+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Kelionių idėjos

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos valstybė sudaryta iš kelių salų, o šalies lankytinos vietos traukia lankytojus iš viso pasaulio. Pagal gyventojų skaičių tenkantį vienam kvadratiniam kilometrui Maltos sala laikoma viena tankiausiai apgyvendintų pasaulio šalių. Maltą rasite Viduržemio jūroje, pietinėje Europos dalyje. Maltos sala garsėja gražiais paplūdimiais, nuostabiomis pakrantėmis ir skaidria žydra jūra.

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai lankytinos vietos

Seišeliai – nepaprasto grožio atogrąžų salynas, kurio lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Nuostabūs paplūdimiai, vėjyje besisupančios palmės, aplink salas besidriekiantys koralų rifai, paslaptingos džiunglės, šilta jūra ir tai tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti šis rojaus kampelis. Beveik pusę Seišelių ploto užima saugomos teritorijos, todėl dalis salų yra negyvenamos ir turistams nepasiekiamos.

Mauricijus lankytinos vietos

Mauricijus lankytinos vietos

Mauricijus – vulkaninės kilmės sala, esanti netoli Afrikos krantų, kurios lankytinos vietos užburia kiekvieną keliautoją. Sala turistus džiugina puikiais orais ir idilišku poilsiu visus metus. Čia rasite gražius balto smėlio paplūdimius, šiltą smaragdinę jūrą, prabangius viešbučius ir vilas, daugybę įdomių lankytinų vietų, amžinai žaliuojančią egzotinę gamtą ir daug kitų nuostabių dalykų.

Vengrija lankytinos vietos

Vengrija lankytinos vietos

Vengrija – valstybė vidurio Europoje, kurios lankytinos vietos nei kiek nenusileidžia kitoms, turistų pamėgtoms šalims. Vengrija didžiuojasi savo unikalia kultūra, kurioje savo pėdsaką paliko čekai, mongolai, romėnai, osmanai ir sovietai. Šalyje rasite daugybę jaukių mažų miestelių, įspūdingus kalnus, gražius ežerus ir upes, žavius slėnius ir nuostabią virtuvę.

Kinija lankytinos vietos

Kinija lankytinos vietos

Kinija – tai įspūdingo grožio ir dydžio šalis, kurios lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius bei norą sugrįžti. Šalis turtinga įspūdingomis vietomis, tarp kurių rasite senovinius miestus, miškus, paslaptingas šventyklas, pasakiško grožio ryžių laukus, nuostabius slėnius ir didingus kalnus. Čia susipina senosios Kinijos papročiai bei tradicijos ir šiuolaikiškas gyvenimas su naujausiomis technologijomis.

Prancūzija lankytinos vietos

Prancūzija lankytinos vietos

Neabejojame, kad Prancūzija ir visos šalies lankytinos vietos jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl beliks tik atsipalaiduoti ir džiaugtis atostogomis. Tai nuostabi šalis, kurioje rasite pasakiškus kurortus, didingus kalnus, užburiančius peizažus, gražius miestus ir daugybę istorinių vietų. Garsūs šalies miestai ir miesteliai taip pat žavi turistus savo architektūra.

Kipras lankytinos vietos

Kipras lankytinos vietos

Kipras – nedidelė ir labai graži sala, esanti Viduržemio jūroje netoli Turkijos krantų, kurios įspūdingos lankytinos vietos sužavi kiekvieną keliautoją. Čia susimaišę daugybė kultūrų, kas šią nuostabią salą daro dar patrauklesne turistams. Dėl puikių orų sala turistų sulaukia ištisus metus. Kipras turi daugybę istorinių vietų, unikalių kaimelių, puikių kurortų, senovinių griuvėsių ir nuostabią gamtą.

Armėnija lankytinos vietos

Armėnija lankytinos vietos

Armėnija mažai turizmo paliesta, išsaugojusi savo unikalumą, o šalies lankytinos vietos įdomios ir įtraukiančios. Ši nuostabi valstybė turi gilią istoriją, nuostabią gamtą ir nuoširdžius bei svetingus žmones. Keliaudami po Armėniją atrasite daugybę vienuolynų ir bažnyčių, pastatytų atokiausiuose ir gražiausiuose šalies kampeliuose.

Balio sala

Balio sala

Balio sala – tai pati garsiausia ir populiariausia Indonezijos salyno sala, kuri turtinga gamtos grožiu, stipria kultūra ir gilia istorija. Žydros jūros ir auksinių paplūdimių savininkė Balio sala vadinama banglentininkų rojumi, nes čia šio sporto mylėtojai plūsta dėl didelių bangų. Vos atvykus į salą, turistus pasitinka smilkalų ir gvazdikėlių aromatas, kuris sukuria ypatingą aurą.

Italija lankytinos vietos

Italija lankytinos vietos

Italija nuostabi atostogų vieta, o šalies lankytinos vietos garsios ir populiarios tarp turistų. Keliaudami po šalį rasite daugybę meno šedevrų, paslaptingus istoriją menančius griuvėsius, įspūdingas pilis ir bažnyčias, judrius miestus, žavius paplūdimius ir gausybę kitų dalykų. Taip pat nepamirškite aplankyti garsiųjų Italijos salų – Sicilijos ir Sardinijos.

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!