+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Barselona lankytinos vietos

Barselona lankytinos vietos

Barselona

Garsiausias Ispanijos miestas Barselona kaip ir pagrindinės lankytinos vietos sulaukia vieno didžiausių turistų srautų šalyje. Tai nuostabios architektūros miestas, kuriame rasite daugybę įspūdingų pastatų, gotikinio stiliaus alėjų, gražių paplūdimių, muziejų ir parkų. Istorinis ir meniškas miestas turi daugybę UNESCO pasaulio paveldo saugomų objektų, kuriais žavisi visas pasaulis. Barselonoje nuolat vyksta daugybė renginių, organizuojami festivaliai, šventės, kurie padeda geriau pažinti kultūrinį gyvenimą. Dėl Viduržemio jūros klimato, puikiai išvystyto transporto ir aibės renginių bei įvairių pramogų, Barselona tampa vienu iš pirmaujančių miestu pasaulyje, todėl ir gausios lankytinos vietos sužavi kiekvieną keliautoją. Lankantis mieste taip pat rekomenduojame užsisakyti pažintinį turą Hop-on Hop-off autobusu, kurio dėka greičiau apžvelgsite pagrindines Barselonos vietas.

Barselona lankytinos vietos

Šv. Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia)

Šv. Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia)

Tikriausiai nerasite nei vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie garsiausią pasaulio bažnyčią – Sagrada Familia. Įdomu tai, kad nors bažnyčia dar nepastatyta, tačiau sulaukia milžiniško turistų susidomėjimo. Šios įspūdingos šventovės projektuotojas yra žymusis architektas Antoni Gaudi. Ji statoma tik iš suaukotų lėšų. Planuojama, kad pabaigta katedra turės 18 bokštų, kurie simbolizuos 12 apaštalų, 4 evangelistus, Mergelę Mariją ir Jėzų Kristų. Ekskursijas ir bilietus į šią bažnyčią galite nusipirkti čia.

Guelio parkas

Guelio parkas

Išskirtinė vieta Barselonoje yra Guelio parkas (Park Güell), kurį suprojektavo architektas A. Gaudi. Parkas yra labai populiari vieta tiek turistų, tiek vietinių tarpe. Tai vienas įdomiausių parkų pasaulyje, kuris įkurtas ant gražios kalvos. Parkas turi netradicinius pasivaikščiojimo takus ir unikalią augmeniją. Jį puošia įvairios figūros, spalvotos mozaikos, o nuo  pagrindinės parko dalies atsiveria graži Barselonos panorama. Čia galima rasti ir garsiojo architekto gyvenamąjį namą, kuriame įkurtas muziejus. Rekomenduojame bilietus į šį parką įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Batlo namas

Batlo namas

Reikėtų neaplenkti ir Casa Batlo – tai įmantrus gyvenamasis namas, kurį suprojektavo garsusis Ispanijos architektas A. Gaudi. Šis išskirtinės išvaizdos pastatas privers aiktelėti ne vieną. Pastatas išpuoštas  mozaikomis, ryškių spalvų detalėmis, įvairiomis formomis. Pastatas dėl savo išraiškingos išvaizdos dažnai vadinamas „Kaulų namais“. Sienų spalvos sukuria povandeninio pasaulio pojūtį, o stogas primena drakono nugarą. Bilietus į šį unikalų namą taip pat galite nusipirkti internetu.

Barselonos katedra

Barselonos katedra

Seniausioje miesto dalyje stovi graži, gotikinio stiliaus Barselonos katedra. Įdomu tai, kad ji buvo pradėta statyti XII a., o pabaigta tik XIX a. Katedros priekinę dalį puošia P. Pikaso kūrinių elementai, o didžiausią įspūdį kelia 26 m. aukščio skliautai, bei 28 šoninės koplyčios. Šventovės vidus taip pat labai gražus: spalvoti vitražai languose, statulos ir 16 kapelų šventiesiems.

Gotikinis kvartalas

Gotikinis kvartalas

Gotikinis kvartalas (Barri Gotic) yra vienas iš labiausiai žinomų Barselonoje. Senamiesčio širdyje įsikūręs žavingas kvartalas driekiasi siauromis viduramžių gatvelėmis, kuriose gausu madingų barų, klubų ir katalonų restoranų. Čia rasite dar Romos laikais statytų pastatų, o Barselonos istorijos muziejuje eksponuojami ir romėnų miesto griuvėsiai. Viena pagrindinių lankytinų vietų, kvartalo centre stovinti Barselonos katedra, šalia kurios amatininkai prekiauja odos dirbiniais ir papuošalais.

Gracia rajonas

Gracia rajonas

Seniausia ir unikaliausia miesto dalis – Gracia rajonas. Tai nuostabios XIX a. architektūros ir siaurų gatvelių labirinto rajonas. Jame gyvena daug menininkų ir inteligentų. Čia rasite suprojektuotų A. Gaudi pastatų, daugybę aikščių, iš kurių garsiausia Plaza del Sol. Gracia rajone vyksta žymūs gatvių festivaliai, kurie pritraukia daugybę menui neabejingų turistų ir vietinių.

Sants rajonas

Sants rajonas 

Sants rajonas – tai išskirtinė Barselonos vieta, esanti toliau nuo miesto centro. Šis rajonas, kuriame galima rasti daugybę kavinių ir restoranų, labiausiai populiarus tarp vietinių. Čia viskas yra tik kataloniška, todėl užsukus į kavinukę, meniu rasite tik ispanų kalba. Tai puiki galimybė pajusti tikrąją ispanišką dvasią, bei sutaupyti, nes kainos rajone žymiai mažesnės nei turistų gausiai lankomose vietose.

Plaza Espanya aikštė

Plaza Espanya aikštė

Negalima praleisti ir vienos svarbiausių miesto aikščių – Plaza Espanya. Čia gyvenimas verda visą parą, nes joje renkasi turistai ir laiką leidžia vietiniai. Aikštės centre stovi didelis fontanas, kuris kiekvieną vakarą kviečia į spalvų ir muzikos šou. Taip pat vaikštant po aikštę, galima apžiūrėti ir 1992 m. Olimpinių žaidynių kolonas.

Ciutadella parkas

Ciutadella parkas

Nuostabi ramybės ir žalumos zona yra Ciutadella parkas. Jame rasite viską, ko reikia puikiam poilsiui. Parke galima paplaukioti valtele tvenkinyje, aplankyti zoologijos sodą, Drakono namą, oranžeriją, pasigrožėti nuostabiais fontanais ar įvairiomis skulptūromis. Šeimos taip pat mėgsta šį parką, nes jame įrengta vaikų žaidimo aikštelės, iškylavimo zonos, o parke dažnai vykstantys koncertai praskaidrina nuotaiką tiek suaugusiems, tiek mažiesiems.

Triumfo arka

Triumfo arka

Šalia Ciutadella parko stovi Triumfo arka – vienas garsiausių Barselonos paminklų. Šis statinys buvos sukurtas 1888 m. kaip įėjimas į mieste vykusią pasaulinę mugę. Arkos kūrėjas – Josep Vilaserca, kurio kūrinys iki šių dienų yra labai populiarus tarp turistų. Raskite laiko stabtelėti ir įsiamžinti šalia garsiosios arkos.

Katalonijos muzikos rūmai

Katalonijos muzikos rūmai

Katalonijos muzikos rūmai – tai koncertų salė, kurioje galima patirti ne tik šventę ausims, bet ir akims. Vitražai ir spalvoto stiklo mozaikos, įspūdingos erdvės ir skulptūros palieka neišdildomą įspūdį. Vykstančių koncertų repertuaras kviečia džiazo, tradicinio flamenko, klasikinės muzikos ir operos gerbėjus. Bilietus ir turus į šiuos rūmus galite nusipirkti internetu.

La Rambla gatvė

La Rambla gatvė

Garsiausia Barselonos gatvė yra La Ramba, kuri niekada nemiega ir visada būna pilna šurmulio. Norint pajusti tikrąją miesto dvasią, būtina čia apsilankyti. Šioje gatvėje pilna barų, kavinių, užsukti kviečia būrėjai, įvairūs prekiautojai, lankytojus linksmina gatvės muzikantai, flamenko šokėjai, mimai ir kiti persirengėliai. Žingsniuojant gatve galima aplankyti Guelio rūmus, La Boqueria – vietinį turgelį, Palaça Reial – labiausiai šurmuliuojančią Barselonos aikštę.

Camp Nou stadionas

Camp Nou stadionas

Tai vienas garsiausių futbolo stadionų pasaulyje, kuris buvo pastatytas 1957 m. Jame telpa net 99 354 žiūrovai. Tai dešimtas pagal dydį stadionas pasaulyje ir didžiausias Europoje. Stadiono aukštis yra 48 metrai, o plotas 55 000 kvadratinių metrų (250 m. ilgio ir 220 m. pločio). Stadione savo namų rungtynes žaidžia futbolo klubas „Barcelona“, turintis milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Ekskursijas po šį stadioną siūlome užsisakyti iš anksto, nes vietoje gali būti brangiau, o bilietus į „Barcelona“ klubo muziejų galite įsigyti ČIA.

Montžuiko kalva

Montžuiko kalva 

Montžuiko rajonas yra tikras pramogų ir linksmybių kampelis, esantis ant to paties pavadinimo kalvos (Montjuic Hill). Čia veikia net keli muziejai – Karo muziejus, Nacionalinis Katalonijos meno muziejus, Archeologijos muziejus, Etnologijos muziejus ir kt. Šiame rajone galima aplankyti įdomų Poble Espanyol kaimelį ar pasivaikščioti po olimpinių žaidynių likusiu keturių kilometrų ilgio taku. Čia išvysite parkus skirtus sportininkams, jų apartamentus, olimpinį stadioną, Nacionalinius parodų rūmus. Nuo Montžuiko kalvos viršūnės atsiveria įspūdinga Barselonos panorama, o lengviausia ją pasiekti funikulieriumi, kuris kasdien kursuoja iš žemutinės kalvos dalies.

Barselonos miesto istorijos muziejus

Barselonos miesto istorijos muziejus

Istorijos gerbėjai gali užsukti į miesto istorijos muziejų, kuris įkurtas Karališkuosiuose rūmuose, Placa del Rei aikštėje. Tai įdomi ekskursija, kurios metu vaikščiosite kabančiais tiltukais požemiuose virš senojo Barselonos miesto griuvėsių. Griuvėsiams virš 2000 metų, todėl pojūčiai yra neapsakomi.

Pikaso muziejus

Pikaso muziejus

Meno gerbėjai gali aplankyti Barselonoje esantį išskirtinį Pikaso muziejų. Čia eksponuojami žymaus menininko darbai, kurių sukaupta virš 3500 egzempliorių. Įdomu tai, kad viskas pateikiama tam tikra seka, nuo jo pirmųjų darbų iki brandžiojo periodo. Tai ne tik menas, bet kartu ir gili istorija.

S.E.A. Akvariumas

Barselonos akvariumas

Tarp senojo uosto ir paplūdimio esantis Barselonos akvariumas garsus savo jūrų floros ir faunos įvairove. Apsilankę šiame akvariume, pateksite į didžiausią Viduržemio jūros tematikos akvariumą pasaulyje. Pasinerkite į fantastišką povandeninę karalystę, kupiną keistų ir gražių jūros gyvių. Barselonos akvariumą sudaro 35 akvariumai, talpinantys apie 6 mln. litrų vandens, o juose gyvena 11 tūkst. jūros gyvūnų iš 450 skirtingų rūšių. Svarbiausias šios pramogos akcentas – 80 metrų ilgio stiklinis tunelis, kuriuo einant virš galvų plaukioja rykliai, rajos ir daugybė kitų egzotiškų jūros gyvūnų. Bilietus į Barselonos akvariumą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Zoologijos sodas

Barselonos zoologijos sodas

Barselonos zoologijos sodas, kuris šiuo metu užima apie 13 ha., buvo įkurtas 1892 metais. Tai vienas iš didžiausių pasaulio zoologijos sodų, kuriame šiuo metu galima išvysti apie 6 tūkstančius skirtingų gyvūnų iš daugiau nei 400 rūšių. Čia pamatysite tokius išskirtinius gyvūnus kaip mažąsias pandas, begemotus, raganosius, zebrus, liūtus, tigrus, šimpanzes, antilopes ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Bilietus į šį įspūdingą zoologijos sodą rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Barselonos erotikos muziejus

Barselonos erotikos muziejus

Barselonos erotikos muziejus nori pasidalinti turtinga erotikos kolekcija, kuri yra žmonijos istorijos dalis. Muziejuje išvysite archeologinių artefaktų su pikantiškais paveikslėliais ir atvirai demonstruojamomis tam tikromis formomis. Muziejus dalinasi ir įdomiomis istorijomis, kurių dėka sužinosite kiek XX a. pradžioje Barselonoje kainavo naktinių plaštakių paslaugos ar kokie seksualiniai iškrypimai buvo laikomi normaliu reiškiniu Senovės Egipte. Taip pat muziejus puikuojasi didele Azijos meno kolekcija, kurioje eksponuojama tarptautiniu mastu žinomų menininkų šiuolaikinio erotinio meno paroda. Bilietus į šį muziejų galite nusipirkti čia.

Modernaus meno muziejus

Modernaus meno muziejus

Neabejingi šiuolaikiniam menui, turėtų aplankyti modernaus meno muziejų – Fundacio Joan Miro. Jis įkurtas ant Montžuiko kalvos. Muziejuje saugomi Katalonijos menininko Joan Miro darbai, tačiau tarp jų rasite ir kitų menininkų kūrinių. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Taragona

Taragona

Dar viena nuostabi Ispanijos vieta yra Taragona miestelis, esantis netoli Barselonos. Tai romėnų palikimas, kuris persmelktas senovės istorijos. Čia galima apžiūrėti amfiteatro likučius, Taragonos katedrą, Vyskupijos muziejų ir garsiąją Romos sieną. Amfiteatras perteikia kadaise vykusių gladiatorių kautynių dvasią, o katedroje galima pasigrožėti Paskutinio teismo scenų piešiniais. Visas Taragonos miestelis yra tarsi muziejus po atviru dangumi.

Montserato vienuolynas

Montserato vienuolynas

Įspūdinga vieta – Montserato vienuolynas, kurį galima aplankyti pavažiavus toliau nuo Barselonos. Jis laikomas norų išsipildymo vieta, nes tikima, kad nusilenkus čia esančiai garsiajai medinei Montserato Madonos statulėlei, išsipildo didžiausias noras. Vienuolynas pastatytas ant kalno, o jo vidų puošia garsių menininkų paveikslai, tokių kaip P. Pikaso, K. Monė, S. Dali, D. El Greko ir M. Karavadžo. Montserato bibliotekoje saugoma apie 250 tūkstančių senovinių rankraščių ir knygų. Bilietus į vienuolyno muziejų arba ekskursijas iš Barselonos, geriausia užsisakyti internetu iš anksto. Išsamus gidas apie Montserato vienuolyną ČIA. 

Salvadoro Dali muziejus

Salvadoro Dali muziejus

Tai savotiškas muziejus, esantis už keliasdešimt kilometrų nuo Barselonos, Figueres miestelyje. Jame eksponuojami garsaus Ispanijos genijaus Salvadoro Dali meno kūriniai. Modernaus meno muziejus tikras unikumas, nes turi ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir eksponatų pateikimas yra netradicinis. Šiame muziejuje eksponuojami siurrealizmo genijaus paveikslai, dažnai vadinami haliucinaciniais. Jame saugomi tokie garsūs kūriniai kaip „Lietaus taksi“, „Haliucinogeninis teodoras“ ar „Juodasis Kadilakas“, bei daugybė kitų siurrealistinių kūrinių. Tai nenusakomų įspūdžių vieta, kuri sužavės kiekvieną. Bilietus į šį įspūdingą muziejų galite nusipirkti čia.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Barselonos klimatas

Barselonos klimatas šiltas, žemyninis ir vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Barselonoje lietaus būna daugiau nei 70 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Barselonos mieste – 15 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 25 °C temperatūra. Nuo lapkričio iki kovo dažniau lyja tiek mieste, tiek jo apylinkėse. Oro temperatūra tais mėnesiais dienomis svyruoja nuo 14 °C iki 3 °C, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po Barseloną yra nuo gegužės iki spalio vidurio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių ir būna šilta.

Kaip nuvykti į Barseloną?

Norėdami nuvykti į Barseloną galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Barseloną ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti Barselonoje?

Barselonoje viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais, tramvajais ar metro. Rekomenduojame tik atvykus įsigyti bekontaktę mokėjimo kortelę – Hola Barcelona Travel Card, su kuria mieste galėsite naudotis viešuoju transportu nemokamai. Būnant Barselonoje geriausia keliauti metro. Tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums pasiekti visas norimas vietas. Jei ruošiatės važiuoti nedidelį atstumą, rinkitės miesto autobusus. Verta žinoti, kad Barselona taip pat turi ir naktinių autobusų sistemą. Visi naktiniai autobusai važiuoja per Katalonijos aikštę ir žymimi „N“ raide.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Ispanijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 6 Eur už parą.

Nakvynė Barselonoje

Barselona ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Ronda Lesseps – šiuolaikiškas gerai vertinamas viešbutis įsikūręs už 200 metrų nuo Barselonos Lesseps aikštės, netoli Guelio parko.
Dalia Ramblas – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs Barselonos širdyje už 50 metrų nuo Ramblas gatvės.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Barselonos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Barselonos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Barselonos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Barselonos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Barselonos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Barselonoje, tai būtinai įsigykite Barcelona Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 20 lankytinų vietų NEMOKAMAI. Mėgstantys muziejus gali įsigyti Barselona Museum Pass, su kuriuo galėsite aplankyti 6 pagrindinius miesto muziejus ir tokiu būdu sutaupysite apie 50%.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

two × 1 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą