+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Kelionių idėjos

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) Ką pamatyti

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) – valstybė Artimuosiuose Rytuose, pietvakarių Azijoje, kuri ribojasi su Omanu, Saudo Arabija ir Kataru. Šalį sudaro septynios valstijos, vadinamos emyratais. Neįtikėtinas faktas, bet dabartiniai Jungtiniai Arabų Emyratai 1950 metais buvo tik dykumos žemė, tačiau atradus naftą šalis staigiai suklestėjo.

Omanas

Omanas Ką pamatyti lankytinos vietos

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi. Unikali Omano istorija yra pilna tvirtybės, drąsos, išminties ir sunkaus darbo pavyzdžių. Išskirtinis Omano architektūros bruožas – tai paradinės pastatų durys, atkreipiančios dėmesį savo raštais, spalvomis ir raižiniais.

Albanija

albanija lankytinos vietos

Albanija – tai unikali ir autentiška Europos šalis, kurioje vis dar nėra masinio turizmo, todėl lankytinos vietos vis dar neatrastos. Ilga Albanijos pakrantė, besiribojanti su Makedonija, Graikija, Kosovu ir Juodkalnija, yra viena iš gražiausių pasaulyje.

Norvegija

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Norvegijos kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Pačioje šalyje gausu krioklių ir žuvingų upių. Jai priklauso apie 50 000 salų, kurios sudaro ir salynus. Iš jų labiausiai žinomas yra Lofoteno salynas – tai viena magiškiausių vaizdingosios Norvegijos vietų.

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka – Ispanijos sala, esanti Viduržemio jūroje, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Sala garsėja puikiu oru, naktinėmis linksmybėmis, įstabaus grožio paplūdimiais ir senovės istorija kvėpuojančiais miesteliais. Čia rasite šiltą žydrą jūrą, balto smėlio pliažus ir geriausius viešbučius bei restoranus.

Škotija

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais, magiškomis salomis, vienuolynais bei gausa kitų, įstabių paminklų. Škotijos aukščiausias kalnas Ben Nevis, esantis 1344 m. aukštyje. Beveik visus metus jį supa debesų skraistė, tačiau verta jį aplankyti, nes iš viršaus atsiveria nuostabi Škotijos panorama.

Tailandas

Ką pamatyti Tailande

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis, neįtikėtino skonio maistu ir nuostabia gamta, kuri sužavės kiekvieną. Čia sutiksite pačius draugiškiausius žmones. Ne veltui Tailandas vadinamas šypsenų šalimi.

Florida

Ką pamatyti Floridoje

Florida yra šilčiausia JAV valstija, turinti net 4510 salą. Ji dalijama į dvi dalis: vakarinę ir rytinę. Vakarinė pakrantė labiau tinkama poilsiui šeimoms su vaikais, o rytinė labiau skirta banglentininkams. Turizmas užima didelę dalį valstijos ekonomikos. Šioje valstijoje galima atostogauti ištisus metus, nes vasara čia tęsiasi nepertraukiamai. Populiariausias Floridos kurortas yra Majamis.

Tanzanija

Ką pamatyti Tanzanijoje

Tanzanija – Rytų Afrikos valstybė, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Žemyninė Tanzanijos dalis, kaip ir visa Rytų Afrika yra laikoma visos žmonijos protėvyne, nes čia randami seniausių žmogaus protėvių Oldovajaus kultūros radiniai. Tanzanijoje galite pamatyti aukščiausią Afrikos kalną – Kilimandžarą, Viktorijos, Tanganikos ežerus ir net Didžiąją migraciją.

Etiopija

Ką pamatyti Etiopijoje

Etiopija – viena seniausių šalių pasaulyje ir antra šalis pagal gyventojų skaičių Afrikoje (88 mln.). Ji taip pat yra ir viena skurdžiausių pasaulio šalių, bet išliko labai autentiška, nes niekada nebuvo kolonizuota. Etiopija ne tik labai sena šalis, bet ir turtinga pasaulio civilizacija,  turinti daug išskirtinių bruožų, kurie ją išskiria iš kitų Afrikos ir pasaulio valstybių, o jos gyventojai laikomi vieni iš religingiausių pasaulyje.

Kambodža

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža – šalis pilna prieštaravimų. Ji paslaptinga, kartais pavojinga, tačiau tuo pačiu įtraukianti. Čia daug dalykų, kurie gali jus nustebinti, pradedant skrudintais vabalais, baigiant moterimis, kurios vaikščioja užsivilkusios pižamas. Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo.

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, o lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Vulkaninės kilmės sala laikoma viena gražiausių pasaulio salų. Čia klesti gamtos grožis, prabangūs viešbučiai, tobulas klimatas, ispaniški valgiai ir įdomios pramogos po UNESCO saugomas vietoves.

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura – tai antra pagal dydį Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, kurios lankytinos vietos traukia turistus iš viso pasaulio. Salos gamtovaizdis kontrastingas, todėl apsilankę Fuerteventuroje liksite sužavėti jos grožiu. Nepaisant gana aktyviai vystomo turizmo, sala sugebėjo išlaikyti savo tvirtą, natūralų gamtos grožį.

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai – nepaprasto grožio atogrąžų salynas, kurio lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Nuostabūs paplūdimiai, vėjyje besisupančios palmės, aplink salas besidriekiantys koralų rifai, paslaptingos džiunglės, šilta jūra ir tai tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti šis rojaus kampelis. Beveik pusę Seišelių ploto užima saugomos teritorijos, todėl dalis salų yra negyvenamos ir turistams nepasiekiamos.

Anglija

Ką pamatyti Anglijoje

Anglija – šalis turinti labai didingą istoriją. Čia rasite žymiausią pasaulyje universitetą, nuostabius kraštovaizdžius turinčius nacionalinius parkus, legendomis apipintas pilis, muziejus kurių dydis sunkiai nusakomas ir begale senove dvelkiančių miestelių, kurie sugrąžins jus šimtmečiais atgal. Anglijoje klesti turizmas, todėl galima be vargo keliauti įvairiomis pasirinktomis kryptimis ir kuo daugiau stengtis pažinti šią unikalią šalį.

Portugalija

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija – tai viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, gerais paplūdimiais bei puikiu klimatu. Portugalijoje jus sužavės gražūs, maži žvejų miesteliai, išsidėstę vaizdingose įlankose. Tie, kas nori aštresnių pojūčių ir adrenalino, gali stebėti koridas, kurios Portugalijoje labai populiarios.

Lenkija

lenkija ka pamatyti

Lenkija – tai šalis išsiskirianti įspūdinga istorija. Nebūtina keliauti į tolimiausius pasaulio kampelius, kad pabėgtumėte nuo lietuviškos rutinos. Lenkija kupina įdomybių ieškantiems atrakcijų ir ne taip toli nuo namų. Šalis turinti daug kontrastų: nuo smėlėtų Baltijos pakrančių iki baltuojančių Tatrų viršukalnių.

Islandija

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – ugnimi besispjaudančiais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, į dangų šaunančiais geizeriais, stingdančiais ledynais, magiškais lavos laukais ir nuostabiomis šiaurės pašvaistėmis. Šalyje yra apie 200 ugnikalnių, iš kurių 30 yra nuolat veikiantys, čia dažnai lyja, o stiprus vėjas beveik kasdienybė.

Niujorkas

Ką pamatyti Niujorke

Niujorkas – tai labai brangus miestas, bet kartu vienas gražiausių pasaulio miestų, kuris niekada nemiega. Niujorkas traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, energija, neaprėpiamomis galimybėmis ir kūrybiniu įkvėpimu. Čia galima rasti tiek daug skirtingų kultūrų, tradicijų ir pažiūrų žmonių kaip niekur kitur. Tai vienas svarbiausių pasaulio finansų ir komunikacijų centrų.

Menorka lankytinos vietos

Menorka lankytinos vietos

Menorka – tai mažytė Balearų salyno sala, neatrastas turistų rojus. Dėl unikalios gamtos, visa salos teritorija saugoma UNESCO. Čia nėra turistų antplūdžio, nėra prabangių gigantiškų viešbučių, todėl Menorkos sala puikiai tiks pasiilgusiems romantikos ar poilsiui su šeima.

Estija

Ką pamatyti Estijoje

Talinas – Estijos sostinė, kuri įsikūrusi prie Baltijos jūros. Tai išsiskiriantis miestas, kuriame vyrauja viduramžių architektūra, stovi gynybinių bokštų sienos, o turistus pasitinka dideli senoviniai vartai, kurie yra slenkstis į autentišką senamiestį. Ši graži miesto vieta yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus.

Bulgarija

Ką pamatyti Bulgarijoje

Bulgarija – tai rožių, smėlėtų krantų, nepakartojamos architektūros miestų ir nuostabios gamtos šalis. Šalyje gausu užburiančių kalnų ir įspūdingų tarpeklių, o rytinę šalies dalį skalauja Juodoji jūra, siūlanti pasimėgauti 378 kilometrų ilgio pakrante. Bulgarija dažnai dar vadinama vyno gimtine dėl joje augančių net 60 skirtingų vynuogių rūšių.

Kenija

Ką pamatyti Kenijoje

Kenija – tai laukinio safario tėvynė. Ypatingo grožio Afrikos šalies teritorijoje rasite daugiau nei 50 nacionalinių parkų ir draustinių. Čia aptinkama daugiau nei 40 skirtingų genčių, kurios saugo ir naudoja savo kalbą bei kultūrą. Kenijos kraštovaizdžiai nuostabūs, nuo drėgnų atogrąžų girių iki Indijos vandenyno paplūdimių.

Kanada

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė spindinčių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir visur besiganantys laukiniai bizonai – štai tokia yra Kanados gamta. O greta viso to, jūsų laukia puikūs miestai – gyvybingi, šurmuliuojantys ir labai kosmopolitiški.