Lankytinos vietos Zagrebe

Zagrebo katedra (Cathedral of Zagreb)

Populiariausia sostinės lankytina vieta yra Zagrebo katedra. Tai XIII a. statinys, kuris buvo ne kartą rekonstruotas, tačiau išlaikęs viduramžių dvasią iki šiol. Katedra turi 9 bokštus, kurie labiausiai traukia turistus čia. Ji tarsi miesto simbolis, kuris buvo svarbus viduramžiais ir toks pat reikšmingas dabar.

Zagrebo katedra

Maršalo Tito aikštė (Marshal Tito Square)

Labai įdomi Maršalo Tito aikštė, kuri turistus pritraukia savo statiniais. Joje rasite ne tik muziejus, garsias skulptūras, bet ir kitus svarbius miesto pastatus. Čia galima pasigrožėti „Gyvenimo šaltinis“ bei „Šv. Georgas ir Drakonas“ skulptūromis, užsukti į Kroatijos Nacionalinį teatrą, Kroatijos mokyklos muziejų ar Menų ir amatų muziejų. Aikštėje stovi Zagrebo universiteto Teisės fakultetas bei Muzikos akademija.

Maršalo Tito aikštė

Zagrebo botanikos sodas (Zagreb Botanical Garden)

Sostinėje rasite botanikos sodą, kuriame mielai laiką leidžia tiek vietiniai, tiek turistai. Įdomu tai, kad jis iš mažos universiteto botanikos fakulteto tyrimo vietos išaugo iki didžiulės žaliosios zonos. Čia galima pasivaikščioti, susipažinti su retais augalais, stebėti vėžlius ir žuvis ar šiaip pailsėti nuo miesto šurmulio. Sode auga virš 10 000 įvairių augalų rūšių.

Zagrebo botanikos sodas

Zagrebo zoologijos sodas (Zagreb ZOO)

Zagrebo zoologijos sodas įsikūręs rytinėje miesto dalyje, Maksimir parke. Jame lankytojai gali susipažinti su gyvūnais iš viso pasaulio. Čia gyvena daugybė paukščių, žinduolių, žuvų, roplių, varliagyvių ir kitų bestuburių. Aplankius zoologijos sodą, galima tuo pačiu pasivaikščioti po nuostabųjį Maksimir parką, kuriame auga ne tik įvairūs augalai, bet ir telkšo penki ežerai.

Zagrebo zoologijos sodas

Zrinjevac parkas (Park Zrinjevac)

Miesto centre rasite seniausią parką – Zrinjevac. Lankytojai juo domisi nepriklausomai nuo metų laiko, nes vasarą tai jauki žalioji zona, o žiemą čia gražu pasivaikščioti dėl įvairių dekoracijų. Taip pat parkas lankytojus traukia ir renginiais, kurie čia vyksta gana dažnai.

Zrinjevac parkas

Ban Jelacic aikštė (Ban Jelačic Square)

Ban Jelacic aikštė yra svarbiausia miesto aikštė, kurią mėgsta visi. Ją puošia Manduševac fontanas, kuris yra dažna žmonių susitikimo vieta. Aikštei žavesio suteikia įvairių laikotarpių architektūros stilių mišinys. Tarp stilių galima sutikti tiek baroko, modernizmo, tiek  klasicizmo ir kt.

Ban Jelacic aikštė

Mimaro muziejus (Mimara)

Vieno privataus asmens kolekcijos dėka atsirado Mimaro muziejus. Šiai kolekcijai buvo pastatytas pastatas, kuris tapo turistų gausiai lankoma vieta. Muziejuje eksponuojami paveikslai, skulptūros, baldai ir kiti daiktai. Visa ekspozicija yra iš Mesopotamijos, Persijos, Senovės Egipto, Tolimųjų Rytų ir Europos.

Mimaro muziejus

Lotrsac bokštas (Lotrscak Tower)

Lotrsac bokštas kažkada turėjo gynybinę funkciją ir saugojo miestiečius nuo priešų. Jo viršuje kabojo didelis varpas, kuris ir pranešdavo apie pavojų. Šiandien bokštas tarnauja kaip taškas, nuo kurio viršaus atsiveria graži miesto panorama. Čia taip pat galima užsukti į suvenyrų krautuvėlę ar meno galeriją.

Lotrsac bokštas

Archeologijos muziejus (Archaeological Museum in Zagreb)

Šis muziejus papasakos Kroatijos istoriją, kuri gana turtinga ir įdomi. Muziejuje rasite  penkias kolekcijas, kurias sudaro virš 400 tūkst. eksponatų. Didžioji dalis eksponatų yra rasti pačioje šalyje. Čia taip pat galėsite susipažinti ir su Egipto mumijomis bei graikiško stiliaus radiniais.

Archeologijos muziejus Zagrebe

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Lankytinos vietos Kroatijoje

Dalmatijos pakrantė

Dalmatijos pakrantė (Dalmatian Coast)

Vizitinė Kroatijos kortelė – nuostabioji Dalmatijos pakrantė, besitęsianti apie 2000 kilometrų palei Adrijos jūrą. Keliaudami šiuo maršrutu, galėsite grožėtis kalkakmenio uolomis, mažomis įlankomis, daugybe salų ir salelių bei gražiaisiais skardžiais. Pakrantėje yra septyni nacionaliniai parkai, ne vienas laukinis paplūdimys, viduramžius menantys miesteliai, bei romėnų laikų gyvenvietės ir gražiausi Kroatijos miestai – Splitas bei Zadaras. Pajūryje išsibarsčiusios salos vilioja tiek turistus, tiek vietinius.

Dubrovnikas

Dubrovnikas (Dubrovnik)

Tai miestas muziejus, kuriame dominuoja viduramžių architektūra ir daug baroko stiliaus bažnyčių. Įspūdingas miesto senamiestis yra apsuptas gynybinės sienos, už kurios slepiasi siauros gatvelės, paslaptingieji akmeniniai namai ir nuostabios bažnyčios. Miestas patiks tiek ramų poilsį mėgstantiems, tiek aktyviau atostogaujantiems. Dubrovnike didžiausią įspūdį paliks žydroji pakrantė, tačiau nepamirškite aplankyti ir miesto sienos, nuo kurios atsiveria pasakiška panorama, Lorenso forto, pagrindinės miesto gatvės Stradun, Dubrovniko katedros ir gotikinių Rektorių rūmų.

Brela

Brela (Brela)

Gražiausių paplūdimių savininku tituluojamas mažas miestelis Brela. Miestelio simbolis – Kamen Brela, įspūdinga uola. Krištolinio jūros vandens skalaujami paplūdimiai, pušynais įrėmintos mažos įlankėlės ir pasakiško grožio vaizdai lyg magnetas traukia turistus. Kiekvienas atvykėlis čia jaučiasi lyg rojuje.

Mleto nacionalinis parkas

Mljeto nacionalinis parkas (Mljet National Park)

Mljet – didžiausia ir žaliausia Dalmatijos pakrantės sala, kurios daugiau nei du trečdalius ploto užima miškai. Tarp miškų išsibarstę vynuogynai ir maži kaimukai. Saloje įkurtas Mljeto nacionalinis parkas, supantis du joje esančius ir tarpusavyje susijungiančius ežerus. Vieno ežero salelėje yra įkurtas Benediktinų vienuolynas ir maža bažnytėlė. Senaisiais laikais čia poilsiaudavo romėnai, kurių laikus šiandien primena Palatiumo gyvenvietės griuvėsiai.

Rovinis

Rovinis (Rovinj)

Tai vienas populiariausių kurortų Viduržemio jūros pakrantėje. Netoli šio kurorto yra išsibarsčiusios 22 salos, dėl ko kurortas dar labiau traukia turistus. Siauros akmeninės gatvelės, istoriniai pastatai, renesanso ir baroko stiliaus rūmai, neryškūs namukai tiesiog užburia. Čia švelnus klimatas, geri viešbučiai ir 100 metų senumo akvariumas kurortą daro vis žinomesniu.

Vis sala

Vis sala (Vis Island)

Ši atokiausia sala turi tik 4000 gyventojų. Ji dar kitaip vadinama vynuogynų sala, nes joje auga daugybė vynuogynų bei alyvmedžių. Vis sala patiks mėgstantiems ramybę, nes čia yra ne vienas laukinis paplūdimys. Vietiniuose, viduramžių dvasia alsuojančiuose restoranėliuose, siūloma  paragauti tradicinių kroatiškų ir europietiškų patiekalų.

Hvaras

Hvaras (Hvar)

Sala, kuri pelnytai gali vadintis Dalmatijos regiono deimantu. Tai žalia ir labai saulėta sala, turinti daugybę smėlio paplūdimių ir pakerinti savo įspūdingais peizažais. Levandų laukai, vynuogynai, pušimis apaugę kalnai ir maži jaukūs kaimeliai – tai Hvaro gamtovaizdžio dalis. Salos centras – Hvaro miestas, turintis gotiškas pilis, senąsias tvirtoves, akmenines gatveles ir gražiąsias bažnyčias.

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas (Plitvice Lakes National Park)

Garsiausia Kroatijos vieta, sulaukianti milžiniško turistų dėmesio. Tai didžiulis miškų ir ežerų kompleksas, kuris užburia savo natūralumu ir įspūdingais vaizdais. Visi ežerai tarpusavyje yra sujungti kriokliais, kas sudaro nuostabų vaizdą. Parke gyvena meškos, vilkai, net 120 rūšių paukščių ir galybė drugelių. Visur yra pasivaikščiojimo takai, kurie veda kai kur net ežerėlių paviršiumi, šalia stačių skardžių ar kalnų papėdėmis.

Splitas

Splitas (Split)

Tai didžiausias miestas Adrijos jūros pakrantėje. Unikaliame mieste galima rasti visus architektūrinius stilius ir čia puikiai suderintas modernumas su tradicijomis. Labiausiai lankomas objektas yra romėniški Diokletiano rūmai. Jie tarsi miestas mieste, nes visa įspūdingos senovinės architektūros teritorija yra apsupta aukštomis sienomis ir atskirta nuo likusio miesto. Rūmų teritorijoje gyvena net trys tūkstančiai žmonių.

Zadaras

Zadaras (Zadar)

Tai miestas, esantis pietinėje Kroatijos dalyje. Miestas unikalus savo siauromis senovinėmis gatvelėmis ir turintis daugybę bažnyčių. Būtina pasivaikščioti nuostabiame Zadaro senamiestyje, kuriame rasite Romos forumą, gražiąją švento Donato bažnyčią, Anastasijos katedrą, archeologijos muziejų ir Zadaro universitetą. Visgi didžiausia miesto pažiba yra Jūros vargonai, kuriais groja gamta – vėjas ir vanduo.

Pula

Pula

Nedidelis, bet labai įdomus miestelis Istrijos pusiasalyje, garsus romėnišku amfiteatru, kuriame vykdavo gladiatorių kovos. Šiandien čia rengiami koncertai ir festivaliai. Puloje rasite daug romėniškų griuvėsių, triumfo arką ir Augusto šventyklą. Mieste yra daug įvairių kultūrų palikimo, kas suteikia dar daugiau jam žavesio.

Korčula

Korčula

Antra pagal dydį sala Adrijos jūroje, nuo žemyno atskirta nedideliu sąsiauriu. Joje dominuoja miškai, alyvmedžiai ir vynuogynai, tarp kurių įsispraudę maži kaimeliai, pakrantes puošia smėlėti paplūdimiai. Svarbiausias salos miestas – Korčula, apsuptas gynybinių sienų, su spalvingomis turgavietėmis ir renesanso architektūra. Mieste būtinai aplankykite gotikinę Šv. Morkaus katedrą ir garsiojo viduramžių keliautojo Marko Polo namą.

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas (Krka National Park)

Tai vienas įspūdingiausių Kroatijos parkų, kuriame išsaugota natūrali gamta. Parkas yra ties Krka upe – viena gražiausių Kroatijoje. Čia rasite daugybę krioklių, natūralių įvairiaspalvių baseinėlių, pamatysite septynias upes, susiliejančias į vieną krioklį ir galėsite grožėtis pasakiškais peizažais. Krka upėje, šalia krioklių galėsite išsimaudyti. Vieni žaviausių Krka nacionaliniame parke Skradinski Buk kriokliai, kurie krenta iš 37 m aukščio per 17 travertino terasų.

Bračo sala

Bračo sala (Brac)

Ši Kroatijos sala yra trečia pagal dydį Adrijos jūroje. Turistus čia vilioja nuostabūs paplūdimiai, šilta skaidri jūra, kultūrinis paveldas ir gardūs vietiniai patiekalai. Pati didžiausia salos puošmena yra Auksinio rago kyšulys, kuris vėjo ir bangų pagalba nuolat keičia formą. Saloje siūlomos įvairios vandens pramogos ir daugybė paslaugų geriausiuose Kroatijoje grožio salonuose.

Opatija

Opatija

Dar vienas Kroatijos kurortas Opatija yra populiarus ne tik tarp turistų, bet ir tarp vietinių gyventojų. Miestelis atsirado XIV a., kuomet apie vienuolyną buvo pradėta kurti gyvenvietė. Miestelį kaip nuostabią vietą atostogoms išpopuliarino Austrijos-Vengrijos imperatorių šeima, kuri čia buvo dažnas svečias. Kurorte, palei jūros pakrantę driekiasi 12 km pėsčiųjų takas „Lungo Mare“, kuris dėl savo vaizdingo maršruto pramintas vienu romantiškiausių.

Rabačas

Rabačas (Rabac)

Kažkada buvęs mažu žvejų kaimeliu, šiandien Rabačas gali pasigirti kurorto statusu.  Tai šeimų poilsiui skirtas kurortas, viliojantis gražiomis pakrantėmis, puikia nacionaline virtuve ir šilta jūra. Čia patiks ir teniso gerbėjams, nes Rabače yra net 20 teniso kortų. Pakrantėse pilna laivelių, kurie mielai nuplukdys į kitas salas ar pasiūlys nardymo bei žvejybos inventorių.

Rijeka

Rijeka

Rijeka yra pats didžiausias Kroatijos uostas ir kartu gana judrus miestas. Jame gausu pramogų, įvairių architektūrinių paminklų, vyksta įdomūs festivaliai. Čia galima  pasivaikščioti po senamiestį, pasigrožėti nuostabia miesto panorama nuo Kalvarijos kalvos ar iš miesto bokšto, užsukti į Jūreivystės ir istorijos muziejų bei aplankyti Senųjų vartų arką. Norintys ramesnio poilsio, gali jaukiai įsikurti ant mažų akmeninių salelių paplūdimyje ir stebėti povandeninį gyvenimą, nes čia vanduo yra krištolinio skaidrumo.

Crikvenica

Crikvenica

Vienas iš Kroatijos kurortų, tačiau išsiskiriantis savo paplūdimiu, kuris yra smėlėtas, bet mokamas. Kurortas įsikūręs žemyninėje dalyje ir yra labai populiarus tarp turistų. Čia viskas vienoje vietoje: viešbučiai, kavinės, barai, naktiniai klubai ir parduotuvės. Norintys išbandyti vandens pramogas irgi nenusivils, nes čia jų gausu. Taip pat yra žirgynas, lauko teniso kortai, organizuojama daug renginių, todėl nuobodžiauti tikrai neteks.

Baška

Baška

Šeimyniniam poilsiui puikiai tiks Baška kurortas, esantis Krka saloje. Kurortas turi smulkaus žvyro paplūdimius, yra apsuptas kalnų ir vynuogynų. Čia besiilsintys gali tiek ramiai leisti laiką paplūdimiuose, tiek išmėginti įvairias vandens pramogas ar atrakcionus. Pačiame miestelyje taip pat galima apžiūrėti kultūrines vietas, garsėjančias senoviniu kultūriniu paveldu.

Creso sala

Creso sala (Cres Island)

Viena iš didžiųjų Adrijos jūros salų Cresas yra gana kalnuota. Ji turi labai gražų Lubenice paplūdimį, kurį supa uolos, suteikdamos jam žavesio. Čia puiki poilsio vieta norintiems ramybės, be barų, restoranų ar kitos veiklos. Saloje įsikūrę du miesteliai – tai Cresas ir Osoras. Pirmasis yra venecijiečių palikimas, o antrasis – tarsi muziejus, kuriame viskas mena bronzos amžių.

Imotski ežerai

Imotski ežerai (Blue Lake)

Jeigu norite pamatyti du gražius ryškius ežerus, turėtumėte užsukti į Imotski vietovę. Abu jie yra karstinės įdubos, prisipildžiusios vandens. Vieną ežerą supa rausvos spalvos uolienos ir jis vadinamas Raudonuoju, o kitas dėl savo mėlynos spalvos gavęs Mėlynojo ežero pavadinimą. Raudonasis ežeras yra gana gilus, jo gylis siekia net 500 metrų.

Kornatų nacionalinis parkas

Kornatų nacionalinis parkas (National Park Kornati)

Kornatų nacionalinį parką sudaro virš 130 salų, kurių didžioji dalis yra negyvenamos.  Salynas susiformavo apsėmus kalnus ir likus kyšoti tik jų viršūnėms. Jos turi gana skurdžią florą ir fauną, nes sąlygos gyvybei čia gana sudėtingos, aplinkui daugiausiai kalkakmenis. Parkas labai populiarus tarp vandens sporto mylėtojų, kurie čia mielai buriuoja.

Žydroji grota

Žydroji grota (Blue Cave)

Čia geriausia apsilankyti vidurdienį, nes tada patirsite didžiausią įspūdį. Šis gamtos grožis yra Biševo salos oloje. Tai urvas, kuriame šviesa praėjusi jūros vandenį patenka į jį ir sukelia šviesos efektą. Žydroji grota primena kitą labiau žinomą Kaprio salos Žydrąją grotą.

Brijunų nacionalinis parkas

Brijunų nacionalinis parkas (National Park Brijuni)

Parką sudaro 14 salų, iš kurių tik dviejose gali lankytis turistai. Salos pasiekiamos iš Fažana miestelio laivu. Jose gyvena įvairūs egzotiniai gyvūnai, kurie buvo dirbtinai apgyvendinti salose. Čia senais laikais, savo įspūdingose vilose laiką leido turtingi romėnai, tačiau šiandien iš visko likę tik griuvėsiai

Andautonia archeologinis parkas

Andautonia archeologinis parkas (Archaeological Park Andautonia)

Šis parkas tarsi muziejus po atviru dangumi. Jame yra Scitarjevo kaimas, kuris patrauks akį savo tradiciniais kroatiškais namukais. Parke yra rasti I a. senovės Romos Andautonia miesto griuvėsiai, kurie tikrai sudomins istorijos ir archeologijos mylėtojus. Lankytojai gali apžiūrėti tik tam tikrą teritoriją, nes kitur iki šiol vyksta kasinėjimai.

Vranjaca urvas

Vranjaca urvas (Vranjaca Cave)

Vranjaca urvas yra šalia Splito miesto. Jį kažkada atrado vietinis gyventojas ir kaip palikimą perdavė tolimesnėms savo kartoms. Šiandien po urvą ekskursijas veda pats jo savininkas, t. y. urvo atradėjo anūkas. Jame rasite stalaktitų ir stalagmitų sankaupas, kurios atrodo įspūdingai.

Novi Vinodolski

Novi Vinodolski

Populiarus ir amžinai žalias miestelis Novi Vinodolski yra tikras rojus turistams. Čia puikus oras, skaidri jūra, daugybė aktyvios veiklos tik ir kviečia poilsiui. Miestelyje galima susipažinti su vietiniais kultūrinio paveldo objektais: „Paulist“ vienuolių vienuolyno liekanomis, Frankopanų citadele, romėnų tvirtovės sienomis „Lopsica“, katedra ir Šv. Trejybės koplyčia. Poilsiaujant kurorte būtina paragauti šviežių jūros gėrybių.

Trogiras

Trogiras (Trogir)

Pasakiško grožio miestelis – uostas, esantis saloje, jus sužavės nuo pirmos minutės. Siauros gatvelės, akmeniniai namukai, bažnyčios, rūmai ir nuostabioji katedra – tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Trigor turi mažiausią pasaulyje tiltą, kuris sujungia žemyninę Kroatijos dalį su sala. Čia rasite įvairių pramogų, kurios atostogaujantiems neleis nuobodžiauti.

Makarska

Makarska

Tai dar vienas turistus traukiantis miestas, įsikūręs Adrijos jūros pakrantėje ir Biokovo kalnų papėdėje. Čia yra uostas, iš kurio lengvai galima pasiekti garsiąsias Bračo ir Hvaro salas, bei keletą kitų. Makarska turistus traukia savo unikaliu senamiesčiu, šalia esančiu Biokovo nacionaliniu parku ir žydros jūros pakrantėmis. Vaikštinėjant po senamiestį, būtinai aplankykite jame įsikūrusį pranciškonų vienuolyną, kuriame rasite didžiulę kolekciją jūros kriauklių bei užsukite į vietinį gėlių ir vaisių turgelį.

Kroatijos klimatas

Kroatijai priskiriamos trys klimatinės zonos: Viduržemio pajūrio, kalnų ir vidutinė žemyninė. Vidutinė vasaros mėnesių oro temperatūra 25 ºC. Dienomis paprastai būna 27 ºC – 30 ºC, naktimis 20 ºC – 22 ºC. Geriausias metas keliauti po Kroatiją gegužės – rugsėjo mėnesiais. Žiemos šaltos, su dažna šlapdriba ir sniegu, vidutinė mėnesių oro temperatūra svyruoja apie 1 ºC. Šalies kalnuose vyrauja vėsios vasaros ir šaltos žiemos su dideliu sniego kiekiu, kuriuose kartais kyla ir smarkios pūgos.

Kroatijos transportas

Viešojo transporto infrastruktūra Kroatijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami spaudos kioskuose, stotyse arba internetu. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį, tai patogiausias keliavimo būdas Kroatijoje. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai. Tarp didesnių miestų kursuoja ir greitieji autobusai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, jie itin komfortiški ir greiti. Tarp Kroatijos salų ir pakrantės miestų galima keliauti keltais, laivais ar katamaranais. Šalyje taip pat labai populiarūs dviračiai, kuriais turistai keliauja vaizdingais maršrutais, ypač daug dviračių takų nutiesta Istrijos pusiasalyje. Dubrovnike yra puikiai išvystyta viešojo transporto sistema. Nemokamai viešuoju transportu galėsite naudotis jei įsigysite ,,Dubrovnik Card“.

Na, o jei planuojate geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį, norėdami vairuoti nuomotą automobilį Kroatijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 3 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 12 Eur už parą.

Čia galite rasti geriausias kainas  >>>>  ir nepamirškite apdrausti nuomojamo automobilio KASKO draudimu su mūsų inovatyviu partneriu ,,Icarhireinsurance“.

Kroatija auto nuomaNaudingos transporto nuorodos:

Autobusai   >>>>    Traukiniai   >>>>   Keltai    >>>>    Skrydžiai tarp miestų  >>>>

Nakvynė KroatijojeBooking.comBooking.com

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Bilietai į muziejus, turus, atrakcionus

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!