+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Puketo sala – tai viena populiariausių Tailando salų, kurios lankytinos vietos nepaliks nė vieno abejingo. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais, smaragdo spalvos vandeniu, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, aukštos kokybės paslaugomis ir nuostabaus grožio gamta. Pukete oras atostogoms tinkamas ištisus metus. Čia galima aplankyti ir keletą įdomių vietų, tokių kaip gibonų reabilitacijos centras ar dramblių prieglauda. Taip pat rekomenduojame aplankyti žymųjį karališkąjį Wat Chalong šventyklų kompleksą, bei pamatyti didžiulius jūros vėžlius. Netoli nuo salos kranto klesti koraliniai rifai, kurie yra tikras lobis nardytojams. Puketo sala ir įspūdingos lankytinos vietos tiesiog užburia savo grožiu, todėl sąraše turėtų atsidurti ir nuostabusis Ton Sai krioklys, Phang Nga įlanka ir Phi Phi salos.

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo miestas

Puketo miestas

Puketo miestas įsikūręs pietrytinėje salos pakrantėje, vaizdingoje Puketo įlankoje. Tai svarbus turistinis šalies centras, kuriame gausu viešbučių, restoranų, masažo salonų ir kitų turistų lankomų vietų. Mieste daug budistų šventyklų, kurios populiarios ne tik tarp vietinių, bet ir tarp turistų. Čia taip pat verta užsukti į Phuket TrickEye interaktyvių piešinių muziejų, kuriame galime išvysti virš 100 didelių 3D piešinių.

Puketo Didžioji Buda

Puketo Didžioji Buda

Tai viena garsiausių Puketo salos vietų, esanti ant Khao Nak Koet kalno, nuo kurio atsiveria įspūdingi, 360 laipsnių kampu Puketo ir aplinkinių salų vaizdai. Pagrindinė statula buvo pastatyta 2004 metais. Ji yra 45 metrų aukščio ir 25 metrų pločio. Puketo Didžioji Buda padaryta iš gelžbetonio, padengta gražiu baltuoju marmuru, šviečiančiu saulėje. Jei tik turėsite galimybę, tai statulą aplankykite ankstyvą rytą, nes būtent tuo metu būna mažiausiai žmonių.

Wat Chalong šventykla

Wat Chalong šventykla

Tai didžiausia, populiariausia ir žymiausia Puketo šventykla iš visų 29 saloje esančių šventyklų. Wat Chalong šventykloje galima išvysti dviejų labiausiai gerbiamų Tailando vienuolių statulas. Vaikštinėdami po Puketo salos dvasinį centrą, galite apžiūrėti visas čia esančias šventyklas, iš arčiau susipažinti su jų istorijomis bei budizmo religija. Aplankyti šią žavią šventyklą yra vienas iš būtiniausių dalykų, kuriuos reikia padaryti lankantis Pukete.

Wat Phra Thong šventykla

Wat Phra Thong šventykla

Šiaurinėje Puketo dalyje esanti šventykla, manoma yra viena seniausių salos šventyklų, turinti keletą pastatų su akiai maloniais, spalvingais raižiniais. Pagrindinis šventyklos akcentas yra pusiau palaidotas auksinis Budos atvaizdas, kuris, kaip sakoma, yra „neliečiamas“. Legenda byloja, kad kiekvienas, kuris bandys jį iškasti, bus prakeiktas.

Puketo Dramblių prieglauda

Puketo Dramblių prieglauda

Dramblių prieglaudos Pukete labai greitai išpopuliarėjo, nes pasikeitė požiūris į šiuos milžiniškus gyvūnus. Dauguma dramblių kažkada buvo patyrę žiaurų elgesį bei išnaudojimą, o gyvūnų prieglaudos jiems suteikia naujus namus. Prieglaudose jie gali gyventi pilnavertį gyvenimą, kur jiems sudaromos panašios sąlygos į natūralią gamtą. Lankytojų skaičius ribojamas, todėl rekomenduojame bilietus ar ekskursijas iš anksto užsisakyti ČIA.

Ravai kaimas

Ravai kaimas

Jei norite pamatyti autentiškesnę Puketo pusę, aplankykite šį nedidelį kaimą esantį salos pietrytinėje pakrantėje. Dauguma čia gyvenančių vietinių gyventojų vis dar laikosi senųjų papročių ir tradicijų. Ravai kaimas turi nedidelį žvejybos uostą ir gražų smėlėtą paplūdimį, kuriame išvysite kokoso palmes, žydrą vandenį ir žvejybos laivelius. Čia galite išsinuomoti valtis, kurios plaukia į kitas, šalia esančias salas. Kaimas taip pat žinomas dėl savo jūros gėrybių rinkos. Galite vietoje nusipirkti ką tik pagautą laimikį arba užsukti į vietinį restoraną ir paragauti jau paruoštos žuvies.

Promthep kyšulys

Promthep kyšulys

Tai labiausiai į pietus nutolęs taškas Puketo saloje. Promthep kyšulys yra viena labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Kiekvieną vakarą turistų pilni autobusai, motoroleriai ir automobiliai iš aplinkinių vietų važiuoja iki salos pietinės kalvos, norėdami stebėti saulėlydį. Iš čia atsiveria įspūdingi panoramiai vaizdai, kurių grožis nepalieka abejingų. Šis kyšulys, galima sakyti, geriausia vieta stebėti saulėlydžius ne tik Pukete, bet ir visame Tailande.

Gibonų reabilitacijos centras

Gibonų reabilitacijos centras 

Šis reabilitacijos centras, įsikūręs atogrąžų miškuose, netoli Bang Pae krioklio atlieka ypatingą vaidmenį gelbstint gibonus. Pagrindinė centro misija yra gelbėti, padėti ir grąžinti gibonus į natūralią aplinką. Daugelis šių gyvūnų buvo išmesti dar maži pačių motinų, o kitus išnaudojo turizmo sektoriuje. Lankytojai gali kontaktuoti tik minimaliai su šiais gyvūnais, nors su kai kuriais iš jų leidžiama susipažinti iš arčiau. Taip pat galima stebėti gibonus vaikštinėjant po atogrąžų miškus.

Puketo FantaSea

Puketo FantaSea

Tai didžiulis pramogų parkas, skirtas visai šeimai. Puketo FantaSea suskirstytas į 3 dalis, kuriose rasite tradicinius amatininkų dirbinius, restoranus siūlančius paragauti Tailando virtuvės patiekalų ir Las Vegasui prilygstančius teatrališkus vaidinimus. Būtent šie pasirodymai ir yra svarbiausias Puketo Fantasea akcentas. Rekomenduojame užsisakyti bilietus internetu iš anksto ir mėgautis šiuo reginiu pigiau.

Simon kabareto šou

Simon kabareto šou

Tai turbūt didžiausias ir garsiausias transvestitų kabareto šou Pukete. Šis spalvingas ir teatrališkas šou sukuria unikalią ir nepamirštamą atmosferą. Jame aktoriai transvestitai vaidina scenas iš operečių ir parodijuoja pasaulinio lygio estrados žvaigždes. Nepraleiskite progos apsilankyti Simon kabareto šou, o bilietus į šį nepamirštamą renginį galite įsigyti ČIA.

Siam Niramit šou

Siam Niramit šou

Svečiuojantis Tailande, rekomenduojame pamatyti Siam Niramit šou. Jis pristato Tailando istoriją, skirtingus šalies regionų papročius, kultūrą ir visa tai perteikiama per kvapą gniaužiantį teatrališką pasirodymą. Norėdami išvysti šį renginį pigiau, siūlome bilietus užsisakyti iš anksto internetu.

Patongo bokso stadionas

Patongo bokso stadionas

Tiems kas domisi rytų kovos menais, būtina užsukti į Patongo bokso stadioną. Jame vyksta reguliarūs, pačio populiariausio sporto Tailande Muay Thai kovų turnyrai. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto, nes prie kasų jie būna brangesni arba jų iš viso nebelieka.

Nacionalinis botanikos sodas

Puketo botanikos sodas

Puketo mieste, Muango rajone įsikūręs Puketo botanikos sodas gali pasigirti įvairiomis tropinių ir egzotinių augalų kolekcijomis. Laukiniame ir nuostabiame botanikos sode, augalai ir gėlės žydi ištisus metus. Vaikštinėdami po sodą, galėsite ne tik grožėtis įvairiais egzotiniais augalais, tačiau ir iš arčiau susipažinti su didžiuliu biologinės įvairovės turtu. Bilietus į botanikos sodą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Čango sala

Sirinato nacionalinis parkas

Šis nacionalinis parkas įsikūręs Puketo salos šiaurės vakarų pakrantėje ir labiausiai žinomas dėl gražių balto smėlio paplūdimių. Sirinato nacionalinis parkas taip pat garsus ir Hat Mai Khao bei Hat Nai Yang paplūdimiais, kuriuose gyvena jūriniai vėžliai. Geriausias metas stebėti šiuos gyvūnus yra nuo lapkričio iki vasario, nes būtent tuo laikotarpiu jūriniai vėžliai deda kiaušinius paplūdimiuose.

Puketo jūrų muziejus

Puketo jūrų muziejus

Lankantis Pukete, siūloma užsukti į jūrų muziejų, kuriame yra saugomas rekordinio dydžio perlas. Tai 140 karatų jūros brangenybė, kurią tikrai bus įdomu pamatyti. Puketo jūrų muziejuje taip pat galima išsamiai susipažinti su jūros gelmių pasauliu.

Puketo paukščių parkas

Puketo paukščių parkas

Aplankykite didžiausią Tailando paukščių parką, kuriame gyvena daugiau nei 1000 paukščių iš Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos. Šiame parke galima iš arčiau susipažinti su įvairiaspalvėmis papūgomis, stručiais, pelėdomis ir kitais egzotiniais paukščiais. Vaikščiodami po parką taip pat galėsite grožėtis kaskadiniais kriokliais, vaizdingais ir žaliuojančiais sodais. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu čia, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Akvaland vandens parkas Maljorkoje

Splash Jungle vandens parkas

Mėgaukitės įspūdžių kupina diena Mai Khao paplūdimyje esančiame „Splash Jungle“ vandens pramogų parke. Čia smagiai laiką praleis ne tik vaikai, bet ir tėvai. Parke veikia 12 įspūdingų vandens čiuožyklų ir kitokių atrakcionų. Šis vandens pramogų parkas laikomas vienu iš geriausiu Tailande, todėl laikas pramogaujant jame prabėgs labai greitai. Bilietus į vandens parką galie įsigyti ČIA.

Puketo nacionalinis muziejus

Puketo nacionalinis muziejus

Apsilankę Puketo nacionaliniame muziejuje, galėsite iš arčiau susipažinti su šio krašto istorija. Muziejuje eksponuojama daugybė artefaktų ir senovinių dirbinių. Taip pat muziejus turtingas senovės paminklais, statulomis bei kitomis nacionalinėmis vertybėmis. Čia rasite eksponatų iš garsiojo XVIII a. Thalango mūšio, kuriame du žymūs didvyriai Chanas ir Mokas gynė salą nuo Birmos gyventojų.

Puketo salos paplūdimiai

Patongo paplūdimys

Patongo paplūdimys

Tai populiariausias ir ilgiausias balto smėlio paplūdimys Pukete. Norintys ramybės ir pasimėgauti švaresniu vandeniu, turėtų rinktis šiaurinę paplūdimio pusę. Vaikščiodami paplūdimiu, šalia jo rasite daugybę restoranų, alaus, go-go barų, naktinių klubų ir viešbučių. Vienas geriausių ir prabangiausių salos viešbučių Amari Phuket įsikūręs būtent šiame paplūdimyje. Jo vizitinė kortelė – stulbinantys vaizdai į Andamanų jūrą. Patongo paplūdimyje taip pat galima išbandyti ir įvairias vandens sporto pramogas.

Karono paplūdimys

Karono paplūdimys

Dar vienas populiarus paplūdimys tarp poilsiautojų – Karono paplūdimys, kuris yra žymiai ramesnis nei netoliese esantis Patongo. Šalia paplūdimio įsikūrę restoranai ir kavinės, siūlančios ramiai prisėsti, paragauti tailandietiškų patiekalų, žvelgiant į jūrą. Naktinių linksmybių mėgėjai taip pat nenusivils, nes šalia paplūdimio vyksta daug pramogų iki ryto.

Kata paplūdimys

Kata paplūdimys

Tai dar vienas nuostabaus grožio paplūdimys Puketo saloje. Kata yra platesnis nei Patongo ar Karono paplūdimiai, kurio ilgis siekia apie 2 kilometrus. Šalia paplūdimio rasite įvairių pramogų: čia galima nardyti, plaukioti vandens motociklais, slidėmis ar užsiimti kita veikla. Norėdami pailsėti ar smagiai praleisti vakarą, galite užsukti į vietinį restoraną, kuriame siūloma paragauti skaniausių tailandietiškų patiekalų.

Kamala paplūdimys

Kamala paplūdimys

Kamala paplūdimys nutolęs į šiaurę nuo Patongo. Apsuptas miškingų kalvų, šis paplūdimys dvelkia ramybe ir yra labai pamėgtas vyresnio amžiaus žmonių ir šeimų.

Relax Bay paplūdimys

Le Meridian viešbučio paplūdimys

Jeigu norite visiškos ramybės ir privatumo, rekomenduojame apsistoti ekologiškame Le Meridien Phuket Beach Resort viešbutyje, kuris turi 1 km ilgio privatų paplūdimį. Šis balto smėlio paplūdimys dažnai įvardinamas kaip vienas gražiausių visame Pukete. Tai puiki vieta atgauti sielos ramybę ar tiesiog romantiškai praleisti laiką.

Lankytinos vietos šalia Puketo salos

Phi Phi salos

Phi Phi salos

Tai nuostabiausios Tailando salos ir vienos gražiausių pasaulyje. Aplink salyną nusidriekę koralų sodai, kurie jau senai yra tapę nardytojų rojumi. Baltas paplūdimių smėlis, tankūs miškai ir turkio spalvos vanduo tiesiog užburia. Phi Phi Don yra vienintelė sala, kurioje pastoviai gyvena žmonės. Čia įsikūrę daugybę restoranų, barų, viešbučių, klubų, SPA centrų. Lankantis Phi Phi salyne, rekomenduojame užsukti į garsiąją Vikingų uolą, kurioje gyvena tūkstančiai kregždučių.

Similano salos

Similano salos

Tai nacionalinis parkas, kuris buvo įkurtas 1982 m. Parkas susideda iš vienuolikos salų, kurios stebina savo povandeninio pasaulio turtais. Similano salos yra viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje, kur galima pamatyti jūros vėžlius, ryklius ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Čia esantys akinančio baltumo paplūdimiai, vešlios džiunglės, uolos ir tuneliai, tiesiog žavi turistus. Ko Huyong saloje yra ilgiausias ir plačiausias paplūdimys, tačiau jame draudžiama išsilaipinti bet kuriam turistui, nes tai yra ta vieta, kur peri garsieji vėžliai. Ekskursijas po Similano salas galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Phang Nga įlanka

Phang Nga įlanka

Šiek tiek nutolus nuo Puketo salos, galima pasiekti dar vieną rojaus kampelį – Phang Nga įlanką. Šios įlankos skiriamasis bruožas yra kalkakmenio uolos, kylančios vertikaliai iš smaragdinio vandens. Džeimso Bondo sala ir Koh Panyee yra dvi garsiausios ir gražiausios šios įlankos vietos, kurias mielai lanko turistai. Turus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Puketo klimatas

Vidutinė metinė temperatūra Pukete siekia 27 °C. Dėl palankios savo padėties Andamanų jūroje, Puketo salos klimatas dažniausiai būna švelnus. Sala išvengia daugumos taifūnų ir atogrąžų audrų. Geriausias laikas atostogauti Puketo saloje – nuo lapkričio iki kovo mėnesio pabaigos. Nuo balandžio mėnesio Pukete prasideda lietingasis sezonas, kuris tęsiasi iki spalio mėnesio. Kasmet saloje iškrenta apie 2415 mm kritulių.

Kaip nuvykti į Puketą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Puketą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate ilgiau keliauti į Puketą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Puketą?

Viešojo transporto infrastruktūra Pukete yra puikiai išvystyta, todėl po salą galima keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, tuk tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite tuk tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susiderėti kainos. Vietiniai autobusai „Songthaew“ nudažyti ryškiai mėlyna spalva tam, kad būtų lengviau juos atpažinti. Jie reguliariai kursuoja po Puketo salą nuo 7:00 iki 18:00 valandos. Šie autobusai neturi stotelių, todėl jūs galite juos sustabdyti, bet kurioje jų maršruto vietoje pakeldami ranką. Į Puketo salą taip pat reguliariai kursuoja autobusai iš Bankoko Pietinio (Sai Tai Mai) autobusų terminalo. Reikalingą transportą savo kelionei iš Bankoko ar kitų Tailando vietų į Puketo salą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Pukete

Puketo sala ir nuostabios lankytinos vietos labai populiarios tarp turistų. Saloje rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža Puketo saloje esančių paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Mazi Design Hotel by Kalima – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli Patongo paplūdimio.
Phuket Boat Quay – viešbutis įsikūręs netoli paplūdimio, Puketo akvariumo ir Khao Khat apžvalgos aikštelės.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Puketo salos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Puketo salos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių salos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Puketo žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje saloje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Puketo salos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Puketo salos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Puketo saloje, tai būtinai įsigykite Phuket Attractions Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti nemažai lankytinų vietų NEMOKAMAI.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Krabi lankytinos vietos

Krabi regionas

Tai viena iš labiausiai traukiančių Tailando krypčių. Čia įsikūręs nedidelis Krabi miestelis, apsuptas džiunglių. Šį regioną juosiančios salos pakeri ne vieną.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

fourteen + 4 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą