+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Niujorkas

Ką pamatyti Niujorke

Niujorkas

Garsiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas Niujorkas kaip ir pagrindinės lankytinos vietos sulaukia vieno didžiausių turistų srautų šalyje. Tai labai brangus miestas, bet kartu ir vienas gražiausių pasaulio miestų, kuris niekada nemiega. Niujorkas traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, energija, neaprėpiamomis galimybėmis ir kūrybiniu įkvėpimu. Čia galima rasti tiek daug skirtingų kultūrų, tradicijų ir pažiūrų žmonių kaip niekur kitur. Tai vienas svarbiausių pasaulio finansų ir komunikacijų centrų. Dėl puikiai išvystyto transporto, įspūdingų muziejų ir aibės renginių bei įvairių pramogų, Niujorkas tampa vienu iš pirmaujančių miestu pasaulyje, todėl ir gausios lankytinos vietos sužavi kiekvieną keliautoją. Lankantis mieste taip pat rekomenduojame užsisakyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu, kurio dėka greičiau apžvelgsite pagrindines Niujorko vietas.

Niujorkas lankytinos vietos

Laisvės statula Niujorke

Laisvės statula

Tai nacionalinis amerikiečių pasididžiavimas, kuri pagaminta iš vario su plieninėmis atramomis. Ši statula yra 47 metrų aukščio, o kiekviena statulos dalis turi savo reikšmę. Karūnos spinduliai simbolizuoja septynis žemynus, o iškeltas fakelas – laisvės ir nepriklausomybės simbolis. Statulos viduje įkurtas Amerikos istorijos muziejus. Statinys stovi saloje, kuri pasiekiama keltu, o jeigu norite tik pasigrožėti statula, tai geriausia tai daryti iš Baterijos parko. Pasikėlus į statulos viršų, atsiveria nuostabi Niujorko ir Manheteno uostų panorama. Turus aplink šią nuostabią vietą ar keltus siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau.

Empire State building Niujorke

Empire state building

Tai dar vienas didingas statinys, kiekvieną lankytoją pribloškiantis savo aukščiu. Šis pastatas yra 102 aukštų ir siekia 381 metrų aukštį. Įspūdingas dangoraižis žavi ne tik gražia architektūra, bet ir vaizdinga miesto panorama iš viršutinių aukštų. Tai aukščiausias pastatas „Didžiajame obuolyje“ ir antras pagal dydį dangoraižis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bilietus į šį dangoraižį galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Bruklino tiltas Niujorke

Bruklino tiltas

Bruklino tiltas yra vienas seniausių kabančių tiltų JAV, kurio ilgis siekia beveik 2 kilometrus. Jo statyba buvo pradėta 1870 m. sausio 3 d., o baigta 1883 m. gegužės 24 d. Tiltas sujungia du didžiausius Niujorko rajonus – Brukliną ir Manheteną. Įdomios neogotikinio stiliaus tilto konstrukcijos ir atsiverianti graži miesto panorama pritraukia ne vieną turistą.

Taimso aikštė

Taimso aikštė 

Taimso aikštė visada buvo garsi suaugusiems skirtoms parduotuvėmis, striptizo barais ir kabareto šou vieta. Čia mėgdavo lankytis laisvą gyvenimo būdą propaguojantys asmenys. Šiandien retas, kuris nežino vienos garsiausių Niujorko gatvių sankirtų, viliojančių žmones iš visų šio miesto rajonų ir turistus iš viso pasaulio. Dabartinė Taimso aikštė saugi vieta visą parą, kurioje galima rasti įvairių parduotuvių, teatrų bei restoranų, taip pat ir milžiniškų reklaminių stendų.

Volstrytas

Volstrytas

Volstrytas – Niujorko finansų centras. Čia ne tik daug finansininkų, bet ir nemažai turistų, kurie atvyksta pamatyti įspūdingų dangoraižių. Volstrytas išsidėstęs gatvėje, turinčioje tą patį pavadinimą. Patekęs į šią gatvę, pasijunti tarsi maža dalelė viso mechanizmo – aplinkui didžiųjų kompanijų biurai, bankai, finansų biržos, verslo aplinka ir visur skubantys žmonės.

Centrinis parkas Niujorke

Centrinis parkas

Tai viena lankomiausių vietinių gyventojų vietų Niujorke, kurią rasite Manheteno rajone. Parke puikiai laiką leidžia šeimos, menininkai semiasi įkvėpimo ir daugybė sportininkų pradeda dieną. Parkas švarus, pilnas spalvingų gėlynų, žaliuojančių medžių, jame tyvuliuoja ežeras lankytojus traukiantis visais metų laikais. Parke taip pat įsikūręs zoologijos sodas, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, vandens atrakcionai, kavinės. Lankytojų dėmesio sulaukia nemokamai vykstantys spektakliai, muzikiniai šou ir įvairios parodos.

Grinvudo kapinės

Grinvudo kapinės

Grinvudo kapinėse, apsuptose žalumos, palaidoti žymūs šalies mokslininkai, muzikantai, krepšinio legendos, pilietinio karo veteranai. Tai viena brangiausių amžino poilsio vietų pasaulyje. Kapinėse yra aukščiausia Bruklino vieta – Battle Hill, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Manheteną. Teritorijoje taip pat stovi graži varpinė, kuri XIX a. buvo viena lankomiausių vietų JAV.

Rokfelerio centras

Rokfelerio centras

Rokfelerio centras – viena lankomiausių vietų Niujorke, kurį sudaro 19 išskirtinio aukščio pastatų. Tai privatus ir didžiausias tokio tipo kompleksas pasaulyje. Ypatingai visas kompleksas atrodo vakare, kai visus įspūdžius sustiprina šviesų instaliacijos. Centre yra apžvalgos aikštelė, iš kurios galima pasigėrėti miesto panorama. Rokfelerio centre saugoma viena svarbiausių Amerikoje viešojo meno kolekcijų. Kiekvienų metų gruodį arba lapkričio pabaigoje komplekso aikštėje įžiebiama kalėdų eglutė, išliejama lauko čiuožykla.

High Line parkas

High Line parkas

Vakarinėje Manheteno pusėje esantis parkas yra vienas keisčiausių. Jis įkurtas ant senų, krovininių traukinių geležinkelio bėgių. Aplinkui bėgius įkomponuoti gėlynai, žolynai, šalia jų suoliukai. Parke vyksta įvairūs renginiai, šviesų šou. Žiūrint iš viršaus, atsiveria nuostabi Hadsono upės panorama.

Metropoliteno meno muziejus

Metropoliteno meno muziejus

Šis muziejus yra didžiausias Jungtinėse Amerikos valstijose ir labiausiai lankomas pasaulyje, kuriame eksponatų suskaičiuojama virš 2 milijonų. Čia saugomi dirbiniai iš viso pasaulio, pradedant Antika ir Senuoju Egiptu ir baigiant moderniuoju menu. Ekspoziciją taip pat sudaro Europos skulptorių darbai, JAV menininkų kūriniai, meno kūrinių kolekcijos iš Bizantijos, Azijos, Okeanijos, Afrikos bei Islamo šalių. Šio muziejaus lankymui prireiks kelių dienų, o bilietus į muziejų galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Amerikos gamtos istorijos muziejus

Amerikos gamtos istorijos muziejus

Tai dar vienas didžiulis muziejus šalyje, kuriame galima pamatyti virš 33 milijonų eksponatų. Tarp jų rasite augalus, gyvūnus, fosilijas, mineralus, akmenis, meteoritus. Muziejuje dirba didžiausia pasaulyje mokslininkų grupė, suburta gamtos ir kultūros istorijos tyrimams. Muziejus taip pat turi vieną didžiausių pasaulyje dinozaurų ekspoziciją. Šiam muziejui apžiūrėti vargu ar užteks kelių valandų, o bilietus geriausia įsigyti internetu iš anksto ČIA.

Brodvėjus

Brodvėjus

Atvykus į Niujorką neužsukti į Brodvėjų būtų tikra nuodėmė. Tai viena žymiausių gatvių, kurioje rasite daugybę teatrų. Čia nuolat vyksta spektakliai, miuziklai, įvairūs šou ir kiti renginiai. Brodvėjaus teatruose galima pamatyti ir klasikinius kūrinius ir šiuolaikinius meno šedevrus. Kiekvienas, net ir labiausiai išrankus meno mylėtojas, suras jo skonį atitinkantį renginį. Nepraleiskite progos apsilankyti Brodvėjaus šou, o bilietus į nepamirštamus renginius galite įsigyti čia.

Eliso sala

Eliso sala

Kadaise Eliso sala buvo vartai į Jungtines Valstijas milijonams imigrantų, nes jie į šalį pradėjo plūsti dar XX a. pirmoje pusėje. Lankantis saloje galima apžiūrėti ligoninę, kur gydytojai spręsdavo ar atvykėlių sveikata pakankamai gera, kad JAV juos priglaustų. O trisdešimties minučių dokumentinis filmas jus supažindins su šios salos istorija ir papasakos apie imigrantų išgyvenimus. Bilietus į kruizą ir ekskursiją po šią unikalią salą galite nusipirkti čia.

Švento Patriko katedra

Šv. Patriko katedra

Tai vienas gražiausių architektūrinių kūrinių Niujorke. Bažnyčia dekoruota neogotikiniu stiliumi ir tai yra didžiausia Romos katalikų katedros bažnyčia Jungtinėse Amerikos Valstijose. Katedros architektūra su balto marmuro fasadu, smailiais bokštais, rožiniais langais, bronzinėmis durimis užburia lankytojus. Katedra taip pat yra Niujorko Romos katalikų arkivyskupijos arkivyskupo vieta. Ekskursiją po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Gugenheimo muziejus

Gugenheimo muziejus

Tai modernaus meno muziejus, kuris yra vienas žinomiausių mieste. Muziejus garsus ne tik meno kolekcijomis, bet ir savo architektūra. Jame rodomos tiek nuolatinės, tiek keičiamos kolekcijos. Muziejuje eksponuojami žinomų pasaulyje menininkų darbai, tokių kaip Pablo Pikaso, Vincento van Gogo, Vasilijaus Kandinskio ir daugybės kitų. Bilietus į šį įspūdingą muziejų rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Niujorko viešoji biblioteka

Niujorko viešoji biblioteka

Tai didžiulė biblioteka, kuri driekiasi net per du Niujorko kvartalus. Bibliotekoje sukaupta daugybė geros ir įvairios literatūros, o vienu metu skaityti ar vartyti knygas gali net 500 žmonių. Čia rengiamos parodos bei nemokamos ekskursijos, vyksta vestuvių ceremonijos, mokslininkai randa sau veiklos. Tarp bibliotekos saugomos literatūros yra tokie kūriniai kaip Nepriklausomybės deklaracijos originalas, Gutenbergo biblija, 440 tūkst. senovinių žemėlapių ir daug kitų įdomybių.

Bronksas

Bronksas

Bronksas – šiauriausias Niujorko miesto rajonas, garsėjantis iš ten kilusia hip hop muzika. Kaip ir kiti rajonai, taip ir Bronksas verda nuo kultūrų ir tautų spalvingos įvairovės. Šiame rajone įsikūręs vienas iš didžiausių zoologijos sodų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kasmet pritraukiantis virš 2 milijonų lankytojų. Jame rasite apie 4000 įvairiausių gyvūnų, tarp kurių nemaža dalis yra nykstančios rūšys. Zoologijos sode galima apsilankyti ,,Madagaskare”, kuriame sutiksite lemūrus, iguanas, Nilo krokodilus ir kitus gyvūnus. Bilietus į zoologijos sodą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Pasaulio prekybos centro memorialas

Pasaulio prekybos centro memorialas

2001 m. rugsėjo 11 dieną džihadistai, susiję su „al-Qaeda“ grupe, užgrobė 4 lėktuvus JAV ir surengė savižudžių atakas. Du lėktuvai rėžėsi į Pasaulio prekybos centro bokštus Niujorko centre, vienas – į Pentagono pastatą, dar vienas nukrito laukuose Pensilvanijoje. Per šias atakas žuvo beveik 3 tūkst. žmonių. Šiandien buvusių dangoraižių vietoje įrengtas Pasaulio prekybos centro memorialas, kuriame 152 bronzinėse plokštėse iškalti visų 2983 žuvusiųjų vardai. Taip pat čia įrengtas muziejus, kuriame galima pajusti, kokį siaubą išgyveno Niujorkas tą lemtingąjį 2001 metų rugsėjo 11 -osios rytą. Bilietus į memorialą ir muziejų galite nusipirkti čia.

Manhetenas

Manhetenas

Tai Niujorko vizitinė kortelė, kuriame randami visi aukščiausi miesto pastatai, svarbios verslo, valdžios, meno įstaigos. Manhetenas žinomas kaip pasaulinė kultūros ir finansų sostinė. Šis rajonas yra labiausiai apgyvendintas Niujorko mieste. Manhetene taip pat įsikūrusi didžioji dalis žymių lankytinų miesto vietų.

S.E.A. Akvariumas

Niujorko akvariumas

Norintys daugiau sužinoti apie povandeninį jūros pasaulį, turėtų užsukti į didžiausią ir seniausią Niujorko akvariumą. Konio saloje įsikūręs akvariumas yra populiarus tiek vietinių, tiek turistų tarpe. Lankytojams suteikiama galimybė pamatyti unikalų povandeninį pasaulį, kuriame išvysite įvairias spalvingas  žuvų rūšis, ryklius, medūzas ir net mažyčius jūrų arkliukus. Bilietus į akvariumą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Niujorko miesto rotušė

Niujorko miesto rotušė

Tai turtingą istoriją menantis seniausias rotušės pastatas JAV, esantis Manhetene. Rotušėje įrengtas mero kabinetas, rengiamos nemokamos ekskursijos. Tai vienas iš geriausių savo laikotarpio architektūrinių pastatų. Rotušė įtraukta į JAV nacionalinio paveldo sąrašą.

Madam Tiuso muziejus

Madam Tiuso muziejus

Tai vaškinių figūrų muziejus Niujorke, kurį įkūrė vaško skulptorė Mari Tiuso, o dabar jį valdo Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi pramogų kompanija Merlin Entertainments.  Čia jūs turėsite galimybę pamatyti pasaulyje gerai žinomus veidus. Madam Tiuso muziejuje eksponuojamos pasaulio lyderių, aktorių, sporto legendų, artistų, muzikantų ir daugybės kitų įžymybių vaškinės figūros. Bilietus į šį išskirtinį muziejų galite nusipirkti internetu iš anksto.

Zagrebo ir niujorko zoologijos sodas

Centrinio parko zoologijos sodas

Centrinio parko zoologijos sodas, kuris šiuo metu užima apie 3 ha., pirmą kartą buvo atidarytas 1861 m. Tai vienas seniausių zoologijos sodų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuriame šiuo metu gyvena virš pusantro tūkstančio skirtingų gyvūnų bei keli tūkstančiai žuvų. Čia galima pamatyti tokius išskirtinius gyvūnus kaip snieginius leopardus, mažąsias pandas, lokius, lemūrus ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Centrinio parko zoologijos sodas yra žinomas pasaulyje dėl gyvūnų veisimo ir išsaugojimo programų, jame taip pat nuolat vykdomos įvairios edukacinės programos, kurios patiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Bilietus į zoologijos sodą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Botanikos sodas

Niujorko botanikos sodas

Norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio, keliaukite į Bronksą. Čia įsikūręs botanikos sodas, kuriame mielai laiką leidžia tiek vietiniai, tiek turistai. Vaikščiodami po daugiau nei 100 ha plotą užimantį sodą galėsite mėgautis sezoniniais eksponatais, rožėmis, azalijomis, vyšniomis, magnolijomis, XX a. ketvirto dešimtmečio alpinariumu bei akmenų sodu. Be nuolatinių ekspozicijų, Niujorko botanikos sodas rengia ir specialias parodas. Bilietus į šį įspūdingą sodą rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Edge apžvalgos aikštelė

Edge apžvalgos aikštelė

Manheteno vakarinėje pusėje esanti „Edge“ apžvalgos aikštelė yra aukščiausia tokio tipo aikštelė Vakarų pusrutulyje. Trikampė apžvalgos aikštelė išsikišusi iš 100-ojo pastato aukšto, o 101-jame aukšte yra baras ir renginių erdvė. Apžvalgos aikštelė tarsi pakabinta ore, todėl suteikia nepamirštamus pojūčius ir vaizdus, kurių niekur kitur nepamatysite. Įėjimo bilietus į apžvalgos aikštelę galite nusipirkti internetu iš anksto ČIA.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Niujorko klimatas

Niujorkas turi drėgną subtropinį klimatą, šaltą žiemą ir karštą drėgną vasarą. Šaltasis sezonas prasideda nuo spalio ir dažnausiai išlieka iki pat kovo mėnesio. Sausio – vasario mėnesiais vidutinė metinė temperatūra Niujorke yra 0 °C. Žiemą būtina pasiimti šiltų drabužių, nes temperatūra dažnai pasiekia minusą ir kartais gausiai sninga. Pats geriausias metas aplankyti Niujorką, gegužės – rugpūčio mėnesiais. Liepos mėnuo yra karščiausias, su 25 °C vidutine metine temperatūra.

Kaip nuvykti į Niujorką?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Niujorką nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Niujorką ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą.

Planuojantiems keliauti po Niujorką, siūlome užsisakyti jau sudarytą mūsų 5 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines šio miesto lankytinas vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Papildomų vietų žemėlapį

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Niujorko transportas

Niujorke viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, tai pagrindinis būdas keliauti po miestą. Pasiekti norimas vietas galite greitais autobusais, traukiniais, metro ar upės transportu. Niujorko metro yra didžiausia greitojo transporto sistema pasaulyje, kurios bėgių ilgis sudaro 1 170 kilometrų, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums pasiekti visas norimas vietas. Rekomenduojame tik atvykus įsigyti bekontaktę mokėjimo kortelę – MetroCard, tai padės jums pigiau keliauti po Niujorką. Jas galima įsigyti metro stotyse, automatizuotose kasose ir kt. Metro dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Viešieji autobusai yra vaizdingas būdas pamatyti miestą ir pasiekti tas vietas, į kurias nevažiuoja kitos transporto priemonės. Jei turite išmanųjį telefoną, galite nuskaityti QR kodą autobusų stotelėje, norėdami gauti informacijos apie tai, kada atvažiuos autobusas. Kadangi miestas didžiulis ir transporto sistema taip pat, tai rekomenduojame prieš pradedant keliauti susirasti šiek tiek informacijos, paanalizuoti ją ir tik tada pradėti naudotis viešuoju transportu.

Naudingos transporto nuorodos:

Autobusai   >>>    Traukiniai   >>>>    Metro   >>>>

Nakvynė Niujorke

Niujorkas ir jo lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Seton Hotel – geras 3 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs netoli Parko aveniu.
Hotel Mimosa – gerai vertinamas viešbutis, esantis Kinų kvartale, už 1,6 km nuo Soho ir Bruklino tilto.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Niujorko žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Niujorko žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Niujorko žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi šiuo įrankiu, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Niujorko žemėlapis pasididins visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Niujorko žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Niujorke, tai būtinai įsigykite New York Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 100 lankytinų vietų NEMOKAMAI.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Floridoje

Florida

Florida yra šilčiausia JAV valstija, turinti net 4510 salą. Ji dalijama į dvi dalis: vakarinę ir rytinę. Šioje valstijoje galima atostogauti ištisus metus, nes vasara čia galima sakyti tęsiasi nepertraukiamai.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Omanas Ką pamatyti lankytinos vietos

Omanas

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių ir iškasenų.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

16 − five =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą