+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Madeira lankytinos vietos

Madeiros sala

Madeira

Madeira ir šios nuostabios salos lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Salos klimatas subtropinis, todėl temperatūra palanki kelionėms visus metus. Saloje rasite egzotiškus augalus, atogrąžų kraštams būdingus vaisius, stačius uolų kraštus, krioklius ir pasakiško grožio pakrantę. Be savo gražaus kraštovaizdžio Madeira gali pasiūlyti puikų vyną, nuostabų maistą ir gilias krašto tradicijas. Saloje taip pat labai populiarūs kalnų žygiai, kurių dėka galima geriau susipažinti su Madeira ir atrasti paslėptų salos brangakmenių. Iš salos organizuojamos banginių stebėjimo išvykos, siūlomos kitos geriausios pramogos. Po salą geriausia keliauti nuomotu automobiliu, nes viešasis transportas nėra labai gerai išvystytas. Madeira labai kalnuota, keliai siauri ir statūs, daugybė tiltų ir tunelių, todėl vairuoti nėra lengva. Madeira sužavi keliautojus nuo pirmos minutės, todėl neabejojame, kad visos salos lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Madeira lankytinos vietos

funšalis

Funšalis

Funšalis – tai Madeiros salos sostinė, kurioje gyvena daugiau nei 100 000 žmonių. Apsuptas vaizdingų kalnų ir Atlanto vandenyno, Funšalio miestas turi ką parodyti įvairaus skonio lankytojams. Istoriniame miesto centre galima aplankyti bažnyčias, fortus, muziejus, vynines, katedrą. Ieškantys aktyvios veiklos, gali leistis į ekskursijas laivais, kurių metu galima stebėti banginius ir delfinus, nardyti ar šėlti iki paryčių naktiniuose klubuose. Būtinai apsilankykite ūkininkų turguje Mercado dos Lavradores, kuriame rasite tropinių vaisių ir daržovių. Mieste įsikūręs vienas gražiausių sodų pasaulyje, o jeigu trūksta adrenalino, tai galite išbandyti važiavimą su medinėmis rogėmis asfaltu.

Funšalio funikulierius

Funšalio funikulierius

Funšalio funikulierius – tai vienas iš dalykų, kurį būtina išbandyti lankantis šiame mieste. Kelionė iš Funšalio senamiesčio į Monte kalną trunka 15 – 20 minučių į vieną pusę. Visą laiką jus lydės nuostabūs vaizdai į miestą ir jo apylinkes. Funikulierius įveikia 3 kilometrų atstumą ir pakyla į 580 metrų aukštį. Pasiekę viršūnę, galite užsukti į miesto bažnyčią, turinčią įspūdingo aukščio laiptus. Taip pat aplankykite botanikos sodą, kuriame tarp įvairių augalų skraido egzotinės papūgos.

Montės rūmų atogrąžų sodas

Montės rūmų atogrąžų sodas

Montės rūmų atogrąžų sodas yra lankomiausias Funšalyje. XVIII amžiuje įkurtame sode yra daugiau negu 100 000 augalų rūšių iš viso pasaulio, taip pat ir atskira sekcija, skirta tik Madeiros florai. Pasivaikščiokite ir po gražų Quinta do Monte Palace dvarą. Jis kartu su tvenkiniu, mažu kriokliu ir įvairiomis gražiomis konstrukcijos sukuria pasakų pilies sodo vaizdą. Sodai atviri lankytojams kiekvieną dieną nuo 09:30 iki 18:00.

Madeiros botanikos sodas

Madeiros botanikos sodas

Madeiros botanikos sodas, esantis 4 kilometrai į šiaurės rytus nuo Funšalio, buvo įkurtas 1960 m. Pagrindinė sodo paskirtis buvo išsaugoti laukinėje gamtoje nykstančius itin retus augalus. Čia taip pat auga tūkstančiai kitų vietinių bei egzotinių rūšių augalų, medžių bei gėlių iš įvairių pasaulio šalių. Botanikos sode galima pamatyti ir egzotinių papūgų, kurių čia gyvena apie 300. Šalia įėjimo į botanikos sodą taip pat yra įsikūręs Gamtos istorijos muziejus.

Funšalio katedra

Funšalio katedra

Miesto centre įsikūrusi Funšalio katedra yra vienas iš pagrindinių istorinių šio miesto orientyrų. Gotikinio stiliaus katedra buvo pastatyta XVI amžiaus pradžioje. Bažnyčios vidus išpuoštas gražiomis senovinėmis freskomis ir mažomis unikaliomis skulptūromis. Katedros medinės kedro lubos su dramblio kaulo elementais yra laikomos vienomis gražiausių lubų visoje Portugalijoje.

funšalis senamiestis

Funšalio senamiestis

Funšalio senamiestis (Zona Velha) traukia lankytojus savo siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis ir spalvingais namukais. Nepraleiskite progos pasivaikščioti seniausioje miesto dalyje, kurioje įsikūrusios parduotuvės, restoranai ir barai. Jeigu nusprendėte papietauti viename iš jų, atkreipkite dėmesį į jų lankytojus. Maistas bus šviežesnis tuose restoranuose ar kavinėse, kuriuose didesnę dalį lankytojų sudaro vietiniai gyventojai.

CR7 muziejus

CR7 muziejus

CR7 muziejus yra skirtas garsiausiam Madeiros futbolininkui – Cristiano Ronaldo. Geriausias pasaulio futbolininkas yra gimęs Madeiroje, todėl 2013 m. duris atvėrė asmeninis futbolininko muziejus. Jame saugomos Cristiano Ronaldo atminimo dovanos, trofėjai, medaliai, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Jeigu norite nusifotografuoti su šia super žvaigžde, galite tai padaryti lauke su čia stovinčia Ronaldo statula.

Nusileidimas toboganu

Nusileidimas toboganu

Madeiroje galima patirti išskirtinių pojučių užsisakius unikalią paslaugą – nusileidimą toboganu nuo Montės kalno. Toboganas – tai pintas roges primenti dvivietė transporto priemonė, naudojama nuokalnėse. Ją dar XVIII a. naudojo turtingieji Funšalio gyventojai norėdami sutaupyti laiko ir jėgų. Montės kalno viršūnėje išvysite baltais kostiumais apsirengusius vyrus su šiaudinėmis skrybėlėmis – tai vietos vežikai (correiros), kurie ir stumdo žmones šiomis rogėmis. Paslauga nėra pigi, tačiau galime garantuoti, kad gerų pojūčių tikrai netrūks.

Palheiro sodai

Palheiro sodai

Palheiro sodai, įsikūrę žaliuojančioje kalvoje, į rytus nuo Funšalio, traukia lankytojus savo grožiu. Sodų teritorija yra padalinta į keletą dalių, kuriose auga daugiau nei 3 000 skirtingų augalų rūšių. Čia galima išvysti rožes, orchidėjas, kiparisus, kamelijas bei daugybę kitų augalų. Tai puiki vieta norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti.

Šv. Jono evangelisto bažnyčia

Šv. Jono evangelisto bažnyčia

Įspūdinga Šv. Jono evangelisto bažnyčia (Igreja do Colégio) buvo pastatyta XVII a. Ji stovi vienoje iš pagrindinių Funšalio aikščių, šalia miesto rotušės. Bažnyčios pagrindinis altorius yra nepaprasto grožio, su inkrustuotais marmuriniais laipteliais ir 4 jėzuitų šventųjų atvaizdais. Vidus išpuoštas gražiomis freskomis, paveikslais ir spalvingomis keraminėmis plytelėmis. Taip pat galima užlipti į bažnyčios bokštą, iš kurio atsiveria nuostabi Funšalio miesto panorama.

Camara de Lobos madeiros saloje pramogos

Camara de Lobos

Camara de Lobos – tai gražus, nedidelis kaimas, įsikūręs pietinėje Madeiros salos dalyje, 10 km nuo Funšalio. Apsilankę Camara de Lobos kaime, pamatysite daugybę spalvingų valčių, kuriomis vietiniai žvejai plaukia gaudyti žuvies. Šiuose vandenyse yra gaudomos juodosios kardžuvės, kurios gyvena tik keliose pasaulio vietose. Jeigu norėsite paragauti šio delikateso pagal portugališką receptą, tai užsukite į vietinį restoraną. Visai šalia gyvenvietės rasite vieną aukščiausių Europoje uolų  – Kabo Žirao (Cabo Girão), kurios aukštis siekia 580 metrų.

Kabo Žirao iškyšulys

Kabo Žirao iškyšulys

Viena įspūdingiausių Madeiros salos lankytinų vietų – Kabo Žirao (Cabo Girao) iškyšulys. Keliolika kilometrų į vakarus nuo Funšalio esantis kyšulys yra antras pagal aukštį pasaulyje, iškilęs virš Atlanto vandenyno 580 metrų. Ši vieta išpopuliarėjo 2012 metais, kai specialiai turistams buvo įrengta apžvalgos aikštelė permatomomis grindimis. Nuo čia atsiveria nuostabi Funšalio, Camara de Lobos, Atlanto vandenyno ir salą supančių skardžių panorama. Vietovė taip pat mėgstama parasparnių pilotų ir B.A.S.E. šuolininkų. Svarbiausia, kad aplankyti šią vietą galima nemokamai ištisus metus.

Pico Ruivo viršūnė

Pico Ruivo viršūnė

Vienas iš rekomenduojamų padaryti dalykų Madeiroje – bandyti pasiekti Pico Ruivo viršūnę. 1862 metrų viršukalnė yra aukščiausia Madeiros saloje ir trečia pagal aukštį Portugalijos viršūnė po Ponta do Pico ir Torre de Cerredo. Žygį į viršūnę geriausia pradėti iš Achada do Teixeira vietovės. Šis kelias nėra sudėtingas, todėl jį lengvai įveiksite per 1 – 2 valandas. Jeigu bus geras oras, užkopus į viršūnę prieš jūsų akis atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Jeigu norite daugiau iššūkių, tai galite nuo Pico Ruivo viršukalnės leistis link 1818 metrų aukščio kalno Pico do Arieiro. Tai 7 kilometrų įspūdingas kalnų žygis, kuriame jūsų laukia daugybė išbandymų. Šis maršrutas yra ne tik gražiausias saloje, tačiau ir pavojingiausias, nes vietomis kelias priartėja prie pat uolos krašto. Jeigu turite aukščio baimę, tai rekomenduojame nevykti šiuo maršrutu. Taip pat avėkite kokybiškus batus ir pasiimkite šiltesnius drabužius, nes oras kalnuose keičiasi labai greitai.

Parque Forestal de Queimadas

Parque Forestal de Queimadas

Madeira turi labai gražų subtropinį parką, kuris stebina savo natūraliu gamtos grožiu ir flora. Šis miškas dėl didelės drėgmės dažniausiai būna apgaubtas lengvu rūko šydu, tačiau tai tik prideda jam mistiškumo. Parką dengia žaliuojančios samanos, kerpės, o čia augantys paparčiai stebina savo dydžiu. Jame įrengta daug pėsčiųjų takų, kurių dėka galima vaikštinėti netrukdomai po parką.

Madeiros banginių muziejus

Madeiros banginių muziejus

Rytinėje pakrantėje esančiame Kanikalo mieste yra banginių muziejus, kuriame pasakojama Madeiros banginių medžioklės istorija. Muziejuje, kuris buvo atidarytas 1989 m., galima daugiau susipažinti su šių gyvūnų medžioklės ypatumais ir jų svarba Madeirai. Čia pristatomi įrankiai, kurie buvo naudojami medžioklei, laivai, kuriais buvo gabenami šie gyvūnai, tikrų banginių, delfinų iškamšos, meno dirbiniai iš kaulų ir dantų bei šių žinduolių 3D filmuota medžiaga.

Atostogos Madeiroje Šv. Lauryno pusiasalis

Šv. Lorenzo ragas

Šv. Lorenzo ragas (Ponta de Sao Lourenco) – tai viena iš unikaliausių ir mažiausiai žmonijos paliestų vietų Madeiroje. Atvykę į šį laukinį pusiasalį, galėsite pasivaikščioti nuostabiu 8 km pėsčiųjų taku. Reljefas čia nėra sudėtingas, tačiau būkite pasiruošę kovoti su stipriais vėjais. Viso žygio metu galėsite mėgautis fantastiškais peizažais: stačiais uolų kraštais, mažomis salomis ir plikomis uolomis.

Levados

Levados

Levados – tai unikali drėkinimo sistema, išraizgyta po visą Madeiros salą. Šie kanalai įrengti senųjų Madeiros gyventojų ir dažniausiai įtaisyti kalnų šonuose. Jie šimtmečius buvo naudojami nugabenti vandenį iš drėgnų vietų į sausesnes, kad būtų galima laistyti ten augančią augmeniją. Beveik šalia visų levadų įrengti siauri pėsčiųjų takai, todėl jie itin mėgstami turistų. Vaikštant šiais takais galite ne tik iš arčiau susipažinti su levadomis, tačiau ir pamatyti nuostabius, žaliuojančius kraštovaizdžius. Vienas geriausių ir gražiausių maršrutų yra Levada das 25 Fontes, vedantis lankytojus pro nuostabų 100 metrų Risco krioklį. Žygio metu, kuris trunka maždaug 3 – 4 valandas, galėsite grožėtis pasakiška Madeiros gamta.

Porto Monizas

Porto Monizas

Porto Monizas – tai nedidelis miestelis, esantis Madeiros šiaurės vakaruose. Miestelis garsėja natūraliais vulkaniniais baseinais, kuriuos labai mėgsta turistai. Čia įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, tualetai, persirengimo kabinos, dušai ir vaikų žaidimo aikštelė. Norint patekti į vidų, teks susimokėti nedidelį mokestį. Po maudynių galite užsukti į Madeiros akvariumą, kuris įsikūręs São João Baptista forte.

Vienuolių slėnis (Nuns Valley)

Vienuolių slėnis (Nuns Valley)

Vienuolių slėnis, apsuptas didžiulių kalnų, yra įsikūręs Madeiros salos širdyje. Istorija pasakoja, kad Curral das Freiras vietovė kadaise buvo naudojama kaip prieglobstis Santa Klaros vienuolyno vienuolėms. Jos pabėgo iš Funšalio ir ieškojo vietos šiame slėnyje kaip galimybės pasislėpti nuo piratų. Taip po kurio laiko ir atsirado šio nuostabaus slėnio pavadinimas. Geriausi vaizdai į slėnį atsiveria iš Eira do Serrado apžvalgos aikštelės. Vaizdas, kurį išvysite, ilgam išliks jūsų atmintyje.

Santana miestelis

Santana miestelis

Žavus miestelis Santana, esantis Madeiros šiaurės rytuose, garsėja unikaliais spalvingais trikampiais namukais, kurie pastatyti iš akmens ir dengti šiaudiniais stogais. Visas miestelis tarsi etnografinis muziejus po atviru dangumi. Spalvinguose namukuose įrengtos parduotuvėlės, informacijos centras, menininkų dirbtuvėlės, kuriuose galima įsigyti unikalių rankdarbių. Šie maži, trikampiai ir spalvoti namukai reprezentuoja visą Madeiros salą, todėl jų atvaizdą galite pamatyti beveik visuose suvenyruose ir nuotraukose.

Banginių stebėjimas Madeiroje

Banginių stebėjimas Madeiroje

Jeigu ieškote išskirtinių ekskursijų, tai verta žinoti, kad Madeiros saloje organizuojami banginių stebėjimo turai. Turo metu Atlanto vandenyse galite išvysti daug banginių ir delfinų rūšių. Geriausias metas stebėti šiuo gyvūnus yra nuo balandžio iki spalio mėnesio, tačiau ir kitu metų laiku rengiamos ekskursijos. Banginių stebėjimas – tai unikali patirtis, kurios metu susipažinsite su šiais jūros žinduoliais, taip pat paukščiais, vėžliais ir Madeira iš arčiau.

Ponta do Garajau

Ponta do Garajau

Madeira turi dar vieną išskirtinę vietą, kurią galite pamatyti apsilankę Ponta do Garajau vietovėje. Čia rasite 15 metrų aukščio Karaliaus Kristaus (Cristo Rei) skulptūrą, kurią 1927 m. sukūrė George Serrazas. Kadangi skulptūra stovi ant skardžio, tai prieš jus tuo pačiu atsivers ir vaizdas į Atlanto vandenyną. Kairėje pusėje pamatysite žemyn vedančius unikalius laiptus, kuriais eidami jausitės lyg leistumėtės tiesiai į vandenyną.

Santa Cruz miestelis

Santa Kruzo miestelis

Santa Kruzo miestelis įsikūręs rytinėje salos dalyje, nutolęs nuo Madeiros oro uosto kelis kilometrus. Santa Kruzo bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1533 m., yra lankomiausias objektas miestelyje. Taip pat čia galite atrasti keletą nuostabių paplūdimių. Vienas tokių yra Praia das Palmeiras paplūdimys, iš kurio vakarais stebimi nuostabūs saulėlydžiai. Vaikštant po senovinį miestelį ir jo gražias aikštes, galima užsukti į vietines parduotuves, kavines ir restoranus, kurių čia netrūksta.

Porto Santo sala

Porto Santo sala

Porto Santo sala, nutolusi 43 km į šiaurės rytus nuo Madeiros, yra puiki dienos pramoga. Ji visiškai skiriasi nuo Madeiros salos. Lankytojus čia lepina geras klimatas, 9 km ilgio auksinio smėlio paplūdimys ir uolėtų pakrančių vaizdai. Saloje galima žaisti golfą, užsiimti vandens sporto pramogomis, nardyti ar jodinėti žirgais. Į Porto Santo salą iš Madeiros galima nuplaukti keltu arba nuskristi nedideliu lėktuvu iš oro uosto. Jeigu norite pabėgti nuo Madeiros šurmulio ir ieškote ramybės, tai ši sala kaip tik jums. Ekskursijas po šią nuostabią salą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Pramogos ir ekskursijos

Madeiros klimatas

Madeiros klimatas šiltas, žemyninis vidutinių platumų. Saloje kritulių būna apie 90 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Madeiroje – 18 °C, o šilčiausias mėnuo yra rugsėjis su 23 °C temperatūra. Lapkritis ir žiemos mėnesiai yra lietingiausi ir šalčiausi saloje, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šią salą nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių. Sala tuo metu taip pat paskęsta ryškiose spalvose, nes gamta išskleidžia visus savo žiedus.

Kaip nuvykti į Madeirą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Madeirą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Madeirą ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Madeirą?

Viešojo transporto infrastruktūra Madeiroje nėra labai gerai išvystyta, nes autobusai nevažiuoja labai dažnai, todėl norint pasiekti tolimesnes salos vietas iškyla nemažai sunkumų. Funšalyje viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Portugalijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 13 Eur už parą.

Nakvynė Madeiros saloje

Madeira ir autentiškos salos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Madeiros paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo paplūdimių ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Suite Hotel Jardins Da Ajuda – Funšalio mieste esantis geras viešbutis, turintis vidaus ir lauko baseinus.
Hotel Moniz Sol – šiame Porto Monizo pajūryje įsikūrusiame, prabangiame viešbutyje įrengtas vidaus baseinas ir sūkurinė vonia.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Madeiros salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Madeiros salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Madeiros žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Madeiros salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Madeiros žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

eleven − eight =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą