+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, o lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Vulkaninės kilmės sala laikoma viena gražiausių pasaulio salų. Čia klesti gamtos grožis, prabangūs viešbučiai, tobulas klimatas, ispaniški valgiai ir įdomios pramogos po UNESCO saugomas vietoves. Tenerifėje atrasite ugnikalnių, kalnų, balto smėlio paplūdimių, urvų, parkų, senove dvelkiančius kurortinius miestelius ir garsųjį Loro parką. Tenerifė lyg magnetas traukia turistus iš viso pasaulio, kurių čia kasmet apsilanko virš 5 milijonų, todėl neabejojame, kad salos lankytinos vietos paliks jums neišdildomus įspūdžius.

Lankytinos vietos Tenerifėje

Santa Krusas

Santa Krusas

Santa Krusas – Tenerifės salos sostinė. Tai didžiausias miestas saloje ir didžiausias žvejybos uostas Ispanijoje. Turistus čia atvilioja didieji prekybos centrai, siūlantys apsipirkti gana pigiai. Santa Kruse rekomenduojame būtinai užsukti į Gamtos ir žmogaus muziejų, kuriame pristatoma Kanarų salų istorija ir Espacio de las Artes muziejų, kur eksponuojami šiuolaikinio meno šedevrai. Neliks nepastebėtas ir Auditorio de Tenerife – modernus ir originalus miesto simbolis, o kasdieninį miestiečių gyvenimą galima stebėti centrinėje miesto aikštėje Plaza de Espana. Norintiems ramybės ir poilsio, rekomenduojame pailsėti garsiausiame sostinės parke Garcia Sanabria arba Las Teresitas paplūdimyje. Aktyviau laiką leidžiantys turistai, gali aplankyti vandens parką ir atrakcionus.

Loro parkas

Loro parkas

Loro parkas yra tikras šios gražios Ispanijos salos pasididžiavimas. Pagal turistų atsiliepimus jis yra antras pasaulyje. Parkas turi įspūdingas gyvūnų kolekcijas. Čia įsikūrusi ir didžiausia pasaulyje papūgų kolekcija, kurią sudaro apie 4000 paukščių. Zoologijos sode gyvena virš 200 pingvinų, o milžiniškame akvariume kartu su egzotinėm žuvelėm plaukioja apie 20 ryklių. Parke taip pat rengiami jūrų liūtų, orkų, delfinų ir papūgų gyvi pasirodymai, kurie ypač patinka vaikams. Bilietus į šį įspūdingą parką galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą. o daugiau apie Loro parką galite paskaityti ČIA.

Siamo parkas

Siamo parkas

Tai vandens atrakcionų parkas, esantis šalia Kosta Adechės kurorto. Siamo parkas įrengtas tailandietišku stiliumi. Čia rasite gausybę atrakcionų, galėsite pasigrožėti didžiuliais akvariumais, paragauti tailandietiškos virtuvės patiekalų. Norintys turi galimybę netgi apsipirkti tradiciniame tajų turguje ant vandens. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Playa de las Amerikas

Plaja de las Amerikas

Labiausiai turistus traukiantis Tenerifės kurortas – Plaja de las Amerikas. Jame kiekviena smulkmena yra pritaikyta turizmui: daugybė prekybos vietų, kazino, naktinių klubų, maitinimo įstaigų ir sporto centrų. Viskas modernu ir kosmopolitiška, kanarietiško stiliaus beveik nėra. Kurorto uoste galima pasigrožėti prabangiomis jachtomis arba smagiai praleisti laiką viename iš dviejų vandens atrakcionų parkų. Visai šalia įsikūręs zoologijos sodas, kaktusų ir egzotinių augalų parkas.

Džiunglių parkas

Džiunglių parkas

Turbūt vieninteles Europoje džiungles rasite Tenerifės džiunglių parke. Parkas turi įspūdingą augaliją ir gyvūniją, jame nuolat vyksta gyvūnų pasirodymai. Čia laisvai gyvena virš 500 gyvūnų. Pasivaikščiojimas parke labai įdomus, nes tenka eiti tuneliais, pakabinamais tiltais, pro urvus, tvenkinius ir t.t. Bilietus į šį parką galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Teidės nacionalinis parkas

Teidės nacionalinis parkas

Teidės nacionalinis parkas yra lankomiausia vieta saloje. Tai ugnikalnio, išsiveržusio prieš daugybę metų suformuotas parkas. Ugnikalnis kadaise buvo svarbus gvančių genčiai, jie čia melsdavosi. Atvykę į parką, pasijusite lyg būtumėte kitoje planetoje: aplinkui pamatysite sustingusias lavos upes, įvairios formos mineralų nudažytas uolas, dykumas. Norintys gali užkilti su keltuvu ar užkopti pėsčiomis į Teidės ugnikalnio apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria pasakiški vaizdai.

Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis, esantis Teidės nacionaliniame parke, yra trečias pagal aukštį ugnikalnis pasaulyje. Jo aukštis siekia beveik 4000 m virš jūros lygio. Įdomu tai, kad ugnikalnis miegantis ir gali suaktyvėti bet kurią akimirką. Vulkano kraštai randuoti, kur pėdsakus paliko besiliejanti lava. Ugnikalnio viršūnė, kurią įmanoma pasiekti tik su nakvyne, yra neapsakomo grožio vulkano krateryje. Jį juosia spalvotos uolos, kanalai ir įgriovos. Visa tai sukuria pasakišką vaizdą, kuriuo galima grožėtis ir grožėtis.

Guimaro piramidės

Guimaro piramidės

Guimaro piramidės yra viena labiausiai lankomų vietų Tenerifės saloje. Piramidės turi stačiakampio formą ir yra apie 12 metrų aukščio. Įdomu tai, kad jos buvo pastatytos iš lavos akmenų, nenaudojant jokios rišančios medžiagos. Iš devynių tuo metu pastatytų statinių iki šiandien yra išlikę tik šeši. Piramidžių parke esančiame muziejuje galima pažiūrėti pažintinius filmus. Bilietus į piramides galite nusipirkti čia.

Drakono medis

Drakono medis

Dar viena lankytina vieta Tenerifėje – Drakono medis. Neįtikėtina, kad vienas medis gali sulaukti tiek susidomėjimo. Keistos formos ir retai kur sutinkamas dracenos medis pirmiesiems vietiniams gyventojams turėjo ypatingą reikšmę. Manoma, kad 17 metrų aukščio Drakono medžiui yra virš 1000 metų. Jį galima pamatyti nedideliame Icod de los Vinos miestelyje.

Benijo paplūdimys

Benijo paplūdimys

Benijo yra juodo smėlio paplūdimys, apsuptas stačių aukštų uolų. Šis paplūdimys garsėja puikiais vaizdais ir didžiulėmis bangomis. Iš paplūdimio atsiveria gražus vaizdas į Roques de Anaga uolas. Jei jums patinka fotografuoti kraštovaizdžius, tai tikrai puiki vieta apsilankyti. Be jokios abejonės, tai ne tik vienas geriausių Tenerifės paplūdimių, bet ir vienas populiariausių paplūdimių Ispanijoje.

Roques de García

Roques de García

Roques de García yra bene garsiausios salos uolos, sudarytos iš vulkaninių medžiagų, kurios randasi Teidės nacionaliniame parke. Tarp šių vulkaninių darinių yra tokių unikalių, kad kai kurie net turi pavadinimus, pavyzdžiui, La Cascada, La Catedral ir Roque Cinchado. Pastaroji tokia išskirtinė, kad yra laikoma Tenerifės salos simboliu. Nufotografuokite uolas kartu su Teide, kad gautumėte vieną nuostabiausių Tenerifės vaizdų. Tai tikrai būtina pamatyti lankantis Tenerifės saloje.

Punta del Teno

Punta del Teno

Punta del Teno yra vakariausias Tenerifės salos taškas. Nors jis šiek tiek nutolęs nuo kelio, tačiau vis tiek rekomenduojame jį aplankyti, kad galėtumėte pasigrožėti uolų ir vandenyno vaizdais. Iš šios vietos taip pat galėsite pamatyti švyturį ir Los Gigantes. Šioje Tenerifės dalyje lankytojus labiausiai nustebina saulėlydžiai, todėl tuo metu stenkitės būti švyturyje ir mėgautis nepamirštamais vaizdais. Keliaudami po šią vietovę pasinaudokite galimybe aplankyti ir kitas Teno kaimo parko vietas turinčias didelę kultūrinę, ekologinę ir kraštovaizdžio vertę.

Anaga parkas

Anaga parkas

Anaga parkas garsėja savo grožiu ir unikalumu. Jame įrengti pėsčiųjų takai, patinkantys aktyvų poilsį mėgstantiems keliautojams. Nuostabi parko gamta tikrai sužavės jos mylėtojus. Kalnuose, gamtos apsuptyje pabirę maži kaimeliai, kuriuose vietiniai dar iki šiol gyvena uolose. Čia galima paskanauti ir vietinių patiekalų, nusipirkti rankų darbo dirbinių. Dėl visų šių gamtos stebuklų parkas yra žinomas kaip „Užburtasis miškas“ ir neabejotina, kad tai viena geriausių Tenerifės lankytinų vietų. Jeigu norite iš arčiau susipažinti su šia vieta, tai siūlome užsisakyti ekskursiją internetu iš anksto.

Los Gigantes uolos

Los Gigantes uolos

Los Gigantes yra Tenerifės kurortas, įsikūręs ties to paties pavadinimo uolomis. Šios įspūdingos uolos yra išsikišusios iš vandenyno apie 500 – 800 metrų aukščio. Geriausias jų vaizdas atsiveria iš praplaukiančių laivelių. Povandeninė Los Gigantes uolų dalis siekia 30 metrų, todėl tai labai populiari vieta tarp nardytojų ir žvejų. Iš miestelio taip pat galima vykti stebėti delfinus ir banginius – tai viena geriausių pramogų Tenerifėje. Pats kurortas ramus ir puikiai tinkantis poilsiui su šeima. Jo tamsios spalvos paplūdimys kitoks, nes visa pakrantė yra vulkaninės kilmės. Mėgstantys didesnį šurmulį, gali užsukti į vietinius restoranus ir barus

Maska tarpeklis

Maska tarpeklis

Maska tarpeklis yra viena gražiausių Tenerifės salos vietų. Tai įspūdingas kelias nuo vandenyno link kalnų kaimelio Maska. Kalnų vaizdai atima žadą, o kelionė serpantinais sukelia šiurpuliukus. Tai nėra lengvas kelias, bet tai ką išvysite bus verta kiekvieno metro. Tikslą pasieksite patekę į Maska kaimelį, kuris sužavės jus savo senoviniais akmeniniais nameliais.

Pragaro tarpeklis

Pragaro tarpeklis

Aktyvų poilsį mėgstančių turistų lankoma vieta – Pragaro tarpeklis, dar kitaip vadinamas Barranco del Infierno. Tarpeklyje šniokščia aukščiausias salos krioklys, o pats tarpeklis yra apie 6 kilometrų ilgio. Nukakti iki jo gali pavykti ne visiems norintiems, nes per dieną ten įleidžiama tik 300 lankytojų. Tarpeklio apylinkėse yra daugybė aborigenų urvų, o juose rasti radiniai eksponuojami Gamtos ir žmogaus muziejuje Santa Kruso mieste.

La Orotava

La Orotava

Šiaurinės salos dalies miestelis La Orotova kažkada turėjo sostinės titulą. Šiandien jis garsėja savo istoriniu senamiesčiu, žavinčiu barokinio stiliaus pastatais su gražiais drožinėtais balkonėliais. Verta aplankyti ir miestelio pasididžiavimą – Iglesia de La Concepcion bažnyčią. La Orotovoje taip pat galite užsukti į La Hijuela ir Viktorijos botanikos sodus, kuriuose galima atsikvėpti augalų apsuptyje.

Puerto de la Krusas

Puerto de la Krusas

Tai labai populiarus kurortas tarp turistų. Čia visada jų pilna, nes vasarą oras vėsesnis ir apylinkėse daug lankytinų vietų. Puerto de la Krusas turi unikalų senamiestį su senovine kolonistų architektūra. Mėgstantys aktyvias pramogas, gali laiką leisti vandens parke ar užsukti į populiariausią saloje vietą Loro parką. Norintys ramesnio poilsio, gali jį rasti Playa Jardin paplūdimyje, Jardin botanikos sode ar Taoro parke.

San Kristobal de la Lagūna

San Kristobal de la Lagūna

Šis autentiškas miestas, kažkada buvo Tenerifės sostinė. San Kristobal de la Lagūna senamiestis saugomas UNESCO. La Lagūnoje labai daug lankytinų vietų, todėl visas miestas lyg vienas didelis muziejus. Čia galima užsukti į Santo Domingo, Šv. Kristaus, Nuestra Senora de la Concepcion bažnyčias, Vyskupo rūmus ar  katedrą. Mėgstantys muziejus, gali aplankyti Istorijos ir antropologijos muziejų, Meno muziejų Casa Ossuna ar itin įdomų Mokslo ir Kosmoso muziejų.

Paisaje Lunar

Paisaje Lunar

Tai magiška vieta, primenanti „mėnulio kraštovaizdį“. Paisaje Lunar peizažą galima išvysti Corona Forestal nacionaliniame parke, kuris yra įsikūręs salos pietuose, Vilafloro apylinkėse. Tikrai nesigailėsite aplankę šį unikalų gamtos stebuklą.

Kandelarija

Kandelarija

Netoli Tenerifės sostinės Santa Kruso įsikūręs Kandelarijos miestelis. Tai viena iš svarbiausių piligrimystės vietų Kanarų salose, nes daug žmonių atvyksta čia aplankyti Kandelarijos Dievo Motinos bazilikos, kuri yra visų Kanarų salų globėja. Pagrindinėje pėsčiųjų gatvėje rasite nebrangių rūbų, avalynės bei rankinių parduotuvių. Šalia Kandelarijos miestelio driekiasi keletas gražių ir ramesnių paplūdimių, todėl tai puiki vieta norintiems pabėgti nuo šurmulio.

El Medanas

El Medanas

Negalime nepaminėti dar vienos lankytinos vietos Tenerifėje – El Medano. Tai mažas kurortas, labiausiai mėgstamas buriuotojų, jėgos aitvarų fanatikų ir ramaus poilsio ieškančių poilsiautojų. El Medanas įsikūręs tarp dviejų ugnikalnių, pietinėje salos dalyje. Šioje vietoje dažnai pučia vėjai ir banguotas vandenynas. Pasiilgę romantikos, gali stebėti nuostabius saulėlydžius nuo uolų.

Gordejuelos siurblinės griuvėsiai

Gordejuelos siurblinės griuvėsiai

Los Realejos savivaldybės pakrantėje, Tenerifės salos šiaurėje, stūkso šimtametės Gordejuelos siurblinės griuvėsiai. Ši siurblinė buvo pastatyta 1903 m. ir veikė 15 metų. Ji buvo skirta gėlam vandeniui pumpuoti į netoliese esančias bananų plantacijas, tačiau atsiradus elektrai ji nebebuvo tokia efektyvi ir praktiška. Šiandien tai yra vienas iš paslėptų salos deimantų, kurį verta pamatyti lankantis Tenerifės saloje. Netoli griuvėsių driekiasi keli takai, kuriais vaikštant galima apžiūrėti vaizdingus griuvėsius, iškilusius virš Atlanto vandenyno bangų.

Žvaigždžių stebėjimas Tenerifėje

Žvaigždžių stebėjimas Tenerifėje

Žvaigždėtas dangus yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galima pamatyti Tenerifėje naktį, nes saloje yra įrengtos kelios Starlight turistinės vietos, kurios skirtos stebėti naktinį dangų. Tiesą sakant, iš bet kurios salos dalies galite pamatyti naktinį dangų, nes Kanarų salų dangus saugomas IAC įstatymo. Norintiems pamatyti dangų, kokio dar nematėte, rekomenduojame nuvykti į Gvajaros kalnus, Maskos kanjoną ar Las Cañadas del Teide. Unikalią žvaigždžių stebėjimo ekskursiją galite užsisakyti ČIA.

Vėjo tunelis

Vėjo urvas

Tai didžiausias vulkaninis vamzdis Europoje, kurį galite atrasti šiaurės vakaruose, netoli Cueva del Viento miestelio. Vėjos urvas, kuris atsirado dėl lavos srautų, driekiasi daugiau nei 17 kilometrų. Tai yra penktas ilgiausias tokio tipo tunelis pasaulyje. Urvas tarsi didžiulis labirintų tinklas požeminėms perėjoms, su daug neištirtų atšakų, kurios be abejo, ateityje padidins bendrą jo ilgį.

Garačikas

Garačikas

Dar vienas žavus Tenerifės miestukas – Garačikas. Jis įsikūręs ant uolos, šalia jūros. Nors po ugnikalnio išsiveržimo buvo sugriautas, tačiau šiandien jis visiškai atstatytas. Miestelis turistus vilioja maudynėmis lavos baseinėliuose. Atvykę čia, taip pat galite užsukti į gražiąją San Migelio pilį, kurioje pasijusite lyg nukeliavę į viduramžių laikus. Taip pat aplankykite ištaikingas vilas, Šv. Onos bažnyčią ar paslaptingus vienuolynus.

Gastronominės kelionės Tenerifėje

Gastronominės kelionės Tenerifėje

Mėgstantiems maistą ir norintiems paragauti tipiško Tenerifės maisto, rekomenduojame leistis į maisto turą. Tarp populiariausių Tenerifės virtuvės patiekalų yra „papas arrugadas“ (raukšlėtos bulvės) su aštriu padažu mocho, Kanarų salų troškinys, „gofio escaldado“ , „quesillo“ ir „huevos al estampido“. Norint iki soties pasimėgauti šiais patiekalais, geriausia vykti į dienos ekskursiją, kurią galite užsisakyti internetu ČIA.

Nardymas

Nardymas Tenerifėje

Tenerifę supantis jūros dugnas yra tikras lobynas, todėl nenuostabu, kad nardymas yra viena geriausių pramogų saloje. Be to, nesvarbu, ar turite patirties, ar ne, nes visada galite užsisakyti ekskursiją su instruktoriumi, kuris jus ves ir padės lengviau pamatyti jūros dugne besislepiančius vėžlius, jūrų žvaigždes ir kitus gyvius. Ši Atlanto vandenyno sritis pasižymi didele biologine įvairove, todėl kiekvienas nardymas yra unikalus. Be to, tam tikrose vietose matomumas siekia iki 30 metrų, o tai suteikia neįtikėtiną patirtį. Čia galite rezervuoti nardymą Tenerifės saloje.

Tenerifės karnavalas

Tenerifės karnavalas

Jei esate šio tradicinio festivalio entuziastas, negalite praleisti Tenerifės karnavalo – antrojo geriausiai žinomo karnavalo pasaulyje po Rio de Žaneire švenčiamo karnavalo. Nuo 1980 m. Tenerifės karnavalas yra tarptautinis festivalis ir Pasaulio paveldo objektas, kuris labai mėgstamas tiek turistų, tiek vietinių. Karnavalo karalienės rinkimai, trupės, kostiumai, dainos ir kita veikla paverčia šį renginį unikaliu, kurį turėtumėte pamatyti bent kartą gyvenime.

Bodegas Binifadet

Bodegas Monje

Ši gražiai dekoruota vyno gamykla pradėjo vyną gaminti dar 1750 metais ir buvo viena pirmųjų, reprezentuojančių Tenerifę kaip aukštos kokybės vynų gamintoją. Šiuo metu čia galima paragauti vyno sėdint žavaus interjero restorane ar jo terasoje. Taip pat vyninė dažnai rengia ekskursijas po vyno daryklą, kuriose galima iš arčiau pamatyti senųjų vynų ekspozicijas ir daugiau sužinoti apie vynuogininkystės istoriją. Tenerifės saloje daug tokių vyninių, o įvairias ekskursijas galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

La Gomera

La Gomera

La Gomera – sala Atlanto vandenyne, antra mažiausia Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne. Į vakarus nuo Tenerifės salos nutolusi La Gomera yra viena gražiausių Kanaruose. Tai puiki vieta dienos išvykai tiems, kas nori pabėgti iš šurmuliuojančios Tenerifės. Lankytojų dėmesį čia patraukia statūs pakrančių krantai su įspūdingais eroziniais dariniais bei žaliuojantys peizažai. Saloje driekiasi nacionalinis Garachonai parkas, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Parke esančiuose miškuose auga lauramedžiai, viržių atmainos, siekiančios daugiau nei 12 m aukštį. Keliaujant po salą galima išgirsti Silbo Gomero kalbą (švilpiamoji kalba), kuri įtraukta į nematerialųjį UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursiją po La Gomeros salą galite užsisakyti ČIA.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Tenerifės klimatas

Tenerifės klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Saloje lietaus būna apie 30 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Tenerifės saloje – 22 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su vidutine 29 °C temperatūra. Saloje beveik kiekvieną dieną pučia stipresni arba stiprūs vėjai, kurie yra tikra atgaiva per didžiuosius vasaros karščius. Geriausia keliauti į Tenerifę rugsėjo – gegužės mėn., tuo metu saloje vidutinė temperatūra būna 18 – 23 °C, o keliautojų srautai yra šiek tiek sumažėję.

Kaip nuvykti į Tenerifę?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Tenerifę nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jei planuojate keliauti po Tenerifę ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Tenerifę?

Viešojo transporto infrastruktūra Tenerifėje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po salą keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas saloje praktiškai leidžia nuvykti į bet kurį Tenerifės miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Tai patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas saloje.

Planuojantiems geriau patyrinėti salą, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Tenerifėje

Tenerifė ir geriausios salos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Tenerifėje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Cleopatra Palace – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs priešais El Camison paplūdimį, Tenerifės pietuose.
Hotel Vallemar – Puerto de la Kruso mieste, šalia centro įsikūręs geras viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Tenerifės žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Tenerifės žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Tenerifės žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Tenerifės žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to bus galima patogiau apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Tenerifės salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

13 − nine =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą