+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Dubajaus akvariumas

Dubajaus akvariumas

Dubajaus akvariumas

Milžiniškas Dubajaus akvariumas yra įsikūręs didžiausiame miesto prekybos centre. Šis akvariumas ne tik didžiausias Jungtinių Arabų Emyratuose, tačiau ir visame pasaulyje. Pagrindinis akvariumas yra 51 m. ilgio, 20 m. pločio ir 11 m. aukščio. Povandeninio pasaulio kolekcija nustebins net visko mačiusius. Dubajaus akvariume įsikūrę 33 tūkstančiai 140-ies skirtingų rūšių povandeninio pasaulio gyventojų. Čia plaukioja net 300 ryklių, rajų ir kitų, spalvingų mums dar nematytų žuvų. Dubajaus akvariumas ir povandeninis zoologijos sodas taip pat turi didžiausią tigrinių ryklių populiaciją pasaulyje.

Povandeninio pasaulio zoologijos sode pasivaikščiokite po Atogrąžų miškų, Uolėtos pakrantės bei vandenyno ekologines zonas. Čia galėsite stebėti tokius gyvūnus kaip aštriadantes piranijas, nykštukinius krokodilus, žaismingas ūdras ar mielus Humbolto pingvinus. Taip pat nepraleiskite progos pamatyti vieną didžiausių krokodilų pasaulyje – karalių Kroką ir jo karalienę. Stebint galingiausią roplį pasaulyje, kurio svoris apie 750 kg, bėgioja per kūną šiurpuliukai.

Dubajaus akvariumas žuvys
Dubajaus akvariumo žuvys
Dubajaus akvariumas fauna

Dubajaus akvariumas garsus ir dar vienu lankytinu objektu. Čia rasite ir didžiausią pasaulyje permatomą povandeninį tunelį, kurio ilgis siekia net 48 metrus. Vaikštinėdami tuneliu, galėsite iš arti stebėti povandeninio pasaulio gyvenimą ir jausitės taip, lyg būtumėte jūros gelmėse.

Jeigu esate adrenalino fanatikai, tai jūs turėsite galimybę paplaukioti tarp ryklių ir sudalyvauti jų maitinime, o drąsiausi lankytojai gali ir panardyti su šiais plėšrūnais. Įspūdingi 30 minučių nuotykiai po vandeniu jums suteiks naujų ir įdomių potyrių.

Bilietus į Dubajaus akvariumą ir povandeninio pasaulio zoologijos sodą rekomenduojame užsisakyti internetu iš anksto, nes vietoje bilietai gali būti žymai brangesni.

Kaip nuvykti į Dubajaus akvariumą?

Vienas populiariausių ir patogiausių keliavimo būdų Dubajuje – metro. Patogiausia tik atvykus įsigyti NOL kortelę. Kelionės bilieto kaina priklauso nuo nuvažiuoto atstumo. Žemiau rasite smulkesnį aprašymą kaip greičiau ir patogiau nuvykti į Dubajaus akvariumą

Kelionė metro į Dubajaus prekybos centrą:

Norėdami nuvykti į Dubajaus akvariumą, tai galite padaryti labai lengvai iš bet kurios miesto dalies. Vienas iš susisiekimo būdų su Dubajaus prekybos centru yra metro. Sėskite į traukinį pažymėta raudona linija ir važiuokite iki „Burj Khalifa“ stotelės. Išėjus iš metro, jums teks eiti pėsčiomis apie 20 minučių iki Dubajaus prekybos centro, o jo viduje rasite Dubajaus akvariumą.

Kelionė autobusu į Dubajaus prekybos centrą:

Keliauti autobusu iki Dubajaus prekybos centro galima iš Deiros aukso turgaus stotelės, ten žvalgykitės autobuso, pažymėto 27 numeriu. Taip pat 29 maršruto autobusas iš Gubaiba autobusų stoties kasdien vyksta į Dubajaus prekybos centrą. Abu autobusai iš stotelių kursuoja labai dažnai, todėl laukti neteks ilgai.

Kelionė į Dubajaus prekybos centrą taksi:

Taksi paslaugų kainos Dubajuje yra gana žemos, jeigu mes lygintumėme jas su kitais didžiuliais išsivysčiusiais miestais, tokiais kaip Londonas ar Paryžius. Taksi vairuotojai visada įjungia skaitliuką, todėl niekada nebūsite apgauti. Šis susisiekimo būdas yra greičiausias ir patogiausias.

Kitos pramogos ir ekskursijos

Nori keliauti pigiau ir ieškai išskirtinės informacijos? Nedvejok ir tapk mūsų Klubo nariu!

Nakvynė Dubajuje

Dubajus kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Dubajus viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms, tarp kurių yra baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos, restoranai bei kitos pramogos. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ar pačio miesto centro.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai, o kai kuriuose iš jų lankėmės ir mes. Jeigu siūlomi variantai jums netinka, nakvynę galite užsisakyti patys, pasinaudodami žemiau esančia paieškos forma, kuri leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

„Al Khoory Executive Hotel, Al Wasl“ – strategiškai geroje vietoje įsikūręs 3 žvaigždučių viešbutis.
„Rove Trade Centre“ – išskirtinis viešbutis, esantis netoli Burdž Chalifa dangoraižio.
„Emirates Concorde Hotel & Apartments“ – šalia Dubajaus įlankos esantis modernus viešbutis.


Booking.com

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

Krepšelis Prekė ištrinta. Atstatyti
  • Krepšelis tuščias
error: Kopijuoti draudžiama !!