+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Phi Phi salos

Phi Phi salos Tailande

Phi Phi salos

Phi Phi salos – pačios žavingiausios Tailande ir vienos gražiausių pasaulyje. Salynas apsuptas koralų rifo, kuris jau seniai yra tapęs nardytojų rojumi. Balti paplūdimiai, tankūs miškai ir smaragdinės spalvos vanduo tiesiog užburia. Phi Phi Don yra vienintelė sala, kurioje nuolat gyvena žmonės. Daugybė restoranų, barų, viešbučių, klubų ir SPA centrų vilioja turistus į šią salą iš viso pasaulio. Mėgstantys drybsoti saulėje, čia ras nuošalių paplūdimių, o nardymo fanatikai galės tyrinėti povandeninį pasaulį, kuris savo turtais ir grožiu nustebina kiekvieną. Užsukus į Phi Phi salyną, rekomenduojama aplankyti ir garsiąją Vikingų uolą, kurioje įsikūrę tūkstančiai kregždučių. Vietiniai kregždutes pasiekia lipdami į uolą su bambukinėmis lazdomis, kas kelia nuostabą. Phi Phi salos yra saugomos valstybės, tačiau didėjantis turistų srautas Tailande kelia nerimą ir pavojų salų grožiui.

Phi Phi salos lankytinos vietos

Phi Phi Don sala

Phi Phi Don sala

Tai didžiausia ir vienintelė apgyvendinta sala Phi Phi salyne. Šią salą aplanko labai daug turistų, todėl čia gausu restoranų, parduotuvių, nardymo centrų ir įvairių apgyvendinimo vietų. Phi Phi Don saloje gyvenimas verda visą parą, todėl ji puikus pasirinkimas naktinių linksmybių mėgėjams. Lo Dalum paplūdimyje kiekvieną vakarą vyksta garsieji paplūdimio vakarėliai su ugnies šou.

Phi Phi Leh sala

Phi Phi Leh sala

Tai sala, kurios įlankoje yra žymusis Maya paplūdimys. Būtent čia 2000 m. buvo nufilmuota dalis filmo ,,Paplūdimys“ su Leonardo Di Caprio. Po šio filmo salą užplūdo minios turistų, kurie pridarė daug žalos ekosistemai. Dėl šios priežasties Tailando valdžia nusprendė uždaryti salą iki 2021m. Geriausias metas apsilankyti Maya įlankoje ir pasigrožėti garsiuoju paplūdimiu yra nuo lapkričio iki balandžio, kai jūroje ramu, o pasiekti įlanką yra lengva.

Bambuko sala

Bambuko sala

Vos už penkių kilometrų į šiaurės rytus nuo Phi Phi Don salos, galite atrasti dar vieną nuostabaus grožio salą — Bambuko salą. Ji yra 600 m pločio ir 700 m ilgio, o iš viršaus salos forma primeną širdį. Bambuko salą supa balto smėlio juosta, o jos centrinę dalį dengia vešlūs tropiniai miškai, kuriuose auga bambuko medžiai. Tarp Phi Phi Don ir Bambuko salos yra susiformavęs žymusis koralų rifas, žinomas kaip Hin Klang, todėl tarp turistų čia populiarus paviršinis nardymas. Sala niekada nebūna perkrauta, todėl mėgstantiems ramybę būtina čia užsukti. Dienos turą po Bambuko salą geriausia užsisakyti iš anksto internetu.

Koh Khai Nok sala

Koh Khai Nok sala

Koh Khai Nok – tai nuostabi sala su balto smėlio paplūdimiais ir smaragdinės spalvos jūra. Ši mažytė sala, esanti maždaug už 25 km į šiaurės vakarus nuo Phi Phi salyno dažniausiai aplankoma grįžtant į Puketą. Čia rasite barų, restoranų, parduotuvių ir nardymo centrų. Koh Khai Nok sala ypatinga tuom, kad salos forma visą laiką keičiasi, dėl čia esančių stiprių povandeninių srovių.

Phi Phi Vikingų urvas

Phi Phi vikingų urvas

Vikingų urvas yra viena žymiausių Phi Phi Leh salos vietų. Šis urvas savo vardą gavo dėl raižinių, rastų ant rytinių urvo sienų. Piešiniai vaizduoja įvairių tipų valtis, įskaitant tas, kurios primena vikingų langskipą. Raižiniai neabejotinai yra gana seni ir juos galėjo įšraižyti jūreiviai, kurie audros metu slėpėsi šiame urve.

Phi Phi Don apžvalgos aikštelė

Phi Phi Don apžvalgos aikštelė

Ši apžvalgos aikštelė yra įsikūrusi 186 m. aukštyje virš jūros lygio ir iš jos atsiveria nuostabūs panoraminiai Phi Phi Don salos vaizdai. Geriausias laikas apsilankyti čia ir pasidaryti gražių nuotraukų yra tarp 10 – 11 val., nes tuo metu būna geriausias apšvietimas ir kadrai išeina patys nuostabiausi.

Phi Phi Tonsai įlanka

Phi Phi Tonsai įlanka

Ši įlanka labai triukšminga ir tai yra Phi Phi Don salos širdis. Tonsai įlankoje yra įsikūręs pagrindinis salos kaimas, keltų prieplauka, barai, restoranai, naktiniai klubai ir nardymo parduotuvės. Jei norite ramesnio poilsio, tai ši vieta tikrai jums netiks ir siūlome ieškotis ramesnio poilsio miestelio pakraščiuose. Tonsai įlankos paplūdimys netinkamas maudytis dėl čia vykstančio aktyvaus vandens eismo.

Loh Dalum įlanka

Loh Dalum įlanka

Šiaurinėje Tonsai kaimo pusėje rasite Loh Dalum įlanką, o jos paplūdimys yra vienas gražiausių Phi Phi salose. Visa įlanka padengta baltu smėlu, o turkio spalvos vanduo užburia nuo pirmos minutės. Čia galite bristi net kelis šimtus metrų į vandenį ir nebus gilu. Šalia paplūdimio prekiaujama saulės kremais, gėrimais, ledais, atvirukais ir įvairiausiais paplūdimio daiktais.

Phi Phi Ilgasis paplūdimys

Phi Phi Ilgasis paplūdimys

Ilgasis paplūdimys garsėja tuo, kad jo smėlis labai švelnus, minkštas ir itin baltas. Iš šio paplūdimio taip pat atsiveria nuostabūs vaizdai į Phi Phi Leh salą. Ilgasis paplūdimys driekiasi Tonsai įlankos rytinėje dalyje ir labiausiai tinkamas ramesniam poilsiui. Paviršinis nardymas yra vienas mėgstamiausių turistų laisvalaikio praleidimo būdų ilsintis šioje vietoje. Vakare verta prisėsti viename iš vietinių restoranų ir paragauti ypatingai skanių tailandietiškų patiekalų.

Moo Dee įlanka

Moo Dee įlanka

Tai 500 metrų ilgio, balto smėlio paplūdimys besiribojantis su smaragdinės spalvos vandeniu. Rytinėje Koh Phi Phi Don salos pakrantėje esantis paplūdimys yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo šurmulio. Čia turistams siūlomos paviršinio nardymo paslaugos. Greičiausias būdas nuvykti į Moo Dee įlanką yra ilgauodegė valtis iš Tonsai prieplaukos.

Beždžionių įlanka Phi Phi Don saloje

Beždžionių įlanka Phi Phi Don saloje

Beždžionių įlanka yra populiari tarp turistų Phi Phi Don saloje. Beždžionių paplūdimyje nėra infrastruktūros, todėl nepamirškite su savimi pasiimti šiek tiek vandens ir užkandžių. Šis paplūdimys garsėja ne tik savo gyventojais – įkyriomis makakomis, bet ir nuostabiu koraliniu rifu, kuriame galite grožėtis spalvotu povandeniniu pasauliu. Beždžionių įlanką galima lengvai pasiekti pėsčiomis iš Tonsai kaimo, taip pat kanoja arba ilgauodege valtimi.

Pramogos Phi Phi salose

Ryklių stebėjimo turai

Ryklių stebėjimo turai

Aplink nuostabaus grožio Phi Phi salas plaukioja daug nepavojingų ryklių, kurie dažniausiai minta planktonais, todėl jie nėra plėšrūs. Turistams yra organizuojamai ryklių stebėjimo turai, dažniausiai prasidedantys labai anksti ryte (apie 06:00) ir trunkantys iki vidurdienio. Ekskursijos vykdomos nedidelėms grupelėms su visa nardymui reikalinga įranga ir profesionaliu gidu. Garsiausia ryklių stebėjimo vieta Phi Phi salose yra Shark Point (Ryklio taškas), esantis maždaug 800 metrų nuo Ilgojo paplūdimio (Long Beach). Ši žavi povandeninė ekskursija paliks jums neišdildomus įspūdžius.

Nardymas Phi Phi salose

Nardymas Phi Phi salose

Nardymas yra vienas svarbiausių ir populiariausių užsiėmimų Phi Phi salose. Jose yra įsikūrę daugybė rimtų ir profesionalių nardymo centrų, kuriuose rengiami įvairūs kursai, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Tarp žymiausių Phi Phi salos nardymo vietų yra Shark Point, King Cruiser Wreck, Koh Bida Nok ir Koh Bida Nai salelės bei Anemone rifas. Pasirinkę bet kurią iš šių vietų, jūs liksite sužavėti fantastiškai gražia povandenine fauna ir flora. Patekti į visas šias nardymo vietas galima greičiau nei per 40 minučių nuo Koh Phi Phi Don salos.

Pramogos ir ekskursijos

Phi Phi salų klimatas

Orai šiame atogrąžų rojuje yra labai panašūs į Puketo. Phi Phi salų klimatas pakankamai geras, vidutinė metinė temperatūra svyruoja nuo 24 °C iki 32 °C, čia vyrauja du sezonai – drėgnasis ir sausasis. Tinkamiausias metas apsilankyti Phi Phi salose ir mėgautis geriausiu oru yra nuo lapkričio iki kovo. Tuo laiku būna žemiausia oro drėgmė, o vidutinė oro temperatūra yra 28 °C. Phi Phi salų orai šiek tiek mažiau priimtini rugsėjį ir spalį, nes tai lietingiausi mėnesiai salose. Kitais mėnesiais musonas kartais atneša storus debesis, padengtus smarkiomis liūtimis, bet jos trunka trumpai, todėl tai netrukdo mėgautis šiuo rojaus kampeliu.

Kaip nuvykti į Phi Phi salas?

Phi Phi salose nėra viešojo transporto, taip pat čia nėra automobilių, tik keletas motociklų ir dviračių. Keliauti po Phi Phi Don salą geriausia pėsčiomis, o norint įveikti ilgesnius atstumus ar persikelti iš vienos salos vietos į kitą galite drąsiai lipkite į ilgauodegę valtį ar katerį ir plaukite ten kur norite.

Kaip atvykti į Phi Phi salas?

Nuvykti į Phi Phi salas yra labai lengva tiek iš Puketo tiek iš Krabi, kadangi salos randasi būtent tarp šių dviejų vietovių. Keliauti iki šių salų galite arba keltu arba greitaeigiu kateriu. Bilietus geriausia pirkti internetu, taip pat galite juos pirkti per vietines agentūras arba nuvykę tiesiai į Rassada Pier Pukete arba Klong Jilad Pier Krabi prieplaukas, bet tuomet kainos bus didesnės. Persikelti į Phi Phi salas galite ir greitaeigiu kateriu, tačiau rekomenduojame prieš perkant bilietus pasižiūrėti į jūros bangavimą ir oro sąlygas.

Reikalingą transportą savo kelionei iš Puketo ar kitų Tailando vietų į Phi Phi salas, galite rasti pasinaudoję žemiau esančia naudinga paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Naudingos nuorodos:

Kelto bilietai iš Phi Phi salyno į Puketą   >>>>    Paviršinis nardymas Phi Phi salose   >>>>   Turas po Phi Phi salas ir Maya įlanką   >>>>

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Nakvynė Phi Phi salose

Phi Phi salos yra labai populiarios tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Phi Phi paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

P.P. Casita – Adult Only – gerą įvertinimą turintis poilsio kompleksas, esantis Phi Phi Don saloje.
HIP Seaview Resort @ Phi Phi – vos už kelių minučių pėsčiomis nuo Long Beach paplūdimio esantis poilsio kompleksas.

Booking.com

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Kiwi pagalba rasite pigius skrydžių, autobusų ir traukinių bilietus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Taksi paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • ShuttleDirect pagalba pigiai nuvyksite iš oro uosto iki viešbučio.
  • Adrenaline Hunter siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!