+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Korfu sala

Korfu sala pramogos

Korfu sala

Korfu sala priklausanti Graikijai jau spėjo užkariauti lietuvių širdis, nes lankytinos vietos įdomios ir įtraukiančios. Ši nedidelė sala yra visai netoli Graikijos ir Albanijos krantų. Nuostabus kraštovaizdis, įdomios pramogos ir puikus oras vilioja praleisti atostogas graikiškame rojuje. Saloje daugybė kurortų, gražių paplūdimių, skalaujamų žydros ir šiltos jūros. Korfu sala poilsiautojus vilioja ir įspūdingu povandeniniu pasauliu, todėl čia gausu mėgstančių nardyti. Jos šiaurės rytinėje pusėje rasite labiau akmenuotus ir ramesnius paplūdimius, pietinėje ir šiaurinėje pusėse driekiasi smėlėti ir populiarūs tarp turistų pliažai, o vakarinė dalis gali pasigirti didžiulėmis uolomis. Be ramaus poilsio, Korfu sala gali pasiūlyti aibę pramogų, tarp kurių rasite vandens parką, golfo aikštynus, banglenčių valdymo pamokas, nardymą, naktinius klubus ir ypatingus restoranus. Norintiems išskirtinės pramogos, rekomenduojame išbandyti skrydį parasparniu virš Korfu. Saloje taip pat išsibarstę daugybė tradicinių žvejų kaimelių, kuriuose smagu pasivaikščioti ar pabendrauti su vietiniais. Korfu sala labiausiai turistų lankoma vasarą, tačiau ir kitu metų laiku verta aplankyti šią nuostabią vietą.

Korfu sala lankytinos vietos

Kerkyra miestas

Kerkyra miestas

Kerkyra miestas – Korfu salos sostinė, kuris įsikūręs šiaurės vakarinėje salos dalyje. Tai puikus senovės Venecijos ir Bizantijos meno pavyzdys, kuris jus sužavės savo siauromis gatvelėmis ir panoraminiais vaizdais. Miesto senamiestis 2007 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ši miesto dalis labiausiai mėgstama turistų, nes čia daug barų, kavinių, restoranų, suvenyrų ir kitokių parduotuvėlių. Vaikščiodami siauromis gatvelėmis, galėsite mėgautis istoriniais pastatais, senomis bažnyčiomis, įspūdingomis tvirtovėmis ir gyvybingomis aikštėmis.

Senoji tvirtovė (Palaio Frourio)

Senoji tvirtovė (Palaio Frourio)

Korfu sala senais laikais buvo dažnai puldinėjama priešų, dėl to Kerkyroje buvo pastatyta didžiulė tvirtovė. Tai žinomiausia ir labiausiai lankoma pilis Korfu saloje. Šios tvirtovės statybos buvo pradėtos Bizantijos imperijos laikais, o vėliau venecijiečiams okupavus salą, buvo pakeista pilies struktūra, siekiant geriau apginti salą nuo turkų puldinėjimų. Šiandien vaikštant po tvirtovę, galima išvysti senovinę karinę architektūrą, patrankas, tunelius, kalėjimą ir buvusią ligoninę. Iš tvirtovės viršaus atsiveria nuostabūs vaizdai į Kerkyros miestą, o norintys geriau susipažinti su šios tvirtovės istorija, gali užsukti ir į pilies muziejų.

Šv. Spiridono bažnyčia

Šv. Spiridono bažnyčia

Šv. Spiridono bažnyčia, esanti Kerkyros mieste, yra garsiausia graikų stačiatikių bažnyčia saloje. Kadaise šioje saloje gyveno Spiridonas, kuris padarė nemažai stebuklų ir padėjo pagyti ne vienam žmogui. Po mirties jam buvo suteiktas Šventojo statusas, o 1590 m. pastačius Korfu pagrindinę bažnyčią, jai buvo suteiktas Šv. Spiridono vardas. Šiandien bažnyčioje galima išvysti Šv. Spiridono relikvijas, kurios buvo atgabentos į Kerkyra miestą iš Konstantinopolio XV a. Korfu salos gyventojai iki šių dienų Šv. Spiridoną laiko miesto globėju, nes pasak legendų jis ne vieną kartą yra apsaugojęs salą nuo bado, maro ir užpuolikų.

Spianada aikštė

Spianada aikštė

Spianada – tai didžiausia aikštė Graikijoje, kurioje gausu XIX a. Prancūzijos architektūros statinių. Aikštės centre dažnai vyksta koncertai ir kiti kultūriniai renginiai. Spianada aikštė – puiki vieta pasivaikščiojimui, aplink kurią pilna lankytinų objektų. Taip pat šalia aikštės esančiame parke vyksta kriketo varžybos. Vakarinėje aikštės pusėje esančiame Listone, galima rasti daugybę elegantiškų restoranų ir kavinių. Čia vietiniai gyventojai ir turistai susirenka išgerti kavos ar paragauti vietinių patiekalų.

Azijos meno muziejus

Korfu Azijos meno muziejus

Azijos meno muziejus, įsikūręs Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio rūmuose Kerkyros mieste, patiks visiems meno gerbėjams. Tai vienintelis muziejus Graikijoje, kuris skirtas Tolimųjų Rytų menui. Jame galima išvysti Kinijos, Japonijos, Tibeto, Indijos ir kitų Azijos šalių meno kolekcijas. Šiuo metu muziejuje galima rasti daugiau nei 15 000 stulbinančių meno kūrinių.

Archeologijos muziejus

Archeologijos muziejus

Korfu sala garsėja savo gilia istorija, kuri puikiai pristatoma Kerkyros mieste esančiame Archeologijos muziejuje. Jame saugoma daugiau nei 1600 eksponatų, kurie supažindina lankytojus su salos istorija. Vaikščiodami po sales pamatysite bronzines ir marmurines statulas, keramikos dirbinius, senovines monetas, papuošalus. Lankytojams didžiulį įspūdį palieka Gorgonės medūzų frontonas, kurio amžius siekia 585 m. pr. Kr. Įspūdingas eksponatas pagamintas iš akyto kalkakmenio ir į muziejų buvo atgabentas iš Artemidės šventyklos.

Mon Repos rūmai

Mon Repos rūmai

Neoklasicistiniai Mon Repos rūmai buvo pastatyti 1830 m. britų lordo Frederiko Adamo. Tai nedideli, bet labai gražūs rūmai su kolonijinės architektūros elementais. Šiandien rūmai yra populiari turistų traukos vieta ir juos kasmet aplanko tūkstančiai turistų. Juose yra įrengtas muziejus, kuriame galima išvysti daug archeologinių vertybių. Vaikštinėdami po didelį parką, galėsite grožėtis rūmų aplinka, įspūdingais vaizdais į Jonijos jūrą ir visą rytinės Korfu salos pakrantę.

Vido sala

Vido sala – Korfu

Vido sala, esanti įlankoje priešais Korfu miestą Kerkyrą, turi gana šiurpią istoriją. Šioje saloje I-ojo pasaulinio karo metais buvo įrengta ligoninė serbų kareiviams ir civiliams, į Korfu atkeliavusiems po Austrijos-Vengrijos invazijos į Serbiją. Bijant ligų protrūkio, iš salos nebuvo galima išvykti, todėl dauguma sužeistųjų neišgyveno. Dėl nedidelio salos ploto ir akmenuoto dirvožemio, mirusieji buvo laidojami tiesiog jūroje. Tokiu būdu saloje palaidota daugiau nei 5000 žmonių, o ta vieta vadinama mėlynaisiais jūros kapais (Blue Sea Tombs). Šiandien lankytojai gali pamatyti saloje žuvusiems kariams skirtą mauzoliejų ir aplankyti Vido mieste esantį Serbijos muziejų. Taip pat Vido saloje yra restoranas ir du paplūdimiai, į kuriuos galima patekti taku, kuris eina aplink visą salą.

Achileono rūmai

Achileono rūmai

Maždaug 10 km nuo Kerkyros miesto esantys Achileono rūmai buvo pastatyti 1888 m. Austrijos imperatorienei Elžbietai kaip vasaros rezidencija. Šiuos neoklasicistinius rūmus suprojektavo italų architektas Rafaelis Caritto, o pagrindinė tematika – mitinis herojus Achilas. Po apsilankymo rūmuose užsukite į Achiliono kaimelį, kuris iki šių dienų yra išsaugojęs tradicines vertybes. Tai puiki vieta norintiems labiau pažinti graikų gyvenimą saloje.

Korfu sala lankytinos vietos

Angelokastro pilis

Angelokastro pilis

Šiaurės vakaruose stūksanti Angelokastro pilis buvo pastatyta Bizantijos laikais ir yra viena žymiausių visoje Graikijoje. Pirmoji pilis šioje vietoje buvo pastatyta VII a., tačiau dabartinės amžius siekia XVIII – XIX a. Čia galima apžiūrėti 3 vandens rezervuarus, kuriais buvo tiekiamas vanduo. Taip pat aukščiausiame citadelės taške stovi maža Šv. Mykolo bažnyčia. Kadangi pilis stovi ant 305 m. aukščio uolos, tai nemažai lankytojų čia atvyksta norėdami pasigrožėti įspūdingais panoraminiais vaizdais.

Perithia kaimas

Perithia kaimas

Perithia kaimas įsikūręs Pantokratoro kalno papėdėje, yra laikomas seniausia gyvenviete Korfu saloje. Kaimelyje galite išvysti 130 gražių, rankomis statytų akmeninių namų, kuriuose vis dar gyvena vietiniai. Pasivaikščiokite akmeninis grįstomis gatvelėmis, užsukite prie vienos iš 8 čia stovinčių bažnyčių ir pasigrožėkite nuostabiais vaizdais į Pantokratoro kalną.

Paleokastritsa kaimas

Paleokastritsa kaimas

Paleokastritsa yra tikriausiai garsiausias Korfu salos kaimas, esantis 25 km į šiaurės vakarus nuo Kerkyros miesto. Čia jus pasitiks idiliški peizažai, turkio spalvos vanduo ir mažos įlankėlės. Kurortas iki šių dienų yra išlaikęs tradicinio kaimelio žavesį. Čia galima grožėtis nuostabiu paplūdimiu ar užsukti į seną vienuolyną. Norintys aktyvių pramogų, gali leistis į kelionę po Šv. Mikolajaus urvą, kurį pasiekti galima tik plaukiant valtimi. Siūlome apsistoti nakčiai šiame kurorte, nes iš daugumos apgyvendinimo vietų atsiveria jaudinantys vaizdai į Jonijos jūrą ir Paleokastritsos įlanką.

Paleokastritsa vienuolynas

Paleokastritsa vienuolynas

Paleokastritsa vienuolynas, esantis šiaurės vakarų pakrantėje, yra pastatytas ant XIII a. viduramžių pilies griuvėsių. Vienuolyne gyvena aštuonių vienuolių brolija, kurie aukoja mišias ir siūlo ekskursijas po pastatus ir vešlius sodus. Vienuolyno teritorijoje įsikūręs mažas muziejus, kuriame saugomos retos Bizantijos imperijos laikų ikonos, šventosios knygos, drabužiai, šventųjų įrankiai. Vienuoliai taip pat augina alyvuoges ir spaudžia savo aliejų, kuris parduodamas vietinėje parduotuvėje.

Paleokastritsa paplūdimys

Paleokastritsa paplūdimys

Tiesiai į rytus nuo vienuolyno driekiasi išskirtinio grožio Paleokastritsa paplūdimys. Jis tarsi padalintas į kelias dalis, o pagrindinis paplūdimys nors ir siauras, tačiau nuostabus. Vanduo įlankoje labai šaltas, todėl maudytis ne visiems patiks. Paplūdimys itin mėgstamas paviršinio nardymo entuziastų, nes povandeninis pasaulis čia labai gražus. Aplink paplūdimį įrengta daugybė barų ir smuklių, kuriose galima paragauti vietinių gėrybių.

Lakones kaimas

Lakones kaimas

Šis tradicinis salos kaimas, kuriame šiuo metu gyvena apie 500 žmonių, patiks tiems, kas nori pamatyti kasdieninį salos gyvenimą. Vaikščiodami po kaimelį, atkreipkite dėmesį į senesnius namus ir pastatus, nes kai kurie iš jų buvo pastatyti XVIII a. Iš kaimelio taip pat atsiveria nuostabūs vaizdai į Paleokastritsa įlanką.

Korissiono ežeras

Korissiono ežeras

Korissiono ežeras, esantis Korfu salos pietvakarinėje pakrantėje, yra tuo pačiu ir didžiausia salos lagūna, kuri saugo turtingą ekosistemą. Ežere glaudžiasi daugiau nei 120 rūšių paukščių ir kitų gyvūnų. Čia galima išvysti flamingus, kormoranus, švilpikus, sidabrines antis, tūkstančius drugelių ir keletą vėžlių rūšių. Ežere beveik kiekvieną dieną vietiniai žvejai gaudo žuvis, todėl norintys gali vietoje nusipirkti šviežios žuvies.

Issos paplūdimys

Issos paplūdimys

Issos paplūdimys – tai auksinio smėlio paplūdimys su seklia pakrante ir turkio spalvos vandeniu. Jis nutolęs kelis kilometrus nuo Korissiono ežero ir yra gana nuošalus. Paplūdimys mėgstamas banglentininkų ir vėjo aitvarų entuziastų, nes čia dažnai pučia stipresnis vėjas. Pietinėje paplūdimio dalyje rasite keletą tavernų, kuriose galėsite paragauti vietinių gėrybių.

Vlachernos vienuolynas

Vlachernos vienuolynas

Vlacherna yra nedidelis vienuolynas mažoje salelėje, esančioje į pietus nuo Kanoni pusiasalio. Jis yra nedidelis, o vienuolyno viduje rasite koplyčią, kurioje galima uždegti žvakę. Iš vienuolyno atsiveria nuostabūs vaizdai į įlanką. Daug laiko nepraleisite šioje vietoje, todėl apsilankymą geriausia suderinti su kelione laivu į netoliese esančią Pelių salą.

Pontikonisi (Pelių sala)

Pontikonisi (Pelių sala)

Pontikonisi arba Pelių sala yra netoli Kanoni miestelio, o kelionė į salą dažniausiai prasideda nuo prieplaukos, esančios šalia Vlachernos vienuolyno. Už 2,5 euro galite pagauti valtį į šią mažą salą, kurioje esantį XII amžiaus Bizantijos vienuolyną supa pušys ir kiparisai. Užlipę į vienuolyno varpinę, galėsite pasigrožėti Korfu sala iš viršaus.

Pantokratoro kalnas

Pantokratoro kalnas

Pantokratoro kalnas, kurio viršūnė iškilusi 906 metrus virš jūros lygio, yra aukščiausias salos taškas. Galite užvažiuoti iki viršaus automobiliu, o jeigu turite noro, tai leiskitės į žygį iš Perithia kaimelio, kuris truks apie dvi valandas. Pasiekus viršūnę, galėsite pasigrožėti nuostabiais ir kerinčiais vaizdais į Korfu salą bei Albaniją. Kalno viršuje rasite vienuolyną, kuris šioje vietoje buvo pastatytas XIV a.

Kasiopis

Kasiopis – Korfu sala

Kasiopis – tai nedidelis miestelis, esantis šiaurės rytinėje Korfu salos dalyje. Čia galite išvysti XIII a. statytos pilies griuvėsius. Tai buvo viena iš trijų tvirtovių, kurios gynė Korfu salą iki XIV a. prieš venecijiečių atvykimą. Pilies griuvėsiai vis dar yra įspūdingi, nes sienos yra ilgesnės nei vieno kilometro ilgio. Autentiškumu kvepiantis žvejų miestelis mėgstamas turistų, nes jį supa tuzinas paplūdimių. Čia ilsisi šeimos, pavieniai keliautojai ir užsuka nardymo mėgėjai, kuriuos čia atvilioja skaidrus vanduo ir išraižytas jūros dugnas. Miestelyje galima rasti jūros gėrybių tavernų ir kavinių, kurias ypač mėgsta pasiturintys britai ir italai.

Meilės kanalas (Canal d’Amour) korfu sala

Meilės kanalas (Canal d’Amour)

Šiaurinėje Korfu salos dalyje, maždaug 20 minučių pėsčiomis nuo mažo Sidari kaimelio, galite išvysti vieną gražiausių Korfu gamtos stebuklų. Tai Meilės kanalas, galintis pasigirti įspūdingomis smiltainio uolienomis, kurios sukuria natūralų perėjimą iš mažo paplūdimio į banguojančią Jonijos jūrą. Manoma, kad jei du įsimylėjėliai perplauks šį kanalą laikydamiesi už rankų, jų laimė bus amžina. Toliau nuo kranto jūra yra šiek tiek gilesnė, todėl galima stebėti drąsuolius, šokinėjančius nuo uolų.

Glyfada paplūdimys

Glyfada paplūdimys

Glyfada – dar vienas nuostabus smėlio paplūdimys, esantis vakarinėje Korfu salos pakrantėje. Platus ir ilgas auksinės spalvos smėlio paplūdimio ruožas nuklotas saulės gultais ir skėčiais. Tai labai populiari vieta tarp jaunimo ir jis dažniausiai būna pakankamai užimtas. Turistai gali prisėsti vienoje iš tavernų, kavinių, kurių čia netrūksta. Norintys aktyvios veiklos, gali užsiimti įvairiomis vandens sporto pramogomis.

Korfu golfo klubas

Korfu golfo klubas

Nuostabiame slėnyje, vos 15 kilometrų nuo Kerkyros miesto, driekiasi gražiai sutvarkytas 18 duobučių golfo aikštynas, kuris traukia golfo mėgėjus iš viso pasaulio. Šioje harmoningoje aplinkoje žaidimu gali mėgautis tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Golfo aikštyne karts nuo karto vyksta pasaulinio lygio turnyrai, kurie sutraukia aukščiausios šio sporto klasės profesionalus.

Myrtiotissa paplūdimys

Myrtiotissa paplūdimys

Myrtiotissa paplūdimys turi mažą smulkaus smėlio juostą su visiškai skaidriu vandeniu. Už kelių metrų nuo kranto esančios uolos apsaugo paplūdimį nuo didelių bangų, todėl tai puiki vieta maudynėms. Šis nuošalus ir šiek tiek izoliuotas paplūdimys ypač mėgstamas nudistų, tačiau ir kiti lankytojai gali laisvai juo naudotis.

Korfu vandens parkas

Korfu vandens parkas

Korfu sala gali pasigirti didžiuliu vandens parku „Aqualand Corfu Water Park“, kurio plotas 75 000 m². Jis įsikūręs salos viduryje, netoli žavaus mažo kaimelio Agios Joanis. Čia gausu baseinų, restoranų, barų ir maisto parduotuvėlių. Atrakcionų pasirinkimas didelis, todėl tiek suaugusiems, tiek vaikams smagus laikas garantuotas. Svarbu tai, kad parkas yra atidarytas tik nuo gegužės iki spalio mėnesio, todėl prieš vykstant pasitikrinkite ar jis dirba. Bilietus į vandens pramogų parką galite nusipirkti ČIA.

Albanija iš Korfu

Albanija iš Korfu

Albanija – tai unikali ir autentiška Europos šalis, kuri vis dar nėra užtvindyta masinio turizmo. Jeigu lankysitės Korfu saloje, tai rekomenduojame bent 1 – 2 dienoms nuvykti į šią šalį. Čia galėsite grožėtis įspūdingais kraštovaizdžiais, gražiais paplūdimiais, puikiu maistu, šiltu klimatu ir draugiškais gyventojais. Garsiausias Albanijos regionas – Sarandė ir jos apylinkės, kur galite rasti vieną žymiausią šalies vietų – antikinio Butrinto miesto griuvėsius. Su greitaeigiu keltu į Albaniją galite nuvykti per 30 min., o su paprastu per 90 min. Dienos ekskursiją iš Korfu į Albaniją galite užsisakyti čia.

Kavos kurortas

Kavos kurortas

Korfu sala žavi keliautojus savo kurortais, o Kavos yra vienas garsiausių saloje, kuris ypač mėgstamas jaunimo. Infrastruktūra 3 kilometrų paplūdimyje puikiai išvystyta, todėl jame galima ne tik degintis ar maudytis, tačiau ir užsiimti įvairiomis vandens sporto pramogomis. Taip pat čia gausu tavernų, restoranų, barų, greito maisto kavinių, naktinių klubų, kuriuose galima šėlti iki paryčių. Jeigu ieškote ramesnio poilsio, tai rekomenduojame Kavos kurortą aplenkti.

Guvija kurortas

Guvija kurortas

Guvija kurortas yra įsikūręs rytinėje Korfu pakrantėje, netoli Kerkyros miesto. Kadaise tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, tačiau per pastaruosius keturis dešimtmečius išsiplėtė į modernų atostogų kurortą. Idealiai tinka poroms ir šeimoms, lankančioms Korfu salą, nes suteikia šiuolaikišką ir saugią vietą atostogoms. Miestelis žavi XVIII a. venecijietiška architektūra, triukšmingomis gatvėmis. Guvija yra pagrindinė Korfu prieplauka ir priima daug jachtų iš visos Europos. Vietiniai gyventojai labai malonūs, draugiški ir svetingi. Paplūdimiuose rasite įvairios veiklos, todėl nuoboduliui vietos nebus. Kurorte gausu barų ir restoranų, kuriuose patiekiami graikų, kinų, tailando, italų ir meksikiečių patiekalai.

Acharavi korfu sala

Acharavi – Korfu sala

Dar vienas kurortas svetingai priimantis turistus yra Acharavi. Jis įsikūręs šiaurinėje Korfu salos dalyje ir gali pasiūlyti viską, ko reikia puikioms atostogoms. Archaravi kurorte rasite gerus viešbučius, restoranus, barus, puikų paplūdimį, daugybę vandens pramogų ir kitų dalykų. Jį dažniausiai renkasi šeimos ir poros, mėgstančios ramesnį poilsį. Paplūdimys nuklotas gultais, skėčiais, o taip pat jame rasite dušą, persirengimo kabinas, kelis restoranus ir barus.

Agios Gordios korfu sala

Agios Gordios

Vakarinėje Korfu pakrantėje, netoli oro uosto yra įsikūręs Agios Gordios kurortas. Miestelį juosia kalnai, kuriuose veši alyvmedžių giraitės, o šalia Agios Gordios driekiasi ilgas smėlėtas paplūdimys, skalaujamas krištolinio smaragdinio vandens. Kurorte galima išbandyti vandens pramogas, pasivaikščioti pakrante, degintis, paragauti vietinių patiekalų. Agios Gordios kurortas labiausiai mėgiamas šeimų ir pagyvenusių žmonių.

Ekskursijos ir pramogos

Korfu sala neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Korfu salos klimatas

Korfu sala visais metų laikais traukia turistus, nes klimatas čia šiltas, žemyninis vidutinių platumų. Saloje kritulių būna apie 130 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Korfu saloje – 17 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugpjūtis su 25 °C temperatūra. Lapkritis ir gruodis yra lietingiausi mėnesiai saloje, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šią salą nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Korfu salą?

Norėdami nuvykti į Korfu salą galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Korfu ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Korfu salą?

Norėdami keliauti po Korfu salą galite naudotis autobusais. Jų sistema neblogai išvystyta, todėl patogiai pasieksite ir tolimiausius salos kampelius.

Visgi planuojantiems geriau patyrinėti salą, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Graikijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 10 Eur už parą.

Korfu sala – kur apsistoti?

Korfu sala ir jos žavios lankytinos vietos, kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Korfu salos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Folies Corfu Town Hotel Apartments – apartamentų viešbutis, įsikūręs ramiame, gražiame sode, už 2 km nuo Kerkyros.
Eleals Hotel – gerai vertinamas viešbutis, esantis netoli Kerkyros miesto, turintis privatų paplūdimį.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Korfu salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Korfu salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Korfu salos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi šiuo įrankiu, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Korfu salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Korfu salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

4 + 1 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą