+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Loro parkas Tenerifėje: ką pamatyti, bilietų kainos, darbo laikas ir patarimai!

Loro parkas tenerifė

Pats garsiausias ir populiariausias Ispanijai priklausančios Tenerifės salos lankomas objektas yra Loro parkas. Jis įkurtas po atviru dangumi Tenerifės šiaurinėje dalyje, Puerto de la Kruzo miestelio pašonėje. Tai puiki vieta smagiai praleisti dieną su šeima. Parką galima pasiekti savo automobiliu arba nemokamu traukinuku iš Puerto de la Kruzo miestelio centro. Loro parke gyvena virš 4000 papūgų ir tai yra didžiausia šių paukščių kolekcija pasaulyje. Taip pat čia įsikūrę daugiau nei 200 pingvinų, o milžiniškame akvariume plaukioja net 20 ryklių. Šis zoologijos sodas – tai žmogaus rankomis sukurtas rojus po atviru dangumi, kuriame apgyvendinti įvairūs ir kai kurie itin reti gyvūnai iš viso pasaulio.  Tarp jų rasite orkas, delfinus, jūrų liūtus, gorilas, šimpanzes, aligatorius, jaguarus, tigrus, raganosį, žaliąsias iguanas ir daugelį kitų. Parke vyksta gyvi jūrų liūtų, orkų, delfinų ir papūgų pasirodymai, kurie pradžiugina ne tik mažuosius lankytojus, bet ir suaugusiuosius. Nusiteikite parke praleisti visą dieną, nes didžiuliame plote jūsų laukia ne tik gyvūnai, bet ir įvairūs jų pasirodymai, edukaciniai filmai, žaidimų aikštelės, kavinukės. Pasirodymai vyksta tam tikru laiku ir iš eilės, kad parko svečiai galėtų pamatyti juos visus. Tarp pasirodymų yra pertraukėlės, kurias galima išnaudoti žaidimams aikštelėse, pažinčiai su gyvūnais ar trumpam poilsiui. Jūsų patogumui pristatysime pagrindines veiklas Loro parke, kurios labiausiai sudomina lankytojus.

Papūgų šou

Kas gi nenorėtų išvysti spalvingųjų papūgų pasirodymo, kuris ypač patinka vaikams. Šmaikščiosios papūgėlės moka sukurti nepakartojamą spalvingą reginį, kurį gali stebėti net 600 žiūrovų. Šou metu jos demonstruoja savo intelektą, grožį ir eleganciją. Labiausiai visus žavintis momentas, kuomet jos yra paleidžiamos laisvam skrydžiui virš susirinkusiųjų galvų. Arų, kakadu ir kitų papūgų surengtas spektaklis priverčia sustingti pusvalandžiui kiekvieną.

Delfinų baseinas

Loro parkas delfinų šou

Delfinų pasirodymai yra vieni populiariausių, nes jie savo intelektu ir ypatinga empatija žavi ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. 7 milijonų litrų vandens talpinantis delfinų baseinas laikomas vienu moderniausių pasaulyje, o šių nuostabių gyvūnų pasirodymą gali stebėti net 1800 žmonių. Delfinai žaismingai atlieka įvairius triukus ir šokinėja per skirtingo aukščio kilpas, skambant nuotaikingai muzikai, taip sukurdami puikią nuotaiką žiūrovams. Šių protingų žinduolių mokėjimas bendrauti su publika tiesiog užburia.

Jūrų liūtų amfiteatras

Loro parkas ruoniai

Joks pasirodymas neapsieina be jūrų liūtų šou. Šie gyvūnai garsėja savo akrobatika, gera pusiausvyra ir žavesiu. Jūrų liūtai puikiai moka pralinksminti žiūrovus, erzindami savo trenerius. Lankytojams labai patinka stebėti jų žaismingą pasirodymą vandenyje, kupiną baleto, šuolių ir pusiausvyros elementų. Talentingi gyvūnai moka juoktis iš savo įgūdžių su kamuoliais ir kitais instrumentais, todėl geros nuotaikos užtaisas garantuotas.

Orkų vandenynas

Loro parkas orkos

Loro parkas kartu su „Sea World“ vykdo svarbų projektą, kurio dėka didžiuliame baseine apgyvendintos  orkos, gimusios nelaisvėje. Jos mėgaujasi iki 12,5 metrų gylio ir 120 metrų ilgio baseinu, užpildytu 22,5 milijono litrų Atlanto vandenyno vandens. Nuostabių trenerių dėka keturios orkos su moderniausiomis instaliacijomis sukuria fantastišką šou žiūrovams. Atsargiai rinkitės vietą, nes šių gyvūnų judrumas ir jėga gali jus apdovanoti šaltu dušu, jeigu sėdėsite pirmose eilėse.

Pingvinų planeta

Loro parkas pingvinai

Norėdami nusikelti į Antarktidą, aplankykite Pingvinų planetą Loro parke, kur jus pasitiks daugybė šių gyvūnų. Eidami ledo tuneliu, išvysite didžiausią kada nors sukurtą Antarktidos žemyno kopiją. Šalčio, ledo ir sniego karalystėje atrasite keturias skirtingas pingvinų rūšis, kurios sužavės tiek mažuosius, tiek suaugusius. Aplinka sukurta taip, kad pingvinai jaustųsi kaip gimtuosiuose namuose Antarktidoje. Čia pingvinų gyvena daugiau nei 200, todėl labai smagu juos stebėti natūralioje buveinėje, kaip jie vaikšto, plaukioja, šokinėja.

Akvariumas

Loro parkas akvariumas

Norėdami susipažinti su vandenyno gyventojais, užsukite į milžinišką Loro parko akvariumą, kuriame telpa net 1 200 000 litrų vandens. Akvariumas turi septynias temines dalis, kuriose pristatomos vandens gyventojų ekosistemos. Čia galite apžiūrėti natūralų koralinį rifą, kuriame nardo daugybė spalvingų žuvelių, pasivaikščioti stikliniame tunelyje, kuriame virš galvų plaukioja aštriadančiai rykliai, rajos ir kiti įspūdingi gyvūnai. Akvariume taip pat pamatysite ir raudonpilves piranijas, jūrų arkliukus, milžiniškus Galapagų jūros vėžlius, daugybę skirtingų formų ir spalvų medūzas.

Kino teatras „Natura Vision“

Dar viena įdomi patirtis, laukianti jūsų Loro parke yra „Natura Vision“ – įspūdingas kinas, kuris skirtas edukaciniam lankytojų švietimui. Čia rodomas HD filmas, kuriame išvysite neįtikėtinus žemės planetos vaizdus, unikalias Loro parke gyvenančių gyvūnų buveines. Parko tikslas ne tik linksminti lankytojus, bet ir stengtis išsaugoti gyvūnų aplinką bei jų rūšis, šviesti lankytojus įvairiais aplinkos ir gamtosaugos klausimais. 20 minučių filmas rodomas keletą kartų per dieną, bei įgarsinamas trimis kalbomis – anglų, ispanų ir vokiečių.

Vaikų žaidimų aikštelė „Kinderlandia“

Tikras rojus mažiausiems Loro parko lankytojams yra „Kinderlandia“. Čia smagu žaisti su draugais ar atšvęsti gimtadienius. Visa zona įrengta kaip afrikietiškas kaimas su nameliais medžiuose, kurie labai patinka vaikams. Čia jie gali bėgioti pakabinamais tiltais, nusileisti nuo gyvačių kalnelio, lipti per džiungles ar išbandyti pirmuosius kalnelius Kanaruose „Orca Tren“. Kol vaikai linksmai laiką leidžia žaidimų aikštelėje, tėvai gali prisėsti šalia esančioje kavinėje.

Orchidėjų sodas

Kas paneigs, kad ne orchidėjos yra vienos gražiausių gėlių pasaulyje. Tai itin retos ir trapios gėlės, o Loro parkas turi visą kolekciją šių gražuolių. Orchidėjoms yra įrengtas visas sodas, kur lankytojai gali mėgautis ne tik jų grožiu, bet ir skleidžiamu jų aromatu.

Kur pavalgyti Loro parke?

Loro parkas įspūdinga vieta, kurios neaplankyti svečiuojantis Tenerifėje tiesiog neįmanoma. Jame tiek visko daug, kad vos užtenka dienos visa tai pamatyti. Loro parke veikia 8 nedideli restoranėliai ir kavinės, todėl net išrankiausiam skoniui pavyks kažką išsirinkti.

Kaip nuvykti iki Loro parko?

Loro parkas traukinukas

Parko geografinė padėtis leidžia jį labai lengvai pasiekti tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu. Iš Puerto de la Kruzo miestelyje esančios „Plaza Reyes Catolicos“ aikštės, lankytojus kas 20 minučių traukinukas veža nemokamai į Loro parką. Iš pietinės Tenerifės dalies nesunkiai parką galima pasiekti mokamu autobusu. Automobiliu kelionė taip pat lengva, nes parkas nesunkiai pasiekiamas iš greitkelio TF-5, važiuojant tiek iš šiaurinės, tiek iš pietinės salos dalies. Loro parko vieta čia.

Loro parko darbo laikas:

Loro parkas dirba kasdien nuo 8.30 iki 18.45.

Loro parko bilietai ir kainos:

Bilietus į parką galite įsigyti, paspaudę žemiau esantį mygtuką. Žinoma, geriausia juos pirkti internetu iš anksto, nes taip išvengsite ilgų laukimų eilėje. Taip pat rekomenduojame įsigyti kombinuotą bilietą, su kuriuo galėsite patekti ne tik į Loro parką, tačiau ir į Siamo vandens parką. Tokiu būdu įsigyti bilietai, leis jums nemažai sutaupyti.

Viešbutis tenerife

H10 Tenerife Playa ★★

Puerto de la Kruzo miestelyje

Kainos nuo 49 € nakčiai

Viešbutis tenerifė

Riu Buenavista ★★

Adechės kurorte

Kainos nuo 75 € nakčiai

Viešbutis Tenerifėje

Hotel Marte ★★★

Puerto de la Kruzo centre

Kainos nuo 32 € nakčiai

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

17 − two =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą