+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Valensija lankytinos vietos

Valensija lankytinos vietos

Valensija

Valensija – trečias pagal dydį miestas Ispanijoje, kurio lankytinos vietos turėtų būti įtrauktos į privalomų pamatyti vietų sąrašą. Novaturiškas miestas įsikūręs rytų Ispanijoje, Viduržemio jūros pakrantėje, todėl jo strateginė vieta palanki turizmui. Valensijoje rasite daugybę dalykų, kurie pritraukia turistus iš viso pasaulio: nuo garsiausių restoranų iki nuostabių paplūdimių, nuo muziejų iki pašėlusio naktinio gyvenimo. Stengdamasi tapti vienu populiariausių miestų, Valensija turi ir modernių bei įdomių atrakcionų įvairaus amžiaus lankytojams. Lankantis mieste rekomenduojame paragauti garsiausio ispaniško patiekalo paelja ir išbandyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu. Valensija tinkama ir aktyvioms, ir pasyvioms atostogoms, o lankytinos vietos savo istorine svarba bei kultūriniu savitumu nenusileidžia kitiems Ispanijos miestams.

Lankytinos vietos Valensijoje

Valensijos katedra

Valensijos katedra

Visi yra girdėję apie Valensijos katedrą, stovinčią Reina aikštėje. Tai XIII a. statinys – svarbiausias miesto krikščionių religijos centras. Katedros architektūra yra gotikinio, barokinio ir neoklasikinio stilių mišinys. Katedra žinoma visame pasaulyje, nes būtent čia saugoma Šventojo Gralio taurė.

Valensijos mokslo ir meno miestas

Valensijos mokslo ir meno miestas

Menų ir mokslų miestas – tai didelis penkių statinių kompleksas, esantis Valensijos mieste. Jis buvo suprojektuotas ant nusausintos Turijos upės dugno ir šiandien yra žymus ispanų moderniosios architektūros pavyzdys. Kompleksą sudaro mokslo muziejus, okeanografijos parkas, planetariumas, kino teatras, operos teatras bei augalų galerija. Šis kompleksas lankytojus stebina savo architektūriniais sprendimais ir lyg magnetas traukia savo išvaizda. Kombinuotą bilietą į mokslo muziejų, okeanografijos parką ir teatrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Valensijos okeanariumas

Valensijos okeanariumas

Didžiausias akvariumas visame Europos žemyne priklauso Valensijai. Tai kompleksas, kuriame rasite visą jūrinę ekosistemą, pramogų zonas, mokomąjį pastatą, restoranus, centrinį tvenkinį bei jūrinių žinduolių ir vėžlių baseinus. Čia įsikūrę beveik 45 tūkst. įvairių rūšių vandens augalų ir gyvūnų. Bilietus į okeanariumą geriausia užsisakyti internetu iš anksto, o jeigu planuojate aplankyti ir kitus pastatus – tai galite nusipirkti kombinuotą bilietą čia.

Turijos sodai

Turijos sodai

Vienus didžiausių Ispanijos sodų rasite taip pat Valensijoje, kur jie driekiasi beveik per visą miestą. Turijos sodai padalinti į 12 dalių, kuriose puikiai suderintas pasyvus ir aktyvus poilsis. Čia įkurtos vaikų žaidimų aikštelės, veikia bioparkas, sporto, kultūros ir laisvalaikio kompleksai. Didžiausią įspūdį paliks bioparkas, kuriame natūraliomis gamtos sąlygomis gyvena apie 4000 gyvūnų.

Valensijos bulių kautynių arena

Valensijos bulių kautynių arena

Bulių kautynių arena – tai dar viena vieta, kurią privaloma aplankyti  keliaujant Valensijoje. Korida yra neatsiejama Ispanijos kultūros dalis, todėl tikrai bus įdomu į ją užsukti. Šioje arenoje vienu metu tilpdavo beveik trylika tūkstančių žmonių. Šiandien čia vyksta ne tik matadorų šou, bet ir cirko pasirodymai, koncertai bei kiti renginiai.

Torres de Serranos vartai

Torres de Serranos vartai

Dar viena Valensijos miesto įžymybė – Torres de Serranos vartai. Dar XIV a. pastatyti vartai anuomet tarnavo kaip gynybinė siena. Šiandien iš jų likę tik fragmentai, kuriuos mielai lanko turistai. Tai vieni geriausių gotikinės karinės architektūros pavyzdžių Europoje.

Terra Mitica parkas

Terra Mitica parkas

Valensijos provincijoje esantis teminis Terra Mitica parkas, vertas jūsų dėmesio taipogi, nes jis patiks įvairaus amžiaus lankytojams. Parkas pilnas senovės civilizacijų paslapčių, kurias mielai gvildena tiek suaugusieji, tiek vaikai. Jis suskirstytas į Romos, Egipto, Graikijos, Iberijos ir salų zonas, kuriose siūlomos įvairios pramogos. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Valensijos paplūdimiai

Valensijos paplūdimiai

Kadangi Valensija įsikūrusi ant jūros kranto, todėl ir paplūdimių čia rasite ne vieną. Populiariausi miesto paplūdimiai yra La Malvarrosa ir Las Arenas, esantys pačiame mieste. Už Valensijos uosto esantys pagrindiniai pliažai, lengvai pasiekiami pėsčiųjų gatvele palei pakrantę. Norintys mažiau šurmulio, turėtų vykti į užmiestyje esančius L´Arbre del Gos, El Saler ar La Garrofera paplūdimius. Atokesni paplūdimiai patiks romantikams, nes juose poilsiautojų mažiau, todėl saulės ir jūros malonumais galima džiaugtis netrukdomai.

La Lonja de la Seda

La Lonja de la Seda

Šis architektūrinis pastatas yra Valensijos miesto simbolis, kuris dar vadinamas ,,Šilko birža“. Jis buvo pastatytas 1482–1492 m. Šiuo istorijos etapu didžioji dalis į Europą atvykusio šilko buvo gabenama per Šiaurės Afriką, todėl Valensija buvo puikioje vietoje, kad būtų platintojas iš Ispanijos į likusį žemyną. La Lonja de la Seda didingas pastatas ir šiomis dienomis vis dar iliustruoja miesto viduramžių turtus: įmantrūs akmens dirbiniai ir raižiniai pakeri kiekvieną čia atvykusį. Šie pastatai laikomi vienu gražiausių Europos gotikinės architektūros pavyzdžių.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Valensijos klimatas

Valensijos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Valensijoje lietaus būna apie 75 dienas per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Valensijos mieste – 15 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 26 °C temperatūra. Lapkritis yra lietingiausias mėnuo mieste ir jo apylinkėse, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės vidurio iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Valensiją?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Valensiją nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Valensiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Ispaniją?

Viešojo transporto infrastruktūra Ispanijoje yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Bilietai parduodami automatizuotose kasose, informacijos centruose, autobusų stotyse. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai, jie patogiausias ir turbūt pigiausias keliavimo būdas šalyje. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais, kurie itin komfortiški ir greiti, tačiau bilietai kainuoja žymiai brangiau nei keliaujant autobusu. Po šalį taip pat galima keliauti ir lėktuvu, bilietų kainos jei pirksite iš anksto bus žemesnės.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Valensijoje

Valensija ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Ispanijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių Valensijoje, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Eurostars Rey Don Jaime – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs strategiškai geroje Valensijos vietoje.
Vincci Lys – išskirtinis viešbutis, esantis Valensijos centre, vos už 300 m. nuo miesto rotušės.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Valensijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Valensijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Valensijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Valensijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Valensijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Valensijoje, tai būtinai įsigykite Valencia Tourist Card kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 20 lankytinų vietų NEMOKAMAI. Viešasis transportas miesto ribose su kortele jums irgi nieko nekainuos.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

two × 2 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą