+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Riminis lankytinos vietos

Riminis lankytinos vietos

Riminis

Adrijos jūros skalaujamas, vienas seniausių Italijos kurortų Riminis ir žavingos miesto lankytinos vietos kviečia turistus smagiai praleisti atostogas. Kurorte jūsų laukia puikūs smėlio paplūdimiai, žavus senamiestis su senovės Romos architektūra, daugybė gerų viešbučių ir fantastiškas oras. Riminis taip pat turi daugybę istorinių vietų, gražių parkų ir įdomių muziejų. Jis laikomas vienu garsiausių paplūdimio kurortų visoje Europoje, kuriame įsikūrę geri restoranai, kavinės ir naktiniai klubai, todėl turistai mėgstantys linksmybes iki paryčių, liks nenusivylę. Atostogaujantiems su šeima kurorte patiks teminiai parkai, terminės gydyklos ir kitos šeimoms skirtos pramogos. Geriausias metas aplankyti itališką kurortą – pavasaris arba ruduo, nes tuo metu nebūna labai karšta. Jeigu norite kokybiško poilsio ir ieškote galimybės pabėgti nuo didmiesčių šurmulio – tai Riminis ir geriausios lankytinos vietos puikiai tam tiks.

Riminis lankytinos vietos

Bazilikų parkas

Bazilikų parkas

Nors Riminis yra pasaulinės klasės kurortas, jame taip pat galima rasti keletą nuostabių viešųjų parkų, o žymiausias iš jų – Bazilikų parkas. Ši gamtos erdvė įsikūrusi pietinėje Riminio dalyje, šalia Kongreso rūmų. Parko centre telkšo didelis Mariotti ežeras, kuriame gyvena daugybė laukinės gyvūnijos. Pėsčiųjų takai vingiuoja per parką, todėl po jį galima ne tik pasivaikščioti, tačiau ir pabėgioti ar pasivažinėti dviračiais. Šeimos šį parką taip pat mėgsta, nes jame gausu atvirų erdvių, kuriose galima rengti piknikus, o mažieji gali žaisti žaidimų aikštelėse.

Riminio miesto muziejus

Riminio miesto muziejus

Besidomintys archeologija ir senovės istorija, turėtų apsilankyti „Museo della Citta“, kuris įkurtas buvusiame jėzuitų vienuolyne Riminyje. Čia saugoma virš 1500 artefaktų ir relikvijų nuo priešistorės laikų iki šių dienų. Muziejus žinomas XIV a. meno galerija, romėnų mozaikų kolekcijomis ir vienais geriausių chirurginių instrumentų eksponatais. Jame taip pat galima apžiūrėti senovines skulptūras, keramiką, monetas, stiklinius indus ir kitus dirbinius.

Miniatiūrinė Italija

Miniatiūrinė Italija

Miniatiūrinė Italija – tai įdomus mažas pramogų parkas, kuris kasmet pritraukia pusę milijono lankytojų. Jame galima pasigrožėti miniatiūriniais Italijos architektūros stebuklais. Teritorijoje rasite daugiau nei 270 įspūdingų miniatiūrų, įskaitant tokius garsius objektus kaip Romos koliziejus, Pizos pasviręs bokštas ir Florencijos katedra. Ši linksma ir edukacinė patirtis leidžia lankytojams iš arti pažinti turtingą Italijos šalies kultūros paveldą. Be miniatiūrų, pramogų parke taip pat galima rasti restoraną ir švietimo centrą vaikams. Bilietus į šį įdomų parką galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Tiberijaus tiltas

Tiberijaus tiltas

Tiberijaus tiltas buvo nutiestas 20 m. pr. Kr. imperatoriaus Augusto įsakymu. Nepaisant savo amžiaus, tilto būklė išlikusi puiki. Jis jungia Riminio centrą su senu žvejų kvartalu. Tilto arkos pastatytos iš akmenų, parvežtų iš Istrijos pusiasalio. Arkų atspindys vandenyje sukuria gražų vaizdą, vertą atviruko, todėl turistai čia dažnai fotografuojasi. Šis istorinis statinys žavi turistus senove dvelkiančiomis konstrukcijomis, kurios patvirtina kažkada buvusią didingą Italijos istoriją.

Augusto arka

Augusto arka

Riminio centre stovi pagrindinė kurorto istorinė struktūra – Augusto arka. Ji buvo pastatyta 27 m. pr. Kr. kartu su Flaminia tvirtove, kurios dalis 1930 m. buvo sunaikinta. Riminio arka laikoma seniausia žinoma Romos triumfo arka, kurios būklė iki šiandien išlikusi labai gera. Anksčiau jos viršus buvo papuoštas įspūdinga imperatoriaus statula, tačiau vėliau buvo pakoreguota viduramžiams būdingais elementais. Arka unikali tuo, kad jos anga labai plati, todėl niekaip nebuvo galima jos uždaryti jokiais vartais.

Malatestos šventykla

Malatestos šventykla

Riminis turi daugybę religinių pastatų, tačiau nė vienas iš jų nėra toks įspūdingas ir garsus kaip Malatestos šventykla. Ši katedra buvo pastatyta IX a., tačiau pabaigta statyti tik 1400 m. Įdomu tai, kad šventyklos priekiniame fasade turėtų būti centrinis bokštas, tačiau vietoje to yra didžiulis tarpas su atvira plytų siena. Vidaus interjerą puošia įspūdingos Pjero dela Frančesko freskos. Taip pat šventyklos vidus gausiai dekoruotas, o vienas įdomiausių eksponatų – puošnus krucifiksas, kurį suprojektavo garsus italų architektas Džotas di Bondonė.

Sismondo pilis

Sismondo pilis

Sismondo pilis buvo pradėta statyti 1437 m., lordo Pandolfo Malatesta paliepimu. Didžiulė tvirtovė su keliomis dešimtimis kambarių užėmė daugiau nei 3000 kvadratinių metrų plotą. Tačiau iki mūsų laikų išliko tik nedidelė originalios struktūros dalis. Ši buvusi įspūdinga pilis vis dar užima svarbią vietą Riminio kultūroje ir istorijoje, todėl pilyje nuolat rengiamos svarbios tarptautinės parodos ir kiti įvairūs kultūriniai renginiai.

Riminio velnio ratas

Riminio velnio ratas

Pagrindinio Riminio paplūdimio pakraštyje galite pamatyti velnio ratą, italų vadinamą „La Ruota Panoramica“. Šis milžiniškas atrakcionas yra 55 m aukščio, sveria maždaug 360 tonų ir turi 42 kajutes, kuriose vienu metu gali tilpti 168 žmonės. Norintys velnio ratu gali pakilti į aukštį ir pasigrožėti nuostabaus kurorto paplūdimiu ir miesto panorama. Ratas veikia tik sezono metu visą dieną, o visas apsisukimas trunka maždaug 20 minučių.

Mirabilandia pramogų parkas

Mirabilandia pramogų parkas

Jeigu keliaujate su šeima ir ieškote pramogų, tai jums patiks Mirabilandia pramogų parkas. Jis įsikūręs Riminio provincijoje, apie 50 km į šiaurės vakarus nuo šio miesto. Tai vienas populiariausių pramogų parkų Italijoje ir vienas didžiausių Europoje, kuriame kasmet apsilanko gausybė žmonių. Parke veikia daugybė įvairaus sudėtingumo šiuolaikiškų atrakcionų, nuolat vyksta teatro, šou pasirodymai, todėl tai puiki pramoga ne tik mažiesiems, tačiau ir suaugusiems. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Riminio paplūdimys

Riminio paplūdimys

Riminio paplūdimys garsėja ilgu auksinio smėlio ruožu ir švelniomis bangomis, todėl tai puiki vieta norintiems atsipalaiduoti, mėgautis saule ir išsimaudyti šiltoje Adrijos jūroje. Paplūdimys nuklotas aukščiausios klasės viešbučiais, paplūdimio barais, restoranais ir daugybe saulės gultų. Gera paplūdimio infrastruktūra ir šalia esančios pramogos poilsiautojams leidžia mėgautis šia vieta ištisas dienas.

Fiabilandia pramogų parkas

Fiabilandia pramogų parkas

Fiabilandia – tai dar vienas pramogų parkas, kuris įsikūręs šalia Riminio miesto. 1965 m. atidarytas parkas yra vienas seniausių pramogų parkų Italijoje. Jis užima maždaug 150 000 kvadratinių metrų plotą ir yra padalintas į 5 temines sritis, kuriose veikia daugiau nei 30 atrakcionų skirtų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai puiki vieta tiems, kas ieško pramogų visai šeimai.

Piazza Cavour aikštė

Piazza Cavour aikštė

Riminio miesto centre esanti Piazza Cavour aikštė pasižyminti nuostabia architektūra, todėl verta joje apsilankyti. Vaikštinėdami po aikštę galėsite grožėtis senove dvelkiančiais pastatais, iš kurių garsiausi yra XVIII a. miesto rotušės ir Riminio teatro pastatai. Aikštėje taip pat rasite daugybę kavinių ir restoranų, kuriuose galite pasimėgauti itališkos virtuvės patiekalais.

Ričionė

Ričionė

Nors Riminis yra žinomas dėl aukštos kokybės paplūdimių, tačiau šalia esantis Ričionės kurortas taip pat gausiai lankomas turistų. Šis mažas pajūrio miestelis be gausybės bulvarų, parduotuvių bei viešbučių, turi ir nuostabų smėlio paplūdimį, kuriame pilna pramogų. Čia galima degintis, buriuoti, užsiimti banglenčių sportu ar kitomis vandens pramogomis.

Gradaros pilis

Gradaros pilis

Pasakiško grožio viduramžių laikų Gradaros pilis buvo pastatyta apie 1150 m. ant 142 metrų aukščio kalvos, Gradaros miestelyje. Dvejomis gynybinėmis sienomis apjuosta tvirtovė, nuo Riminio nutolusi apie 30 kilometrų į pietryčius. Vaikščiodami po tvirtovę, pasijausite taip, lyg būtumėte grįžę kelis šimtmečius į praeitį. Nuo pilies sienų atsiveria nuostabūs vaizdai į alyvmedžių giraites ir vynuogynus, Adrijos jūrą ir apylinkes. Bilietus į šią pilį galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

San Marinas

San Marinas

Italijos apsupta nykštukinė valstybė San Marinas yra laikoma seniausia valstybe pasaulyje. Mažytė šalis nuo kurios galima giedrą dieną grožėtis vaizdais net į Dalmatijos pakrantę, įsikūrusi šalia Apeninų kalnų. Nepaisant savo dydžio, šalis turi viską – sostinę, įstatymus ir savo vyriausybę. San Marino sostinė įsikūrusi ant Titano kalno, o visa gyvenvietė apsupta akmeninėmis sienomis, siekiančiomis viduramžius. Šalyje rasite gražią gamtą, tvirtovių bokštus, prekybos centrus, senovinius turgelius, olimpinius stadionus ir pasakišką virtuvę. San Marinas garsėja neapmuitinamų prekių prekyba, todėl Italijos turistai atvyksta į šią šalį apsipirkti.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Riminio klimatas

Riminio klimatas šiltas, žemyninis vidutinių platumų. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Riminyje, kritulių būna apie 90 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Riminio mieste – 13 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 23 °C temperatūra. Žiemos mėnesiais nuo gruodžio iki kovo pradžios mieste būna daugiau kritulių, nors lauke nebūna labai šalta. Oro temperatūra tais mėnesiais svyruoja nuo 0 °C iki 12 °C, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo balandžio iki lapkričio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Riminį?

Norėdami nuvykti į Riminį galite rinktis tiesioginius skrydžius iš Kauno. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti po Riminį ar Italiją ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Italiją?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje šalyje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Italiją galima patogiai. Autobusų tinklas šalyje praktiškai leidžia nuvykti į bet kokį šalies miestą arba miestelį. Autobusai patogūs ir modernūs, todėl jausitės komfortabiliai. Po šalį taip pat galima keliauti traukiniais jie itin komfortiški ir greiti – tai patogiausias keliavimo būdas šalyje. Taip pat visuose pagrindiniuose miestuose yra oro uostai, iš kurių reguliariai vyksta skrydžiai į daugybę kitų miestų. Ne visas norimas Italijos vietas galima pasiekti sausumos transportu, todėl rekomenduojame pasinaudoti keltų paslaugomis. Jų bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Italijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 8 Eur už parą.

Nakvynė Riminio mieste

Riminis ir žavingos miesto lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro ar paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Hotel Polo – vos už 100 m nuo paplūdimio įsikūręs geras viešbutis.
Hotel Biancamano – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs populiariame Riminio Marina Centro rajone, už 150 metrų nuo pajūrio.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Riminio žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Riminio žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Riminio žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Riminio žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Riminio žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistrą kelionėms turinčių ekspertų komanda, skirta padėti žmonėms atrasti pasaulį. Nuo įkvepiančių istorijų iki nuostabių kelionių patarimų, mūsų temos apima viską, kas padeda jums keliauti ir daryti atradimus.

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

12 − six =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą