+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Vietnamas

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas turi fantastiško grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir autentišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje sutinkama neįtikėtina biologinė įvairovė, čia labai saugomos ir vertinamos tradicijos, svarbią vietą užima žemdirbystė. Vietnamas taip pat garsėja vienais gražiausių paplūdimių pasaulyje ir miškinga egzotine gamta. Keliaujant po Vietnamą būsite apsupti aukštų kalnų, įstabių ryžių laukų, balto smėlio paplūdimių, istorinių šventyklų, aplink visur nardančių motorolerių ir nuoširdžių vietinių gyventojų šypsenų. Visas šalies paslaptingumas slypi gyvenimo ritme, kasdienybėje, bendravime su vietiniais, gatvės maiste ir dar civilizacijos neužgožtoje vietos kultūroje. Vieną kartą apsilankę Vietname, tikrai norėsite ten grįžti dar ne vieną kartą, nes tai šalis, kuri į vieną kelionę netelpa.

Hanojus

Tai Vietnamo sostinė, kuri įsikūrusi ant Raudonosios upės krantų šiauriniame šalies regione. Lankytojus miestas pasitinka pilnomis gatvėmis motorolerių, margais prekystaliais, skrybėlėtais prekeiviais, turgaus spalvomis, neįprastais kvapais ir azijietišku gyvenimo būdu. Šalyje savo antspaudus paliko beveik visos, kada nors joje gyvavusios dinastijos, tad su miestu geriausiai susipažinti apsilankius senamiestyje, garsiajame Hošimino mauzoliejuje, svarbiausiose miesto šventyklose ar plaukiojant Raudonąja upe. Sostinėje dar galima nuvykti  prie Hoan Kiem ežero, užsukti į Ngoc Son šventyklą, pasigrožėti Vėžlio bokštu ar užsukti į karo istorijos muziejų.

Lankytinos vietos Hanojuje

Ngoc Son šventykla

Tai šventykla, esanti prie Hoan Kiem ežero, kuri yra viena žymiausių ir turistų mėgstamiausia iš visų esančių sostinėje. Į šventyklą smalsuolius vilioja milžiniško vėžlio palaikai. Pastarasis šiame ežere buvo surastas 8-ajame dešimtmetyje. Šventykloje dar ir iki šių dienų garbinamas 1288 m. mongolus įveikęs nacionalinis didvyris Tran Hung Dao.

Hošimino mauzoliejus

Mauzoliejus yra Vietnamo revoliucijos lyderio Ho Ši Mino paskutinė poilsio vieta Vietname. Jį rasite Ba Dinh aikštės centre, kur Ho Ši Minas perskaitė Vietnamo nepriklausomybės deklaraciją. Mauzoliejus itin patiks istorijos mėgėjams. Netoli mauzoliejaus esančiame muziejuje sužinosite daug įdomių faktų apie šią asmenybę ir pamatysite jo statulą.

Ho Chi Minh mauzoliejus

Tran Quoc Pagoda

Lankantis Hanojuje tikrai nevalia aplenkti nuostabių pagodų. Jų lankymas ir grožėjimasis architektūriniais pastatais – viena populiariausių į Hanojų atvykusių turistų pramogų. Pati seniausia pagoda yra Tran Quoc, kuri buvo pastatyta tarp 544 ir 548 m. Taip pat populiarios ir kitos pagodos – Hoe Nhai ir Chua Mot Cot.

Tran Quoc Pagoda

Lankytinos vietos Vietname

Halongo įlanka

Halongo įlanka

Tai tikras gamtos stebuklas, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Halongo įlanka visus stebina savo žaliu vandeniu ir iš vandens kyšančiais stulbinančio grožio kalkakmenio akmeninimis. Šioje įstabaus grožio įlankoje yra daugiau kaip 3000 džiunglėmis apaugusių salų, kuriose pilna įspūdingų urvų ir ežerų. Halongo įlankoje galėsite išvysti ir iš arčiau susipažinti su vietiniais, gyvenančiais namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Ši įlanka nuolat įtraukiama į garsiausių kelionių žurnalų viršelius ir labiausiai rekomenduojamų aplankyti vietų sąrašus. Turus po šią nuostabią įlanką galite užsisakyti internetu iš anksto. 

My Son

My Son šventykla

Šis senovės Hindu šventyklų kompleksas buvo statytas IV – XIV amžiuje, bet smarkiai apgriautas per vieną Vietnamo karo savaitę. Tai vienas iš patraukliausių senovės objektų Pietryčių Azijoje. Čia galima susipažinti su vienos įtakingiausių Vietnamo dinastijų – Chamų palikimu. Jame rasite įspūdingas senovines Čampos civilizacijos indų šventyklas ir įvairias akmenines skulptūras, o pačius griuvėsius supa atogražų džiunglės.

Mekongo delta

Mekongo delta

Tai žemės ūkio regionas, kurį maitina Mekongo upės vanduo. Spalvingas plaukiojantis turgus, vaismedžių sodai, ryžių laukai, paukščių draustiniai ir nuostabūs kaimai verčia turistus aplankyti Mekongo deltą. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Keliaudami po Mekongo deltą galėsite paragauti egzotinių vaisių, susipažinti su vietiniu gyvenimu ir amatais: pamatysite kaip gaminami saldumynai iš kokosų ir medaus ar ryžių paplotėliai. Turus po Mekongo deltą siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Hošiminas

Hošiminas

Hošiminas, taip pat žinomas kaip Saigonas, yra didžiausias Vietnamo miestas. Jis dažnai pavadinamas Tolimųjų Rytų perlu. Čia rasite puikių senovinių ir modernių lankytinų objektų, įvairias šventyklas ir Vietnamo karo relikvijas. Taip pat rekomenduojame aplankyti pačiame miesto centre iškilusią ištaigingą Notre Dame katedrą, budistų pagodas ir niekada nemiegančias miesto turgavietes.

Mui Ne

Mui Ne

Tai gražus kurortinis rajonas Vietnamo pietuose.  Mui Ne – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai, turintis 25 km nusidriekiančius balto smėlio paplūdimius, žalius pušynus, neįprastų augalų miškelius ir žydrą, šiltą Pietų Kinijos jūros vandenį tinkantį maudynėms ištisus metus. Mui Ne pakrantės žvejų miestelis taip pat garsėja ne tik savo romantiškomis apylinkėmis, bet ir itin vėjuotu pakrantės ruožu, idealiai tinkančiu buriavimui ir vėjo aitvarams. Tai vienintelė Vietnamo vieta, kurioje galima rasti lopinėlį dykumos.

Niačangas

Niačangas

Niačangas – Vietnamo paplūdimių sostinė. Šis kalnų apsuptas kurortas, garsus savo nuostabiais paplūdimiais, įdomiais parkais, autentiškomis skulptūromis ir miestą supančia turkio spalvos įlanka. Vanduo čia skaidrus ir pilnas gyvybės bei klestinčių rifų, todėl kurortas yra Vietnamo nardymo centras. Taip pat lankantis mieste galite aplankyti Longšano pagodą su 24 m aukščio Budos statula, Čamhėngo bokštą, o iš Niačango keltuvais galima pasiekti ir magišką Vinperlo salą.

Hujė

Hujė

Hujė – tai UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektas, žinomas dėl savo įspūdingų karališkųjų imperatorių kapaviečių kompleksų, Hujės citadelės, kuri yra imperatoriškojo miesto karališkieji rūmai ir aukščiausios Vietnamo pagodos Thien Mu. Vaikštinėdami siauromis Hujė gatvelėmis ir lankydami žymiausius istorinius bei architektūrinius paminklus, jūs nusikelsite atgal į imperijos laikus.

Sapa

Sapa

Sapa – itin vaizdingas miestelis, įsikūręs kalnų apsuptyje, Šiaurės Vietname netoli Kinijos sienos. Ši vietovė pasiūlys jums ne tik neapsakomai gražų kraštovaizdį, gaivų orą su vėsesne temperatūra, bet ir ramybę. Sapa žinoma dėl savo kalnuotų kraštovaizdžių, taip pat Vietnamo aukščiausia viršukalne Fan Si Pan ir ryžių terasomis. Čia nuo seno gyvena mažos tautelės, saugančios savo senuosius papročius ir svetingai priimančios užklydusius keliautojus. Nuostabią vietovę galėsite patyrinėti leisdamiesi į pėsčiųjų žygius po kalnus.

Haivano perėja

Haivano perėja

Nuo 21 km ilgio kalnų „Debesų jūros” perėjos, giedrą dieną atsiveria įspūdingų žaliųjų kalnų vaizdai, panorama į Danango miestą ir Pietų Kinijos jūros pakrantę. Tai vienas vaizdingiausių Vietnamo kelių. Hai Van Pass viršuje stovi apgriuvęs bokštas, o jo sienose kulkų paliktos žymės primena Vietnamo karą.

Nin Binio miestelis

Nin Binio miestelis

Nin Binio miestelis, esantis į pietryčius nuo Hanojaus traukia lankytojus iš viso pasaulio. Nors pačiame Nin Binio miestelyje nėra daug lankytinų vietų, tačiau jo apylinkės sužavi kiekvieną. Tai puiki vieta norintiems pamatyti ryžių laukus, stulbinančias kalkamenio uolas ar paplaukioti po itin vaizdingą regioną.

Cu Chi tuneliai

Cu Chi tuneliai

Ši paini tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme buvo iškasta karo laiku, todėl čia galėsite pašaudyti iš vietinių ginklų, susipažinti  su Vietnamo  kultūra ir karo istorija. Cu Chi tuneliai Vietnamo kovotojų buvo naudojami kaip slaptavietė ir vienintelis būdas išgyventi, o išgyventi tuneliuose buvo sudėtinga. Daugybė vietinių žuvo nuo maliarijos, vietinių parazitų. Turus po šiuos tunelius siūlome užsisakyti internetu iš anksto. 

Hojanas

Hojanas

Hojanas yra gražus, senas miestas, kuris buvo įkurtas prieš 2000 metų Champa karalystėje. Tai miestas, užburiantis savo senovine architektūra, ramybe bei dailiais geltonais namukais. Jis tarsi muziejus po atviru dangumi. Turistų labai mėgstama vieta – šimtmečius skaičiuojantis Chua Cau tiltas, nuo kurio atsiveria graži miesto panorama. Vakarais Hojane užsižiebia tūkstančiai spalvingų žibintų, sukuriančių romantišką atmosferą, todėl tai puikus metas pasivaikščioti ir pajausti miesto dvasią.

Cat Ba sala

Cat Ba sala

Tai laukinės gamtos kampelis, kuris mažai paliestas turizmo. Cat Ba apaugusi džiunglėmis, o salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius supa ežerai ir nuostabūs kriokliai. Salos nacionaliniame parke auga apie 1000 rūšių augalų, gyvena 30 rūšių žinduoliai ir 75 paukščių rūšių, o kai kurios rūšys ypatingai saugomos. Cat Ba saloje driekiasi daug požeminių urvų, kuriuose gausu nuostabių stalaktitų ir stalagmitų. Labiausiai turistų mėgstamas didingas urvas Trung Trang, kuris pučiant vėjui, aidi lyg būgnas.

Phu Quoc

Kokosų sala

Kokosų sala skirta tiems, kam patinka egzotiškas gamtos grožis. Tai didžiausia Vietnamui priklausanti sala, esanti Siamo įlankoje, 15 km nuo pietinių Kambodžos krantų, kurios grožis užburia kiekvieną. Salą garsina balto smėlio paplūdimiai su žydros spalvos vandeniu, saulės vonios ir svetingi vietiniai gyventojai. Saloje būtina išbandyti žvejybą ir nardymą. Taip pat lankantis saloje galite aplankyti nacionalinį parką ar susipažinti su Vietnamo karu iš arčiau, apsilankant muziejuje – kalėjime. Jeigu lankysitės šioje saloje, tai būtinai paragaukite ir salos patiekalo – sriubos Pho su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais.

danangas vietnamas

Danangas

Danangas – tai ketvirtas pagal dydį miestas Vietname. Šiame mieste atrasite kalnus, pajūrį, prancūzų architektūros palikimą, nacionalinių parkų bei vandens pramogų. Turistus labiausiai traukia ilgieji Danango apylinkių paplūdimiai, kurie tęsiasi net 30 kilometrų. Juose patogu žvejoti, nardyti, buriuoti ar išbandyti vandens slides. Jeigu norėsite pabėgti iš miesto, galite nuvykti į netoliese esančius Marmurinius kalnus, kuriuose atrasite šventyklas ir paslaptingus urvus.

Dalatas

Dalatas

Tai kalnų kurortas apgaubtas pušų slėniais ir pasižymintis vėsiu oru. Mieste galite aplankyti orchidėjų sodus, gražius parkus, istorines šventyklas, kavos plantacijas ir nuostabius krioklius. Dalate galima pamatyti patį keisčiausią pasaulio viešbutį – Išprotėjusį namą, išbandyti lynų kelią ar apsilankyti istoriniame kaime.

Taku kalnas

Taku kalnas

Čia iš kalno apačios galite keltuvu pasikelti į kalno viršūnę, o tada dar teks įveikti 300 laiptelių iki Gulinčio Budos, kuri buvo pastatyta 1963 metais. Buda yra apie 11 metrų aukščio ir 49 metrų ilgio, apsupta vešlių medžių. Ji laikoma didžiausia Budos statula Vietname. Šioje vietoje galite pajusti ypatingą budizmo atmosferą, rasti harmoniją ar net išspręsti kai kurias savo problemas medituojant. Taku kalnas stūkso už 40 km į pietus nuo Mui Ne.

Fongniakebango nacionalinis parkas

Fongniakebango nacionalinis parkas

Fongniakebango nacionalinis parkas esantis centriniame Vietname, Kuangbinio provincijoje, buvo įkurtas 2001 m. Parkas garsus savo unikalia ir išskirtine gamta. Vaikštinėdami po parką atrasite šimtus urvų ir grotų, požeminių upių, stalaktitų ir stalagmitų, taip pat egzotinių gyvūnų ir paukščių. Parką dengia tankūs atogražų miškai, o iš jų iškyla įspūdingos uolos. Dėl savo unikalių kraštovaizdžių Fongniakebango nacionalinis parkas 2003 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Pangūro kriokliai

Pangūro kriokliai

Pangūro kriokliai yra vieni garsiausių Dalato provincijoje. Jie yra 100 metrų pločio ir 40 metrų aukščio, o vanduo žemyn krenta septyniomis pakopomis, tad vaizdas tikrai įspūdingas. Prie krioklio itin dažnai atklysta ne tik turistai, bet ir patys vietnamiečiai.

Fan Tietas

Fan Tietas

Judrus pakrantės uostamiestis pietryčių Vietname, garsėjantis savo žuvies padažu, kuris yra daugelio vietnamiečių patiekalų ingredientas. Fantastinio grožio paplūdimiai, puikų maistą siūlančios kavinukės ir restoranai sutraukia į miestą daugybę poilsiautojų, kurie itin žinomi dėl didžiulio jūros gėrybių pasirinkimo už labai prieinamą kainą. Miestelio centre įsikūręs mažas žvejybos uostas, kuriame akį rėžia itin spalvingos valtys.

Vinh Trang šventykla

Vinh Trang šventykla

Mekongo deltos širdyje, My Tho mieste, galima atrasti nuostabią šventyklą, kurioje puikiai dera Europos ir Azijos architektūrų stiliai. 1850 metais pastatytą šventyklą sudaro penki atskiri pastatai, kuriuos juosia puošnūs sodai. Vinh Trang šventykloje stovi trys didžiulės Budos statulos, kurios simbolizuoja skirtingus gyvenimo ciklus.

Son Doong urvas

Šondongo urvas

Šondongo urvas – tai didžiausias urvas pasaulyje, esantis Fongniakebango nacionaliniame parke, kuris buvo atrastas tik 2009 metais. Daugiau nei 200 m aukščio, 150 m pločio ir 5 km ilgio Šondongo urvas yra toks didelis, kad turi savo upę, džiungles ir išskirtinį klimatą. Nuo 2017 m. tik Oxalis Adventure Tours turi leidimą organizuoti turus. Populiariausias žygis po Šondongo urvą trunka 4 dienas (3 naktis) ir kainuoja 3000 $, bilietų kiekis ribotas.

Rojaus urvas

Rojaus urvas

Tai dar vienas nuostabus kalnų urvas Fongniakebango nacionaliniame parke, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašus. Britų tyrinėtojai atrado šį urvą 2005 m. o vienas iš jų, pamatęs magišką urvo grožį sušuko ,,Rojaus urvas”, tad taip ir atsirado šio urvo pavadinimas. Manoma, kad šiam urvui yra apie 100 milijonų metų ir jis pripažintas kaip vienas įstabiausių urvų pasaulyje. Tai ilgiausia sausoji ola Azijoje, turinti unikalią stalaktitų sistemą. Dienos žygis po įstabaus grožio urvą kainuoja nuo 40 eurų, o ekskursiją galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Con Son sala

Con Son sala

Ši magiško grožio sala randasi retai apgyvendintame Con Dao archipelage. Sala garsi gražiais paplūdimiais, koralų rifais ir vaizdingomis įlankomis. Be pėsčiųjų, nardymo ir apleistų pakrantės kelių, čia sudarytos puikios galimybės stebėti laukinę gamtą, nes salą supa atogražų miškai. Nors šiai dienai atrodo, kad sala yra rojus, tačiau kažkada Con Son buvo pragaras žemėje, nes čia esančiame kalėjime buvo įkalinti tūkstančiai vietnamiečių.

Taip pat skaitykite:

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Vietnamo klimatas

Vietnamo klimatas gali būti skaidomas pagal regionus. Sostinėje Hanojuje ir šiaurinėje šalies dalyje nuo gegužės iki spalio yra karšta, drėgna, regionas patiria didžiausią kritulių kiekį. Sausasis metas trunka nuo lapkričio iki balandžio, kai vidutinė temperatūra 17 – 22 °C, tai pats geriausias metas keliauti po Vietnamą. Centrinėje šalies dalyje oras karštas ir drėgnas nuo sausio iki rugpjūčio, dienos temperatūra gali siekti net 30 °C . Pietuose oras karštas ir drėgnas visus metus. Liūčių sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio mėnesio.

Kaip nuvykti į Vietnamą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Vietnamą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Vietnamą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius, o planuojantiems daugiau laiko praleisti Vietname, siūlome užsisakyti mūsų sudarytą 17 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines Vietnamo vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Informaciją kaip nuvykti iš taško A į tašką B

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Kaip keliauti po Vietnamą?

Yra keletas būdų, kuriuos galite pasirinkti keliaujant po Vietnamą. Traukinys yra pats patogiausias, skrydis lėktuvu yra greičiausias, o autobusas pigiausias būdas pažinti šalį. Didžiuosiuose šalies miestuose pagrindinė viešojo transporto priemonė yra taksi. Tai patogiausia ir saugiausia priemonė, o kainos Vietname palyginti mažos, todėl jais mėgsta naudotis turistai. Automobilių nuoma yra neįprasta ir neteisėta be Vietnamo vairuotojo pažymėjimo. Dauguma keliautojų taip pat perka ir parduoda arba nuomoja motociklus, motorolerius keliaujant po šalį. Tačiau reiktų žinoti, kad eismas miestuose labai chaotiškas, todėl tai gali būti rizikinga.

Hanojuje labai populiari transporto priemonė rikša – tai triratė transporto priemonė, kurios pačiame priekyje sėdi keleiviai, o už jų – vairuotojas. Rekomenduojame būtinai išbandyti, taip galėsite iš arčiau pajusti alsuojančią miesto kasdienybę. Tik nepamirškite iš anksto suderėti kainos. Reikalingą transportą savo kelionei iš Hanojaus į įvairias Vietnamo vietas ar miestus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Už kiek iš tikro galima pakeliauti po Vietnamą galite perskaityti mūsų FB puslapyje ČIA.

Nakvynė Vietname

Vietnamas ir jo lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Šalies apgyvendinimo įstaigų kainos yra žemos. Keliaujant po šią nuostabią šalį, galima apsistoti kempinguose, hosteliuose, svečių namuose arba viešbučiuose. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Winston Hotel – Hošiminas, gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli šio miesto centro.
OYO 402 Up Village – šalia paplūdimio, Kokosų saloje esantis geras viešbutis.
Sapa New Orient Hotel – 3 žvaigždučių, gerą įvertinimą turintis viešbutis įsikūręs Sapa miestelyje.
Le Hoang Beach Hotel Danang – šiuolaikiškas, šalia paplūdimio Danango mieste esantis viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Vietnamo žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Vietnamo žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Vietnamo žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Vietnamo žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Vietnamo žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis

Dubajaus akvariumas

Dubajaus akvariumas

Milžiniškas Dubajaus akvariumas yra įsikūręs didžiausiame miesto prekybos centre. Šis akvariumas ne tik didžiausias Jungtinių Arabų Emyratuose, tačiau ir visame pasaulyje.

Šardža lankytinos vietos

Šardža

Šardža – griežčiausias islamiškas miestas Jungtinių Arabų Emyratuose, kuris nuo Dubajaus nutolęs apie 10 kilometrų. Šiame mieste labiausiai laikomasi Korano ir uždraustas alkoholis.

Omanas Ką pamatyti lankytinos vietos

Omanas

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi.

Ką pamatyti Gruzijoje

Gruzija

Gruzijos vardas pirmiausiai asocijuojasi su Kaukazo kalnais ir gruzinišku vynu. Šalis turtinga vienuolynais, bažnyčiomis, gražia gamta ir ypač svetingais vietiniais.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių ir iškasenų.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

3 + eight =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą