+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Milanas lankytinos vietos

Milanas lankytinos vietos

Milanas

Milanas traukia turistus iš viso pasaulio, nes miesto lankytinos vietos turi turtingą kultūrinių pramogų kolekciją. Dėl palankios padėties, miestas klestėjo jau antikos laikais. Šiandien Milanas yra vienas labiausiai apgyvendintų ir klestinčių miestų Italijoje. Miestas savo svečiams siūlo nuostabios istorinės architektūros ir modernių dangoraižių derinį, persmelktą itališku žavesiu. Lankantis mieste būtina nuvykti prie garsiosios Milano katedros, La Scala operos teatro ir išbandyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu. Visgi miestas labiausiai žinomas dėl daugybės mados parduotuvių ir garsių dizainerių kolekcijų pristatymų. Neabejojame, kad Milanas jus sužavės, todėl miesto lankytinos vietos jums paliks tik geriausius įspūdžius.

Milanas lankytinos vietos

Milano katedra

Milano katedra

Milano katedra neabejotinai lankomiausias ir didingiausias pastatas dizainerių mieste. Katedra buvo pradėta statyti 1386 m., tačiau oficialiai baigta tik 1965 m. Tai didžiausia pasaulyje gotikinė katedra, kurios priekinis fasadas atrodo išties įspūdingai, o jį vainikuoja daugybė bokštų, statulų ir žadą atimančių dekoracijų. Vidaus interjere labiausiai dėmesį traukia nuostabūs spalvoti vitražiniai langai, bei įspūdingos kolonos. Nepamirškite užlipti ant katedros stogo, iš ten atsiveria nuostabūs vaizdai į katedros aikštę ir Milaną. Bilietus į katedrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Sforcų pilis

Sforcų pilis

Įspūdinga Sforcų pilis buvo pastatyta XV a. pirmojo Milano kunigaikščio Frančesko Sforcos. Per daugybę metų tvirtovė buvo ne kartą pertvarkyta. Šiandien pilyje yra įsikūrę daugybė muziejų ir galerijų. Čia rasite Sforcų pilies pinakoteką, Egipto, Priešistorinį, Muzikinių instrumentų muziejus. Juose eksponuojami įvairūs garsių italų paveikslai, priešistorinių ir Egipto senovinių daiktų kolekcijos, ginklai, viduramžių šarvai ir istoriniai dokumentai apie pilį ir Milaną. Bilietus į pilį galite įsigyti ČIA.

Milano centrinis parkas

Milano centrinis parkas

38 ha plotą užimantis Milano centrinis parkas buvo įkurtas 1888 m. Tai didžiausias ir populiariausias miesto parkas, kuriame laiką leidžia tiek vietiniai, tiek turistai. Šioje nuostabioje, gražiai sutvarkytoje aplinkoje, rasite daugybę pėsčiųjų ir dviračių takų, įdomių skulptūrų, puošnių fontanų ir gražių pastatų. Parke taip pat galima išvysti ir vieną aukščiausių Milano pastatų – Branko bokštą, iš kurio viršaus atsiveria pasakiška miesto panorama.

La Scala teatras

La Scala teatras

La Scala teatras – tai vienas žinomiausių ir prestižiškiausių pasaulio operos teatrų. Jis garsus savo akustika ir prabangiu vidaus interjeru, kurį sudaro raudonos ir auksinės spalvos apdaila. Jame galima pamatyti įvairaus žanro kūrinius: operą, baletą ir klasikinės muzikos programas. Teatre savo programas pristato žymiausi operos dainininkai, baleto trupės ir simfoniniai orkestrai iš viso pasaulio. Viešint Milane, rekomenduojame ne tik aplankyti La Scala teatrą, tačiau ir pamatyti bent vieną kūrinį, kuris paliks neišdildomus įspūdžius. Taip pat verta užsukti į šalia teatro įsikūrusį muziejų, kuriame geriau susipažinsite su šio didingo teatro istorija. Bilietus į teatrą ir muziejų galite nusipirkti čia.

Šventojo Ambrozijaus bazilika

Šventojo Ambrozijaus bazilika

Dar viena nuostabi Milano vieta – Ambrozijaus bazilika, kurią 386 m. pastatė Šv. Ambrozijus. Šis vyskupas buvo paskelbtas miesto globėju ir vėliau palaidotas jo pastatytoje bažnyčioje. Bazilika pastatyta romaniniu stiliumi, aplink kurią ir buvo įkurtas Milano miestas. Bažnyčios interjeras išpuoštas gražiomis mozaikomis ir meno kūriniais, o viename iš kupolų meniškai pavaizduotas Kristus. Viduje būtinai apžiūrėkite sakyklą, kuriai būdinga vėlyvojo romaninio stiliaus drožyba, o po ja pamatysite ir raižytą V amžiaus Stilichono sarkofagą.

Viktoro Emanuelio II galerija

Viktoro Emanuelio II galerija

Viktoro Emanuelio II galerija yra vienas iš seniausių prekybos centrų pasaulyje, kurį suprojektavo Guiseppe Mengoni. Didžiulis pasažas buvo pavadintas Viktoro Emanuelio II, pirmojo Italijos karaliaus garbei. Prekybos centras yra kryžiaus formos pastatas, kurį dengia 45 metrų aukščio stiklo ir plieno kupolas, o sienos ir parduotuvių fasadai gražiai dekoruoti. Renesanso stiliumi sukurta struktūra yra vienas garsiausių Europos architektūros šedevrų. Visas pastato interjeras atrodo pribloškiančiai, todėl čia niekada netrūksta lankytojų. Pasaže rasite garsių dizainerių parduotuves, restoranus bei kavines, kuriuos mielai lanko tiek vietiniai, tiek turistai.

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia – tai gotikos stiliumi Milane pastatyta šventovė, kuri kartu yra ir vienuolių dominikonų konventas. Ji saugoma UNESCO pasaulio paveldo ir į ją patekti galima tik kas 15 min ir iki 30 žmonių. Bažnyčios statybose buvo naudojamos raudonos plytos ir pastatyta didelė užpakalinė bazilika, kuri būdinga gotikiniam stiliui. Bažnyčią labiausiai garsina tai, kad jos viduje rasite vieną garsiausių meno šedevrų pasaulyje – Paskutinės vakarienės paveikslą, kurį sukūrė Leonardas da Vinčis. Nors šios bažnyčios išorė nėra viena įspūdingiausių, tačiau lankytojai į ją traukia būtent dėl šio paveikslo.

Paskutinė vakarienė

Paskutinė vakarienė

Retas kuris nežino garsiojo „Paskutinės vakarienės“ paveikslo, esančio gotikinio stiliaus Šv. Marijos Maloningosios bažnyčioje. Jį nutapė garsusis Leonardas da Vinčis ir tai garsiausias šio italų renesanso tapytojo kūrinys. Paveikslas buvo nutapytas ant buvusio dominikonų vienuolyno restorano sienos. Tuo metu Leonardas darė eksperimentą, naudodamas savo išrastą sienų gruntavimo būdą, kai tapė aliejumi su tempera ant drėgnos sienos. Deja, ši technika nepasiteisino, nes kūrinys pradėjo blukti ir trupėti dar menininkui esant gyvam. Per kelis šimtmečius paveikslą buvo bandoma ne kartą restauruoti, tačiau pilnai to padaryti nepavyko. Šiandien „Paskutinės vakarienės“ paveikslas nors ir nėra geriausios būklės, tačiau jis vis dar džiugina lankytojus. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Leonardo da Vinči mokslo ir technologijų muziejus

Leonardo da Vinči mokslo ir technologijų muziejus

Neabejingi mokslui turistai, turėtų apsilankyti Leonardo da Vinčio mokslo ir technologijų muziejuje. Jis įkurtas buvusiame Olivetų vienuolyne Milano centre. Mokslo ir technologijų muziejus saugo virš 15 000 eksponatų, kurių pamatyti atvyksta turistai iš viso pasaulio. Muziejus pateikia mokslo ir technologijų istoriją nuo pirmųjų šio garsaus menininko, mokslininko darbų iki šių dienų išradimų. Labiausiai lankytojus domina Leonardo da Vinčio galerija, kurioje eksponuojami šios iškilios asmenybės sukurti išradimai ir mašinos. Muziejuje nemažai skyrių, kuriuose rasite eksponatus susijusius su optika, akustika, telegrafija, transportu, laivyba, geležinkeliu, skraidymu, metalurgija ir mediena. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti čia.

Brera

Brera

Šis žavus, turistus traukiantis Milano rajonas, įsikūręs netoli Milano katedros, todėl lengvai jį pasieksite pėstute. Čia vyrauja savita bohemiška atmosfera, o rajone gausu ne tik meno akademijų, muziejų, galerijų, tačiau ir restoranų, barų, mažų butikų ir kitų autentiškų parduotuvėlių. Tai ideali vieta norintiems paklaidžioti siauromis akmenuotomis Brera gatvelėmis ir pasigrožėti istorinio rajono architektūra.

Breros pinakoteka

Breros pinakoteka

Breros pinakoteka – tai vienas garsiausių ir didžiausių Italijos meno muziejų, kuris įsikūręs Breros rūmų patalpose. Anksčiau rūmuose veikė vienuolynas, nacionalinė biblioteka ir tik XIX a. juose buvo įkurdintas muziejus. Šiandien didžiausią galerijos kolekciją sudaro Venecijos ir Lombardijos paveikslai. Čia galėsite mėgautis Belinio, Rafaelio, Karavadžo, Tintoreto ir kitų garsių italų menininkų šedevrais. Daugiausia lankytojų dėmesio sulaukia tokie darbai kaip Rafaelio „Mergelės Marijos vestuvės“, Bernardino Luini „Roseto Madona“ ir Karavadžo „Vakarienė Emause“. Be pinakotekos, rūmuose taip pat įsikūrusi Breros akademija, observatorija ir biblioteka. Bilietus į pinakoteką geriausia užsisakyti internetu iš anksto.

Monumentinės kapinės

Monumentinės kapinės

Monumentinės kapinės – tai vienos didžiausių ir įspūdingiausių kapinių visoje Italijoje. Jose ilsisi garsūs italų menininkai, sportininkai, kompozitoriai, merai ir kiti visuomenei nusipelnę veikėjai. Nors pasiūlymas pasivaikščioti po kapines gali atrodyti šiek tiek niūriai, tačiau iš tikrųjų šios kapinės yra tarsi muziejus po atviru dangumi, kuriose galima išvysti daugybę įspūdingai papuoštų kapų. Vienas įspūdingiausių kapų yra baltas skulptūrų bokštas, atvaizduojantis Kristaus gyvenimą ir mirtį, priklausantis Bernoči šeimai.

Milano kanalai

Milano kanalai

Milano arba Naviglio kanalai buvo pradėti statyti XII a. Tai buvo vienas didžiausių viduramžių inžinerijos stebuklų, leidęs plėtoti komerciją, transportą ir žemės ūkį. Šiandien „Naviglio Grande“ kanalas yra populiari vieta, į kurią dažniausiai traukia tiek vietiniai, tiek turistai. Geriausia apsilankyti prie šio kanalo nuo vėlyvos popietės iki nakties. Tuo metu kanalo barai ir restoranai atgyja, o juose galima ne tik paragauti itališko maisto šedevrų, tačiau ir pasiklausyti gyvos muzikos. Vasarą prie kanalo krantų nuolat vyksta įvairūs festivaliai ir kiti kultūriniai renginiai.

San Siro stadionas

San Siro stadionas

Tai vienas garsiausių futbolo stadionų pasaulyje, kuris buvo pastatytas 1925 m. Jame telpa net 80 018 žiūrovų. Stadione savo namų rungtynes žaidžia tiek „AC Milan“, tiek „Inter Milan“ futbolo klubai, turintys milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Atmosfera namų rungtynėse yra tiesiog nepakartojama, todėl jeigu esate sporto entuziastas, tai būtinai apsilankykite jose. Taip pat nepamirškite užsukti ir į stadiono muziejų, kuriame galėsite daugiau sužinoti šių dviejų garsių Italijos klubų istoriją. Ekskursijas po šį stadioną siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau. Bilietus į stadioną ir jame esantį muziejų galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Milano archeologijos muziejus

Milano archeologijos muziejus

Milano archeologijos muziejus įsikūręs buvusiame Šv. Mauricijaus vienuolyne. Jame eksponuojami skirtingų laikotarpių archeologiniai radiniai. Muziejaus kolekcijos sugrupuotos į keletą skyrių pagal tai, kur jos buvo rastos. Lankytojai gali pamatyti įvairių amžių archeologines liekanas, teatro kaukes, keramikos dirbinius, statulas, šarvus. Taip pat dėmesį patraukia graikų, etruskų ir romėnų radiniai iš kitų Italijos vietų, įskaitant skulptūras iš akmens ir bronzos. Bilietus į muziejų galite nusipirkti ČIA.

Nacionalinis Milano gamtos istorijos muziejus

Nacionalinis Milano gamtos istorijos muziejus

Nacionalinis Milano gamtos istorijos muziejus yra vienas svarbiausių iš visų esančių Italijoje. Muziejus išsidėstęs per kelis pastato aukštus yra padalintas į penkis skirtingus skyrius. Mineralogijos skyriuje lankytojus nustebina mineralų, uolienų ir brangakmenių kolekcijos. Paleontologijos skyriuje išvysite nemažai įvairių skeletų, taip pat fosilijų ir kitų gyvūnų egzempliorius, įskaitant dinozaurus ir išnykusius roplius, paukščius, žinduolius ir žuvis. Kitose muziejaus dalyse taip pat bus ką pamatyti, todėl geriausia į muziejų vykti nuo ankstaus ryto, kai būna mažiausiai lankytojų. Bilietus geriausia nusipirkti iš anksto internetu.

Vila „Necchi Campiglio“

Vila Necchi Campiglio

Milano centre esančią įspūdingą vilą „Necchi Campiglio“ 1930-ųjų pradžioje suprojektavo architektas Piero Portaluppi. Užburiančiame sode stovinčioje viloje rasite visus šiuolaikinius privalumus, tokius kaip sporto salė, teniso kortai ir baseinas. Viduje galima apžiūrėti registratūros zoną, miegamuosius, rūkymo kambarį, biblioteką ir nuostabą keliančią verandą, iš kurios atsiveria pasakiški vaizdai į sodą. Savininkams, Necchi Campiglio šeimai, nebuvo nieko svarbesnio, kaip linksminti ir nustebinti savo svečius, todėl čia išvysite daug prabangos elementų. Bilietus į šią vilą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Muziejus „Leonardo3“

Muziejus Leonardo3

„Leonardo3“ – tai interaktyvus muziejus, kuris skirtas žymiam Italijos menininkui ir išradėjui Leonardui da Vinčiui. Čia eksponuojama šimtai šios garsios asmenybės sukurtų mašinų modelių, įskaitant povandeninį laivą, milžinišką trimitą, senovinį arbaletą, skraidantį dviratį ir mechaninį laumžirgį. Taip pat muziejuje inovatyvių technologijų pagalba, kai kuriuos eksponatus galėsite patyrinėti savarankiškai. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Ambrozijaus biblioteka

Ambrozijaus biblioteka

Ambrozijaus biblioteka, kurią 1609 m. įkūrė kardinolas Federikas Borromeo yra viena seniausių bibliotekų pasaulyje, suteikusi prieigą visiems, kurie mokėjo skaityti ir rašyti. Jos kolekcijose yra daugiau nei milijonas spausdintų tomų, beveik 40 000 rankraščių italų, lotynų, graikų, arabų, sirų, etiopų kalbomis, 12 000 piešinių (tarp jų Rafaelio, Pizaneto, Leonardo da Vinčio ir kitų garsių meistrų darbai) ir 22 000 graviūrų. Čia taip pat saugomos ir kitos unikalios retenybės, tokios kaip žemėlapiai, muzikiniai rankraščiai, pergamentai ir papirusai. Muziejaus akcentas – 12 tomų užrašų ir brėžinių rinkinys „Codex Atlanticus“, kuriame garsusis išradėjas Leonardas da Vinčis pateikia daugybę brėžinių ir pastabų apie inžineriją, hidrauliką, optiką, anatomiją, architektūrą, geometriją ir astronomiją. Bilietus į Ambrozijaus biblioteką galite nusipirkti čia.

Pirklių aikštė

Pirklių aikštė

Pirklių aikštė viduramžiais buvo pats miesto centras ir didžiausia Milano prekyvietė. Šiandien tai yra viena gražiausių aikščių mieste, kurioje galima grožėtis įspūdingais laiko nepaliestais viduramžių laikų pastatais. Ši aikštė yra šalia garsių objektų, tokių kaip Milano katedra ir La Scala teatras, todėl jeigu lankysite šias vietas, tai būtinai nuvykite ir į Pirklių aikštę.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Milano klimatas

Milano klimatas šiltas, žemyninis vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačiame Milane, kritulių būna apie 85 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Milano mieste – 13 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 25 °C temperatūra. Žiemos mėnesiais nuo gruodžio iki kovo pradžios mieste būna daugiau kritulių, nors lauke nebūna labai šalta. Vidutinė oro temperatūra tais mėnesiais svyruoja nuo 0 °C iki 10 °C, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo balandžio iki lapkričio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Milaną?

Norėdami nuvykti į Milaną galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Rygos. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Milaną ar Italiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Italiją ir Milaną?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Italiją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais jie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje. Taip pat visuose pagrindiniuose miestuose yra oro uostai, iš kurių reguliariai vyksta skrydžiai į daugybę kitų miestų. Ne visas norimas Italijos vietas galima pasiekti sausumos transportu, todėl rekomenduojame pasinaudoti keltų paslaugomis. Jų bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Milane viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais, tramvajais ar metro. Rekomenduojame tik atvykus įsigyti kortelę – Milan Pass, su kuria ne tik galėsite nemokamai keliauti po miestą, tačiau ir gausite įvairias nuolaidas. Būnant Milane geriausia keliauti metro, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums pasiekti visas norimas vietas.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Italijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 8 Eur už parą.

Nakvynė Milane

Milanas ir žavios miesto lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Bolzano – geras viešbutis, įsikūręs už 200 metrų nuo Milano centrinės traukinių stoties.
Hotel Milano Navigli – gerai vertinamas viešbutis įsikūręs strategiškai geroje vietoje, šalia Milano centro.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Milano žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Milano žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Milano žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Milano žemėlapis pasididins visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Milano žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Milane, tai būtinai įsigykite Milan PASS kortelę, su kuria galėsite aplankyti pagrindinius lankytinus objektus NEMOKAMAI.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

1 × 4 =