+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

7 priežastys, dėl kurių verta pradėti keliauti savarankiškai!

kelionės savarankiškai

Kelionės – vienas maloniausių dalykų gyvenime. Jos itin praplečia akiratį, praturtina sielą ir palieka neišdildomų įspūdžių. Šiandien kelionės nebėra prabanga, jomis mėgautis gali kiekvienas. Nors kasdien kelionių agentūros teikia daugybę pasiūlymų, vis dėlto geriausia turbūt keliauti savarankiškai. Tai – patikimesnis, finansiškai saugesnis ir, svarbiausia, pigesnis keliavimo būdas. Greičiausiai jokia kelionių agentūra jums negalės pasiūlyti to, ką gausite planuodami keliones patys. Žemiau apžvelgsime 7 priežastis, dėl kurių verta pradėti keliauti savarankiškai.

1. Keliaudami savarankiškai sutaupysite pinigų

Viena svarbiausių ir, ko gero, labiausiai motyvuojanti priežastis pradėti keliauti savarankiškai – galimybė sutaupyti nemažai pinigų. Rinkdamiesi kelionių agentūrų paslaugas, išleidžiame daug pinigų, nes tenka permokėti už viešbučius, skrydžio bilietus ir dar reikia sumokėti už agento paslaugas. Agentūros dažniausiai siūlo skrydžius savaitgaliais, o jie yra brangesni, taip pat jos siūlo jau atrinktus viešbučius, todėl nebūna galimybės mokėti mažiau, radus tą pačią apgyvendinimo įstaigą su nuolaida kitoje platformoje.

Užsisakydami viską patys per mūsų sudarytus kelionių paketus, galite sutaupyti net iki 70% rinkos kainos, nes mūsų paketai yra parduodami be jokių antkainių. Sutaupytus pinigus galėsite išleisti kitoms kelionėms, pramogoms ar kitiems maloniems dalykams.

2. Jūs galėsite bet kada pakeisti savo planus

Keliaudami savarankiškai, turėsite daugiau lankstumo. Pasikeitus atostogų planams, užklupus netikėtumams ar susiklosčius kitokioms aplinkybėms, lengvai galėsite viską pakeisti. Kelionių agentūros dažniausiai keliautojus įspraudžia į rėmus ir jie neturi galimybių kažką pakeisti. Agentūros standartiškai siūlo 7, 14 ir labai retai 10 dienų poilsį, todėl keliautojai, pageidaujantys kitokios trukmės atostogų, praranda teisę į jas ir privalo rinktis iš jau siūlomų variantų. Gera žinia ta, kad, keliaudami savarankiškai, turite nemažai galimybių pasirinkti atostogų trukmę pagal savo norus. Kelionių organizatoriai visada nurodo konkrečias išvykimo ir grįžimo datas, parenka viešbutį ir nurodo kitas sąlygas, kurių jūs negalite pakeisti. Atostogaudami savarankiškai, galite apsistoti ten, kur norite, ir tiek, kiek norite, valgyti įvairiausiose vietose, „neprisirišdami“ prie vienintelės agentūros parinktos vietos. Agentūros parenka pramogas ar ekskursijas, kurios vyksta dažniausiai perpildytose populiariose turistinėse vietose, o keliaudami savarankiškai, galite rinktis vietinių siūlomas ekskursijas į autentiškas vietas ar tik vietiniams žinomas pramogas.

3. Jokios rizikos prarasti pinigus, pasikeitus atostogų planams

Įsigiję paketą kelionių agentūroje, įsipareigojate keliauti tam tikru laiku ir į tam tikrą vietą, net jeigu pasikeičia norai ar planai. Kelionių organizatoriai nenoriai keičia, nekeičia arba tik už papildomą mokestį pakeičia datas, kryptį ar apgyvendinimo vietą. Koronaviruso pandemija atskleidė daug agentūrų trūkumų. Vienas iš jų – keliones įsigijusiems žmonėms ilgą laiką nepavykdavo atgauti arba kai kurie visiškai neatgavo pinigų. Prisiminkite, kad bet kurio momentu tokios įmonės gali bankrutuoti ir jūs greičiausiai neteksite pinigų. Keliaudami savarankiškai, kelionės kryptį, laiką ar apgyvendinimo įstaigą galite pakeisti visiškai nemokamai ir be jokių rūpesčių. Pasikeitus planams, visada galėsite atšaukti ar pakeisti skrydžius, o įsigiję viešbutį su nemokamo atšaukimo galimybe, jį atšauksite ar pakeisite kitu visiškai nemokamai.

4. Savarankiškai keliauti daug smagiau ir įdomiau

savarankiškos kelionės

Keliauti su grupe kartais smagu, tačiau dažnai tai ir vargina. Kelionių agentūros dažniausiai siūlo keliones į populiarias turistines zonas arba su grupe skirtingų žmonių. Ne visada toks pasirinkimas naudingas, nes ilgesnį laiką praleisti su skirtingo charakterio žmonėmis yra sudėtinga, įmanoma tiesiog pavargti ilsėtis apsuptam minios žmonių. Keliaudami savarankiškai, galite nuspręsti patys, kur ir su kuo ilsėtis, kokia kryptimi ir kada judėti. Esate nepriklausomas nuo kitų žmonių sprendimų ir pasirinkimų. Taip pat esate laisvas laiko atžvilgiu, nereikia derintis prie kitų asmenų tempo ar norų. Planuodami kelionę savarankiškai, pagilinsite savo žinias, galėsite jas pritaikyti pagal savo norus, poreikius, biudžetą ir laiką. Šiuolaikinės technologijos ir mūsų kelionių idėjų straipsniuose esantys žemėlapiai leidžia greitai ir be vargo susidėlioti savo atostogų planus, tereikia pasiryžti.

5. Turėsite galimybę gauti geresnes apgyvendimo sąlygas

Įsigiję kelionių paketą agentūrose, dažniausiai būsite apgyvendinti didelėje kurortinėje zonoje. Čia gal ir turėsite daug patogumų, tačiau žavesio tai nesuteiks, nes aplink nuolat sukinėsis daugybė poilsiautojų. Tokie viešbučiai yra pritaikyti priimti kuo daugiau turistų ir juos išlaikyti savo zonoje, todėl viešbučio lokalizacijos vieta nėra tokia svarbi. Pasirinkus savarankišką kelionę, jums atsiveria daug apgyvendinimo galimybių. Galite apsistoti kiekvieną dieną vis kitoje vietoje arba praleisti daugiau laiko jums patikusioje. Taip keliaudami, turite daugiau galimybių pažinti šalį, pamatyti autentiškesnius miestelius, susipažinti su vietiniais gyventojais ir pasirinkti vietą pagal savo norus ir biudžetą. Galite išbandyti įvairius apgyvendinimo variantus: nuo prabangių viešbučių iki apartamentų ar studijų. Pastudijuokite atidžiau mūsų kelionių paketus ir pamatysite, kad mes daug dėmesio skiriame ne tik apgyvendinimo kainai, bet ir kokybei. Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas, grįžęs iš kelionės, būtų ne tik patenkintas, bet ir laimingas.

6. Galėsite planuoti laiką pagal savo norus ir galimybes

Keliaudami su kelionių organizatoriais, prarandate savarankiškumą ir laiko planavimo galimybę. Viską už jus suplanuoja agentūros – nuo lankomų objektų iki lankymo trukmės. Visada viskas vyksta pagal grafiką ir dažniausiai ne pagal jūsų norus. Keliaudami savarankiškai, visą laiką ir tempą galite planuoti patys. Galite rinktis, ką norite aplankyti, kiek laiko užtruksite tam tikroje vietoje arba susidėlioti lankomų vietų eiliškumą pagal savo norus. Nereikia leistis į jokius kompromisus ir derintis prie kitų tempo ar primestų grafikų.

7. Būsite priversti išeiti už savo komforto zonos ribų

kelionės savarankiškai

Keliaujant grupėje su kelionių agentūra, viską nusprendžia organizatoriai. Toks keliavimo būdas nemažai daliai žmonių yra priimtinas, nes garantuojamas saugumas, nereikia niekuo rūpintis. Vis dėlto šį keliavimo pasirinkimą gali lydėti tam tikri nepatogumai, pavyzdžiui, dvigubi kelionės kaštai, nuovargis minioje. Savarankiškos kelionės daug labiau priverčia išeiti iš komforto zonos ribų, išbandyti naujus dalykus, padeda geriau pažinti save ir tuos, su kuriais keliaujate, suteikia neribotų galimybių fantazijai. Taip keliaudami, geriau susipažinsite su šalimi, turėsite daugiau galimybių pabendrauti su vietiniais gyventojais, įsiliesite į vietinių gyvenimą, pažinsite jų kultūrą ir papročius, tapsite savarankiškesni. Iš tokios kelionės parsivešite neįkainojamos patirties, kurios turbūt negalėtų pasiūlyti net pati geriausia kelionių agentūra.

Norite keliauti pigiau? Kreipkitės į mus!

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir ekskursijas.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • Manawa siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!
Copy link