+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

MES JUMS PAAIŠKINSIME

Apie mus

Sveiki, Mes esame nedidelė keliautojų grupė, pastaruosius kelerius metus skraidanti aplink pasaulį labai pigiai. Žinome, kad iš Lietuvos skrydžiai yra brangūs, todėl norime pasidalinti savo surastais pasiūlymais ir su Jumis. Šiandien keliauti gali kiekvienas ir tam nereikia daug pinigų.

Gal svajojate nuskristi į Mauricijų ar pasivaikščioti Zanzibaro saloje? Puiku, ten galite atsidurti vos už kelis šimtus eurų. O gal norėtumėte aplankyti Lisaboną ar Maroką? Tai padaryti galite vos už 70 – 90 eurų. Jeigu norite pamatyti gražiausius pasaulio kampelius, neišleisdami daug pinigų, prisijunkite prie Mūsų, ir mes Jums padėsime tai įgyvendinti.

Mūsų misija ne tik padėti Jums skraidyti pigiai po pasaulį, bet ir padėti Jums rasti kelionei naudingos informacijos. Svetainėje rasite virš 50 pasaulio šalių, su geriausiomis lankytinų objektų vietomis, klimato, transporto trumpais aprašymais, taip pat skiltį, kuri skirta tik klubo nariams.

Norime augti kartu su Jumis, tad visada lauksime Jūsų patirčių, pastabų ar kritikos. Nedvejokite, prisijunkite prie Mūsų jau šiandien ir rytoj pakuokitės lagaminą į dar vieną, įspūdžių kupiną kelionę.

NARYSTĖS PRIVALUMAI

SUŽINOKITE KOKIUS PRIVALUMUS SUTEIKIA NARYSTĖ

ATSILIEPIMAI

MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE MŪSŲ SUTEIKTAS PASLAUGAS

Rasa + Andrius K.,

Mėgstantys keliauti

Visada norėjom keliauti, tačiau iš Lietuvos skrydžių kainos tą norą greitai sumažindavo. Internete suradom šią svetainę ir surizikavom nusipirkti narystę. Tikrai nesigailim, nes dabar pavyksta pagauti gerų skrydžių pasiūlymų iš Lietuvos.

Gytis D.,

Keliautojas

Dėka Holiday Club’o pigių skrydžių, aš jau per pirmą skrydį į Bankoką sutaupiau £300. Todėl esu patenkintas ir rekomenduoju tai visiems draugams.

KELETAS MŪSŲ BUVUSIŲ NEREALIŲ PASIŪLYMŲ

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ BUVUSIUS PASIŪLYMUS

NARYSTĖS PLANAS

DETALI INFORMACIJA APIE NARYSTĖS PLANĄ

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek kartų per mėnesį Aš gausiu Jūsų pasiūlymus?

Tai priklauso nuo to, kiek daug puikių pasiūlymų mes rasime. Vidutiniškai Jūs gausite 3 – 12 naujienlaiškius per mėnesį. Savo nariams mes siunčiame išskirtinai geriausius pasiūlymus, todėl turėsite galimybę pirmi įsigyti bilietus už geriausią kainą. Pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei, o ne kiekybei.

Ar tai paskutinės minutės skrydžių pasiūlymai?

Taip ir Ne. Nors dauguma skrydžių pasiūlymų, kuriuos siunčiame yra 2 – 10 mėnesių iki išskridimo, tačiau pasiūlymuose kartais pasitaiko ir paskutinės minutės skrydžių.

Kaip Jūs dirbate?

Mūsų komandos nariai kiekvieną dieną ieško skrydžių pasiūlymų. Kelerius metus skraidėme po pasaulį mokėdami už bilietus kartais tik po 1 eurą. Tai yra mūsų darbas ir mes norime su Jumis pasidalinti puikiais skrydžių pasiūlymais.

Nusipirkau skrydžių bilietus, norėčiau parašyti atsiliepimą.

Mums būtų labai malonu, jei Jūs parašytumėte apie savo kelionę daugiau. Atsiųskite keletą foto į elektroninį paštą info@holidayclub.lt ir trumpą atsiliepimą, mes būtinai jį patalpinsime į „Klientų atsiliepimų“ skiltį.

Įsigijau narystę, bet negaunu pasiūlymų, ką daryti?

Iš pradžių patikrinkite savo šlamšto aplanką, jei ten nerasite mūsų naujienlaiškio, parašykite mums į info@holidayclub.lt ir mes išspręsime Jūsų problemą.

Iš kurių šalių gausiu skrydžių pasiūlymus?

Pagrindinis mūsų dėmesys skiriamas Lietuvos oro uostams, toliau dėmesys skiriamas Rygos ir Varšuvos oro uostams. Tačiau retkarčiais Jūs gausite nerealius skrydžių pasiūlymus ir iš Europos, bet tai bus tik Error Fare ( Kainos klaida ).

Kokios skrydžių kryptys dominuoja Jūsų pasiūlymuose?

Įvairios. Jūs gausite išskirtinius pasiūlymus skraidyti pigiai po Europą, Aziją ir kitus žemynus. Mūsų komanda sudėlioja visus maršrutus taip, kad būtų patogu keliauti Jums. Tai bus ir skrydžiai į Kanarų salas, Portugaliją, Tailandą, Ameriką ar kitas pasaulio vietas.

Ar Jūs galite man padėti surasti specifinius skrydžius?

Žinoma, mes dirbame ir individualiai. Už atitinkamą mokestį mes savo klubo nariams ir ne tik jiems padedame įgyvendinti jų norus. Papildoma info elektroniniu paštu info@holidayclub.lt

Ką reiškia + Naudinga info keliaujant?

Tai itin vertinga informacija keliaujant, kuri nariams padeda sutaupyti ne tik daug laiko, bet ir pinigų. Mūsų komanda įdėjo daug darbo kurdama šitą skiltį, kuri skirta tik klubo narystę turintiems nariams. Prisijungti prie šios skilties labai paprasta. Po narystės įsigijimo Jums tereikia ČIA įvesti savo el.paštą ir slaptažodį. Prie kiekvienos šalies Jūs rasite aprašymus apie tos šalies tradicijas, kultūrą, tradicinius maisto patiekalus. Tikras lobis šioje skiltyje „Nemokami muziejai“, kurie padės Jums sutaupyti nemažai pinigų keliaujant. O gal kartais keliaujate su visa šeima? Tam sukurta atskira skiltis „Šeimos zonos“, kurioje galėsite paskaityti apie populiariausias šalies pramogas, kurios skirtos keliaujantiems su savo šeimos nariais. Tik klubo nariams skirtoje skiltyje dar galėsite paskaityti apie žymiausius tos šalies, į kurią keliausite festivalius, tradicines šventes (čia bus nurodomas net laikas kada jie vyksta). Tai ypač paįvairins ir praturtins Jūsų kelionę. Pabaigai rasite skiltį „Kiti patarimai“, kurioje bus mūsų asmeniniai patarimai ir kiti, kurie palengvins Jums kelionę ir padarys ją įspūdingesne.

Ar mano kreditinės kortelės informacija saugi?

Žinoma! Mes naudojame saugų SSL užšifruotą ryšį ir naudojamės Paysera paslaugomis. Jūsų mokėjimo informacija niekada nebus saugoma mūsų svetainėje. Tokius pat mokėjimo būdus naudoja net tokios įmonės kaip „Varlė“ „Pigu“ ir tūkstančiai kitų įmonių.