+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Borakajaus sala

Borakajaus sala

Borakajaus sala

Borakajaus sala – tai dar viena Filipinams priklausanti įspūdinga sala, kurioje mielai lankosi turistai. Nors sala nedidelė, tačiau čia turizmas gerai išvystytas, todėl poilsiautojams siūlomos tik pačios geriausios paslaugos. Saloje driekiasi platūs smėlėti paplūdimiai su besisupančiomis vėjyje palmėmis, stūkso įspūdingos uolos ir akys raibsta nuo sodrios atogrąžų džiunglių žalumos. Borakajaus saloje nerasite viešojo transporto, kas dar labiau žavi jos svečius. Šią salą dažnai renkasi jaunavedžiai ar banglentininkai. Borakajaus sala kasmet sulaukia milžiniškų srautų turistų, todėl nusiteikite – ramybės čia nerasite.

Borakajus lankytinos vietos

Nardymas Borakajaus sala

Nardymas Borakajaus saloje

Nardymas yra vienas svarbiausių ir populiariausių užsiėmimų Borakajaus salose. Jose yra įsikūrę rimtų ir profesionalių nardymo centrų, kuriuose rengiami įvairūs kursai, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Pasirinkę šią pramogą, jūs liksite sužavėti fantastiškai gražia Borakajaus salos povandenine fauna ir flora. Nardymo paslaugas galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu yra viena populiariausių pramogų Borakajaus saloje. Tai smagi ir jaudinanti patirtis nuotykių mėgėjams. Jūs būsite pakelti į viršų parasparniu ir tada galėsite mėgautis nepakartojamais salos vaizdais. Nepamirškite pasiimti fotoaparato, nes tempiančios parasparnį valties personalas mielai padarys kelias jūsų nuotraukas. Skrydį parasparniu galite užsisakyti ir internetu ČIA.

Važiavimas keturačiu

Važiavimas keturačiu

Šioje saloje pramogų netrūksta, o važiavimas keturačiu į aukščiausią salos viršūnę Luho jus tikrai sužavės. Pats reljefas nėra labai sudėtingas, todėl net ir pradedantieji puikiai su iššūkiu susidoros. Pasiekus viršūnę, prieš jūsų akis atsivers pasakiški vaizdai į Borakajaus salą ir Sulu jūrą.

Nardymas nuo uolų

Nardymas nuo uolų

Dar viena populiari Borakajaus salos pramoga – nardymas nuo uolų, kur adrenalino mėgėjai gali save išbandyti ir parodyti geriausius savo sugebėjimus. Arielio taškas yra viena populiariausių vietų tarp nardymo entuziastų, kurią lengvai galima pasiekti iš Borakajaus salos. Šioje vietoje yra penkios nardymo platformos, iš kurių aukščiausia yra 13 metrų. Žemesni taškai yra 7, 6, 5 ir 3 metrų aukštyje. Jeigu pavyks įveikti baimes ir nušokti, tai galime pažadėti, kad adrenalino dozė garantuota!

Irklavimas stovint

Irklavimas stovint

Nors tai ir karališkasis Havajų sportas, tačiau šiuo metu irklavimas stovint arba SUP populiarėja žaibišku greičiu visame pasaulyje. Irklente gali išmokti plaukti kiekvienas: tiek vaikas, tiek senyvo amžiaus žmogus, todėl lankantis Borakajaus saloje, būtų puiki proga išbandyti tai. Geriausia vieta pradedantiesiems būtų Baltojo paplūdimio ramūs ir seklūs vandenys.

Bulabog paplūdimys

Bulabog paplūdimys

Bulabog laikomas jėgos aitvarų paplūdimiu, kuris labai mėgstamas banglentininkų, nes čia jie dažnai sportuoja. Nors vietos jame degintis nėra daug, tačiau galima visą dieną stebėti šiuo sportu užsiiminėjančius entuziastus. Jeigu norite ir jūs išbandyti šį sportą, tai galite užsukti į pakrantėje esančią vieną iš daugelio jėgos aitvarų ir banglenčių parduotuvių, kurių darbuotojai mielai jums praves pamokas.

Borakajaus paplūdimiai

Borakajaus paplūdimiai

Baltasis paplūdimys yra pagrindinis saloje, kuriame jus pasitiks baltas minkštas smėlis, krištolo skaidrumo vanduo ir palinkusios kokoso palmės. Paplūdimys yra padalintas į kelias zonas, kur vienoje zonoje rasite aukščiausios klasės viešbučius, kitoje daugybę restoranų, barų, o trečia zona yra daug ramesnė, nes ji nutolusi nuo naktinio gyvenimo centro. Dar vienas gana populiarus paplūdimys saloje – Puka Shell, kuriame dažnai būna vėjuota, todėl jis mėgstamas jėgos aitvarų entuziastų ir banglentininkų. Paplūdimyje yra keletas barų, kuriuose vakarais skamba muzika. Idiliškas llig lligan paplūdimys keliautojams nėra labai žinomas, todėl mėgstantiems ramybę, bus puiki proga atsipūsti.

Šikšnosparnių urvai

Šikšnosparnių urvai

Šikšnosparnių urvai pasiekiami jūra arba pėsčiomis žygiuojant per džiungles. Per tūkstančius metų gamtos suformuotose urvuose gyvena daugybė šikšnosparnių. Leisdamiesi į urvus kilstelėkite ranką virš galvos, nes kartais šie padarai praskrenda tiesiai virš jos. Taip pat žiūrėkite kur dedate koją, nes urvuose gyvena ne tik šikšnosparniai, tačiau ir gyvatės. Geriausias metas pasirodyti prie urvų – saulėlydžio metu, nes būtent tada šimtai ar net tūkstančiai šikšnosparnių išskrenda iš urvų ir nuspalvina dangų juodai. Vaizdas nepakartojamas!

Vilio uola

Vilio uola

Šimtą metrų nuo kranto nutolusi ir apsupta vandens Vilio uola iš toli primena nedidelę pilį. Tačiau tai tik vulkaninės uolienos gabalas, ant kurio palipus laiptais galima išvysti Mergelės Marijos statulą. Vilio uola yra viena labiausiai fotografuojamų vietų Borakajaus saloje, nes iš jos atsiveria puikus vaizdas į salą. Vietiniai kalba, kad šiame paplūdimyje galima išvysti vienus gražiausių saulėlydžių saloje, todėl likite čia iki vakaro ir įsitikinkite tuo patys.

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Borakajaus salos klimatas

Borakajaus salos klimatas yra tropinis, todėl čia vyrauja karštas ir drėgnas oras. Saloje kritulių būna apie 130 dienų per metus, birželio mėnuo yra drėgniausias, o sausio pats sausiausias. Vidutinė metinė temperatūra saloje – 27 °C. Borakajaus sala turi du sezonus: lietingąjį, kuris trunka nuo birželio iki spalio ir sausąjį, trunkantį nuo lapkričio iki gegužės. Pats geriausias metas keliauti po šią salą nuo lapkričio vidurio iki balandžio pradžios, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Borakajaus salą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Borakajaus salą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Borakajaus salą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą.

Planuojantiems daugiau laiko praleisti Filipinuose, siūlome užsisakyti mūsų sudarytą 21 dienos autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines Filipinų vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Informaciją kaip nuvykti iš taško A į tašką B

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Viešojo transporto infrastruktūra Filipinuose nėra gerai išvystyta, todėl dažniausiai po salas geriausia keliauti nuomojantis motociklus arba motorolerius. Taip pat galite naudotis autobusų paslaugomis, jų tinklas regionuose gerai išvystytas, todėl neturėtų kilti problemų norint pasiekti pačias svarbiausias lankytinas vietas. Norėdami persikelti iš vienos salos į kitą, plaukite keltais arba greitaeigiais kateriais. Reikalingą transportą savo kelionei iš Manilos ar kitų Filipinų vietų į Borakajaus salą, galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Nakvynė Borakajaus saloje

Borakajaus sala kiekvienais metais pritraukia nemažai turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis šios nuostabios salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

8 Colors Beach House Resort – vos 30 metrų nuo Borakajaus Baltojo smėlio paplūdimio įsikūrę svečių namai.
Royal Park Resort Boracay
– gerai vertinamas poilsio kompleksas įsikūręs netoli Baltojo paplūdimio.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Borakajaus salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Borakajaus salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Borakajaus salos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Borakajaus salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Borakajaus salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

16 + 13 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą