+3706 900 0380     info@holidayclub.lt     Paskyra    

Gražiausi Tailando kurortai

Tailando kurortai

Gražiausi Tailando kurortai

Svajojantiems apie tobulas atostogas rojuje, Tailando kurortai yra puikus pasirinkimas. Kas gi nenorėtų drybsoti balto smėlio paplūdimiuose, maudytis šiltoje smaragdinėje jūroje ar mėgautis nuostabiu tailandietišku masažu. Šiame regione gausu nardymo vietų, leidžiančių grožėtis povandeniniu pasauliu, kuris yra pasakiškas. Čia rasite nuo atokiausių paplūdimių su mažomis bambukinėmis trobelėmis iki prabangiausių vilų ar viešbučių, siūlančių aukščiausio lygio paslaugas. Tailando kurortai gali patenkinti net išrankiausią skonį, telieka išsirinkti geriausią variantą ir vykti ten atostogauti

Puketas

Puketas

Tai labiausiai lankoma Tailando sala. Šis kurortas turistus vilioja savo nuostabiais paplūdimiais, smaragdo spalvos krištoliniu vandeniu, aukštos kokybės paslaugomis ir pasakiško grožio gamta. Čia be tingaus poilsio, galima aplankyti ir keletą įdomių vietų. Sala turi zoologijos sodą, kuris patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Rekomenduojama užsukti į garsųjį karališkąjį Wat Chalong šventyklų kompleksą, žavintį turistus įmantria architektūra, taip pat kurorte galima išvysti didžiulius jūros vėžlius. Tai mėgiama nardytojų vieta, nes netoli nuo kranto yra koralinių rifų miškas. Pasakiškas oras jus pasitiks bet kuriuo metų laiku, todėl atostogoms tai tobula vieta. Puketo kurortas geras pasirinkimas romantikams, šeimoms su vaikais, vandens sporto entuziastams ar linksmybių mėgėjams. Jeigu norite aplankyti šį kurortą, rezervuokite nakvynę per Booking.com arba Agoda.

Pataja

Pataja 

Tai pasaulyje puikiai žinomas kurortas, traukiantis turistus dangoraižiais, šilta jūra ir saule, puikiais viešbučiais ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu. Čia susipina Rytų ir Vakarų skirtingos tradicijos bei kultūros. Patajoje ir aplink ją pilna lankytinų vietų, todėl nuoboduliui vietos čia nebus. Pagrindinis Patajos kurorto paplūdimys driekiasi lygiagrečiai miesto centro, todėl čia ramaus poilsio sunku tikėtis dėl gausybės žmonių. Vandens malonumus irgi reikėtų perkelti į kitą vietą, nes paplūdimys nešvarus ir pilnas vandens motociklų. Vienas populiariausių Tailando kurortų yra garsus naktinėmis linksmybėmis, sekso turizmu, didele pasiūla pramogų bei vandens sportu. Pataja labiau rekomenduojama linksmybių mėgėjams ar jaunimui, nes yra labai triukšminga ir gyva. Norintys ramaus poilsio, gali nuplaukti iki greta esančios Koh Larn salelės su gražiais paplūdimiais ir juose kabančiais hamakais bei šalia beplūduriuojančiais žvejų laiveliais, sukuriančių jaukią ir romantišką atmosferą. Jeigu susigundėte atostogomis Patajoje, nakvynės pasiūlymus rasite Booking.com arba Agoda.

Čango sala

Čango sala 

Tai dar vienas Tailando kurortas ir kartu nacionalinis parkas. Ši sala kalnuota, galinti pasigirti gražiais vandens kriokliais, koraliniais rifais, atogrąžų miškais ir nuostabiomis kalnų upėmis. Salos pavadinimas išvertus reiškia Dramblio salą, nes savo forma ji yra panaši į Dramblio galvą. Simboliška, bet saloje gyvena ne vienas dramblys, kuris naudojamas kaip transporto priemonė žygiams po džiungles. Čia vietiniai iki šiol verčiasi žuvininkyste, renka kaučiuką, augina kokosų palmes ir prekiauja brangakmeniais. Šilta ir krištolinė jūra, balto smėlio paplūdimiai, nuostabūs kalnai, vėjyje besisupančios supynės, smėlyje pūpsantys kokosai yra tikra palaima ramybės ištroškusiems turistams. Kurorte galima pasimėgauti puikiu tailandietišku masažu, paragauti pasakiškų egzotinių vaisių ar aplankyti netoliese esančias kitas salas. Jūsų dėmesio tikrai vertame kurorte nakvynę galite užsisakyti per Booking.com arba Agoda.

Phi Phi salos ir jų kurortai

Phi Phi salos ir jų kurortai

Tailando kurortai ir jų grožis garsina šalį visame pasaulyje, o Phi Phi salos yra pačios nuostabiausios Tailande ir vienos gražiausių pasaulyje. Salyną juosia koralinis rifas, kuris yra tikras lobis nardytojams. Tobuli paplūdimiai, tankūs miškai ir krištolinio skaidrumo vanduo tiesiog užburia. Phi Phi Don yra vienintelė salyno sala, kurioje pastoviai gyvena žmonės. Joje rasite daugybę restoranų, barų, viešbučių, klubų ir SPA centrų, traukiančių turistus iš viso pasaulio. Norintys ramaus poilsio, čia ras nuošalių paplūdimių, o nardymo entuziastai galės tyrinėti povandeninį pasaulį. Užsukus į Phi Phi salyno kurortą, rekomenduojama aplankyti ir žymiąją Vikingų uolą, kurioje gyvena tūkstančiai kregždučių. Vietiniai jas pasiekia kopdami į uolą bambukinių lazdų pagalba, kas tikrai stebina. Šios rojaus salos yra saugomos valstybės, tačiau didėjantis turizmas kelia nerimą ir pavojų salų grožiui. Jeigu norite suspėti pamatyti jas, rezervuokite nakvynę per Booking.com arba Agoda jau dabar.

Ko Samujis

Ko Samujis

Nors šiuo metu Tailando garsieji kurortai dažniausiai būna perkrauti poilsiautojais, tačiau šalyje galima atrasti ir ramesnių vietų. Užsukite į Ko Samujį, kuri garsėja savo yra natūralumu ir autentiškumu. Ko Samujis yra puikus pasirinkimas norintiems praleisti atostogas romantiškai. Sala turi pasakiško grožio Na Muang krioklį, Auksinio Budos statulą ir Na Tian drugelių sodą. Į jį patekti galima oro arba vandens transportu. Čia poilsiautojus traukia ir vykstantys festivaliai: bulių kautynių festivalis bei Samurajų menų vakarėlis. Samujis sala yra trečia pagal dydį Tailando sala ir unikalus rojus turistams. Ji gana kalvota, turinti romantiškas smaragdines įlankėles ir žavinti kokoso palmių giraitėmis. Gamtos mėgėjai turėtų aplankyti Ang Thong jūrinį parką, kurį sudaro 42 salelės, turinčios pasakiškas įlankėles, laukinius paplūdimius bei tankiai  apaugusius skardžius. Norintys visa tai pamatyti, gali nedelsdami nakvynę rezervuoti per Booking.com arba Agoda.

Ko Mak sala

Ko Mak sala 

Tai žavinga tropinė sala su balto smėlio paplūdimiais ir nuostabiu žydru krištoliniu vandeniu. Šis kurortas yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo triukšmingo naktinio gyvenimo ir atsipalaiduoti. Sala yra nutolusi apie 40 km nuo žemyno ir laikoma viena saugiausių vietų pasaulyje. Visą Ko Mak salą galima ištyrinėti vaikštant pėsčiomis, važiuojant dviračiu, ar apiplaukiant baidarėmis. Kurorte veikia turgus, kuriame siūloma įsigyti šviežių jūros gėrybių, o vakare galima smagiai praleisti laiką kuriame nors vietiniame bare ar restorane. Svajojantiems apie ramias atostogas rojuje, rekomenduojame pirmiausiai užsisakyti nakvynę per Booking.com arba Agoda.

Ko Sameto sala

Ko Sameto sala 

Ko Sametas yra maža ir graži sala, priklausanti rytinėms Tailando saloms. Salos pavadinimas kilęs nuo joje augančių medžių. Tai nuostabus kurortas su visais privalomais atostogų elementais: turkio spalvos jūra, pusmėnulio formos įlankėlėmis, balto ir švaraus smėlio paplūdimiais, gausybe vandens pramogų ir nesibaigiančiu naktiniu gyvenimu. Šiame kurorte mielai ilsisi vietiniai, atvykę savaitgaliui ir turistai, norintys praleisti ilgesnes atostogas. Įdomu tai, kad šio kurorto paplūdimių smėlis dėl savo švarumo yra naudojamas stiklo gamybai. Apgyvendinimo įstaigų pasirinkimas gana platus: nuo vasarnamių paplūdimyje ir prabangių vilų ant uolų. Išsirinkite sau tinkamą per Booking.com arba Agoda.

Ko Larn sala

Ko Larn sala

Ko Larn salos kurortą rasite vos už 7 kilometrų nuo Patajos. Jei svajojate  ilsėtis plaukiodami, nardydami ar besidegindami idealiuose paplūdimiuose, šokite į vieną iš laivelių ir būtinai aplankykite šią gražią mažą salą. Tai daug ramesnis kurortas negu Pataja, todėl norintys pabėgti nuo triukšmo, tikrai neprašaus užsukę čia. Saloje naktinių linksmybių šurmulio nerasite, todėl ramus poilsis garantuotas tiek šeimoms, tiek romantikos pasiilgusiems. Šiame kurorte apgyvendinimo pasiūlymus rasite per Booking.com

Pangano sala

Pangano sala 

Egzotiniai ir žavūs Tailando šalies kurortai gali pasigirti ir dar viena nuostabia vieta – Pangano sala (Koh Phangan). Ši sala jus sužavės puikiais balto smėlio paplūdimiais ir smaragdinės spalvos vandeniu. Pangano saloje galima aplankyti krioklius, šventyklas, nacionalinius parkus ir vietinius kaimelius.  Aplink ją yra išsibarstę dar apie 40 salelių, kurias pasiekti gana lengva. Kai kurios iš jų yra labai mažos ir jose išlipti neįmanoma, tačiau pasigrožėti jomis tiesiog privaloma. Šis kurortas garsus savo „Full Moon“ vakarėliais ir „Hat Rin“ paplūdimiu. Čia yra virš 20 nardymui skirtų vietų, kuriose galima grožėtis povandeniniu pasauliu. Kadangi sala yra gana kalvota, todėl vairuojant reikėtų būtų atsargiems. Kurorte nakvynės galite ieškoti per Booking.com arba Agoda.

Krabi kurortas

Krabi kurortas

Tai viena pagrindinių poilsiautojų traukos krypčių Tailande. Čia įsikūręs nedidelis Krabi miestelis, kurį supa džiunglės. Miestelis žinomas savo naktiniais turgumis, į kuriuos užsuka tiek vietiniai, tiek turistai. Regioną gaubia daugybė salų, kurios savo grožiu vilioja turistus. Čia patiks ir ekstremalaus poilsio mėgėjams, nes kurorte pritaikytos sąlygos nardymui, laipiojimui uolomis. Nenorintys drybsoti paplūdimyje, gali aplankyti Tigro urvą ar užsukti į unikalią šventyklą, pastatytą uoloje. Įdomu tai, kad kelias iki jos bus su nuotykiais, nes kompaniją jums mielai palaikys siautėjančios beždžionės. Neišdildomą įspūdį paliks apsilankymas Suakmenėjusių kriauklių saloje, esančioje apie 20 km nuo Krabi kurorto, kurioje dalis kriauklių net kelių milijonų metų senumo. Krabi kurorto neįmanoma aplenkti, todėl būtinai užsukite į jį, o visus nakvynės pasiūlymus rasite Booking.com arba Agoda.

Ao Nang Krabi kurortas

Ao Nang kurortas 

Ao Nang yra populiariausias ir labiausiai išvystytas kurortas Krabi regione. Pats miestelis yra mažas ir alsuojantis ramybe. Gražūs jo paplūdimiai sužavės kiekvieną. Ao Nang kurorte rasite nemažai viešbučių, svečių namų ir kitų apgyvendinimo vietų, taip pat ne vieną restoraną, barą ir suvenyrų parduotuvėlę. Čia puikiai išvystytas turizmas, todėl galima užsisakyti ekskursijas su gidu ar nuplaukti į netoliese esančias salas, panardyti ir patyrinėti povandeninį pasaulį. Taip pat iš Ao Nang kurorto labai patogu pasiekti ir garsųjį Railay įlankos paplūdimį, kurio grožis tikrai nustebins jus. Jeigu šis kurortas jums, nakvynės ieškokite per Booking.com

Pramogos ir ekskursijos

Kelionės neapsiriboja vien tik saulės voniomis, tingiu poilsiu pajūryje ir puriu paplūdimio smėliu… Turiningam, įsimintinam ir šauniam laikui reikia kur kas daugiau, todėl džiaugiamės galėdami Jums rekomenduoti GetYourGuide platų ekskursijų bei įvairių pramogų pasirinkimą. Garantuojame, jų metu ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir pasikrausite smagių emocijų, įgausite naujų žinių bei patirčių.

Orai Tailando kurortuose

Tailando kurortai ir salos yra visame Tailande, todėl ir orai juose tuo pačiu metu gali ženkliai skirtis. Žinoma, geriausias metas keliauti po visą šalį yra nuo lapkričio iki kovo mėnesio pabaigos. Nuo balandžio mėnesio prasideda lietingasis sezonas, kuris trunka iki spalio mėnesio. Norėdami daugiau sužinoti apie Tailando klimatą ir orus galite paskaityti šitą straipsnį.

Transportas Tailando kurortuose

Viešojo transporto infrastruktūra Tailande yra puikiai išvystyta, tai leidžia po šalį keliauti patogiai. Pasiekti norimas vietas galite autobusais, taksi, Tuk Tuk’ais ir keltais. Būtinai išbandykite Tuk Tuk’us, tačiau nepamirškite prieš įlipant susitarti dėl kainos. Reikalingą transportą savo kelionei į kurortus galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Planuojantiems geriau patyrinėti šalį, siūlome išsinuomoti automobilį. Norėdami vairuoti nuomotą automobilį Tailande, turite būti ne jaunesni kaip 21 metų amžiaus, reikia turėti galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ir bent 1 metų vairavimo stažą. Nuomos kainos prasideda nuo 9 Eur už parą.

Nakvynė Tailando kurortuose

Tailando kurortai yra populiarūs tarp turistų. Čia rasite įvairių apgyvendinimo vietų: nuo paprastų svečių namų iki prabangių viešbučių ir vilų. Turėdami tokį didelį pasirinkimą, tikrai rasite geriausią nakvynės vietą savo viešnagei. Nemaža dalis Tailando kurorto paplūdimio viešbučių yra tinkami ne tik poilsiui, bet ir pramogoms. Baseinai, SPA paslaugos, treniruoklių salės, masažo salonai, saunos ir restoranai bei kitos pramogos laukia jūsų čia. Pagrindinis tokių apgyvendinimo vietų privalumas yra tas, kad jūs turite viską, ko jums reikia vienoje vietoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo viešbutis arčiau paplūdimio, tuo jis bus brangesnis. Pigesni būstai yra toliau nuo jūros ir pačio miesto.

Žemiau rasite keletą mūsų rekomenduojamų viešbučių, kuriuos atrinkome labai kruopščiai ir atidžiai.

Villa Cha-Cha Salad Beach Koh Phangan – šalia paplūdimio esantis viešbutis su lauko baseinais Koh Phangan saloje.
Koh Chang Paradise Resort & Spa – poilsio kompleksas šalia Klong Prao paplūdimio Koh Chang saloje.
EcoLoft Hotel – Puketo mieste, mažiau nei už 1 km nuo Puketo senamiesčio įsikūręs viešbutis.

Mėgstate keliauti savarankiškai? Peržiūrėkite šiuos paslaugų įrankius, kuriais mes dažniausiai naudojamės!

  • Skyscanner pagalba rasite bene pigiausius skrydžių bilietus.
  • Tiqets svetainėje galite pirkti bilietus į muziejus, renginius ir pramogų parkus.
  • Booking ir Agoda siūlo geriausias nakvynės kainas.
  • Draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje.
  • Pervežimo paslaugas iš oro uosto iki reikiamos vietos galite užsisakyti internetu.
  • GetYourGuide siūlo įvairias pramogas: nuo skrydžio oro balionu iki nardymo su rykliais!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Puketo sala lankytinos vietos

Puketo sala

Tai viena populiariausių Tailando salų, o jos lankytinos vietos nepaliks abejingų. Sala vilioja turistus savo nuostabiais paplūdimiais ir smaragdo spalvos vandeniu.

Koh Chang sala

Koh Chang sala

Koh Chang sala – dar vienas brangakmenis Tailando regione. Visa sala yra nacionalinis parkas, kuris gana kalnuotas ir didžioji jo dalis yra apaugusi džiunglėmis.

Chiang Mai lankytinos vietos

Chiang Mai miestas

Tai antras pagal dydį miestas po Bankoko šalyje. Lankydamiesi šiame mieste visur matysite budizmo religijos apraiškas. Chiang Mai stovi virš 300 šventyklų.

Koh Kood sala

Koh Kood sala

Nuostabaus grožio Koh Kood sala, kuri dar dažnai vadinama Koh Kut, yra išskirtinis perlas nuostabioje Tailando gamtoje. Ši nuostabi sala yra nutolusi maždaug 40 km. nuo žemyninės dalies.

Ką pamatyti Kambodžoje

Kambodža

Kambodža – tai nuostabi šalis kiekvienam, kuris trokšta aštrių pojūčių, kvapą gniaužiančių šventyklų, ,,kitokių” paplūdimių ir nebijančių akis badančio skurdo. Ši šalis turės kuom jus nustebinti.

Ką pamatyti Vietname

Vietnamas

Vietnamas turi nuostabaus grožio gamtą, draugiškus vietinius gyventojus ir fantastišką virtuvę – tai tikras Pietryčių Azijos perlas. Šalyje itin saugomos ir vertinamos tradicijos.

Sekite naujienas paspaudę PATINKA ant mūsų Facebook puslapio. Taip pat norėdami gauti išskirtinius kelionių pasiūlymus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, galite užsiregistruoti ČIA.

Holiday Club Logo
Holiday Club komanda
Mes esame aistringi keliautojai, norintys ir galintys padėti žmonėms pažinti pasaulį pigiau. Skaitykite mūsų turinį, pirkite skrydžius ar jau sudarytus savarankiškų kelionių pasiūlymus ir pasisėmę įkvėpimo, vykite į savo svajonių kelionę!

Išskirtiniai patarimai ir kita vertinga info

Ši informacija pasiekiama, tik prisijungusiems
ir aktyvią narystę turintiems klubo nariams

ten − 6 =

Dalintis per
Kopijuoti nuorodą