+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Juodkalnija

Juodkalnija lankytinos vietos

Juodkalnija

Juodkalnija – tai nedidelė Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama krištolo skaidrumo Adrijos jūros, o šalies lankytinos vietos itin mėgstamos turistų. Kasmet vis labiau populiarėjanti valstybė gali pasigirti ne vienu gamtos stebuklu. Čia rasite saulėtus kurortus, didingus kalnus, žavius pajūrio miestelius, vaizdingus kanjonus, gražius nacionalinius parkus ir daugybę kitų dalykų. Dėl palankaus klimato, gražių paplūdimių ir konkurencingos apgyvendinimo kainos, vis dažniau tautiečių renkasi šį kraštą savo atostogoms. Juodkalnija įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl neabejojame, kad šalies lankytinos vietos paliks jums neišdildomus įspūdžius.

Lankytinos vietos Juodkalnijoje

Herceg Novis

Herceg Novis

Pietinėje Juodkalnijos dalyje netoli sienos su Kroatija įsikūręs Herceg Novio miestas. Nors tai seniausias kurortas šalyje, tačiau šiandien jį populiarumu lenkia tokie miestai, kaip Budva, Tivatas ir Kotoras. Kurorte veikia purvo gydyklos, mineralinių versmių sanatorijos, driekiasi nuostabūs paplūdimiai. Mėgstantys aktyvias veiklas, gali leistis į savarankišką ekskursiją baidare arba plaukti laivu į dienos kelionę po Lušticos pusiasalį. Norintys romantiškai palydėti saulę, gali pasivaikščioti 6 kilometrų ilgio promenada, kuri driekiasi nuo Igalo per Herceg Novį iki netoliese esančio Meljinės miestelio.

Biogrado miško nacionalinis parkas

Biogrado miško nacionalinis parkas

Biogrado miško nacionalinis parkas driekiasi rytų Juodkalnijoje, Bjelasicos kalnuose. Unikalų ir mažai žmogaus rankų paliestą parko kraštovaizdį sudaro natūralus kalnų miškas, įspūdingi kalnų šlaitai, ledynai bei sraunūs upeliai. Didžiausias turistų traukos objektas parke yra vaizdingas Biogrado ežeras. Šiame nacionaliniame parke taip pat yra daugybė lauko pramogų. Čia galite užkopti į Bjelasica kalną, išsinuomoti valtį ir paplaukioti Biogrado ežere arba leistis į safarį džipais po 500 metų senumo miškus. Kad ir ką darytumėte, būsite nustebinti Biogrado miško nacionalinio parko kraštovaizdžio grožiu. Keliaujant po parką, geriausia apsistoti Kolašino miestelyje, kuriame gausu nakvynės vietų bei restoranų.

Porto Montenegro

Porto Montenegro

Jei norite pasimėgauti prabanga savo kelionės metu, vykite į Porto Montenegro. Tivato mieste, prie Kotoro įlankos įsikūrusiame rajone gausu aukščiausios klasės parduotuvių, gurmaniškų restoranų, išskirtinių automobilių ir, žinoma, prabangių didžiulių jachtų. Praleiskite popietę vaikščiodami lentiniu taku arba klausydamiesi gyvos muzikos viename iš pajūrio restoranų ar barų. Rekomenduojame vieną naktį praleisti prabanga alsuojančiame Regent viešbutyje.

crno ežeras

Crno ežeras

Crno ežeras – tai Durmitoro nacionalinio parko pasididžiavimas, kurį nuolatos maitina tirpstantis kalnų sniegas, o priešais jį stūkso įspūdingi kalnai. 1416 m aukštyje esantį ežerą sudaro du baseinai – „Didysis ežeras“ ir „Mažasis ežeras“. Jie tarpusavyje jungiasi siauru sąsiauriu, kuris vasarą išdžiūsta. Tai didžiausias ledyninis ežeras Juodkalnijoje, kuriame ištisus metus gausu įvairios veiklos. Vasarą Crno ežeras yra populiari vieta tiek tarp turistų, tiek tarp vietinių. Čia galima išsimaudyti, surengti iškylą, paplaukioti baidarėmis arba pasivaikščioti aplink visą ežerą nesudėtingais pėsčiųjų takais.

Ulcinis

Ulcinis

Šalia Albanijos sienos, pietiniame Juodkalnijos pakraštyje įsikūręs Ulcinio miestas, kuris kadaise buvo žinomas kaip Adrijos jūros piratų sostinė. Šiandien Ulcinis – unikalus Juodkalnijos miestas, kuriame daugiausia gyvena musulmonai, o ramioje pajūrio promenadoje yra keletas gražių mečečių ir puikių restoranų bei kavinių. Miesto pakraštyje driekiasi 12 kilometrų ilgio Velika Plaža paplūdimys, kuris yra ilgiausias Juodkalnijoje. Vanduo čia labai seklus, todėl tinka šeimoms su mažais vaikais. Paplūdimys taip pat pritraukia jėgos aitvarų mėgėjus, kuriems puikiai tinka seklus vanduo bei vyraujantys vėjai. Jei norite sužinoti daugiau apie šį sportą, pietiniame Velika Plaža gale atrasite daugybę jėgos aitvarų sporto mokyklų.

Lovčeno nacionalinis parkas

Lovčeno nacionalinis parkas

Lovčeno nacionalinis parkas driekiasi Juodkalnijos pietvakariuose. Ant aukščiausios parko viršukalnės – Jezerski kalno, esančio 1657 m aukštyje, stovi mauzoliejus kunigaikščiui – metropolitui Petrui II Petrovičiui – Njegošui, kuris šalį valdė 1830 – 1851 m. Nors 461 laiptelio žygis iki mauzoliejaus gali būti varginantis, tačiau prieš jūsų akis atsiveriantys panoraminiai vaizdai atsipirks su kaupu.

Sveti Stefan

Sveti Stefan

Adrijos jūros pakrantėje netoli Budvos esantis Sveti Stefan miestelis yra vienas labiausiai fotografuojamų objektų Juodkalnijoje. Sveti Stefan įsikūręs nedidelėje salelėje, kuri atoslūgio metu virsta pusiasaliu. Miestelis tapo žinomas šeštajame dešimtmetyje, kai buvo paverstas prabangia kurortine zona, o čia atostogaudavo tokie svečiai kaip Merilin Monro ir Sofija Loren. Šiandien ši žavinga vieta yra penkių žvaigždučių kurortas, į kurį patekti gali tik „Aman“ kurorte apsistoję svečiai. Net jei neturite pinigų nakvynei, vis tiek galite mėgautis vaizdu į Sveti Stefan nuo pagrindinio kelio. Taip pat galite prisijungti prie ekskursijos, kurios metu geriau susipažinsite su šia salele.

kotoro įlanka

Kotoro įlanka

Jokia kelionė į Juodkalniją nebūtų užskaityta be apsilankymo Kotoro įlankoje. Tai viena vaizdingiausių Juodkalnijos vietų, nusėta didingais viduramžių miestais, žaliuojančiais kalnais bei ryškiai mėlynu vandeniu. Kotoras, Herceg Novis, Tivatas, Perastas bei Risanas yra populiariausi įlankos miesteliai. Juose atrasite nuostabių užeigų, šimtamečių bažnyčių, autentiškų senamiesčių o, svarbiausia, jus visą laiką lydės nepakartojami vaizdai iš visų pusių. Jei norite daugiau dėmesio skirti šiai žavingai įlankai, praleiskite pusdienį važiuodami aplink įlanką nuo Herceg Novio iki Tivato.

Taros upės kanjonas

Taros upės kanjonas

Taros upės kanjonas yra vienas didžiausių kanjonų Europoje, todėl lankantis Juodkalnijoje, būtina iki jo nuvykti. Galite praleisti visą dieną tyrinėdami kanjoną, kurį sudaro vešlūs slėniai, tekančios upės ir dešimtys požeminių urvų. Adrenalino mėgėjai turėtų išbandyti kelionę plaustais per kanjoną. Bus ne tik įdomu didžiuliu greičiu plaukti upe, bet ir prieš jūsų akis atsivers nuostabūs vaizdai į stačius kanjono šlaitus. Plaukimą upe bei kitas pramogas po Taros upės kanjoną galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Sutomorė

Sutomorė

Sutomorė – kurortinis Adrijos jūros pakrantės miestelis Juodkalnijoje. Tai labai populiari vieta Juodkalnijoje, labiausiai žinoma dėl 5 km ilgio smėlio paplūdimių, kuriuos nuo vėjų saugo didžiuliai pušynai. Pagrindinis paplūdimys yra apie 2,5 km ilgio, su gultais, skėčiais nuo saulės, kavinėmis, restoranais, banglentėmis, katamaranais ir galimybėmis nardyti. Kalbama, kad šiame paplūdimyje esantis smėlis turi gydomąją galią: jis naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo reumato. Būtent dėl šių priežasčių prieš 3 šimtmečius venecijiečiai atvykdavo čia atgauti jėgų po gyvenimo drėgnoje Venecijoje. Be paplūdimių Sutomorė siūlo keletą istorinių lankytinų vietų, tokių kaip Haj Nehaj tvirtovė, Ratac vienuolynas bei Šv. Demetrijaus bažnyčia.

budva

Budvos senamiestis

Budvos senamiesčio istorija siekia 2500 metų. Šiame viduramžių siena aptvertame mieste tvyro gyva atmosfera, jame gausu barų, restoranų ir parduotuvių. Miesto muziejus ir citadelė pristato senovinius Budvos eksponatus, o per kelias minutes iš senamiesčio nueisite į idilišką Mogreno paplūdimį. Saulei nusileidus, Budvos senamiestis yra ta vieta, kur galima švęsti iki paryčių. Įvairias pramogas ir ekskursijas po Budvą, siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Nevidio kanjonas

Nevidio kanjonas

Atšiaurų, bet gražų Durmitoro masyvo kraštovaizdį puošia neįprasto grožio perlas – Nevidio (Neregėtas) kanjonas. Tai paskutinis Europoje atrastas kanjonas, kuris dėl siaurų ir vaizdingų tarpeklių labiausiai traukia adrenalino mėgėjus. Čia rengiamos specialios ekskursijos, kurių metu, norint įveikti kanjoną, reikia laipioti ant šlapių uolų, šokinėti iš kelių metrų aukščio, plaukti per siaurus plyšius, nardyti, nusileisti nuo uolų ir krioklių su virvėmis ar be jų. Adrenalino dozė garantuota, tačiau ši pramoga skirta tik patiems drąsiausiems. Ekskursijos vyksta nuo gegužės iki spalio, o jas galite užsisakyti ČIA.

Kotoro senamiestis

Kotoro senamiestis

Dėl viduramžių laikus menančios architektūros, vaizdingų aikščių bei alėjų Kotoro senamiestis yra viena populiariausių lankytinų vietų Juodkalnijoje. Daugelis miesto pastatų yra iš tų laikų, kai Juodkalnijoje karaliavo venecijiečiai. Lankydamiesi Kotore, nepraleiskite progos apsilankyti Šv. Trifono katedroje, Šv. Luko bei Šv. Marijos bažnyčiose, kurios buvo pastatytos XII a. Taip pat verta užsukti į Trg od Oružja, didžiausią Kotoro aikštę ir pagrindinę susibūrimo vietą mieste. Čia galima išgerti puodelį kavos arba trumpai pasivaikščioti po šią autentišką vietą.

Cetinė

Cetinė 

XV amžiaus Cetinės miestas kadaise buvo Juodkalnijos sostinė. Šiandien ši vieta kažkiek primiršta, tačiau miestas patiks istorijos mėgėjams. Čia galima apžiūrėti Mėlynuosius rūmus, Cetinės vienuolyną ir nacionalinį muziejų. Visi jie demonstruoja gilią Juodkalnijos istoriją ir kultūrą. Apsilankius Karaliaus Nikolajaus dvare, galima pažvelgti į Juodkalnijos karališkąją praeitį.

romėnų mozaikos

Romėnų mozaikos

Besidomintys istorija ir norintys pamatyti senovės Romos didiko rezidencijos liekanas, turėtų vykti į nedidelį senovinį Risano miestelį, esantį Kotoro įlankoje. Čia esančiame muziejuje pristatomos romėniškos vilos, pastatytos II mūsų eros amžiuje liekanos, kurios dar vadinamas „romėnų mozaikomis“. Pagrindinė šio objekto lankytina vieta – grindys, išklotos įvairiomis mozaikomis, kuriose pavaizduotos svarbios romėnų gyvenimo dalys – maistas, vynas ir ginklai. Tai seniausias Juodkalnijos architektūros paminklas, kuriam yra apie du tūkstančiai metų. Įdomu tai, kad II amžiuje romėnų namuose jau buvo vandentiekis ir kanalizacija, o vilose, kurios buvo statytos III amžiaus pabaigoje ir IV amžiuje, netgi buvo šildomos grindys.

Žydroji grota

Žydroji grota

Žydrojo grota – tai urvas, kuriame šviesa praėjusi jūros vandenį patenka į jį ir sukelia šviesos efektą. Čia geriausia apsilankyti vidurdienį, nes tada patirsite didžiausią įspūdį. Šis gamtos grožis randasi Lušticos pusiasalyje, netoli Mirištos miestelio. Žydroji grota primena kitą labiau žinomą Kaprio salos Žydrąją grotą. Ekskursijas į šią nuostabią vietą, siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Moračos vienuolynas

Moračos vienuolynas

Moračos vienuolynas – serbų stačiatikių vienuolynas, įsikūręs maždaug 40 km nuo Podgoricos miesto, centrinėje Juodkalnijos dalyje. Tai vienas reikšmingiausių serbų ortodoksų architektūros paminklų ir vienas iš nedaugelio iš viduramžių išlikusių Juodkalnijos statinių. Stūksantis vaizdingoje vietoje, ant Moračo upės skardžių, vienuolynas yra populiarus tarp piligrimų ir turistų, kurių čia gausu kiekvieną dieną. 1253 m. Serbijos princo Stefano įsakymu pastatytą vienuolyno kompleksą sudaro pagrindinė Marijos Dangun Ėmimo cerkvė, Šv. Mikalojaus koplyčia ir vienuolių gyvenamosios patalpos. Vienuolyne taip pat įrengtas sodas, krūmais papuoštas kiemas, kuriame lankytojai prisėdę ant suoliukų, gali mėgautis senų pastatų vaizdais.

The Korita Circuit

The Korita Circuit

Lankantis Juodkalnijos sostinėje galite leistis į 65 kilometrų ilgio maršrutą The Korita Circuit, kuris yra tapęs pirmuoju panoraminiu maršrutu Podgoricoje. Jūs ne tik pabėgsite nuo miesto triukšmo, bet ir pasinersite į visiškai kitokį pasaulį, kupiną įvairiausių nuotykių. Skirtingi kraštovaizdžiai, mišrus Viduržemio jūros kvapas, gili istorija ir įspūdingi kalnai nustebina kiekvieną lankytoją. Trasoje taip pat įrengtos keturios apžvalgos aikštelės su poilsio suoliukais, iš kurių galima mėgautis nuostabia Juodkalnijos gamta.

Juodkalnijos paplūdimiai

Juodkalnijos paplūdimiai

Juodkalnijos krištolo skaidrumo ir smulkaus žvyro paplūdimiai traukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Dėl Adrijos jūros tinkamo klimato maudynių sezonas Juodkalnijoje prasideda pavasarį ir tęsiasi iki vėlyvo rudens. Juodkalnija turi daug nuostabių paplūdimių, o Becici paplūdimys turbūt yra pats įspūdingiausias šalyje. Nemaža dalis didžųjų Juodkalnijos paplūdimių dažnai būna perkrauti, todėl jeigu norite pabėgti nuo turistų minios, vykite į atokesnius paplūdimius, kurie nutolę nuo pagrindinių turistinių vietų.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Juodkalnijos klimatas

Juodkalnijai priskiriamos trys klimatinės zonos: Viduržemio pajūrio, kalnų ir vidutinė žemyninė. Vidutinė vasaros mėnesių oro temperatūra 25 ºC. Dienomis paprastai būna 27 ºC – 30 ºC, naktimis 20 ºC – 22 ºC. Geriausias metas keliauti po Juodkalniją gegužės – rugsėjo mėnesiais. Žiemos aukštikalnėse šaltos, su dažna šlapdriba ir sniegu, vidutinė mėnesių oro temperatūra svyruoja apie 1 ºC. Pakrantės klimato zonoje vyrauja ilgos vasaros, o žiemos būna švelnios.

Kaip nuvykti į Juodkalniją?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Juodkalniją nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Juodkalniją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą.

Planuojantiems keliauti po Juodkalniją, siūlome užsisakyti jau sudarytą mūsų 7 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines Juodkalnijos lankytinas vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Išsamius žygių žemėlapius

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Kaip keliauti po Juodkalniją?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Juodkalniją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį, tai patogiausias keliavimo būdas Juodkalnijoje. Autobusai patogūs ir modernūs, tad jausitės komfortabiliai. Tarp šalies pakrantės miestų galima keliauti keltais, laivais ar katamaranais. Reikalingą transportą savo kelionei iš Podgoricos į Budvą ar kitus Juodkalnijos miestus galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Juodkalnijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 15 Eur už parą.

Nakvynė Juodkalnijoje

Juodkalnija ir geriausios šalies lankytinos vietos pritraukia daug turistų kiekvienais metais iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Juodkalnijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Perla – Annexes – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis Herceg Novio kurorto pakraštyje.
Splendid Conference & Spa Resort – prabangus viešbutis įsikūręs vos už 2 km nuo Budvos senamiesčio

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Juodkalnijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Juodkalnijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Juodkalnijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Juodkalnijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Juodkalnijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

4 × two =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą