+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Budapeštas lankytinos vietos

Budapeštas lankytinos vietos

Budapeštas

Vienas gražiausių Rytų Europos miestų Budapeštas – turtingas spalvomis, kultūra ir pramogomis, o miesto lankytinos vietos vis labiau atrandamos turistų. Spėjama, kad žmonės Budapešte gyveno dar akmens amžiuje, todėl dalis miesto lankytinų objektų yra saugomi UNESCO ir turi didelę istorinę vertę. Miesto svečiai gali apžiūrėti nuostabios architektūros pastatus, aplankyti muziejus ar smagiai praleisti laiką, klausant gyvo garso koncertų bažnyčiose. Mėgstantys SPA procedūras, Budapešte ras ne vieną viešą baseiną ar pirtį, kurie yra tarsi vizitinė miesto kortelė. Mieste taip pat galima įsigyti tradicinių gaminių, maisto produktų, apsipirkti prabangiose parduotuvėse. Budapeštas įtrauks nuo pirmos iki paskutinės minutės, todėl neabejojame, kad miesto lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius.

Budapeštas lankytinos vietos

Vengrijos parlamento pastatas

Vengrijos parlamento pastatas

Vengrijos parlamento pastatas yra viena pagrindinių Budapešto lankytinų vietų, kuriame kasmet apsilanko beveik milijonas turistų. Pastatas stovintis Dunojaus upės krante yra vienas seniausių Europos pastatų ir vienas geriausių gotikinio ir renesanso atgimimo architektūros šedevrų pasaulyje. Nors įspūdingas pastatas atrodo fantastiškai ir iš arti, tačiau norint pamatyti visa jo grožį, verta jį apžiūrėti iš kitos Dunojaus upės pusės. Parlamento rūmuose įsikūrusi įstatymų leidybos struktūra, tačiau tam tikru nustatytu laiku rūmai tampa atvirais visuomenei. Ekskursijos po kai kurias pastato zonas galimos kasdien ir vyksta skirtingomis kalbomis. Norėdami išvengti eilių ir patekti į pastatą kuo greičiau, turėtumėte bilietus užsisakyti iš anksto internetu.

Gelerto maudykla

Gelerto maudykla

Budapeštas nuo seno žinomas kaip SPA miestas, nes jame galima rasti apie 120 versmių, iš kurių kiekvieną dieną ištrykšta apie 70 milijonų litrų vandens. Miestas turi keletą garsių maudyklų dėl kurių turistai atvyksta į Budapeštą. Viena garsiausių mieste Gelerto maudykla buvo pastatyta 1912 – 1918 m. Puošniame Art Nouveau stiliaus pastate rasite garines pirtis, saunas, saulės terasas, termines vonias ir masažo kambarius. Įspūdingiausias šios maudyklos akcentas – baseinas po atviru dangumi. Jos viduje įsikūręs ir viešbutis, o visą pastatą puošia mozaikos, vitražiniai langai, kolonos, statulos ir balkonai. Į kompleksą siūlome vykti anksti ryte, tokiu būdu išvengsite minios. Taip pat maudykloje už papildomą mokestį siūlomi masažai ir kitos SPA procedūros. Bilietus į maudyklą galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Didvyrių aikštė

Didvyrių aikštė

1896 m. įkurta Didvyrių aikštė yra viena populiariausių mieste. Aikštėje stovi paminklas Vengrijos didvyriams, kurie paaukojo savo gyvybes šalies nepriklausomybės labui. Taip pat čia stovi 36 metrų aukščio kolona, ​​kurią vainikuoja arkangelo Gabrieliaus figūra. Netoli aikštės rasite miesto parką, prabangių parduotuvių, kavinių ir restoranų. Dailės muziejus ir įvairios meno galerijos taip pat išdėsčiusios aplink išorinius aikštės kraštus.

Margaritos sala

Margaretos sala

Budapešto centre esanti Margaretos sala yra vos 2,4 km ilgio ir 500 metrų pločio. Tai pagrindinė miestiečių poilsio zona, kurioje laiką mėgsta leisti ir turistai. Saloje įrengtos įvairios terminės vonios, SPA centrai, parkai, sodai, bėgimo takeliai, suaugusiųjų ir vaikų baseinai. Taip pat joje atrasite barus, prabangius viešbučius ir net XIII amžiaus dominikonų vienuolyno griuvėsius. Viena garsiausių salos vietų – muzikinis fontanas, kuris sulaukia daug vietinių bei miesto svečių dėmesio. Margaretos sala patiks visiems, kas nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti.

Dunojaus promenados

Dunojaus promenados

Dunojus teka per Budapeštą iš šiaurės į pietus, o kai kuriose vietose miesto ribose upė išsiplečia iki 650 metrų pločio. Lankantis mieste, būtina pasivaikščioti Dunojaus promenadomis besigrožint miesto architektūra. Taip taip Dunojaus pakrantės šiaurės rytų pusėje, netoli Vengrijos parlamento pastatų, išvysite 60 porų plieninių batų. Tai memorialinis paminklas, skirtas žydams atminti, kuriuos šioje vietoje sušaudė naciai. Norintys gali leistis į kruizą Dunojumi, kurio metu galima pasigrožėti pakrančių panorama.

Vengrijos valstybinis operos teatras

Vengrijos valstybinis operos teatras

Vengrijos valstybinis operos teatras – tai vienas didžiausių ir nuostabiausių teatrų Europoje, kuris savo laiku priėmė daugelį iškiliausių pasaulio kompozitorių, dirigentų, solistų ir šokėjų. Operos ir baleto spektakliai statomi ištisus metus, o tai skatina šio žanro populiarumą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Dabartinis operos teatras buvo pastatytas 1884 m. ir pasižymi neorenesanso stiliumi. 1200 žiūrovų talpinantis teatras išpuoštas žadą atimančiomis vidaus interjero dekoracijomis bei įspūdingu šviestuvu, sveriančiu beveik 3 tonas, kuriame sudėta apie 3 kilogramus aukso. Bilietus į ekskursiją po operos rūmus geriausia užsisakyti internetu iš anksto.

Žvejų bastionas

Žvejų bastionas

Žvejų bastionas atrodo kaip viduramžių paminklas, tačiau iš tikrųjų tai neogotikinio ir neoromantinio stiliaus bokšto ir terasos kompleksas, kuris buvo pastatytas XX amžiuje. Pavadinimas šiai vietai kilo būtent dėl to, kad šioje vietoje viduramžiais žvejai pardavinėdavo savo dienos laimikį. Bastioną puošiantys septyni bokštai atspindi 7 vengrų gentis, kurios IX amžiuje atvyko į dabartinę Vengrijos teritoriją ir joje apsigyveno. Šiandien šioje vietoje įrengta didžiulė apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabi Budapešto panorama.

Citadelė

Citadelė

Citadelę stovinčią ant Gelerto kalno, 1851 m. pastatė habsburgiečiai po nesėkmingo Vengrijos nepriklausomybės karo. Austrai ant kalno įrengė 60 kanonų, tačiau jie buvo daugiau skirti valdyti Budą ir Peštą, o ne dalyvauti tikrose kautynėse. Kariuomenė šioje vietoje buvo dislokuota iki 1897 m. Šiandien gynybiniame komplekse įsikūręs restoranas, viešbutis ir muziejus, kuriame galima geriau susipažinti su šio didingo pastato istorija.

Matiaso bažnyčia

Matiaso bažnyčia

Matiaso bažnyčia, dar žinoma kaip Dievo Motinos bažnyčia, yra viena lankomiausių Budapešte. Bažnyčia šimtmečiais buvo naudojama kaip karūnavimo vieta Vengrijos karaliams, o turkų okupacijos metu 1541 – 1699 m. ji tarnavo kaip mečetė, o dar vėliau atnaujinta baroko stiliumi. Matiaso bažnyčios išorę puošia keletas gražių bokštų, o spalvotas čerpių stogas tik dar labiau išryškina išskirtinį dizainą. Viduje lankytojus nustebina įspūdingi vitražai ir freskos, kurie nepalieka nė vieno abejingo. Čia taip pat verta aplankyti nemokamus vargonų koncertus, kurie vyksta sekmadienio vakarais ar užsukti į bažnyčios muziejų, kuriame galima išvysti sakralinių relikvijų, akmeninių raižinių ir vengrų karūnavimo papuošalų.

Sečeni terminė pirtis

Sečeni terminė pirtis

Sečeni terminė pirtis – tai ne tik labiausiai turistų lankomas SPA kompleksas Budapešte, tačiau ir didžiausias tokio tipo Europoje. Neobarokinio stiliaus pastate rasite garines pirtis, saunas, saulės terasas, termines vonias ir masažo kambarius. Įspūdingiausias šio komplekso akcentas – 3 dideli lauko baseinai. Pirties vandenyse gausu sulfatų, kalcio, magnio, bikarbonatų ir fluoro, kurie turi teigiamą poveikį pacientams, sergantiems sąnarių ligomis ir turintiems kitų sveikatos problemų. Kadangi tai didžiausias kompleksas Budapešte, tai siūlome į jį vykti anksti ryte, tokiu būdu išvengsite minios. Taip pat maudykloje už papildomą mokestį siūlomi masažai ir kitos SPA procedūros. Bilietus į pirtis ir papildomas paslaugas galite nusipirkti paspaudę šią nuorodą.

Budapešto zoologijos sodas

Budapešto zoologijos sodas

Budapešto zoologijos sodas, kuris šiuo metu užima apie 20 ha plotą, buvo įkurtas 1866 m. Tai vienas seniausių zoologijos sodų pasaulyje, kuriame šiuo metu gyvena virš tūkstančio skirtingų gyvūnų bei keli tūkstančiai žuvų. Čia galima pamatyti tokius išskirtinius gyvūnus kaip raganosius, liūtus, begemotus, gorilas, šimpanzes ir dar daug kitų, mums retai matomų gyvūnų. Budapešto zoologijos sodas yra žinomas pasaulyje dėl gyvūnų veisimo ir išsaugojimo programų, jame taip pat nuolat vykdomos įvairios edukacinės programos, kurios patiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems.

Miesto parkas

Miesto parkas

Budapešto miesto parkas patinka tiek miestiečiams, tiek turistams, kurie čia dažnai atvyksta atsipūsti ir pabėgti nuo miesto triukšmo. Šiame didžiuliame parke, užimančiame 32 ha plotą, rasite Budapešto miesto zoologijos ir botanikos sodus, garsiąsias Sečeni termines pirtis, Vajdahunyad pilį, Dailės muziejų ir Meno rūmus. Taip pat šiame parke puikiai laiką praleis ir šeimos su vaikais, nes jame gausu žaidimų aikštelių ir pikniko zonų.

Vengrijos nacionalinis muziejus

Vengrijos nacionalinis muziejus

Vengrijos nacionalinis muziejus buvo įkurtas 1802 m. įspūdingame neoklasicistinio stiliaus pastate. Muziejuje galima išvysti tūkstančius eksponatų, kuriuose aprašoma šalies istorija, menas, religija ir archeologija. Lankytojus labiausiai sudomina karališkosios regalijos, įskaitant nuostabiąją Šv. Stepono karūną su brangakmeniais ir perlais, taip pat garsiojo kompozitoriaus Bethoveno fortepijonas, kuris vėliau priklausė Ferencui Listui.

Memento parkas

Memento parkas

Kaip ir Lietuvoje, taip ir Budapešte žlugus komunizmui, mieste stovėjusios sovietinės skulptūros buvo nugriautos. Miesto valdžia nusprendė įkurti atskirą erdvę šiems sovietiniams paminklams, todėl šalia Budapešto buvo įkurtas Memento skulptūrų parkas. Jame be komunistų paminklų ir statulų, taip pat galima užsukti ir į nedidelį muziejų, kuris supažindina lankytojus su gyvenimu komunistiniame režime ir Vengrijos slaptąją policija. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Dohány gatvės sinagoga

Dohány gatvės sinagoga

Dohány gatvės sinagoga, dar žinoma kaip Didžioji sinagoga, buvo pastatyta 1854 – 1859 m. maurų atgimimo architektūros stiliumi. Tai didžiausia sinagoga Europoje, kurioje telpa daugiau kaip 3000 žmonių. Komplekse be Dohány gatvės sinagogos taip pat rasite Didvyrių šventyklą, kapines, memorialą ir žydų muziejų. Sinagogos sode galite pamatyti verkiantį gluosnių memorialą, kurio metaliniuose lapuose išraižytos kai kurių per karą žuvusiųjų pavardės. Čia taip pat stovi memorialas, skirtas Švedijos diplomatui Rauliui Gustavui Valenbergui, kuris II Pasaulinio karo pabaigoje išgelbėjo nuo Holokausto dešimtis tūkstančių Vengrijos žydų. Norėdami sužinoti daugiau apie turtingą sinagogos istoriją, bilietus ir ekskursijas su gidu galite užsisakyti internetu iš anksto paspaudę šią nuorodą.

Centrinė turgaus halė

Centrinė turgaus halė

Centrinė turgaus halė – tai centrinėje Budapešto dalyje esanti didžiausia ir garsiausia Budapešto turgavietė, kuri buvo įrengta 1897 m. Šioje nuostabioje vietoje yra daugiau nei 100 prekystalių, kurie išdėstyti per tris aukštus neogotikinio stiliaus pastate. Šis turgus populiarus ne tik tarp vietinių, tačiau ir tarp turistų. Apatiniuose aukštuose galite įsigyti vietinių užaugintų vaisių, daržovių ir mėsos gaminių, o viršutiniuose aukštuose rasite suvenyrų, nėrinių ir odos gaminių prekeivius. Taip pat turėsite galimybę išbandyti autentišką vengrų maistą ir pasimėgauti vyno degustacija.

Karališkieji rūmai

Karališkieji rūmai

Didingi baroko stiliaus Karališkieji rūmai stovi pietinėje Pilies kalno dalyje. Rūmai buvo baigti statyti 1769 m., tačiau pats kompleksas čia jau stovėjo dar 1265 m. Šiandien UNESCO pasaulio paveldo sąraše esantys Karališkieji rūmai yra viena lankomiausių vietų Budapešte. Juose rasite Vengrijos nacionalinę galeriją, Budapešto istorijos ir dailės muziejų bei Nacionalinę biblioteką. Taip pat nuo tvirtovės sienų atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į Budapeštą. Norintys greičiau pasiekti Pilies kalną, gali į jį pasikelti funikulieriumi.

Teroro namai

Teroro namai

Netoli Budapešto miesto centro esantys Teroro namai kai kuriuos lankytojus gali ir sukrėsti. Čia esančiame muziejuje eksponuojama skaudi Vengrijos istorija. Vaikštinėdami po patalpas galėsite susipažinti su fašistiniais ir komunistiniais režimais, kurie XX amžiuje valdė Vengriją. Pastatas tais laikais buvo naudojamas kaip kalėjimas ir kankinimų vieta, todėl jame žmonės buvo ne tik tardomi ir kankinami, bet ir žudomi.

Šv. Stepono bazilika

Šv. Stepono bazilika

Šv. Stepono bazilika yra vienas iš svarbiausių religinių pastatų Vengrijoje. Katedra pavadinta pirmojo Vengrijos karaliaus krikščionio Šv. Stepono garbei, kuris šalį valdė 975 – 1038 m. Viena iš įdomesnių vietų bazilikoje – koplyčia, kurioje galite pamatyti mumifikuoką karaliaus dešinę ranką. Vidaus interjeras papuoštas įmantriais paveikslais ir freskomis, kurie žavi lankytojus. Norintys gali pasikelti į bazilikos bokštą ir pasigrožėti nuostabiais Budapešto vaizdais. Taip pat katedroje nuolat vyksta klasikinės muzikos ir vargonų koncertai, o bilietus galite įsigyti ir internetu paspaudę šią nuorodą.

Pinbolo muziejus

Pinbolo muziejus

Pinbolo muziejus puikiai tiks tiems kas ieško pramogų visai šeimai. Šis nuostabus muziejus siūlo kelionę atgal į praeitį. Jame pristatomi pinbolo žaidimo aparatai nuo pačių pirmųjų modelių iki šių dienų. Iš viso muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 140 pinbolo žaidimo mašinų, skirtų nemokamai žaisti. Mėgaukitės klasikiniu žaidimu vieni arba kartu su savo vaikais. Patraukite lazdelę žaidimo apačioje, kad kamuoliukas šautų aukštyn ir mėginkite išlaikyti žaidimą kuo ilgiau. Gerai praleistas laikas ir įspūdžiai garantuoti! Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Taip pat skaitykite:

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Budapešto klimatas

Budapešto klimatas vidutinių platumų, permainingas ir drėgnas. Miesto apylinkėse, tiek pačioje Budapešte, kritulių būna apie 80 dienų per metus. Temperatūra žiemą būna švelni, o vasarą aukšta. Vidutinė metinė temperatūra Budapešto mieste – 11 °C, o šilčiausias mėnuo yra liepa su 21 °C temperatūra. Žiemos mėnesiais nuo gruodžio iki kovo pradžios mieste būna daugiau kritulių, nors lauke nebūna labai šalta. Oro temperatūra tais mėnesiais svyruoja nuo 0 °C iki 8 °C, todėl rekomenduojame vengti kelionių šį laikotarpį. Pats geriausias metas keliauti po šį regioną nuo gegužės iki spalio, nes tuo metu iškrenta mažiausiai kritulių.

Kaip nuvykti į Budapeštą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Budapeštą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Vasaros metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Budapeštą ir jums reikia pagalbos, kreipkitės į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės planą, kurį sudarytų: ekskursijos, pramogos, dienos žemėlapiai, rekomenduojamos nakvynės vietos, trumpi lankytinų vietų aprašymai ir mūsų patarimai.

Kaip keliauti po Budapeštą?

Budapešte viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams, pasiekti norimas vietas galite autobusais, traukiniais, tramvajais ar metro. Rekomenduojame tik atvykus įsigyti bekontaktę mokėjimo kortelę – Budapest Card, su kuria ne tik galėsite nemokamai keliauti po sostinę, tačiau ir gausite įvairias nuolaidas. Būnant Budapešte geriausia keliauti metro, tinklas puikiai išvystytas ir tai padės jums pasiekti visas norimas vietas.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Vengrijoje, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 13 Eur už parą.

Nakvynė Budapešto mieste

Budapeštas ir žavingos miesto lankytinos vietos kiekvienais metais pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau miesto centro, tuo jis bus brangesnis. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Avantgarde Apartments – geras viešbutis, įsikūręs netoli Budapešto senamiesčio.
Mango Aparthotel – gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs populiariame miesto rajone, netoli senamiesčio.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Budapešto žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Budapešto žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių miesto vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Budapešto žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šiame mieste. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Budapešto žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinį oro uostą – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Budapešto žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Budapešte, tai būtinai įsigykite Budapest Card kortelę, su kuria galėsite aplankyti nemažai muziejų NEMOKAMAI. Viešasis transportas sostinės ribose su kortele jums irgi nieko nekainuos.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Portugalijoje

Portugalija

Portugalija yra viena gražiausių Europos valstybių ir viena iš įdomiausių senojo pasaulio šalių. Ji vilioja daugelį turistų ne tik savo įspūdinga gamta, bet ir vienuolynais, pilimis, paplūdimiais.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Islandijoje

Islandija

Islandija užburia savo gamtos stebuklais – įspūdingais ugnikalniais, šniokščiančiais kriokliais, geizeriais, lavos laukais ir magiškomis šiaurės pašvaistėmis.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Škotijoje

Škotija

Škotija – tai nuostabus gamtos prieglobstis, su senovę menančiomis pilimis, pačiais netikėčiausiais statiniais, vaizdingais ežerais ir magiškomis salomis.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

4 × 5 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą