+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos sala lankytinos vietos

Maltos sala

Maltos valstybė sudaryta iš kelių nuostabių salų, todėl šalies lankytinos vietos traukia turistus iš viso pasaulio. Pagal gyventojų skaičių tenkantį vienam kvadratiniam kilometrui Maltos sala laikoma viena tankiausiai apgyvendintų pasaulio šalių. Maltą rasite Viduržemio jūroje, pietinėje Europos dalyje. Maltos sala garsėja gražiais paplūdimiais, nuostabiomis pakrantėmis ir skaidria žydra jūra. Čia galima išbandyti nardymą, vandens pramogas, apžiūrėti vietines istorines įžymybes ir muziejus, sudalyvauti kultūriniuose ar sporto renginiuose. Taip pat verta leistis į pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu, kurio dėka dar labiau pamilsite šią salą. Tai puiki vieta ne tik ramiam poilsiui paplūdimyje, bet ir aktyviai veiklai, kurių saloje netrūksta. Malta sužavi keliautojus nuo pirmos minutės, todėl neabejojame, kad visos salos lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Maltos sala lankytinos vietos

Valeta

Valeta

Maltos sostinė Valeta įsikūrusi šiaurės rytiniame salos krante. UNESCO pasaulio paveldo sąraše esantis miestas traukia turistus iš viso pasaulio, nes čia gausu istorinių paminklų ir kitokių relikvijų. Turistai lengvai ir patogiai gali apžiūrėti šį mažą miestą. Valetos širdis – Šv. Jono katedra, kuri XVI a. buvo pastatyta čia gyvenusių įvairių riterių ordinų. Netoli garsiosios bažnyčios stovi didžiuliai Didžiojo magistro rūmai, kadaise buvę Maltos riterių rezidencija. Šiuose rūmuose saugomi nuostabūs paveikslai ir ginkluotė, todėl apsilankę juose, turėsite galimybę daugiau sužinoti apie riterių gyvenimą. Taip pat lankantis mieste, rekomenduojame užsukti į vieną nuostabiausių Valetos parkų – Aukštutinius Barrakka sodus, iš kurių atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į Didįjį uostą. Ekskursijas po Valetą galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Šv. Jurgio bazilika

Gozo sala

Maltos respublikai priklausanti Gozo sala yra antra pagal dydį šalyje. Tai žalesnė, mažiau apgyvendinta sala palyginus su Malta ir turistų čia taip pat būna žymiai mažiau. Daugiausiai saloje vystomas žemės ūkis, kai vietiniai augina gyvulius, dirba laukus ir sodina vynuoges. Gozo salą puošia gražios kalvos, nuostabios pakrantės ir žavios smėlėtos įlankos. Salą pasiekti galima iš Maltos keltais, kurie čia kursuoja gana dažnai. Viktorijos miestas yra ne tik didžiausias ir pagrindinis Gozo salos miestas, tačiau tuo pačiu ir salos sostinė. Istoriniame mieste svečiai gali apžiūrėti gynybinį Citadelės miestą, pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, ar pasigrožėti Šv. Jurgio bažnyčia.

Viduramžių miestas Mdina

Viduramžių miestas Mdina

Mdina – tai senovės Maltos sostinė, įsikūrusi vaizdingoje kalvoje salos centre. Šis magiškas viduramžių miestas apsuptas aukštų mūro sienų slepia maždaug 4000 metų senumo istoriją. Lankytojai norėdami patekti į miestą, turi praeiti pro didingus Pagrindinius vartus. Svarbiausias Mdinos lankytinas objektas yra baroko stiliaus Šv. Pauliaus katedra, kurią suprojektavo maltiečių architektas Lorenzo Gafa. Gausiai dekoruotoje šventovėje lankytojus nustebina įspūdingos marmurinės kolonos, paauksuotos detalės ir spalvingi lubų paveikslai. Norėdami pajusti buvusią Mdinos šlovę, užsukitę į Vilhenos rūmus. XVIII a. buvusiuose Magistrų rūmuose šiuo metu įsikūręs Maltos gamtos mokslų muziejus, kuriame yra daugybė geologinių eksponatų. Kiti lankytini objektai į kuriuos verta užsukti Mdinoje yra Normanų rūmai, Benediktų ir Karmelitų vienuolynai. Planuojantys aplankyti Mdinos katedrą ir muziejų, gali įsigyti kombinuotą bilietą ČIA.

Žydrasis langas

Žydrasis langas

Gozo sala turėjo vieną labiausiai lankomų pasaulyje objektų – Žydrąjį langą, kuris stovėjo šalia Sent Lorenso miestelio. Natūralus gamtos objektas susidarė prieš šimtus tūkstančių metų iš dviejų urvų jiems sugriuvus. Šios unikalios arkos uoliena buvo sudaryta iš kalkakmenio, tačiau dėl gamtos stichijų ji neatlaikė ir sugriuvo 2017 metais. Nepaisant nemalonių įvykių, Žydrasis langas vis tiek sulaukia nemažai turistų, kurie čia atvyksta dėl gerų kadrų.

Hal Saflynio požemis

Hal Saflynio požemis

Hal Saflynio požemis – tai vienintelė pasaulyje priešistorės požeminė šventykla, į kurią kasdien įleidžiama tik 80 žmonių. Bilietai turi būti rezervuojami iš anksto tam tikrai dienai ir laikui. UNESCO saugomoje archeologinėje vietoje lankytojai gali susipažinti su priešistorės epochos pasauliu. Hal Saflynio yra ne tik požeminė neolito laikų kultinė vieta, tačiau ir katakombų kompleksas, kuriame priešistorinis žmogus vykdė religinius laidojimo ritualus ir kalbėdavosi su dievais. Vaikštant po požemį, ant sienų vis dar matomi ochra simboliai ir mūro raižiniai. Čia buvo rasta ir nemažai įvairių dirbinių, iš kurių dauguma šiandien yra eksponuojami Valetos nacionaliniame archeologijos muziejuje. Bene garsiausias iš jų – „Mieganti ledi“ statulėlė, kuri vaizduoja ant sofos gulinčią moterį.

Popajaus kaimas

Popajaus kaimas

Maltos sala patinka keliaujantiems su vaikais, o viena smagiausių pramogų – apsilankymas jūreivio Popajaus kaime. Šis žavingas turistų traukos objektas buvo sukurtas devintojo dešimtmečio filmui „Popajus“, kuriame vaidino ir garsus kino komikas Robinas Williamsas. Šiandien ši vieta yra viena populiariausių lankomų vietų Maltoje, nes čia įsikūręs pramogų parkas. Lankytojai gali apžiūrėti kaimo paštą, kepyklą, gaisrinę ir kitus pastatus. Popajaus kaime taip pat yra paplūdimys, deginimosi terasos ir suvenyrų parduotuvė. Bilietus galite nusipirkti internetu iš anksto ČIA.

Šv. Jono katedra

Šv. Jono katedra

Šv. Jonui Krikštytojui skirta Romos katalikų katedra buvo pastatyta 1572–1577 m. Maltos Ordino riterių. Bažnyčia yra laikoma vienu iš geriausių Europos baroko architektūros pavyzdžių. Lankytojus stebina prabangus interjeras su gausiu paauksuotu dekoru. Čia išvysite įspūdingas baroko laikų freskas, puošnias marmurines grindis, trimates statulas ir kvapą gniaužiančias skliautines lubas, kurias ištapė žinomas italų baroko menininkas Matija Pretis. Katedroje taip pat eksponuojamas vienas iš labiausiai tarptautiniu mastu pripažintų Kavaradžo kūrinių „Šv. Jono Krikštytojo nukirsdinimas“. Oratorijoje esantis paveikslas yra didžiausias Kavaradžo meno kūrinys ir vienintelis, turintis jo originalų parašą.

Taršyno šventyklos

Taršyno šventyklos

Į UNESCO sąrašą įtrauktos Taršyno šventyklos yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi priešistorinė kulto vieta Maltoje. 1914 m. atrastas šventyklų kompleksas susideda iš keturių megalitinių konstrukcijų, pastatytų tarp 3 600 – 2 500 m. pr. Kr. Šventyklų sienos dekoruotos įmantriais spiraliniais raštais ir gyvūnų figūromis. Čia atvaizduojamos ožkos, kiaulės, jaučiai ir avinas. Taip pat komplekse galite išvysti vieną unikaliausių Maltos statulų − „Stora dama“, kuri, kaip manoma, yra Motinos Deivės atvaizdas.

Komino sala

Komino sala

Komino sala – tai trečia pagal dydį Maltos archipelago sala, kuri patiks tiems, kas ieško ramybės. Tarp Maltos ir Gozo esančioje mažytėje saloje stovi tik vienas viešbutis „Comino“. Daugiausia žmonių į šią salą vyksta dėl įspūdingo grožio Mėlynosios lagūnos. Čia lankytojų laukia užburiantis krištolo skaidrumo turkio spalvos vanduo ir balto smėlio paplūdimys. Be tingų poilsį mėgstančių poilsiautojų, saloje taip pat galima išvysti ir nardytojų, kuriems lagūnoje sudarytos idealios sąlygos užsiimti savo mėgstama veikla. Ekskursijas aplink šią nuostabią salą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Sliema

Sliema

Sliema kadaise buvo ramus žvejų kaimelis, tačiau šiandien tai yra vienas populiariausių kurortų Maltoje. Šis miestas patiks romantikams ir tiems, kas mėgsta linksmybes. Geriausias būdas susipažinti su Sliema – pasivaikščioti promenada, palei kurią rasite daugybę istorinių pastatų. Sliema taip pat yra ir geriausia apsipirkimo vieta Maltoje, nes čia gausu prabangių mados prekinių ženklų parduotuvių. Kurorte atrasite puikių restoranų, siūlančių paragauti vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalų. Sliema patiks ir mėgstantiems naktines linksmybes, nes čia gausu ne tik jaukių tavernų ir vyno barų, bet ir trankia muzika pasižyminčių naktinių klubų.

Švč. Mergelės Marijos katedra

Švč. Mergelės Marijos katedra

Švč. Mergelės Marijos katedra stovinti Mostos mieste yra įspūdingiausia Maltos bažnyčia, kurios didžiulė rotonda yra trečia pagal dydį pasaulyje. Lankytojus labiausiai traukia įspūdinga katedros istorija ir didžiulis kupolas, kurio išorinis aukštis yra 61 m, o skersmuo – 39,6 m. Neįtikėtina, tačiau Antrojo pasaulinio karo metu į bažnyčią įkrito bomba, pervėrė kupolą, atsitrenkė į sieną ir nuriedėjo per grindis, kol sustojo. Tuo metu kaip tik vyko mišios, kuriose lankėsi daugiau kaip 300 žmonių ir nė vienas iš jų nenukentėjo. Šiandien bažnyčios zakristijoje galima išvysti bombos kopiją.

Mellieha miestelis

Mellieha miestelis

Vaizdingas Mellieha miestelis stovi ant stačios kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į Viduržemio jūrą. Tai vienas populiariausių Maltos kurortų tarp šeimų, keliaujančių su vaikais. Mellieha miestelyje šurmuliuoja kavinės, restoranai ir barai, todėl tai ideali atostogų vieta. Šalia driekiasi didžiausias Maltoje smulkaus smėlio paplūdimys Ghadira. Pakrantę skalauja ramus vanduo, todėl tai puiki vieta vaikams ne tik braidyti, bet ir plaukioti. Paplūdimyje galima išsinuomoti gultus ir skėčius, visą dieną veikia gaiviųjų gėrimų kioskai, o norintys aktyvesnių pramogų, gali išbandyti įvairias vandens sporto pramogas.

Hadžar Ymas šventyklos

Hadžar Ymas šventyklos

Kita į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta megalitinė Maltos vieta – priešistorinės Hadžar Ymas šventyklos. Pietinėje Maltos pakrantėje esančioje vietovėje išlikę keletas pastatų, kurių amžius siekia 3 100 – 2 500 m. pr. Kr. Be pagrindinės šventyklos, čia stovi dar keletas mažesnių šventyklų ir vienas nežinomos funkcijos pastatas. Šių nuostabių priešistorinių šventyklų statytojai nenaudojo statybinės rišančios medžiagos. Didžiausias šios šventyklos megalitas yra daugiau nei septynių metrų ilgio ir sveria maždaug 20 tonų. Maži rieduliai, išmėtyti aplink šią vietą greičiausiai buvo naudojami vietoj ratų, kad masyvūs megalitai būtų perkelti į savo vietas.

Mnajdra šventyklos

Mnajdra šventyklos

Tik 500 metrų nuo Hadžar Ymas šventyklų stovi dar viena neolito amžiaus megalito šventykla Mnajdra. Šioje vietovėje yra trys šventyklos, kurios buvo pastatytos tarp 3600 − 2500 m. pr. Kr. Labiausiai intriguojantis Mnajdra šventyklų bruožas yra saulės ir lygiadienių durys, matomos Pietų šventykloje. Tarpdurys papuoštas kaladėlėmis, kurios žymi lygiadienių padėtį, pirmąją pavasario ir rudens dieną, tekančią saulę ir pirmąją vasaros ir žiemos dieną – saulėgrįžą.

Dinglio uolos

Dinglio uolos

Ieškodami kvapą gniaužiančių vaizdų, turėtumėte nuvykti į Maltos vakarinę pakrantę, kur rasite Dinglio uolas, esančias netoli Dinglio kaimo. 253 metrų aukštyje virš jūros lygio esančios Dinglio uolos yra aukščiausia salos vieta. Tai viena populiariausių Maltoje besilankančių turistų traukos vietų, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Viduržemio jūrą ir salą. Geriausia prie uolų vykti saulei leidžiantis, nes tuomet atsiskleidžia visas jų grožis.

Auksinės įlankos paplūdimys

Auksinės įlankos paplūdimys

Šiaurės vakarų Maltoje, netoli Mellieha miestelio esantis Auksinės įlankos paplūdimys yra vienas gražiausių saloje. Skirtingai nuo daugumos kitų Maltos paplūdimių, šis driekiasi toliau nuo gatvių eismo. Paplūdimys turi plačią kranto liniją su minkštu auksiniu smėliu. Daugelis lankytojų čia praleidžia dieną degindamiesi ir klausydamiesi raminančio bangų ošimo. Paplūdimyje galima išsinuomoti gultus ir paplūdimio skėčius. Infrastruktūra gera, todėl rasite tiek viešuosius tualetus, tiek ir persirengimo kabinas. Taip pat čia veikia keletas kavinių ir restoranų su terasomis, iš kurių atsiveria nuostabūs Auksinės įlankos vaizdai.

Ghajn Tuffieha įlanka

Ghajn Tuffieha įlanka

Maltos sala lankytojus traukia gamtos grožiu, todėl jeigu lankysitės prie Auksinės įlankos paplūdimio, tai vėliau būtinai nuvykite ir į šalia esančią Ghajn Tuffieha įlanką. Uolų ir nuožulnių kalvų apsuptyje įsispraudęs nuošalus Ghajn Tuffieha įlankos paplūdimys patiks tiems, kas ieško ramybės. Netoli paplūdimio įrengta apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabūs jūros vaizdai, o jeigu čia lankysitės vakare, tai galėsite išvysti ir vieną gražiausių saulėlydžių Maltoje.

Marsašlokas

Marsašlokas

Mažas ir vaizdingas žvejų kaimelis Marsašlokas yra įsikūręs pietryčių Maltoje. Tai puiki vieta norintiems pamatyti tradicinius, ryškiai nudažytus maltiečių žvejybinius laivus, vadinamus luzzu. Marsašloko žuvies turguje ieškokite šviežios žuvies ir jūros gėrybių. Didesnis turgus vyksta kiekvieną sekmadienį, kuriame galite nusipirkti ne tik žuvies, bet ir įvairių suvenyrų ir vietinių gamybos produktų, tokių kaip uogienė, medus, daržovės ir vynas. Tai puiki proga susipažinti su vietos gyventojais ir pajausti kasdienį maltiečių gyvenimą. Lankantis kaimelyje taip pat būtina užsukti į vieną iš daugelio jūros gėrybių restoranų, kur galėsite paragauti gurmaniškų jūros gėrybių patiekalų.

Birgu miestas

Birgu miestas

Birgu miestas, kuris įsikūręs pietinėje Didžiojo Maltos uosto krantinėje priešais Valetą, yra seniausias iš gynybinėmis sienomis apjuostų Trijų Miestų, kuriems dar priklauso Senglėja ir Kospikua. Būtent Birgu mieste Šv. Jono riteriai pirmą kartą apsigyveno atvykę į Maltą, todėl ši vieta dažnai vadinama Maltos kultūros ir paveldo lopšiu. Birgu traukia lankytojus savo vingiuotomis ir siauromis viduramžių gatvelėmis, senoviniu fortu, įspūdingai dekoruotomis bažnyčiomis ir katedromis bei jaukia maltietiška atmosfera. Birgu mieste gausu įvairiausių muziejų, o įdomiausias iš jų yra Maltos jūrų muziejus, kuriame kadaise buvo kepama duona Britanijos kariniam laivynui. Verta užsukti ir į Nacionalinį etnografijos bei parapijos muziejus. Palei pakrantę įsikūrę vyno barai ir restoranai vilioja lankytojus savo virtuve ir gėrimų įvairove.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Maltos klimatas

Maltos saloje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, kurioje kritulių būna apie 80 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Maltos saloje – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 30 °C temperatūra. Žiemos mėnesiais nuo gruodžio iki kovo pradžios saloje būna daugiau kritulių, nors lauke nebūna labai šalta. Oro temperatūra tais mėnesiais svyruoja nuo 10 °C iki 17 °C, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo balandžio iki spalio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Maltos salą?

Maltos sala lengvai pasiekiama, galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Rygos. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Maltą ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Planuojantiems geriau patyrinėti Maltos salą, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Maltoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 8 Eur už parą.

Ne visas norimas Maltos vietas galima pasiekti sausumos transportu, todėl rekomenduojame pasinaudoti keltų paslaugomis. Jų bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Nakvynė Maltoje

Maltos sala ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Maltos salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Cornucopia Hotel – Šagra gyvenvietėje, Gozo saloje esantis gerai vertinamas viešbutis.
Osborne Hotel – geras viešbutis, kuris įsikūręs Valetos centre.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Maltos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Maltos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Maltos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Maltos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Pasinaudokite mūsų sukurtu Maltos salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

five + fifteen =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą