+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Pietryčių Azija

Tailandas

Ką pamatyti Tailande

Tailandas – tai įspūdinga karalystė, viena egzotiškiausių ir spalvingiausių pietryčių Azijos šalių. Šalis gausi pritrenkiančiais balto smėlio paplūdimiais, autentiškomis budistų šventyklomis, neįtikėtino skonio maistu ir nuostabia gamta, kuri sužavės kiekvieną. Čia sutiksite pačius draugiškiausius žmones. Ne veltui Tailandas vadinamas šypsenų šalimi.

Kambodža

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža – šalis pilna prieštaravimų. Ji paslaptinga, kartais pavojinga, tačiau tuo pačiu įtraukianti. Čia daug dalykų, kurie gali jus nustebinti, pradedant skrudintais vabalais, baigiant moterimis, kurios vaikščioja užsivilkusios pižamas. Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo.

Vietnamas

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas turi fantastiško grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir autentišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje sutinkama neįtikėtina biologinė įvairovė, čia labai saugomos ir vertinamos tradicijos, svarbią vietą užima žemdirbystė. Vietnamas taip pat garsėja vienais gražiausių paplūdimių pasaulyje ir miškinga egzotine gamta.

Kinija lankytinos vietos

Kinija lankytinos vietos

Kinija – tai įspūdingo grožio ir dydžio šalis, kurios lankytinos vietos paliks neišdildomus įspūdžius bei norą sugrįžti. Šalis turtinga įspūdingomis vietomis, tarp kurių rasite senovinius miestus, miškus, paslaptingas šventyklas, pasakiško grožio ryžių laukus, nuostabius slėnius ir didingus kalnus. Čia susipina senosios Kinijos papročiai bei tradicijos ir šiuolaikiškas gyvenimas su naujausiomis technologijomis.

Balio sala

Balio sala

Balio sala – tai pati garsiausia ir populiariausia Indonezijos salyno sala, kuri turtinga gamtos grožiu, stipria kultūra ir gilia istorija. Žydros jūros ir auksinių paplūdimių savininkė Balio sala vadinama banglentininkų rojumi, nes čia šio sporto mylėtojai plūsta dėl didelių bangų. Vos atvykus į salą, turistus pasitinka smilkalų ir gvazdikėlių aromatas, kuris sukuria ypatingą aurą.

Filipinai lankytinos vietos

Filipinai lankytinos vietos

Filipinai – paslaptinga ir viliojanti šalis, kurios lankytinos vietos įtraukia keliautojus nuo pirmos minutės. Valstybę sudaro virš 7100 salų, kurios apdovanotos nuostabia ir egzotiška gamta. Tai šalis, kurioje sparčiai daugėja gyventojų ir vis labiau plečiasi turizmas. Nors šalyje gausu aktyvių ugnikalnių, dažnai siaučia taifūnai ir liūtys su kuriais nelengva kovoti, tačiau tai turistų neatbaido.

Palavano sala

Palavano sala

Jeigu norite atostogų laukinėje gamtoje – Palavano sala kaip tik jums. Filipinams priklausančią salą puošia džiunglės, laukiniai paplūdimiai ir kiti mažai žmogaus rankų paliesti plotai. Lankantis saloje, pirmiausia rekomenduojama apsilankyti El Nido regione ir Korono saloje. Palavane rasite daugybę nardymo vietų, kuriose galima smagiai praleisti laiką, tyrinėjant jūrų pasaulį.

Cebu sala

Cebu sala

Cebu sala yra viena populiariausių Filipinų salų. Dėl savo tarptautinio oro uosto, ji lengvai pasiekiama ir dažnai nuo jos prasideda pažintis su Filipinais. Tai nuostabaus grožio sala, kurioje rasite žalias džiungles, žavias kalkakmenio uolas ir pasakiškus paplūdimius, skalaujamus žydro bei skaidraus vandens.

Borakajaus sala

Borakajaus sala

Borakajaus sala – tai dar viena Filipinams priklausanti įspūdinga sala, kurioje mielai lankosi turistai. Nors sala nedidelė, tačiau čia turizmas gerai išvystytas, todėl poilsiautojams siūlomos tik pačios geriausios paslaugos. Saloje driekiasi platūs smėlėti paplūdimiai su besisupančiomis vėjyje palmėmis, stūkso įspūdingos uolos ir akys raibsta nuo sodrios atogrąžų džiunglių žalumos.

Boholio sala

Boholio sala

Boholio sala garsi savo šokoladinėmis kalvomis, kurios yra vienas didžiausių traukos objektų Filipinuose. Tai daugiau nei 1200 beveik vienodos formos kalvų, apaugusių žole, kurios sausuoju laikotarpiu įgauna rudą atspalvį. Saloje puikiai suderintas gamtos grožis su žmogaus sukurta architektūra.

Singapūras lankytinos vietos

Singapūras lankytinos vietos

Singapūras – įspūdingas miestas – valstybė, kurio lankytinos vietos privers aiktelėti ne vieną. Tai maža, saloje įsikūrusi valstybė, kuri labai tankiai apgyvendinta. Singapūro tautų ir kultūrų mišinys jį paverčia įvairialypiu ir kosmopolitišku miestu. Įdomu tai, kad daugiau nei pusė šios šalies sudaro parkai, rezervatai ir želdynai.

Pietų Korėja

Pietų Korėja

Traukianti ir paslaptinga Pietų Korėja po truputį skinasi kelią į turistų širdis. Pietinėje Korėjos pusiasalio dalyje įsikūrusi šalis moderni ir patraukli. Didžiausias Korėjos miestas yra Seulas, pasitinkantis turistus didmiesčio šurmuliu, naujausiomis technologijomis ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu. Šalį puošia daugybė įspūdingų nacionalinių parkų, kurie džiugina ne tik akis, bet ir sielą.