+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Kroatija

Ką pamatyti Kroatijoje

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Nors ir nedidelė šalis, bet labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta. Čia rasite didingus Dinarų kalnus, žymųjį Plitvicos nacionalinį parką ir daugybę kitų parkų, krioklius, pilis, muziejus, cerkves, fortus, krištolinius ežerus ir aukštomis sienomis apsuptus miestus. Neabejojame, kad visos lankytinos vietos Kroatijoje jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl liksite sužavėti šia šalimi ir parsivešite tik pačius geriausius įspūdžius.

Zagrebas

Kroatijos sostinė Zagrebas yra pastatytas Savos upės slėnyje, Medvenicos kalno papėdėje. Tai – didelis ir modernus miestas, žymus įdomiais muziejais, teatrais, bibliotekomis ir didžiuliais parkais. Zagrebas padalintas į dvi dalis: Aukštutinę, kurioje yra senoji miesto dalis ir Žemutinę, kur stovi neobarokiniai ir art deco stiliaus pastatai bei gražiosios miesto bažnyčios. Lankantis mieste, būtina pasivaikščioti senamiestyje, kur įsikūrę svarbiausi valstybės valdymo objektai, užsukti į Dolac turgų ir aplankyti Mirogoj kapines – architektūrinį paminklą ar įdomiuosius sostinės muziejus.

Lankytinos vietos Zagrebe

Zagrebo katedra

Populiariausia sostinės lankytina vieta yra Zagrebo katedra. Tai XIII a. statinys, kuris buvo ne kartą rekonstruotas, tačiau išlaikęs viduramžių dvasią iki šiol. Katedra turi 9 bokštus, kurie labiausiai traukia turistus. Ji tarsi miesto simbolis, kuris buvo svarbus viduramžiais ir toks pat reikšmingas dabar.

Zagrebo katedra

Maršalo Tito aikštė

Labai įdomi Maršalo Tito aikštė, kuri turistus pritraukia savo statiniais. Joje rasite ne tik muziejus, garsias skulptūras, bet ir kitus svarbius miesto pastatus. Čia galima pasigrožėti „Gyvenimo šaltinis“ bei „Šv. Georgas ir Drakonas“ skulptūromis, užsukti į Kroatijos Nacionalinį teatrą, Kroatijos mokyklos muziejų ar Menų ir amatų muziejų. Aikštėje taip pat stovi Zagrebo universiteto Teisės fakultetas bei Muzikos akademija.

Maršalo Tito aikštė

Zagrebo botanikos sodas

Sostinėje rasite botanikos sodą, kuriame mielai laiką leidžia tiek vietiniai, tiek turistai. Įdomu tai, kad jis iš mažos universiteto botanikos fakulteto tyrimo vietos išaugo iki didžiulės žaliosios zonos. Čia galima pasivaikščioti, susipažinti su retais augalais, stebėti vėžlius ir žuvis ar šiaip pailsėti nuo miesto šurmulio. Sode auga virš 10 000 įvairių augalų rūšių.

Zagrebo botanikos sodas

Zagrebo zoologijos sodas

Zagrebo zoologijos sodas įsikūręs rytinėje miesto dalyje, Maksimir parke. Jame lankytojai gali susipažinti su gyvūnais iš viso pasaulio. Čia gyvena daugybė paukščių, žinduolių, žuvų, roplių, varliagyvių ir kitų bestuburių. Aplankius zoologijos sodą, galima tuo pačiu pasivaikščioti po nuostabųjį Maksimir parką, kuriame auga ne tik įvairūs augalai, bet ir telkšo penki ežerai.

Zagrebo zoologijos sodas

Zrinjevac parkas

Miesto centre rasite seniausią parką – Zrinjevac. Lankytojai juo domisi nepriklausomai nuo metų laiko, nes vasarą tai jauki žalioji zona, o žiemą čia gražu pasivaikščioti dėl įvairių dekoracijų. Taip pat parkas lankytojus traukia ir renginiais, kurie čia vyksta gana dažnai.

Zrinjevac parkas

Ban Jelacic aikštė

Ban Jelacic aikštė yra svarbiausia miesto aikštė, kurią mėgsta visi. Ją puošia Manduševac fontanas, kuris yra dažna žmonių susitikimo vieta. Aikštei žavesio suteikia įvairių laikotarpių architektūros stilių mišinys. Tarp stilių galima sutikti tiek baroko, modernizmo, tiek  klasicizmo ir kt.

Ban Jelacic aikštė

Mimaro muziejus

Vieno privataus asmens kolekcijos dėka atsirado Mimaro muziejus. Šiai kolekcijai buvo pastatytas pastatas, kuris tapo turistų gausiai lankoma vieta. Muziejuje eksponuojami paveikslai, skulptūros, baldai ir kiti daiktai. Visa ekspozicija yra iš Mesopotamijos, Persijos, Senovės Egipto, Tolimųjų Rytų ir Europos.

Mimaro muziejus

Lotrsac bokštas

Lotrsac bokštas kažkada turėjo gynybinę funkciją ir saugojo miestiečius nuo priešų. Jo viršuje kabojo didelis varpas, kuris ir pranešdavo apie pavojų. Šiandien bokštas tarnauja kaip taškas, nuo kurio viršaus atsiveria graži miesto panorama. Čia taip pat galima užsukti į suvenyrų krautuvėlę ar meno galeriją.

Lotrsac bokštas

Archeologijos muziejus

Šis muziejus papasakos Kroatijos istoriją, kuri gana turtinga ir įdomi. Muziejuje rasite  penkias kolekcijas, kurias sudaro virš 400 tūkst. eksponatų. Didžioji dalis eksponatų yra rasti pačioje šalyje. Čia taip pat galėsite susipažinti ir su Egipto mumijomis bei graikiško stiliaus radiniais.

Archeologijos muziejus Zagrebe

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Lankytinos vietos Kroatijoje

Dalmatijos pakrantė

Dalmatijos pakrantė

Vizitinė Kroatijos kortelė – nuostabioji Dalmatijos pakrantė, besitęsianti apie 2000 kilometrų palei Adrijos jūrą. Keliaudami šiuo maršrutu, galėsite grožėtis kalkakmenio uolomis, mažomis įlankomis, daugybe salų ir salelių bei gražiaisiais skardžiais. Pakrantėje yra septyni nacionaliniai parkai, ne vienas laukinis paplūdimys, viduramžius menantys miesteliai, bei romėnų laikų gyvenvietės ir gražiausi Kroatijos miestai – Splitas bei Zadaras. Pajūryje išsibarsčiusios salos vilioja tiek turistus, tiek vietinius.

Dubrovnikas

Dubrovnikas

Dubrovnikas – tai miestas muziejus, kuriame dominuoja viduramžių architektūra ir daug baroko stiliaus bažnyčių. Įspūdingas miesto senamiestis yra apsuptas gynybinės sienos, už kurios slepiasi siauros gatvelės, paslaptingieji akmeniniai namai ir nuostabios bažnyčios. Pasivaikščiokite miesto sienomis, nuo kurios atsiveria pasakiški vaizdai į Lorenso fortą, pagrindinę miesto gatvę Stradun, Dubrovniko katedrą ir gotikinius Rektorių rūmus. Miestas patiks tiek ramų poilsį mėgstantiems, tiek aktyviau atostogaujantiems. Didžiausią įspūdį jums paliks žydroji pakrantė, kurią skalauja krištolo skaidrumo vanduo.

Brela

Brela

Gražiausių paplūdimių savininku tituluojamas mažas miestelis Brela, o miestelio simbolis Kamen Brela uola, jau žinoma visame pasaulyje. Krištolinio jūros vandens skalaujami paplūdimiai, pušynais įrėmintos mažos įlankėlės ir pasakiško grožio vaizdai lyg magnetas traukia turistus. Kiekvienas atvykėlis čia jaučiasi lyg rojuje.

Mleto nacionalinis parkas

Mljeto nacionalinis parkas

Mljetas – didžiausia ir žaliausia Dalmatijos pakrantės sala, kurios daugiau nei du trečdalius ploto užima miškai. Tarp miškų išsibarstę vynuogynai ir maži kaimukai. Saloje įkurtas Mljeto nacionalinis parkas, supantis du joje esančius ir tarpusavyje susijungiančius ežerus. Vieno ežero salelėje yra įkurtas Benediktinų vienuolynas ir maža bažnytėlė. Senaisiais laikais čia poilsiaudavo romėnai, kurių laikus šiandien primena Palatiumo gyvenvietės griuvėsiai.

Rovinis

Rovinis

Rovinis – vienas populiariausių kurortų Viduržemio jūros pakrantėje. Netoli šio kurorto yra išsibarsčiusios 22 salos, dėl ko kurortas dar labiau traukia turistus. Siauros akmeninės gatvelės, istoriniai pastatai, renesanso ir baroko stiliaus rūmai, neryškūs namukai tiesiog užburia. Čia švelnus klimatas, geri viešbučiai ir 100 metų senumo akvariumas kurortą daro vis žinomesniu.

Vis sala

Vis sala

Ši atokiausia Kratijos sala turi tik 4000 gyventojų. Ji dar kitaip vadinama vynuogynų sala, nes joje auga daugybė vynuogynų bei alyvmedžių. Vis sala patiks mėgstantiems ramybę, nes čia yra ne vienas laukinis paplūdimys. Vietiniuose, viduramžių dvasia alsuojančiuose restoranėliuose, siūloma  paragauti tradicinių kroatiškų ir europietiškų patiekalų.

Hvaras

Hvar sala

Hvar sala pelnytai gali vadintis Dalmatijos regiono deimantu. Tai žalia ir labai saulėta sala, turinti daugybę smėlio paplūdimių ir pakerinti savo įspūdingais peizažais. Levandų laukai, vynuogynai, pušimis apaugę kalnai ir maži jaukūs kaimeliai – tai Hvar gamtovaizdžio dalis. Salos centras – Hvar miestas, turintis gotiškas pilis, senąsias tvirtoves, akmenines gatveles ir gražiąsias bažnyčias.

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas

Garsiausia Kroatijos vieta, sulaukianti milžiniško turistų dėmesio – Plitvicos ežerų nacionalinis parkas. Tai didžiulis miškų ir ežerų kompleksas, kuris užburia savo natūralumu ir įspūdingais vaizdais. Visi ežerai tarpusavyje yra sujungti kriokliais, kas sudaro nuostabų vaizdą. Parke gyvena meškos, vilkai, net 120 rūšių paukščių ir galybė drugelių. Visur yra pasivaikščiojimo takai, kurie veda kai kur net ežerėlių paviršiumi, šalia stačių skardžių ar kalnų papėdėmis.

Splitas

Splitas

Splitas – tai didžiausias miestas Adrijos jūros pakrantėje. Unikaliame mieste galima rasti visus architektūrinius stilius ir čia puikiai suderintas modernumas su tradicijomis. Labiausiai lankomas objektas yra romėniški Diokletiano rūmai. Jie tarsi miestas mieste, nes visa įspūdingos senovinės architektūros teritorija yra apsupta aukštomis sienomis ir atskirta nuo likusio miesto. Rūmų teritorijoje gyvena net trys tūkstančiai žmonių.

Zadaras

Zadaras

Tai miestas, esantis pietinėje Kroatijos dalyje. Miestas unikalus savo siauromis senovinėmis gatvelėmis ir turintis daugybę bažnyčių. Būtina pasivaikščioti nuostabiame Zadaro senamiestyje, kuriame rasite Romos forumą, gražiąją švento Donato bažnyčią, Anastasijos katedrą, archeologijos muziejų ir Zadaro universitetą. Visgi didžiausia miesto pažiba yra Jūros vargonai, kuriais groja gamta – vėjas ir vanduo.

Pula

Pula

Tai nedidelis, bet labai įdomus miestelis Istrijos pusiasalyje, garsus romėnišku amfiteatru, kuriame vykdavo gladiatorių kovos. Šiandien čia rengiami koncertai ir festivaliai. Puloje rasite daug romėniškų griuvėsių, triumfo arką ir Augusto šventyklą. Mieste yra daug įvairių kultūrų palikimo, kas suteikia dar daugiau jam žavesio.

Korčula

Korčula

Korčula – tai antra pagal dydį sala Adrijos jūroje, nuo žemyno atskirta nedideliu sąsiauriu. Joje dominuoja miškai, alyvmedžiai ir vynuogynai, tarp kurių įsispraudę maži kaimeliai, pakrantes puošia smėlėti paplūdimiai. Svarbiausias salos miestas Korčula, apsuptas gynybinių sienų, su spalvingomis turgavietėmis ir renesanso architektūra. Mieste būtinai aplankykite gotikinę Šv. Morkaus katedrą ir garsiojo viduramžių keliautojo Marko Polo namą.

Krka nacionalinis parkas

Krka nacionalinis parkas

Tai vienas įspūdingiausių Kroatijos parkų, kuriame išsaugota natūrali gamta. Parkas yra ties Krka upe – viena gražiausių Kroatijoje. Čia rasite daugybę krioklių, natūralių įvairiaspalvių baseinėlių, pamatysite septynias upes, susiliejančias į vieną krioklį ir galėsite grožėtis pasakiškais peizažais. Krka upėje, šalia krioklių galėsite išsimaudyti. Vieni žaviausių Krka nacionaliniame parke Skradinski Buk kriokliai, kurie krenta iš 37 m aukščio per 17 travertino terasų.

Bračo sala

Bračo sala 

Ši Kroatijos sala yra trečia pagal dydį Adrijos jūroje. Turistus čia vilioja nuostabūs paplūdimiai, šilta skaidri jūra, kultūrinis paveldas ir gardūs vietiniai patiekalai. Pati didžiausia salos puošmena yra Auksinio rago kyšulys, kuris vėjo ir bangų pagalba nuolat keičia formą. Bračo saloje siūlomos įvairios vandens pramogos ir daugybė paslaugų geriausiuose Kroatijoje grožio salonuose.

Opatija

Opatija

Dar vienas Kroatijos kurortas Opatija yra populiarus ne tik tarp turistų, bet ir tarp vietinių gyventojų. Miestelis atsirado XIV a., kuomet apie vienuolyną buvo pradėta kurti gyvenvietė. Miestelį kaip nuostabią vietą atostogoms išpopuliarino Austrijos-Vengrijos imperatorių šeima, kuri čia buvo dažnas svečias. Kurorte, palei jūros pakrantę driekiasi 12 km pėsčiųjų takas „Lungo Mare“, kuris dėl savo vaizdingo maršruto pramintas vienu romantiškiausių.

Rabačas

Rabačas

Kažkada buvęs mažu žvejų kaimeliu, šiandien Rabačas gali pasigirti kurorto statusu. Tai šeimų poilsiui skirtas kurortas, viliojantis gražiomis pakrantėmis, puikia nacionaline virtuve ir šilta jūra. Čia patiks ir teniso gerbėjams, nes Rabače yra net 20 teniso kortų. Pakrantėse pilna laivelių, kurie mielai nuplukdys jus į kitas salas ar pasiūlys nardymo bei žvejybos inventorių.

Rijeka

Rijeka

Rijeka yra pats didžiausias Kroatijos uostas ir kartu gana judrus miestas. Jame gausu pramogų, įvairių architektūrinių paminklų, vyksta įdomūs festivaliai. Čia galima  pasivaikščioti po senamiestį, pasigrožėti nuostabia miesto panorama nuo Kalvarijos kalvos ar iš miesto bokšto, užsukti į Jūreivystės ir istorijos muziejų bei aplankyti Senųjų vartų arką. Norintys ramesnio poilsio, gali jaukiai įsikurti ant mažų akmeninių salelių paplūdimyje ir stebėti povandeninį gyvenimą, nes čia vanduo yra krištolinio skaidrumo.

Crikvenica

Crikvenica

Crikvenica – tai dar vienas Kroatijos kurortas, išsiskiriantis savo paplūdimiu, kuris yra smėlėtas, bet mokamas. Kurortas įsikūręs žemyninėje dalyje ir yra labai populiarus tarp turistų. Čia viskas vienoje vietoje: viešbučiai, kavinės, barai, naktiniai klubai ir parduotuvės. Norintys išbandyti vandens pramogas irgi nenusivils, nes čia jų gausu. Taip pat yra žirgynas, lauko teniso kortai, organizuojama daug renginių, todėl nuobodžiauti tikrai neteks.

Baška

Baška

Šeimyniniam poilsiui puikiai tiks Baška kurortas, esantis Krka saloje. Kurortas turi smulkaus žvyro paplūdimius, yra apsuptas kalnų ir vynuogynų. Čia besiilsintys gali tiek ramiai leisti laiką paplūdimiuose, tiek išmėginti įvairias vandens pramogas ar atrakcionus. Pačiame miestelyje taip pat galima apžiūrėti kultūrines vietas, garsėjančias senoviniu kultūriniu paveldu.

Creso sala

Creso sala

Viena iš didžiųjų Adrijos jūros salų Cresas yra gana kalnuota. Ji turi labai gražų Lubenice paplūdimį, kurį supa uolos, suteikdamos jam žavesio. Čia puiki poilsio vieta norintiems ramybės, be barų, restoranų ar kitos veiklos. Saloje įsikūrę du miesteliai – tai Cresas ir Osoras. Pirmasis yra venecijiečių palikimas, o antrasis – tarsi muziejus, kuriame viskas mena bronzos amžių.

Imotski ežerai

Imotski ežerai

Jeigu norite pamatyti du gražius ryškius ežerus, turėtumėte užsukti į Imotski vietovę. Abu jie yra karstinės įdubos, prisipildžiusios vandens. Vieną ežerą supa rausvos spalvos uolienos ir jis vadinamas Raudonuoju, o kitas dėl savo mėlynos spalvos gavęs Mėlynojo ežero pavadinimą. Raudonasis ežeras yra gana gilus, jo gylis siekia net 500 metrų.

Kornatų nacionalinis parkas

Kornatų nacionalinis parkas

Kornatų nacionalinį parką sudaro virš 130 salų, kurių didžioji dalis yra negyvenamos. Salynas susiformavo apsėmus kalnus ir likus kyšoti tik jų viršūnėms. Jos turi gana skurdžią florą ir fauną, nes sąlygos gyvybei čia gana sudėtingos, aplinkui daugiausiai kalkakmenis. Parkas labai populiarus tarp vandens sporto mylėtojų, kurie čia mielai buriuoja.

Žydroji grota

Žydroji grota

Žydrojo grota – tai urvas, kuriame šviesa praėjusi jūros vandenį patenka į jį ir sukelia šviesos efektą. Čia geriausia apsilankyti vidurdienį, nes tada patirsite didžiausią įspūdį. Šis gamtos grožis yra Biševo salos oloje. Žydroji grota primena kitą labiau žinomą Kaprio salos Žydrąją grotą. Ekskursijas į šią nuostabią vietą, siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Brijunų nacionalinis parkas

Brijunų nacionalinis parkas

Brijunų nacionalinį parką sudaro 14 salų, iš kurių tik dviejose gali lankytis turistai. Salos pasiekiamos iš Fažana miestelio laivu. Jose gyvena įvairūs egzotiniai gyvūnai, kurie buvo dirbtinai apgyvendinti salose. Čia senais laikais, savo įspūdingose vilose laiką leido turtingi romėnai, tačiau šiandien iš visko likę tik griuvėsiai

Andautonia archeologinis parkas

Andautonia archeologinis parkas

Šis parkas tarsi muziejus po atviru dangumi. Jame yra Scitarjevo kaimas, kuris patrauks akį savo tradiciniais kroatiškais namukais. Parke yra rasti I a. senovės Romos Andautonia miesto griuvėsiai, kurie tikrai sudomins istorijos ir archeologijos mylėtojus. Lankytojai gali apžiūrėti tik dalį teritorijos, nes kitur iki šiol vyksta kasinėjimai.

Vranjaca urvas

Vranjaca urvas

Vranjaca urvas yra šalia Splito miesto. Jį kažkada atrado vietinis gyventojas ir kaip palikimą perdavė tolimesnėms savo kartoms. Šiandien po urvą ekskursijas veda pats jo savininkas, t. y. urvo atradėjo anūkas. Jame rasite stalaktitų ir stalagmitų sankaupas, kurios atrodo įspūdingai.

Novi Vinodolski

Novi Vinodolski

Populiarus ir amžinai žalias miestelis Novi Vinodolski yra tikras rojus turistams. Čia puikus oras, skaidri jūra, daugybė aktyvios veiklos tik ir kviečia poilsiui. Miestelyje galima susipažinti su vietiniais kultūrinio paveldo objektais: „Paulist“ vienuolių vienuolyno liekanomis, Frankopanų citadele, romėnų tvirtovės sienomis „Lopsica“, katedra ir Šv. Trejybės koplyčia. Poilsiaujant kurorte būtina paragauti šviežių jūros gėrybių.

Trogiras

Trogiras

Trogiras – tai pasakiško grožio miestelis – uostas, esantis saloje, kuris jus sužavės nuo pirmos minutės. Siauros gatvelės, akmeniniai namukai, bažnyčios, rūmai ir nuostabioji katedra – tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Trogiras turi mažiausią pasaulyje tiltą, kuris sujungia žemyninę Kroatijos dalį su sala. Čia rasite įvairių pramogų, kurios atostogaujantiems neleis nuobodžiauti.

Makarska

Makarska

Tai dar vienas turistus traukiantis miestas, įsikūręs Adrijos jūros pakrantėje ir Biokovo kalnų papėdėje. Čia yra uostas, iš kurio lengvai galima pasiekti garsiąsias Bračo ir Hvar salas, bei keletą kitų. Makarska turistus traukia savo unikaliu senamiesčiu, šalia esančiu Biokovo nacionaliniu parku ir žydros jūros pakrantėmis. Vaikštinėjant po senamiestį, būtinai aplankykite jame įsikūrusį pranciškonų vienuolyną, kuriame rasite didžiulę kolekciją jūros kriauklių bei užsukite į vietinį gėlių ir vaisių turgelį.

Pramogos ir ekskursijos

Kroatijos klimatas

Kroatijai priskiriamos trys klimatinės zonos: Viduržemio pajūrio, kalnų ir vidutinė žemyninė. Vidutinė vasaros mėnesių oro temperatūra 25 ºC. Dienomis paprastai būna 27 ºC – 30 ºC, naktimis 20 ºC – 22 ºC. Geriausias metas keliauti po Kroatiją gegužės – rugsėjo mėnesiais. Žiemos šaltos, su dažna šlapdriba ir sniegu, vidutinė mėnesių oro temperatūra svyruoja apie 1 ºC. Šalies kalnuose vyrauja vėsios vasaros ir šaltos žiemos su dideliu sniego kiekiu, kuriuose kartais kyla ir smarkios pūgos.

Kaip nuvykti į Kroatiją?

Norėdami nuvykti į Kroatiją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Kauno į Zadarą, taip pat iš Vilniaus į Rijeką ir Dubrovniką. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Kroatiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą, kurį sudarys: skrydžiai, autobusai ir pilnas lankytinų vietų planas.

Kaip keliauti po Kroatiją?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Kroatiją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį, tai patogiausias keliavimo būdas Kroatijoje. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai. Tarp didesnių miestų kursuoja ir greitieji autobusai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, jie itin komfortiški ir greiti. Tarp Kroatijos salų ir pakrantės miestų galima keliauti keltais, laivais ar katamaranais. Šalyje taip pat labai populiarūs dviračiai, kuriais turistai keliauja vaizdingais maršrutais, ypač daug dviračių takų nutiesta Istrijos pusiasalyje. Dubrovnike yra puikiai išvystyta viešojo transporto sistema. Nemokamai viešuoju transportu galėsite naudotis jei įsigysite ,,Dubrovnik Card“.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį, norėdami vairuoti nuomotą automobilį Kroatijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 3 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 12 Eur už parą.

Čia galite rasti geriausias kainas  >>>>  ir nepamirškite apdrausti nuomojamo automobilio KASKO draudimu su mūsų inovatyviu partneriu ,,Icarhireinsurance“.

Kroatija auto nuoma

Naudingos transporto nuorodos:

Autobusai   >>>>    Traukiniai   >>>>   Keltai    >>>>

Nakvynė Kroatijoje

Kroatija yra populiari atostogų vieta tarp turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Kroatijos salų paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Hotel Villa Diana – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis šalia Splito miesto centro.
Guest House Tomasi – svečių namai įsikūrę Dubrovnike, UNESCO sąraše esančiame senamiestyje.
Hotel Jadran – jūros pakrantėje, šalia paplūdimio ir 1 km nuo Rijekos centro nutolęs viešbutis.
Hotel Antica – Hvar saloje įsikūręs, geras 4 žvaigždučių viešbutis.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
  • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!