+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Majamis lankytinos vietos

Majamis lankytinos vietos

Majamis

Majamis traukia turistus iš viso pasaulio, o garsiausios miesto lankytinos vietos jūsų tikrai nenuvils. Tai populiariausias kurortinis Floridos valstijos miestas, turintis pasakiško grožio paplūdimius, puikų orą ištisus metus ir žydrą jūrą. Kurortas taip pat svečius vilioja skania Karibų virtuve, kruiziniais laivais ir išskirtinėmis pramogomis. Majamio centrą nuo Atlanto vandenyno skiria Biskajos įlanka, o South Byčo rajone namus puošia Art Deco architektūra. Majamis jus įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl neabejojame, kad miesto lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Majamis lankytinos vietos

Majamis laisvės bokštas

Laisvės bokštas

Tai vienas iš įdomiausių Biskajos bulvaro pastatų. Laisvės bokšto architektūra primena vestuvių tortą. 1925 m. pastatytas bokštas yra vienas iš seniausių pastatų Majamyje. Vos iškilęs dangoraižis tarnavo kaip imigracijos procesų centras šimtams tūkstančių Kubos pabėgėlių, atvykusių 1960 − 1962 m. Šiandien pastate įsikūręs šiuolaikinio meno muziejus, kuriame lankytojai gali apžiūrėti unikalius eksponatus, susijusius su istorija, švietimu ir kultūra.

Art Deco istorinis rajonas

Art Deco istorinis rajonas

Šalia Saut Byčo paplūdimio esantis Art Deco rajonas yra vienas iš istorinių Majamio brangakmenių. Unikaliai suprojektuoti pastatai, turintys daug pastelinių spalvų, dažnai su didelėmis neoninėmis iškaboms, buvo pradėti statyti po rajoną nusiaubusio uragano 1926 m. Didžioji dalis restoranų ir viešbučių buvo restauruoti. Dauguma maitinimo įstaigų turi vaizdus į paplūdimį ir vandenyną, todėl vakarais galima prisėsti ir paragauti tradicinio maisto ar tiesiog romantiškai palydėti saulėlydį. Taip pat galite užsisakyti ekskursiją ir iš arčiau susipažinti su šiuo autentišku rajonu.

Grafičio muziejus

Grafičio muziejus

Septintojo dešimtmečio pabaigoje didžiuosiuose JAV miestuose jaunimas išrado naują meno formą, kuri prasidėjo nuo jų vardų užrašymo ant sienų. Vietos valdžia pradėjo valymo kampanijas ir įpareigojo suimti jaunuosiu vandalus, tačiau judėjimo sustabdyti nepavyko. Greitai sienų raštai tapo įmantresni ir labiau dekoruoti. Po penkiasdešimties metų, Majamio Vinvudo rajone, kuris laikomas grafičių meka, buvo įkurtas Grafičio muziejus. Čia esanti parodų erdvė, užpildyta nuostabiais žinomų menininkų darbais ir archyvine medžiaga. Užsukę į suvenyrų parduotuvėlę, lankytojai gali įsigyti išskirtinių talentingiausių pasaulio grafičio menininkų gaminių. Bilietus į muziejų galite nusipirkti ČIA.

Majami Byčas

Majami Byčas

Tai kurortinė Majamio zona, dar vadinama Floridos paplūdimių sostine. Majami Byčas atskirtas nuo Majamio įlanka ir būtent ši vieta yra laikoma pagrindiniu miesto kurortu. Zona padalinta į tris dalis: Saut Byčą, Midl Byčą ir Nort Byčą. Tai pramogų rajonas, kuriame rasite madingus ir aukštos kokybės restoranus, gausybę klubų ir kitų naktinių linksmybių, trunkančių visą parą.

Saut Pointas Majamis

Saut Pointe parkas

Saut Pointe parkas yra šalia uosto, kuris dar vadinamas Kruizinių laivų sostine. Tai puiki vieta stebėti išplaukiančius laivus, kur jų kelias susikerta su pliažu. Nuo šios vietos taip pat atsiveria nuostabi miesto panorama. Vietiniams gyventojams patinka leisti laiką šiame parke. Jie čia bėgioja, užsiima joga, važinėja riedučiais, dviračiais ir stebi nuostabius saulėlydžius.

Saut bičo paplūdimys

Saut Byčo paplūdimys

Saut Byčas yra vienas populiariausių ir turtingiausių Majamio rajonų ir turbūt lankomiausia turistų vieta. Poilsiautojus vilioja auksinis paplūdimių smėlis, šilta jūra ir gausybė pramogų. O kur dar žavingi pasivaikščiojimai Ocean Drive promenada, kuri pakeri poilsiautojus muzikantų gausa, puikiais restoranais, spalvingais pastatais ir išskirtiniais automobiliais. Meno gerbėjai gali užsukti į „Wolfsonian-FIU“ muziejų, kuriame eksponuojama modernaus meno ir daiktų kolekcija.

Džiunglių beždžionių parkas

Beždžionių džiunglės

Beždžionių džiunglės – tai tropinis parkas, esantis šalia Majamio. Šiame parke gyvena nykstančios beždžionės beveik natūraliomis sąlygomis. Parke galite pamatyti beveik 400 beždžionių, tarp kurių rasite gorilas, orangutangus, gibonus, lemūrus, babuinus ir kapucinus. Turistai gyvūnus gali ne tik stebėti, bet ir juos šerti. Bilietus į šį parką galite nusipirkti čia.

NBA Miam Heat arena

NBA žvaigždės

Savo akimis pamatykite tikrąjį NBA veidą. Amerikos oro linijų arena yra NBA komandos „Majami Heat” namai, kurioje galima iš arčiau pamatyti žaidžiančias NBA žvaigždes ir pajusti tikrąjį amerikietiškąjį šou. Arena talpina daugiau nei 19.000 žmonių, o atmosfera tvyranti per varžybas nenusakoma.

Majamio mokslo muziejus

Majamio mokslo muziejus

Majamio mokslo muziejus turi didelį kiekį liečiamųjų ir interaktyvių eksponatų. Jame pristatomi eksponatai iš fizikos, chemijos, biologijos sričių. Muziejus nuolat atsinaujina, todėl nuolat vis įtraukiama daugiau ekspozicijų naujomis temomis. Mokslo muziejus garsus ir tuom, kad vasaromis čia rengiamos vaikų vasaros stovyklos.

Majamio jūrų akvariumas

Majamio jūros akvariumas

Tai labai populiari vieta tarp šeimų su vaikais. Kiekvieną dieną Majamio jūros akvariumas savo lankytojams pristato įvairius šou. Šiuose pasirodymuose dalyvauja įvairūs akvariumo gyventojai: ruoniai, orkos, delfinai. Akvariumo baseinuose taip pat gyvena aligatoriai, tropinės žuvys, rykliai. Atvykusieji turi galimybę paplaukioti kartu su delfinais ir iš arčiau susipažinti su šiais gyvūnais. Norėdami išvysti šį renginį pigiau, siūlome bilietus užsisakyti iš anksto internetu.

Evergleidso nacionalinis parkas

Evergleidso nacionalinis parkas

Evergleidso nacionalinis parkas traukia lankytojus iš viso pasaulio, nes jame galima išvysti nykstančių augalų bei gyvūnų. Tai vienas didžiausių draustinių žemėje, todėl skirkite jam daugiau laiko. Parke įrengti pėsčiųjų takai ir laukinės gyvūnijos stebėjimo aikštelės, iš kurių galima stebėti paukščių gyvenimą, pamatyti baltauodegius elnius, ūdras, meškėnus, vėžlius ir kitus gyvūnus. Šioje gamtos oazėje gyvena ir aligatoriai, krokodilai, todėl būkite atsargūs. Po parką plaukioja greitaeigiai laivai, kuriais lankytojai išvyksta į pelkes ir upes, kad galėtų pamatytų aligatorius ir kitus laukinius gyvūnus. Ekskursijas po šį parką siūlome užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Vizcaya muziejus ir sodai

Vizcaya muziejus ir sodai

Vizcaya muziejus ir sodai – tai vieni iš gražiausių, Majamyje esančių sodų, kuriame rasite daugybę italų ir prancūzų fontanų, baseinų bei skulptūrų. Vizcaya vila išdėstyta aplink centrinį kiemą, turinti 34 kambarius yra tikras architektūrinis paminklas. Ji pilna nuostabios Europos baldų ir dekoratyvinių menų kolekcijos nuo XV iki XIX amžiaus. Architektūra ir meno šedevrai tikrai nepaliks abejingo nė vieno lankytojo.

Mažoji Havana ir Calle Ocho

Mažoji Havana

Mažojo Havana – tai Lotynų Amerikos dvasia alsuojantis rajonas. Jame pilna restoranų, specialių parduotuvių, kur suteikiama puiki galimybė susipažinti su Kubos virtuve. Visur sklindanti lotynų muzika nukelia į Lotynų Ameriką. Pagrindinė gatvė yra Calle Ocho, besitęsianti per visą Mažąją Havaną. Kasmet rajone vyksta The ,,Calle Ocho” festivalis, kuris yra Kubos kultūros pasididžiavimas.

Plaukimas greitaeigiu kateriu

Plaukimas greitaeigiu kateriu

Jeigu ieškote adrenaliną kaitinančių pramogų, tai lipkite į greitaeigį katerį ir pasimėgaukite 45 minučių plaukimu Majamio pakrante. Bangas skrosite su lengvu, tačiau galingu ir manevringu greitaeigiu kateriu „Hurricane“. Išskirtinės pramogos metu ne tik gaudysite bangas, tačiau ir galėsite pasigrožėti Biskajos įlanka, Žvaigždžių sala ir Majamio uostu. Malonus jaudulys ir geros emocijos garantuotos! Išskirtinę pramogą galite užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

Auksinės pakrantės geležinkelio muziejus

Auksinės pakrantės geležinkelio muziejus

Tai geležinkelio muziejus, kuris buvo įkurtas 1956 m., šalia Majamio zoologijos sodo. Muziejuje yra daugiau kaip 40 istorinių traukinių, įskaitant „Ferdinand Magellan” prezidentinį vagoną. Lankytojai taipogi gali matyti Kalifornijos Zephyr mašinas, tokias kaip „Silver Crescent“ ir „Silver Stag“. Muziejuje yra traukinių modelių salės ir daugybė kitų interaktyvių eksponatų.

Oleta upės valstybinis parkas

Oleta upės valstybinis parkas

Oleta upės valstybinis parkas – tai didžiausias Majamio parkas, kurį mėgsta ne tik vietiniai, bet ir turistai. Jis įkurtas Biskajos įlankos dalyje, Šiaurės Majamyje. Parkas skirtas labiau aktyvų poilsį mėgstantiems turistams. Čia gausu įvairių pėsčiųjų takelių, sudėtingų ir lengvų keliukų motociklams, įvairių trasų dviratininkams. Neabejingi vandens pramogoms, gali paplaukioti baidarėmis ar kanojomis bei išbandyti paviršinį nardymą.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Majamio klimatas

Subtropinis drėgnas klimatas leidžia mėgautis atostogomis Majamyje ištisus metus, čia išskiriami du metų laikai. Šiltasis sezonas prasideda lapkritį ir baigiasi balandžio mėnesį, o drėgnasis, karštasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalio viduryje. Vasarą ir rudenį didesnė uraganų tikimybė, kurie kartais nusiaubia visą pakrantę. Dauguma poilsiautojų iš Lietuvos, kelionės į Majamį ieško lietuviškos žiemos metu.

Kaip nuvykti į Majamį?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Majamį nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Majamį ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą.

Planuojantiems keliauti po Floridą, siūlome užsisakyti jau sudarytą mūsų 7 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines šios valstijos lankytinas vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Įvairių pramogų žemėlapį

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Kaip keliauti po Majamį?

Viešojo transporto infrastruktūra Majamyje puikiai išvystyta, todėl keliauti po miestą galima metro, autobusais, traukiniais ir kitomis transporto priemonėmis.

Planuojantiems geriau patyrinėti Majamį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Floridoje, turite būti ne jaunesni nei 21 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 24 Eur už parą.

Nakvynė Majamio mieste

Majamis ir miesto lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Majamio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms, tarp kurių yra baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos, restoranai bei kitos pramogos. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ar pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Casa Florida Hotel – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli Majamio miesto senamiesčio.
AC Hotel Miami Wynwood – Majamio centre esantis viešbutis, turintis gerą įvertinimą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Majamio žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Majamio žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Majamio žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Majamio žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Majamio žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Majamio mieste, tai būtinai įsigykite Go City Miami kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 25 lankytinas vietas NEMOKAMAI.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Niujorke

Niujorkas

Niujorkas traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, energija, didžiulėmis galimybėmis ir kūrybiniu įkvėpimu. Tai labai brangus miestas, bet kartu vienas gražiausių pasaulio miestų.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Omanas Ką pamatyti lankytinos vietos

Omanas

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių ir iškasenų.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

2 + five =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą