+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Kelionių idėjos

Albanija

Albanija – tai unikali ir autentiška Europos šalis, kurioje vis dar nėra masinio turizmo, todėl lankytinos vietos vis dar neatrastos. Ilga Albanijos pakrantė, besiribojanti su Makedonija, Graikija, Kosovu ir Juodkalnija, yra viena iš gražiausių pasaulyje.

Juodkalnija

Juodkalnija lankytinos vietos

Juodkalnija – tai nedidelė Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama krištolo skaidrumo Adrijos jūros, o šalies lankytinos vietos itin mėgstamos turistų. Kasmet vis labiau populiarėjanti valstybė gali pasigirti ne vienu gamtos stebuklu.

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka – Ispanijos sala, esanti Viduržemio jūroje, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Sala garsėja puikiu oru, naktinėmis linksmybėmis, įstabaus grožio paplūdimiais ir senovės istorija kvėpuojančiais miesteliais. Čia rasite šiltą žydrą jūrą, balto smėlio pliažus ir geriausius viešbučius bei restoranus.

Lanzarotė lankytinos vietos

Lanzarotė lankytinos vietos

Lanzarotė – Ispanijos sala, esanti Atlanto vandenyne, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Tai ugnikalnių sala, kurioje stūkso daugiau nei 100 ugnikalnių. Lanzarotės kraštovaizdis ypatingai gražus, primenantis mėnulį.

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, o lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Vulkaninės kilmės sala laikoma viena gražiausių pasaulio salų. Čia klesti gamtos grožis, prabangūs viešbučiai, tobulas klimatas, ispaniški valgiai ir įdomios pramogos po UNESCO saugomas vietoves.

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura – tai antra pagal dydį Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, kurios lankytinos vietos traukia turistus iš viso pasaulio. Salos gamtovaizdis kontrastingas, todėl apsilankę Fuerteventuroje liksite sužavėti jos grožiu. Nepaisant gana aktyviai vystomo turizmo, sala sugebėjo išlaikyti savo tvirtą, natūralų gamtos grožį.

Gran Kanarija lankytinos vietos

Gran Kanarija lankytinos vietos

Gran Kanarija – Ispanijos sala, esanti Atlanto vandenyne, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Tai trečia pagal dydį Kanarų sala, viliojanti turistus puikiu oru ir unikalia gamta. Lankantis saloje atrasite nuostabius paplūdimius, įspūdingas uolas, gilius kraterius ir tankius miškus.

Menorka lankytinos vietos

Menorka lankytinos vietos

Menorka – tai mažytė Balearų salyno sala, neatrastas turistų rojus. Dėl unikalios gamtos, visa salos teritorija saugoma UNESCO. Čia nėra turistų antplūdžio, nėra prabangių gigantiškų viešbučių, todėl Menorkos sala puikiai tiks pasiilgusiems romantikos ar poilsiui su šeima.

Ibiza lankytinos vietos

Ibiza – tai garsiausia vakarėlių ir linksmybių vieta Ispanijoje, o salos lankytinos vietos nepalieka abejingų. Viduržemio jūroje esanti sala jau kelis dešimtmečius žinoma visame pasaulyje. Kurortuose įsikūrę geriausi pasaulyje naktiniai klubai, kuriuose galima šėlti iki ryto.

Izraelis lankytinos vietos

Izraelis lankytinos vietos

Izraelis – žymiausia Artimųjų Rytų šalis, kurios lankytinos vietos žavi daugelį turistų. Šalies istorija siekia tūkstančius metų, todėl čia atrasite daugybę vietų, kurios žavi savo autentiškumu ir įspūdinga patirtimi. Dažnai Izraelis kaip ir Palestina yra laikomos piligriminių kelionių vieta, į kurias traukia minios tikinčiųjų.

Majamis lankytinos vietos

Majamis lankytinos vietos

Majamis traukia turistus iš viso pasaulio, o garsiausios miesto lankytinos vietos jūsų tikrai nenuvils. Tai populiariausias kurortinis Floridos valstijos miestas, turintis pasakiško grožio paplūdimius, puikų orą ištisus metus ir žydrą jūrą. Kurortas taip pat svečius vilioja skania Karibų virtuve, kruiziniais laivais ir išskirtinėmis pramogomis.

Jordanija lankytinos vietos

Jordanija lankytinos vietos

Jordanija – paslaptinga Artimųjų Rytų šalis, kurios lankytinos vietos žavi daugelį turistų. Ji įsikūrusi Negyvosios jūros pakrantėje ir apsupta nelabai ramių kaimynių – Izraelio, Irako ir Sirijos. Jordanija keliautojams siūlo susipažinti su istoriniais griūvančiais miestais, aplankyti dykumas, pajusti unikalų osmanų žavesį, atrasti persų lobius bei Egipto relikvijas iš seniai išnykusių dinastijų.

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos valstybė sudaryta iš kelių salų, o šalies lankytinos vietos traukia lankytojus iš viso pasaulio. Pagal gyventojų skaičių tenkantį vienam kvadratiniam kilometrui Maltos sala laikoma viena tankiausiai apgyvendintų pasaulio šalių. Maltą rasite Viduržemio jūroje, pietinėje Europos dalyje. Maltos sala garsėja gražiais paplūdimiais, nuostabiomis pakrantėmis ir skaidria žydra jūra.

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai – nepaprasto grožio atogrąžų salynas, kurio lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Nuostabūs paplūdimiai, vėjyje besisupančios palmės, aplink salas besidriekiantys koralų rifai, paslaptingos džiunglės, šilta jūra ir tai tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti šis rojaus kampelis. Beveik pusę Seišelių ploto užima saugomos teritorijos, todėl dalis salų yra negyvenamos ir turistams nepasiekiamos.

Mauricijus lankytinos vietos

Mauricijus lankytinos vietos

Mauricijus – vulkaninės kilmės sala, esanti netoli Afrikos krantų, kurios lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Sala turistus džiugina puikiais orais ir idilišku poilsiu visus metus. Čia rasite gražius balto smėlio paplūdimius, šiltą smaragdinę jūrą, prabangius viešbučius ir vilas, daugybę įdomių lankytinų vietų, amžinai žaliuojančią egzotinę gamtą ir daug kitų nuostabių dalykų.

Vengrija lankytinos vietos

Vengrija lankytinos vietos

Vengrija – valstybė vidurio Europoje, kurios lankytinos vietos nei kiek nenusileidžia kitoms, turistų pamėgtoms šalims. Vengrija didžiuojasi savo unikalia kultūra, kurioje savo pėdsaką paliko čekai, mongolai, romėnai, osmanai ir sovietai. Šalyje rasite daugybę jaukių mažų miestelių, įspūdingus kalnus, gražius ežerus ir upes, žavius slėnius ir nuostabią virtuvę.

Kinija lankytinos vietos

Kinija lankytinos vietos

Kinija – tai įspūdingo grožio ir dydžio šalis, kurios lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius bei norą sugrįžti. Šalis turtinga įspūdingomis vietomis, tarp kurių rasite senovinius miestus, miškus, paslaptingas šventyklas, pasakiško grožio ryžių laukus, nuostabius slėnius ir didingus kalnus. Čia susipina senosios Kinijos papročiai bei tradicijos ir šiuolaikiškas gyvenimas su naujausiomis technologijomis.

Prancūzija lankytinos vietos

Prancūzija lankytinos vietos

Neabejojame, kad Prancūzija ir visos šalies lankytinos vietos jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl beliks tik atsipalaiduoti ir džiaugtis atostogomis. Tai nuostabi šalis, kurioje rasite pasakiškus kurortus, didingus kalnus, užburiančius peizažus, gražius miestus ir daugybę istorinių vietų. Garsūs šalies miestai ir miesteliai taip pat žavi turistus savo architektūra.

Kipras lankytinos vietos

Kipras lankytinos vietos

Kipras – nedidelė ir labai graži sala, esanti Viduržemio jūroje netoli Turkijos krantų, kurios įspūdingos lankytinos vietos sužavi kiekvieną keliautoją. Čia susimaišę daugybė kultūrų, kas šią nuostabią salą daro dar patrauklesne turistams. Dėl puikių orų sala turistų sulaukia ištisus metus. Kipras turi daugybę istorinių vietų, unikalių kaimelių, puikių kurortų, senovinių griuvėsių ir nuostabią gamtą.

Armėnija lankytinos vietos

Armėnija lankytinos vietos

Armėnija mažai turizmo paliesta, išsaugojusi savo unikalumą, o šalies lankytinos vietos įdomios ir įtraukiančios. Ši nuostabi valstybė turi gilią istoriją, nuostabią gamtą ir nuoširdžius bei svetingus žmones. Keliaudami po Armėniją atrasite daugybę vienuolynų ir bažnyčių, pastatytų atokiausiuose ir gražiausiuose šalies kampeliuose.

Balio sala

Balio sala

Balio sala – tai pati garsiausia ir populiariausia Indonezijos salyno sala, kuri turtinga gamtos grožiu, stipria kultūra ir gilia istorija. Žydros jūros ir auksinių paplūdimių savininkė Balio sala vadinama banglentininkų rojumi, nes čia šio sporto mylėtojai plūsta dėl didelių bangų. Vos atvykus į salą, turistus pasitinka smilkalų ir gvazdikėlių aromatas, kuris sukuria ypatingą aurą.

Italija lankytinos vietos

Italija lankytinos vietos

Italija nuostabi atostogų vieta, o šalies lankytinos vietos garsios ir populiarios tarp turistų. Keliaudami po šalį rasite daugybę meno šedevrų, paslaptingus istoriją menančius griuvėsius, įspūdingas pilis ir bažnyčias, judrius miestus, žavius paplūdimius ir gausybę kitų dalykų. Taip pat nepamirškite aplankyti garsiųjų Italijos salų – Sicilijos ir Sardinijos.

Filipinai lankytinos vietos

Filipinai lankytinos vietos

Filipinai – paslaptinga ir viliojanti šalis, kurios lankytinos vietos įtraukia keliautojus nuo pirmos minutės. Valstybę sudaro virš 7100 salų, kurios apdovanotos nuostabia ir egzotiška gamta. Tai šalis, kurioje sparčiai daugėja gyventojų ir vis labiau plečiasi turizmas. Nors šalyje gausu aktyvių ugnikalnių, dažnai siaučia taifūnai ir liūtys su kuriais nelengva kovoti, tačiau tai turistų neatbaido.

Palavano sala

Palavano sala

Jeigu norite atostogų laukinėje gamtoje – Palavano sala kaip tik jums. Filipinams priklausančią salą puošia džiunglės, laukiniai paplūdimiai ir kiti mažai žmogaus rankų paliesti plotai. Lankantis saloje, pirmiausia rekomenduojama apsilankyti El Nido regione ir Korono saloje. Palavane rasite daugybę nardymo vietų, kuriose galima smagiai praleisti laiką, tyrinėjant jūrų pasaulį.