+3706 900 0380     [email protected]     Paskyra    

Kelionių idėjos

Juodkalnija

Juodkalnija lankytinos vietos

Juodkalnija – tai nedidelė Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama krištolo skaidrumo Adrijos jūros, o šalies lankytinos vietos itin mėgstamos turistų. Kasmet vis labiau populiarėjanti valstybė gali pasigirti ne vienu gamtos stebuklu.

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka lankytinos vietos

Maljorka – Ispanijos sala, esanti Viduržemio jūroje, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Sala garsėja puikiu oru, naktinėmis linksmybėmis, įstabaus grožio paplūdimiais ir senovės istorija kvėpuojančiais miesteliais. Čia rasite šiltą žydrą jūrą, balto smėlio pliažus ir geriausius viešbučius bei restoranus.

Lanzarotė lankytinos vietos

Lanzarotė lankytinos vietos

Lanzarotė – Ispanijos sala, esanti Atlanto vandenyne, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Tai ugnikalnių sala, kurioje stūkso daugiau nei 100 ugnikalnių. Lanzarotės kraštovaizdis ypatingai gražus, primenantis mėnulį.

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, o lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Vulkaninės kilmės sala laikoma viena gražiausių pasaulio salų. Čia klesti gamtos grožis, prabangūs viešbučiai, tobulas klimatas, ispaniški valgiai ir įdomios pramogos po UNESCO saugomas vietoves.

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura lankytinos vietos

Fuerteventura – tai antra pagal dydį Kanarų salyno sala, priklausanti Ispanijai, kurios lankytinos vietos traukia turistus iš viso pasaulio. Salos gamtovaizdis kontrastingas, todėl apsilankę Fuerteventuroje liksite sužavėti jos grožiu. Nepaisant gana aktyviai vystomo turizmo, sala sugebėjo išlaikyti savo tvirtą, natūralų gamtos grožį.

Gran Kanarija lankytinos vietos

Gran Kanarija lankytinos vietos

Gran Kanarija – Ispanijos sala, esanti Atlanto vandenyne, kurios lankytinos vietos nustebina kiekvieną keliautoją. Tai trečia pagal dydį Kanarų sala, viliojanti turistus puikiu oru ir unikalia gamta. Lankantis saloje atrasite nuostabius paplūdimius, įspūdingas uolas, gilius kraterius ir tankius miškus.

Menorka lankytinos vietos

Menorka lankytinos vietos

Menorka – tai mažytė Balearų salyno sala, neatrastas turistų rojus. Dėl unikalios gamtos, visa salos teritorija saugoma UNESCO. Čia nėra turistų antplūdžio, nėra prabangių gigantiškų viešbučių, todėl Menorkos sala puikiai tiks pasiilgusiems romantikos ar poilsiui su šeima.

Ibiza lankytinos vietos

Ibiza – tai garsiausia vakarėlių ir linksmybių vieta Ispanijoje, o salos lankytinos vietos nepalieka abejingų. Viduržemio jūroje esanti sala jau kelis dešimtmečius žinoma visame pasaulyje. Kurortuose įsikūrę geriausi pasaulyje naktiniai klubai, kuriuose galima šėlti iki ryto.

Izraelis lankytinos vietos

Izraelis lankytinos vietos

Izraelis – žymiausia Artimųjų Rytų šalis, kurios lankytinos vietos žavi daugelį turistų. Šalies istorija siekia tūkstančius metų, todėl čia atrasite daugybę vietų, kurios žavi savo autentiškumu ir įspūdinga patirtimi. Dažnai Izraelis kaip ir Palestina yra laikomos piligriminių kelionių vieta, į kurias traukia minios tikinčiųjų.

Majamis lankytinos vietos

Majamis lankytinos vietos

Majamis traukia turistus iš viso pasaulio, o garsiausios miesto lankytinos vietos jūsų tikrai nenuvils. Tai populiariausias kurortinis Floridos valstijos miestas, turintis pasakiško grožio paplūdimius, puikų orą ištisus metus ir žydrą jūrą. Kurortas taip pat svečius vilioja skania Karibų virtuve, kruiziniais laivais ir išskirtinėmis pramogomis.

error: Kopijuoti griežtai draudžiama!!!