+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Florida

Ką pamatyti Floridoje

Florida yra šilčiausia JAV valstija, turinti net 4510 salą. Ji dalijama į dvi dalis: vakarinę ir rytinę. Vakarinė pakrantė labiau tinkama poilsiui šeimoms su vaikais, o rytinė labiau skirta banglentininkams. Turizmas užima didelę dalį valstijos ekonomikos. Šioje valstijoje galima atostogauti ištisus metus, nes vasara čia tęsiasi nepertraukiamai. Populiariausias Floridos kurortas yra Majamis. Atostogaujant valstijoje galite pamatyti tokius garsius objektus kaip Volto Disnėjaus pasaulį, Kenedžio kosmoso centrą ar aplankyti seniausią Amerikos miestą Šv. Augustiną, kuris buvo įkurtas dar 1565 metais.

Majamis

Tai populiariausias kurortinis Floridos valstijos miestas, turintis nuotabaus grožio paplūdimius. Kurortas taip pat turistus vilioja puikiu oru, žydra jūra, skania Karibų virtuve, kruiziniais laivais ir išskirtinėmis pramogomis. Majamio centrą nuo Atlanto vandenyno skiria Biskajos įlanka, o kurorto Saut Byčo rajono paplūdimius puošia Art Deco architektūra. Majamis turi virš 10 kilometrų ilgio besitęsiančią paplūdimių ir viešbučių juostą, todėl pramogų ir veiklos čia ras kiekvienas pagal savo skonį.

Lankytinos Majamio vietos

Laisvės bokštas

Tai vienas iš keisčiausių Biskajos bulvaro pastatų. Laisvės bokšto architektūra primena vestuvių tortą. 1925 m. pastatytas bokštas yra vienas iš seniausių pastatų Majamyje. Vos iškilęs dangoraižis tarnavo kaip imigracijos procesų centras šimtams tūkstančių Kubos pabėgėlių, atvykusių 1960 − 1962 m. Šiandien pastatas naudojamas kaip šiuolaikinio meno muziejus ir kartu tai dovana Kubos migracijai.

majamis laisves bokstas

Art Deco istorinis rajonas

Šis rajonas – tai vienas iš istorinių Majamio brangakmenių. Unikaliai suprojektuoti pastatai, turintys daug pastelinių spalvų, dažnai su didelėmis neoninėmis iškaboms, buvo pradėti statyti po rajoną nusiaubusio uragano 1926 m. Didžioji dalis restoranų ir viešbučių buvo restauruoti. Dauguma jų turi vaizdus į paplūdimį ir vandenyną, todėl vakarais galima prisėsti ir paragauti tradicinio maisto ar tiesiog romantiškai palydėti saulėlydį. Taip pat galite užsisakyti ekskursiją ir iš arčiau susipažinti su šiuo autentišku rajonu.

Art Deco istorinis rajonas

Majami Byčas

Tai kurortinė Majamio zona, dar vadinama Floridos paplūdimių sostine. Kurortas atskirtas nuo Majamio įlanka ir būtent jis laikomas pagrindiniu kurortu, o ne pats Majamis. Kurortinė zona padalinta į tris dalis: Saut Bičą, Midl Bičą ir Nort Bičą. Tai pramogų rajonas, kuriame jūs rasite madingus ir aukštos kokybės restoranus, gausybę klubų ir kitų naktinių linksmybių, trunkančių kiaurą parą.

Majami Bicas

Saut Pointe parkas

Saut Pointe parkas yra šalia uosto, kuris dar vadinamas Kruizinių laivų sostine. Tai puiki vieta stebėti išplaukiančius laivus, kur jų kelias susikerta su pliažu. Nuo šios vietos taip pat atsiveria nuostabi miesto panorama. Vietiniams gyventojams patinka leisti laiką šiame parke. Jie čia bėgioja, užsiima joga, važinėja riedučiais, dviračiais ir stebi nuostabius saulėlydžius.

saut pointas majamis

Saut Byčo paplūdimys

Saut Byčas yra vienas populiariausių ir turtingiausių Majamio rajonų ir turbūt svarbiausia turistų lankytina vieta. Poilsiautojus vilioja auksinis paplūdimių smėlis, šilta jūra ir gausybė pramogų. O kur dar žavingi pasivaikščiojimai Ocean Drive promenada, kuri pakeri poilsiautojus muzikantų gausa, puikiais restoranais, spalvingais pastatais ir išskirtiniais automobiliais.

saut bicas papludimys

Beždžionių džiunglės

Beždžionių džiunglės – tai tropinis parkas, esantis šalia Majamio. Šiame parke gyvena nykstančios beždžionės beveik natūraliomis sąlygomis. Parke galite pamatyti beveik 400 beždžionių, tarp kurių rasite gorilas, orangutangus, gibonus, lemūrus, babuinus ir kapucinus. Turistai gyvūnus gali ne tik stebėti, bet ir juos šerti. Bilietus į šį parką galite nusipirkti čia.

Dziungliu bezdzioniu parkas

NBA žvaigždės

Savo akimis pamatykite tikrąjį NBA veidą. Amerikos oro linijų arena yra NBA komandos „Majami Heat” namai, kurioje galima iš arčiau pamatyti žaidžiančias NBA žvaigždes ir pajusti tikrąjį amerikietiškąjį šou. Arena talpina daugiau nei 19.000 žmonių, o atmosfera tvyranti per varžybas nenusakoma.

nba majamis arena

Majamio mokslo muziejus

Majamio mokslo muziejus turi didelį kiekį liečiamųjų ir interaktyvių eksponatų. Jame pristatomi eksponatai iš fizikos, chemijos, biologijos sričių. Muziejus nuolat atsinaujina, todėl nuolat vis įtraukiama daugiau ekspozicijų naujomis temomis. Mokslo muziejus garsus ir tuom, kad vasaromis čia rengiamos vaikų vasaros stovyklos.

majamio mokslo muziejus

Majamio jūros akvariumas

Tai labai populiari vieta tarp šeimų su vaikais. Kiekvieną dieną Majamio jūros akvariumas savo lankytojams pristato įvairius šou. Šiuose pasirodymuose dalyvauja įvairūs akvariumo gyventojai: ruoniai, orkos, delfinai. Akvariumo baseinuose taip pat gyvena aligatoriai, tropinės žuvys, rykliai. Atvykusieji turi galimybę paplaukioti kartu su delfinais ir iš arčiau susipažinti su šiais gyvūnais. Norėdami išvysti šį renginį pigiau, siūlome bilietus užsisakyti iš anksto internetu.

majamio juru akvariumas

Vizcaya muziejus ir sodai

Vizcaya muziejus ir sodai – tai vieni iš gražiausių, Majamyje esančių sodų, kuriame rasite daugybę italų ir prancūzų fontanų, baseinų bei skulptūrų. Vizcaya vila išdėstyta aplink centrinį kiemą, turinti 34 kambarius yra tikras architektūrinis paminklas. Ji pilna nuostabios Europos baldų ir dekoratyvinių menų kolekcijos nuo XV iki XIX amžiaus. Architektūra ir meno šedevrai tikrai nepaliks abejingo nė vieno lankytojo.

Vizcaya muziejus ir sodai

Evergleidso nacionalinis parkas

Šlapių lygumų Evergleidso nacionalinis parkas, kur sutiksite daug retų ir nykstančių augalų bei gyvūnų, traukia turistus iš viso pasaulio. Tai vienas didžiausių draustinių žemėje. Parke įrengti pėsčiųjų takai ir laukinės gyvūnijos stebėjimo aikštelės, iš kurių galima stebėti paukščių gyvenimą, pamatyti baltauodegius elnius, ūdras, meškėnus, vėžlius ir kitus gyvūnus. Šioje gamtos oazėje gyvena ir aligatoriai, krokodilai, todėl būkite atsargūs. Po parką plaukioja greitaeigiai laivai, kuriais lankytojai išvyksta į pelkes ir upes, kad pamatytų aligatorius ir kitus laukinius gyvūnus. Ekskursijas po šį parką siūlome užsisakyti internetu iš anksto ČIA.

everglades nacionalinis parkas

Mažoji Havana

Mažojo Havana – tai Lotynų Amerikos dvasia alsuojantis rajonas. Jame pilna restoranų, specialių parduotuvių, kur suteikiama puiki galimybė susipažinti su Kubos virtuve. Visur sklindanti lotynų muzika nukelia į Lotynų Ameriką. Pagrindinė gatvė yra Calle Ocho, besitęsianti per visą rajoną. Kasmet čia vyksta The ,,Calle Ocho” festivalis, kuris yra Kubos kultūros pasididžiavimas.

Mazoji Havana ir Calle Ocho

Auksinės pakrantės geležinkelio muziejus

Tai geležinkelio muziejus, kuris buvo įkurtas 1956 m., šalia Majamio zoologijos sodo. Muziejuje yra daugiau kaip 40 istorinių traukinių, įskaitant „Ferdinand Magellan” prezidentinį vagoną. Lankytojai taipogi gali matyti Kalifornijos Zephyr mašinas, tokias kaip „Silver Crescent“ ir „Silver Stag“. Muziejuje yra traukinių modelių salės ir daugybė kitų interaktyvių eksponatų.

Auksinės pakrantės geležinkelio muziejus

Oleta upės valstybinis parkas

Didžiausiu Floridos miesto parku yra laikomas Oleta upės valstybinis parkas, kurį yra pamėgę ne tik vietiniai, bet ir turistai. Jis įkurtas Biskajos įlankos dalyje, Šiaurės Majamyje. Parkas skirtas labiau aktyvų poilsį mėgstantiems turistams. Čia gausu įvairių pėsčiųjų takelių, sudėtingų ir lengvų keliukų motociklams, įvairių trasų dviratininkams. Neabejingi vandens pramogoms, gali paplaukioti baidarėmis ar kanojomis bei išbandyti paviršinį nardymą.

Oleta upės valstybinis parkas

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Majamio mieste, tai būtinai įsigykite Go City Miami kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 25 lankytinas vietas NEMOKAMAI.

Lankytinos Floridos vietos

Koralų pilis

Koralų pilis

Teigiama, kad Koralų pilis buvo pastatyta 1920 – 1951 metais. Ją pastatė latvių kilmės imigrantas Edvardas Lydskalninis, o savo darbą skyrė Agnei Skufs – buvusiai jo šešiolikametei sužadėtinei Latvijoje, tačiau jį palikusiai dieną prieš vestuves. Statydamas šią įspūdingą pilį Edvardas dirbo slapta ir daugiausiai naktimis. Iki šiol nėra tiksliai nustatyta, kokius metodus naudojo statybai, todėl žmonės yra apipynę istoriją įvairiomis legendomis. Pats paklaustas Edvardas neva sakydavo gerai suprantąs svorių ir svertų sistemų principus. Tai tikras meno šedevras, kuris savo unikalumu sužavi visus.

Džono Penekampo koralinio rifo parkas

Džono Penekampo koralinio rifo parkas

Tai pirmasis povandeninis parkas JAV, kurio grožis atsiskleidžia ne tik ant vandens, bet ir po vandeniu. Čia yra puikiausios nardymo vietos po koralinius rifus, jūros žoles. Šiame parke aptinkama maždaug 40 koralų rūšių ir apie 600 žuvų rūšių.

Volto Disnėjaus pasaulis

Volto Disnėjaus pasaulis

Tai milžiniškas pramogų kompleksas, kurį per metus aplanko daugiau nei 55 milijonai žmonių. Volto Disnėjaus parkas – mėgstamiausia šeimų su vaikais vieta. Šis parkas turi keturis teminius parkus, parduotuvių, restoranų bei naktinio gyvenimo rajoną. Taip pat čia rasite tris vandens parkus, jodinėjimą žirgais, keturis golfo takus ir daug kitokių pramogų. Parke galima pamatyti gorilų bandą, liūtus, žirafas ir kitus gyvūnus. Čia ištisus metus rengiami paradai, rodomi fejerverkų šou naktimis. Volto Disnėjaus tikslas buvo sukurti idealų pasaulį, o žiūrint į lankytojų skaičius, galima sakyti, kad jam pavyko. Bilietus į šį įspūdingą parką rekomenduojame įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Jūros pasaulis Orlande

Jūros pasaulis

Jūros pasaulis – tai dar vienas populiarus vandens parkas Orlande, per metus sulaukiantis 12 mln. lankytojų. Šis parkas vilioja lankytojus savo didžiuliais akvariumais, delfinų ir banginių šou, parodomis. Parke yra sukurtas įdomus projektas Antarktida, kur didelėje patalpoje sukurta poliarinė aplinka pingvinams. Čia galima užsisakyti pasiplaukiojimus su jūrų liūtais, orkomis, delfinais ar rykliais. Teritorijoje daug restoranų ir kavinių, kurie siūlo paragauti tiek jūros gėrybių, tiek kitokio įvairaus maisto. Bilietus į šį parką galite nusipirkti iš anksto internetu ČIA.

Discovery cove parkas

Discovery Cove

Discovery Cove parkas įsikūręs šalia Jūros pasaulio parko. Kasdien į parką įleidžiama tik 1300 svečių, kad visiems pavyktų išbandyti kuo daugiau pramogų ir pažinti visus gyvūnus. Jame šniokščia kriokliai, teka atogrąžų upė, yra šildomas gėlo vandens baseinas, gražūs paplūdimiai. Parkas pritraukia daug lankytojų, nes čia galima paplaukioti su delfinais, pasižvalgyti po koralinį rifą su rajomis, atogrąžų žuvimis ar pasivaikščioti po jūros dugną. Jame yra didelė paukštidė su įvairiais paukščiais. Atvykusieji gali palesinti tukanus, papūgas ir kitus egzotinius paukščius.

Vulkano įlanka

Vulkano įlanka

Tai dar vienas pramogų parkas, siūlantis adrenaliną kaitinančias vandens pramogas įvairaus amžiaus poilsiautojams. Parkas siūlo pramogą su vandens slidėmis, ekstremalius nusileidimus tuneliais ir kitas įvairias pramogas. ,,Waturi“ paplūdimyje atsiveria vulkanas, kuriame svečiai gali atsipalaiduoti smėlėtame paplūdimyje ar paplaukioti didelių bangų baseine. Teritorijoje gausu restoranų ir kavinių, kurie siūlo paragauti tiek jūros gėrybių, tiek kitokio įvairaus maisto. Kombinuotą bilietą į visus parkus galite nusipirkti ČIA.

Universal's Islands of Adventure

Universal’s Islands of Adventure

Universal’s Islands of Adventure – tai teminis parkas, kuriame jūsų laukia daugybė nuotykių. Parkas sudarytas iš 7 skirtingų salų. Kiekviena iš jų turi savo pavadinimą ir tai atspindi skirtingas salose esančias pramogas. Pati paslaptingiausia sala – „Kaukolių” sala. „Hario Poterio“ sala stebina lankytojus magijos pasauliu, „Jūros periodo parko“ saloje išvysite milžiniškus dinozaurus, o „Toon Lagoon“ susitiksite su mylimais animacinių filmukų personažais. Populiariausia sala „Marvel Super Hero“ jus pakvies pažinčiai su Žmogumi Voru, žaliuoju Halku ir kitais herojais. Saloje „The Lost Continent“ pamatysite burtininką Merliną, nuotykių ieškotoją Simbadą. Bilietus į šį magišką parką geriausia įsigyti internetu iš anksto.

Kenedžio kosmoso centras

Kenedžio kosmoso centras

Kenedžio kosminių skrydžių centro žymiausias eksponatas yra erdvėlaivis  „Atlantis“, kuris iki 2011 m. vykdė savo veiklą. Jis patalpintas atskiroje patalpoje, tačiau lankytojai negali jo taip paprastai apžiūrėti. Prieš pamatant erdvėlaivį, rodomas filmas apie jo kūrimą, misijas ir tik sužadinus lankytojams emocijas, yra pateikiamas erdvėlaivis apžiūrai. Centras taip pat lankytojams rodo istorinius filmus, siūlo aplankyti muziejus ir raketų sodą. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto internetu, nes prie kasų jie gali būti brangesni.

Salvadoro Dali muziejus Sankt Peterburge

Salvadoro Dali muziejus Sent Pitersberge

Meno gerbėjai ar tiesiog smalsūs turistai turėtų aplankyti siurrealisto menininko Salvadoro Dali muziejų Sent Pitersbergo miestelyje. Muziejus įspūdingas tiek išvaizda, tiek meno kolekcija. Jis įkurtas unikaliame moderniame pastate, kuris puikiai atspindi menininko kūrybą. Muziejuje eksponuojama antra pagal dydį pasaulyje Dali darbų kolekcija. Jame saugoma virš 2000 eksponatų, tarp kurių galima rasti įvairiausių keistų ir įdomių meno šedevrų. Lankytojai gali savarankiškai ir nemokamai apžiūrėti muziejų, tačiau rekomenduojama pasinaudoti gido paslaugomis, kas padės geriau pažinti menininką ir jo kūrybą. Muziejuje taip pat veikia parduotuvė ir restoranas.

Ki Vestas

Ki Vestas

Tai dar vienas kurortinis miestelis, kuriame šilta būna ištisus metus. Pagrindinė miesto dalis yra Ki Vesto saloje, o kitos miesto dalys yra kitose keturiose salose. Čia gerai išvystytas turizmas, todėl per metus salą aplanko 4 mln. turistų. Ki Veste galima aplankyti Ernersto Hemingvėjaus buvusius namus, švyturį ir kitas įspūdingas vietas. Jeigu norite iš arčiau susipažinti su Ki Vestu, tai siūlome užsisakyti ekskursijas ar pramogas internetu iš anksto.

Fort Lauderdeilas

Fort Loderdeilas

Fort Loderdeilas – tai dar vienas saulėtas miestas Floridoje, dažnai vadinamas Amerikos Venecija. Šis panašumas yra dėl daugybės vandens kanalų supančių šį miestą. Tai puiki vieta atostogoms, nes mieste driekiasi įspūdingi paplūdimiai, žaliuoja palmės ir beveik visada būna geras oras. Be pliažų miestas kviečia aplankyti ir parduotuvių centrus, naktinius klubus bei restoranus.

Tortugos nacionalinis parkas

Tortugos nacionalinis parkas

Tortugos nacionalinis parkas – dar viena nuostabi vieta Floridoje, kurį sudaro 7 salos, apsuptos įspūdingų koralinių rifų. Salas pasiekti galima tik vandens transportu, kuris čia kursuoja gana dažnai. Pagrindinis parko akcentas yra Džefersono fortas, kuris iškilo 1800-aisiais JAV vyriausybės dėka. Apžiūrėję fortą, likusį laiką galite skirti poilsiui paplūdimyje arba paviršinam nardymui. Būtinai išbandykite nardymą, nes jo metu turėsite progą pasigrožėti fantastiškais koraliniais rifais ir susipažinti su povandeniu pasauliu iš arčiau. Norintys taip pat gali pasirinkti stovyklavimą salose ir tokiu būdu smagiai praleisti laiką čia.

,,Daytona 500“ automobilių lenktynės

,,Daytona 500“ automobilių lenktynės

Vienas populiariausių renginių Floridoje yra „Daytona 500“ automobilių lenktynės. Jos rengiamos žiemos metu, vasario mėnesį. Lenktynių trasos ilgis yra 500 mylių ir jos organizuojamos NASCAR Deitonos paplūdimyje tarptautiniame greičio ruože. Renginio bilietai labai brangūs, tačiau jį išvysti vis tiek suplūsta minios žiūrovų. Neturintys galimybės sudalyvauti renginyje, gali tiesiog pasižvalgyti po trasą, bet kuriuo metų laiku.

Karinio jūrų laivyno muziejus

Karinio jūrų laivyno muziejus

Istorijos mėgėjus turėtų sudominti Nacionalinis karinio jūrų laivyno SEAL muziejus. Jis įkurtas Ft. Pierce paplūdimiuose, kuriuose ir treniravosi garsusis būrys. Muziejus skirtas išsaugoti ir parodyti JAV karinio jūrų laivyno SEAL istoriją. Tarp saugomų eksponatų pamatysite „Navy SEAL“ grupių įranga, misijų įrankius, orlaivius, vandens motociklus ir asmenines kareivių atminimo dovanas. Taip pat muziejuje eksponuojami povandeniniai laivai,  keletas „Apollo“ erdvėlaivių treniruoklių ir daugelis kitų įdomių daiktų. Muziejuje stovi memorialas, kuris skirtas žuvusiems kariams.

Busšo sodai

Busšo sodai

Viena labiausiai lankomų vietų Floridoje yra Busšo sodai, esantys Tampos apylinkėse. Tai didžiulis zoologijos sodas, kuriame gyvena virš 12 000 gyvūnų ir 300 skirtingų rūšių. Jame galima išvysti tokius egzotinius gyvūnus kaip žirafas, tigrus, dramblius, gorilas ir liūtus. Zoologijos sode rengiami safari tipo žygiai po atviru dangumi, kurių metu galima stebėti laisvai vaikštančius zebrus, raganosius, stručius ir kitus gyvūnus. Taip pat sode vyksta gyvūnų gyvi pasirodymai, kurie ypatingai sudomina šeimas su mažaisiais lankytojais. Busšo soduose rasite ir linksmuosius kalnelius, kurie ypač patiks adrenalino mėgėjams. Bilietus į Busšo sodus geriausia nusipirkti internetu iš anksto.

Castillo de San Marcos

Castillo de San Marcos

Tai vienas įspūdingiausių valstijos monumentų ir seniausias Amerikos fortas, esantis Šv. Augustino mieste. Castillo de San Marcos tvirtovė buvo pastatyta XVII a. Dėl savo unikalios architektūros tvirtovė atlaikė ne vieną puolimą ir išliko iki šių dienų. Šv. Augustino miestelis irgi labai žavus ir romantiškas. Jis garsus dėl savo seniausios europiečių apsigyvenimo vietos Amerikoje titulo.

Ekskursijos ir pramogos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Floridos klimatas

Subtropinis drėgnas klimatas leidžia mėgautis atostogomis Floridoje ištisus metus, čia išskiriami du metų laikai. Šiltasis sezonas prasideda lapkritį ir baigiasi balandžio mėnesį, o drėgnasis, karštasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalio viduryje. Vasarą ir rudenį didesnė uraganų tikimybė, kurie kartais nusiaubia visą pakrantę. Dauguma poilsiautojų iš Lietuvos, kelionės į Floridą ieško lietuviškos žiemos metu.

Kaip nuvykti į Floridą?

Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, todėl nuvykti į Floridą nebus lengva. Jums bus reikalingi skrydžiai su persėdimais. Žiemos metu skrydžių kainos būna aukštesnės, nes tai pats palankiausias metas keliauti po šį kraštą. Jeigu planuojate keliauti į Floridą ir jums reikia pagalbos, galite kreiptis į mus. Mes galime surasti pigius skrydžius arba sudėlioti visą kelionės maršrutą.

Planuojantiems keliauti po Floridą, siūlome užsisakyti jau sudarytą mūsų 7 dienų autorinį kelionių maršrutą, kurio dėka patogiai ir greitai aplankysite pagrindines šios valstijos lankytinas vietas. Paruošto PDF failo dėka sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Užsakius šį maršrutą, gausite:

 • Keliavimo maršrutu eiliškumą

 • Įvairių pramogų žemėlapį

 • Dienos kelionės žemėlapius

 • Trumpus lankytinų vietų aprašymus

 • Rekomenduojamas nakvynės vietas

 • Ekskursijų ir pramogų pasiūlymus

 • Įvairius mūsų patarimus

 • Nemokamą konsultaciją plano klausimais

Kaip keliauti po Floridą?

Viešojo transporto infrastruktūra šioje valstijoje yra puikiai išvystyta, todėl keliauti po Floridą galima patogiai. Būnant Floridoje galite keliauti metro, autobusais, traukiniais, keltais, greitaeigiais kateriais ir kitomis transporto priemonėmis. Tarp miestų reguliariai kursuoja patogūs ir modernūs autobusai, tad jausitės komfortabiliai. Traukiniai Floridoje taip pat itin komfortiški ir su jais gali pasiekti atokiausias valstijos vietas. Kadangi Floridoje daug salų, čia viena populiariausių transporto priemonių yra keltai arba greitaeigiai kateriai.

Planuojantiems geriau patyrinėti valstiją, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Floridoje, turite būti ne jaunesni nei 21 metų amžiaus ir reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuomos kainos prasideda maždaug nuo 24 Eur už parą.

Nakvynė Floridoje

Florida ir jos lankytinos vietos kiekvienais metais vis labiau populiarėja tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Floridos viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms, tarp kurių yra baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos, restoranai bei kitos pramogos. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ar pačio miesto centro. Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Casa Florida Hotel – gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis netoli Majamio miesto senamiesčio.
Quality Inn & Suites Near the Theme Parks – Orlande įsikūręs viešbutis, esantis netoli „Universal“ pramogų parkų.
The Lauderdale Boutique Hotel – netoli Fort Lauderdeilo centro esantis, gerą įvertinimą turintis viešbutis.
Truman Hotel – Ki Vesto miesto širdyje esantis prabangus viešbutis, turintis gerą įvertinimą.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

 • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
 • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
 • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
 • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
 • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
 • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

Floridos žemėlapis

Mūsų komandos sukurtas Floridos žemėlapis pravers jums keliaujant. Tai naudingas įrankis, kuris ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės nepraleisti gražiausių valstijos vietų. Kadangi daug keliaujame patys, todėl puikiai suprantame kiek sugaištama laiko dėliojant gražiausių ir įdomiausių vietų maršrutus. Dėl šios priežasties nusprendėme sukurti Floridos žemėlapį, kuriame sudėliojome svarbiausius objektus, kuriuos mes rekomenduojame aplankyti šioje valstijoje. Naudodamiesi juo, taip pat galėsite lengviau susiplanuoti nakvynės vietas ir apsvarstyti transporto galimybes. Paspaudus šią nuorodą, Floridos žemėlapis atsidarys visame įrenginio ekrane, dėl to galėsite patogiai apžiūrėti pažymėtus taškus. Žemėlapyje lankytinus objektus pažymėjome mėlyna spalva, o pagrindinius oro uostus – oranžine spalva. Pasinaudokite mūsų sukurtu Floridos žemėlapiu ir keliaukite patogiau!

KELIONĖS PATARIMAS:

Jeigu planuojate daugiau laiko praleisti Orlando mieste, tai būtinai įsigykite Go Orlando Pass kortelę, su kuria galėsite aplankyti daugiau nei 20 lankytinų vietų NEMOKAMAI.

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Ką pamatyti Niujorke

Niujorkas

Niujorkas traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, energija, didžiulėmis galimybėmis ir kūrybiniu įkvėpimu. Tai labai brangus miestas, bet kartu vienas gražiausių pasaulio miestų.

Ką pamatyti Kanadoje

Kanada

Kanada – milžiniško dydžio šalis. Užburiantys kalnai, pušynais apaugę skardžiai, daugybė tyvuliuojančių ežerų, žuvis gaudantys grizliai ir laukiniai bizonai – tokia yra Kanados gamta.

Ką pamatyti Tailande

Tailandas

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis.

Omanas Ką pamatyti lankytinos vietos

Omanas

Omanas – pati seniausia nepriklausoma arabų valstybė, išlaikiusi savo tradicijas. Sultonatas dėl čia išgaunamos naftos tapo klestinčia, ramia ir saugia šalimi.

Ką pamatyti Norvegijoje

Norvegija

Norvegija – tikras Skandinavijos perlas. Šalies kraštovaizdžiui būdingos kalnų grandinės ir giliai į atmintį įsirėžiantys fjordai. Norvegijai priklauso apie 50 000 salų.

Ką pamatyti Kazachstane

Kazachstanas

Tai nuostabaus grožio ir neatskleistų galimybių šalis, kuri pasaulyje užima net 9 vietą pagal savo plotą. Kontrastinga gamta, kuri gausi daugybės išteklių ir iškasenų.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

12 + 5 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą