+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Krabi lankytinos vietos

Krabi lankytinos vietos

Krabi

Krabi – nepaprasto grožio Tailando regionas, kurio lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Krabi įsikūręs žemyninėje dalyje, todėl iš čia labai patogu susisiekti su aplinkiniais regionais ir šalia esančiomis žadą atimančiomis salomis. Tai viena iš labiausiai turistus traukiančių krypčių Tailande. ​Regiono sostinė – nedidelis Krabi miestelis, apsuptas džiunglių. Jis garsus savo naktiniais turgumis, į kuriuos mielai užsuka tiek vietiniai, tiek turistai. Šį regioną juosiančios salos savo grožiu pakeri ne vieną. Krabi patiks ir ekstremalaus poilsio mėgėjams, nes įvairiose regiono vietovėse galima nardyti, laipioti uolomis, leistis į žygius džiunglėmis ar plaukioti baidarėmis. Dar viena įdomi Krabi vieta – Tigro urvas. Tai unikali šventykla, pastatyta uoloje, o kelias iki jos bus kupinas nuotykių, nes pakeliui keliautojus lydės beždžionės. Krabi regione driekiasi ir viena gražiausių pakrančių visame Tailande – tai Pra Nang, kuri poilsiautojus vilioja balto smėlio paplūdimiu bei skaidriu smaragdiniu vandeniu. Krabi įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl neabejojame, kad geriausios lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Krabi lankytinos vietos

Krabi miestas

Krabi miestas

Tai ramus Krabi provincijos miestas, tačiau ir jame yra ką pamatyti. Miestas garsus savo šviesoforais, šventykla Wat Kaew Korawaram, upės pakrante, bei savo simboliu – didžiulio Krabo statula. Krabi miestas nors ir nėra labai populiarus, tačiau jis patogus turistams, nes iš čia esančios prieplaukos, poilsiautojai dažniausiai keliauja į Krabi provincijos salas ar kitus netoliese esančius paplūdimius. Iš miesto lengvai galima pasiekti tokius išskirtinius gamtos objektus, kaip Smaragdo tvenkinį, Khao Ngon Nak apžvalgos aikštelę ar Phi Phi salas.

Ao Nang Krabi kurortas

Ao Nango kurortas

Ao Nango yra populiariausias ir labiausiai išvystytas kurortas Krabi regione. Pats miestelis nedidelis, dvelkiantis ramybe, o paplūdimių grožis žavi kiekvieną atvykėlį. Ao Nango kurorte rasite nemažai viešbučių, svečių namų, restoranų, barų ir suvenyrų parduotuvėlių. Čia gerai išvystytas turizmas, todėl galite užsisakyti ekskursijas su gidu ir nuplaukti į netoliese esančias salas, panardyti ir pasidžiaugti kerinčiu povandeniniu pasauliu. Taip pat iš Ao Nango kurorto labai patogu pasiekti ir garsųjį Railay įlankos paplūdimį, kurio grožis žinomas visame pasaulyje. Įvairias ekskursijas galite užsisakyti ČIA.

Railay paplūdimys

Railay paplūdimys

Railay paplūdimys driekiasi į pietus nuo Ao Nango paplūdimio. Tai mažas pusiasalis, kuriame galima išvysti net keturis paplūdimius. Nors įspūdingas Phra Nang pusiasalis yra sujungtas su žemynu, tačiau jį nuo likusios Krabi dalies atskiria statūs džiunglių slėniai ir kalkakmenio uolos, todėl tik jūra galite pasiekti šį rojaus kampelį. Čia nerasite jokių autobusų, automobilių, tik ilgauodeges valtis. Vaikščiodami galėsite gėrėtis balto smėlio paplūdimiais, žydra jūra ir neįtikėtino grožio kalkakmenio uolomis. Geriausia vieta išvykimui į šį rojų – Ao Nongo centras, iš kurio valtele per 15 minučių pasieksite tikslą – Railay paplūdimį. Taip pat rekomeduojame ten plaukti po 16 val., kuomet didžioji dalis turų jau išplaukia iš ten.

beždžionių parkas

Than Bok Khorani nacionalinis parkas

Iš Ao Luko miestelio galima patekti į Than Bok Khorani nacionalinį parką. Parkas garsus savo natūraliai išsaugota gamta. Jame galima išsimaudyti natūraliuose tvenkiniuose ar apsilankyti olose. Aplinkui išvysite aukštas kalkakmenio uolas, kurios panašios į Phang Nga įlankoje esančias. Than Bok Khorani nacionalinio parko kalvotas ir sodrus kraštovaizdis bei mangrovių miškai sukuria ypatingą atmosferą. Keliaukite per mangrovės miškus į mažai civilizacijos paliestus urvus arba tiesiog maudykitės mažuose baseinėliuose ir mėgaukitės naturalia aplinka.

Khao Phanom Bencha nacionalinis parkas

Khao Phanom Bencha nacionalinis parkas

Tai dar vienas nedidelis nacionalinis parkas, esantis į šiaurę nuo Krabi miesto, kuris užima apie 50 km² plotą. Šiame parke galima išvysti krioklių, natūralių versmių, urvų ir įvairių rūšių laukinių gyvūnų. Jis yra tapęs namais tokiems gyvūnams, kaip leopardai, azijiniai juodieji lokiai, gibonai ir makakos. Jeigu jums pasiseks, galite pamatyti net tapyrus, kurie dažnai yra vadinami ,,gyvosiomis fosilijomis“. Parke taip pat gyvena pora šimtų skirtingų paukščių rūšių ir daugybė įdomių roplių rūšių.

Tigro urvo šventykla Krabi

Tigro urvo šventykla Krabi

Tigro urvo šventykla arba Wat Tham Sua siūlo tikrą dvasinį potyrį nuostabioje natūralioje aplinkoje. Ši šventykla nutolusi apie 9 km į šiaurę nuo Krabi miesto ir tai yra vienas nuostabiausių Tailando gamtos stebuklų. Šventykla pastatyta aplinkoje, kurią supa atogrąžų miškai, urvai ir kalnai. Vaizdingoje Wat Tham Suea šventykloje gyvena ir meldžiasi vienuoliai. Pagrindiniame šventyklos urve yra įdomių ir senų relikvijų, tačiau didžiausias traukos objektas – Budos pėdos įspaudas. Kitas populiarus šventyklos objektas yra laiptai, vedantys į kalno viršūnę. Norėdami patekti į šią istorinę vietą, turite užkopti 1272 laipteliais aukštyn, tačiau tai nėra lengva užduotis, nes ore tvyrantis karštis viską apsunkina. Pakilę į viršų būsite apdovanoti pasakiškais panoraminiais vaizdais į nuostabią Andamanų jūrą, atogrąžų salas, gražiąsias kalkakmenio uolų formas, žaliuojančius miškus ir Budos pėdą.

Khao Khanab Nam kalnai

Khao Khanab Nam kalnai

Stulbinančios 100 metrų aukščio Khao Khanab Nam uolos, tarp kurių teka Krabi upė, yra vienos garsiausių Krabi orientyrų. Šie didingi gamtos stebuklai yra tarsi vartai į Krabi miestą. Vaikštant po Khao Khanab Nam kalnus, galite užsukti į stalagmitų ir stalaktitų urvus ar grožėtis naturalia gamta. Lengviausia nuvykti į šiuos kalnus iš Krabio Chao Fa prieplaukos, užsisakant ilgauodegę valtį. Kelionės metu verta sustoti prie Ko Klango žvejų kaimelio, kuriame rasite muziejų ir vietinį amatų centrą. Kaimo gyventojai demonstruoja medvilnės audimą, vietinių įrankių ir indų gaminimą bei žuvų veisimą. Taip pat galima nusipirkti vietinių gamybos suvenyrų ir dovanų.

Wat Kaew Korawaram šventykla

Wat Kaew Korawaram šventykla

Tai budistų šventykla Krabi mieste, kuri įsikūrusi ant kalvos virš miesto centro. Ji viena didžiausių šventyklų Krabyje, tačiau nėra tokia garsi kaip Wat Tham Suea. Šios gražios šventyklos sienos baltos, o stogas padengtas mėlyna spalva. Viduje rasite įvairių religinių paveikslų, budizmo relikvijų ir didelę auksinę Budos statulą.

Krabi Smaragdinis tvenkinys

Krabi Smaragdinis tvenkinys

Viena iš rekomenduojamų aplankyti vietų Krabi regione – Smaragdinis tvenkinys (dar žinomas kaip „Emerald Pool“). Jis yra Thung Teao gamtos draustinyje, neįprastame žemumų miške, kuriame gausu biologinės įvairovės. Ši krištolo skaidrumo lagūna su savo karštosiomis versmėmis traukte traukia turistus iš viso pasaulio. Krabi Smaragdinis tvenkinys yra nutolęs maždaug penkiasdešimt kilometrų nuo Krabi miesto ar Ao Nango. Turą į šią vietą galima iš anksto užsisakyti internetu.

Khao Ngon Nak Khao apžvalgos aikštelė

Khao Ngon Nak Khao apžvalgos aikštelė

Kalnų žygis į Khao Hang Nak yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti lankydamiesi Krabi. Jūsų laukia maždaug keturių kilometrų ilgio takas, kol pasieksite 565 m virš jūros lygio viršūnę. Lipti į kalną nėra taip sudėtinga, tačiau vistiek užtruksite apie dvi su pusę valandos. Pasiekus viršūnę, prieš jūsų akis atsivers stulbinantys panoraminiai vaizdai, kurių ilgai nepamiršite.

Krabi karštosios versmės

Krabi karštosios versmės

Maždaug 70 kilometrų nuo Krabi miesto esančios karštosios versmės, traukte traukia lankytojus. Karštųjų versmių vanduo prisotintas mineralinių druskų ir yra apie 35 – 40 laipsnių karščio. Šios atogrąžų vonios, esančios netoli Smaragdinio tvenkinio, ne tik nuima stresą, bet ir teigiamai veikia visą imuninę sistemą bei gydo įvairius sveikatos sutrikimus. Tai unikali patirtis, kurios neverta praleisti lankantis Krabi.

Gražiausi Krabi paplūdimiai

Klong Muang paplūdimys

Klong Muang paplūdimys

Vos 10 km automobiliu nuo Ao Nango jūs galite atrasti vieną geriausių paplūdimių visame Krabi regione. Smaragdinis vanduo, baltas, minkštas smėlis ir tvyranti ore ramybė, suteiks visišką atsipalaidavimą. Čia nerasite daug apsipirkimo vietų, didelių barų ar aktyvaus naktinio gyvenimo, todėl jeigu norite pasyvesnio poilsio, tai ši vieta kaip tik jums.

Paviršinis nardymas Koh Chang saloje

Noppharat Thara paplūdimys

Noppharat Thara paplūdimys nutolęs 18 km į vakarus nuo Krabi miesto ir ribojasi su Ao Nango kurortu. Šis ramybe dvelkiantis trijų kilometrų ilgio smėlio ruožo paplūdimys driekiasi Hat Noppharat Thara – Mu Ko Phi Phi nacionaliniame parke. Kaip ir daugumoje Krabi paplūdimių, jame nerasite paplūdimio skėčių, todėl teks nusipirkti, jeigu norėsite mėgautis saule. Atoslūgio metu iš paplūdimio galima nueiti pėščiomis iki šalia esančių salelių. Paplūdimys itin populiarus tarp vietinių, kurie čia ilsisi savaitgaliais su savo šeimomis ar draugais. Šioje vietovėje taip pat mėgstama nardyti.

Tubkaek paplūdimys

Tubkaek paplūdimys

Šis paplūdimys randasi vakariniame Krabi regiono pakraštyje ir iš Ao Nango kurorto jį galima pasiekti maždaug per pusvalandį automobiliu arba motoroleriu. Tubkaek paplūdimys – tai ramybės prieglobstis, siūlantis prabangą, baltą smėlį, skaidrų vandenį ir puikų vaizdą į šalia esančias jūros salas. Jeigu norite pabėgti nuo minios turistų ir ieškote ramybės bei atsipalaidavimo idiliškoje gamtos aplinkoje, tuomet šis paplūdimys kaip tik jums.

Ao Phra Nang paplūdimys

Ao Phra Nang paplūdimys

Tai garsiausias ir gražiausias Railay įlankos paplūdimys, esantis į pietus nuo Ao Nango paplūdimio. Phra Nang paplūdimys jau kelis dešimtmečius puošia atvirukus, taip reprezentuodamas Tailandą. Vaikščiodami po šį rojaus kampelį, galėsite grožėtis balto smėlio paplūdimiais, žydra jūra ir neįtikėtino grožio kalkakmenio uolomis. Į paplūdimį galima patekti tik su ilgauodege valtimi iš Ao Nong centro.

Maya paplūdimys

Maya įlankos paplūdimys

Phi Phi Leh saloje, Maya įlankoje rasite patį žymiausią Tailando paplūdimį — Maya. Būtent čia 2000 m. buvo nufilmuota dalis filmo ,,Paplūdimys“ su Leonardo Di Caprio. Maya įlanka yra pasakiškai graži, iš trijų pusių apsupta 100 metrų aukščio uolos. Įlankos viduje yra keli paplūdimiai, o pagrindinis iš jų yra apie 200 metrų ilgio su šilkiniu, minkštu ir baltu smėliu, povandeniniais spalvingais koralais bei egzotiškomis žuvimis. Geriausias laikas apsilankyti Maya įlankoje ir pasigrožėti garsiuoju paplūdimiu yra nuo lapkričio iki balandžio, kai jūra rami. Paplūdimį planuojama atidarytį 2022 m. pradžioje, tačiau turistų srautai bus stipriai ribojami.

Lankytinos vietos šalia Krabi

Phi Phi salos iš Krabi

Phi Phi salos iš Krabi

Tai vienos populiariausių ir daugiausiai turistų sulaukiančios salos, kurios yra vienos gražiausių pasaulyje. Aplink šias, rojų primenančias salas, nusidriekę koralų sodai, kurie jau senia tapę nardytojų rojumi. Šviesus, baltas paplūdimių smėlis, tankūs miškai ir turkio spalvos vanduo tiesiog užburia. Phi Phi Don saloje gyvenimas verda tiek dieną, tiek naktį, nes tai vienintelė sala, kuri nuolat gyvenama. Čia įsikūrę daugybė restoranų, barų, viešbučių, klubų ir SPA centrų. Turus į šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti iš anksto internetu, nes vietoje gali būti brangiau.

Koh Jum sala

Koh Jum sala

Ši žavinga, maža salelė, su kuria patogu susisiekti iš Krabi ir Lantos, dvelkia ramybe. Šešiuose paplūdimiuose, esančiuose septynių kilometrų ilgio pakrantėje įsikūrę apie 20 kurortų. Pagrindinis traukos objektas — Ko Pu kalno viršūnė, esanti 395 metrų aukštyje. Nuo jos atsiveria įspūdinga panorama į Krabi ir kitas, šalia esančias saleles. Lėtas Koh Jum gyvenimo tempas leis atsipūsti naturalioje aplinkoje.

Koh Lanta sala

Koh Lanta sala

Koh Lanta sala yra nutolusi apie 80 kilometrų nuo Krabi miesto. Ji siūlo ramų poilsį, norintiems pabėgti iš tokių populiarių turistinių vietų, kaip Puketas ar Phi Phi. Čia jūsų laukia draugiški vietiniai gyventojai ir labai naturali gamta. Rūke paskendusios vešlios džiunglės, švarūs smėlio paplūdimiai, gražūs koralų rifai ir krištolo skaidrumo vanduo pavers jūsų atostogas tobulomis. Salą patogiausia pasiekti iš Krabi miesto, Phi Phi, Puketo ir Koh Jum salos.

Koh Yao Yai sala

Koh Yao Yai sala

Andamanų jūroje, pusiaukelėje tarp Puketo ir Krabi, yra viena iš paskutinių Tailando nepaliestų vietų – Koh Yao Yai ir Koh Yao Noi salos. Tai įspūdingų paplūdimių, kokoso giraičių, žaliuojančių palmių, vaizdingų saulėlydžių ir nuostabaus gyvenimo jūroje rojus. Koh Yao Yai sala tikrai patiks ramybės ir gamtos mėgėjams. Čia galima važinėtis dviračiais, plaukioti baidarėmis, nardyti ar tiesiog vaikščioti po tuščius paplūdimius ir mėgautis įspūdingais vaizdais į Phang Nga įlanką. Jeigu norite ten nuvykti, turite keliauti į Bangrong prieplauką. Greitaeigis kateris jus nuplukdys tiesiai į Klong Hia prieplauką, esančią Koh Yao Yai saloje.

Koh Yao Noi sala

Koh Yao Noi sala

Dar viena įspūdinga ir turizmo beveik nepaliesta sala – Ko Yao Noi, esanti šalia Ko Yao Yai salos. Ji taip pat gali pasiūlyti natūralią gamtą, nuostabius paplūdimius ir šiltą jūrą. Koh Yao Noi saloje gyvena vieni draugiškiausių gyventojų visame Tailande. Didžiąją dalį vietinių abiejose salose sudaro musulmonai, kurie stengiasi šių vietų nepaversti laukinių linksmybių vieta. Jeigu norite pažinti salą iš arčiau, tai tiesiog išsinuomokite motorolerį ir džiaukitės kiekviena akimirka būdami joje.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Krabi klimatas

Vidutinė metinė temperatūra Krabi regione siekia 27 °C, klimatas čia dažniausiai būna švelnus. Krabi regionas dažniausiai išvengia daugumos taifūnų ir atogrąžų audrų. Palankiausias metas atostogauti Krabi ir aplink jį esančiose salose – nuo lapkričio iki kovo mėnesio pabaigos. Nuo balandžio mėnesio regione prasideda lietingasis sezonas, kuris tęsiasi iki spalio. Daugiausia kritulių iškrenta rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Kaip nuvykti į Krabi?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Krabi nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate ilgiau keliauti į Krabi regioną ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Krabi?

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, traukiniais, tuk tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite tuk tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susitarti dėl kainos. Po Krabi regioną geriausia keliauti nuomojantis motociklus arba motorolerius. Taip pat galite naudotis autobusų paslaugomis, jų tinklas regione gerai išvystytas, todėl neturėtų kilti problemų norint pasiekti lankytinas vietas. Norėdami pasiekti salas, plaukite keltais arba greitaeigiais kateriais. Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Krabi, galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Krabi

Krabi regionas ir geriausios lankytinos vietos labai populiarios tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža Krabi regione esančių paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Railay Bay Resort & Spa – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis šalia paplūdimio.
Sea Seeker Krabi Resort – Ao Nango paplūdimyje įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Krabi žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Krabi žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių regiono vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Krabi žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje vietovėje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Krabi žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Krabi žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

2 × three =