+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Bulgarija

Ką pamatyti Bulgarijoje

Bulgarija – tai rožių, smėlėtų krantų, nepakartojamos architektūros miestų ir nuostabios gamtos kraštas. Šalyje gausu užburiančių kalnų ir įspūdingų tarpeklių, o rytinę šalies dalį skalauja Juodoji jūra, siūlanti pasimėgauti 378 kilometrų ilgio pakrante. Bulgarija dažnai dar vadinama vyno gimtine dėl joje augančių net 60 skirtingų vynuogių rūšių. Čia kiekvienas atras kažką sau tinkamo: moterys papildys grožio priemonių atsargas, pasiilgę ramaus poilsio – tingų gulėjimą paplūdimyje, šeimos su vaikais – puikias šeimos atostogas, o aktyvus keliautojas gali kopinėti po kalnus ar išbandyti kitas adrenaliną kaitinančias pramogas. Tai nebrangi šalis, todėl puikus pasirinkimas net ir mažesnes pajamas gaunantiems keliautojams. Neabejojame, kad visos lankytinos vietos Bulgarijoje jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl belieka tik atsipalaiduoti ir džiaugtis atostogomis.

Sofija  

Sofija – Bulgarijos sostinė, dažnai dar vadinama Balkanų širdimi. Tai vienas seniausių miestų Europoje, kuriame susiduria du skirtingi Rytų ir Vakarų pasauliai. Sofija žymi gydomosiomis ir mineralinėmis versmėmis, kurios čia trykšta iš po žemės. Turistų mėgstama dėl savo gražaus miesto centro, parkų, įspūdingų senovę menančių cerkvių bei kitų istorinių ir architektūrinių paminklų, kurių čia yra daugiau nei 250.

Lankytinos vietos Sofijoje

Šv. Aleksandro Nevskio katedra

Vaikščiojant Sofijos gatvėmis jūsų žvilgsnius patrauks Šv. Aleksandro Nevskio katedra. Tai tikras istorijos ir architektūros stebuklas. Didinga šventykla saugo gilią istoriją ir paslaptis, o ikonų, freskų grožis traukia meno gerbėjus. Šv. Aleksandro Nevskio katedra žavi lankytojus ir savo paauksuotais kupolais. Bilietus į katedrą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Aleksandro Nevskio katedra

Nacionalinis gamtotyros istorinis muziejus

Bulgarijos sostinėje jus sužavės Nacionalinis gamtotyros istorinis muziejus. Čia galima pamatyti ypač vertingas, daugiau nei šimtmetį rinktas kolekcijas su begale įdomių eksponatų. Tai pats seniausias ir daugiausiai eksponatų turintis Balkanų pusiasalio muziejus. Lankytojams duris atvėrė 1907 metais ir iki šių dienų surinko vertingiausią kolekciją.

Nacionalinis gamtotyros istorinis muziejus

Šv. Georgo rotonda

Turbūt vienas iš labiausiai turistų lankomas objektas sostinėje – Šv. Georgo rotonda. Nedidelė, raudonų plytų bažnyčia laikoma seniausia iš visų ortodoksų bažnyčių Europos rytuose. Rotonda yra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą, o šį istorinį statinį rasite Bulgarijos Prezidentūros kiemelyje. Bilietus į rotondą galite nusipirkti ČIA.

Georgo rotonda

Sofijos sinagoga

Dar vienas architektūrinis šedevras Bulgarijoje – Sofijos sinagoga. Sustokite ties ja, išsiskiriančia savo nepakartojamu grožiu, įspūdingu dydžiu bei prašmatnumu, kurį vainikuoja įstabus, dviejų tonų svorio sietynas. Tai pati didžiausia žydų sinagoga pietryčių Europoje, kurios fasadas ir vidaus interjeras jus tikrai sužavės savo prabanga.

Sofijos sinagoga

Nacionalinis Politechnikos muziejus 

Besidomintiems technologijomis rekomenduojame užsukti į vieną seniausių šalies muziejų. Nacionalinis Politechnikos muziejuje saugomas kultūros paveldas technologijų srityje. Tarp čia esančių eksponatų galima pamatyti daugybę įvairių automobilių, techninių įrengimų ir senovinių aparatų.

Nacionalinis Politechnikos muziejus

Sofijos Universiteto botanikos sodas

Sostinės centre įkurtame Sofijos Universiteto botanikos sode galima iš arčiau susipažinti su Bulgarijos flora. Sode galima pasižvalgyti po atvirus ir uždarus sodus, kurie skiriasi išvaizda ir specifika. Juose auga krūmai, palmės, kaktusai, įvairiaspalvės gėlės, daugiamečiai augalai ir kt., kurių rūšių priskaičiuojama daugiau nei 1500. Botanikos sode ypatingas dėmesys skiriamas ir retoms nykstančioms rūšims.

Sofijos Universiteto botanikos sodas

Lankytinos vietos Bulgarijoje

Varna

Varna

Tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas, dar vadinamas Juodosios jūros karaliene. Čia galite rasti istorijos, etnografijos, jūrų muziejus ir didžiulį delfinariumą. Varnoje taip pat gausu kavinių, restoranų, diskotekų, parduotuvių, o netoli miesto centro driekiasi ir pagrindiniai paplūdimiai. Šalia Varnos galite aplankyti įspūdingą vienuolyną, iškaltą uolose – Aladžą.

Balčikas

Balčikas

Balčikas yra vienas gražiausių Bulgarijos pajūrio miestelių, kuris buvo įkurtas prieš 2500 metų. Miestas apsuptas kalnų, iš kurių tarpeklių trykšta mineralinio vandens šaltiniai, kurie laikomi didele Bulgarijos vertybe. Miestelis unikalus dėl savo renesanso, gotikos ir rytietiško stiliaus. Lankantis Balčike būtina apsilankyti botanikos sode, kuriame driekiasi nuostabi kaktusų alėja. Įspūdingo dydžio sode išvysite daugiau nei 3000 augalų rūšių. Taip pat netoli nuo Balčiko ant Kaliakros iškyšulio galima pasižvalgyti po viduramžių tvirtovės, pastatytos ant 70 m aukščio uolų, griuvėsius.

Nesebaras

Nesebaras

Nesebaras – tai muziejus po atviru dangumi, nors seniau tai buvo tik žvejų gyvenvietė. Čia išliko daugybė istorinių pastatų, miesto tvirtovės sienos dalis ir vartai. Nesebare galėsite nusikelti į senovę – prieš akis iškils antikiniai, viduramžių, renesanso pastatai. Šis unikalus miestas – muziejus įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašus.

Rožių slėnis

Rožių slėnis

Šalia Kazanlyko miesto esantis Rožių slėnis stebina turistus nesuskaičiuojama galybe žydinčių rožių. Be rožių čia taip pat plyti ir pipirmėčių bei levandų plantacijos. Slėnyje puoselėjamos gilios tradicijos – kiekvieną rytą tautiniais kostiumais apsirengę žmonės skuba į laukus skinti rožių žiedų. Jie skinami gegužės pabaigoje – birželio pradžioje ir iš jų spaudžiamas aliejus.

Pirino nacionalinis parkas

Pirino nacionalinis parkas

Šiame parke saugoma unikali kalnų gamta ir gyvūnija. Turistai dažnai žygiuoja į Pirino parką pasigrožėti kalnuose esančiais įspūdingais ežerais ir kriokliais. Šis parkas kartu ir retų nykstančių gyvūnų bei augalų namai. Čia gyvena daugiau nei 2000 bestuburių rūšių ir daugiau, nei 200 rūšių stuburinių gyvūnų. Parke auga ir seniausiu Bulgarijoje tituluojamas medis – apie 1 300 metų skaičiuojanti Baikušo pušis.

Plovdivas

Plovdivas

Plovdivas yra antras pagal dydį miestas Bulgarijoje. Jis pastatytas ant septynių kalvų, šalia Maritsa upės. Mieste galima aplankyti romėnų amfiteatrą, paminklus, Trakijos tvirtoves, Bizantijos arkas ir įvairias bažnyčias. Mėgstantys naktines linksmybes taip pat nenusivils, nes Plovdivo naktinis gyvenimas turi ką pasiūlyti ir tokių pramogų mėgėjams.

Rilos vienuolynas

Rilos vienuolynas 

Rilos vienuolynas – švenčiausia Bulgarijos vieta Rilos kalnuose. Vienuolyno bibliotekoje saugoma surašyta visa Bulgarijos istorija, maždaug 16 000 knygų ir daugybė XV – XIX amžių rankraščių. Vienuolyno architektūroje dominuoja juodos ir baltos arkos, mediniai laiptai ir didžiuliai geležiniai vartai, daugiaspalvės plytelės, kažkada čia veikė 300 vienuolių celių. Rekomenduojame bilietus į vienuolyną įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Stara Zagora

Stara Zagora

Vienas iš rekomenduojamų aplankyti miestų Bulgarijoje – Stara Zagora. Jis laikomas poetų ir piliakalnių miestu, tarp kurių galite rasti ir didžiausią šalies piliakalnį Bereketska. Stara Zagora mieste veikia Neolito gyvenamųjų namų muziejus, kuriame galima išvysti iki šių dienų išlikusias neolito laikų gyvenamus namus. Taip pat verta užsukti į Regiono istorijos muziejų, kuriame saugomi eksponatai nuo neolito laikų iki XIX amžiaus. Garsiausia šio muziejaus dalis – romėnų ekspozicija, kuri pritraukia daugiausiai smalsuolių. Dar viena įdomi vieta – Romos Augusta Trayana forumas, kurį sudaro miesto sienų liekanos, vakariniai vartai ir net 1300 žiūrovų talpinęs amfiteatras.

Hisarya

Hisarya

Hisarya – tai dar vienas kurortinis miestelis, įsikūręs kalnų pakraštyje, šalia Plovdivo. Senais laikais jis buvo garsus kaip miestas – tvirtovė.  Šiandien čia galima pamatyti geriausiai šalyje išsilaikiusius romėnų sienų ir vartų griuvėsius. Miestelis turi daug mineralinių šaltinių, dėl kurių jis ir išgarsėjo bei tapo patrauklia lankytina vieta.

Banskas

Banskas

Vienas geriausių žiemos sporto kurortų Bulgarijoje – Banskas. Tai viena populiariausių vietų visoje Rytų Europoje. Bansko kurortas įsikūręs  Pirino kalnuose, turintis prabangius viešbučius, puikiai pritaikytas slidinėjimo trasas ir naujausius keltuvus. Čia galėsite ne tik paslidinėti, bet ir atsipalaiduoti baruose ar tavernose.

Kaliakros iškyšulys

Kaliakros iškyšulys

Kaliakros iškyšulys – tai gamtinis ir archeologinis draustinis, užimantis daugiau nei 69 hektarų plotą. Jame išlikę viduramžių tvirtovės griuvėsiai, kurie buvo pastatyti ant 70 m aukščio uolų. Pats iškyšulys nutįsęs 2 kilometrus į Juodąją jūrą, o prie jo dažnai plaukioja delfinai, todėl jei lankysitės šiame iškyšulyje, nepamirškite pasiimti žiūronų.

Perperikonis

Perperikonis

Perperikonis skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį ir kažkada šis Trakų miestas buvo vienas gražiausių Balkanų pusiasalyje. Jis buvo pastatytas Trakų genties žmonių ant įspūdingos kalvos, kuri  buvo laikoma šventa ir prieš atsirandant miestui buvo naudojama įvairiems ritualams. Šiandien turistai gali klaidžioti po Perperikonio gyvenvietės griuvėsius, tarp kurių kažkada yra buvę daugiaaukščiai rūmai, gyvenamieji namai ir šventyklos. Lankytojų dėmesį patraukia ir įspūdinga bažnyčios sakykla, dekoruota akmenimis, įvairiais ornamentais ir užrašais.

Belogradčiko uolos

Belogradčiko uolos

Tai viena įspūdingiausių iš kalkakmenio ir smiltainio, gamtos suformuotų vietovių Bulgarijoje. Belogradčiko uolos yra spalvotos ir keistų formų, kurios žavi ir traukia tiek vietinius, tiek turistus. Kai kurioms ypatingų formų uolienoms, kurios vietomis siekia net 200 metrų yra suteikti vardai ir jas gaubia legendos. Turus po šią nuostabią vietą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Velnio gerklės urvas

Velnio gerklės urvas

Velnio gerklės urvas – dar viena įdomi ir paslaptinga vieta Bulgarijoje, esanti šalia Graikijos sienos. Urvo pavadinimas kilęs nuo jo panašumo į velnio galvą. Rekomenduojame urvą apžiūrėti su gido pagalbą, kuris suteiks įdomios informacijos ir pavedžios urvais vedančias iki krioklio. Tai antras pagal dydį urvas šalyje, o jo viduje galite pamatyti krioklį, kurio vanduo krenta iš beveik 42 metrų aukščio.

Srebarnos gamtos draustinis

Srebarnos gamtos draustinis

Viena vaizdingiausių ir įdomiausių vietų Bulgarijoje yra Srebarnos gamtos draustinis. Tai unikali vieta, kurioje galima pamatyti įspūdingiausią Bulgarijos florą ir fauną. Čia tyvuliuoja Srebarnos ežeras, draustiniui suteikiantis dar daugiau žavesio. Šis gamtos parkas parodo lankytojams natūralų Bulgarijos grožį, kuris nepaliks nė vieno abejingo. Norintys gali leistis į dienos safarį, kuris supažindina su šaliai būdingais augalais ir gyvūnais. Ši vieta taip pat yra tarpinė migruojančių paukščių stotelė, todėl ornitologijos gerbėjai turi puikią progą pamatyti paukščius, kuriuos Bulgarijoje ypač sunku sutikti.

Akmenų miškas

Akmenų miškas

18 km nuo Varnos yra nutolęs Akmenų miškas, kuris skaičiuoja jau daugiau kaip 50 mln. metų. Akmenų miškas buvo atrastas XIX a., 50 kv. m ploto smėlio dykumoje galite pamatyti 300 įmantrių formų akmenų, o kai kurie jų net 6 m aukščio ir 2 m skersmens. Tai vienintelės Europoje tokiu būdu susidariusios uolienos, kurios sužavi kiekvieną čia apsilankiusį.

Pomorijė

Pomorijė

Pomorijė – tai vienas iš Bulgarijos kurortų, esantis prie Juodosios jūros, netoli Burgaso miesto. Miestelis buvo įkurtas kaip graikų kolonija uolėtame pusiasalyje ir tik vėliau išaugo iki kurorto. Pomorijė garsus savo sveikatingumo centrais, nes jį supa druskingi ežerėliai. Už dviejų kilometrų nuo miesto tyvuliuoja Pomorijė ežeras, žinomas dėl savo gydomojo purvo. Miestelis taip pat gali pasiūlyti gausybę lankytinų vietų, aukščiausio lygio SPA paslaugas, nuostabius restoranus, kas kurortą daro patraukliu turistams. Paplūdimiai Pomorijė kurorte išskirtiniai, nes smėlis čia beveik juodos spalvos, kuris susidaręs toks, dėl jame esančios geležies. Vietiniai šį smėlį vertina dėl gydomųjų savybių ir naudoja įvairioms procedūroms. Kurorte oras gausiai prisotintas ozono, o karštis beveik nepastebimas, todėl tai puikus pasirinkimas atostogoms.

Auksinės kopos

Auksinės kopos

Tai populiariausia poilsio ir linksmybių vieta Bulgarijoje, esanti nacionalinio parko teritorijoje, netoli Varnos oro uosto. Auksinės kopos yra vienas judriausių kurortų Juodosios jūros pakrantėje, kurį itin pamėgęs jaunimas. Skaidrus vanduo ir švari aplinka jam pelnytai užtarnavo aukščiausią paplūdimių įvertinimą – mėlynąją vėliavą. Kiekvienas apsilankęs čia ras sau mėgstamą veiklą. Mūsų rekomenduojamus viešbučius galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą.

Saulėtas krantas

Saulėtas krantas

Tai gerokai ramesnis kurortas nei Auksinės Kopos ir skirtas žmonėms, trokštantiems ramybės. Saulėtas Krantas garsėja aukščiausio lygio viešbučiais, sveikatos stiprinimo ir reabilitacijos procedūromis, kurių dėka atgausite energiją ir galėsite pasikrauti jėgų. Kurorte poilsiautojai gali mėgautis įvairiu vandens sportu: burlaiviais, burlentėmis, vandens slidėmis su parašiutais, plaukiojimą jachtomis ir kt. Taip pat čia didelis dėmesys skiriamas aktyviam vaikų poilsiui.

Devetaškos ola

Devetaškos ola

Tai įspūdinga ola su didelėmis kiaurymėmis, kuri buvo atrasta 1921 metai. Žymiajame Devetaškos urve gyvena daugiau kaip 30 tūkst. šikšnosparnių, tačiau tai neatbaido turistų nuo noro pamatyti šį stebuklą. Ola tęsiasi apie 2,5 km, o ties įėjimu jos aukštis siekia net 35 m. Čia randama daug liekanų netgi iš paleolito eros. Ekskursijas po šį nuostabų urvą siūlome užsisakyti internetu iš anksto.

Burgasas

Burgasas

Burgasas – tai gražus pajūrio miestas, šalia jūros ir kelių ežerų. Kadaise čia buvo mažas žvejų kaimelis su mažais namais ir siauromis gatvelėmis, o šiuo metu jis išaugo iki didžiulio kurorto. Miestas ir regionas siūlo įvairias turizmo galimybes, čia daug muziejų, sveikatos ir SPA centrų. Burgase veiklos ras tiek ieškantys pasyvesnio laisvalaikio, tiek mėgstantys judėti.

Sozopolis

Sozopolis

Vienas seniausių Juodosios jūros pakrantės miestelių Bulgarijoje – Sozopolis, kurio amžius siekia net bronzos laikus. Kadaise miestelis priklausė graikams, o to įrodymas yra vis dar pastebimos aplink miestą esančios sienos. Graikų egzistavimą liudija ir čia rastos gyvenvietės liekanos, kurios buvo iškastos pakrantėje. Miestelis žinomas dėl rudens pradžioje vykstančio „Apollonia“ meno ir kino festivalio. Sozopolis labai panašus į Nesebarą, tik daug ramesnis. Jo paplūdimiai gražūs, turintys purų smėliuką ir šilčiausią vandenį Bulgarijoje. Nors turizmo paslaugos gana išvystytos, tačiau arti nėra jokio didelio kurorto, todėl turistų srautai šiame miestelyje yra mažesni.

Krušuna kriokliai

Krušuna kriokliai

Tai nuostabaus grožio kriokliai, esantys už 34 km nuo istorinio Lovecho miestelio. Jie unikalūs savo sodria augalija, daugybe kaskadų ir mažais natūraliais mineralinio vandens baseinėliais. Pagrindinis krioklys yra apie 20 metrų aukščio ir išsiskleidžia į keletą mažesnių kriokliukų, krentančių išilgai žemyn ant minkštų kalkakmenio uolų. Turistams yra padaryti keliukai, laipteliai ir tiltai, kad būtų galima grožėtis geriausiais vaizdais.

Veliko Tarnovo

Veliko Tarnovo

Ant trijų kalvų įsikūręs Veliko Tarnovo miestas gali pasigirti 7000 metų senumo istorija. Miestą į dvi dalis padalina jo centru tekanti Jantros upė. Kadaise buvusiame didikų mieste rasite ne vieną bažnyčią, garsiąją Tarnovo meno mokyklą, galėsite aplankyti ir vieną žinomiausių viduramžių paminklų Bulgarijoje. Jis apsuptas akmens siena, kurios storis vietomis siekia daugiau nei 3 metrus. Vaikštinėdami nuostabiomis senamiesčio akmenuotomis gatvelėmis, galėsite grožėtis namais su mediniais rėmeliais, kurie sukuria nuostabų vaizdą.

Nikopolis ad Istrum

Nikopolis ad Istrum

Šis senovinis miestas – tvirtovė yra nutolęs apie 20 kilometrų nuo Veliko Tarnovo. Tai Senovės Romos miestas, kuris buvo įkurtas imperatoriaus Trajano 101 m. Vėliau jis buvo sunaikintas, po kelių metų buvo atstatyta tik dalis buvusio miesto, tačiau to užteko, kad Nikopolis vėl taptų galinga tvirtove, tačiau neilgai trukus ji vėl buvo sugriauta. Šiandien iš didingo miesto – tvirtovės likę dar nemažai pastatų griuvėsių, skulptūrų likučių ir dalis buvusio miesto gatvių.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Bulgarijos klimatas

Bulgarijos klimatas daugiausiai vidutinių platumų žemyninis, pietuose bei pajūryje subtropinis, Viduržemio tipo. Pats tinkamiausias oras atostogoms Bulgarijoje būna nuo gegužės vidurio iki rugsėjo vidurio. Birželį – liepą lygumose temperatūra įšyla iki 19 – 28 laipsnių šilumos, o kalnuose vietomis neviršija ir 10 laipsnių šilumos. Naktimis vidutinė oro temperatūra siekia apie 16 – 19 laipsnių šilumos. Tai puikus metas pasimėgauti vandens pramogomis, kadangi  temperatūra šiais mėnesiais dažnai siekia net 25 laipsnius šilumos. Žiemą temperatūra vidutiniškai nukrenta kelis laipsnius žemiau nulio, o šiauriniuose kalnų šlaituose susidaro nuolatinė sniego danga. Tai yra pats geriausias laikas, jeigu norite pasidžiaugti žiemos sporto malonumais.

Kaip nuvykti į Bulgariją?

Norėdami nuvykti į Bulgariją galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus, Kauno arba Rygos. Vasarą kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Bulgariją ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Bulgariją?

Pigūs ir komfortiški Bulgarijos autobusai kursuoja tarp visų didesnių miestų, tarp mažesnių miestelių kursuoja mikriukai ir jie ne visada būna patogūs. Visuomeninio transporto bilietai perkami autobusų stotyje arba pas vairuotoją. Kurortinėje zonoje autobusai kursuoja įvairiais maršrutais nuo pat ryto iki vėlyvaus vakaro. Bulgarija turi plačiai išvystytą geležinkelių tinklą, todėl daugelis keliautojų renkasi būtent šią transporto priemonę. Bulgarijos geležinkelių ilgis siekia virš 4000 km per visą šalį, bei jungia miestus ir miestelius. Kelionė iš Sofijos į Varną trunka maždaug 7-8 val. ir traukiniai turi vieną didžiulį privalumą – jūs visos kelionės metu galite mėgautis magišku šalies kraštovaizdžiu. Miestuose ir kurortuose turbūt geriausia važinėti taksi automobiliais, kurie nėra labai brangūs. Prieš įsėdant į taksi, susitarkite dėl kainos, nes vairuotojai dažnai pamiršta įjungti skaitliukus, dėl to galite būti apgauti. Reikalingą transportą savo kelionei iš Sofijos į Burgasą ar kitus Bulgarijos miestus galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti unikalią Bulgarijos gamtą, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti Bulgarijoje turite būti ne mažiau 21 metų amžiaus ir vairuotojo pažymėjimas turi galioti ne mažiau kaip 1 metus. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 10 Eur už parą.

Nakvynė Bulgarijoje

Bulgarija ir jos lankytinos vietos tampa vis labiau populiarios tarp turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų hostelių, svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Bulgarijos paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos jūsų laukia juose. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toli nuo jūros ir pačio miesto. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Zenith – Sofijoje, gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli šio miesto centro.
Hotel Bulair – Burgaso miesto širdyje įsikūręs viešbutis, nutolęs 300 metrų nuo artimiausio paplūdimio.
Marieta Palace Hotel – Nesebaro širdyje esantis viešbutis, nutolęs 500 metrų nuo gražiausių Juodosios jūros paplūdimių.
Best Western PLUS Premium Inn – už 100 metrų nuo Saulėto kranto centro įsikūręs geras viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Bulgarijos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Bulgarijos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių šalies vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Bulgarijos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje šalyje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Bulgarijos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Bulgarijos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Lankytinos vietos Kroatijoje

Kroatija

Kroatija – Balkanų pusiasalio valstybė, skalaujama Adrijos jūros. Šalis labai graži, galinti pasigirti ne tik nuostabiais kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

10 − six =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą