+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

MES JUMS PAAIŠKINSIME

Apie mus

Sveiki, Mes esame nedidelė keliautojų grupė, pastaruosius kelerius metus keliaujanti aplink pasaulį labai pigiai. Žinome, kad iš Lietuvos skrydžiai ir kelionės kiekvienais metais brangsta, todėl norime pasidalinti savo surastais pasiūlymais ir su Jumis. Šiandien keliauti gali kiekvienas ir tam nereikia daug pinigų.

Gal svajojate nuskristi į Mauricijų ar pasivaikščioti Zanzibaro saloje? Puiku, ten galite atsidurti vos už kelis šimtus eurų. O gal norėtumėte aplankyti Lisaboną ar Maroką? Tai padaryti galite vos už 70 – 90 eurų.

Svajojantiems apie pigų kelialapį į Tailandą ar Balį, kuriame jau būtų įskaičiuoti skrydžiai ir geras viešbutis, galime pasiūlyti kelionę vos už 1000 eurų asmeniui.

Jeigu norite pamatyti gražiausius pasaulio kampelius, neišleisdami daug pinigų, prisijunkite prie Mūsų, ir mes Jums padėsime įgyvendinti Jūsų svajones.

Mūsų misija ne tik padėti Jums keliauti pigiai po pasaulį, bet ir padėti Jums rasti kelionei naudingos informacijos. Svetainėje rasite virš 50 pasaulio šalių, su geriausiomis lankytinų objektų vietomis, klimato, transporto trumpais aprašymais, taip pat skiltį, kuri skirta tik klubo nariams.

Norime augti kartu su Jumis, todėl visada lauksime Jūsų patirčių, pastabų ar kritikos. Nedvejokite, prisijunkite prie Mūsų klubo jau šiandien ir rytoj pakuokitės lagaminą į dar vieną, įspūdžių kupiną kelionę.

NARYSTĖS PRIVALUMAI

SUŽINOKITE KOKIUS PRIVALUMUS SUTEIKIA NARYSTĖ

ATSILIEPIMAI

MŪSŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE MŪSŲ SUTEIKTAS PASLAUGAS

Rasa + Andrius K.,

Mėgstantys keliauti

Visada norėjom keliauti, tačiau iš Lietuvos skrydžių kainos tą norą greitai sumažindavo. Internete suradom šią svetainę ir surizikavom nusipirkti narystę. Tikrai nesigailim, nes dabar pavyksta pagauti gerų skrydžių pasiūlymų iš Lietuvos.

Gytis D.,

Keliautojas

Dėka Holiday Club’o pigių skrydžių, aš jau per pirmą skrydį į Bankoką sutaupiau £300. Todėl esu patenkintas ir rekomenduoju tai visiems draugams.

KELETAS MŪSŲ BUVUSIŲ NEREALIŲ SKRYDŽIŲ PASIŪLYMŲ

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ BUVUSIUS PASIŪLYMUS

KELETAS MŪSŲ BUVUSIŲ NEREALIŲ KELIONIŲ PASIŪLYMŲ

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ BUVUSIUS PASIŪLYMUS

NARYSTĖS PLANAI

DETALI INFORMACIJA APIE NARYSTĖS PLANUS

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek kartų per mėnesį Aš gausiu Jūsų pasiūlymus?

Tai priklauso nuo to, kiek daug puikių pasiūlymų mes rasime. Vidutiniškai Jūs gausite 3 – 12 naujienlaiškių per mėnesį. Savo nariams mes siunčiame tik geriausius pasiūlymus, todėl turėsite galimybę pirmi įsigyti skrydžių bilietus ar visą kelionę (skrydžiai + viešbutis) už geriausią kainą.

Ar tai paskutinės minutės pasiūlymai?

Taip ir Ne. Nors dauguma skrydžių ir kelionių pasiūlymų, kuriuos siunčiame yra 2 – 10 mėnesių iki išvykimo, tačiau tokiuose pasiūlymuose kartais pasitaiko ir paskutinės minutės.

Kokius pasiūlymus gausiu nusipirkęs Kelionių pasiūlymų narystę?

Išskirtinius, kurių mes neskelbiame svetainėje esančioje skiltyje Kelionių pasiūlymai. Tai gali būti ir kelionė į Barseloną už 200 eurų asmeniui, kelionė į Krabi, Puketą, Balio salą ar Vietnamą vos už 1000 eurų asmeniui. Visus pasiūlymus atrenkame kruopščiai, todėl juose dažniausiai dominuoja patogūs skrydžiai ir gerai vertinami viešbučiai.

Kaip Jūs dirbate?

Mūsų komandos nariai kiekvieną dieną ieško pigių skrydžių ir kelionių pasiūlymų. Tai yra mūsų darbas, todėl mes norime su Jumis pasidalinti puikiais pasiūlymais.

Pasinaudojau jūsų pasiūlymu, norėčiau parašyti atsiliepimą.

Mums būtų labai malonu, jei Jūs parašytumėte apie savo kelionę daugiau. Atsiųskite keletą nuotraukų į elektroninį paštą info@holidayclub.lt ir trumpą atsiliepimą, kurį mes būtinai patalpinsime į „Klientų atsiliepimų“ skiltį.

Įsigijau narystę, bet negaunu pasiūlymų, ką daryti?

Iš pradžių patikrinkite savo šlamšto aplanką, jei ten nerasite mūsų naujienlaiškio, parašykite mums į info@holidayclub.lt ir mes išspręsime Jūsų problemą.

Iš kurių šalių gausiu skrydžių bei kelionių pasiūlymus?

Pagrindinis mūsų dėmesys skiriamas Lietuvos oro uostams, tačiau taip pat pasitaikys pasiūlymų iš Rygos ar Varšuvos oro uostų.

Kokios kryptys dominuoja Jūsų pasiūlymuose?

Įvairios. Jūs gausite išskirtinius pasiūlymus pigiai keliauti po Europą, Aziją, Ameriką ir kitus žemynus. Mūsų komanda sudėlioja visus maršrutus taip, kad būtų patogu keliauti Jums.

Ar galite man surasti specifinius skrydžius arba paruošti individualią kelionę?

Žinoma, mes dirbame ir individualiai. Už atitinkamą mokestį mes savo klubo nariams ir ne tik jiems padedame įgyvendinti jų norus. Papildoma informacija teikiama elektroniniu paštu info@holidayclub.lt, o norėdami daugiau sužinoti apie savarankiškų kelionių sudarymą, galite perskaityti šį straipsnį.

Ar tokių pasiūlymų kainos keičiasi labai greitai?

Taip, tokiuose pasiūlymuose kainos keičiasi labai greitai, todėl pamačius tinkamą variantą, rekomenduojame ilgai nesvarstyti ir pirkimus atlikti kuo greičiau.

Ką reiškia + Naudinga info keliaujant?

Tai itin vertinga informacija keliaujant, kuri nariams padeda sutaupyti ne tik daug laiko, bet ir pinigų. Mūsų komanda įdėjo daug darbo, kurdama šitą skiltį, kuri skirta tik klubo narystę turintiems nariams. Prisijungti prie šios skilties labai paprasta. Po narystės įsigijimo, Jums reikia ČIA įvesti savo el.paštą ir slaptažodį. Prie daugumos Kelionių idėjos straipsnių Jūs rasite aprašymus apie tos šalies tradicijas, kultūrą, tradicinius maisto patiekalus. Tikras lobis šioje skiltyje „Nemokami muziejai“, kurie padės Jums sutaupyti nemažai pinigų keliaujant. O gal kartais keliaujate su visa šeima? Tam sukurta atskira skiltis „Šeimos zonos“, kurioje galėsite paskaityti apie populiariausias šalies pramogas, kurios skirtos keliaujantiems su savo šeimos nariais. Tik klubo nariams skirtoje skiltyje dar galėsite paskaityti apie žymiausius tos šalies, į kurią keliausite, festivalius, tradicines šventes (čia bus nurodomas net laikas kada jie vyksta). Tai ypač paįvairins ir praturtins Jūsų kelionę. Pabaigai rasite skiltį „Kiti patarimai“, kurioje bus mūsų asmeniniai patarimai, palengvinantys Jums kelionę.

Ar mano kreditinės kortelės informacija saugi?

Žinoma! Mes naudojame saugų SSL užšifruotą ryšį ir naudojamės Paysera paslaugomis. Jūsų mokėjimo informacija niekada nebus saugoma mūsų svetainėje. Tokius pat mokėjimo būdus naudoja net tokios įmonės kaip „Varlė“, „Pigu“ ir tūkstančiai kitų įmonių.